Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Daisy7
2017-01-29, 18:33
OGŁOSZENIA
Autor Wiadomość
Rieul 


Wiek: 25
Dołączyła: 18 Lip 2016
Posty: 570
Skąd: Kyralia
Wysłany: 2016-07-30, 20:11   OGŁOSZENIA

Temat tylko dla moich graczy.
    Co możesz tutaj znaleźć? Ja, jako Wasz MG, zamieszczam tutaj wszelkie ważne informacje o eventach, gdzie zdobyć będziecie mogli jakieś ciekawe nagrody, oczywiście za darmo. Zgłaszać będę tutaj moje nieobecności, proszę też, abyście i swoje tutaj zgłosili - nie chcę bowiem sytuacji, gdzie nie będę wiedziała dlaczego Was nie ma. Krótka notka "od, do i powód" to wszystko co powinno się pojawić. Coś jeszcze? Zamieszczać tutaj mogę również zmiany w regulaminie/jakieś dodatkowe informacje, żebyście byli na bieżąco i nie musieli się czegoś doszukiwać, zakopując w tym samym w poszczególnych działach. Pisać tutaj możecie również o swoich stworkach/jajkach do wprowadzenia, które zdobyliście w jakiś sposób poza przygodą. Pamiętajcie, że Pokémony nie pojawiają się w przygodzie w magiczny sposób, a osoby, które na własną rękę danego stworka wprowadzą będą upominane i proszone o zmianę posta. O stworkach powiadamiać możecie mnie również w przygodzie jak i na PW. Zamieścić tutaj możecie również swój dream team (maksymalnie 10 stworków). Prosiłabym jednak, żeby zarówno Pokémony do wprowadzenia jak i dream team zostały umieszczone w jednym poście, który byłby po prostu na bieżąco edytowany.
  
 
     
Rieul 


Wiek: 25
Dołączyła: 18 Lip 2016
Posty: 570
Skąd: Kyralia
Wysłany: 2016-08-06, 13:17   

Jak już w nieobecnościach zaznaczyłam (a zaznaczam też tutaj, bo nie każdy czyta tamten wątek) będę nieobecna od 8 sierpnia do 11/12 sierpnia z powodu wyjazdu. Na forum być może się pojawię, ale tylko w celu napisania krótkiego postu w wyprawach. Odpisów nie będzie, bo nie chcę rzucać wam tych wymaganych 5 linijek, to nie w moim stylu. ;-; To wszystko z ogłoszeń parafialnych. ;d
  
 
     
Qin Hao 
To ja jak by coś !



Wiek: 31
Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 49
Wysłany: 2016-08-11, 14:38   

Do wprowadzenia

Heracross z Safari
Jajko Growlithe z łowiska
Jajko Shinx z Day-care (Shiny Luxio + Ditto)
Jajko Blitzle z EM Double Kick
Masa itemów z łowiska nie wklepanych do karty
  
 
     
Castiel 



Dołączył: 02 Sie 2016
Posty: 827
Wysłany: 2016-08-11, 15:08   

Do wprowadzenia:

- Murkrow
- Chimchar
- Croconaw
- wędka
_________________
  
 
     
Rieul 


Wiek: 25
Dołączyła: 18 Lip 2016
Posty: 570
Skąd: Kyralia
Wysłany: 2016-08-12, 20:16   

Mini-event!
Jako, że mam już trójkę graczy i nie było mnie kilka dni, więc musieliście czekać na odpisy w przygodach i rozpatrzenie podania to mam dla Was mini-rekompensatę ^^.


Każdy z Waszej trójki ma za zadanie wybrać sobie jedną z tych fryzurek, podając mi jej numer niżej w poście (jest ich tyle, że chyba nie będzie problemu "ktoś zabrał moją!" xd). Pod każdą fryzurką kryje się jajo dowolnego Pokemona (wybranego przeze mnie, dodatkowo z EM, które losuję ja) oraz po 5 Rare Candy dla każdego. Możecie w pewien sposób wpłynąć na to, jakiego stworka otrzymacie, podając region, z którego chcecie, aby Pokemon pochodził. Nie jest to jednak krok obowiązkowy. Kto jakie jajo wylosował ogłoszę dopiero, kiedy cała trójka mi się tutaj zgłosi ;d.

Losujcie! Jakiś bardziej wymagający event też się pojawi, na razie musicie zadowolić się tym mini-czymś ;).
 
     
Qin Hao 
To ja jak by coś !



Wiek: 31
Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 49
Wysłany: 2016-08-12, 20:23   

Nr 4 i zgłaszam ze nie ma mnie cały weekend
 
     
BlueBlau


Dołączył: 02 Sie 2016
Posty: 37
Wysłany: 2016-08-12, 20:24   

Biere no.3
_________________
 
     
Castiel 



Dołączył: 02 Sie 2016
Posty: 827
Wysłany: 2016-08-12, 20:27   

A niech będzie 2.

P.S.
Sinnoh FTW.
_________________
 
     
Rieul 


Wiek: 25
Dołączyła: 18 Lip 2016
Posty: 570
Skąd: Kyralia
Wysłany: 2016-08-12, 20:43   

Uch, szybcy jesteście ;-;. Aż takiej błyskawicznej odpowiedzi to się nie spodziewałam xd.
    Qin Hao - jajo Blitzle'a (EM - Double Kick) + 5 Rare Candy
    BlueBlau - jajo Sewaddle'a (EM - Air Slash) + 5 Rare Candy
    Castiel - jajo Snovera (EM - Avalanche) + 5 Rare Candy

Mam nadzieję, że jesteście chociaż trochę zadowoleni xd.
 
     
Rieul 


Wiek: 25
Dołączyła: 18 Lip 2016
Posty: 570
Skąd: Kyralia
Wysłany: 2016-08-30, 09:56   

ZMIANA W REGULAMINIE
Zmieniłam nieco jeden podpunkt, mianowicie podpunkt 7 regulaminu o tym, komu prowadzę przygodę. Zafascynowana gijinkami (od wczoraj, heh xd) postanowiłam, że również im poprowadzę przygodę na zasadach zawartych właśnie w punkcie 7. Zatem jeżeli jakiś gracz ludzki (trener, koordynator) chce, aby w jego przygodzie pojawiały się gijinki to nie ma ku temu przeciwwskazań, a jeżeli kiedyś któryś z moich graczy byłby gijinką to w swojej grze, jeżeli tylko zechce, będzie mógł spotykać ludzi. Po prostu jeżeli ktoś ma chęć to świat może składać się z obu tych gatunków. Przygód stricte Pokémon dalej nie prowadzę i nie zamierzam.
Punkt 7 brzmi teraz następująco:

    7. Prowadzę głównie przygody trenerów, ponieważ nie za bardzo znam się na koordynatorach. Jeżeli jednak chcesz złożyć zapis koordynatorem, to licz się z tym, że w przygodzie pojawić mogą się błędy. Poprowadzę również przygodę gijinki w świecie ludzkim lub w świecie gijinkowym, bazującym na normalnym świecie Pokemon, czyli regiony i miasta zostają zachowane i jedyne czym to się różni to tym, że nie spotkacie w tym świecie ludzi. Jeżeli ktoś chce te dwa gatunki mogą się przenikać i w swojej przygodzie spotka się zarówno ludzi jak i gijinki. Jeżeli jednak ktoś chce zwykły świat (czyli dla ludzi tylko ludzki, a dla gijinek tylko gijinkowy) to z tym również nie będzie problemów.

Zatem jeżeli kiedyś jakaś gijinka będzie chciała się do mnie zapisać, to zapraszam!
 
     
Rieul 


Wiek: 25
Dołączyła: 18 Lip 2016
Posty: 570
Skąd: Kyralia
Wysłany: 2016-11-12, 12:03   

AKTUALIZACJA
Wątek "OGŁOSZENIA" został nieco zedytowany, ale moi wierni, pełni cierpliwości gracze, nie znajdziecie w nim nic, o czym bym Wam nie powiedziała. Jeżeli chcecie to możecie sobie zerknąć. c: Mówię tak dla pełnej formalności~
  
 
     
Rieul 


Wiek: 25
Dołączyła: 18 Lip 2016
Posty: 570
Skąd: Kyralia
Wysłany: 2016-11-12, 15:11   

Zacni moi gracze, zaniedbałam Was, więc teraz mam pytanie, czy chcecie event? Tyle, że tym razem byłby dłuższy, z fajnymi nagrodami i kilkoma zadaniami. c:
_________________

Cynthia Morris [ karta postaci | box | bank ]
Lea Clark [ karta postaci | box | bank ]

 
     
Rieul 


Wiek: 25
Dołączyła: 18 Lip 2016
Posty: 570
Skąd: Kyralia
Wysłany: 2016-11-13, 13:32   


Tak więc nastał ten czas, robię dla Was moi zacni gracze pierwszy, rozbudowany event! Nagrody będą naprawdę epickie! :3 Jak widać, tematem przewodnim będzie literatura, a dlaczego? Jakoś tak lubię sobie polski, zbliżają się maturki próbne no to stwierdziłam, że czemu by nie. xD
Jak to wszystko będzie wyglądało? Będzie 4 lub 5 zadań podstawowych (3 z nich już mam w całości obmyślone) oraz jedno dodatkowe i tylko od Was zależy, czy będziecie chcieli w tym dodatkowym brać udział, będzie ono nieco bardziej rozbudowane niż reszta oraz rzecz jasna trudniejsze, ale za to będzie możliwość zdobycia kilku extra punktów (nawet nie tylko kilku, hehe). Przewiduję na event 100 punków, jeżeli zadań będzie 4 to po 25 pkt. za zadanie, jeżeli zadań będzie 5 to po 20 pkt. za każde, a co do zadania dodatkowego to za nie przewiduję około 40 pkt.
O wszystkim dam Wam jeszcze dokładnie znać w przyszłym tygodniu, kiedy to minie czas na wykonanie pierwszego zadania. Zadania postaram się (tym razem naprawdę mocno postaram ;-;) dawać Wam co tydzień, w sobotę bądź niedzielę, a na jego wykonanie będziecie mieli tydzień, w przypadku zadania extra - 2 tygodnie.
A teraz mały regulaminek, hyh:
    1. W evencie mogą brać udział jedynie moi gracze.
    2. Jeżeli któryś z Was w evencie nie chce wziąć udziału to trudno, nie ma takiego obowiązku, proszę mi tylko napisać PW lub odpowiedzieć tutaj pod moim postem, że nie chce się brać udziału.
    3. Macie możliwość pominięcia jednego z zadań podstawowych, ale nie będzie tak, że dostaniecie 0 punktów - za pominięte zadanie otrzymacie 10, cobyście nie byli tak całkiem poszkodowani. Pominięcie każdego kolejnego zadania podstawowego wiąże się z utratą pkt. za nie. Zadanie extra możecie pominąć, nie ma za nie żadnych konsekwencji.
    4. Pomagać sobie nie możecie, tak czy tak, każdy z Was dostanie inne zadanie podstawowe, co do zadania extra to jeszcze nie wiem. Jak dowiem się o pomocy no to sory, wypadacie z eventu! Nagród nie będzie! :<
    5. Wszystkie zadania wysyłacie na moją PW, w tytule fajnie jakbyście zaznaczyli, które to zadanie, cobym się nie pogubiła. Nie odpowiadacie tutaj w poście, chyba, że ktoś ma pytania związane z eventem, takie na bieżąco.

Myślę, że to tyle z zasad, jak jeszcze coś mi przyjdzie do głowy to dam znać. c:
Traktujcie to wszystko jako zabawę, bo przecież to tym jest, nie chcę, żeby były jakieś spiny.
Wiem, że niekoniecznie interesujecie się literaturą, więc przy każdym zadaniu będzie mała podpowiedź, żebyście nie musieli się zadręczać tym wszystkim. xD
Mam nadzieję, że wszystko Wam dokładnie wyjaśniłam, jeżeli coś jest niejasne, niespójne, niezrozumiałe to piszcie tutaj pod postem lub mi na PW, a na wszystkie pytanka odpowiem. :3
Tymczasem przechodzimy do zabawy i zadanka pierwszego!


#1 P U Z Z L E
Zadaniem pierwszym jest ułożenie puzzli z kadrem ekranizacji jednej z lektur. Puzzli jest po 150 dla każdego. Jak już puzzle ułożycie to po prostu zróbcie screena i wyślijcie mi na pocztę linka. Ale! W wiadomości musi również znaleźć się informacja z jakiego filmu pochodzi obrazek, czyli na jakiej lekturze on bazuje! :3 Nie musicie pisać reżysera ani aktorów, proszę jedynie o nazwę lektury, której dotyczy kadr z filmu. Mam nadzieję, że wszystko jasne. Na wysłanie odpowiedzi macie czas do 20 listopada 2016 roku, godziny 23:59! c: Jeżeli będzie jakiś problem z otworzeniem strony to piszcie. Pomysł na puzzle zaczerpnięty od Niebci~
    SZOPOWE PUZZLE:
    >klik<
    podpowiedź - kard pochodzi z ekranizacji jeden z książek: "Legenda" | "Noc Listopadowa" | "Warszawianka" | "Meleager" | "Wesele" | "Achilleis. Sceny dramatyczne"

    CASTIELOWE PUZZLE:
    >klik<
    podpowiedź - kard pochodzi z ekranizacji jeden z książek: "III część Dziadów" | "Sonety krymskie" | "Konfederaci barscy" | "Pan Tadeusz" | "Konrad Wallenrod" | "Liryki lozańskie"

Miłej zabawy!~
 
     
Rieul 


Wiek: 25
Dołączyła: 18 Lip 2016
Posty: 570
Skąd: Kyralia
Wysłany: 2016-11-14, 17:24   

Szopie i Castielu, jako, że Dafiar złożył do mnie zapis i został przyjęty, a nawet wyraził swoją chęć uczestnictwa w evencie, to mu pozwoliłam. No bo w sumie zaczął się event wczoraj, no to niech też ma coś od swojego nowego zacnego MG. c: Nie bądźcie na mnie źli, że mu pozwoliłam, bo będzie mi smutno. :<
A Ty Daf się zapoznaj z regulaminem, o co chodzi i tak dalej, coby wszystko było jasne. c:
    DAFIAROWE PUZZLE:
    >klik<
    podpowiedź - kard pochodzi z ekranizacji jeden z książek: "Hamlet" | "Romeo i Julia" | "Juliusz Cezar" | "Sen nocy letniej" | "Makbet" | "Król Lear"

I NAJWAŻNIEJSZE! Przypominam, żeby mi przesyłać screena (czyli no link do obrazu zrzutu :>) ułożonych puzzli, bo jak wyślecie mi z powrotem link to pomimo, że u Was będą one ułożone to u mnie rozsypane. :< Bądźcie na to proszę wyczuleni. c:
  
 
     
Rieul 


Wiek: 25
Dołączyła: 18 Lip 2016
Posty: 570
Skąd: Kyralia
Wysłany: 2016-11-27, 10:09   

No, także tego, przepraszam za poślizg, moje życie prywatne ostatnio było jedną wielką kupą i potrzebowałam odpoczynku, ale już powoli wracam do żywych! :v
Z informacji to powiem Wam, że ustaliłam iż zadania będą 4 po 25 pkt. za każde, a w ramach rekompensaty za moją nieobecność każdy z Was dostaje po + 15 pkt. do tabelki, cobyście mieli na coś fajnego jak już będą ostateczne wyniki eventu.


#1 W Y N I K I
Każdy z Was dobrze ułożył swoje puzzle oraz podał nazwę lektury, z której pochodzi kadr także brawo! Jej!
A wszystko przedstawia się następująco:
    Castiel miał kadr z "Pana Tadeusza", a za ułożenie puzzli otrzymuje 25 pkt. + 15 pkt., czyli uwaga (wyciąga kalkulator :v)... 40 pkt.!
    Szop miał kadr z "Wesela" i również wszystko było cacy i otrzymuje 40 pkt.!
    Dafiar miał kadr z "Makbeta", wszystko pięknie, więc otrzymuje zasłużone 40 pkt.!

#2 U Z U P E Ł N I A N I E
Tak więc drugie zadanie będzie polegało na uzupełnianiu luk (wykropkowanych miejsc). Dam Wam piękne ładne dialogi lub monologi z dramatów, żebyście mogli wszystko uzupełnić. Do uzupełnienia będą zarówno słowa danego wersu jak i imię bohatera, który daną kwestię wypowiada. Ale spokojnie, nie karzę Wam czytać całych dramatów. ;-; Uzupełniony tekst przesyłacie mi na PW, hyhy. No i jeszcze informacja, że każdy z Was ma do uzupełnienia 10 luk, więc za każdą lukę jest 2.5 pkt. Na wykonanie zadania macie tydzień, więc na odpowiedzi czekam do 4 grudnia, godziny 23:59!

Castiel (aka "Dziady cz. III", A. Mickiewicz):
    PROLOG

    .......... luka 1
    (budzi się strudzony i patrzy w okno - ranek)
    Nocy cicha, gdy wschodzisz, kto ciebie zapyta,
    Skąd przychodzisz; gdy gwiazdy przed sobą rozsiejesi,
    Kto z tych gwiazd tajnie przyszłej drogi twej wyczyta!
    "Zaszło słońce", wołają ………. z wieży, luka 2
    Ale dlaczego zaszło, nikt nie odpowiada;
    ………. kryją ziemię i lud we śnie leży, luka 3
    Lecz dlaczego śpią ludzie, żaden z nich nie bada.
    Przebudzą się bez czucia, jak bez czucia spali -
    Nie dziwi słońca dziwna, lecz codzienna głowa;
    Zmienia się blask i ciemność jako straż pułkowa;
    Ale gdzież są ………., co jej rozkazali? luka 4

    SCENA 1

    ………. luka 5
    Wiecie co, pójdźmy lepiej do celi ………. luka 6
    Najdalsza jest, przytyka do muru kościoła;
    Nie słychać stamtąd, choć kto ………. albo woła. luka 7
    Myślę dziś głośno gadać i chcę śpiewać wiele;
    W mieście pomyślą, że to śpiewają w kościele.
    Jutro jest Narodzenie Boże. - Eh - koledzy,
    Mam i kilka ……….. luka 8

    SCENA VIII

    ………. luka 9
    Zmusić? - Parions, że ja z mą za rok się rozwiodę
    I potem co rok będę brał żoneczki młode;
    Bez przymusu; dość spojrzeć na tę lub na ową:
    C'est beau małej szlachciance być ……….. luka 10
    Spytaj księdza, jeżeli zapłacze przy ślubie.

    szukaj >tutaj<

Szop (aka "Kordian", J. Słowacki):
    PRZYGOTOWANIE

    ………. luka 1
    Królu, niechaj poszukam w diabelskim psałterzu,
    Modlitwy na dzień, co się zowie zmartwychwstaniem;
    Zmówię ją za ów naród... Dziś pierwszy dzień wieku,
    Dziś mamy prawo stwarzać królów i nędzarzy,
    Na całą rzekę stuletniego cieku.
    Więc temu narodowi stwórzmy ………., luka 2
    Aby niemi zapychał każdą rządu dziurę.
    A gdy wzrośnie ich potęga,
    Ten naród, jak piękna księga,
    W starą oprawiona ………., luka 3
    Pargaminowém świecić będzie czołem.

    AKT 2

    ………. luka 4
    Duszo! niechaj ci włosy na czole rozgarnę!
    Weź mię w twoje ramiona, rozkoszą odkwitnę.
    Patrz na mnie! Twoje oczy jasne, skrzące, czarne,
    Białka oczu jak perły śnieżysto ……….. luka 5
    Gdy rzucasz wzrok omdlony, padam, słabnę, mdleję;
    Tak na przesłodkiéj róży mrą złote motyle;
    A gdy spojrzysz iskrami twych oczu - szaleję!
    I ożywam na całą pocałunku chwilę.
    ………. luka 6
    Jam stokroć mówiła,
    Żeś mi ………. nad życie; wiszę u twéj szaty luka 7
    Jak kropla rosy, strząśniesz? rozprysnę się cała.

    AKT 3

    ………. luka 8
    Zgodziłby się mały!
    Wszak o nim ………. świat obiegła cały. luka 9
    Wracając nocą, nie mógł rynsztoka przeskoczyć;
    Sajetowego sukna nie chciało się zmoczyć;
    Czeka... Aż tu przechodzi drogą pozytywek,
    Więc w prośby, by go ludzie zanieśli do domu;
    Zgodzili się, na skrzyni konno usiadł krzywek;
    Gdy go tam ………. jak garść suchą łomu, luka 10
    Nuż korbą kręcić, różne muzyki wygrywać,
    I do szynków zachodzić... musiał biedak spiéwać,
    A nie spiewać, to ludziom grać jak z dobréj woli.

    szukaj >tutaj<

Dafiar (aka "Wesele", S. Wyspiański):
    AKT 1, scena 1

    ………. luka 1
    Pon się boją we wsi ruchu.
    Pon nos obśmiwajom w duchu. -
    A jak my, to my się rwiemy
    ino do jakiej bijacki.
    Z takich, jak my, był ……….. luka 2
    A, jak myślę, ze panowie
    duza by juz mogli mieć,
    ino oni nie chcom chcieć!

    AKT 1, scena 25

    ………. luka 3
    A bo lo nich to rzecz nowa,
    co jest lo nos rzeczą starą,
    inszom sie ta rzondzom wiarą,
    ………. sie jak czarom. luka 4

    AKT 2, scena 7

    ………. luka 5
    Asan jako spowiedź czyni,
    spowiedź, widzę, cudzych ……….; luka 6
    Acan się zalewa łzami,
    duszę krwawi, serce krwawi;
    ale znać z Acana mowy,
    że jest - tak - przeciętnie zdrowy;
    jutro humor się naprawi. -
    Gotów mi płakać najrzewniej,
    rozczulać się cudzych grzechów,
    u bliskiego widzieć tramy,
    zbrodnie, brudy, grzechy, plamy
    i za swojego bliskiego
    uczynić publiczną spowiedź. -
    A! doprawdy! warte śmiechów -
    może jeszcze rozgrzeszenie
    wziąć ………. z cudzych zbrodni - ? luka 7

    AKT 3, scena 19

    ………. luka 8
    (ku oknu)
    Na liściach skry.
    Opalowa rosa spływa;
    przesiewa się w dyjamentach
    z drzew, jak wiszar w skalnych pętach. -
    Cud!

    AKT 3, scena 33

    ………. luka 9
    (do Poety, a słuchany przez wszystkich)
    Sprawa, Sprawa!
    Duch! - przez Boga - Duch - miarkuję:
    Ta noc była: dziwna jawa -
    miałem ………. - kto przeczuje? – luka 10
    Była na dusze obława.

    szukaj >tutaj<

Jakby pojawiły się jakieś nieścisłości to piszcie tutaj lub na PW, poprawię to.
Miłej zabawy~
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group -
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.