Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Daisy7
2017-03-25, 20:32
Zapisy
Autor Wiadomość
Castiel 



Dołączył: 02 Sie 2016
Posty: 827
Wysłany: 2016-09-06, 20:40   Zapisy

Jeżeli zapoznaliście się z regulaminem i go akceptujecie, nic nie stoi na przeszkodzie, byście złożyli zapis.
Uwaga: formularzy w zmienionej formie nie biorę pod uwagę.
Jeżeli po zapoznaniu się z formularzem i historią uznam, że nie poprowadzę przygody na miarę Twoich oczekiwań lub Twój styl pisania (ortografia, interpunkcja, składnia) będzie mnie odpychał, mam prawo do odrzucenia Twojego zapisu.
Na dzień dzisiejszy, zapisy są OTWARTE

Formularz
~informacje podstawowe~
Link do KP: Najważniejszy punkt.
Towarzysz: Jeżeli nie posiadasz, omiń to pole.
Informacje o towarzyszu: Charakter, krótka historia (jeśli jej nie ma w KP), pokemony, wygląd.
Rywal: Podobnie jak towarzysz.
Informacje o rywalu: ~
Startowe miasto, region i pora roku: Miejsce i czas, w którym rozpoczyna się Twoja przygoda
Zawartość plecaka: Wszystko, czego nie kupisz w forumowym markecie, a co chcesz mieć w przygodzie. Weź też pod uwagę wagę owych przedmiotów.
Cele podróży: Bądź kreatywny.

~informacje o pokemonach~
Ulubione pokemony: Nie więcej niż 6.
Znienawidzone pokemony: Nie więcej niż 6.
Ulubione typy: Nie więcej niż 3.
Znienawidzone typy: Nie więcej niż 3.

~informacje dodatkowe~
Przemoc: Czy chcesz, by w Twojej grze występowały pobicia, gwałty, porwania itp.? Jak tak, to w jakim stopniu?
Wulgaryzmy: Czy chcesz, by w Twojej grze występowały wulgaryzmy? Jak tak, to w jakim stopniu?
Erotyka i wątki miłosne: Czy chcesz, by w Twojej grze występowała erotyka? Jak tak, to w jakim stopniu?
Czy zgadzasz się na "dziki" system prowadzenia walk: Walki bardziej zbliżone do anime, aniżeli gier. Bez wyliczania obrażeń, po prostu sam opis. Przebieg walki zależy od taktyki i wykorzystania terenu. Zapewniam, że choć jest to system typowo "na oko", jest on sprawiedliwy. Oczywiście nie musisz się na niego zgodzić, ale według mnie jest on dużo wygodniejszy - zarówno dla Ciebie, jak i dla mnie.
Prośby/pytania/sugestie: Wal śmiało, nie gryzę ^^




Kod:
[u][b]Formularz[/b][/u]
[i]~informacje podstawowe~[/i]
[b]Link do KP:[/b]
[b]Towarzysz:[/b]
[b]Informacje o towarzyszu:[/b]
[b]Rywal:[/b]
[b]Informacje o rywalu:[/b]
[b]Startowe miasto, region i pora roku:[/b]
[b]Zawartość plecaka:[/b]
[b]Cele podróży:[/b]

[i]~informacje o pokemonach~[/i]
[b]Ulubione pokemony:[/b]
[b]Znienawidzone pokemony:[/b]
[b]Ulubione typy:[/b]
[b]Znienawidzone typy:[/b]

[i]~informacje dodatkowe~[/i]
[b]Przemoc:[/b]
[b]Wulgaryzmy:[/b]
[b]Erotyka i wątki miłosne:[/b]
[b]Czy zgadzasz się na "dziki" system prowadzenia walk:[/b]
[b]Prośby/pytania/sugestie:[/b]


Formularz w części zapożyczony od Rieul, za jej zgodą - piszę to, żeby nie musieć jej stawiać obiadu i wysyłać kwiatów.
_________________
  
 
     
Ajsa


Dołączył: 06 Wrz 2016
Posty: 24
Wysłany: 2016-09-06, 22:09   

Formularz
~informacje podstawowe~
Link do KP: http://pokemoncrystal.pl/topics4/1175.htm
Towarzysz: ---
Informacje o towarzyszu: ---
Rywal: ---
Informacje o rywalu: ---
Startowe miasto, region i pora roku:Nie przepadam za słowem *obojętny*, jednak pasuje do tego punktu.
Zawartość plecaka: 1000 hajsu, Pokedex, PokeCom, i te 5 startowych pokebali. Resztę ekwipunku i forsy można uznać za niefabularne i ogólnie możesz mieć pewność, że akcji z kupieniem latarki od krasnoludka w ciemnym tunelu Tobie nie zrobię.
Cele podróży: Talon, Yamask bohaterki, rozpacza nad niemożnością spotkania się z jego ukochaną, z którą nie zdążył być za ludzkiego życia. Myślę, że szukanie tego, co się z nią stało, jest dobrą motywacją dla postaci, która nie ma co ze sobą zrobić. Oczywiście sam cel nie jest ważny jak przeżycia z czekającej podróży.

~informacje o pokemonach~
Ulubione pokemony: ---
Znienawidzone pokemony: ---
Ulubione typy: ---
Znienawidzone typy: ---

~informacje dodatkowe~
Przemoc: Da. W każdym stopniu, chociaż mam jasno określony pomysł na karę za gwałt i pedofilię, to myślę, że jeden na całą przygodę może się pojawić. Niekoniecznie z moją bohaterką w głównej roli.
Wulgaryzmy: Da.
Erotyka i wątki miłosne: Da. Nie ma to jak seks z czarnoskórym Machoke i jego muskularnym trenerem... Czy może na odwrót? Co do wątków miłosnych, to szczerze ich sobie nie wyobrażam, nie że ich nie chcę, ale nie wiem, jak miałaby się w ich obliczu zachować Ajsa.
Prośba: Dasz mi kontrolę nad Yamask? Bardziej niż pokemon pupil, jest on ludzką osobowością, która ma konkretny cel. Yamaski zachowują część wspomnień za życia. Kto, jak nie on sam, chce dowiedzieć się co z jego ukochaną? Oczywiście się przy tym nie upieram, ale taki zabieg da mi pole do ciekawszych postów.
_________________
***
 
     
Castiel 



Dołączył: 02 Sie 2016
Posty: 827
Wysłany: 2016-09-07, 22:20   

Ajsa - przyjęta.
Wszystko omówiliśmy już na PW, więc jakiś szczególny komentarz jest zbędny. Gra będzie jutro rano.
_________________
 
     
MrocznyWilk 

Wiek: 22
Dołączył: 29 Sie 2016
Posty: 17
Wysłany: 2016-10-02, 13:52   

Formularz
~informacje podstawowe~
Link do KP: http://pokemoncrystal.pl/topics4/1230.htm
Towarzysz: Brak, ale nie wykluczam, że w czasie przygody może się ktoś pojawić.
Informacje o towarzyszu: ---
Rywal: Tak samo jak przy towarzyszu.
Informacje o rywalu: ---
Startowe miasto, region i pora roku: Eterna City, Sinnoh, późne lato
Zawartość plecaka: Poza tą wymienioną w KP - brak.
Cele podróży: Spotkać wszystkie owadzie pokemony. Zdobyć osiem odznak pozwalających na wzięcie udziału w turnieju o tytuł Mistrza Pokemon. Miło by było gdyby pojawił się jakiś wątek o tajemniczym pokemonie, który nie został nigdy złapany, a nawet nie ma o nim informacji w pokedexie. Czy faktycznie istnieje, czy też będzie to jedna wielka ściema...No cóż, mam nadzieję, że się przekonam.

~informacje o pokemonach~
Ulubione pokemony: Armaldo, Mega Scizor, Mega Heracross, Ariados, Ninjask, Yanmega.
Znienawidzone pokemony: Trubbish,
Ulubione typy: Robaczy
Znienawidzone typy: Brak

~informacje dodatkowe~
Przemoc: Tak, w każdym stopniu. Mimo wszystko niech będzie to świat trochę bardziej realistyczny od tego cukierkowego z anime.
Wulgaryzmy: Tak, byle bez przesady.
Erotyka i wątki miłosne: Podziękuję
Czy zgadzasz się na "dziki" system prowadzenia walk: Oczywiście, że tak.
Prośby/pytania/sugestie: ---
 
     
Castiel 



Dołączył: 02 Sie 2016
Posty: 827
Wysłany: 2016-10-02, 23:07   

MrocznyWilk - przyjęty.
Gra będzie jutro. Napisz mi tylko PW, czy chcesz zacząć przygodę w jakiejś konkretnej sytuacji, czy mam w tym dowolność.
_________________
 
     
Nashiro 


Wiek: 28
Dołączyła: 02 Sty 2017
Posty: 7
Wysłany: 2017-01-04, 20:56   

Formularz
~informacje podstawowe~
Link do KP: Link
Towarzysz: Obecnie brak, chce żeby został wprowadzony w fabule.
Informacje o towarzyszu: Liczę na towarzystwo młodszej siostry, którą Nashiro odnajdzie i ogarnie - ale szczegóły później, siostra to poboczny wątek.
Rywal: Nashiro nie ma konkretnych rywali bo jest bardzo miły i w ogóle, ale broni swojej organizacji, więc rywali może mieć wielu. xD
Informacje o rywalu: Tu nie ma konkretnych wymagań.
Startowe miasto, region i pora roku: Powiem tak dowolnie, ale niech to nie będą nowe miasta i regiony (mam zaległości, jeśli chodzi o pokemony i to poważne. xd), pora roku - błagam nie zima!
Zawartość plecaka: Trochę kasy, pokedex i pokeballe. Jedzenie i inne pierdoły kupi się po drodze.
Cele podróży: (pisze nie w kolejności)
- odblokować dar (mam tu pomysł, co może się stać).
- podróżowanie, odkrywanie nowych miejsc, poznawanie nowych pokemonów.
- odnalezienie najmłodszej siostry, która zaginęła w lesie i zdziczała, jak Tarzan żyje w lesie z pokemonami, ale to później. xD
- Bleeding Surgeons, wykonywanie czasami dla nich jakiś zadań, drobnych przysług - można rozwinąć dalej ten wątek.
- zdobywanie odznak, walki, ale to takie poboczne cele. Ważne ciekawe przygody, ryzyko i dobra zabawa. :D
- coś się jeszcze wymyśli... ;3

~informacje o pokemonach~
Ulubione pokemony: Nashiro uwielbia te małe i słodkie, ale też te silne, czyli totalny matrix. Powiedzmy, że ma hopla na punkcie Pikachu.
Znienawidzone pokemony: Machiny i robale... tego typu. Wszystkie pokemony co wyglądają szpetnie i w ogóle są bleee. xD
Ulubione typy: Ogień, mrok, trujące, wróżki... Tak mniej więcej, w praniu wszystko wyjdzie.
Znienawidzone typy: Robaki, ale nie wszystkie i te machiny. xD

~informacje dodatkowe~
Przemoc: Z umiarem.
Wulgaryzmy: Też z umiarem.
Erotyka i wątki miłosne: Eeee... Nie widzę swojego Shiro w tego typu scenach. On jest aseksualny. ^^"
Czy zgadzasz się na "dziki" system prowadzenia walk: Jasne!
Prośby/pytania/sugestie: Trochę bardziej realia niż Pokemony typu 10 - letni Ash. xD Chciałabym świat pokemon, ale taki bardziej związany z magią, zjawiskami paranormalnymi. Nie chce sf, ani rzygania tęczą.
_________________
 
     
Castiel 



Dołączył: 02 Sie 2016
Posty: 827
Wysłany: 2017-01-04, 21:34   

Oki, przyjęta. Gra będzie jutro w południe, a tymczasem napisz mi na PW o tych pomysłach na grę.
_________________
 
     
SitLetto 
Letto


Wiek: 25
Dołączył: 16 Maj 2016
Posty: 53
Skąd: Spod Katowic
Wysłany: 2017-01-21, 01:41   

Formularz
~informacje podstawowe~
Link do KP: http://pokemoncrystal.pl/topics4/1511.htm#27893
Towarzysz:
Informacje o towarzyszu:
Rywal:
Informacje o rywalu:
Startowe miasto, region i pora roku: Kalos, maj
Zawartość plecaka: 5x pokeball, pokedex, 5000$
Cele podróży: Znaleźć godnego rywala, złapać shieldona, odnaleźć miłość swojego życia.

~informacje o pokemonach~
Ulubione pokemony: Scraggy, Shieldon, Charizard, Oddish, Geodude, Gyarados
Znienawidzone pokemony: Magikarp, Caterpie, Weedle
Ulubione typy: Fight, Dark, Water
Znienawidzone typy: Bug, Psychic, Fairy

~informacje dodatkowe~
Przemoc: Niech jest realistycznie
Wulgaryzmy: Tak, wulgaryzmy jak najbardziej mi nie przeszkadzają
Erotyka i wątki miłosne: Tak samo jak w przemocy
Czy zgadzasz się na "dziki" system prowadzenia walk: Mogę walczyć jak Ash Keczan jasne, że poproszę o "dziki" system
Prośby/pytania/sugestie:
_________________
Scraggy
Imię: Scraffy

Poziom: 6
 
     
Castiel 



Dołączył: 02 Sie 2016
Posty: 827
Wysłany: 2017-01-21, 15:25   

Przyjęty. Historia napisana trochę chaotycznie, ale możliwości na prowadzenie przygody jest wiele, więc czemu nie. Gra będzie jeszcze dziś.

Osiągnąłem już ustalony limit 3 graczy, więc teoretycznie powinienem zamknąć zapisy, ale mam nieco więcej czasu na odpisy niż przewidywałem, więc sądzę, że jeszcze jedną grę uciągnę. Tak więc zwiększam limit do 4 graczy, a zapisy wciąż są otwarte.
_________________
 
     
Zły Orzeszek 
I comming fucking world!


Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 557
Wysłany: 2017-02-02, 10:53   

Nikt mnie nie kocha ;(

Formularz
~informacje podstawowe~
Link do KP: Klikajtam#
Towarzysz: Nie posiada. Przyda się jakiś jednak poproszę aby się zmieniał co jakiś czas a nie taki jeden na całą podróż ;]
Informacje o towarzyszu: xxx
Rywal: Nie ma. Jednak w przyszłości jak najwięcej ^^
Informacje o rywalu: xxx
Startowe miasto, region i pora roku: Kalos Lumiose City, dom trenerki, zima na całego, początek lutego 2017 roku
Zawartość plecaka: 5 PokeBalli, PokeDex, 2.500$ i Sun Stone
Cele podróży:
Rozwijać swoje moce
Zyskać siłę i klasycznie być dorbą pokemonową trenerką, dostać się do ligi
Poznać większą ilość pokemonów (moja postać zna tylko 50% żyjących gatunków przez co większość z nich zaraz skanuje PokeDexem)
Zawędrować do Aloli i poza 7 regionów (np. poleciec do Włoch)
Zebrać dane na temat legendarnych pokemonów, spotkanie ich o ile los pozwoli
Odkryć czy Talon lub co gorsza Zakon gdzieś tutaj jest...(oby dwa spotkania z nimi prawie na pewno skończą się śmiercią- najpewniej jej własną. Równie dobrze może to być Zakon i Talon z "pokemonowego" wymiaru gdzie żadna ze stron nie wie o istnieniu Manony)

~informacje o pokemonach~
Ulubione pokemony: O matko jest tego trochę...Ale takie dream team to Heliolisk, Mawile, Scizor, Sableye, Talonflame i Mismagius.
Znienawidzone pokemony: W sumie to wszystkie wróżki
Ulubione typy: Smoki, mroczne, stalowe
Znienawidzone typy: Wróżki

~informacje dodatkowe~
Przemoc: Taaaak
Wulgaryzmy: Taaaak
Erotyka i wątki miłosne: Nieee
Czy zgadzasz się na "dziki" system prowadzenia walk: No raczej że tak^^
Prośby/pytania/sugestie: Dużo walk i łapania pokemonów, jakieś dziwne zjawiska ^^ Znajdować chwile na zmienienie się w swoją prawdziwą formę, zazwyczaj pod osłoną nocy.
Czy przygoda mogłaby się zaczać tak, że do domu (mieszka w bloku na siódmym piętrze) przychodzi pocztą paczuszka z tajemniczym przedmiotem wewnątrz (Sun Stone który kupiłam już) i z dopiskiem? Umieściłam to w historii jak coś ;]

Jesteś mą ostatnią nadzieją*
_________________
Lorem ipsum
multi Kaiwe

________________
 
     
Castiel 



Dołączył: 02 Sie 2016
Posty: 827
Wysłany: 2017-02-02, 13:31   

Przyjęta. Gra będzie dzisiaj. Jakbyś mogła mi na PW rozwinąć coś bardziej o tych mocach (jak je poznała, ile o nich wie etc.). Generalnie pomysłów mam sporo, także przygoda powinna być ciekawa :3

Pro tip na przyszłość: Jak chcesz zrobić na kimś dobre wrażenie, to nie pisz mu, że jest ostatnim wyborem.
_________________
 
     
Lime 
Just an Ordinary Boy


Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 209
Wysłany: 2017-02-13, 13:45   

#yolo

Formularz
~informacje podstawowe~
Link do KP: Klik!
Towarzysz: Myślałam o Lanie jako towarzyszu, ale sama jeszcze nie wiem. Każdego bonusowego od ciebie zawsze przyjmę <3
Informacje o towarzyszu: -
Rywal: -
Informacje o rywalu: Na razie jeszcze nie wie, z czym się mierzy.
Startowe miasto, region i pora roku: Jubilife, Sinnoh. Mniej więcej końcówka wiosny-początek lata, czyli... początek czerwca?
Zawartość plecaka: Kasa, balle, dex, pamiętnik. Czego chcieć więcej?
Cele podróży: Tak po prostu Sebuś zbiera kasę w myśl zasady, że ten kto ma kasę, ten rządzi światem - on natomiast chciałby prywatnie załatwić wszystko, co się da, żeby jego matula wróciła do zdrowia. Jednocześnie też szuka odpowiedzi na pytanie "Co wydarzyło się tamtego popołudnia?" i... próbuje być zwykłym trenerem.

~informacje o pokemonach~
Ulubione pokemony: Umbreon, Delphox, Staraptor, Ralts, Turtwig
Znienawidzone pokemony: -
Ulubione typy: Mroczny, psychiczny, ognisty
Znienawidzone typy: Trujący

~informacje dodatkowe~
Przemoc: Jestem za, granic w sumie praktycznie nie mam żadnych do narzucenia... no może oprócz tego, by tak jakoś nie zabijać mi postaci, bo "mam taki humor", z byle okazji - ale wyszukaną i uzgodnioną śmierć zawsze przyjmę z chęcią ;)
Wulgaryzmy: Uznajmy, że mogą się tam jakieś pojawić, ale z umiarem.
Erotyka i wątki miłosne: Wątki miłosne mogą być, natomiast co do erotyki... nie wchodźmy w jakieś pikantne szczegóły i porównania niczym z "Czarnego Księcia" Michalak.
Czy zgadzasz się na "dziki" system prowadzenia walk: Yup. Sama nie lubię forumowego i tego z gry, więc idźmy w pełną swobodę :)
Prośby/pytania/sugestie: 19 lat do przodu w porównaniu z fabułą gier/anime.
Nie, nie jesteś moją ostatnią nadzieją, ale pierwszą owszem ;w;
_________________

Multikonto Mintori za pozwoleniem administracji :*
 
     
Castiel 



Dołączył: 02 Sie 2016
Posty: 827
Wysłany: 2017-02-13, 14:02   

3 razy na tak, przyjęta. Gra będzie dzisiaj, najpóźniej pod wieczór.

Napisz mi tylko na PW, czy masz jakąś określoną wizję na zdarzenia z matką i to, co powie ta dziewczyna, czy też zostawiasz mi pewną dowolność (chyba mam już chytry plan :>).

Zajrzyj też do tematu z eventami, załapiesz się jeszcze ;)
_________________
  
 
     
Remik


Dołączył: 27 Lut 2017
Posty: 31
Wysłany: 2017-02-28, 19:47   

Formularz
~informacje podstawowe~
Link do KP: http://pokemoncrystal.pl/topics4/1692.htm#32826
Towarzysz: Yoruichi Shihōin - dziewczyna
Informacje o towarzyszu:
Miła, sympatyczna i bardzo pozytywna osoba, a przy tym niesamowicie ambitna, doskonale rozumie piękno i dlatego chce zostać koordynatorką. Inteligenta, oraz pełna życia. W przeciwieństwie do swojego chłopaka ma poczucie humoru i lubi żartować. Z reguły spokojna, lecz kiedy się zdenerwuje potrafić roznieść wszystko na swojej drodze.
Rywal: Sosuke Kuchiki - brat
Informacje o rywalu:
Mimo wszelkich pozorów jest inteligentny, lecz nie chce, aby ludzie tak go postrzegali. Jest niezwykle dumny i pyszny. To zdecydowanie buntownik, który nie może wybaczyć rodzinie drugiego miejsca, na które zepchnął go Byakuya. Uważa Pokemony za maszynki do walki i klucz do potęgi, lecz nie przejmuje się nimi i nie szanuje ich. Nie posiada w sobie żadnej dyscypliny, jest zawistny, agresywny, impulsywny i wybuchowy, a przy tym arogancki i niezwykle złośliwy.
Startowe miasto, region i pora roku: Alabastia, Kanto, lato
Zawartość plecaka: 5000$, pokedex, 5x pokeball
Cele podróży: Zostać najpotężniejszym trenerem Pokemon oraz wspaniałym rangerem broniącym Pokemonów

~informacje o pokemonach~
Ulubione pokemony: Blastoise, Charizard, Eclectavire, Ursaring, Nidoking, Aggron (ale to nie oznacza, że nie może ulec zmianie xD)
Znienawidzone pokemony: -brak-
Ulubione typy: -brak-
Znienawidzone typy:-brak-

~informacje dodatkowe~
Przemoc: Jak najbardziej, jestem pełnoletni i mam mocne nerwy, więc jak tylko fantazja poniesie ;)
Wulgaryzmy: Bez problemu
Erotyka i wątki miłosne: Z wątkami miłosnymi raczej bym nie szalał, chociaż jakby nie można ich do końca wyeliminować, bo zamierzam podróżować z dziewczyną, erotyka wedle uznania
Czy zgadzasz się na "dziki" system prowadzenia walk: jak najbardziej
Prośby/pytania/sugestie: Fajne poki, oraz w miarę możliwości częste walki
_________________
 
     
Castiel 



Dołączył: 02 Sie 2016
Posty: 827
Wysłany: 2017-02-28, 21:36   

Przyjęty. Gra będzie dopiero jutro wieczorem [*], przepraszam, studia. W międzyczasie napisz mi na PW czy chcesz rozpocząć grę w jakimś konkretnym momencie i jakoś krótko opisz relacje z dziewczyną - skoro niezbyt chcesz erotykę, będą chyba nieco platoniczne, prawda? Przynajmniej ja to tak rozumiem.
_________________
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.