Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gwen Brown
2018-02-04, 16:08
25.06.2017 - 01.07.2017
Autor Wiadomość
Tatsuya 
Najlepszy Alko-Trener Świata


Dołączył: 24 Cze 2016
Posty: 154
Wysłany: 2017-06-28, 23:04   

No i właściwie nie wiadomo było o co chodzi... Myśli było wiele. Raz, że wędka go przestraszyła, ale kto by się bał takiej starej wędki, wiadomo, że skuteczna ale raczej niepozorna. Druga opcja to była taka, że się obraził za to, że został nazwany żabą, może nie dosłownie, ale karma dla żab mogła wskazywać na to, że Tatsuya Mudkipa za żabę właśnie uważa. Wyraz twarzy Shiby kiedy myślał nad przyczyną takiego obrotu sprawy był dość dziwny. Patrzył w dół ze zmarszczonymi brwiami, do tego trzymał dłoń na podbródku, jakby właśnie obliczał bardzo ważne działanie. No, ale nic. Problem był zdaje się duży, bo jeśli Mudkip boi się wędki, to z tajnej broni raczej nic nie będzie. Postanowił więc postawić na inną karmę. Miał jeszcze dwie, dla ryb i płazów. No i poszedł do plecaka a właściwie pobiegł, nawet prawie, że się teleportował, do tego kurzyło się za nim strasznie a i tak oglądał się za siebie, czy Mudkip sobie nigdzie nie idzie. Postanowił też być bardziej otwarty. Ledwo wziął pozostałe dwie karmy pod pachę, bo dużo tego było no i lekkie też nie a dodatkowo Tatsuya to raczej patyk taki, no wiadomo... - Mudkip... No nie obrażaj się no... Więcej karmy mam przecież... Zobacz te są dla pła... - zatrzymał się w pewnym momencie. - To jedna karma, to dla bardzo specjalnych Mudkipów. Nie dałem Ci na początku... bo ten... bałem się, że się ze mną nie podzielisz. - i szedł niosąc tę karmę dla płazów, na szczęście nie było na niej żadnego obrazka, to mógł go trochę wkręcić. Podszedł do Mudkipa spokojnie i stanął obok niego. - Co jest nie tak ? Obraziłeś się ? Czy mnie nie lubisz ? - po czym zaczął się obwąchiwać. - No kurczę nie śmierdzę, więc o co chodzi ? Wyglądasz na silnego i fajnego pokemona, chciałbym się z Tobą zaprzyjaźnić. - mówił spokojnie, położył też karmę na ziemi i ją otworzył. - To co ? Może jednak podjemy i pogadamy ?
 
     
Black Lotus 
Ostatni dziedzic rodu Magów~



Wiek: 25
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1751
Wysłany: 2017-06-28, 23:26   

Rotom nie miał takiego wesołego nastroju, jakiego spodziewałabym się po przedstawicielu jego gatunku. Uznałam zatem, że zabawię się w psychologa, aby rozpoznać, z czym ma problem.
- Czyżby coś ciebie trapiło? Jakiś pokemon się na ciebie uwziął? Jesteś zmęczony życi-... iem na Safari? Takim nieco nudnym, bez żadnych spektakularnych wydarzeń? - zagajam do pokemona, aby postarać się rozpoznać jego problem, wtedy też mogłabym mu jakoś pomóc.
_________________
~ Rin Tohsaka ~

"Fighting for others, but not yourself, is nothing but hypocrisy."

"Even if my life is full of hypocrisy, I'll keep on striving to be a hero of justice!"

?© kotlet barani




 
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2017-06-29, 12:22   

Foks O masz... Cyndaquil, samica na 10lvl

Tatsuya A ten nic. Ki diabeł? Okazało się, że żabek po prostu wziął i w nosie mając wszystko i wszystkich po prostu sobie przysnął. A może tylko udaje...?

Black Lotus Nope, nic z twojego zestawienia. Tak czy siak, nastrój mu się pogorszył, bo zaraz oczęta mu się zaszkliły i potworek zaczął zanosić się płaczem. Ojej... Ale przynajmniej nie uciekł!
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
truskawka 
Mongrels.



Wiek: 24
Dołączyła: 02 Kwi 2017
Posty: 88
Skąd: lubuskie
Wysłany: 2017-06-29, 12:36   

Laila patrzyła z fascynacją, jak mała pożera ciasteczka z niebywałym zaangażowaniem. Jak w tak niewielkim ciałku może znaleźć się aż tyle miejsca na jedzenie?! I do tego energiczne to to jak nie wiem... Wyszczerzyła się na myśl o wspólnych podróżach z Mudkip. No i przyda jej się jakaś baba, która poukłada tych wszystkich facetów w jej teamie ;P
- Noo, widzę, że się najadłaś! Tyle energii zużywasz na samą waleczną postawę, że potrzebujesz skądś pobierać tę siłę, prawda? Wiesz, mogę ci załatwić co nieco rybek... A jak będziesz w miarę grzeczna i od czasu do czasu się mnie posłuchasz, to w bonusie załatwię ci prawdziwą walkę, gdzie się wykażesz. - Tutaj z udawaną obojętnością wyciągnęła z plecaka safariballa i pomachała nim przed pokemonem, tak jak wcześniej paczką jedzenia. - Widzisz to? To jest twoja przepustka do większego świata i możliwości skopania tyłków innych pokemonów na legalu. Ale wiesz, to wciąż twój wybór. Poszłabyś ze mną, czy została tutaj?
_________________


Karta postaci ❇ Poke-KP (kiedyś będzie) ❇ BoxBankTrofeaCDOgródek
 
 
     
Conan 
Shotacon


Dołączyła: 25 Kwi 2016
Posty: 2335
Wysłany: 2017-06-29, 13:11   

Chłopak kontynuował więc.
-Oh biedne, nieświadome stworzonka. Nie znacie nic poza tym światem, więc sądzicie, że jest on wszystkim, co istnieje, ale tak naprawdę nie możecie wyjść. Twierdzisz mój przyjacielu, że życie na zewnątrz wygląda tak samo? Otóż nie. Poza tą strefą są miasta, żyją zwyczajnie ludzi wraz z Pokemonami. Tymi dzikimi, jak i zaprzyjaźnionymi. Każde miejsce wygląda inaczej, a w ciągu całego twojego życia nie dasz rady zobaczyć wszystkiego. Ale... od tego odgradzają cię granice Safari, przyjacielu. Dlatego przyszedłem cię dobić. Zabrać do świata zewnętrznego. Co o tym myślisz? - Chłopak uśmiechnął się -Nie przedstawiłem się, prawda? Jestem Arsiel Torei, trener. Zbieram zaufanych kompanów do swojej drużyny. A ty faktycznie masz do tego potencjał. Jesteś silny...
_________________
#7B68EE || #5B7187

Karta Postaci l Box l Bank | Trofea | CD

You can't spell sHOTa without 'hot'!

 
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-06-29, 14:23   

E...jego reakcja była dziwna. Postanowiłam się nieco zbliżyć i położyłam przed dziurą gdzie zniknęła głowa, Pecha Berry i poke-karmę
- Dlaczego się schowałeś? Znaczy się, pewnie jest tam Ci wygodnie co nie? Schowasz się i nikt nie będzie w stanie Cię dorwać...Pozazdrościć Ci takiego mieszkanka
_________________

------------
 
     
Mhrok 
Knight of Londinium~


Wiek: 25
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2206
Skąd: Biedastok
Wysłany: 2017-06-29, 16:13   

- Nie, nie. Spokojnie Rotom. - byłam nieco przestraszona tym, że Rotom tak nagle zaczął płakać, w końcu teoretycznie nic mu nie zrobiłam, chyba że jakoś go uraziłam, a sama nie byłam tego świadoma. - Bardzo chętnie ci pomogę, tylko musisz mi podpowiedzieć, co mogę zrobić, żeby tobie ulżyć.
_________________


I'll say this not as a King, but as
a loyal knight. Anything to disturb
the King's peace will be crushed!
Clarent Blood Arthur!
MYukine Hakui:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Harumi Hasashi:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Leticia Forvedge:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kazuto Kirigaya (Eevee):
Karta Postaci
 
     
Tatsuya 
Najlepszy Alko-Trener Świata


Dołączył: 24 Cze 2016
Posty: 154
Wysłany: 2017-06-29, 17:22   

No i masz... Mudkip chyba zasnął. Tatsuya zrobił się cały czerwony. Z jego uszu zaczęła wydobywać się para wodna. Zacisnął zęby. Nic nie działało na tego skubańca. - Olewasz mnie ! - krzyknął głośno. Postanowił teraz stać się dla odmiany nie miły. W sumie sztucznie, bo jest spoko gościem na codzień. Tak też ruszył do tyłu po tą swoją wędkę. Podszedł sobie do Mudkipa i najszybciej jak tylko się dało przypiął zaczyk do jego ogona. To musiało go zaboleć. - Już jeden taki był, tylko od razu się z piąchami rzucał. Masz jaja to dawaj na ring ! - i szarpnął wędką tak żeby chociaż zsunąć Mudkipa z miejsca gdzie siedział. - No dawaj ! Nie boję się Ciebie ! - gdyby linka się zerwała chłopak odrzuca wędkę i rusza szarżą w stronę pokemona by rzucić się na niego i przytrzymać przy ziemi... No tak... niby spał i można było od razu kulkę rzucić... ale co to za zabawa ?
 
     
Inuś 


Dołączyła: 26 Kwi 2017
Posty: 62
Wysłany: 2017-06-29, 18:43   

//Dziękuję :)

Hayate ujrzał Mimikyu i uśmiechnął się do siebie. Ciekawił go ten pokemon, wyglądał dość niesamowicie, a przy tym był trochę uroczy. - Cześć mała - odezwał się do pokemona stojąc kawałek od niego i się uśmiechał - Co tu robisz? Chciałabyś coś zjeść? - spytała kucając i wysypując trochę jedzenia przed sobą i odsunął się kawałek nie chcąc przestraszyć Mimikyu.
 
     
Foks 
beware the frozen heart


Wiek: 29
Dołączyła: 06 Lut 2017
Posty: 262
Skąd: Łódź
Wysłany: 2017-06-29, 18:45   

O! Tak możemy rozmawiać! Gdy na horyzoncie pojawił się pokemon, który wzbudził cień zainteresowania Reiko, ta zatrzymała się na chwilę by się mu przyjrzeć. Wyciągnęła wpierw swój pokedex by sprawdzić stworka, upewnić się, że się nie myli. I tak, był to Cyndaquill, a konkretnie nie często spotykana samica tego właśnie gatunku. Chociaż brak płomienia na grzbiecie mógł zbić z tropu trenerów, którzy nigdy nie odwidzieli regionu Johto, to jednak pokedex nigdy nie zawodzi. Tak więc dziewczyna zebrała się w sobie, głowa do góry, nie za szybki krok i podeszła nieco bliżej.
- Witaj piękna - przywitała się wpierw z pokemonem chcąc zwrócić na siebie jego uwagę. Miała też nadzieję, że nie spłoszy ognistego... jeżyka? Chociaż pokemony na safari na pewno są w jakimś stopniu przyzwyczajone do ludzkiej obecności, więc chyba się nie wystraszy... chyba. Miejmy nadzieję.
_________________
Zimne dni i górski wiatr
I deszcz podszyty chłodem
Zrodziły mroźnych piekieł moc
✧ I to serce skute lodem ✧




Niech każdy co tchu taflę tnie
Tutaj miłość, tutaj gniew
Piękno tkwi w przejrzystej krze
Ciosaj aż po spód
Niech pęka serca » lód «

 
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2017-06-30, 15:40   

truskawka Szamanie rybek i kopanie tyłków innym? Ona na to jak na lato! Sama wlazła do kulki. Gratuluję, czekam na skan i zapraszam na kolejny Cykl :)

Conan Stworek gdzieś w połowie twego wywodu sobie usiadł. Słuchał cię z wielką uwagą jak dziecko słucha opowiadanej mu bajki.

Viviann MalesciPrzez dłuższy czas nic się nie działo. W końcu jednak, zanim się obejrzałaś zniknęła karma, która z prędkością błyskawicy została "wessana" do skorupy. Cwaniak.

Mhrok Rotom uniósł na ciebie zapłakane oczęta, a potem... przytulił się do ciebie. Ooooch. On jest po prostu spragniony miłości ;P

Tatsuya Nope. spał jak zabity, a na twoje krzyki nawet się położył brzuszkiem do góry. To ci się trafił ananas...

Inuś Mimikyu w pierwszej chwili wydawała się wrogo nastawiona. Widząc jednak, że nie chcesz jej zrobić krzywdy, nieco niepewnie, ale zbliżyła się.

Foks "Jeżyka" się nie wystraszyła. Ba, nawet okazała pewien stopień zainteresowania, węsząc w twoim kierunku...
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Zły Orzeszek 
I comming fucking world!


Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 557
Wysłany: 2017-06-30, 15:45   

VIVIANN

Nie no to było śmieszne, normalnie jak odkurzacz! Delikatnie zastukałam w jego skorupę, szczerze nie wiedząc czy się wstydzi czy raczej po prostu coś kombinuje
- Ej...A nie chciałbyś opuścić tego Safari? W końcu wszędzie gdzie pójdziesz masz ze sobą swój dom a ja chętnie bym Ci pokazała ile jeszcze jest do zobaczenia na tym świecie. Chcesz całe życie zmarnować na siedzeniu tutaj i chowaniu się w skorupie?
_________________
Lorem ipsum
multi Kaiwe

________________
  
 
     
Black Lotus 
Ostatni dziedzic rodu Magów~



Wiek: 25
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1751
Wysłany: 2017-06-30, 20:50   

Tak, byłam zdziwiona reakcją Rotoma, jednak gdzieś po części była ona dla mnie zrozumiała. Sama nieco obawiałam się początkowo do niego podchodzić ze względu nie tylko na wygląd, ale na psotkarczą opinię, jaką ma on w świecie. Wychodzi jednak na to, że przez to jest odtrącony, nie tylko przez trenerów, ale i przez pokemony zamieszkujące tereny Strefy Safari.
- Już dobrze mały. - mówiłam, głaskając pokemona z tyłu głowy. - Wiem, że może się to wydać bardzo szaloną propozycją, ale... Ale może chciałbyś ze mną opuścić Safari? Mogłabym się tobą zająć, poznałbyś moich pozostałych podopiecznych, mógłbyś się z nimi nimi zaprzyjaźnić...
_________________
~ Rin Tohsaka ~

"Fighting for others, but not yourself, is nothing but hypocrisy."

"Even if my life is full of hypocrisy, I'll keep on striving to be a hero of justice!"

?© kotlet barani




 
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2017-06-30, 22:08   

Viviann Z początku nie stało się nic. Potem żółw gwałtownie opuścił skorupę. Widać jeśli miał jakieś wąty, to mu się nagle odwidziały, bo teraz przypatrywał ci się z uwagą. Choroba, zmienny jak woda w kiblu...

Black Lotus Stworek długo się do ciebie przytulał. Ostatecznie jednak pokiwał swoim... hm... "łebkiem". Czyli co? Zostało tylko jedno...
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Mhrok 
Knight of Londinium~


Wiek: 25
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2206
Skąd: Biedastok
Wysłany: 2017-06-30, 22:24   

Jak zwykle dotykam pokemon kulą, żeby ją dotknąć *czy coś xD*
_________________


I'll say this not as a King, but as
a loyal knight. Anything to disturb
the King's peace will be crushed!
Clarent Blood Arthur!
MYukine Hakui:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Harumi Hasashi:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Leticia Forvedge:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kazuto Kirigaya (Eevee):
Karta Postaci
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.