Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 1975
Pokemon Crystal Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Trenowanie Pokemonów
SayuriSagi

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 2002

PostForum: Day Care   Wysłany: 2018-09-23, 15:46   Temat: Trenowanie Pokemonów
Wybrany Pokemon: Petilil „Otohime" (BOX)
Ilość poziomów: 10
Zobowiązuje się do natychmiastowego pokrycia kosztów w wysokości 2750$ i odebrania Pokemona po 10 dniach.
  Temat: Trenerska przygoda Kardis
SayuriSagi

Odpowiedzi: 93
Wyświetleń: 4738

PostForum: MG SayuriSagi   Wysłany: 2018-09-23, 15:41   Temat: Trenerska przygoda Kardis
Musiałaś się trochę namęczyć ze znalezieniem odpowiedniego kamyczka, ponieważ ogonek Pichu był mały, a większość kamieni, które znalazłaś przy pobliskiej drodze były za duże, ale w końcu ci się udało trafić na idealny. Tyciej myszce nawet spodobała się taka zabawa i z autentyczną radością podrzucała sobie odłamek, chociaż nie za każdym razem potrafiła go złapać z powrotem, ale chyba bardziej liczy się tutaj fakt, że jest szczęśliwa, no nie? W końcu każdy dobry trener dba o dobro swojego Pokemona, a nie myśli ciągle o treningu.
- Phi, łatwizna~. - odparł Starly, po czym natychmiast wzbił się w powietrze, gotowy do treningu. Widząc taką reakcję uznałaś, że od razu zaczniesz go wprost bombardować deszczem patyczków, które leżały blisko drzewa, co też uczyniłaś z nadzieją, że w ten sposób trochę go zagniesz. Nie udało się. Ptaszyna nie miała problemów z przepoławianiem drewienek i żaden z nich nie uszedł nieuszkodzony, co świadczyło, jaką dobą prędkość reakcji posiada, chociaż może to po części wina tego, w jakim tempie ty podrzucałaś gałązki.
  Temat: Trenerska przygoda Żądnego zemsty cukiereczka (+ 18)
SayuriSagi

Odpowiedzi: 330
Wyświetleń: 14608

PostForum: MG SayuriSagi   Wysłany: 2018-09-23, 11:04   Temat: Trenerska przygoda Żądnego zemsty cukiereczka (+ 18)
Solidarnie wraz z tobą wyszli także i pozostali, nie chcąc zostawiać całej sprawy tobie, jeśli okaże się, że to coś poważnego, chociaż być może woleli mieć pewność, że nie wpakujesz się w jakieś kłopoty, kiedy tylko spuszczą cię z oczu. Podeszliście do częściowo przeszklonych drzwi prowadzących do sklepu obok, jednak na klamce po ich drugiej stronie dostrzegliście zawieszkę z napisem zamknięte. Na wszelki wypadek próbowałeś je otworzyć, jednak okazały się być faktycznie zamknięte na cztery spusty. Zaraz za wami pojawiła się sprzedawczyni z apteki, więc korzystając z okazji spytałeś się, czy lokal jest tak wcześnie zamykany.
- Normalnie powinien być nadal otwarty, jednak bardziej martwię się o sprzedawcę, to taki starszy pan, nie jest jeszcze staruszkiem, ale w jego wieku mogą już pojawiać się różne powikłania zdrowotne ... ah! - natychmiast odwróciłeś głowę, aby zobaczyć, co takiego wywołało u kobiety okrzyk. Jeśli dobrze się przekręciło głowę, to można było zobaczyć częściowo wnętrze sklepu, w tym miedzy innymi ladę, zza której wystawała para nóg. Niewiele myśląc naparłeś na drzwi, próbując je na siłę otworzyć, ale sam nie dałeś rady, więc z pomocą przyszedł Eiji i we dwójkę zdołaliście je wyważyć. Wlecieliście do środka, a za wami weszły natychmiast dziewczyny.
W środku nikogo poza wami oraz nogami osoby zza lady nie było, jednak po chwili usłyszeliście jakieś poruszenie zza kolejnych drzwi, które najpewniej prowadziły na zaplecze. Postąpiliście kilka kroków w ich stronę, po czym się zatrzymaliście, ponieważ zza nich wyszło czterech mężczyzn w kominiarkach, niosących worki.
- Cholera, ktoś usłyszał ... dobra, damy radę z nimi. - mruknął jeden, po czym cała grupa wypuściła Pokemony, które nie sprawiały wrażenia przyjaźnie nastawionych.* Pewnie i tak próbowałbyś dostać się do środka, wiec trochę przyśpieszyłam akcję.
  Temat: Wypłaty dla MG
SayuriSagi

Odpowiedzi: 269
Wyświetleń: 14560

PostForum: Ogłoszenia   Wysłany: 2018-09-22, 09:02   Temat: Wypłaty dla MG
Mam dwa lata, więc wychodzi mi tak:

Cukiereczek: 15*117=1755$
Kardis: 15*370=5550$

Razem jest 7305$.
  Temat: Trenerska przygoda Żądnego zemsty cukiereczka (+ 18)
SayuriSagi

Odpowiedzi: 330
Wyświetleń: 14608

PostForum: MG SayuriSagi   Wysłany: 2018-09-22, 08:31   Temat: Trenerska przygoda Żądnego zemsty cukiereczka (+ 18)
- Suplementów diety mamy bardzo wiele, w zależności od tego jakie witaminy lub inne składniki mineralne mają uzupełnić, a także w jakiej postaci mają być spożywane. Musze jednak przestrzec, że chociaż są one dostępne bez recepty, to powinno się jednak wcześniej skonsultować z lekarzem, czy i jakie można brać, ponieważ dla niektórych osób mogą być szkodliwe z racji stanu zdrowia, na przykład preparaty z magnezem i wapniem nie są wskazane dla tych, co mają nadciśnienie albo chore stawy. Oprócz tego mogą nie działać odpowiednio z połączeniem innych leków. - wygłosiła ci ekspedientka krótkie kazanie, ale to w sumie także część jej pracy, ponieważ niektórzy mogą nie zdawać sobie sprawy z takich rzeczy, a tak to tylko by się truli. - Ostatnio akurat sporo osób wykupiło nasz cały Iron, ponieważ chcieli trochę wzmocnić swoje Pokemony przed walką z tutejszą liderką, co zdarz się co pewien okres czasu, chociaż może wydawać się to dziwne, ale dzisiaj ma przyjechać jego dostawa wraz z uzupełnieniem innych lekarstw, więc jeśli zechcą państwo poczekać ... - w tym momencie zza ściany, która była blisko lady, dało się słyszeć naprawdę głośny hałas, co zaskoczyło kobietę. - Hę, coś się stało? - widząc twoje i reszty zdziwienie zaraz pośpieszyła z wyjaśnieniem - Tutaj obok znajduje się sklep, w którym można nabyć przedmioty ewolucyjne, ale tam raczej nie ma możliwości zrobienia takiego huku ...
  Temat: Trenerska przygoda Żądnego zemsty cukiereczka (+ 18)
SayuriSagi

Odpowiedzi: 330
Wyświetleń: 14608

PostForum: MG SayuriSagi   Wysłany: 2018-09-21, 15:57   Temat: Trenerska przygoda Żądnego zemsty cukiereczka (+ 18)
Twoja przemowa poprawiła humor Onixowi, w końcu wyraźnie było czuć, że szczerze martwisz się o dobre samopoczucie Pokemona i jeśli ten z jakiegoś powodu będzie nieszczęśliwy, to ty zaraz będziesz się starał to zmienić, oczywiście na lepsze. Kiwnął głową, że zrozumiał, po czym zaczął cię nią szorować, jakby chciał cię uspokoić, że wszystko w porządku i nie musisz się martwić.
- Odżywki? W sumie nie wiem, gdzie są, ale myślę, że można najpierw sprawdzić w aptece, bo tam mogą mieć jakieś witaminy i suplementy diety. Chyba że nie oto ci chodzi? - dziewczyna nie była pewna, co odpowiedzieć, ponieważ nigdy nie potrzebowała takich rzeczy, a tym samym nie wiedziała o nich zbyt wiele, w sensie tak szczegółowo, czyli na przykład co mieszać z czym i w jakich proporcjach. No cóż, nic raczej na to poradzić nie mogłeś, więc prowadzeni przez Elekida ruszyliście na poszukiwania apteki, z nadzieją, że tam znajdziesz to, czego szukasz, oczywiście jednak żarliwie przeprosiliście dzikie Pokemony za kłopoty, jakie im sprawiliście, ponieważ przez to w przyszłości mogłyby być naprawdę nieprzyjemne dla tych, którzy po was przyjdą tutaj na trening. Po około kwadransie marszu znaleźliście w końcu sklep farmaceutyczny i to całkiem duży, w środku którego było sporo półek wypełnionych nie tylko lekami, ale także witaminkami, herbatkami ziołowymi, a nawet książkami o zdrowym odżywianiu.
  Temat: Przygoda SayuriSagi [+18]
SayuriSagi

Odpowiedzi: 387
Wyświetleń: 14710

PostForum: MG Gwen Brown   Wysłany: 2018-09-21, 14:11   Temat: Przygoda SayuriSagi [+18]
- Nie martwcie się, postaram się zadbać o was jak najlepiej. Hmm, najpierw musimy wszyscy pójść do Centrum Pokemon, aby tam lekarze zbadali was wszystkich, w końcu nie wiadomo co ci źli naukowcy wam podawali, więc lepiej będzie to sprawdzić. Bez obaw, ci będą prawdziwi, a poza tym będę blisko. A gdy się już upewnimy, czy wszyscy są zdrowi, to będziemy mogli zrobić sobie piknik. Mam jeszcze sporo Poke-karmy, owoców, trochę słodkości oraz Berry, więc każdy powinien znaleźć odpowiedni dla siebie smakołyk, a gdyby było więcej chętnych na jeden konkretny, którego zabrakłoby, to zawsze mogę pójść i dokupić. Oprócz tego może wspólnie się pobawić, bo po tak długim czasie, jaki spędziliście w tym laboratorium każde z was na pewno ma ochotę spędzić go więcej na świeżym powietrzu. - jeśli nikt nie wyrazi sprzeciwu, to postąpię właśnie w taki sposób: najpierw upewnienie się, czy wszyscy są zdrowi, a potem integracja. Myślę, że odpowiednim miejscem może być farma w Boxie czy jak ją nazwać, ponieważ wszystkie Pokemony będą miały okazję poznać resztę, a także wybrać sobie miejsce do spania, kiedy zrobi się późno. Oczywiście zapraszam również Serafinę, w końcu gdyby mi nie opowiedziała o tym miejscu, to najpewniej sama bym tu nie trafiła i te biedne Pokemony nadal byłyby więzione, poza tym ta przygoda musiała być dla niej bardzo ciężka, w końcu bała się tego miejsca, więc powinnam chociaż w małym stopniu jakoś jej podziękować. Milo trochę z przymusu także weźmie udział, bo przecież noszę jego „serce", a Andy ... nie wiem, czy czuje się na tyle dobrze, aby do nas dołączyć, jednak i tak będę musiała w jakiś sposób opowiedzieć o wszystkim. W sumie to on także jest mi winien pewne wyjaśnienia ...

* W sumie to grymuar z ekwipunku i tak powinien zostać jakoś wprowadzony, bo był z eventu u Conan, a poza tym przecież dopiero przedwczoraj (fabularnie) dowiedziałam się, że mam moc.
  Temat: Trenerska przygoda Żądnego zemsty cukiereczka (+ 18)
SayuriSagi

Odpowiedzi: 330
Wyświetleń: 14608

PostForum: MG SayuriSagi   Wysłany: 2018-09-21, 11:33   Temat: Trenerska przygoda Żądnego zemsty cukiereczka (+ 18)
Pokemony, chociaż w dalszym ciągu niezadowolone z powodu takich natrętów, westchnęły i pozwoliły wam dalej trenować, ale lepiej byłoby, jeśli szybko się z tym uwiniecie, aby niepotrzebnie nie testować cierpliwości tutejszych mieszkańców. W każdym razie Oryx słysząc, że znowu ma się zanurzyć, zrobił niezbyt zadowoloną minę, najwyraźniej przez to ciągłe zaciąganie się wodą powoli przestaje ją lubić, ale zdołałeś go namówić, aby tym razem tylko na moment do niej skoczył. I zrobił to - dosłownie. Na moment wylazł z rzeki, a następnie odbił się trochę ogonem od podłoża i wskoczył z powrotem do niej, wywołując tym samym potężny plusk, który nie tylko ochlapał was wszystkich, ale także wyrzucił na brzeg kilka tutejszych Pokemonów, które zaraz zaczęły głośno wyrażać swoje oburzenie. A nie można zapomnieć, że Onix zrobił to używając jednocześnie Volt Tackle, które odrobinę popieściło miejscowych ...
  Temat: Kaoriann vs SayuriSagi
SayuriSagi

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 787

PostForum: Arena Walk   Wysłany: 2018-09-21, 07:32   Temat: Kaoriann vs SayuriSagi
- I nawzajem. - odpowiadam przeciwniczce - W porządku Hightwar, w pierwszej kolejności użyj Detect, aby obronić się przed poważnym zatruciem i pokrzyżować plany swojego przeciwnika, w końcu ten status coraz mocniej by cię osłabiał, co byłoby mu na rękę. Zaraz potem wzleć wysoko w niebo za pomocą Fly, a następnie uderz z całą mocą w węża. Tutaj możesz liczyć na zadanie trochę większej ilości obrażeń, a to dzięki współdzieleniu typu z atakiem. Na koniec przywal gadzinie swym Aerial Ace prosto w łepetynę, co powinno nawet mocno dać się jej we znaki, chociaż tym samym wystawiasz się na jego atak, ale jeśli będziesz uważnie obserwował jego ruchy, to powinieneś dać radę wykonać unik przynajmniej przed jednym z jego ruchów, chociaż najlepiej byłoby, gdybyś uniknął każdego. W każdym razie uważaj i daj z siebie wszystko, wiesz, że ci się uda!
  Temat: Trenerska przygoda Żądnego zemsty cukiereczka (+ 18)
SayuriSagi

Odpowiedzi: 330
Wyświetleń: 14608

PostForum: MG SayuriSagi   Wysłany: 2018-09-20, 17:47   Temat: Trenerska przygoda Żądnego zemsty cukiereczka (+ 18)
Pancia dobrą chwilę zastanawiała się, co zrobić ze swoją odznaką, aż w końcu oddała ci ją z powrotem, ponieważ najwyraźniej doszła do wniosku, że swoje skarby powinna trzymać w jakimś bezpiecznym miejscu, aby przypadkiem ich nie zgubić albo żeby jakiś złodziej nie próbował jej ich odebrać, a za takie uznała twoją torbę. To nawet miłe, uznała cię za osobę odpowiednią do powierzenia skarbu. Ale teraz najważniejszy jest Onix, a właściwie jego magiczna odporność na wodę, w końcu według Pokedexu powinien otrzymywać aż podwójne obrażenia od niej, a tutaj nic. Czary czy coś?
- To, że jest podatny na ataki wodne nie oznacza, że od razu umrze, jeśli trochę zmoczy, w końcu kąpiel to nie to samo co oberwanie takim bolesnym Hydro Pump, ale też nie będzie sprawiało im to jakiejś dużej przyjemności. Będzie odczuwał dyskomfort, ale może się przyzwyczaić. Raz, kiedy moi rodzice gościli swoich przyjaciół, jeden z nich opowiadał o swoim Charizardzie i narzekał, że tak bardzo uwielbia gorące źródła, że jak tylko o nich usłyszy, to zaraz zbiera się do lotu. Niby ognisty Pokemon, a lubi się popluskać, chociaż to dotyczy tylko jego w tym przypadku, inne mogą nienawidzić samego widoku wody, nawet jeśli nic im nie zrobi. - a przez cały czas byłeś pewien, że każda woda to zagrożenie dla niektórych gatunków, a tu proszę, wcale tak nie musi być.
Oryx westchnął i biorąc głęboki wdech zanurzył także i głowę, używając jednocześnie Volt Tackle, a efekt był ... dość olśniewający, ponieważ tuż pod powierzchnią wody momentalnie zajaśniał olbrzymi wąż, który trochę się poruszył, a po samej tafli przebiegło parę wyładowań. Trwało to może pięć sekund, po czym Pokemon zaraz się wynurzył, znowu prychając. Wstrzymać oddech potrafi, ale gorzej z utrzymaniem go odpowiednio długo. Jakby tego było mało, to kawałek dalej, przy brzegu rzeki, z wody swoje łebki wystawiły tutejsze Pokemony, które pomimo ostrzeżenia Poliwaga nie były do końca zadowolone, że ktoś im tutaj psuje mieszkanie.
  Temat: Przygoda SayuriSagi [+18]
SayuriSagi

Odpowiedzi: 387
Wyświetleń: 14710

PostForum: MG Gwen Brown   Wysłany: 2018-09-20, 17:14   Temat: Przygoda SayuriSagi [+18]
Na szczęście, pomimo wpadnięcia po drodze na grupkę kolejnych „naukowców", udało się nam wszystkim jakoś wydostać z budynku, przy okazji stając się może sensacją dnia dla niektórych osób, w końcu pojawienie się takiej naprawdę sporej grupy Pokemonów wszelkiej maści wraz z paroma ludźmi, z których większość sprawiała wrażenie jeńców wojennych, nie należało raczej do elementów życia codziennego. Chociaż dla mnie takie akcje stają się chyba powoli czymś normalnym, ale z drugiej strony to ja nie jestem do końca „normalna" ... W końcu jednak zjawiła się policja i to w całkiem ładnej ilości, która to odpowiednio zajęła się tymi złymi. I tylko nimi, ponieważ pojawił się taki problem, że nie do końca wiadomo, co zrobić z Pokemonami. Do schroniska nie trafią, bo przepełnione, a szczerze to nawet gdyby tak nie było, to byłabym niezbyt za tym pomysłem, ponieważ stworki mogłyby siedzieć długo, a nikt nawet po nie by nie przyszedł. Dawnych trenerów raczej też nie damy rady znaleźć, ponieważ mogą być rozsiani po całym regionie, a może nawet i poza nim, a od momentu porwania mogło minąć dużo czasu, więc jeszcze trudniejsze byłoby ich odnalezienie. Ale przecież trzeba znaleźć jakieś wyjście, przecież nie zostawi się tych wszystkich biedactw na ulicy ...
- W takim razie można spróbować znaleźć im nowych trenerów, tylko to też byłoby raczej trudne ... - naprawdę żal mi ich wszystkich, gdybym mogła im jakoś pomóc ... chwilą, w sumie chyba mogę, ale nie jestem pewna, czy dam radę. - W sumie ja mogę się nimi zająć, a gdyby któreś chciało wrócić do dawnego trenera, to mogłabym pomóc go odszukać, tylko nie jestem pewna, czy się na coś takiego zgodzą, w końcu prawie wcale się nie znamy ... - to ciężka decyzja, niby mam pod swoją opieką trochę Pokemonów, które także straciły swoich przyjaciół, ale tych tutaj jest chyba setka, a to oznacza naprawdę sporą odpowiedzialność. Jeśli któreś miałoby się na to zgodzić, to najpewniej będzie to Hypno, ponieważ był wykorzystywany przez tamtego naukowca, a teraz kiedy ten jest schwytany, to nie ma się gdzie podziać.
  Temat: Wymiany z Ann
SayuriSagi

Odpowiedzi: 796
Wyświetleń: 35770

PostForum: Wymiany Poków   Wysłany: 2018-09-20, 16:48   Temat: Wymiany z Ann
No to wymieniam zwykłą Noibat z Boxu z 1 Egg Move i 2 HM na Cleffę z 1 Egg Move i 2 zamiennikami za HM.
  Temat: 16.09.2018 - 29.09.2018
SayuriSagi

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 2557

PostForum: Strefa Safari   Wysłany: 2018-09-20, 16:00   Temat: 16.09.2018 - 29.09.2018
- Chcesz, abym wtedy ja została twoją trenerką? Nie mam nic przeciwko, obiecuję, że w takim razie postaram się zadbać o ciebie jak najlepiej. W razie czego nie będziesz sama, wraz ze mną podróżują także inne pokemony, więc będziesz miała więcej osób do wspólnej zabawy. - jeśli Nidoran się zdecyduję, to uprzejmie wysunę w jej stronę Safariball, aby mogła go dotknąć.
  Temat: Trenerska przygoda Żądnego zemsty cukiereczka (+ 18)
SayuriSagi

Odpowiedzi: 330
Wyświetleń: 14608

PostForum: MG SayuriSagi   Wysłany: 2018-09-20, 15:46   Temat: Trenerska przygoda Żądnego zemsty cukiereczka (+ 18)
Elekid i Shieldon z niemałym zaciekawieniem wysłuchali twoich planów na przyszłość, a zwłaszcza pierwszy z nich sprawiał wrażenie najbardziej „napalonego" na treningi oraz walki o te całe odznaki, czymkolwiek by one nie były, jednak po chwili ich zapał lekko osłabł, ponieważ najwyraźniej zrozumieli, że podróż całą rodzinką byłby dość niebezpieczny i nie powinni narażać reszty tylko dlatego, że chcą się z kimś pobić. W międzyczasie Pancham, słysząc twoją prośbę o pokazanie odznaki, spojrzała na ciebie zdziwiona, z takim niemym pytaniem: Jak jej nie mam, to jak mam ją pokazać?. Zaraz klepnąłeś się w czoło. Przecież schowałeś trofeum do plecaka, aby przypadkiem nie zgubić go. Zaraz zacząłeś przetrząsać zawartość torby i po kilku sekundach wyłoniłeś spomiędzy niej kamienne odznaczenie.
Podczas gdy Pokemony oglądały odznakę, w tym Gligar, Eevee i Poliwag, którzy także byli ciekawi jak ona wygląda, poprosiłeś wodną kijankę, aby wyjaśniła sprawę tym stworkom, które zamieszkiwały okoliczną rzeczkę, żeby przypadkiem nie oberwały podczas waszego treningu. maluch kiwnął głowotułowiem i podreptał ku brzegowi, po czym prawie cały się zanurzył i chyba zaczął coś gadać, ponieważ widziałeś, jak koło niego wypływają na powierzchnię bańki powietrza. Oryx podpełzł w jego stronę, ciekawy co on robi, a po chwili sam wsadził swój łeb do wody, najwyraźniej chcąc go posłuchać, zaraz jednak wyciągnął go z powrotem, głośno prychając i kręcąc głową na wszystkie strony. Zaciągnął się wodą ...
Nie sprawiał też wrażenia zadowolonego z tego, że miałby wleźć do tej złej wody, co tak robi mu niefajnie w nosie, ale skoro prosić, to nie będzie świrować. Ostrożnie włożył czubek ogona do rzeczki i kiedy po kilku sekundach zobaczył, że wszystko jest w porządku, stopniowo zaczął się zagłębiać, aż w końcu tylko jego głowa wystawała nad powierzchnią. Dalej zanurzyć się nie chciał i się temu nie dziwiłeś, w końcu jest kamiennym Pokemon, ale dlaczego w takim razie wlazł prawie cały do niej?
  Temat: Inkubator
SayuriSagi

Odpowiedzi: 310
Wyświetleń: 17944

PostForum: Centrum Pokemon   Wysłany: 2018-09-20, 15:18   Temat: Inkubator
Noibat / (10% na shiny)
Imię:

Poziom: 1
Typ
Ewolucja
Noibat (48 lvl) -> Noivern
Ataki Screech, Supersonic, Tackle
Charakter i historia
Umiejętność Frisk/Infiltrator/Telepathy
Trzyma:

Noibat / (10% na shiny)
Imię:

Poziom: 1
Typ
Ewolucja
Noibat (48 lvl) -> Noivern
Ataki Screech, Supersonic, Tackle
Charakter i historia
Umiejętność Frisk/Infiltrator/Telepathy
Trzyma:
 
Strona 1 z 132
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group -
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król LewDesign by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.