Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Daisy7
2018-08-11, 22:13
KP Arsiela
Autor Wiadomość
Conan 
Shotacon


Dołączyła: 25 Kwi 2016
Posty: 2335
Wysłany: 2016-04-27, 21:25   KP Arsiela








Arsiel to raczej wysoki i lekko wychudzony chłopak. Raczej nie wygląda na postać bardzo silną, co nie mija się jednak zbytnio z prawdą. Ma włosy o mocno rudej barwie, które zwykle są rozmierzwione, co daje lekko dziwne połączenie z jego zwykle zadbanym strojem. Jego oczy mają specyficzny, pomarańczowy kolor, jednak często są niewidoczne spod prostokątnych okularów, zwykle przyozdabiających jego twarz.
Jak już wcześniej było wspomniane, jego strój jest zwykle bardzo schludny. Raczej gustuje w biało-czarnych barwach. Koszula i marynarka są u niego na porządku dziennym. Pomimo jego eleganckiego wyglądu bardzo rzadko nosi krawat.


Od czego by tu zacząć? Może od tego, jak bardzo ten dzieciak jest zadufany w sobie. Zawsze peny siebie, raczej lubi się przechwalać. Zwykle nie przyznaje się jawnie do własnej porażki, czy błędu. Jest bardzo pewny swych wszelkich umiejętności i wiedzy. Jest to dzieciak zbyt inteligentny jak na swój wiek. Prawda jest jednak taka, że pomimo swej wiedzy na temat genetyki i innych naukowych ciekawostek, często zdaje się całkiem bezużyteczny w najbardziej podstawowych czynnościach. Zwłaszcza fatalny jest w gotowaniu, kompletnie nie ma wyczucia smaku.
Swój czas często poświęca na czytanie książek naukowych, lub fabularnych fantasy. Puki jego zwierzęcy towarzysz nie wyrwie go, potrafi zatapiać się w powieść na całe godziny.
Raczej jest słaby w kontaktach międzyludzkich. Szczery i bezpośredni. Często nie za bardzo obchodzi go, czy osoba zostanie zraniona tym tekstem, gdyż uważa, że prawdy nie powinno się zasłaniać miłymi kłamstwami. Lubi czasem poużywać ironii i sarkazmu


-Jestem geniuszem. Całkiem niezły wstęp, co? Ale nie przyszliście tu słuchać moich przechwałek... Cóż, historię czas zacząć. Urodziłem się w...jakimś małym i nieważnym mieście. Moi rodzice byli pracoholikami. Nie pamiętam nawet ich twarzy. Całe dnie siedzieli za tym swoim biurkiem... Nad czym pracowali? Chyba nie mieli nawet czasu powiedzieć własnemu synowi. Ale musiało to być coś dochodowego, bo jedyne co kiedykolwiek miłego od nich dostałem, to były drogie zabawki i książki. Ech... Ale co mnie to obchodziło. Całe dnie spędzałem na dworze, a muszę wspomnieć, że mieliśmy bardzo ładne podwórko. W mojej okolicy żyło wiele ciekawych gatunków pokemonów. Te właśnie stworzenia stały się moim jedynym towarzystwem. Zwłaszcza przyczepił się do mnie jeden mały krokodyl. Był bardzo energicznym sworzniem, w przeciwieństwie do mnie, który wiecznie siedzi z nosem w książkach. Na początku starałem się ją ignorować, ale niestety pewnego dnia zabrała moją powieść fantasy, przez co zostałem drastycznie przywrócony do rzeczywistości. Minęło trochę czasu zanim postanowiłem nadać jej jakieś imię. Nazwałem ją Ren.
Byłem dzieckiem o ponadprzeciętnej inteligencji. Już w podstawówce wychodziłem daleko poza program, mimo iż nikt nie wydawał się tym specjalnie przejmować. Nie żeby otrzymał też jakieś pochwały od rodziców. Wydaje mi się, że to dlatego wiele razy opuściłem lekcje. Szkoła była taka nudna. Cóż, życie mi mijało, z wiekiem zacząłem coraz bardziej interesować się pokemonami od strony naukowej. Cóż... zawsze mnie interesowały formy Shiny. Wiele razy wspomniane były w czytanych prze zemnie książkach, jako pewnego rodzaju mutacje genetyczne. Podobno są wtedy dużo silniejsze. Wtedy to chyba pierwszy raz zacząłem nad tym rozmyślać. "Czy dałoby się zmutować pokemona w podobny sposób?". Takie myśli zwykle prowadzą do rozpoczęcia eksperymentów, czyż nie? Więc rozpocząłem badania nad genetyką i chemikaliami. Zastanawiam się, czy to nie była właśnie najgorsza decyzja w moim życiu...
Mój intelekt i eksperymenty niestety zostały zauważone. Pamiętam wciąż ten dzień, gdy do mojego niestarannie zbudowanego laboratorium, znajdującym się w naszym domowym garaży przyszli członkowie tej dziwnej grupy. Nazywali siebie "Revilion". Chcieli mojej pomocy w projekcie. Cóż, wtedy jeszcze nie wiedziałem w co się pakuję, ale zgodziłem się. Ech... dlaczego ja wtedy to zrobiłem? Bo zaproponowali mi pieniądze i środki do prowadzenia badań? Nie... myślę, że to z ciekawości.
Organizacja była bardzo tajemnicza. Mi nie zdradzali prawie żadnych szczegółów co do celu jej istnienia, albo członków. Znałem tylko tych, którzy regularnie przychodzili na kontrolę moich badań. Towarzystwa dotrzymywała mi jedynie moja Ren, która przez te wszystkie lata nadal pozostała moim najlepszym towarzyszem. Na początku nie było tak źle, ale... Niby miałem duże możliwości, ale oni domagali się widocznych efektów. Kazali eksperymentować na Pokemonach. Oczywiście, że odmówiłem... jednak moja odmowa nic dla nich nie znaczyła. Skończyło się miłe traktowanie. Zaczęli grozić moją śmiercią... a co gorsza zaczęli grozić, że zabiją Ren... Więc rozpocząłem eksperymentować. Niestety pierwsze testy nie przynosiły najlepszych efektów... Zdarzały się dziwne mutacje, a co gorsza przypadki śmiertelne. Nie mogłem tego znieść... nie chciałem....
Ech... minął już tydzień od mojej ucieczki. Znając życie oni nadal mnie szukają. Chcą wyeliminować, gdyż o nich wiem, co gorsza zdradziłem ich. Jednak tą która pozostała ze mną do końca, była Ren...


Jeśli nie są martwi to pewnie gdzieś żyją...


Box | Konto bankowe | Trofea

~~~~
  
 
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2016-04-27, 21:35   

_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
 
     
Conan 
Shotacon


Dołączyła: 25 Kwi 2016
Posty: 2335
Wysłany: 2016-12-11, 15:14   

REN
Krookodile

Typ:

Poziom 42

Ewolucja: Sandile(27lvl.) -> Krokorok(38lvl.) -> Krookodile

Ataki: Leer, Rage, Bite, Sand-attack, Torment, Sand Tomb, Assurance, Mud-Slap, Embargo, Swagger, Crunch, Scary Face, Outrage
TM: Dig, Dark Pulse, Sandstorm, Toxic, Foul Play, Brick Break, Stone Edge, Dragon Claw, Aerial Ace, Power-Up Punch, Protect

Charakter i historia: Ren to towarzyszka Arsiela już od najmłodszych lat. Ostateczna forma! Fajnie co nie? Taa...Gdyby tylko to było takie piękne jak się wydaje, ponieważ charakter tego gada zmienił się i to bardziej niż bardzo. Ren to teraz chodząca, obrażona na wszystko i wszystkich maszyna do totalnej demolki. Wkurza się na wszystko co jej się nie spodoba, a co jej się podoba to już nawet własny trener nie wie. Można ją uspokoić przemawiając do niej, bądź wrzucając jej do paszczy Oran Berry które uwielbia ponad życie. Bywa wredna dla mniejszych pokemonów, po prostu nie potrafi się pohamować od przytrzymywania ich na siłę czy "przypadkowego" zadeptania ich. A no właśnie, w drużynie jest jeszcze Feraligatr prawda? No, także Ren widzi w nim konkurencje i cały czas chce mu udowodnić, że jest od niego sto razy lepsza. Uwielbia naparzać atakami w bitwach, jednak w chwili spokoju chętnie z niego korzysta. Opiera się o jakieś drzewo czy zakopuje w ziemi, wtedy daj ty jej święty spokój to będzie grzeczna. Zdarza jej się zupełnie nie posłuchać trenera, mimo iż kocha go w głębi siebie całym sercem, po prostu ona czasem wie lepiej i jej nie przegadasz. Dla reszty teamu, nie licząc oczywiście Nico, stara się być jak taka napakowana, starsza siora co to łoi każdego kto śmie tknąć chociażby palcem drużynę i jej najlepszego przyjaciela Arsiela.

Umiejętność: Anger Point - Kiedy Pokemon zostaje trafiony ciosem krytycznym, moc jego ataku wzrasta do maksimum
Trzyma: -


DINO
Noivern

Typ:

Poziom 47

Ewolucja: Noibat (46lvl) -> Noivern

Ataki: Screech, Supersonic, Tackle, Absorb, Gust, Bite, Wing Attack, Agility, Air Cutter, Roost, Razor Wind, Tailwind, Whirlwind, Super Fang, Boomburst, Dragon Pulse, Hurricane, Moonlight, Flamethrower
TM: Acrobatisc, Flamethrower, Facade, Dragon Claw

Charakter i historia: Noibat miał zostać Daniem Dnia w pewnej knajpce ale dzięki Arceusie że spotkał Arsiela który go ocalił a ten się do niego przyłączył. Ewoluował w Noiverna poprzez determinację jaka nim kierowała, kiedy przez trzy dni nie mógł znaleźć swojego trenera. Właśnie przez to jego charakter zmienił się o 180 stopni, stał się bardzo porywczy i zdeterminowany do działania. Czuje obowiązek czuwania nad swoim trenerem, jednocześnie pragnie być bardzo silnym wojownikiem. Stał się dumnym przedstawicielem smoków, który nie lubi być drażniony a jak ktoś to robi- szybko upora się z gagatkiem. Noivern sam z siebie nigdy nie zaatakuje mniejszego pokemona. Aczkolwiek w normalnej walce z takim Vaporeonem, nie będzie go specjalnie oszczędzał jednocześnie nie będzie chciał posłać przeciwnika do piachu. Preferuje niezbyt liczne towarzystwo, najlepiej czuje się mając dookoła siebie nie więcej niż trzy pokemony. Bardzo kocha latać długimi godzinami, można uznać że prawie w ogóle nie dotyka ziemi kiedy zostaje wypuszczony z PokeBalla.

Umiejętność: Infiltrator - Podczas ataku ignoruje "bariery" powstałe w wyniku ruchów Reflect, Light Screen, Safeguard i Substitute.
Trzyma: Dragon Fang - Podnosi moc ataków typu smok o 20%


RIMA
Shiny Ralts

Typ:

Poziom 19

Ewolucja: Ralts (20 lvl) -> Kirlia (Dawn Stone, /28lvl) -> Gallade/Gardevoir (Mega stone) -> Mega Gallade/Gardevoir

Ataki: Growl, Confusion, Double Team, Teleport, Disarming Voice, Lucky Chant, Magical Leaf, Heal Pulse
EM: Destiny Bond

Charakter i historia: Ralts była kiedyś obiektem testowym w jakimś dziwnym "laboratorium" o nieznanej nazwie. Nie zdołali jej jednak za wiele zrobić, kiedy na jej drodze pojawił się Ian oraz Arsiel postanowiła korzystać z okazji i zwiewać z nimi. Ostatecznie dołączyła do Arsiela. Ma podobne zainteresowania co swój trener, interesuje się wszystkim co łączy się z różnymi badaniami i genetyką. Wie co w trawie piszczy i mogłaby godzinami siedzieć nad mikroskopem i robić obserwacje na temat swojej krwi. Nauczyła się trochę pisać litery i liczby. Poza spełnianiem się w swoim hobby, jest wojowniczką która kiedyś będzie wspaniałą Gardevoir o dużej sile i wiedzę.

Umiejętność: Trace - Pokemon kopiuje umiejętność przeciwnika
Trzyma: -


DEMON
Weavile

Typ:

Poziom 20,5

Ewolucja: Sneasel (Razor Claw) ->Weavile

Ataki: Embargo, Revange, Assurance, Scratch, Leer, Taunt, Quick Attack, Feint Attack, Icy Wind, Furry Swipes, Nasty Plot
TM: Protect, Attract, Shadow Claw

Charakter i historia: Początki współpracy nie były łatwe dla trenera, Weavile była dla niego wredna i nieposłuszna. Wszystko przez złość na niego bo złapał ją i przeszkodził w jej podróży. Samica chciała wrócić do stada i pokonać alfę który przejął po niej rządy wpierw pokonując ją gdy była jeszcze Sneasel. Jednak Arsiel pomógł jej w pokonaniu tamtego Weavile i kiedy myślał że samica go opuściła, ta na następny dzień wróciła do niego. Nadal ma swój demoniczny charakter i nie widzi się dobrze w roli przyjaciela, jak atakuje to tak aby zabić lub mocno poturbować. Nie zawsze słucha komend trenera ale na pewno życie z nią stało się znośniejsze. Weavile nienawidzi typów smoczych i elektrycznych nie wiedzieć czemu, jest zadziorna ale ma za to ogromny dług wdzięczności wobec Arsiela więc nawet go polubiła.

Umiejętność: Pressure - Stworek, który atakuje Pokemona z tą zdolnością, używa o jeden ruch mniej, niż ma narzucone (np. normalnie mógłby użyć 4 ruchów, ale rywal ma Pressure, więc wykonuje 3). Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie silniejszych Pokemonów wzrasta o 50%.
Trzyma: -


HIRO
Blitzle

Typ:

Poziom 23

Ewolucja: Blitzle (25lvl) -> Zebstrika

Ataki: Quick Attack, Tail Whip, Charge, Shock Wave, Thunder Wave, Flame Charge

Charakter i historia: Wykluł się w Centrum Pokemonów. Jest bardzo żywą istotką która naprawdę nie może ustać w miejscu, tylko go wypuść z pokeballa to zacznie truchtać w miejscu. Wszystko go jednocześnie interesuje i przeraża, sam już nie wie czy lepiej się kryć czy raczej zbadać to "coś". Tak czy inaczej potrafi zamienić się w żądną krwi bestię byle by tylko ochronić trenera. Czasem zdarza mu się jednak stchórzyć i po prostu ucieknie czy to od walki czy to od nowej osoby/rzeczy.

Umiejętność: Motor Drive - Gdy Pokemon jest uderzany elektrycznym atakiem, jego szybkość wzrasta o jeden poziom.
Trzyma: -


NICO
Krookodile

Typ:

Poziom 32

Ewolucja: Totodile (16lvl) -> Croconaw (28lvl) -> Feraligat

Ataki: Scratch, Leer, Water Gun, Rage, Bite, Scary Face, Ice Fang, Flail, Agility
TM: Ice Beam, Metal Claw, Work Up, Dragon Claw, Giga Impact

Charakter i historia: Żył sobie nad jeziorkiem jako Totodile, gdzie pewnego dnia został pochwycony. Po dłuższych treningach i podróżowaniu ze swoim trenerem, udało mu się przejść finalną ewolucję. Nico nie zmienił się specjalnie, można powiedzieć że jego łobuzowanie wzrosło teraz do potęgi entej. Ma się za najlepszego wojownika w całym teamie, przez co nienawidzi przegrywać bo to bardzo mocno krzywdzi jego wybujałe ego. Arisiela traktuje jak swojego zastępcę a sam jest szefem gangu, lubi dowodzić innymi pokemonami. Odkąd zobaczył pierwszy raz Z-Move bardzo zapragnął go kiedyś wypróbować, mimo że nie wie o nim nic. Na razie. Ma ukryty talent smakosza, jest znakomitym krytykiem potraw i byle czego nie zje. Skrycie podkochuje się w Weavile Arisiela ale nie wie jak jej to powiedzieć.

Umiejętność: Torrent- Kiedy HP spada poniżej 1/3, ataki wodne zadają do 1,5 raza większe obrażenia.
Trzyma: -


_________________
#7B68EE || #5B7187

Karta Postaci l Box l Bank | Trofea | CD

You can't spell sHOTa without 'hot'!

  
 
 
     
Conan 
Shotacon


Dołączyła: 25 Kwi 2016
Posty: 2335
Wysłany: 2016-12-11, 15:15   

~~~~~



- TYLE $
Kluczowe:
-Pokedex
-Super Wędka
-Latarka
-Apteczka
-Lina
-Kilof
-Łopata
-Peruka
-Light Clay
-Laleczka Voodoo
-Revive
-Heart Scale x16
-Kamień x3
-Syntezator mowy
-Laleczka Voodoo
-Perła
-Kość
-Ground Gem
-Normal Gem
-Kupon zniżki 25% do "Adopcji"
-Wierzchnie okrycie

-Jajko Sezonowego Swinuba
- Jajko Joltika z 20% shiny
- Jajko Togepi


-Pluszak


Jedzenie:
-Karma dla pokemonów 2kg
-Woda 3l
-Kanapka z szynką x2
-Lemoniada


Na Pokazy:
-Garniturek
-Muszkę czerwona i czarna
-Ozdobna pokrywka na PokeBall
-Nalepki (Po dwie z każdego rodzaju)
-Szkatułka
-Podkład muzyczny


Przedmioty do ewolucji:
-Leaf Stone
-Sceptilionit
-Ice Stone
-Water Stone
-RC x44


Przedmioty do trzymania:
- Earth Plate
- Mind Plate
- Leftovers
- Wise Glasses
- Shell Bell x2
- Lucky Egg
- Weakness Policy


Balle:
- 0x Pokeball
- 2x GratBall
- 3x Fastball
- 1x Ultraball
-1x DiveBall


Woreczek Na Berry x2
- Lum x38
- Sitrus x45
-Enigma x309
-Oran x2
- Pomeg Berry x5
- Grepa Berry x5
- Tamato Berry x3


Skrzynka na TM x1
- TM29 Psychic
-TM77 Psych Up
-TM25 Thunder
- TM80 Rock Slide
- TM14 Blizzard



-HM01 - Cut
-HM03 - Surf
- HM02 - Fly
- HM07 - Waterfall
_________________
#7B68EE || #5B7187

Karta Postaci l Box l Bank | Trofea | CD

You can't spell sHOTa without 'hot'!

  
 
 
     
Conan 
Shotacon


Dołączyła: 25 Kwi 2016
Posty: 2335
Wysłany: 2016-12-11, 15:16   


+2lvl dla Dino (Przygoda)
+2lvl dla Ren (Przygoda)
+3lvl dla Ren (Event u Viviann)
+1lvl dla Ren (Comiesięczny bonus)
+4 lvl dla Mareep'a (Rare Candy)
+2 lvl dla Ren (Rare Candy)
+3 lvl dla Mareepa (Rare Candy)
+1lvl dla Ren (Comiesięczny bonus)
+4 lvl dla Totodile'a (Rare Candy)
+7 lvl dla Ren (Rare Candy)
+5,5 lvl dla Dino (Enigmy- 11)
+5 lvl dla Ren (Enigmy -10)
+13 lvl dla Ralts (12 Enigm + 7 RC)
+18,5 lvl dla Dino (37 Enigm)
+11 lvl dla Croconaw'a (22 enigmy)
+5 lvl dla Ralts (10 Enigm)
+5 lvl dla Ren (10 Enigm)
+4 lvl dla Alolan Sandshrewa (8 enigm)
_________________
#7B68EE || #5B7187

Karta Postaci l Box l Bank | Trofea | CD

You can't spell sHOTa without 'hot'!

  
 
 
     
Conan 
Shotacon


Dołączyła: 25 Kwi 2016
Posty: 2335
Wysłany: 2017-04-24, 12:33   



Nic ;n;
_________________
#7B68EE || #5B7187

Karta Postaci l Box l Bank | Trofea | CD

You can't spell sHOTa without 'hot'!

  
 
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2018-08-11, 22:13   

_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group -
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.