Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gwen Brown
2018-02-04, 16:09
27.08.2017 - 02.09.2017
Autor Wiadomość
Zły Orzeszek 
I comming fucking world!


Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 557
Wysłany: 2017-08-29, 02:00   

(oczywiście to jest jako Kaiwe ale mi się na fonie nie chce przelogować)

Widząc samiczkę powoli pochodzę sprawdzam reakcje i równym tempem siadam po turecku na ziemi. Mam przygotowane coś w sam raz dla kota.. Ale jeszcze nie teraz. Spokojnym głosem mówię
- Cześć piękna, co taka kotka jak Ty robi tutaj sama?
_________________
Lorem ipsum
multi Kaiwe

________________
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2017-08-29, 09:38   

turtle I na dzień dobry zaliczyłeś lekkiego focha, bo to niewiastka była. Aczkolwiek komplementy o jej ewentualnej sile i piękności nieco poprawiły jej nastrój.

Kesty Stworek przechylił głowę i zerknął na ciebie pytająco. Takie "Co mas na myśli, hej?"

Zły Orzeszek Kotka przeciągnęł się, popatrzyła na ciebie, a potem... Zaczęła miauczeć. Miauczeć głośno i przeraźliwie, tak, że aż łeb zaczynał boleć. Ach, no tak. To pewnie ten słynny międzynarodowy i międzyrasowy koci okrzyk pod tytułem "DEJ ŻREĆ!" xD
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
turtle
jestem tylko małym żółwiem



Dołączył: 18 Sie 2017
Posty: 35
Wysłany: 2017-08-29, 09:41   

To faux pas z pomyleniem płci Aiden skwitował zaczerwienieniem się i szybką ilością słów, które nie składały się w nic sensownego. Po prostu wybełkotał coś i spalił się ze wstydu. - Przepraszam, nie wiedziałem, że jesteś samiczką. To dlatego jesteś taka piękna! - powiedział zbliżając się. - Dobrze Ci się tu żyje? - zapytał po chwili leżenie obok Pokemona.
 
     
Kys 
Nocne Zwierzątko


Dołączyła: 21 Sie 2017
Posty: 149
Skąd: multikonto Kesty
Wysłany: 2017-08-29, 13:36   

Westchnąłem w duchu. Wolałbym już dostać pokemona... bardziej doświadczonego (i wiem, jak źle to brzmi). Pokemony młode albo i stare, ale wciąż dzikie oraz nieznające ludzi, potrafiły zareagować na różne sposoby, a ja dodatkowo zostaję obciążony odpowiedzialnością pokazania stworkowi świata ludzkiego. Wciąż jednak nie mogłem odmówić Skorupiemu uroku, kiedy ten spoglądał na rzeczy z taką ciekawością oraz zainteresowaniem.
- Chyba nie mam innego sposobu, żeby przekazać, co mam na myśli - mruknąłem do siebie. - Tylko się nie przestrasz, dobrze? Nawet jeśli nie spodoba ci się pokeball, z chęcią z tobą posiedzę dłużej... dopóki mnie nie wyrzucą - albo póki Skorupi się nie znudzi, to też opcja.
Wziąłem pokeball do ręki. Zbliżyłem go do pokemona, delikatnie pacając, by ten się uaktywnił i... złapał albo nie złapał stworka.
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2017-08-29, 20:00   

turtle Widząc, że żałujesz swej pomyłki, mała postanowiła wspaniałomyślnie ci wypaczyć. Tymczasem w ramach odpowiedzi wykonała teatralne wręcz ziewnięcie. Czyli wieje nudą...

Kesty Skorupi wydawał się nieco wystraszony na widok kuli, nawet zaczynałsię cofać, ale i tak go "zassało" do środka. Ball zaczął się gibać na boki. Gibu-gib... Gibu-gib... DZYŃ! Złapał się. Widać zniespodziankowałeś go tak, że nie umiał samemu wyjść ;P Gratuluję, czekam na skan (bez charakteru i historii) i zapraszam na kolejne łowy w strefie 8... czyli właściwie w następnej xD
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
turtle
jestem tylko małym żółwiem



Dołączył: 18 Sie 2017
Posty: 35
Wysłany: 2017-08-29, 20:12   

Zainteresowanie swoją uwagą Pokemona nie było łatwe. Bo co miał nagle zrobić biedny Aiden, który do tej pory jedynego Pokemona jakiego złapał to był Gastly, który go nękał? - Hej, widziałaś kiedy wulkan? - zapytał nagle samemu sobie się dziwiąc, że pyta właśnie o to. - Ja w najbliższej przyszłości chce popłynąć na Cinnabar! Chciałabyś ze mną pozwiedzać świat? Popływać w morzu albo zobaczyć wysokie góry? Ja tam kocham podróże... - otworzył się przed Pokemonem Aiden patrząc na Raltsa z zainteresowaniem.
 
     
Zły Orzeszek 
I comming fucking world!


Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 557
Wysłany: 2017-08-29, 21:43   

Widząc reakcje kotki od razu posznupałam w torbie i wyciągnęłam karmę, podając ją na otwartej ręce aby chwilę sobie poszkubała i zaraz po tym zsypuję ją na ziemię
- Smacznego. Nie boisz się ludzi którzy cię kramią, hę?
Zapytałam pod nosem po czym powoli i delikatni staram się ją pomuskać za uchem.
_________________
Lorem ipsum
multi Kaiwe

________________
 
     
Tatsuya 
Najlepszy Alko-Trener Świata


Dołączył: 24 Cze 2016
Posty: 154
Wysłany: 2017-08-30, 08:48   

Tatsuya dostał w cymbał, padł na ziemię i w ogóle. Patrzy a tam Riolu sobie stoi. - A więc przyjąłeś wyzwanie Riolu... - przy tym przymrużył oczy, strzelił kostkami i przyjął pozycję do walki. - Buła, łokieć, kołowrotek i Cię nie ma synek, huehue. - rzekł zadowolony i rozpędził się wprost na pokemona, aby wpaść w niego całą swoją masą ciała i obalić go na ziemię, wtedy pyk dosiad i piąchami po twarzy...
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2017-08-30, 12:27   

turtle Ralts pokręciła przecząco głową na pytanie o to, czy widziała kiedyś wulkan. Właściwie... Chyba dotarło do niej ,że tu w Safari nie bardzo miała okazję zobaczyć cokolwiek...

Zły Orzeszek Kotka rzuciła isę na karmę i w mgnieniu oka zeżarła wszystko. Następnie posłała ci wyczekujące spojrzenie i... TAK! Znowu zaczęła drzeć ryja! Co za bezdenny wór na żarcie!

Tatsuya W tym momencie z krzaków wychynęło zapite oblicze Pana Wiesia, który wcale nie dorabiał sobie w Safari, bo za pilnowanie sali Liderki Kopytnych mało mu płacą. Rzucił okiem co się dzieje, golnął sobie z flaszeczki, która wydobył zza pazuchy, chrząknął i tako zakrzyknął:
- Mordobicie na gołe klaty- Runda Pierwsza!- po czym rzucił swoją flaszką o ziemię, jakby miała wam tym samym dać sygnał do rozpoczęcia walki.
Cóż, pomysł może i dobry, ale nie przewidziałeś, że Riolu będzie taki szybki. Zanim się obejrzałeś to on tobie nawsadzał kopów i posłał na glebę.
- Jeden-zero dla Riolu! Runda druga!- krzyknął Pan Wiesio, w międzyczasie sącząc kolejną flaszeczkę.
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
Ostatnio zmieniony przez Gwen Brown 2017-08-30, 12:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
turtle
jestem tylko małym żółwiem



Dołączył: 18 Sie 2017
Posty: 35
Wysłany: 2017-08-30, 13:17   

Opowiadanie o podróżach i odległych lądach to na pewno zawsze przykrość dla Pokemona czy człowieka, który musi tkwić w jednym miejscu. Aiden nie chciał Raltsowi specjalnie robić przykrości. Ale wiedział, że może tak przekona samiczkę. - Hmm... Zawsze mogłabyś udać się tam ze mną... Przepłynąć za morze - do Johto! Co Ty na to? - zapytał podekscytowaniu Aiden kiwając w jej stronę głową. - Chcesz do mnie dołączyć? - zapytał sprecyzowanie i się uśmiechnął.
 
     
Tatsuya 
Najlepszy Alko-Trener Świata


Dołączył: 24 Cze 2016
Posty: 154
Wysłany: 2017-08-30, 14:59   

Pan Wiesio ? Czy to nie był aby sławny Tata Spejsona ? Oh, przed takim sędzią aż żal przegrać. Tatsuya stanął i zaczął walkę, oberwał szybkie dwa kopniaki i padł na ziemię. - Z karata mnie ? - rzekł podnosząc się. - Panie Wiesiu, robota będzie, glazurkę trzeba położyć. Wie pan, zależy od wyniku walki, jak wygram to stać mnie będzie a jak przegram może nie koniecznie. - między rundami był czas na przekupienie sędziego oczywiście. Jeszcze jako as w rękawie miał flaszkę za pazuchą, którą to położył na ziemi, ale tak co by pan Wiesio dobrze widział, tak, żeby mu smaku narobić, wiadomo nie ? - Dobra Riolu... Jesteś szybki, ale Ja Silny ! - zawołał i druga runda się zaczęła. Tym razem przyjął postawę Czekał na atak ze strony Riolu. Podobnie jak poprzednio pokemon, nastawił się na kontrę. Starał się wytężyć wszystkie zmysły. W tej walce punkt, to powalenie przeciwnika, zdaje się. Tak więc spiął się, naprężył i zaparł stojąc aby wytrzymać uderzenie. Wtedy będzie starał się złapać rywala za rękę i przez ramię cisnąć nim o ziemię. Zalatuje troszkę Judo, ale...
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2017-08-30, 20:07   

turtle Z początku nieco się zawahała, ale ostatecznie pokiwała głową na znak zgody. Czyżby to był czas na balla? ;P

Tatsuya Nope, raczej zaginiony brat Jakuba Wędrowycza z innego miotu ;P Tak czy siak, Pan Wiesio przyjrzał ci się krytycznie, i o ile propozycję z glazurą puścił mimo uszu, pukając się w czoło, tak z flaszką chyba uderzyłeś w jego honor, bo spochmurniał, splunął i rzecze:
- Mię przekupywać? MIĘ?! Ty chamie niechrzczony! Ty dziadu jeden! Zaraz jak ci nakopię kartofliska, to będziesz miał z dupska jesień nowożytności! Ale trza się szanować- najpierw łun ci nawsadza, a potem ja!
Ocho i wpieniłeś sędziego. Tymczasem nadejszła wiekopomna chwila- mordobicia ciąg dalszy! Z początku trafił się lekki impas, bo żaden nie chciał zaatakować pierwszy. Ostatecznie Riolu ponownie zaatakował na pełnej szybkości. Niestety nie udało ci się złapać Riolu i go powalić. Za to zanim on znowu powalił ciebie, przynajmniej zadałeś mu ze dwa uderzenia.
- Dawaj psowaty! Za dupę, za dupę go!- zakrzyknął Pan Wiesią sącząc kolejną flaszkę, a drugą ręką wykonując fachowego wręcz, butelkowego tulipana i wywijając nim młyńce w powietrzu.
- Dwa-zero dla psowatego! Runda trzecia!
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
turtle
jestem tylko małym żółwiem



Dołączył: 18 Sie 2017
Posty: 35
Wysłany: 2017-08-30, 21:06   

Uradowany Aiden niemal podskoczył z radości widząc zgodę Pokemona. Wyciągnął z kieszeni Balla, żeby zakończyć pertraktacje i ostatecznie zostać trenerem shiny Raltsa!
 
     
Conan 
Shotacon


Dołączyła: 25 Kwi 2016
Posty: 2335
Wysłany: 2017-08-30, 21:21   

Ralts już mam. Jedziemy dalej~
_________________
#7B68EE || #5B7187

Karta Postaci l Box l Bank | Trofea | CD

You can't spell sHOTa without 'hot'!

 
 
     
Zły Orzeszek 
I comming fucking world!


Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 557
Wysłany: 2017-08-30, 21:49   

Okej skoro chce to dałam jej całą poke-karmę i powiedziałam kiedy to już skończyła
- Wiem, że wyda ci się to niedorzeczne, jednak na samym jedzeniu nie wyżyjesz. Ucieczka przed zagrożeniem częściej nie odnosi sukcesu, bo jak ktoś upatrzy sobie ciebie na kolację albo na futro to będzie ciężko. Znasz taki ruch jak Attract? Może chciałabyś sie go nauczyć? Wtedy miałabyś większą szansę, chociaż nie dużą ale minimalnie większą, na poradzenie sobie z kimś kto nie życzyłby ci dobrze
_________________
Lorem ipsum
multi Kaiwe

________________
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.