Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kyuubi
2018-06-13, 23:24
And then there were none [SESJA]
Autor Wiadomość
Black Lotus 
Ostatni dziedzic rodu Magów~



Wiek: 25
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1751
Wysłany: 2017-08-21, 23:25   

- Ja-... Jak to nie żyje? - w pierwszym momencie nie uwierzyłem w słowa mężczyzny, który nadal nie dawał wiary w moje przedstawienie się. - Przecież doskonale pamiętalbym moment swojej śmierci, a czegoś takiego nigdy nie doświadczyłem. Zatem proszę mi nie sugerować kłamstwa, panie Johnie Alex.
_________________
~ Rin Tohsaka ~

"Fighting for others, but not yourself, is nothing but hypocrisy."

"Even if my life is full of hypocrisy, I'll keep on striving to be a hero of justice!"

?© kotlet barani




 
 
     
SayuriSagi 
The Mad King Of Goldy Pond


Wiek: 25
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 1975
Wysłany: 2017-08-22, 09:30   

Ten kabareciarz jest naprawdę uparty.
- Panie Asagiri, niech pan sam powie, jaka jest prawda. Mamy dwudziesty wiek i dostęp do wiedzy nie jest tak ograniczony jak kiedyś, więc pan także powinien wiedzieć, że prawdziwy William Szekspir nie żyje od kilku stuleci. Czy byłby pan taki uprzejmy i spróbował to wytłumaczyć naszemu towarzyszowi?
_________________

Cleome Spinosa | Box | Bank | Trofea | Crystal Dollars | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek

Lucyfer
 
     
Niebianin 
Fyo's Proudest Slave



Wiek: 27
Dołączyła: 25 Kwi 2016
Posty: 428
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: 2017-08-22, 10:24   

- Harukawa też jest japończykiem, więc pewnie byście go rozpoznali - ma taki sam kolor skóry jak ja, ale nie nosi soczewek, więc ma naturalnie ciemne skośne oczy.
Uznałem, że ta dwójka najpewniej niezbyt miała kontakt z Azjatami. A przynajmniej nie byli moimi fanami, no cóż.
Kolejna wymiana zdań między dwoma mężczyznami sprawiła, że zmarszczyłem czoło i zacisnąłem usta, obserwując ich jak dwóch wariatów. Jeden z nich mówił i wyglądał jak Szekspir - okej, świetny cosplay, wczuł się chłopak, nie ma co, ale ten drugi twierdził uparcie, że Szekspir nie żyje od trzystu lat i że żyjemy w dwudziestym wieku.
- Co.
Moje pytanie nie było skierowane do żadnego z nich. Po prostu chciałem dać ujść mojej wewnętrznej dezorientacji połączonej z niezwykłą tęsknotą za moim prywatnym rysownikiem, bo co jeśli mój nowy OC'ek uleci mi z myśli? To by było niefortunne. Nadawałby się do Zakonu Wieży Zegarowej w Bungou Stray Dogs, a że jeszcze nie wprowadziłem postaci do tej grupy, to nie było za późno, by go dodać. No, ale najwidoczniej musiało to poczekać, bo trafiłem na kogoś niekompetentnego jeśli chodzi o znajomość wielkich pisarzy.
Odchrząknąłem głośno, by skupić na sobie uwagę obojga.
- Zauważyłem pewien błąd, który jest dość karygodny. William Szekspir zmarł w 1616 roku, zatem dokładnie czterysta-jeden lat temu. Ponadto żyjemy w dwudziestym-pierwszy wieku, a...
Chciałem kontynuować wykład o Szekspirze, ale uznałem, że sobie odpuszczę. Najwyżej ten cosplayer coś doda.
- Swoją drogą, pomijając waszą kłótnię, to gdzie się obecnie znajdujemy i jak mogę trafić na najbliższy dworzec, by złapać shinkansen do Tokio?
 
 
     
Black Lotus 
Ostatni dziedzic rodu Magów~



Wiek: 25
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1751
Wysłany: 2017-08-22, 16:43   

- Ja.. Jaki znowu dwudziesty pierwszy wiek? Przecież dopiero co zaczął się wiek siedemnasty. Był... To znaczy jest rok 1602. - starałem się opanować, jednak zarzuty o moim kłamstwie i mojej domniemanej śmierci nie dawały mi spokoju. - I o jaki szin-cośtam panu chodzi? Jeśli chce pan się dostać do Tokio to jedynie droga morską, jednak musiałby pan najpierw udać się do Duńczyków, gdyż tylko oni mają wstęp na Dalekie Wyspy. - odpowiedziałem Azjacie, który wydawał się mi wierzyć, może nie do końca, jednak na pewno nie oskarżał mnie o kłamstwo.
_________________
~ Rin Tohsaka ~

"Fighting for others, but not yourself, is nothing but hypocrisy."

"Even if my life is full of hypocrisy, I'll keep on striving to be a hero of justice!"

?© kotlet barani




 
 
     
SayuriSagi 
The Mad King Of Goldy Pond


Wiek: 25
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 1975
Wysłany: 2017-08-22, 17:07   

Sytuacja, która i tak nie przedstawiała się za dobrze, z każdą chwilą stawała się coraz bardziej dziwna. Z tego, co powiedział Azjata, wynikało, że według niego jest 2017 rok, co przecież nie jest prawdą, gdyż obecnie mamy dopiero 1997 rok. Zaczynam powoli podejrzewać, że moi towarzysze mogą być ... hmm, niespełna rozumu, dlatego lepiej chyba postąpię, jeśli nie będę za bardzo ich już denerwował.
- Może zrobimy tak: każdy z nas raz jeszcze się przedstawi, przy czym poda również swój kraj pochodzenia, obecnie trwający rok oraz może ostatni większy konflikt zbrojny, o którym słyszał. Może to wydawać się panom dziwne, ale odnoszę wrażenie, i chyba nie tylko ja, że coś tutaj jest nie tak, jak powinno. Wtedy po powtórnej prezentacji zaczniemy przeszukiwać pokój w poszukiwaniu jakichkolwiek informacji, które mogłyby rzucić trochę światła na to, co nas spotkało i kiedy zdobędziemy już trochę wiedzy, dopiero wtedy powrócimy do dyskusji o tym, kto ma rację. - mam nadzieję, że moi towarzysze zaakceptują taki plan, w końcu kłócąc się nigdy nie znajdziemy wyjścia z tej sytuacji.
- Nazywam się Joe Alex i pochodzę z Polski. Obecnie mamy 1997 rok, a ostatnią dużą wojną była II wojna światowa. - po skończeniu ponownie spoglądam na "Szekspira".
_________________

Cleome Spinosa | Box | Bank | Trofea | Crystal Dollars | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek

Lucyfer
  
 
     
Black Lotus 
Ostatni dziedzic rodu Magów~



Wiek: 25
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1751
Wysłany: 2017-08-22, 20:05   

- Tak jak już kilkukrotnie mówiłem, nazywam się William Shakespeare i pochodzę z Królestwa Anglii. Kilka miesięcy temu zaczął się 1602 rok. Ostatnia duża wojna? - odpowiedziałam na jednym wdechu, jednak nad odpowiedzią na kolejne pytanie musiałem się nieco dłużej zastanowić. - O ile można to uznać za walkę, to z jakieś 15 lat temu Anglia pokonała Wielką Armadę, która na nas nacierała. Głupi Hiszpanie myśleli, że poddamy się bez walki, jednak się przeliczyli. - dodałem z duża dozą werwy i zapału.
_________________
~ Rin Tohsaka ~

"Fighting for others, but not yourself, is nothing but hypocrisy."

"Even if my life is full of hypocrisy, I'll keep on striving to be a hero of justice!"

?© kotlet barani




 
 
     
Fokse


Dołączył: 26 Kwi 2016
Posty: 211
Wysłany: 2017-08-23, 18:49   

Rozmowa trwała, a wraz z nią początkowy stan rozkojarzenia zaczął mijać. Jakkolwiek nieprawdopodobne by się to wydawało, musieliście wreszcie przyznać: wszyscy byliście dokładnie tymi, za kogo się podawaliście. A dopiero miało zacząć robić się dziwnie.

Mhrok, Sayuri, Niebianin
Między waszą trójką układało się, można powiedzieć, całkiem dobrze. Co prawda mieliście trzy zupełnie różne osobowości, aczkolwiek nie stało to na przeszkodzie do zawiązania między wami nici porozumienia, albo przynajmniej czegoś na kształt takowej.
Pewnie minęłoby jeszcze trochę czasu, zanim byście się należycie poznali, ale, jak to w takich historiach bywa, wasza dyskusja została przerwana przez nagłą kakofonie dźwięków. Skrzypienie drzwi, szum wiatru przemykającego się korytarzem i nagły trzask, jakby ktoś wywrócił coś żelaznego. Poważnie, można się było poczuć jak w biednym, niskobudżetowym horrorze!
Tak czy inaczej, prawdopodobnie ktoś tam był. Musiał ktoś być, przecież nie ma szans, aby taka posiadłość była niezamieszkana. Zresztą, pan Słomczyński bez trudu dostrzegł ślady niedawnego użytkowania niektórych mebli.

Księciu, Zefonit
Wystarczyło powiedzieć, że nie mieliście najmniejszego zamiaru być najlepszymi przyjaciółmi, no bo zresztą niby w jaki sposób? Najsłynniejszy zbrodniarz świata i osoba, będąca swego rodzaju uosobieniem tego, czego nienawidził, ze wzajemnością zresztą.
Tak czy inaczej, nie była to najlepsza pora na skakanie sobie do gardeł, z racji że nie wiedzieliście nawet, w jakie to niegościnne miejsce was wywiało.
W pewnym momencie, w czasie krótkiej wymiany zdań, jaka zaszła między wami, drzwi otworzyły się z hukiem. Ot, same z siebie. Ewidentnie nie było to zjawisko naturalne.
Zupełnie tak, jakby to Dom sam zapraszał was na spacer.
  
 
     
SayuriSagi 
The Mad King Of Goldy Pond


Wiek: 25
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 1975
Wysłany: 2017-08-23, 19:11   

Wciąż nie mogę dopuścić do siebie myśli, że wszyscy naprawdę są tymi, za którymi się podają, gdyż to przeczy prawom świata, w końcu człowiek nie może żyć przez kilka stuleci, ale dla naszego własnego dobra musieliśmy przestać się sprzeczać i zacząć szukać wskazówek. Po usłyszeniu dziwnego dźwięku gdzieś poza tym pokojem raz jeszcze przyglądam się leżącym na stoliku przedmiotom, próbując wyłowić wzrokiem coś, co mogłoby w jakikolwiek sposób ułatwić nam ucieczkę z pokoju, przy czym proszę o pomoc pozostałych towarzyszy.
_________________

Cleome Spinosa | Box | Bank | Trofea | Crystal Dollars | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek

Lucyfer
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group -
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.