Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gwen Brown
2017-05-20, 17:01
24.07.2016 - 30.07.2016
Autor Wiadomość
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-07-25, 21:29   

CrystalSilver1 Samiczka Bulbasaura na 12lvl

Rieul Zorua przez chwilę wydawał się nieco podenerwowany. Aczkolwiek powoli, powoli zaczął się uspokajać. Potem stwierdziłaś, że zaczniesz małego troszkę ignorować. Kiedy w międzyczasie rzuciłaś na niego okiem, zauważyłaś, że przysiadł sobie i przechyliwszy łebek, przyglądał ci się z uwagą.
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
CrystalSilver1 
Kiddo with hat


Dołączyła: 02 Lip 2016
Posty: 347
Wysłany: 2016-07-25, 21:53   

Jak się okazało pierwszym spotkanym pokemonem okazał się stworek typu roślinnego. Niezbyt wiedziałam co począć w tej chwili z racji, że pokemony w safari są dosyć płochliwe. Po dłuższej chwili zdecydowałam podejść do stworka powolnym krokiem zachowując pewną odległość by nie przestraszyć małego Bulbsaura. Na jedną z rąk położyłam śladowe ilości karmy, powoli przysunęłam dłoń do stworka jednocześnie kucając z racji na jego mały wzrost. Chciałam przekazać małemu, że nie chcę go zranić. Mogłam też obrzucić go kamieniami jednak ten sposób wcale nie wydawał się właściwy, przynajmniej dla mnie.
_________________
  
 
     
Rieul 


Wiek: 25
Dołączyła: 18 Lip 2016
Posty: 570
Skąd: Kyralia
Wysłany: 2016-07-25, 22:20   

Cóż, to, że sobie przysiadł było już małym postępem na drodze ocieplenia naszych wzajemnych stosunków. Droga co prawda jeszcze daleka, no, ale nikt nie powiedział, że Zorua od razu wskoczy w me wybawicielskie ramiona i po prostu da się złapać do kuli.
Jeszcze nie wypowiadam wielkiej ilości słów, żeby malec mógł się do końca ze mną oswoić i kolejny raz nabieram powietrza. Spoglądam w jego stronę, jakby oczekując na pozwolenie wypowiedzenia kilku kolejnych wyrazów, żeby go zbytnio nie przestraszyć i żeby kolejny raz nie zaczął się jeżyć i cofać.
- Na wolności jest dużo lepiej niż tu. - rzucam jakby nonszalancko, uśmiechając się delikatnie. A może to on pierwszy zaciekawiony propozycją opuszczenia tej strefy zbliży się do mnie i będzie mi nieco łatwiej. Chyba z moim charakterem jednak trudno jest nawiązać bliższą relację tak od razu i potrzebuję wsparcia innych. Tak, czy tak, nie śpieszy mi się i mogę temu mrocznemu stworzeniu poświęcić dużo czasu.
_________________

Cynthia Morris [ karta postaci | box | bank ]
Lea Clark [ karta postaci | box | bank ]

 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-07-26, 09:36   

CrystalSilver1 Mała bulwa chyba niespecjalnie miała chęć jeść komukolwiek z ręki na tak wczesnym etapie znajomości. Wyraźnie spłoszona, Bulbasaur zaczęła się cofać ilekroć starałaś się do niej zbliżyć. Jak na razie nie wykazywała agresji. Jeszcze.

Rieul Z początku siedzieliście sobie i jedno zerkało na to drugie "niby przy okazji". Kiedy jednak rzuciłaś tekstem o wolności, Zorua wydawał się nie dowierzać takiej koncepcji. Jego pysk wydawał się mówić: "Wolność? To tak się w ogóle da?"
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Rieul 


Wiek: 25
Dołączyła: 18 Lip 2016
Posty: 570
Skąd: Kyralia
Wysłany: 2016-07-26, 11:31   

Chyba Zoura zaczął wydawać się zainteresowany tym co mówię. Czyżby ciekawość zaczęła brać nad nim górę? Jeżeli tak, to z pewnością będzie do działało na mój plus. Chyba malec już się uspokoił i zaczyna przyzwyczajać się do mojej obecności, ale to jeszcze nie czas, żeby zacząć piękny monolog o korzyściach życia na wolności. Zresztą, chyba monologi to naprawdę nie moja mocna strona, bo co, jeżeli tylko go tym wystraszę? Jednakże życie tutaj, w hermetycznie zamkniętej strefie safari zapewne nie jest zbyt ciekawym doświadczeniem.
- Wyobraź sobie wolność, bezkresne tereny, nigdzie nie napotkasz bram chroniących przed ucieczką. - mówię wzdychając. Wolność nie zawsze jest tak kolorowa jak się wydaje i pomimo wielu zalet posiada również niezliczoną ilość wad. - Nie będę owijała w bawełnę. - zaczynam w końcu. - Życie na wolności nie jest łatwe, ale jest wyzwalające. Przybyłam tutaj i znalazłam właśnie Ciebie, bo mam cel. - jak do tej pory nie spoglądałam na Zoruę, dopiero teraz patrzę na niego, już się nie uśmiechając, tym razem z powagą. - Muszę zamordować pewnego człowieka, bardzo złego człowieka, przez którego moja wolność stała się przekleństwem i potrzebuję właśnie Ciebie do pomocy - mrocznego, silnego Pokémona. A kiedy już z nim skończymy obiecuję Ci, że nasza wolność będzie najlepszym, co Cię spotkało. - kończę swoją wypowiedź, która w jakiś sposób mnie zmęczyła. Wspomnienie brata, który z zimną krwią zabił moją przybraną matkę i ukochanego chłopaka dalej jest bardzo bolesne.
Ponownie nie wykonuję żadnych gwałtownych ruchów, siędzę tylko, spuszczając wzrok ze stworka na przypomnienie nieszczęśliwych chwil. Nawet jeżeli przyszłam tutaj po niego i obiecałam sobie, że bez niego nie opuszczę tej strefy to tylko do niego należy decyzja. Ostatnie co robię to cicho, pod nosem mówię ledwo słyszalnie "możesz mi zaufać".
 
     
CrystalSilver1 
Kiddo with hat


Dołączyła: 02 Lip 2016
Posty: 347
Wysłany: 2016-07-26, 12:27   

Chyba trochu przesadziłam podsuwając dłoń z karmą Bulbsaurowi. Odsunęłam się niewielki kawałek siadając przy cieniu drzewa. Niedaleko położyłam trochę karmy by stworek mógł się posilić , nie chcę stresować małej bulwy. Widać, że dosyć bał się mojej osoby, cóż mało pokemonów miało tu styczność z ludźmi.
- Hh..ej mały, spokojnie nie chcę zrobić Ci krzywdy. -Rzekłam spokojnym tonem do stworka, oby zrozumiał, że chcę tylko się z nim zaprzyjaźnić i zaopiekować.
_________________
 
     
Niebianin 
Fyo's Proudest Slave



Wiek: 27
Dołączyła: 25 Kwi 2016
Posty: 428
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: 2016-07-26, 12:57   

Owszem, szpetna! Ale Corsola jeszcze gorsza. Chłopak westchnął ciężko, po czym ruszył bliżej jakiegokolwiek zbiornika wodnego, szukając Pokemonów lądowych, które upalne dni wolały spędzać nad chłodnym jeziorem niż wśród traw. Kroczyłem cicho, nie chcąc spłoszyć potencjalnych towarzyszy życiowych, rozglądając się uważnie w poszukiwaniu jakichkolwiek oznak futerkowych Pokemonów. Futerka w końcu są najlepsze!
 
 
     
Koohori 
A-754



Wiek: 23
Dołączyła: 27 Cze 2016
Posty: 159
Wysłany: 2016-07-26, 16:06   

    Dziewczyna specyficznie "kichnęła" oburzona. Odwróciła głowę i ominęła stworka. Niezbyt jej się podobało, że od razu miała takiego pecha. Wolno ruszyła dalej, a główka kręciła jej się we wszystkie strony starając się wypatrzeć wymarzonego pokemona.
_________________

 
     
Mara 
apogeum


Dołączył: 19 Cze 2016
Posty: 33
Wysłany: 2016-07-27, 01:30   

Wkroczyłam niby to dumnie do Safari, po mojej dłuższej nieobecności. Ot, jak gdybym zapomniała o tym. Lecz w końcu, w końcu oprzytomniałam i stwierdziłam, że wypadałoby się w końcu tam wybrać, wszakże nie wydawałam swoich pieniędzy po to, by całkowicie "olać" sprawę.
Tak oto rozpoczęły się moje poszukiwania. Ruszyłam w głąb strefy, rozglądając się za pokemonami.
_________________
you shine like the stars
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-07-27, 09:45   

Rieul Mały słuchał cię z uwagą. Wzmianka o mordowaniu jakby lekko nim wstrząsnęła, ale nie na tyle aby z przerażeniem umknął w siną dal. Dalej siedział gdzie siedział i ci się przypatrywał, najpewniej "trybiąc" w łebku o tym co już usłyszał.

CrystalSilver1 Odsunięcie się i danie Bulbasaur nieco miejsca było dobrym posunięciem. Mała po dłuższej chwili upewniania się czy aby na pewno nie chcesz jej zrobić krzywdy, a potem czy karma aby na pewno nie jest trująca- skusiła się i zaczęła sobie jeść.

Niebianin U tam, wybrzydzasz xD Samiec Eevee na 14lvl

Yatori Smoczeł, a raczej smoczyca w postaci samiczki Dratini na 13lvl

Maigre Co powiesz na samca Trapincha na 12lvl?
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Niebianin 
Fyo's Proudest Slave



Wiek: 27
Dołączyła: 25 Kwi 2016
Posty: 428
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: 2016-07-27, 10:45   

No wybrzydzam! Ale się tego nie wstydzę. Widząc Eevee uśmiechnąłem się i siadłem na ziemi, by nie górować nad liskiem. Miałem już co prawda jednego takiego, ale mój Natsuhiboshi na pewno ucieszyłby się z nowego przyjaciela. Cmoknąłem, by zwrócić na siebie jego uwagę i rzuciłem trochę army przed siebie, by podszedł bliżej.
- Choć tu, malutki... Nie bój się - powiedziałem cichym, spokojnym głosem, w którym nie było ani niecierpliwości, ani wrogości. Nie chciałem spłoszyć samczyka.
 
 
     
Rieul 


Wiek: 25
Dołączyła: 18 Lip 2016
Posty: 570
Skąd: Kyralia
Wysłany: 2016-07-27, 10:59   

Powoli, metodą małych kroczków, a Zorua może zgodzić się na dołączenie do mnie. Gdyby już był mój byłoby świetnie, no, ale nie mogę kierować wolą innej istoty, a obrzucanie go kamieniami, kiedy zaczął powoli mi ufać to raczej nie najlepsze rozwiązanie. Cóż, powiedzmy sobie szczerze, to okropne rozwiązanie. Chyba pora postawić wszystko na jedną kartę, skoro malec już w jakiś sposób się do mnie przekonał, a skoro w tej strefie stworki i tak są płochliwe. Mogłabym tu siedzieć jeszcze kilka dni, a i tak pewnie nie podszedł by do mnie.
- Pora wybierać. - patrzę na Zoruę i wyciągam Balla. Stawiam go na odległość wyciągnięcia ręki, nie za blisko mnie, ale również nie za daleko. Jeżeli zechce to pójdzie ze mną, a jeżeli nie to i tak uważam, że zrobiłam wszystko, co mogłam, żeby go do siebie przekonać. To w pełni jego decyzja. - Możesz wybrać wolność, ze mną, albo zamknięcie tutaj, w sferze. - uśmiecham się delikatnie, żeby w jakiś sposób dodać mu otuchy, ale wydaje mi się, że jest to ledwo widoczny gest.
_________________

Cynthia Morris [ karta postaci | box | bank ]
Lea Clark [ karta postaci | box | bank ]

 
     
Zmrrok 



Dołączyła: 10 Maj 2016
Posty: 106
Wysłany: 2016-07-27, 11:13   

Marry zmieszała się, widząc pogardę na pyszczku białofutrego stworzenia. Zaraz, czemu? Zrobiła coś nie tak? Albo jej się nie spodobała...? Przez chwilę tak jeszcze stała, zdezorientowana, po czym wyprostowała się, podpierając boki dłońmi i biorąc głęboki wdech. Niezależnie od tego, co pokemon o niej myślał, nie odejdzie tak po prostu!
- Chciałabym, żebyś do mnie dołączyła - oświadczyła z zaciętą miną, choć głos wciąż miała łagodny. Mimo wszystko nie chciała być nachalna. - Bo wiesz, podróżuję po świecie. Mogłabyś poznać mojego brata i naszych towarzyszy, wędrować z nami i walczyć... Myślę, że to by było ciekawsze od spędzania czasu tutaj.
_________________
 
 
     
CrystalSilver1 
Kiddo with hat


Dołączyła: 02 Lip 2016
Posty: 347
Wysłany: 2016-07-27, 12:35   

Powoli zdobywałam zaufanie małej bulwy, gdyż ta podeszła do karmy i zaczęła jeść. Jeżeli dobrze do niej przemówie jest szansa na jej schwytanie. Posłałam spojrzenie stworku lekko uśmiechając się do niej.
- Może chciałabyś poznać świat za tym Safari? Pomożesz mi odnaleźć mojego brata, zdobędziesz nowe znajomości i w końcu ktoś się tobą dobrze zaopiekuje. Co ty na to, mała? -Rzuciłam chętnie do stworka, licząc na zaakceptowanie mojej propozycji.
_________________
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-07-27, 13:14   

Niebianin Ta, nie ma to jak szczerość xD Tymczasem wróćmy do liska. Mały wyraźnie się spłochał, cofnął pospiesznie kilka kroków i skrył za swym puchatym ogonkiem.

Rieul Wydawało ci się, że pokemon się wahał. Tymczasem okazało się, że... zwyczajnie nie ogarniał zasady działania Balli. Zbliżył się do kulki i zerkał na ciebie pytającym wzrokiem, nie bardzo mając pojęcie co właściwie powinien zrobić.

Zmrrok Odpowiedziała ci uniesiona powieka i wyraz pyska typu: "Czyżby? A to ciekawe. Kontynuuj..."

CrystalSilver1 Bulbasaur przerwała na razie posiłek. Na rzuconą luźnie propozycję wyraźnie się zawahała, żeby nie powiedzieć wystraszyła. Czyżby miała jakieś nieprzyjemne wspomnienia z przeszłości? W każdym razie jeszcze nie uciekła, możesz więc dalej próbować łapać jej zaufanie.
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.