Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gwen Brown
2018-02-04, 16:07
18.12.2016 - 01.01.2017
Autor Wiadomość
Conan 
Shotacon


Dołączyła: 25 Kwi 2016
Posty: 2335
Wysłany: 2016-12-27, 12:55   

To mamy tutaj coś dobrze wychowanego. Świetnie. Może elegancki ton poskutkuje. Chłopak również się skłonił, odpowiadając liskowi na przywitanie. To było nawet całkiem zabawne.
-Ślę ci pozdrowienia. Nie lękaj się mój drogi przyjacielu, nie mam złych zamiarów. Przybyłem porozmawiać.- Chłopak przysiadł, aby zniżyć się bardziej do poziomu liska.-Oczywiście przybywam z darami. Zechcesz się może poczęstować?- Wyciągnął trochę karmy z plecaka i położył przed sobą, uśmiechając się do stworka przyjaźnie.-Haha, świat jest wielki i niezbadany, nigdy nie wiesz kogo spotkać możesz na swojej ścieżce. Możesz mnie nazywać Arsiel Torei, jestem trenerem. Może taka rola jest ci już znana? Trenerzy podróżują przez życie, wraz z drużyną zaufanych kompanów, którzy wspierają się w walce, jak i podczas spokojnych i miłych chwil. Powiedz mi przyjacielu, pragnąłbyś może uwolnić się z takiego miejsca, jak to? Zamknięta strefa, nie dająca przyszłości, ni żadnych wrażeń, zamykająca potencjał w butelce. Co sadzisz?
_________________
#7B68EE || #5B7187

Karta Postaci l Box l Bank | Trofea | CD

You can't spell sHOTa without 'hot'!

 
 
     
Natsumiro 
Odejdź


Dołączył: 23 Lis 2016
Posty: 81
Wysłany: 2016-12-27, 14:04   

Ha! Nie sądziłem, że pójdzie tak dobrze. Type: Null wyraźnie nie może złapać tchu. A więc, gdy stworek będzie zajęty złapaniem oddechu po cichu podchodzę do niego od tyłu i wyciągam Safari Balla. Przepraszam. Muszę. -Mówię do siebie w myślach i naciskam guzik w Ballu z nadzieją złapania stwora.
 
     
Tyler Blackwood


Dołączył: 16 Paź 2016
Posty: 68
Wysłany: 2016-12-27, 14:24   

Kiedy pokemon podszedł bliżej WESOŁYM krokiem, na mojej twarzy pojawił się chytry uśmieszek. Czy to był koniec? Czy chciał dać się złapać? Tak bardzo chciałem wrócić z strefy Safarii, że już kompletnie traciłem zmysły. O ile z Popplio poszło gładko, o tyle z Komalą musiałem się natrudzić. Chciałem wierzyć, że to tylko i wyłącznie próba od boga Komali.
Komali, która postanowiła walnąć mnie pieńkiem prosto w stopę! Dodatkowo trafiła w dużego palca! Przed całkowitym zniszczeniem paznokci uchroniły mnie tylko i wyłącznie buty. Najważniejszy był jednak ból i to na nim powinienem się skupić. Chociaż dostałem tylko w stopę, czułem, że rozprzestrzenia się po całym moim ciele.
Ogarnęła mnie dziwna wściekłość, której nie mogłem nijak powstrzymać. Wiedziałem, że wszelkie dobre słówka pójdą w odstawkę, a ja będę musiał znaleźć innego pokemona. W mojej głowie tworzyły się coraz to gorsze wiązanki mające za zadanie skrzywdzić Komalę… psychicznie.
- Agh, ty… – ale nie dokończyłem. Przybrałem zaskakująco spokojny wyraz twarzy i obdarowałem nim stojącego przede mną stworka. Gdybym zaczął go wyzywać straciłby do mnie całkowicie zaufanie, co zmusiłoby mnie do wznowienia poszukiwań. Na to nie miałem tak dużej ilości czasu. Musiałem poradzić sobie z tym Komalą inaczej… nawet z tym okropnym bólem stopy. Co jak co, ale pieniek ten był dość… gruby, mocny? Zapewne był jego głównym atrybutem w walce. I nie tylko! – Zacznijmy od początku, dobrze? – zapytałem niepewnie. Nie czekałem jednak na odpowiedź, niemal od razu przeszedłem do konkretów. – Nazywam się Tyler Blackwood i jestem początkującym trenerem pokemonów. Trochę głupim i niedoświadczonym, ale wciąż się uczę! – głupiutki uśmiech i już wiedziałem, że to czas by podejść bliżej. Trzeba było się z nim zaprzyjaźnić! Zastanawiałem się nawet nad zwykłym rzuceniem balla, ale wolałem nie ryzykować zniszczeniem go. Jeśli naprawdę mógł pochwalić się tak dużym refleksem to na stojąco balla odbiłby bez problemu. Chyba! Niemniej jednak lepiej go przekupić. A czym? A karmą! Rzuciłem jej trochę tego czegoś, po czym kontynuowałem swoje – prawdopodobnie – bezsensowne gadanie.
- Chciałbym skompletować drużynę silnych pokemonów, które pomogą pokonać mi mojego ojca. Dodatkowo pokemon jak ty ułatwiłby mi dostanie się do najlepszej szkoły w Regionie Sinnoh – brzmiało to jak pogmatwane(i zapewne takie było), ale to tylko i wyłącznie sprawka braku tłumaczenia. – Jeśli mowa już o Regionach, to różni się on od tej strefy Safarii. Mógłbyś ze mną trochę pozwiedzać, pooglądać… Ewentualnie pozwoliłbym ci siedzieć w Ballu i wylegiwać, czekać na karmę. Myślę, że byłoby to dla ciebie najodpowiedniejsze rozwiązanie. Po prostu byłbyś wolnym Komalą! Dołączysz? – pokazałem mu balla. Nie miałem ochoty na przedstawianie mu kolejnych zalet podróżowania ze mną. Ewentualnie musiałem tam jeszcze posiedzieć.
 
     
Black Lotus 
Ostatni dziedzic rodu Magów~



Wiek: 26
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1751
Wysłany: 2016-12-27, 15:47   

MHROK
W końcu udało mi się odnaleźć tak długo poszukiwanego przeze mnie pokemona. Eevee wyglądał jeszcze piękniej, niż sobie to wcześniej wyobrażałem. Nie do końca wiedziałem jednak, jak mógłbym zagadać do lisiczki. Póki co postanowiłem przywitać się z nią z daleka i ujrzeć jej reakcję. Wtedy pomyślę, co dalej.

BLACK LOTUS
Ponyta wyglądała tak... tak... tak... Przepięknie! Nie mogłam się na nią napatrzyć. Te niebieskie płomienie idealnie do niej pasowały. Nadawały jej takiego majestatu oraz wyjątkowości.
- Wy-... Wyglądasz ślicznie. - odparłam nieśmiało do pokemona, zbliżywszy się nieco do klaczy. - Wiem, że dziwnie może to brzmieć, ale po prostu musiałam to tobie powiedzieć.
_________________
~ Rin Tohsaka ~

"Fighting for others, but not yourself, is nothing but hypocrisy."

"Even if my life is full of hypocrisy, I'll keep on striving to be a hero of justice!"

?© kotlet barani




 
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-12-27, 19:36   

Viviann Pyk i się złapał. Gratuluję i czekam na skan :)

Conan Lisek przysiadł, posłuchał i pokiwał łebkiem, że w sumie czemu nie, chętnie posłucha. W międzyczasie podskubywał sobie troszkę karmy.

Natsumiro Pokemon zmęczył się wystarczająco mocno i nie stawiał oporu. Gratuluję i czekam na skan (oczywiście bez rubryczki charakter i historia) :)

Tyler Blackwood Misiek posłuchał, karmy już nie chciał, a gdy wyjąłeś balla... podskoczył i zamachnął się swoim pniaczkiem. Bałeś się, że weźmie dziad i rozwali kulkę, ale nie - uruchomił mechanizm i sam się złapał. Gratuluję i również czekam na skan :)

Mhrok Mała wykonała "Międzynarodowy Psi Znak Poddaństwa", tj. przewróciła się na grzbiet z minką typu "Nie bij, będę grzeczna". Hm, niecodzienny widok, nie?

Black Lotus Klaczka zastrzygła uszami, a po chwili zarżała donośnie. Komplement musiał jej się spodobać, bo podeszła bliżej i nawet zaczęła cię wąchać...
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Samuel



Wiek: 24
Dołączył: 01 Lis 2016
Posty: 343
Wysłany: 2016-12-27, 23:47   

Zachichotałam, gdy mała wykonała obrót – bez dwóch zdań była jednym z piękniejszych Pokemonów, jakie dano mi spotkać w życiu. Nie spróbowała jednak karmy, choć ją zauważyła. „Może woli słuchać pochwał?” pomyślałam, a w mojej głowie pojawił się plan B.
- Jesteś naprawdę śliczna – podkreśliłam po raz kolejny i usiadłam na ziemi, nie zważając na to, że ta może być mokra.- Jestem pewna, że wygrałabyś wszystkie pokazy, w któryś wzięłabyś udział – dodałam i zrobiłam przerwę, a następnie kontynuowałam:- Może potrafisz kilka „sztuczek”, że to tak określę? – zapytałam z ciekawością i obserwowałam uważnie samiczkę. Nie chciałam jej urazić tym określeniem, ale jednocześnie nie wiedziałam, jak je inaczej nazwać.
_________________
[ Samuel | box | bank ] | [ Asuna ] | [ Hoshiko Hayashi | box | bank ]
[ #CA4040 | #CC9933 ]xxxxxxxxxx[ #9966CC | #2D0640 ]



 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-12-28, 10:39   

Hood Tak, foczka wyraźnie lubiła być chwalona. Zachowywała się teraz jak rasowa modelka ustawiając się w najrozmaitsze pozy.
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Cailinto 


Wiek: 26
Dołączył: 02 Gru 2016
Posty: 53
Wysłany: 2016-12-28, 14:02   

Zimowe polowanie czas zacząć!
Tym razem się przygotowałem i interesuje mnie samiczka Rowlet.
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-12-28, 14:11   

Cailinto A, Strefa ma się ku końcowi - naści samicę Rowleta ;P
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Cailinto 


Wiek: 26
Dołączył: 02 Gru 2016
Posty: 53
Wysłany: 2016-12-28, 14:37   

Podchodzę do ptaszyny, utrzymując jednak stosowny dystans. Chce wybadać charakter stworzenia, aby ustalić plan działania. Ostrożnie przysiadam niedaleko i obserwuję pokemona. W tym samym czasie wyciągam trochę karmy i wystawiam na działanie wiatru, aby zapach niósł się w stronę sówki.
 
     
Samuel



Wiek: 24
Dołączył: 01 Lis 2016
Posty: 343
Wysłany: 2016-12-28, 18:43   

Uśmiechnęłam się i zaczęłam bić brawo.
- Jesteś naprawdę niesamowita! – powiedziałam, gdy w końcu ugasiłam swój entuzjazm na tyle, że mogłam spokojnie mówić, choć z ogromnym uśmiechem na ustach.- Mam propozycję. Co ty na to, żebyś dołączyła do mojej drużyny? Jestem pewna, że świetnie się w niej odnajdziesz. Oprócz tego mam do zaoferowania ci podróż, podczas której zwiedzisz świat i poznasz wiele innych technik, które pomogą ci lśnić i przyciągać wzrok każdego, który znajdzie się w pobliżu. Nie ukrywam również, że z wielką chęcią wezmę udział w pokazach u twego boku – dodałam po chwili i podniosłam się z ziemi po czym podeszłam do samiczki. Wyciągnęłam balla, którego podarowano mi przy wejściu.- Musisz tylko dotknąć tego balla. Obiecuję, że nie będziesz żałować~
_________________
[ Samuel | box | bank ] | [ Asuna ] | [ Hoshiko Hayashi | box | bank ]
[ #CA4040 | #CC9933 ]xxxxxxxxxx[ #9966CC | #2D0640 ]



 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-12-28, 21:34   

Cailinto Sówka zerknęła na ciebie wyraźnie zaciekawiona. Strzepnęła piórka, ale dalej siedziała na swoim miejscu.

Hood O dziwo foczka nie zastanawiała się ani chwili. Perspektywa występów podziałała idealnie i mała dała się złapać. Gratuluję i czekam na skan (oczywiście bez rubryki charakter i historia) :)
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Cailinto 


Wiek: 26
Dołączył: 02 Gru 2016
Posty: 53
Wysłany: 2016-12-28, 22:34   

Widząc zainteresowanie sówki, łapię z nią lekki kontakt wzrokowy, patrząc na nią spod lekko opuszczonej głowy. Wyciągam z kieszeni niewielki fragment metalu oraz kawałek drewna. Korzystając z okazji strugam w drewnie, podczas monologu.
-Trochę dowiedziałem się o Twoim gatunku. Muszę przyznać, że jestem zafascynowany.
W momencie wypowiadania tych słów skręcam głowę jak najbardziej w lewo, a następnie w prawo. Puszczam oczko do sówki i kontynuuje. Biorę głęboki wdech.
-Ahh świeże powietrze, cudowne prawda?
-Widzisz tam? Koniec zony? Wskazałem prostując rękę i wyciągając palec wskazujący.
-To jest jedna z ścian klatki, w której przyszło Ci żyć. Posmutniałem, a moja twarz wydała się zamyślona.
-Jestem Cailinto, łowca. Szukam godnych towarzyszy, którzy będą równi pośród mnie.
 
     
Black Lotus 
Ostatni dziedzic rodu Magów~



Wiek: 26
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1751
Wysłany: 2016-12-28, 23:03   

MHROK
- Spokojnie, nie musisz się mnie obawiać. - mówię co lisiczki, która przewróciła się na grzbiet. - Przyszedłem tutaj tylko po to, żeby móc się z kimś zapoznać i wygląda na to, że wypadło na ciebie. - dodałem z uśmiechem.

BLACK LOTUS
Delikatnie zacząłem głaskać klacz po nosie. Z bliska pokemon wyglądał jeszcze bardziej majestatycznie i zjawiskowo, niż wydawać by się mogło z daleka.
- Wiem, że brzmi to bardzo sztampowo i oklepanie, ale jesteś bardzo ślicznym pokemonem. - dalej komplementuję stworka. - Mam nadzieję, że moje głaskanie ci nie przeszkadza.
_________________
~ Rin Tohsaka ~

"Fighting for others, but not yourself, is nothing but hypocrisy."

"Even if my life is full of hypocrisy, I'll keep on striving to be a hero of justice!"

?© kotlet barani




 
 
     
Conan 
Shotacon


Dołączyła: 25 Kwi 2016
Posty: 2335
Wysłany: 2016-12-28, 23:55   

Chłopak uśmiechnął się.
-Otóż to, drogi przyjacielu. Zamykają potencjał Pokemona, niby w szklanej butelce, skazanej na wieczne dryfowanie po niezbadanym morzu. Takim stworzeniom potrzeba kogoś, kto by ich poprowadził, wyłowił na brzeg, ratując przed strasznymi falami zatracenia. Oszlifował niby kamień szlachetny, a butelkę rozbił na drobne kawałki. Takiego przewodnika brakuje czasem w życiu, zwłaszcza gdy nie zdajesz sobie sprawy z jego piękna. Piękno jest wartością niezwykle cenioną, unikalną, a tobie trzeba przyznać, iż uroku nie brak. Mimo iż wielu ludzi bierze piękno za niezwykle płytką ocenę, poniekąd mając rację, jednakże czym jest świat bez piękna? Niczym. Mój drogi, olśniewasz swym blaskiem, niby najszczersze złoto, jednakże przyćmiony on jest przez twarde szkło ścian, z których nie możesz się uwolnić samotnie. Pomogę ci. Będę twoim przewodnikiem po życiu. Oszlifuję cię i wyciągnę do świata pełnego wrażeń i niezbadanych zakątków. - Chłopak kontynuował jeden z najbardziej filozoficznych wykładów w dziejach safari -Jednakże piękno Pokemona objawia się nie tylko przez samą egzystencję, ale i w walce. Kiedy to oko w oko stają ze sobą dwie istoty. Inne mają cele i innymi rzeczami kierowali się na swej drodze, jednakże wtedy liczy się tylko wygrana. Iskrzy sie aż determinacja, gdy staje na szali cel, a dojście do niego mogą zapewnić jedynie umiejętności i bezgraniczne zaufanie. Więź między trenerem i jego pokemonem, to coś pięknego. Oboje kroczą przez życie razem, choć tak różnymi są istotami. Nie pragnąłbyś przeżyć czegoś pięknego? Nabrać celu w życiu, który nakreśliłby twą postać wyraźniej, niż teraz, gdy jesteś jedynie mała plamką farby w wielkim pejzażu zdarzeń? Powiedz mi, co sądzisz o mojej propozycji, drogi przyjacielu? Wyglądasz na stworzenie niezwykle inteligentne i kulturalne, mam nadzieję, iż widzisz tą wielką szansę, którą przed tobą otwieram. Rozbiję twoją butelkę. Właściwie, to sam to zrobisz.- Po tych słowach wyciągnął SafariBall'a i postawił przed liskiem, w nadziei, że przyjmie jego propozycję.- Może wyruszysz ze mną w podróż?
_________________
#7B68EE || #5B7187

Karta Postaci l Box l Bank | Trofea | CD

You can't spell sHOTa without 'hot'!

 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.