Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Smocze niespodzianki
Autor Wiadomość
Arashi


Wiek: 34
Dołączył: 15 Kwi 2017
Posty: 95
Wysłany: 2017-07-08, 21:14   

Dzień Idealny nie musi być bogaty w atrakcje, we wrażenia, aby spełnić oczekiwania. Musi przede wszystkim pasować do osoby, której dotyczy ów szczęśliwy dzień.
Tak się składa, że jestem typem osoby lubującej zacisze domowe, z którego chce wycisnąć jak najwięcej po przyjściu z pracy. No ale hej hej hej! W tym Dniu Idealnym to albo dzień wolny od pracy albo urlop!
Na pewno pobudka byłaby w okolicach ósmej rano, a nie tak jak dzień w dzień piąta trzydzieści. Niby tylko dwie i pół godziny, ale lubię spać czy relaksować się na łóżku. Jak już wstałabym z tego ulubionego mebla, to zastałabym cudnie przyrządzone i pięknie przystrojone śniadanie. Tutaj byłoby niespiesznie konsumowane, przeżute, z delektowaniem się. Kanapeczki z szynką, warzywami, serkami - takie malutkie na dwa kęsy a różnorodne. Jakbym wszystkiego nie zjadła za jednym posiedzeniem, to w towarzystwie jakiegoś ciasta (najlepiej tiramisu) zabrałabym na dalszą część Dzionka.
Od śniadania do obiadu przeplatałyby się głównie trzy czynności: słuchanie muzyki, rysowanie na tablecie, zabawa z psem na ogrodzie. Gdyby udała się pogoda - a taka musi być w tym dniu - mogłabym też wziąć hamak nie przejmując się niczym oddawać się rozmyślaniom. Na obiad coś pysznego, niekoniecznie zmyślnego. Zadowalałaby mnie w pełni pizza albo lasagne, bo to moje ulubione dania z fastfoodów. Jakby podążać za kuchnią polską, to pierożki z jabłkiem lub porządny kotlet, który by się nie przypalał i miał cudnie przygotowaną panierkę (jestem bardzo kiepskim kucharzem, więc... no). Po obiedzie obowiązkowo odpoczynek na ułożenie się w brzuchu. Ale nie długo, gdyż po obiedzie aż do późna szykowałabym się i wybrała na koncert ulubionego zespołu muzycznego. Najlepiej w pierwszym rzędzie, gdzie mogłabym udawać, że śpiewam z wykonawcą.
Tuż przed snem wzięłabym chętnie kąpiel w takiej wielkiej wannie pełnej gorącej wody z pachnącym płynem i bąbelkami. Moczyłabym się tak bez limitu, dla odprężenia. Może dla nastroju zainwestowałabym we świeczki czy jakieś inne klimatyczne dodatki, aby oddać do końca ducha Dnia Idealnego.
_________________

# SteelBlue - kolor dialogu #
Box | Konto bankowe | Trofea
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-07-13, 20:32   

Arashi jak zawsze pierwsza xD
Nie wiem po co ci to, jednak wylosowałam - Czaszka smoka
Wypadła mi kopalnia w losowaniu a z racji, że się rozpisałaś losowałam z tych super rzadkich. Może jakoś wykorzystasz to w przygodzie :P
_________________

------------
 
     
truskawka 
Mongrels.



Wiek: 24
Dołączyła: 02 Kwi 2017
Posty: 88
Skąd: lubuskie
Wysłany: 2017-07-16, 22:52   

Dzień idealny, tak? W dzień idealny wstałabym około 9-10, dla mnie to taka najlepsza godzina żeby się wyspać i nie zmarnować dnia. Po toalecie zjadłabym jakieś eleganckie śniadanko, na przykład naleśniki z dżemem śliwkowym. I potem, korzystając rzecz jasna z idealnej pogody jaką byłoby ~25°C, lekki wiaterek i bezchmurne niebo, poszłabym na dwór pojeździć rowerem. Jakieś 2 godziny jazdy po lesie później wykąpałabym się i spędziła czas do obiadu na oglądaniu jakiegoś serialu/anime lub czytaniu książki.
Czas na popołudniowy posiłek w godzinach 13-14! Na obiad bym miała… naleśniki! Ale w wersji wytrawnej, takie z nadzieniem feta+szpinak są genialne. Po jedzeniu „pół godzinki dla słoninki” i potem wyszłabym z moją paczką na miasto. Jako że mieszkam na dużym zadupiu to by się skończyło na włóczeniu po deptaku, siedzeniu na pomoście w jedynym ładnym parku miejskim, stalkowaniu ładnych ludzi, robieniu zdjęć, wypadzie na pizze/do maka, bo „obiad mnie nie nasycił” i nerdowskich żartach, które zrozumieją tylko mat-fiz-infy.
Powrót do domu około 21 i robię coś na wzór kolacji. Podane są (uwaga) naleśniki z nutellą albo znów z dżemem (po prostu kocham naleśniki). Potem do znudzenia animce, pisanie rozdziału do mojego ksioopka i może granie w poki? I może robienie zadanek z matmy XD Przed spaniem słuchanie nastrojowej muzyki i tak zakończyłabym mój idealny dzień.

Niby nic, dzień jak co dzień, ale takie czynności sprawiają mi najwięcej przyjemności. <3
_________________


Karta postaci ❇ Poke-KP (kiedyś będzie) ❇ BoxBankTrofeaCDOgródek
 
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-07-16, 23:09   

truskawka

Naleśniki <3
Mata :cry: Mata to zuo, szczególnie jak baba się na ciebie uwzie bo jesteś nasłabszym uczniem z tego rozszerzenia .-.


Piknie, wylosował mi się Stragan w ogródkach po czym jagody - Grepa Berry
Ale żeby nie było, że tylko jedna sztuka losowałam od 2 do 30 i wypadło mi, że dostajesz w sumie 22 Grepa Berry
_________________

------------
  
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-08-04, 23:23   

Miesiąc z Zapdosem


Ciepło. W chu* ciepło. Jestem roztopionym żelkiem


Dzisiaj dostaniecie coś, co dotyczy wody oraz lodu - czyli może to być Z-Crystal, MEGA STONE, przedmiot do trzymania, ew jakaś niebieska jagoda albo Rare Candy. Może też być nawet i Water Stone lub Dawn Stone - w najroszym wypadku traficie na zwykłą wodę czy medykament :} Ogólnie wszystko to ma wyraźny błękitny/jasnobłękutny kolor. A no tak - możecie też wpaść na pokemona typu ice/water albo jego jajko. Pokemon może być SHINY.

Aby cokolwiek wygrać rozwiążecie moje ukochane Puzzle! ^^ 210 kawałków nie powinno być problemem, ja to zrobiłam w 30 minut a wybrałam sobie losowy obrazek z zamkniętymi oczami :P

Arashi - http://www.jigsawplanet.c...id=083f115a5c28
Szop - http://www.jigsawplanet.c...id=102aa149eca8
Vegf - http://www.jigsawplanet.c...id=1fa01808d6e7
truskawka - http://www.jigsawplanet.c...id=0f0ef9e70d04
Conan - http://www.jigsawplanet.c...id=0785916cc8c7
Kei - http://www.jigsawplanet.c...id=1f90380766ae

Po ukończeniu puzzli należy wstawić post ze screenshotem z widocznym czasem ułożenia puzzzli, datą oraz godziną w której zadanie zostało wykonane. Oczywiście czas macie do 31.08.2017 ( :[ ) godzi. 23:59:59

UWAGA! Jeżeli chcesz mieć większą szansę na wylosowanie czegoś porządnego, możesz wykonać zadania (a raczej pytania) dodatkowe. Im większą ilość odpowiedzi do pytań podasz, tym szansa się zwiększa (odp na jedno pytanie daje +20% szansy na dostanie czegoś fajnego) Na początku, za same rozwiązanie głównego zadania czyli puzzli, macie jakieś ~30% szans na coś fajnego (czyli nie na jakieś jagody i byle potionki) a 70% szans na coś mniej fajnego.

P.S pytanie nr 1 i 5 są trudne, dlatego też nie musicie podawać dokładnej odpowiedzi tylko mniej więcej co tam też mogło się stać. W ogóle nie musicie podać dokładnej odp, wystarczy by była jak najbardziej kreatywna lub bliska prawdzie (czyli właściwej odp) Odpowiedzy typu "Bo tak", "Tak chciał autor pytania"... itp nie będą uznawane.

Zadania dodatkowe:
1. Kuba wyszedł z domu gdzie czekał na niego Filip. Po chwili Filip niósł Kubę bez głowy. Jak to się stało?

2. Jest 8 Magikarpi w stawie , 2 utonęły ile Magikarpi zostało ?

3. Pokemon zniósł jajko na granicy Kanto i Kalos. Do kogo należy jajo?

4. Jak witają się Zapdosy?

5. Ash poszedł popływać w basenie, niestety zginął spalony żywcem. Jak to się stało?


To macie tak na bogato, bo to ostatni miesiąc wakacji .-.
Wszystkie odp wysyłacie tutaj.

_________________

------------
  
 
     
Arashi


Wiek: 34
Dołączył: 15 Kwi 2017
Posty: 95
Wysłany: 2017-08-05, 07:41   

Zadanie nr 1 - Puzzle:
Tu tuż przed ułożeniem
a tutaj ułożone

Zadanie nr 2 - Odpowiedzi na pytania:
1. Kuba dał głowę, że Filip się spóźni. Przeliczył się.
2. Nadal 8, bo nikt nie wyłowił 2 martwych.
3. Nie ma takiej granicy jak Kalos i Kanto.
4. Gyaoo!
5. Wziął ze sobą Pikachu, który swoją elektrycznością spopielił na wiór.
_________________

# SteelBlue - kolor dialogu #
Box | Konto bankowe | Trofea
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-08-07, 01:27   

Arashi zad.1:
ideololo
Zad.2:
1. Hmm...sry ale nie Uznaję
2. Uznaję
3. Uznaję
4. Nie uznaję
5. Nie uznaję

Okej! Losowanko! Wypadło Ci
10 RC + bonusik w postaci Rowap Berry
A do tego kubeł zimnej wody, bilet wstępu na nieistniejącą wyspę, słoik dżemu i darmowy kupon na pocałunek xD[spoil]
_________________

------------
  
 
     
DJSonaX 
Medicine


Wiek: 20
Dołączyła: 19 Lip 2016
Posty: 734
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-08-07, 16:27   

Zad 1
http://i.imgur.com/z5E4IqI.png
Zad 2
1. Filip i Kuba to pokemony. Filip to Lapras, a Kuba to Hitmonlee.
2. 8
3. Do jego trenera.
4. Articuno witają się chłodno, Zapdosy porażająco, a Moltresy witają się gorąco.
5. Akurat nad basenem witały się Moltresy.
_________________
"So help me, why can't this be love?
Tell me, why can't this be enough?
When is high ever high enough?
It's all I've ever hoped for..."

Emilia Lee - KP/Gra/Bank/Box
Mikazuki Tasogare - KP/Gra/Bank
IV - KP/Bank


 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-08-07, 19:17   

Szopeł zad.1:
ideololo
Zad.2:
1. Nie uznaję
2. Dlaczego 8? Nie uznaję
3. Uznaję :D
4. Uznaję
5. Uznaję

Okej! Losowanko! Wypadło Ci
Alola Sandshrew na 17 lvl (umiejętność Snow Cloak, samiec, charakter wymyśl sama jak chcesz) + bonus w postaci TM Blizzard
A do tego kubeł zimnej wody, bilet wstępu na wyspę różowych smoków, słoik lodu i darmowy kupon na czerwoną pelerynę xD
_________________

------------
 
     
Keisuke 
Mało Ambitny


Wiek: 26
Dołączył: 26 Kwi 2016
Posty: 2863
Wysłany: 2017-08-17, 13:14   

Zad. 1
http://imgur.com/a/G9ZPH

Zad. 2.

1. Filip wkurzył się na Kubę, że się spóźnił, dlatego odrąbał mu głowę.
2. 8, ponieważ nikt nie wyławiał rybek.
3. Nie istnieje coś takiego jak granica między Kanto, a Kalos.
4. Jest tylko jeden Zapdos, więc się nie mogą witać.
5. Ash znaczy popiół, nie zginął po prostu wrócił do swojej, pierwotnej postaci.
_________________

KP | Box | Bank | Trofea

Inspiration by A'la Matias
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-08-20, 23:10   

Keisuke zad.1:
ideololo
Zad.2:
1. Nie uznaję
2. Uznaję
3. Uznaję
4. Uznaję!
5. Nie uznaję

Okej! Losowanko! Wypadło Ci
Palpitoad na 27 lvl'u + bonus w postaci 3 RC
A do tego kubeł zimnej wody, klucz który nigdzie nie pasuje, słoik czarnego pyłu i darmowy kupon na lodową włócznię ;P
_________________

------------
 
     
truskawka 
Mongrels.



Wiek: 24
Dołączyła: 02 Kwi 2017
Posty: 88
Skąd: lubuskie
Wysłany: 2017-08-30, 21:04   

zad. 1
http://imgur.com/UOAYDWH

zad. 2
1. wut Jeśli Filip wciąż czekał na Kubę w domu, a Kuba był już na zewnątrz, to jeden nie mógł nieść drugiego bez głowy.
2. 8, bo 2 nie żywe wciąż są w stawie.
3. Do pokemonowej mamy jajka.
4. Zbijają sobie pioruny na przywitanie.
5. W basenie nie było wody, tylko lawa.
_________________


Karta postaci ❇ Poke-KP (kiedyś będzie) ❇ BoxBankTrofeaCDOgródek
 
 
     
Conan 
Shotacon


Dołączyła: 25 Kwi 2016
Posty: 2335
Wysłany: 2017-08-31, 01:26   


Za te puzzle


Zadanie 1:
Masz~

Zadanie 2:
1. Kuba to jeździec bez głowy, a Filip to jego koń *^*
2. Osiem
3. Właściwie to nie wiem jaka jest oficjalna mapa (Bo widziałam rożne), więc prawdopodobnie nie graniczą ze sobą... A jeśli graniczą, to należy do tego, kto je pierwszy zgarnie oczywiście~
4. Jest tylko jeden
5. Prosty trik. Jeśli wlejesz do wody benzynę, będziesz w stanie podpalić jej powierzchnię, przez co Ash może zostać spalony. O, o! Jeszcze słońce może za mocno przygrzać, czy coś.
_________________
#7B68EE || #5B7187

Karta Postaci l Box l Bank | Trofea | CD

You can't spell sHOTa without 'hot'!

 
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-08-31, 23:07   

truskawka zad.1:
ideololo
Zad.2:
1. Nie uznaję
2. Uznaję
3. Uznaję
4. Nie uznaję
5. Nie uznaję

Okej! Losowanko! Wypadło Ci
Water Stone + bonus w postaci Rowap Berry x10
A do tego kubeł zimnej wody, różową kartkę z zamazanym napisem, słoik ciężkiej zielonej mazi i pińcset fałszywych dolarów ;P

Conan zad.1:
ideololo
Zad.2:
1. Uznaję
2. Uznaję
3. uznaję
4. Uzanję
5. Uznaję xDD

Okej! Losowanko! Wypadło Ci
Ice Stone + bonus w postaci Diveball x2
A do tego kubeł zimnej wody, niezniszczalna koperta w serduszka, słoik śnieżnobiałych zębów i bilet wstępu do muzeum Pasty Sensodyne ;P
_________________

------------
  
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-09-04, 21:25   




Właśnie stałam się pełnoletnia xD Na dodatek złapałam Giratinę :3 Toteż zamiast "Miesiąca z legendą" podobnie jak to było z Dniem Dziecka (nie było Miesiąca z Mew) dam wam coś, byście się też cieszyli xD A co dokładniej chcę wam dać? Losową ilość słodkich RC, można wylosować od 4 do 18 - ale ilość od 10 wzwyż będzie już bardzo ciężko wylosować, żeby nie było tak, że każdy co mi się tutaj zgłosi dostanie darmowe +11 lvlów dla pokemona. No cóż, życie it not kisiel :omomom:

Każdy (czyli ludzie co nie są moimi graczami też) może wziąć udział :]

Co musicie zrobić aby dostać chociaż 4 RC? Otóż nic prostego - dajcie mi jakiś fajny, naprawdę fajny, art albo gif pokemona którego mam w KP oraz w Boxie (bez fakemonów i unique) Pokemony nie mogą się powtarzać co oznacza, że jak "X" dał art Scizora to "Y" musi już dać coś innego. Poksów mam w sumie ponad 30 także miejsca jest sporo :)
Macie jednak czas tylko do 16.09 godzina 23:59:59

_________________

------------
  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.