Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Mhrok
2018-07-03, 19:47
Kp Julek Leafs
Autor Wiadomość
juleksissi 



Wiek: 50
Dołączył: 05 Lis 2016
Posty: 98
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-11-05, 20:50   Kp Julek Leafs

Imię/imiona: Julek
Nazwisko: Leafs



Data urodzenia (wiek): 17/8 (11 lat)
Profesja: Trener
Profesja poboczna: Ewolucjonista
Team: ---
Towarzysz/towarzyszka: ---

~~~~~~

Opis wyglądu: Jestem wysokim chłopakiem jak na swój wiek. Jestem dosyć szczupły, mam owalną, bladą twarz, choć często można zauważyć na niej rumieńce. Moje włosy są koloru brązowego. Mam zielone, wesołe oczy. Lubię ubierać się w moją czarno-zieloną koszulkę.
Opis charakteru: Jestem raczej wesoły niż smutny, lubię marzyć, choć większość z nich nie są raczej do spełnienia. Od zawsze chciałem być mistrzem pokemon no właśnie to jedno z tych marzeń, które sam nie wieże, że się spełnią no może kiedyś, ale wątpię. Lubie zawierać nowe kontakty z ludźmi miłymi i nie chamskimi. Bardzo Lubie bawić się z pokemonami i moimi kolegami nienawidzę, gdy moi przyjaciele kłócą się przez ze mnie. Dość często przebywam w lasach. Szczerze mówiąc, nie znoszę wynoszenia śmieci sprzątania, bo dla mnie to jest nudne. Czasami czegoś się pouczę, jeśli to mi się przyda w życiu albo jest bardzo interesujące. Od zawsze miałem słabość do słodyczy, zjadam je, kiedy tylko mogę i wiem, że to nie zdrowe, ale ten tekst słyszałem już chyba z 1000 razy. W wolnych chwilach czasami zaczynam rysować.
Historia: Nie wiodłem szczęśliwego dzieciństwa, gdy miałem 2 latka urodził mi się brat to raczej wesoły moment w moim życiu no ale niestety po roku od urodzenia mojego brata moja mama ciężko zachorowała. Pewnego dnia zszedłem na dół, spostrzegłem mamę, która leżała na łóżku i tatę, który siedział obok i trzymał ja za rękę do końca, nie wiedziałem co się dzieje. Podszedłem do łóżka i spytałem się.


-Mamusiu co się dzieje?
-Idę na inny świat
Bardzo zdziwiony wypowiedzią mamy zacząłem zadawać więcej pytań.
-Jak to na inny świat, a kiedy z niego wrócisz?
-Nie wrócę na ten.

I później mama zamknęła oczy i zmarła. Dopiero po kilku latach zrozumiałem moją mamę. Nie trzeba było długo czekać, żeby mój tata znalazł sobie inną kobietę. Na początku była bardzo miła później stawała się coraz gorsza. Mój tata ulegał każdej jej prośbie. Po kilku latach razem z moim bratem mieliśmy dosyć jej gnębienia, dlatego uciekliśmy z domu, przez miesiąc żyliśmy w lesie. Kiedy spostrzegliśmy małą eevee pobiegliśmy za nią okazało się, że należy do pewnego małżeństwa. Byli bardzo zdziwieni, że znaleźli nas samych w lesie. Postanowili, że nas przenocują i tak zrobili, gdy spytali się gdzie są nasi rodzice powiedzieliśmy, że nie wiemy, skłamaliśmy. Mijał dzień za dniem, a oni nadal szukali naszych rodziców, na szczęście nie znaleźli ich, postanowili nas przygarnąć. I kiedy skończyłem dziesięć lat, postanowili, abym poszedł do laboratorium po mojego pierwszego pokemona i zacząć moją przygodę.
Rodzina: Mama: Martyna (nie żyje) Tata: Andrzej (uciekłem od niego) Brat: Hubert

~~~~~

Pokemony:

Deino
Imię: Dragon Hunter

Poziom: 5
Typ:
Ewolucja: Deino --50 lv--> Zweilous --64 lv--> Hydreigon
Ataki: Tackle, Dragon Rage, Focus Energy
Charakter i historia: Smoczysko uzależnione od pozyskiwania wiedzy – zawsze przekłada naukę nad życie towarzyskie, przez co czuje się niezręcznie w otoczeniu innych osób, nie licząc oczywiście swojego trenera. Niechętnie zgadza się na różne zabawy zorganizowane przez innych, gdyż takie rzeczy go po prostu nie kręcą, woli pilnie studiować. Szczególnie książki, choć czerpie wiedzę głównie z obrazków i opowiadań swojego trenera.
Ogółem jest bardzo pokojowym stworzeniem, choć kiedy ktoś zajdzie mu za skórę, potrafi stać się agresywny i zaatakować delikwenta tylko po to by ten się odczepił. To samo z walkami – walczy z kimś tylko po to by ten dał mu święty spokój, który sobie wyjątkowo ceni. Ponadto nie przywiązuje wielkiej wagi co do przyjaźni, ponieważ sądzi, że prędzej czy później nowy przyjaciel go zostawi. Powiedzmy, że po prostu boi się bycia skrzywdzonym w ten sposób. W końcu jedyną osobą, której ufa, jest jego trener.
Ponadto łatwo się złości i szybko traci swoją cierpliwość.
Umiejętność: Hustle – na początku walki atak Pokémona zostaje zwiększony (x1.5), ale celność jego fizycznych ruchów spada o 20%. Dodatkowo, jeśli Pokémon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie silniejszych Pokémonów wzrasta o 50%.
Trzyma: ---


Pichu
Imię: Grom

Poziom: 9
Typ:
Ewolucja: Pichu --lv + szczęście (50%/100%)--> Pikachu --Thunder Stone--> Raichu
*Zadowolenie: 50/100
Ataki: Thunder Shock, Charm, Tail Whip
Charakter i historia: Mała niezdara. Potrafi wpakować się w kłopoty nawet przy robieniu kanapek... Być może to przez to, że lubi zajmować się wszystkim po trochu. Jego wielozadaniowość nie pozostaje jednak bez efektu, ponieważ nic nie wychodzi mu do końca dokładnie, ale zawsze się stara jak tylko najlepiej potrafi. Cechuje go ogromna wola walki i zapał do dalszej pracy, ponieważ bardzo, ale to bardzo, nie chce zwieść swojego nowego trenera, dla którego zrobi wszytko. Ogromnie się cieszy kiedy w końcu uda mu się coś zrobić.
Umiejętność: Lightningrod – ściąga na siebie wszystkie ruchy typu elektrycznego. Ataki nie tylko nie zadają obrażeń Pokemonowi, ale również zwiększają przy tym specjalny atak stworka o 10% .
Trzyma: ---
~~~~~

Box | Konto bankowe | Trofea

~~~~~

Ekwipunek:
- pieniądze
- pokedex
- 5x pokeball
  
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2016-11-05, 21:17   

Nie wrzuciłeś linku do KP z Taila, ale okey, koleżanka mi znalazła, więc przejdźmy do oceny KP.
Cytat:
Lightningrod – ściąga na siebie wszystkie ruchy typu elektrycznego. Ataki nie tylko nie zadają obrażeń Pokemonowi, ale również zwiększają przy tym specjalny atak stworka o jedno oczko.

Oczko... Brzmi trochę nieprecyzyjnie ;d Żeby uniknąć w przyszłości niedomówień, zmieniłabym to na "o jeden poziom" lub "o 10%".
Okey, nie ma się czego przyczepić, więc dostajesz rangę trener i możesz już zastosować się do dziewiątego punktu tutaj ^^

_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
 
     
Mhrok 
Knight of Londinium~


Wiek: 25
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2206
Skąd: Biedastok
Wysłany: 2018-07-03, 19:34   

_________________


I'll say this not as a King, but as
a loyal knight. Anything to disturb
the King's peace will be crushed!
Clarent Blood Arthur!
MYukine Hakui:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Harumi Hasashi:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Leticia Forvedge:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kazuto Kirigaya (Eevee):
Karta Postaci
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.