Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Daisy7
2017-06-09, 13:37
Czy czujesz się czasem dzieckiem?
Autor Wiadomość
Tatsuya 
Najlepszy Alko-Trener Świata


Dołączył: 24 Cze 2016
Posty: 154
Wysłany: 2017-06-01, 20:46   

1. Na sto procent ciekawość, chcę wiedzieć wszystko, dotknąć wszystkiego, po prostu takie ciekawe jajo, chęć poznawania świata więcej i więcej.
2. Rozmowy z przyjaciółką, oraz ludzka głupota. No i memy xD
3. Odpał to chyba był jak miałem 4 latka i paliłem z kumplem pety które rzucały nasze Mamy na podwórku xD
4. To, że robię co chcę.
 
     
Miszka 
Space Diva


Wiek: 30
Dołączyła: 24 Mar 2017
Posty: 19
Wysłany: 2017-06-02, 10:19   

1. No nie wiem. Dużo płaczę, oglądam kreskówki, ciągle mam poździerane kolana, łatwo się przerwacam, lubię pić z butelki (zmlekaprzerzuciłamsięnapiwo), gubię się w galerii tudzież w supermarkecie, nadal zajmuję się rysowaniem jakichś głupich obrazeczków, gram w Pokemon Red... Jestem dużym, dwudziestotrzyletnim bachorem. :')
2. [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=yA7NcTIpfSs[/youtube]
A tak serio to dużo rzeczy. Teksty mojego siostrzeńca, widok wszelakich żyjątek pokroju psów, kotów, jeży i... innych. Widok ładnych chmur. Powiew bryzy nad Zalewem. Zapach lasu. Taka jestem romantyczna. xd
3. Z czego tu wybierać? Jak byłam mała, taka jeszcze co ledwo potrafiła chodzić, to upatrzyłam sobie psa. Pies znajdował się za balkonowymi kratami, ważył sześćdziesiąt kilo i łeb miał tak duży jak ja sama. A ja stałam tam przez x czasu i próbowałam go wyciągnąć za łapy przez kraty. Takim byłam mądrym dzieckiem. :') Innym razem założyłam się z kolegą... kto dłużej wytrzyma z kredkami w nosie. Niestety wepchnęłam je trochę za daleko, polała się jucha i skończyła się zbawa. xDD A, i hit rodzinnych opowieści - bawiłam się z chłopakami w Małysza na zjeżdżalni (zjeżdżaliśmy jak skoczkowie i kto dalej skoczy), potknęłam się, ręka wkręciła mi się w barierkę, połamałam ją w paru miejscach. Nie chciałam nic powiedzieć, więc się wypłakałam, wzięłam rowerek, pojechałam do domu. Tacie powiedziałam, że tylko się uderzyłam i leżałam tak całą noc. Rano wróciła mama... i wyobraźcie sobie jakiego rabanu narobiła mojemu ojcu, że nie zauważył, że dziecko rękę połamało. xD #kochanytatuś
4. Pieniędzy. Jak jesteś bobasem to się tym nie martwisz. A teraz? Ło panie! Opłacanie rachunków, kupowanie jedzenia, jakieś przyjemności... kredyty. A później na koniec miesiąca martwisz się, jak przeżyjesz do dziesiątego. :v
_________________
Multikonto Szinki z błogosławieństwem administratorek. <'3
 
     
Keisuke 
Mało Ambitny


Wiek: 26
Dołączył: 26 Kwi 2016
Posty: 2863
Wysłany: 2017-06-02, 12:22   

1. Oglądanie bajek, śpiewanie(darcie ryja), mam wciąż przytulanki.
2. Coś zabawnego :)
3. W przedszkolu(właściwie zerówce), mały Kei podszedł do pani od angielskiego i ją pocałował...w pośladek #CasanovaOdUrodzenia
4. Odpowiedzialność, fuj, bleh...o i to, że nagle pieniądze zaczynają się kończyć ;;
_________________

KP | Box | Bank | Trofea

Inspiration by A'la Matias
 
     
Foks 
beware the frozen heart


Wiek: 29
Dołączyła: 06 Lut 2017
Posty: 262
Skąd: Łódź
Wysłany: 2017-06-02, 13:48   

1. Więcej niźli się wydaje |D I nie mówię tu o graniu w pokemony i ogólnej podjarce nimi. Kocham wciąż bajki Disneya, znam 3/4 piosenek na pamięć (przez co robię szał w drugiej pracy gdzie często mam styczność z dziećmi). Ogólnie wciąż oglądam kreskówki, łażę po drzewach, kocham pluszaki, gram w podchody i robię dużo rzeczy, których podobno w moim wieku (23) już nie wypada :P
2. Szczerze powiedziawszy... Nie jest tego wiele. Mam problemy z poprawnym odczuwaniem niektórych emocji, w tym radości. Nawet rozmawiając normalnie z przyjaciółką, nawet na totalnie lekkie tematy rzadko się uśmiecham z czystej radości. Ogólnie na pewno droczenie się ze znajomymi, zwłaszcza jak nie mogą mnie przegadać - zawsze wtedy maja wielce zabawne reakcje (prawda, Lucek?). Lubie pożartować w najbliższym mi gronie, gra na PBFach często też wywołuje u mnie uśmiech, widok merdającego ogona mojego psa na mój widok, gdy kot mnie poliże po poliku na powitanie jak wchodzę do domu :)
3. Hehehe.... Na obozie rozkręciłam słuchawkę prysznica i włożyłam do niej kostkę rosołową, po czym zakręciłam i czekałam grzecznie aż się ktoś pójdzie umyć |D Polecam gorąco, świetny żart xD
A tak to norma, schowałam się z psem w jego budzie, zepsułam drzwi od szkolnej łazienki wystawiając je z zawiasów, niechcący oczywiście... Było kilka odpałów :P
4. Wielu rzeczy... Najważniejsza została napisane przez Zefka - pracujesz na życie, którego nie masz, bo musisz pracować. Błędne koło - chcesz coś robić, ale nie masz czasu i siły po pracy, masz silę i czas - nie masz pieniędzy by coś robić. Miszka też napisała kolejna arcyważna, a znienawidzona rzecz - pieniądze. Wiemy, że wszystko od nich zależy - jako dzieciaki nie przykładaliśmy do tego wagi. Światem rządzi teraz pieniądz, wcześniej my to robiliśmy bawiąc się w power rangersów.
_________________
Zimne dni i górski wiatr
I deszcz podszyty chłodem
Zrodziły mroźnych piekieł moc
✧ I to serce skute lodem ✧




Niech każdy co tchu taflę tnie
Tutaj miłość, tutaj gniew
Piękno tkwi w przejrzystej krze
Ciosaj aż po spód
Niech pęka serca » lód «

 
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2017-06-03, 12:48   

W sumie miałam rozlosować nagrody dopiero po 8 czerwca, ale czemu by nie robić tego na bieżąco ;) Odnośnie Crystal's Dollars - każdy, kto odpowie na 4 pytanka, dostaje 2 CD.

Viviann - TM99 Dazzling Gleam, Magmarizer, 2RC, Grass Gem + 2CD
Pikutorialu - TM81 X-Scissor, Prism Scale, 2RC, Dark Gem + 2CD
Akashi - TM72 Volt Switch, Oval Stone, 2RC, Flying Gem + 2CD
SayuriSagi - TM79 Frost Breath, Reaper Cloth, 2RC, Poison Gem + 2CD
Vivi - TM7 Hail, Thunderstone, 2RC, Bug Gem + 2CD
Panda - TM66 Payback, Electirizer, 2RC, Steel Gem + 2CD
Zefonit - TM22 Solarbeam, Water Stone, 2RC, Water Gem + 2CD
Jikken - TM81 X-Scissor, Prism Scale, 2RC, Rock Gem + 2CD
Imala - TM92 Trick Room, Electirizer, 2RC, Normal Gem + 2CD
Gwen Brown - TM8 Bulk Up, Water Stone, 2RC, Ice Gem + 2CD
Księciu - TM17 Protect, Prism Scale, 2RC, Ghost Gem + 2CD
Mhrok - TM95 Snar, Electirizer, 2RC, Fire Gem + 2CD
truskawka - TM39 Rock Tomb, Ice Stone, 2RC, Fairy Gem + 2CD
Lucivar - TM2 Dragon Claw, Magmarizer, 2RC, Dragon Gem + 2CD
Tatsuya - TM49 Echoed Voice, Oval Stone, 2RC, Bug Gem + 2CD
Miszka - TM61 Will-O-Wisp, Razor Claw, 2RC, Flying Gem + 2CD
Keisuke - TM75 Swords Dance, Razor Claw, 2RC, Normal Gem + 2CD
Foks - TM93 Wild Charge, Pal Pad, 2RC, Ice Gem + 2CD
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
 
     
Fay 



Wiek: 31
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 892
Wysłany: 2017-06-03, 13:39   

1. To, że dalej lubię pokemony i grać w różne gry.
2. Czarny humor.
3. Poperfumowanie psa.
4. Świadomości, że tak naprawdę "dorośli" potrafią być jeszcze głupsi od dzieci.
_________________
After all, it’s rude to talk about someone who’s listening.

Karta Postaci | BOX | Bank | Trofea
 
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2017-06-03, 16:43   

Fay - TM97 Dark Pulse, Thunderstone, 2RC, Dragon Gem + 2CD
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
 
     
Orange 


Wiek: 21
Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 513
Wysłany: 2017-06-03, 18:43   

1. Uwielbiam animacje i kreskówki (Zwłaszcza Disney'a *-*), gram w gry, ze względu na me nawyki zwą mnie włóczykijem (oraz Gandalfem XD). "Ktoś się odłączył od grupy w lesie w nocy, bo zauważył coś w jakikolwiek sposób innego lub ciekawego? To na pewno Orange, za chwilę wróci. Idziemy dalej."
2. Większość tego co mówią/robią inni ludzie.
3. Do około 6 roku życia, sądziłem, że między dziesięć, a dwadzieścia, jest jeszcze jedendziesiąt.
4. Pieniądze. Po co to komu. Jakby nie mogło być: "Ja ci dam dwa wiadra mleka w zamian za 4 bochny chleba." W końcu, inaczej to byśmy sprzedali ten chleb, by mieć pieniądze, by kupić mleko, a właściciel mleka za te pieniądze kupiłby sobie w końcu chleb. Po co ten niepotrzebny pośrednik w formie pieniędzy?
_________________

  
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2017-06-03, 19:59   

Orange - TM78 Bulldoze, Deep Sea Scale, 2RC, Ice Gem + 2CD
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
 
     
Inuś 


Dołączyła: 26 Kwi 2017
Posty: 62
Wysłany: 2017-06-08, 21:03   

1. Uwielbiam bajki xD większość część animacji kinowych oglądam nadal. Gromadzę pluszaki albo jaśki xD
2. Wiele rzeczy. Spotkania z przyjaciółki, rozmowa z nimi, ich szczęście. Rozmowy z chłopakiem, jego uśmiech wywołuje mój :P
3. Ukradłam figurkę kota ze straganu xD
4. Przemęczenia i stresu... Gdy byliśmy dziećmi było tego mniej
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2017-06-08, 21:43   

Inuś - TM27 Return, Razor Claw, 2RC, Ice Gem + 2CD
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
 
     
Mirajane 


Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2971
Ostrzeżeń:
 3/5/7
Wysłany: 2017-06-08, 22:35   

1. Nadal cieszę się gdy zbliża się gwiazdka i ekscytuje się każdą nową rzeczą jaką poznam :)
2. Gdy ktoś powie dobry żart lub gdy jestem w grupie przyjaciół.
3. Było kilka... Ale największym to chyba było pójście do szkoły w klapkach w których się chodziło po domu. A to jeszcze były różowe w misie.
4. Obowiązków, pracy i płacenia podatków.
_________________
KP/ Box/Bank
 
     
Sosik 


Wiek: 24
Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 1679
Wysłany: 2017-06-09, 00:28   

*przemyka niezauważony, bo temat jeszcze stoi*

1. Zamiłowanie do kiełbasy. Kiedy byłem mały cały czas chodziłem z pętkiem w ręce i w sumie za wiele się nie zmieniło, tyle że teraz się z tym tak nie obnoszę przed innymi xD
2. Znajome rzeczy. Przyjaciele, różne śmieszności. Na ogół bardzo łatwo mnie rozbawić i wywołać na mojej twarzy uśmiech, jestem strasznym śmieszkiem.
3. Oj sporo tego było... No ale powiedzmy, że wybiorę jedno xD Kiedy miałem jakieś 6/7 lat, bawiliśmy się z bratem i kolegami na podwórku w chowanego. Chciałem się schować na drzewie (#Luakrobata), ale nie zdążyłem na nie wejść, bo moją uwagę przyciągnęło gniazdo pod nim, a w nim jajko. Nie wiem jakiego ptaka to było, ale było jakieś nakrapiane. Zainteresowany, postanowiłem je ze sobą wziąć i włożyłem je do kieszeni w bluzie (wiecie, takiej taj z przodu, gdzie można wyciągnąć dłoń przez drugi koniec xD). Zdążyłem się schować i całkowicie zapomniałem o jajku. Przypomniałem sobie o nim dopiero na wieczór, kiedy ściągałem bluzę i szykowałem się do spania... Z jajka pozostała tylko skorupka i rozbebłane po całej kieszeni jego zawartość, która na dodatek śmierdziała ;_; Oczywiście bluzę zanurzyłem we wodzie z jakimś płynem, żeby zatrzeć dowody tej haniebnej zbrodni i uchronić się przed gniewem mamy xD Dla zainteresowanych - nie udało się, bluza nadal się kleiła xD Chyba nie potrafiłem wtedy za dobrze prać xD
4. Tego całego zabiegania. Niektórzy z nich naprawdę żyją w ciągłym stresie i biegu, goniąc kolejne terminy i zapominając tym samym o odpoczynku, czasie dla siebie, rodziny, znajomych... Mam nadzieję, że sam się taki nie stanę.
_________________
#team#spideypool

KP Olivera || KP Huntress
 
     
Karthus 
So long my friend


Wiek: 20
Dołączyła: 25 Kwi 2016
Posty: 474
Wysłany: 2017-06-09, 09:13   

1. Bingo Bongo :mrgreen: (Nie przejmowanie się światem dorosłych)
2. Grubi oraz mali ludzie (karły), ale nie małe grubasy, one nie są śmieszne :/
3. Jak miałem >5 lat, całowałem się z młodszą kuzynką .-.
4. To, że nie mogę grać całymi dniami bo praca, studia, życie i inne pierdoły.


Ps. Nie wciskaj mi twoich CD ;/
_________________

"But still, I want someone to find me
Gazing up to the night sky as I scream
I want to escape, yet I can't
No more bright future I can see"


"Hey! But still, I want you to find me
I'd soar up like a butterfly
Fly away with my broken wings
I'm a child of ugly star, crescent moon"

  
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2017-06-09, 13:37   

Jako, że zdążyliście przed zamknięciem wątku, to zaliczę *wspaniałomyślna Dejz mode: on*

Mirajane - TM55 Scald, Water Stone, 2RC, Fairy Gem + 2CD
Sosik - TM52 Focus Blast, Sun Shard, 2RC, Ghost Gem + 2CD
The Coon - TM70 Flash, Oval Stone, 2RC, Electric Gem + 2CD (^^)

~ Wątek zamknięty ~
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.