Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
A monster, a monster, I've turned into a monster
Autor Wiadomość
Zły Orzeszek 
I comming fucking world!


Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 557
Wysłany: 2018-05-06, 12:32   

Dzisiaj już chyba nic nie zdziałam, odzyskałem trochę sił ale i tak daleko było mi do pełnego wigoru. Znalazłem odpowiednie drzewo i owinąłem się na gałęziach, żeby trochę się ukryć między liśćmi. Zapadłem po chwili w sen.
Nie wiem dokładnie co to było, na pewno nie był to dobry sen a raczej jakieś pogranicze koszmaru. Słyszałem głosy ale nic nie widziałem, na sam koniec zrozumiałem tylko jedno słowo - zamek. Kojarzył mi się on z jakąś budowlą.
Ocknąłem się gwałtownie...Znowu noc? Cholera jasna, to teraz po chuja mam się stąd w ogóle ruszać. Nie widzę tak dobrze w nocy a chciałem na początek nowego dnia zacząć wypytywać pokemony ... pierodle to. Wystrzeliłem w kierunku miasta mając zamiar zrealizować plan który chciałem zrobić podczas dnia. Pytać się o Sir Nicolasa i znaleźć pokemona który wytropi po zapachu kartki właściciela listu.
_________________
Lorem ipsum
multi Kaiwe

________________
 
     
Kaoriann 
Arf!



Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lut 2018
Posty: 388
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-05-06, 15:15   

I wystrzeliłeś... O tej godzinie jednak ulice zieją pustkami. Z rzadka przebiega tędy jakiś szczur czy inny kot szukający późnej kolacji. Co jakiś czas możesz też usłyszeć cichy płacz. Brzmi jak dziecko. Tylko ludzkie czy pokemona? Tego nie potrafisz rozróżnić. Po godzinie rozglądania się dostrzegasz w dość ciemnym zakamarku Poochyenę obserwującą wszystko czujnie. Na Twój widok zjeżyła się nieco
- Nie powinno Cię tu być, nieznajomy - usłyszałeś basowy głos, niepasujący do tego pokemona. Dopiero teraz zauważasz, że stwór pilnuje jakichś drzwi. No cóż, Twój wzrok nie jest idealny...
_________________
 
     
Zły Orzeszek 
I comming fucking world!


Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 557
Wysłany: 2018-05-08, 08:51   

Chyba lubiłem obserwować. Skoro dalej sprawia mi to przyjemność, patrzeć z góry na mijaną okolicę. Starałem się niezbyt obniżać swój lot, robiłem to jednak bardzo rzadko i zazwyczaj wtedy przyspieszałem. Dziwny był ten płacz, ludzki czy pokemonowy, chociaż mało co mnie on interesował i może znajdę źródło tego głosu później. Może. W końcu znalazłem jakiegoś pokemona, był trochę mały ale wyglądał jak pies. Ja dalej trzymałem ten liścik w lewej łapie, nie za bardzo mając gdzie go schować.
Chwila. On pilnował drzwi? Po co? Przyjrzałem się dokładniej budynkowi, czy jest stary czy raczej nowy. Pokiwałem po chwili łbem na boki i zwróciłem się do Poochyeny
- Mogę być gdzie chcę. Możesz mi jednak pomóc zamiast pilnować drzwi bo...ktoś Ci kazał?
_________________
Lorem ipsum
multi Kaiwe

________________
 
     
Kaoriann 
Arf!



Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lut 2018
Posty: 388
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-05-08, 19:10   

Z tego co możesz zaobserwować, jest to raczej nowy budynek, jednak styl przypomina Ci coś... Nie masz tylko pojęcia co. Ale znasz to coś. Czyli ten styl jest bardzo, ale to bardzo stary. Pokemon spojrzał na Ciebie zaintrygowany
- Niby w czym mógłbym Ci pomóc, nieznajomy? - zapytał, przekrzywiając łeb. Wyraźnie nie spodobała mu się Twoja odpowiedź, ale mimo wszystko Twoje pytanie zaciekawiło go na tyle, by odpowiedzieć
- Jeśli chcesz, by Cię wpuścić, to niestety, ale bez pozwolenia wielkiego Misa nie zrobię tego. Ale w czymś innym może... Jeśli Ty również zrobisz coś dla mnie - dodał
_________________
 
     
Zły Orzeszek 
I comming fucking world!


Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 557
Wysłany: 2018-05-09, 08:44   

Wielki Misa. Dziwnie to brzmi. Może to kolejne imię człowieka?
- Człowiek kazał Ci pilnować drzwi? Po co? Co z tego masz?
Aż musiałem zapytać, nawet jeżeli Misa to pokemon to dlaczego posłuchał jakiegoś rozkazu? Mimo, że nie mam swoich wspomnień, charakteru nie straciłem. Chyba. Tak czy inaczej w życiu nie posłuchałbym jakiegoś rozkazu. Zwłaszcza od człowieka, choćby nie wiem jak się starał i co mi dał....No chyba, że wiedziałby gdzie są moje wspomnienia. Kiwnąłem głową na słowa pokemona i pokazałem Poochyenie liścik
- Zrobię w zamian coś dla ciebie pod warunkiem, że zdołałbyś wytropić właściciela zapachu na tej kartce
_________________
Lorem ipsum
multi Kaiwe

________________
 
     
Kaoriann 
Arf!



Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lut 2018
Posty: 388
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-05-09, 18:01   

Mała dygresja. Wielkiego Misa - Wielki Mis ;)
---
- Nie człowiek. Wielki Mis. Potrafi czytać w myślach, przepowiadać przyszłość i wie niemal wszystko - rzucił psowaty dumnie, a potem spojrzał na kartkę - Niestety, nie będę mógł Ci pomóc. Nie mogę się stąd oddalić, muszę pilnować drzwi. Nie pozwolę, żeby coś się stało Misowi. To mój przyjaciel - dodał rozglądając się dyskretnie. Czyli niestety ta opcja odpadła... No cóż, mogłeś się tego spodziewać, czyż nie? Jednak dwa słowa z wypowiedzi psa utknęły w Twojej głowie. "Wie wszystko". Może on w jakiś sposób będzie w stanie Ci pomóc? Oczywiście o ile pies Cię wpuści...
_________________
 
     
Zły Orzeszek 
I comming fucking world!


Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 557
Wysłany: 2018-05-09, 19:37   

//OKe xD

Czytanie w myślach? Wie niemal wszystko? Wielki Mis? To imię kompletnie nic mi nie mówiło, może to jednak jest, dosłownie i w przenośni, podpowiedź od kosmosu? Spojrzałem odruchowo w górę, patrząc na gwiazdy chociaż i tak słabo było je widać przy tych wszechobecnych żródłach światła. Zabrałem kartkę i zgniotłem w małą kulkę, nie wyrzuciłem jej jednak. Spojrzałem groźnie na Poochyenę (Scary Face) i powiedziałem
- Wpuść mnie do niego albo zapytaj go, czy pomoże Jukainowi bez wspomnień
Trochę się teraz podekscytowałem, chciałem teraz zrobić wszystko aby się dostać do nieznanej osoby. Może to jakiś pokemon psychiczny? Albo coś między pokemonem a człowiekiem? Jeżeli to człowiek....będę musiał się mocno pilnować i powalczyć ze swoją nieufnością do nich.
_________________
Lorem ipsum
multi Kaiwe

________________
  
 
     
Kaoriann 
Arf!



Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lut 2018
Posty: 388
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-05-09, 19:44   

Poochy na Twoje spojrzenie uniósł tylko brwi. Chyba nie zrobiło na nim większego wrażenia
- Zapytam - rzucił po chwili namysłu i wszedł do środka. Po chwili słyszysz cichą rozmowę za drzwiami. Pies wrócił po kilku minutach
- Wielki Mis poprosił, byś czekał na niego z samego rana na polanie, na której znalazłeś jagody. Cokolwiek to znaczy. I żebyś nie miął tak tej kartki, bo w końcu się nie doczyta. Aha, i żebyś nie zaspał. Chichotał przy tym jak idiota, więc może faktycznie nie zaśpij. Wielki Mis ma czasami głupie pomysły - westchnął i pokręcił głową. A Tobie nie pozostało nic jak wrócić tam... Albo forsować wejście siłą. Co wolisz
_________________
 
     
Zły Orzeszek 
I comming fucking world!


Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 557
Wysłany: 2018-05-09, 20:09   

Misa. Brzmiało to nie tylko jak imię ale też jak jakiś przedmiot, niezbyt duży, z dnem ale niezbyt głębokie - na przykład nie tak głębokie jak...jezioro? To był mały plus tego, że powoli sam przypominałem sobie jakieś nazwy czyli nie straciłem doszczętnie wszystkiego. Jednak były to mało znaczące szczegóły. Czekałem na Poochyenę a kiedy ten wrócił to tylko kiwnąłęm łbem i przestałem miętolić kartkę, nawet zacząłem ją delikatnie wyprostowywać. Nim odleciałem zapytałem się psa
- Powiesz mi czy to człowiek czy pokemon?
Właściwie niby dowiem się tego rano, jednak nie zaszkodzi zapytać. Potem wróciłem do tego miejsca z jagodami i zwróćiłem się w stronę wschodu aby o świcie obudziły mnie promienie słońca. Znalazłem dogodne miejsce, pozycję po czym obserwowałem jeszcze okolicę przez jakiś czas. W końcu jednak zasnąłem, mogę sobie trochę poleniuchować aby zebrać jak najwięcej sił.
_________________
Lorem ipsum
multi Kaiwe

________________
 
     
Kaoriann 
Arf!



Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lut 2018
Posty: 388
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-05-09, 20:15   

- Pokemon - usłyszałeś w odpowiedzi. Rano budzi Cię słońce rzucające promienie prosto na Twój zaspany pysk. Otwierasz oczy. Na drzewie siedzi pokemon. Jeśli to jest Wielki Mis, to pasuje. Jest... wielki. Dosłownie.

Pokemon spojrzał na Ciebie z uśmiechem na twarzy
-Jukain, mam rację? Tak, na pewno ją mam. W końcu w tym wymiarze aktualnie przebywa tylko jeden Rayquaza z zanikiem pamięci. To w czym i jak mogę Ci pomóc? - zapytał uprzejmie, lekko przechylając głowę. Nie wyglądał na pokemona, który jakoś może Ci pomóc... Ale dużego wyboru to Ty nie masz
_________________
 
     
Zły Orzeszek 
I comming fucking world!


Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 557
Wysłany: 2018-05-09, 20:37   

Dobrze, przynajmniej to pokemon. A może to właśnie niezbyt dobrze? Właściwie to ja już z tym trochę głupiałem. A to ledwo dwa dni, nawet nie całe dwa dni. Poddałem się jednak leniuchowaniu i zasnąłem, czując jak dopada mnie to kojące uczucie. Mało kto docenia sen. To chyba najlepsze co może być.Obudziłem się o świcie kiedy pierwsze promienie musnęły mój pysk, nasłuchiwałem tak chwilę z zamkniętymi ślepiami. Słuchałem jak wszystko powoli budzi się z powrotem do życia.
Podniosłem się od razu kiedy zauważyłem Mismiagius. No tak. Oczywiście. Od razu zadałem pytanie...pytania
- Właśnie...Skąd wiesz, że "tutaj" jestem tylko ja z zanikiem pamięci? Czy masz może jakieś propozycje gdzie powinienem sie udać aby znaleźć swoje wspomnienia?
Mówiąc to spojrzałem na tą karteczkę, nie za bardzo wiedzieć co z nią robić.
_________________
Lorem ipsum
multi Kaiwe

________________
 
     
Kaoriann 
Arf!



Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lut 2018
Posty: 388
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-05-09, 20:42   

-A może najpierw jakieś dzień dobry, jak minęła noc, albo coś w tym stylu? Niezbyt jesteś uprzejmy jak na legendarnego pokemona. Ech, gdzie się podziały te maniery antycznych stworzeń... No, nieważne. Odpowiedź na pierwsze pytanie jest banalnie prosta. Ja wiem niemal wszystko. A z drugim...Ja wiem niemal wszystko. Tego akurat nie. Ale mogę się domyślać. Powinieneś, przynajmniej tak mi się wydaje, odwiedzić swoje korzenie, miejsca, w których dorastałeś. Niestety, to było tak dawno temu, że nawet ja nie wiem nic na ten temat. Może pamiętasz coś? Cokolwiek? - zapytał patrząc na Ciebie uważnie
_________________
 
     
Zły Orzeszek 
I comming fucking world!


Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 557
Wysłany: 2018-05-09, 21:36   

Legendarny pokemon? Wolałem nie pytać tylko domyślić się, że to jest coś takiego "wow". Mógłbym to wykorzystać od czasu do czasu. Może. Maniery. Kolejne słowo które jakoś tak niezbyt wiele mi mówiło, więc tylko wzruszyłem barkami. Możliwe, że to jakieś zachowanie ale co do niego należało? Pytanie o minioną noc? Dzień dobry? Może tak, skoro wymienił takie słowa to pewnie o to chodzi. Nie pamiętałem jednak aby ktoś kiedyś zarzucił mi "brak manier" Póki co w ogóle się nie odzywałem i w sumie nawet nie zdziwił mnie fakt, że nie wie gdzie mogą one być. No...może tak troszeczkę. Bo w sumie podpowiedź była, żeby wrócić do swoich korzeni. Zastanowiłem się chwilę nad pytaniem aż w końcu przypomniałem sobie ten sen i ...
- Coś...Śniło mi się słowo "zamek", towarzyszyły temu dziwne odgłosy i słowa których nie znałem, do tego pamiętam też imię - Sir Nicolas
_________________
Lorem ipsum
multi Kaiwe

________________
 
     
Kaoriann 
Arf!



Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lut 2018
Posty: 388
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-05-09, 22:03   

Pokemon zamyślił się
-Hm... Zamek... To musiały być naprawdę dawne czasy. Obecnie nie ma zamków, tylko te, które zachowały się dla uciechy ludzi... Muszę pomyśleć... Jedyny zamek, który jest dość blisko to ten w New Castle. Inne są... Jeden bodajże w Hoenn, drugi w odległej części Japonii, a ostatni gdzieś w Polsce. Na Twoim miejscu zacząłbym od tego najbliżej, a potem poleciał do Japonii. Mam dobre przeczucia co do tego. A to imię... Chyba kojarzę jakieś opowieści, ale nic ponadto. Gdy wrócisz z wojaży w zamkach, zajrzyj do mnie. Postaram się wiedzieć więcej - odpowiedział Ci pokemon kiwając łbem. Potem nagle się rozpłynął, a z nim słońce, nagle zasłonięte przez chmury. To nie będzie dobra pogoda do lotu... Poza tym gdzie, do jasnej anielki, jest to całe New Castle?
_________________
 
     
Zły Orzeszek 
I comming fucking world!


Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 557
Wysłany: 2018-05-10, 13:20   

//Ja tylko tak od razu zaznaczę, że jeżeli Ray wyciągnie swoją max prędkość to w New Castle powinien być w około 2 godziny a do Japoni powinien dolecieć w jeden dzień (od żwitu do nocy) Obliczyłam to xD

Stare budowle dla uciechy ludzi? Aha? Dziwne. Jednak nie pytałem o to, po prostu ludzie są dziwni. Ale czułem niemałą satysfakcję z tego, że Mismagius podpowiedział mi gdzie szukać a nawet pozwolił wrócić do siebie kiedy już skończę oglądać te "zamki". Na pewno jest to ciekawy pokemon. Kogoś mi przypomina...szkoda tylko, że znikł zanim zdążyłem zapytać się gdzie jest New Castle. Może jednak warto zapytać pokemony w mieście. Będąc już sam skinałem tylko łbem zgadzając się....właściwie ni to z sobą ni to ze słowami Mismagius. W takim razie zakopałem karteczkę pod drzewem z czerwonymi jagodami i ruszyłem w stronę miasta, chcąc wypytać się pokemonów czy nie wiedzą w którą stronę jest New Castle.
_________________
Lorem ipsum
multi Kaiwe

________________
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group -
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.