Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Daisy7
2017-01-29, 18:33
ZAPISY
Autor Wiadomość
Rieul 


Wiek: 25
Dołączyła: 18 Lip 2016
Posty: 570
Skąd: Kyralia
Wysłany: 2016-07-30, 20:28   ZAPISY

Skoro już zapoznałeś/zapoznałaś się z moimi zasadami, to chyba czas najwyższy, aby złożyć zapis. Pamiętaj, aby przed jego złożeniem przeczytać mój regulamin, a sam zapis go solidnie, bo jak wiadomo mam prawo odrzucić zapis, jeżeli uznam, że jest nieciekawy. Usuwanie jakichkolwiek punktów jest zabronione.

    FORMULARZ
    informacje podstawowe:
    LINK DO KARTY POSTACI: Link do waszej karty postaci, którą zawsze staram sprawdzić jak najlepiej, aby poznać waszą postać. Dla przypomnienia - pod uwagę biorę głównie charakter i historię waszej postaci, co jednak nie znaczy, że reszta punktów jest mniej ważna.
    TOWARZYSZ: Osoba, która razem z waszym bohaterem wybrała się w podróż. Jeżeli takiej nie ma, to nic się nie stanie, a, jeżeli chcesz, abym ją wprowadziła w trakcie to nie ma problemu.
    informacje o towarzyszu:
    RYWAL: Najzagorzalszy wróg waszego bohatera, który często w jakiś dziwny sposób znajduje się w tym samym miejscu lub osoba, z którą najczęściej wdawać się można w potyczki. Jeżeli chcesz, abym go wprowadziła to żaden problem.
    informacje o rywalu:
    POCZĄTKOWY REGION & MIASTO (ewentualnie pora roku i pora dnia): Tutaj pozostawiam wam wolne pole do popisu. Jeżeli jednak wynika z historii, że jest to Unova, to niech tak zostanie. Zachowajmy dozę realizmu. W historii nie uwzględniłeś regionu i miasta? Nie ma problemu. To ja mogę je wybrać.
    ZAWARTOŚĆ PLECAKA: Wszystko co znajduje się w plecaku. Jako, że stawiam na realizm to z rzeczami wypisanymi wyruszacie w wędrówkę.
    CEL/CELE PODRÓŻY: Jeden z najważniejszych punktów w całym zapisie. To od celów waszej postaci zależy w większej mierze, czy przyjmę Twój zapis. Im więcej wyznaczysz sobie celi (mogą być to zarówno cele główne jak i poboczne) to tym przygoda będzie ciekawsza. Im większa liczba tym lepiej, bo wtedy wiem co Wam wprowadzić do przygody i mam pewien punkt zaczepienia.

    pokémony:
    ULUBIONE TYPY POKÉMONÓW: 3 ulubione typów Pokemonów. Na podstawie tych informacji wprowadzać będę nowych towarzyszy.
    NIELUBIANE TYPY POKÉMONÓW: 3 nielubiane typów Pokemonów, których będę starała się unikać.
    ULUBIONE GATUNKI POKÉMONÓW: 3 ulubione gatunków Pokemonów, które na pewno chcielibyście złapać. Fajnie by było, gdyby była to konkretna forma, którą chcecie pochwycić.
    NIELUBIANE GATUNKI POKÉMONÓW: 3 nielubiane gatunków Pokemonów, które raczej nie będą pojawiały się w przygodzie.

    pozostałe informacje:
    PRZEMOC: Wszystko zapisane jest w informacjach, jeżeli więc Ci to odpowiada to cudownie, a jeżeli nie chcesz w swojej przygodzie przemocy to nie ma żadnego problemu.
    WULGARYZMY: Tak samo jak w przypadku przemocy - chcesz to mogą się pojawić (więcej w informacjach), a jeżeli nie, to nie.
    WĄTKI MIŁOSNE & EROTYKA: Tutaj daję wam dosłownie dowolność. Jeżeli chcesz, aby Twoja postać była heteroseksualna, biseksualna, homoseksualna, a nawet aseksualna to nie ma problemu. Najlepiej zaznaczyć przy tym punkcie jakiej orientacji jest postać i czy zechce mieć partnera.
    PROŚBY & PYTANIA & SUGESTIE: Wszystkie wątki jakie chcecie zobaczyć w swojej przygodzie, które jednak zgodne są z moim regulaminem. Wprowadzę je wtedy na pewno, aby jeszcze bardziej urozmaicić wam przygodę. Pytania kierować możecie w tym punkcie, a ja przy odpowiedzi na zapis na nie odpowiem. To samo tyczy się sugestii, czy to na temat Pokemonów, czy ludzi wprowadzanych do przygody (konkretne imiona, czy wiek) Wszystko to, co zapomnicie wypisać w tym punkcie możecie również wysłać na PW lub jeżeli zostaniecie przyjęcie to na bieżąco w przygodzie.

Kod:
[u][b]FORMULARZ[/b][/u]
[i]informacje podstawowe:[/i]
[b]LINK DO KARTY POSTACI:[/b]
[b]TOWARZYSZ:[/b]
[i]informacje o towarzyszu:[/i]
[b]RYWAL:[/b]
[i]informacje o rywalu: [/i]
[b]POCZĄTKOWY REGION & MIASTO[/b] [i](ewentualnie pora roku i pora dnia)[/i][b]:[/b]
[b]ZAWARTOŚĆ PLECAKA:[/b]
[b]CEL/CELE PODRÓŻY:[/b]
[i]pokémony:[/i]
[b]ULUBIONE TYPY POKÉMONÓW:[/b]
[b]NIELUBIANE TYPY POKÉMONÓW:[/b]
[b]ULUBIONE GATUNKI POKÉMONÓW:[/b]
[b]NIELUBIANE GATUNKI POKÉMONÓW:[/b]
[i]pozostałe informacje: [/i]
[b]PRZEMOC:[/b]
[b]WULGARYZMY:[/b]
[b]WĄTKI MIŁOSNE & EROTYKA:[/b]
[b]PROŚBY & PYTANIA & SUGESTIE:[/b]
  
 
     
Qin Hao 
To ja jak by coś !



Wiek: 31
Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 49
Wysłany: 2016-08-01, 23:59   

FORMULARZ
informacje podstawowe:
LINK DO KARTY POSTACI: klik
TOWARZYSZ:Brak, chętnie poznam
informacje o towarzyszu:
RYWAL:Brak, chętnie kogoś pognębię
informacje o rywalu:
POCZĄTKOWY REGION & MIASTO (ewentualnie pora roku i pora dnia):Sinnoh, miasto dowolne
ZAWARTOŚĆ PLECAKA: Namiot, trochę ciuchów, wędka, około 2kg karmy i waluta post-imperialna
CEL/CELE PODRÓŻY:Znaleźć swój kąt na ziemi, zbudować miejsce gdzie będzie mógł cieszyć się życiem wraz ze swoimi towarzyszami, założyć harem(poboczne :pedobear: ), zbadać się co sprawiło że został zamrożony i może wrócić do przeszłości.
pokémony:
ULUBIONE TYPY POKÉMONÓW: Ogień, Trawa, Elektryczność
NIELUBIANE TYPY POKÉMONÓW:Brak
ULUBIONE GATUNKI POKÉMONÓW:Ralts, Helioptile, Noibat
NIELUBIANE GATUNKI POKÉMONÓW: Brak
pozostałe informacje:
RODZAJ NARRACJI: Dostosuje się
PRZEMOC: Umiarkowana, chciałbym mieć możliwość obrony w momencie ataku na mą skromną osobę.
WULGARYZMY: Jak najbardziej
WĄTKI MIŁOSNE: Oczywiście
PROŚBY & PYTANIA & SUGESTIE: Odpisuje raczej często, ale jak nie mam włączonych powiadomień na mailu z jakiegoś powodu to zapominam o wątkach. Tak więc jedyne o co proszę to wyrozumiałość jeśli nie będę chwilę odpisywał.
  
 
     
Rieul 


Wiek: 25
Dołączyła: 18 Lip 2016
Posty: 570
Skąd: Kyralia
Wysłany: 2016-08-02, 13:51   

Chyba wypełniałeś jeszcze starszy formularz, bo później był aktualizowany, ale to tam, różnią się dwa punkty, więc nie będę się o to szczególnie czepiała. Karta wykonana okej, co prawda doszukałam się kilku błędów, ale to tam do wypracowania i nie jest to szczególny problem. Po celach wydaje mi się, że będzie to przygoda, która da mi dosyć dużo możliwości, bo nie są to zbyt... konkretne cele? Harem mnie rozwalił, kilka zdań w karcie też. xd Przyjęty, ale nie wiem, kiedy pojawi się gra, możliwe, że dzisiaj pod wieczór lub dopiero jutro.
 
     
Castiel 



Dołączył: 02 Sie 2016
Posty: 827
Wysłany: 2016-08-03, 10:07   

FORMULARZ
informacje podstawowe:
LINK DO KARTY POSTACI: KLIK
TOWARZYSZ: ~ dodany w trakcie gry, zdaję się na Ciebie
informacje o towarzyszu: -
RYWAL: ~ tak samo jak towarzysz
informacje o rywalu: -
POCZĄTKOWY REGION & MIASTO Kanto, Saffron City:
ZAWARTOŚĆ PLECAKA: Namiot, śpiwór, latarka, ciuchy na zmianę, jedzenie, trochę karmy, "służbowe" pokeballe, urządzenie do komunikacji
CEL/CELE PODRÓŻY:
- Piąć się po szczeblach kariery w organizacji
- Przejąć dowodzenie w organizacji (opcjonalne, w póóóóźnym etapie gry)
- Zapewnić rodzinie godny byt
- Odegrać się na rówieśnikach, którzy go gnębili (opcjonalne)
pokémony:
ULUBIONE TYPY POKÉMONÓW: Ogień, Smok, Śnieg
NIELUBIANE TYPY POKÉMONÓW: Robak, Trawiasty, Walczący
ULUBIONE GATUNKI POKÉMONÓW: Heracross, Swinub, Gligar,
NIELUBIANE GATUNKI POKÉMONÓW: Wszystkie z generacji po Sinnoh
pozostałe informacje:
PRZEMOC: Jasne
WULGARYZMY: Oczywiście
WĄTKI MIŁOSNE & EROTYKA: Tylko z sensem, proszę, nie róbmy Graya ^^
PROŚBY & PYTANIA & SUGESTIE:
- po pierwsze i najważniejsze- żebyś mnie przyjęła ^^
- by pokeballe, których używam do łapania "zleceń", nie były pobierane z moich prywatnych - taka rozdzielność pracy i prywatności ;)
- by w trakcie gry wprowadzić partnerkę do pracy
- by pokemony, które zdobędę poza grą (np adopcja), były wprowadzane fabularnie
 
     
Rieul 


Wiek: 25
Dołączyła: 18 Lip 2016
Posty: 570
Skąd: Kyralia
Wysłany: 2016-08-03, 10:34   

Od razu przejdę do rzeczy, przyjęty. Właściwie nie mam się do czego przyczepić, błędów nie widzę, karta napisana poprawnie, zapis schludny. Co do służbowych Balli to muszę napisać do adminki w tej sprawie, bo nie mam pojęcia, czy możesz łapać nowych kompanów za pomocą fikcyjnych kul. Jeszcze jedną sprawą jest zawartość Twojego plecaka, bo wypisałeś rzeczy, które aby posiadać musisz zakupić w tym wątku za pieniądze z banku. Ewentualnie możemy się umówić, że takie rzeczy będziesz kupował sobie fabularnie (np. podczas pobytu w jakimś mieście), a ceny będą odpowiadały tym z marketu, a pieniądze będziesz normalnie odejmował. ^^ Jeszcze tylko sprawa organizacji, fajnie by było, gdybyś mógł napisać mi o niej nieco więcej oraz o ludziach, którzy w niej pracują. Wiem, że Twój bohater dowodzącego pozna później, ale mi jako MG będzie łatwiej to wszystko wprowadzić mając o tym pojęcie (czy masz jakieś konkretne osoby, imiona i nazwiska, czy mam dowolność jeżeli o to chodzi). Czekam więc na PW. Przygoda będzie dzisiaj lub jutro rano.
  
 
     
BlueBlau


Dołączył: 02 Sie 2016
Posty: 37
Wysłany: 2016-08-09, 22:42   

FORMULARZ do Rieul
informacje podstawowe: Sina Olga Koc
LINK DO KARTY POSTACI: http://pokemoncrystal.pl/topics4/1029.htm#14508
TOWARZYSZ: ---
informacje o towarzyszu: ---
RYWAL: Wielebny Natan i Kościół Celha
informacje o rywalu:
Kiedy na Bellos (wyspa, z której pochodzi bohaterka) wojna dobiegła końca, a zwycięsko wyszli z niej religijni fanatycy. Jedynym i słusznym bogiem stał się bóg Celh, a jego wolę wśród śmiertelników znali najwyżsi kapłani. Choć podlegli Tyranowi zagarnęli sobie władzę i dobrobyt. Apetyt rośnie w miarę jedzenia, więc niedawno wysłano Wielebnego Natana wraz z kilkunastoma innymi fanatykami, by szerzyli wśród mieszkańców Kanto (czy innego obszaru :) wiarę w jedynego boga Celha.
Koc ma z wyznawcami Celha na pieńku. Zabili jej rodziców. Będzie się starała ich przegonić i nie pozwolić, by w jej nowym domu narobili zamieszania.
Rywal: Dr. Samuel Redfox i Dr. Aleksander Junior Redfox
informacje o rywalu:
Ojciec i syn — przełomowe umysły i byli pracownicy Silph Company. Ich celem jest pokój na świecie oraz przywrócenie zmarłych miłości — Pani Redfox oraz narzeczonej Juniora. Do pierwszego celu zabierają się, tworząc armię Super-Poko-Robo-Żołnierza. O przygotowaniach do realizacji drugiego celu nic nie wiadomo. Sina z nimi pracowała i uważała ich za dobrych ludzi. Wyleczyli ją i jej siostrę z ciężkiej choroby. Ma wobec nich podwójny dług, ale od kiedy w mieście zaczynają znikać ludzie, Koc wątpi w ich dobre intencje.
POCZĄTKOWY REGION & MIASTO Kanto - Saffron City: Zawsze można zmienić obszar na inny, który byłby dla Ciebie wygodniejszy.
ZAWARTOŚĆ PLECAKA: Podstawowa i to, co wyniesie z własnego mieszkania.
CEL/CELE PODRÓŻY:
- Ocalić miasto.
- Pozbyć się fanatyków z miasta na czele z Natankiem.
- Nie dopuścić, by Redfox stworzył armię. Odnaleźć jego laboratorium i zniszczyć projekt.
- Odnaleźć siostrę, która została porwana.
pokémony: Porygon (6), Weedle (7)
ULUBIONE TYPY POKÉMONÓW: Wodny, Roślinny, Robaczy.
NIELUBIANE TYPY POKÉMONÓW: Lodowy, Trujący, Wózkowy.
ULUBIONE GATUNKI POKÉMONÓW: Vaporeon, Butterfree, Magneton.
NIELUBIANE GATUNKI POKÉMONÓW: Dewgong, Pikachu, Gyarados.
pozostałe informacje:
PRZEMOC: Da! Dreszczyk emocji się przyda.
WULGARYZMY: Nie potwierdzam, nie zaprzeczam. Z umiarem.
WĄTKI MIŁOSNE & EROTYKA: Przy okazji. Facetem nie pogardzi, a nad kobietą się może zastanowi. Bi.
PROŚBY & PYTANIA & SUGESTIE:
-"Ucieczki, pościgi i inne tego rodzaju wątki" - Da... :D
- Wolę, by akcja zaczyna się od miejscowości, w którym siostry Koc żyją. Dowolnej, ale blisko mieszkania.
- Co do porwanej siostry, to w kp specjalnie nie rozwijana, by MG miał dowolność w jej kreacji. Wraz z Siną przeszła przez "małe piekło" ich relacje mogą być pozytywne lub złe.
- Towarzysza nie mam, ale nie pogardzę czarnoskórym interesantem Siny, z którym już miała przyjemne spotkania pierwszego stopnia.

Edit: Do teamu doszedł Weedle.
_________________
  
 
     
Rieul 


Wiek: 25
Dołączyła: 18 Lip 2016
Posty: 570
Skąd: Kyralia
Wysłany: 2016-08-12, 10:32   

Karta ładna, postać ciekawa, historia mi się spodobała ^^. Przyjęta, ale jako, że muszę Ci tą przygodę zacząć, to prosiłabym o jakieś informacje odnośnie tego jak to mam zacząć, bo racja, mam miasto podane, ale czy cała podróż zaczyna się od momentu odkrycia projektu przez Sinę, czy może wcześniej, zanim było cokolwiek o tym wiadomo? Do Slpih Company Twoja bohaterka dostaje się wraz z siostrą, więc rozumiem, że jeszcze wtedy porwana to ona nie była, więc nie wiem, czy mam zacząć przygodę od tego, że jeszcze jest, czy nagle Sina wchodzi do jej pokoju, a ta zniknęła? I kim jest ten czarnoskóry interesant? Bo chyba jestem ślepa, ale w historii nic o nim nie znalazłam ;-;. No i jeszcze co do samej firmy, rozumiem, że wszystkie osobistości z niej (poza doktorkiem i jego synem) mogę wymyślić? Wiem, że pytań jest sporo, ale skoro mam zamiar być Twoim MG, to chciałabym Ci z sensem poprowadzić przygodę. Czekam zatem na PW z informacjami i zaczynamy ;). Weedla wprowadzę Ci przy najbliższej możliwości w przygodzie.

Zapisy oficjalnie zamknięte, do odwołania.
  
 
     
DJSonaX 
Medicine


Wiek: 20
Dołączyła: 19 Lip 2016
Posty: 734
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-08-30, 22:50   

~Za pozwoleniem~

FORMULARZ
informacje podstawowe:
LINK DO KARTY POSTACI: Cable
TOWARZYSZ: Avril
informacje o towarzyszu: *patrz charakter i historia pokemonów*
RYWAL: Przepisy prawa
informacje o rywalu: To chyba mówi samo przez się xD
POCZĄTKOWY REGION & MIASTO (ewentualnie pora roku i pora dnia): Unova, dowolne miasto, Południe, środek wiosny
ZAWARTOŚĆ PLECAKA: Podstawowe, plus ciuszki itp.
CEL/CELE PODRÓŻY: Pomóc Avril spełnić marzenia oraz zostać aktywistą na rzecz praw gijinek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
pokémony:
ULUBIONE TYPY POKÉMONÓW: Ogień, Trawa, Psychiczne
NIELUBIANE TYPY POKÉMONÓW: Robaki, Trucizna.
ULUBIONE GATUNKI POKÉMONÓW: Gardevoir ( ͡° ͜ʖ ͡°), Blaziken, Lilligant.
NIELUBIANE GATUNKI POKÉMONÓW: Muk, Garbodor, Swalot
pozostałe informacje:
PRZEMOC: Umiarkowana
WULGARYZMY: Bez przesady
WĄTKI MIŁOSNE & EROTYKA: Zdecydowanie ^^
PROŚBY & PYTANIA & SUGESTIE: Jeśli można to chciałbym taką "wolniejszą" grę, mniej skupiania się na akcji i walkach, a bardziej na postaciach :)
  
 
     
Rieul 


Wiek: 25
Dołączyła: 18 Lip 2016
Posty: 570
Skąd: Kyralia
Wysłany: 2016-08-31, 11:03   

Oczywiście przyjmuję ;). Nie wiem, co więcej mogę powiedzieć, poza tym, że kartę czytało się bardzo przyjemnie, historia niby taka zwykła, ale dzięki temu, że wzbogacona o gijinki jest naprawdę bardzo ciekawa. Samo to, że zamiast klasycznie mieć Pokémona to masz gijinke już jest super urozmaiceniem. Cieszę się, że wolisz wolniejszą akcję, więcej opisywania i skupiania się na postaciach niż pojedynków, bo to daje mi szerokie pole do popisu. Mam tylko pytanie, czy w przyszłości chciałbyś łapać Pokémony, czy raczej gijinki? A może i to i to? Podeślij mi proszę informację o tym na PW. W razie jakichkolwiek zastrzeżeń co do tego jak będę kreowała i przedstawiała postać Avril pisz mi koniecznie, a coś zmienię/poprawię ^^. specjalnie dla Ciebie nie będę pogrubiała dialogów w postach, bo wiem, że nie lubisz, he he ;d. Gra zapewne dzisiaj ;).

Dopóki żaden gracz mi się nie wykruszy, definitywnie nikogo nie przyjmuję.
  
 
     
Rieul 


Wiek: 25
Dołączyła: 18 Lip 2016
Posty: 570
Skąd: Kyralia
Wysłany: 2016-09-01, 15:14   

Jako, że dwie osoby się wykruszyły, zrobiło mi się miejsce na jedną dodatkową. Jeżeli ktoś jest zainteresowany złożeniem u mnie zapisu to zapraszam ^^.
 
     
Dafiar 
Guess Who's Back



Wiek: 26
Dołączył: 26 Kwi 2016
Posty: 325
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-11-14, 16:04   

FORMULARZ
informacje podstawowe:
LINK DO KARTY POSTACI: Tu
TOWARZYSZ: Mimo tego, co pisze w KP, to brak. Robiłem pod granie z Foksem, ale zrezygnował. Także możesz kogoś dorzucić, chętnie przyjmę.
informacje o towarzyszu:
RYWAL: Akuma Kokoro
informacje o rywalu: Dawny kochanek Kiliana, młody chłopak, który najpierw uwodzi, potem okrada i zostawia. Tak samo było z Kilem, którego pozbawił wszystkich Pokemonów, po czym uciekł.
POCZĄTKOWY REGION & MIASTO (ewentualnie pora roku i pora dnia):Sinnoh, Eterna, zima, poranek. Tutaj mam małą prośbę, żeby jak najszybciej przenieść się do Aloli, gdy tylko się pojawi.
ZAWARTOŚĆ PLECAKA: To co w KP plus ciepłe ubrania, termos, śpiwór, namiot.
CEL/CELE PODRÓŻY:Odnalezienie rodziców, zemsta na Akumie.
pokémony:
ULUBIONE TYPY POKÉMONÓW:Fire, Dragon, Dark
NIELUBIANE TYPY POKÉMONÓW: Wszystkie lubię.
ULUBIONE GATUNKI POKÉMONÓW:Gabite, Koffing, Litten(gdy już się pojawi)
NIELUBIANE GATUNKI POKÉMONÓW:Stunfisk, Timburr, Clamperl
pozostałe informacje:
PRZEMOC:Tak
WULGARYZMY:Tak
WĄTKI MIŁOSNE & EROTYKA:Tak
PROŚBY & PYTANIA & SUGESTIE:Tak jak rzuciłem wcześniej, chciałbym się przenieść do Aloli, gdy tylko wyjdzie. Poza tym fajnie byłoby się skupić na odczuciach i psychice Kila, który w końcu już został nieźle przez życie skopany. No i liczę na miłą współpracę!
_________________

 
 
     
Rieul 


Wiek: 25
Dołączyła: 18 Lip 2016
Posty: 570
Skąd: Kyralia
Wysłany: 2016-11-14, 17:08   

Cóż, wszystko już żeśmy sobie obgadali na chatango, przygoda tak jak mówiłam jutro. :3 Obmyślę sobie wszystko i zaczniemy, tak jak to w moim stylu, czyli powoli. xD Co do KP no to ładna, błędów nie ma, więc jest wszystko cacy. Czuj się przyjęty!

Zapisy zamknięte, heh.
  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group -
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.