Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Brama Wejściowa do Ankh - Morpork
Autor Wiadomość
Maxwell 


Wiek: 23
Dołączył: 24 Cze 2017
Posty: 189
Wysłany: 2017-10-20, 15:58   Brama Wejściowa do Ankh - Morpork

Witamy w Ankh - Morpork! Pamiętaj, jeżeli czegoś nie znajdziesz w Ankh- Morpork, nie znajdziesz nigdzie indziej!

Link do KP:
Region, miasto startowe:
Czy postać ma już fabułę, wynikającą z kp:(Jeżeli wynika ona z historii, to trzeba streścić, jeżeli nie ma, pisze się nie)
Cele w życiu:(Coś bardziej kreatywnego niż zostanie mistrzem pokemon i tym podobne)
Wrogowie:
Jakiś inny świat:(czy akcja toczy się gdzieś poza światem pokemon, ewentualnie czy jest on jakoś inny?)
Wymagania od GMa:( Jakieś wymogi, typu ograniczyć NPC, przygoda ma być brutalna i tym podobne)
Nastawienie(Czy ma być raczej dziecinna, brutalna, absurdalna, z naciskiem na przesłodzony świat, więcej walk, i tym podobneNie ma humorystycznego, bo moje poczucie humoru jest słabe)
Jak wprowadzać pokemony: (Czy w przygodzie, czy magicznie się pojawiają)
Realizm przygody:( Czy postać musi załatwiać potrzeby fizjologiczne, czy walnięcie piorunem uśmierca, czy upadek z 10 piętra zabija i tak dalej. Proszę napisać co ma być realne czy nie. Można w wielki skrócie, że ma tutaj być nasz świat.)
Czy nie przeszkadza ci podpunkt 16?
W której osobie mają być odpisy?(Można napisać obojętnie)

Kod:

[b]Link do KP:[/b]
[b]Region, miasto startowe:[/b]
[b]Czy postać ma już fabułę, wynikającą z kp:[/b]
[b]Cele w życiu:[/b]
[b]Wrogowie:[/b]
[b]Jakiś inny świat:[/b]
[b]Wymagania od GMa:[/b]
[b]Nastawienie[/b]
[b]Jak wprowadzać pokemony:[/b]
[b]Jeżeli uważasz,że przeczytałeś/łaś mój regulamin, to napisz ile punktów tyczy się wątków jakich nie prowadzę:[/b]
[b]Realizm przygody:[/b]
[b]Czy nie przeszkadza ci podpunkt 16:[/b]
[b]W której osobie mają być odpisy : [/b]
_________________
http://twokinds.keenspot.com/comic/1/ <- Pierwsza strona komiksu TwoKinds.
  
 
     
Arashi


Wiek: 33
Dołączył: 15 Kwi 2017
Posty: 95
Wysłany: 2017-10-22, 13:10   

Link do KP: Tutaj.
Region, miasto startowe: Kanto.
Czy postac ma juz fabule, wynikajaca z kp: Nie, startuję od zera, od momentu pod koniec historii.
Cele w zyciu:
1. Przystosować się do życia na wolności, w tym poznać swoje możliwości.
2. Eksplorować świat ludzki i Pokemonów.
3. Sprawić, aby Sableye był silniejszy niż jego krewniacy.
4. Znaleźć sens swego istnienia.
5. Być może wstąpić do organizacji, jeśli fabuła się tak potoczy.
Wrogowie: Jeszcze nie posiada.
Jakis inny swiat: Świat Pokemonów, gdzie eksperymenty genetyczne są ściśle tajne, a gijinki nieznane.
Wymagania od GMa: NPC jak najbardziej mogą być. Jako, że nie lubię rozstawać się z postaciami, nie chcę uśmiercenia na siłę bohatera.
Nastawienie: Eksploracja, walki (nawet z udziałem samego X), barwę świata zostawiam w rękach MG.
Jak wprowadzac pokemony: W przygodzie.
Jezeli uwazasz, ze przeczytales/las moj regulamin, to napisz w ktorym/ych podpunkcie/tach jest mowa o towarzyszach: Punkt 14.
Realizm przygody: Nasz świat z uwzględnieniem anomalii bohatera (czyli bezsenność, zwiększona siła i zwinność, problemy psychiczne + co uznasz za stosowne).
_________________

# SteelBlue - kolor dialogu #
Box | Konto bankowe | Trofea
  
 
     
Maxwell 


Wiek: 23
Dołączył: 24 Cze 2017
Posty: 189
Wysłany: 2017-10-22, 21:18   

Jak dla mnie to za dużo legend w historii, ale skoro przeszło akceptację...

Akcept.

Zacznę może dziś, lub jutro popołudniu.
_________________
http://twokinds.keenspot.com/comic/1/ <- Pierwsza strona komiksu TwoKinds.
 
     
juleksissi 



Wiek: 50
Dołączył: 05 Lis 2016
Posty: 98
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-10-26, 21:22   

Link do KP: http://pokemoncrystal.pl/topics4/2154.htm
Region, miasto startowe: Johto, Goldenrod
Czy postać ma już fabułę, wynikającą z kp: Historia zaczyna się w dzieciństwie bohatera. Miał on duże problemy z ojcem, dlatego postanowił w wieku 16 lat uciec z domu. Po ucieczce Michael napotyka na swojej drodze Jacoba, który daje mu układ, wstępuje do gangu i będzie go utrzymywał lub zostawia go w spokoju i zostawia go w spokoju. Nasz bohater wybiera pierwszą opcję i od tej pory należy do grupy przestępczej. Po kilku latach okazuje się, że jego ojciec umarł i zostawił mu w ramach przeprosin majątek, za który Michael kupił sobie: przyczepę kempingową i auto. Resztę pieniędzy oddał Jacobowi.
Cele w życiu: Mimo przeciwności losu żyć w miarę normalnie.
Wrogowie: Wrogami można określić inne gangi.
Jakiś inny świat: Świat zbliżony do pokemonowego. Tylko więcej organizacji przestępczych, broni, strzelanin itp.
Wymagania od GMa: Nie posiadam wymagań, które mogę tu opisać.
Nastawienie Przygnębiająca opowieść o osobie, która nie miała za duże szczęścia w życiu i próbuje sobie poradzić w życiu.
Jak wprowadzać pokemony: Magicznie się pojawiają.
Jeżeli uważasz,że przeczytałeś/łaś mój regulamin, to napisz w którym/ych podpunkcie/tach jest mowa o towarzyszach: 14
Realizm przygody: Trzeba załatwiać potrzeby fizjologiczne, można: zachorować, złamać nogę i tak dalej. Wszystko uśmierca tak jak w normalnym życiu.
Czy nie przeszkadza ci podpunkt 16: Nie
W której osobie mają być odpisy : 3 osobie
 
     
Maxwell 


Wiek: 23
Dołączył: 24 Cze 2017
Posty: 189
Wysłany: 2017-10-28, 11:15   

Przeprasza, że musiałeś tak długo czekać z odpowiedzią. Zamierzałem wczoraj wieczorem, ale coś mnie porządnie wkurzyło.
Akcept
_________________
http://twokinds.keenspot.com/comic/1/ <- Pierwsza strona komiksu TwoKinds.
 
     
Hiro 

Wiek: 25
Dołączył: 11 Sie 2016
Posty: 28
Wysłany: 2018-01-25, 13:48   

Link do KP: http://pokemoncrystal.pl/topics4/2760.htm
Region, miasto startowe:Hoenn, Slateport
Czy postać ma już fabułę, wynikającą z kp: Jimmy wyruszył z towarzyszem Nathanielem Goldbergiem, archeologiem do Hoenn w poszukiwaniu ruin oraz bogactwa z ową eksploracją związanego.
Cele w życiu: Jimmy niema określonego planu na życie. Wyruszył w podróż, by zaznać przygody i zdobyć pieniądze na start po odcięciu się od rodziców (a przyzwyczajony jest do luksusów), ale również ciekawią go pokemony w ich naturalnych środowiskach. Rozgląda się za jakimś celem, może stworzy z Goldiem zgrany duet poszukiwaczy skarbów, może walka na tyle go zainteresuje, ze pomyśli o zdobywaniu odznak, a może coś innego w trakcie podróży go zainteresuje. Na razie jednak tak naprawdę chce się po prostu wyszumieć po latach kontroli przez rodziców.
Wrogowie: brak
Jakiś inny świat: Nie
Wymagania od GMa: Chciałbym taką typową przygodę pokemon jak z gier, z tym, że nie iść przed siebie i same walki, tylko po drodze jakieś wybory, intrygi, może kilka stron konfliktu, jakiś wątek kryminalny bliżej lub dalej (nie chcę też wpływać zbytnio na Twoją wizje przygody).
NastawienieLekko brutalna z luźnymi przebłyskami, trochę walk, ale też jakieś zagadki środowiskowe, ciekawsze wykorzystanie pokemonów niż chodzenie na pałę i walczenie w oficjalnych, sprawiedliwych walkach.
Jak wprowadzać pokemony: Raczej w przygodzie
Jeżeli uważasz,że przeczytałeś/łaś mój regulamin, to napisz w jakim etapie tworzenia jest system walki, oraz gdzie w regulaminie jest o tym mowa: System walkie jest w trakcie tworzenia i testowania, punkt 9.
Realizm przygody: Duży. Oczywiście pokemony to nie grimdark, ale dobrze jest mieć świadomość, że głupie decyzje (lub świadome ryzyko) mogą za sobą nieść konsekwencje. Tym bardziej, ze z drużyną pokemonów dużo trudniej zginąć - przy upadku może cię złapać latający pokemon, od ognia ochronić wodny itp. Potrzeby filozoficzne jak najbardziej, fizjologiczne zaś właściwie tylko zapychają (inna sprawą jest oczywiście np. błądzenie od dłuższego czasu po kopalni, może nawet z tego wyjść zabawna scena)
Czy nie przeszkadza ci podpunkt 16: Nie
W której osobie mają być odpisy : Obojętne
 
     
Adolphus 

Wiek: 24
Dołączył: 22 Sty 2018
Posty: 16
Wysłany: 2018-01-25, 13:58   

Link do KP: http://pokemoncrystal.pl/topics4/2753.htm
Region, miasto startowe: Hoenn, Slateport City
Czy postać ma już fabułę, wynikającą z kp: Szczątkowe założenia, MG ma duże pole do działania
Cele w życiu: Odnalezienie dziwnego pokemona i odkrycie związków łączących Kanto i Hoenn. Poza tym - jak najwięcej ciekawych odkryć
Wrogowie: ---
Jakiś inny świat: Nie
Wymagania od GMa: Wymaganie i nastawienie uzgodniłem z Hiro, który wrzucił przed chwilą zapis. Chcemy grać wspólnie, więc to co napisał to nasze wspólne ustalenia. +Omawiany na PW brak pokemonów powyżej 4 generacji
Nastawienie jw.
Jak wprowadzać pokemony: W przygodzie
Jeżeli uważasz,że przeczytałeś/łaś mój regulamin, to napisz w jakim etapie tworzenia jest system walki, oraz gdzie w regulaminie jest o tym mowa: Tworzysz go, jeszcze nie został opublikowany. Punkt 9.
Realizm przygody: jw.
Cze nie przeszkadza ci podpunkt 16: Nie, nie przeszkadza, lepiej tak, niż na łapu capu
W której osobie mają być odpisy: Obojętnie

Zważywszy na Twój stosunek do przygód dwuosobowych, będziemy pilnować, aby odpisy były wrzucane w tym samym momencie, bądź w krótkim odstępie czasu
  
 
     
Maxwell 


Wiek: 23
Dołączył: 24 Cze 2017
Posty: 189
Wysłany: 2018-01-25, 19:57   

Niechcący wykasowałem sobie wiadomość, odświeżeniem, więc mogę coś pominąć:

Nie spodziewałem się, że ktoś jeszcze tutaj zajrzy ;-; No nic, ogółem postacie ciekawe, może trochę typowe, ale mi to akurat nie przeszkadza (oczywiście, może to być tylko wrażenie), tylko przy Jimmym wydaje mi się, że charakter gryzie się z tym, jaki był w historii, lub jaki winien po nim być, ale to też może być tylko wrażenie. Plus może wiem, co mogę dać za to jasne stworzonko, potrzebuję tylko odpowiedzi na pw od pewnej osoby... No nic,
Akcept, zacznę dziś lub jutro.
_________________
http://twokinds.keenspot.com/comic/1/ <- Pierwsza strona komiksu TwoKinds.
  
 
     
Shisemi 



Wiek: 31
Dołączyła: 28 Sty 2018
Posty: 49
Wysłany: 2018-01-31, 19:01   

Link do KP: klik
Region, miasto startowe: Hoenn, Mauville City
Czy postać ma już fabułę, wynikającą z kp: W sumie tylko tyle, że nie dogadywał się z rodzicami i uciekł z domu. Mogą go szukać, mogą to kompletnie zignorować. Generalnie to, co zrobisz z jego ojcem i/lub matką nie ma dla mnie większego znaczenia. Mogą być nikim, mogą być parą bankierów albo sekretnymi bossami jakiejś pokémonowej grupy przestępczej. Cokolwiek będzie Ci pasowało, ja się dostosuję.
Cele w życiu: Ustabilizować swoje życie, które aktualnie jest trochę w rozsypce, to przede wszystkim. Aktualnie chciałby zostać licencjonowanym trenerem, żeby mieć jakikolwiek źródło dochodu, a potem zacząć chodzić po świecie i spróbować znaleźć w nim miejsce dla siebie. Ustalanie sobie celów jest w przypadku Eliasa trochę OOC, więc ograniczę się tylko do tego.
Wrogowie: Brak.
Jakiś inny świat: Nope.
Wymagania od GMa: Liczę na jakiś twist. Niekoniecznie pościgi i wybuchy, niekoniecznie apokalipsę spowodowaną nadejściem kolejnej legendy, ale jakiś konflikt (zwłaszcza eskalujący z biegiem czasu) pomiędzy postaciami albo rywalizującymi grupami będzie mile widziany. Poza tym niech pisanie tego to będzie dla nas miła forma spędzania czasu – nie jestem czepialskim człowiekiem, więc rób ze mną to, na co masz ochotę. Wszystko przyjmę na klatę.
Nastawienie: Może być brutalniejsza wersja tego pokémonowego uniwersum. Miło byłoby zobaczyć przestępców, którzy w walce używają czegoś innego niż Zubaty i Numele. Albo lepiej – jak chcą kogoś okraść albo porwać, to targetują tę osobę, a nie jej rażące prądem zwierzątko.
Jak wprowadzać pokemony: Teoretycznie nie mam problemu z trzymaniem wszystkiego co dostanę w boxie, ale w przypadku mojej postaci byłoby trochę dziwne, gdyby nagle okazała się posiadaczem Scythera na 40 poziomie. Ewentualnie możemy to ustalać na PW jeśli trzeba.
Jeżeli uważasz,że przeczytałeś/łaś mój regulamin, to napisz w jakich regionach nie prowadzę przygód: Alola i Kalos. Nie mam nic przeciwko, też za bardzo się w nich nie orientuję.
Realizm przygody: Lubię realistyczne gry, gdzie za korzystanie z usług trzeba płacić, gdzie postacie muszą sobie zapracować na to, żeby mieć gdzie spać i co jeść. Nie mam nic przeciwko brutalności, dla mnie to normalne, że Joltik nie przeżyje, jeśli bezpośrednio oberwie ze Stomp od jakiegoś olbrzyma. Możesz polewać krew, łamać kości i (w ostateczności, rzecz jasna, gore jest przereklamowane) uśmiercać ludzi i poki, ale od takiej tematyki typu nowotworów albo wojen wolałabym się jednak oderwać, przynajmniej na początku.
Czy nie przeszkadza ci podpunkt 16: Ani trochę. c:
W której osobie mają być odpisy: Jeśli wolisz pisać w trzeciej, to nie ma problemu, ale lojalnie ostrzegam, że wtedy ja też będę pisać w trzeciej. ;w;
 
     
Maxwell 


Wiek: 23
Dołączył: 24 Cze 2017
Posty: 189
Wysłany: 2018-01-31, 21:44   

Heh, początek w Mauville, jak ja. Ogólnie historia ciekawa, ten czat na końcu przedstawiony tak prawdziwie, w charakterze i wyglądzie ciekawy pomysł, z tym wyszczególnianiem potrzebnych cech. Mogę mieć lekki problem z rozpoczęciem i co do fabuły, bo mam parę pomysłów z czego więcej z nich jutro się ulotni. I też problem z tak młodym pokemonem, ale chyba sobie poradzę. Poczekam na odpowiedzi na pw, a póki co
Akcept
Po omówieniu rzeczy na pw będzie pełny. Zacznę jutro, bo dziś i tak mam za dużo na głowie.
_________________
http://twokinds.keenspot.com/comic/1/ <- Pierwsza strona komiksu TwoKinds.
  
 
     
Zefir 


Wiek: 23
Dołączył: 28 Kwi 2018
Posty: 14
Wysłany: 2018-04-29, 22:33   

Link do KP:
http://pokemoncrystal.pl/topics4/3118.htm#63100
Region, miasto startowe:Kantho, Viridian
Czy postać ma już fabułę, wynikającą z kp:Nie, jakaś szczątkowa, w sumie bez wpływu na teraz
Cele w życiu:Poznać świat, nauczyć się lepiej porozumiewać z Nikifor, żyć w wolności
Wrogowie:
Jakiś inny świat: Nie
Wymagania od GMa:Bądź sobą i nie zabijaj od razu
NastawienieBrak wymagań
Jak wprowadzać pokemony:Najchętniej w przygodzie
Jeżeli uważasz,że przeczytałeś/łaś mój regulamin, to napisz w jakich punktach, jest mowa o tym, czego i gdzie nie prowadzę:3, 6, 10, 15. Powiedzmy
Realizm przygody:Powiedzmy może, taki jak w książkach Prachetta - niekonsekwentny, zależny od woli gm, służący konkretnym celom
Czy nie przeszkadza ci podpunkt 16: Nie
W której osobie mają być odpisy : Jak chcesz
_________________
Zefir
  
 
     
Maxwell 


Wiek: 23
Dołączył: 24 Cze 2017
Posty: 189
Wysłany: 2018-04-29, 23:54   

Mimo tego, że często nie mam zdania, to tak brak go u ciebie mnie lekko irytuje ;-;
Wszystko jako tako dobrze, tylko trochę mi nie gra z punktem 15, więc nie licz na jakiś romans. Poza tym, mam już nieco dziwny i trochę globalny wątek główny.
Akcept
Może za dnia lub nawet dziś, założę przygodę.
_________________
http://twokinds.keenspot.com/comic/1/ <- Pierwsza strona komiksu TwoKinds.
 
     
Jeleniowaty 



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 36
Wysłany: 2018-06-18, 21:19   

Link do KP: klik
Region, miasto startowe: Do wyboru przez MG.
Czy postać ma już fabułę, wynikającą z kp:
Człowiek z gór postanawia zwiedzić świat, zaczyna w momencie, kiedy postanawia odbić się od przysłowiowego dna. Jest członkiem Konfraterii Pięciu, z którą ostatnio nie miał kontaktu. W obecnym mieście zrobił burdę w barze i trafił do aresztu policyjnego, z którego właśnie wyszedł.
Cele w życiu:
omijać więzienia i posterunki policji,
zasłużyć na tytuł Śnieżnego Magnata zbijając niemałą fortunę,
płynąć przez ocean bądź morze,
samotnie kontynuować swoją podróż,
złapać wiele pokemonów, w szczególności tych lodowych,
zaprzyjaźnić się z nowymi osobami wartymi poznania,
poznać wybrankę nieczułego serca i spłodzić syna, (bez romansideł)
zorganizować spotkanie Konfraterii Pięciu,
wybudować dom;
Wrogowie: brak, póki co
Jakiś inny świat: Nie musi być kropka w kropkę jak ten w Pokach.
Wymagania od GMa: Bardziej prośby, ale myślę, że takowe wyklarowały by się ewentualnie już w przygodzie.
Nastawienie Zwyczajny świat, z nutką brutalności ze względu na częste zadawanie się raczej z szemranym towarzystwem. Realizm.
Jak wprowadzać pokemony: Realistycznie
Jeżeli uważasz,że przeczytałeś/łaś mój regulamin, to napisz czy będą u mnie fakemony: Nie będzie i dobrze :)
Realizm przygody: Tak, trzeba jeść i pić, chociaż to drugie będzie się starał ograniczyć.
Czy nie przeszkadza ci podpunkt 16: Absolutnie nie, wręcz przeciwnie.
W której osobie mają być odpisy : Obojętne
 
     
Maxwell 


Wiek: 23
Dołączył: 24 Cze 2017
Posty: 189
Wysłany: 2018-06-19, 18:51   

Postać ma w sumie swój klimat, jeszcze się popytam na pw na temat Konfraterii Pięciu i potem dam post startowy.
Akcept


I włącz pw, bo wygodniej mi jest się tam pytać, niż w tym temacie bądź mailu.
_________________
http://twokinds.keenspot.com/comic/1/ <- Pierwsza strona komiksu TwoKinds.
  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.