Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Smocza wylęgarnia
Autor Wiadomość
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-08-21, 10:02   

Znowu te Kanto
Wezmę za ucho i wrzucę do portalu, wylądujesz w Afryce xD
Poierwszy taki dugi zapis tutaj xD
Przyjmę Cię na okres próbny. Potrwa on około miesiąca/dwóch. Coś mi tam w głowie brzęczy, może coś z tego będzie. Czyli tak na razie to się ciesz, pod koniec września dam Ci znać czy zostajesz czy nie. Może być? No ale licz się z tym, że przez ten okres próbny nie będziesz mógł wziąć udziału w evencie (bo jakby nie patrzeć to jesr dla moich graczy a na chwilę obecną jesteś nim w 50% xD)
Przygoda pojawi się max do niedzieli - ale może też i szybciej :P
_________________

------------
  
 
     
Stwór



Wiek: 27
Dołączył: 27 Lip 2017
Posty: 202
Wysłany: 2017-09-02, 13:04   

~Klikaj~
Imię i nazwisko: Drake 'Kiba' Forester
Płeć: samiec
Starter: Gastly
Opis towarzysza: ---
Jakiś przeciwnik?: ---
Czas rozpoczęcia: nie-zima
Miasto, region: Kanto, okolice Viridian
Cel:
Zacznijmy od tego, że zwiedzić Kanto, jako, że Kiba jest dzieckiem ze słoika i poza Viridian niewiele widział. W sumie to nic nie widział, jest niewidomy.
Potem możemy dodać, że jest on pewnym typem psychika, choć nietrenowanego, co aktualnie ułatwia mu orientację w terenie - chciałby dowiedzieć się, co to tak właściwie jest, z czym się to je, i być może wyciągnąć z tego więcej.
Skoro już jesteśmy przy temacie, to nie pogardzi zwrotem wydarzeń, który doprowadzi do przywrócenia mu wzroku (ale o tym chwilowo nawet nie marzy).
Po drodze chętnie dowie się czegoś o swoim pochodzeniu, co pozostaje zagadką.
Chętnie też zostanie prawowitym Trenerę Pokemą, co może być lekko utrudnione.
A, no i nie zapomnijmy - chętnie zapozna chętną lub chętnego, jako, że takich doświadczeń także nie ma na koncie ;)
Twoja wymarzona drużyna: Wyjdzie w praniu
Ulubiony typ: Jak jeden to żaden - za dużo ich
Zgoda na zmianę w rodzinie: yup
Dodatkowe prośby:
Poke-realizm? Tzn, "NIE" dla pidgeyów, które znają Fly i przewożą trenera na drugi koniec kraju. "NIE" dla braku potrzeb fizjologicznych. "NIE" dla niskolevelowych pokemonów, które po walce z 100 lvl rozwścieczonym gyaradosem jedynie mdleją, zamiast zostać rozszarpanymi na krwawą miazgę... etc, etc. Ogółem zakładam, że to takie wykokszone zwierzątko, które trzeba nakarmić, wyczesać, wygłaskać, i które różni się nieco wyglądem od innych (co akurat w przypadku tej gry raczej nie ma znaczenia :'D)
Zgoda na zmiany w postaci? (Rany,zdobycie mocy,utrata czegoś...): yup
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-09-02, 14:25   

Nie przyjmuje
Zapomniałam zamknąć zapisy.
_________________

------------
 
     
Fay 



Wiek: 31
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 892
Wysłany: 2017-09-21, 16:06   

~Klikaj~
Imię i nazwisko: Yasha Primeval
Płeć: bez płci, ale mówi o sobie w formie żeńskiej
Pokemon jaki w tobie siedzi: Gijinka Mewtwo
Opis towarzysza: Gijinka Shiny Mimikyu
Upierdliwy kurdupel o imieniu Kay, który uczepił się Yashy i cały czas za nią łazi. Wmawia wszystkim, że jest Pikachu, a potem, gdy się odwracają do niego plecami kiwając współczująco głową wali ich w potylicę swoim kijem przy pomocy Wood Hammer. Jak na ironię, nie cierpi prawdziwych Pikachu, z których trofea w postaci ogonów nowi przy pasie. Udaję chojraka, ale boi się Yashy co nie przeszkadza mu wałęsać się za nią.
Jakiś przeciwnik?: obecnie brak, ale można powiedzieć, że każdy kto chciałby pozbawić życia Yashe
Czas rozpoczęcia: najprawdopodobniej późna jesień, jakieś 300-400 lat po akcji z gier
Miasto, region: Kanto po wojnie atomowej, pozostałości po laboratorium
Cel: Poznać i zwiedzić nowy świat, może i przy okazji spróbować poszukać Mew.
Specjalne umiejętności: Yasha posiada ogromne psychiczne zdolności, które pozwalają jej na porozumiewanie się telepatycznie i używanie psychokinezy. Dzięki znajomości ruchu Metronom może zaskoczyć przeciwnika atakując go ruchem, którego nawet się nie spodziewa. Kiedy uwalnia "Pressure" jej przeciwnicy szybciej się męczą. Czasami przywołuję do walki coś w stylu ogromnej łyżki, ale nie lubi tej broni. Potrafi porozumiewać się i z ludźmi i z pokemonami.
Których pokemonów nie lubisz: Bidof
Zgoda na zmianę w rodzinie: Tak
Dodatkowe prośby: brak
Zgoda na zmiany w postaci? (Rany,zdobycie mocy,utrata czegoś...rozczłonkowanie xD): Tak
Zekrom, ogon
_________________
After all, it’s rude to talk about someone who’s listening.

Karta Postaci | BOX | Bank | Trofea
 
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-09-22, 08:39   

Przyjęta :3 Nie grałam w gry ale temat ogarniam xD Do środy będzie przygoda
_________________

------------
  
 
     
Kys 
Nocne Zwierzątko


Dołączyła: 21 Sie 2017
Posty: 149
Skąd: multikonto Kesty
Wysłany: 2017-11-28, 01:07   

Ahahahhhh *nerwowy śmiech* trochę się boję, ale zostałam zaproszona, więc dam temu szansę x'D Mam nadzieję, że mnie nie zagryziesz <3

~Klikej pani~
Imię i nazwisko: Napoleon Boneypart
Płeć: Przypuszczalnie mężczyzna
Starter: Cubone
Opis towarzysza: nope
Jakiś przeciwnik?: nope
Czas rozpoczęcia: Wolna ręka o/
Miasto, region: Wolna ręka o/
(btw, nie znam się na pokemonowej geografii za bardzo, więc wszelkie nagięcia, pomysły i tak dalej możesz spokojnie wprowadzać, a co tam x'D)

Cel:
Dobra, powiedziałam, że będzie coś bardziej ambitnego, to będzie :I
Możesz to potraktować bardziej jako rzucone pomysły niż cele x'D
- poznanie tego, kim był
- pozbieranie skamielin, bo to pokemony tak samo martwe, jak on x'D
- stworzenie nowej religii! (dedykacja dla gadającego kozła z safari)
- poznanie i podoświadczanie świata
- hmm... może poznanie sekretu, czemu on żyje nie-żyjąc? x'D

Twoja wymarzona drużyna:
Hmm... pomyślmy co do tego martwego pana pasuje...
- Aerodactyl
- Tyrantrum
- Cofagrigus
- Poliwrath
- Alakazam
Powiedzmy, że takie coś.

Ulubiony typ: *shrug*

Zgoda na zmianę w rodzinie: Duh, dajesz XD

Dodatkowe prośby:
Bardziej jak dodatkowe paplanie :I
Zakładka charakter w KP może niewiele mówić o tym, jaki jest Napoleon. Zrobiłam tak z paru powodów, przede wszystkim nie byłam pewna, na ile szkielet będzie poważną postacią, a na ile tylko parodią (stąd też niepoważna wzmianka o upitym martwiaku w historii). Dopasuje się z tym do przygody oraz jej nastroju. Zobaczymy, jak to wyjdzie~ Ja jestem ugodową istotką, a Boneypart'a jestem w stanie wysłać na wszelkie przygody, niezależnie jak normalne bądź abstrakcyjne się wydadzą x'D Jestem ciekawa, co z tego wyjdzie <3

Przygodę zaczynamy od początku, ale o tym już wspomniałam na PW~
Także spróbuję nie nadwyrężyć Twojej cierpliwości. Studia ostatnio wysysają ze mnie życie ♥

Zgoda na zmiany w postaci? (Rany,zdobycie mocy,utrata czegoś...): Jasne o/

A ja tu ponarzekam, bo w regulaminie jest napisane "NIE dla mordowania", kiedy w odznakach jest już, kurde bolek, osiągnięcie "Morderca" >:I Ogonek i Zygarde
_________________
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-11-30, 23:14   

Aby formalności stała się zadość - przyjmę na okres próbny. Nie wiem ile on potrwa, jak założę przygodę dam znać na PW. Muszę znaleźć cytat pasujący do ciebie xD
_________________

------------
 
     
Maxwell 


Wiek: 23
Dołączył: 24 Cze 2017
Posty: 189
Wysłany: 2018-01-15, 23:57   

Tutaj.
Imię i nazwisko: Maxwell Lancever
Płeć: Definiuje się jako mężczyzna
Starter: Ralts
Opis towarzysza: Jeżeli nie pokemon, to brak
Jakiś przeciwnik?: Na start?Gengar, hehe.
Czas rozpoczęcia: Yyyy... jakikolwiek, byleby wiek postaci się zgadzał.
Miasto, region: Mauville City, Hoenn
Cel: Uczynić Raltsa Galladem i pokonać Gengara.
Twoja wymarzona drużyna: Moja ogólnie:
1. Sceptile
2. Dustox
3. Walrein
4. pelliper
5. Gruodon
6. Decidueye.
Postać nie ma swojej.
Ulubiony typ: Mój, traiwatsy, postaci psychiczny
Zgoda na zmianę w rodzinie: Czemu nie? Chociaż do końca nie wiem, czy coś wciśniesz.
Dodatkowe prośby: Jeżeli potrafisz i ci to nie przeszkadza- brak opisywania tego, jak powinna czuć się moja postać, chyba że to coś innego, typu jakiś gaz, trucizna. Do tego niemalże zero romansów, twój wybór, czy ma to być normalny świat (chociaż klątwa rzucona przez Gengara raczej nie jest normalna), czy jakiś dziwny, czy mają byc zaspokajane potrzeby, czy nie.
Zgoda na zmiany w postaci? (Rany,zdobycie mocy,utrata czegoś...): Tia, możesz nawet zrobić z niego cyborga. Najwyżej na początek się wkurzę, a potem mi przejdzie.

Ogon
_________________
http://twokinds.keenspot.com/comic/1/ <- Pierwsza strona komiksu TwoKinds.
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-01-16, 00:21   

O kurde! Człowiek! Ogólnie ja nie mam prawa pisać ci, czy twoja postać w danym momencie powinna czuć np. panikę bo to zależy od jej charakteru. Ja jedyne co to mogę zrobić coś w stylu "wysokość na jakiej było zawieszone przejście, naprawdę mogło przerazić".
Ach, jak ja lubię Mega Gallade, sama mam jednego w teamie i jest mój nie oddam go nikomu. Podoba mi się pomysł z szurniętym Gengarem, lubię tematy zła, ciemności, klątw itp także w 100% moje klimaty.
Przyjęty
ale doczytaj regulamin
_________________

------------
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-02-02, 15:26   

Otwarte zapisy
_________________

------------
 
     
Autumn 
Gin no kaze


Dołączyła: 04 Lut 2018
Posty: 71
Skąd: ~~~
Wysłany: 2018-02-15, 19:58   

~Klikaj~
Imię i nazwisko: Nea Autumn
Płeć: Kobieta
Starter: Fennekin
Opis towarzysza: Brak
Jakiś przeciwnik?: Chwilowo brak
Czas rozpoczęcia: Jesień | Początek Września
Miasto, region: Miasto Avia | Region Kalos
Cel:
~Ukończyć "Wyższą Szkołę Żywiołów" z tytułem konkretnej specjalizacji, a przy tym zacząć pomagać konkretnym osobom.

~Zwiedzić jak najwięcej miejsc, w których było jak najmniej osób.
~Zmienić swój charakter na lepszy podczas trwania podróży.
~Poznać co to prawdziwa przyjaźń.
~Zostać w przyszłości nauczycielem.

Twoja wymarzona drużyna:
Ulubiony typ:
Zgoda na zmianę w rodzinie: Tak
Dodatkowe prośby:
W zasadzie mam tylko 4:
~Prosiłabym o jakiegoś zawziętego rywala, jak również przyjaciela (później ewentualnie chłopaka)
~Formy zaklęć, czarów czy magii niech zależy od twojej wyobraźni
~Wolę bardziej zwierzęco/roślino (Vileplume, Buizel, Sandshrew) wyglądające pokemony niż udziwnienia typu (Machamp, Cryogonal, Vanilluxe)
~Mogą w przygodzie występować regiony bądź miasta, które nie występują normalnie w anime bądź grach
Zgoda na zmiany w postaci? (Rany,zdobycie mocy,utrata czegoś...): Nie ma większego problemu... Niech będzie i tatuaż!


Skrzydła | Reshiram
  
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-02-15, 21:23   

Wali mi tu na kilometr całym cyklem "Ziemiomorze" oraz "Jednym zaklęciem" (swoją drogą polecam przeczytać) xD NIEchno cię mocno wyściskam, Witaj pod smoczymi skrzydłami. Będa się działy dziwne rzeczy. Tak jak Drogon przejdziesz przez MOJĄ szkołę, nauczę cię czego trzeba, a jak stąd wyjdziesz będziesz smokiem jak się patrzy. W razie pytań pisz na PW a teraz odsyłam cię do Smoczego Gniazda

Witaj
_________________

------------
  
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-04-24, 17:51   


#otiweram zapisy#
_________________

------------
 
     
Schmerz 


Wiek: 28
Dołączył: 22 Kwi 2018
Posty: 64
Ostrzeżeń:
 2/5/7
Wysłany: 2018-04-30, 09:52   

To może spróbujmy...

~Klikaj~
Imię i nazwisko: Wilbert 'Will' Schmerz
Płeć: Pan. Chłopiec.
Starter: Litten.
Opis towarzysza: Nie licząc ognistego kota, nie posiada. Przynajmniej w tym momencie, acz z pewnością się przyda.
Jakiś przeciwnik?: Zupełnie jak powyżej.
Czas rozpoczęcia: Początek jesieni. Dokładniejszy dzień i godzina raczej dowolne.
Miasto, region: Dowolne miasto portowe innego regionu, jak Alola. Może być nawet nieznane z gier, jeśli tak byłoby ci wygodniej.
Cel:
> Pomijając standardy to hm... zdobyć wiedzę na temat budowy i organizacji ligi Pokemon, aby móc utworzyć ją w normalnej, pełnej formie w Aloli. Najlepiej zrobić to poprzez doświadczenie jej na własnej skórze. Oczywiście też przy okazji spotkać/zawalczyć z czempionami innych regionów, bo najpewniej ci posiadają największą wiedzę o tym, na czego szczycie się znajdują. Plus fajnie byłoby mieć ich autografy, ot co.
> Poza tym to złapać Eevee i spróbować odkryć jego nowe możliwości, zważywszy na uniwersalność stworka, być może ten posiada więcej jeszcze nie odkrytych ewolucji, albo ma jakąś możliwość ich zmian, czego odkrycie/dowiedzenie się/spotkanie byłoby na pewno czymś, co chce się zrobić/osiągnąć.
> Do tego też spotkać na własne oczy inne odmiany regionalne stworków z Aloli. Jednym jest usłyszeć, że Vulpix może być ognistym żyjątkiem, a innym jest zobaczyć to na własne oczy.
> Chwilowo ostatnie, acz wcale nie najmniej istotne... Zmienić nieco nastawienie Littena i zacieśnić jakoś z nim więzi. Do tego może nawet wpaść na pomysł, coby nadać mu imię na znak tego i ogólnie zacząć nadawać imiona Pokemonom.
Twoja wymarzona drużyna:

Ulubiony typ: Dragon & Fire
Zgoda na zmianę w rodzinie: Tak. W KP jest raczej tylko najbliższa i to w dodatku wiedza o nich z perspektywy postaci.
Zgoda na zmiany w postaci? (Rany,zdobycie mocy,utrata czegoś...): Może bez trwałych strat lub chociaż jazdy na wózku w efekcie końcowym? Szalenie nieefektywne może być w końcu rzucanie Pokeballem bez rączek. Chociaż z pewnością wyglądałoby zabawnie...
Dodatkowe prośby: W sumie to chyba niespecjalnie. Ot typowo Pokemonowa przygoda? Może jedynie by niczym w anime jednak Pokemonowe ataki od razu nie smażyły/robiły z postaci osoby po trzech amputacjach. Ewentualnie jeszcze takie... bear with me?

Ogon Noivern
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-04-30, 10:16   

1. Pierwsze Primo - zdajesz sobie sprawę, że zgłaszając się do mnie i zkładając, że cię przyjmę, pojawią się wątki fantastycznie w twojej przygodzie? :P
2. Uwielbiam styl twojej Kp! 10/10
3. Lubie Eevee, Noibata i Treecko x]
4. Przyjmę cię na okres próby trwający 2 miesiące. Dlaczego tyle? No bo u mnie z odpisami różnie. Dlatego też po 2óch miesiącach dowiesz się, ideealalalnie na wakacje, czy zostajesz czy nie.

Przygodę kurde nie wiem kiedy założę, teoretycznie mam tydzień czasu więc postaram się wyrobić do tygodnia.


#póki co zamykam zapisy
_________________

------------
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.