Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
W świecie baśni
Autor Wiadomość
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2018-06-01, 09:59   W świecie baśni





Witajcie stare konie... znaczy się słodkie dzieciaczki, bo Panda mówiła, że dzieckiem jest się całe życie i mam Wam zorganizować atrakcję z okazji dzisiejszego święta. Także podziękujcie jej ładnie, a ja przechodzę do sedna.

Różnego rodzaju rozpoznawanie postaci z kreskówek czy czołówek bajek były już nie raz, dlatego tym razem przyjrzymy się b a ś n i o m. Z tego co pamiętam, wrzuciłam do quizu pytania dotyczące wyłącznie tworów Braci Grimm i H. C. Andersena, ale robiłam go wczoraj, więc nie ręczę za swoją słabą pamięć. Tak czy siak wybierałam te znane i popularne. Wiedzówkę, którą należy rozwiązać, aby zgarnąć 5 słodziutkich Rare Candy lub 5000$ (uznałam, że dzieci często dostają cukierki albo hajsy, więc możecie sobie wybrać, co wolicie .-.), znajdziecie


> > t u t a j < <


Prosiłabym o nazywanie się swoimi nickami z forum bądź coś w ten deseń. Dodam również, że każdy może wykonać teścik tylko raz, a że mam wgląd do IP uczestników, wyeliminuję każdego, kto złamie tą zasadę :<

Quiz zrobiony. Co dalej?

Teraz będzie już z górki! Musisz napisać tutaj post informujący, że wykonałaś test + podać swój wynik i wybraną nagrodę, a także dokończyć wszystkie poniższe zdania:

    1. Gdybym był czwartą świnką w baśni "Trzy Cztery małe świnki", swój dom wybudowałbym z ... ponieważ ...
    2. Gdyby zamiast kota w butach miało wystąpić inne zwierzę, również w obuwiu, byłby/byłaby to ... ponieważ ...
    3. Gdybym był Calineczką, swój malutki wzrost wykorzystałbym, aby/do ...
    4. Gdybym był Czerwonym Kapturkiem i zobaczył, że babcia wygląda jakoś podejrzanie, pierwsze pytanie, jakie bym jej zadał, brzmiałoby ...
    5. Gdybym był Gepettem, swojego synka wykonałbym z ... ponieważ ...

Brać udział w atrakcji można do 07.06.2018 r. (włącznie), tylko z jednego konta.

_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
 
     
Panda 


Wiek: 27
Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2359
Wysłany: 2018-06-01, 10:21   

Cytat:
Musisz napisać tutaj post informujący, że wykonałaś test + podać swój wynik i wybraną nagrodę, a także dokończyć wszystkie poniższe zdania:

1. Gdybym był czwartą świnką w baśni "Trzy Cztery małe świnki", swój dom wybudowałbym z ... ponieważ ...
2. Gdyby zamiast kota w butach miało wystąpić inne zwierzę, również w obuwiu, byłby/byłaby to ... ponieważ ...
3. Gdybym był Calineczką, swój malutki wzrost wykorzystałbym, aby/do ...
4. Gdybym był Czerwonym Kapturkiem i zobaczył, że babcia wygląda jakoś podejrzanie, pierwsze pytanie, jakie bym jej zadał, brzmiałoby ...
5. Gdybym był Gepettem, swojego synka wykonałbym z ... ponieważ ...


9/10, bo kaczątko

1. Z mang yaoi, yuri i hentai, ponieważ miałabym wtedy nietykalny dom.
2. Panda, ponieważ tak.
3. do niecnych czynów typu ekhm i ekhm.
4. Czy brałaś dzisiaj rutinoscorbin?
5. ze złota, ponieważ zarobiłabym gruby hajs na sprzedaży dzieciaka na części.
_________________

KP Yuzuki / Box / Bank
KP Yuki / Box / Bank
KP Venus / Gijinka

Flowers enshrine my heart

between their petals

[mru]
  
 
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2018-06-01, 10:30   

Teścik wykonany- 10/10
Jako nagrodę poproszę cukieraski :)

1. Gdybym był czwartą świnką w baśni "Trzy Cztery małe świnki", swój dom wybudowałabym z ziemi ponieważ tak zasadniczo nie mieszkałabym nad ziemią w zwykłym domku, tylko machła sobie ekskluzywną świńską jamkę pod ziemią. Byłby ze mnie taki wieprz-hobbit xD
2. Gdyby zamiast kota w butach miało wystąpić inne zwierzę, również w obuwiu, byłaby to owca ponieważ wydaje mi się, że owca w butach wyglądałaby kozacko xD
3. Gdybym był Calineczką, swój malutki wzrost wykorzystałbym, aby po kryjomu szpiegować innych, proste ;P
4. Gdybym był Czerwonym Kapturkiem i zobaczył, że babcia wygląda jakoś podejrzanie, pierwsze pytanie, jakie bym jej zadał, brzmiałoby: Babuniu, a czemu wyglądasz jak stary, łysy dziad?
5. Gdybym była Gepettem, swojego synka wykonałabym z materiału (uszyty by był) ponieważ drewno jest twarde i weź takiego utul do cyca albo zdziel po tyłku jak nabroi. Trochę ałała xD
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Huntress 
Queen


Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 373
Wysłany: 2018-06-01, 10:33   

Podsumowanie
Odpowiadający: H, punktów: 10/10, data: 2018-06-01 11:23:45
H bo chciałem napisać Huntress ale mi się klikneło poza pole pisania i mi automatycznie sprawdziło test ;o

1. Gdybym był czwartą świnką w baśni "Trzy Cztery małe świnki", swój dom wybudowałbym z gotowych elementów ponieważ wtedy trudniej byłoby wilkowi zdmuchnąć cały domek.
2. Gdyby zamiast kota w butach miało wystąpić inne zwierzę, również w obuwiu, byłby/byłaby to mysz ponieważ w takie małe buciki musiałyby być cool. No i Tom i Jerry, zdaje mi się że był taki odcinek xd
3. Gdybym był Calineczką, swój malutki wzrost wykorzystałbym, do bycia superbohaterem na pełen etat, coś jak Ant-man albo Wasp tylko bez możliwości powiększenia się.
4. Gdybym był Czerwonym Kapturkiem i zobaczył, że babcia wygląda jakoś podejrzanie, pierwsze pytanie, jakie bym jej zadał, brzmiałoby "Babciu, dlaczego masz pysk wilka zamiast twarz?"
5. Gdybym był Gepettem, swojego synka wykonałbym z plastiku ponieważ wtedy najbardziej przypominałby prawdziwego chłopca.

Biorę 5 RC ~
_________________
R.I.P. Allison Argent †
1997-2014


Karta Postaci || Box || Bank
Multi Sosika. Zatwierdzone przez Daisy i Kyuubi
 
     
Zły Orzeszek 
I comming fucking world!


Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 557
Wysłany: 2018-06-01, 11:10   

9/10 - Kaiwe
4 RC biorę

Cytat:
1. Gdybym był czwartą świnką w baśni "Trzy Cztery małe świnki", swój dom wybudowałbym z ... ponieważ ...
2. Gdyby zamiast kota w butach miało wystąpić inne zwierzę, również w obuwiu, byłby/byłaby to ... ponieważ ...
3. Gdybym był Calineczką, swój malutki wzrost wykorzystałbym, aby/do ...
4. Gdybym był Czerwonym Kapturkiem i zobaczył, że babcia wygląda jakoś podejrzanie, pierwsze pytanie, jakie bym jej zadał, brzmiałoby ...
5. Gdybym był Gepettem, swojego synka wykonałbym z ... ponieważ ...

1. z klusek, ponieważ kluski są najlepsze
2. byłby to koń, ponieważ mógłby mieć dodatkową parę butów
3. do mieszkania z mrówkami
4. "babciu dlaczego znowu się nie goliłaś przez miesiąc?"
5. z ludzkich kości, ponieważ są najbardziej ludzkie.
_________________
Lorem ipsum
multi Kaiwe

________________
  
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2018-06-01, 11:11   

A, zapomniałam dodać, że 5RC/5000$ jest za 10/10 poprawnych odpowiedzi.

Za 8-9 pop. odp. -> 4RC/4000$
Za 6-7 pop. odp. -> 3RC/3000$
A za 5 lub mniej pop. odp. dostaniesz figę z makiem :c
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
 
     
Daltonis 
Head In The Clouds


Wiek: 25
Dołączył: 26 Lut 2018
Posty: 335
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-06-01, 12:27   

10/10 - Daltonis

1. Gdybym był czwartą świnką w baśni "Trzy Cztery małe świnki", swój dom wybudowałbym z wilczej skóry ponieważ wilk jakby to zobaczył to nie zdmuchnąłby żadnego domku :^)
2. Gdyby zamiast kota w butach miało wystąpić inne zwierzę, również w obuwiu, byłby/byłaby to lis srebrny ponieważ to najlepszy zwierzak na Ziemi.
3. Gdybym był Calineczką, swój malutki wzrost wykorzystałbym, aby/do bycia niezauważanym przez ludzi, żeby mi nikt nigdy nie przeszkadzał.
4. Gdybym był Czerwonym Kapturkiem i zobaczył, że babcia wygląda jakoś podejrzanie, pierwsze pytanie, jakie bym jej zadał, brzmiałoby zawsze miałaś czarny nos?
5. Gdybym był Gepettem, swojego synka wykonałbym z ludzkich części ciała ponieważ wtedy byłby prawdziwym chłopcem

Odbieram swoje 5RC
_________________

"Put my feelings all aside
Don't know how to make it right."


KP | Box | Konto bankowe | Trofea
 
     
Foks 
beware the frozen heart


Wiek: 29
Dołączyła: 06 Lut 2017
Posty: 262
Skąd: Łódź
Wysłany: 2018-06-01, 13:03   

Nwm czy mi coś przysługuje jako poke-kp (o RC mówię oczywiście), ale chciałam sie pobawić, bo mentalnie wciaz mam osiem lat, okej XD

8/10 - Foks

1. Gdybym był czwartą świnką w baśni "Trzy Cztery małe świnki", swój dom wybudowałbym z ... ponieważ ...
    Z kartonu. Bo lubię koty, a koty lubią kartony, więc by przychodziły jak szalone. Logiczne.

2. Gdyby zamiast kota w butach miało wystąpić inne zwierzę, również w obuwiu, byłby/byłaby to ... ponieważ ...
    Szop albo lis. Zdecydowanie. Wyobraźcie sobie jak kozacko-zawadiacko by te dwa zwierze wyglądały. Zwłaszcza szop w tej swojej naturalnej masce! Normalnie Zorro jak nic! Ciekawe tez, że "zorro" to po hiszpańsku "lis" no ale mniejsza XD

3. Gdybym był Calineczką, swój malutki wzrost wykorzystałbym, aby/do ...
    Poza oczywistym szpiegowaniem ludzi... Jeździłabym na wiewiórkach, albo na wróblach, omg to by było osom.

4. Gdybym był Czerwonym Kapturkiem i zobaczył, że babcia wygląda jakoś podejrzanie, pierwsze pytanie, jakie bym jej zadał, brzmiałoby ...
    Zapytałabym czy mnie ugryzie :x Bo skoro jest wilkołakiem to pewnie przenosi likantropię, a bycie wilkołakiem byłoby super :x

5. Gdybym był Gepettem, swojego synka wykonałbym z ... ponieważ ...
    Z leonu (minky, taka tkanina) by mi się drzazgi nie wbijały jakbym go miała poklepać po główce czy coś w ten deseń.
_________________
Zimne dni i górski wiatr
I deszcz podszyty chłodem
Zrodziły mroźnych piekieł moc
✧ I to serce skute lodem ✧




Niech każdy co tchu taflę tnie
Tutaj miłość, tutaj gniew
Piękno tkwi w przejrzystej krze
Ciosaj aż po spód
Niech pęka serca » lód «

 
 
     
Avers 



Wiek: 25
Dołączył: 15 Kwi 2018
Posty: 210
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-06-01, 13:53   

Avers - 9/10

Cytat:
1. Gdybym był czwartą świnką w baśni "Cztery małe świnki", swój dom wybudowałbym z ... ponieważ ...
2. Gdyby zamiast kota w butach miało wystąpić inne zwierzę, również w obuwiu, byłby/byłaby to ... ponieważ ...
3. Gdybym był Calineczką, swój malutki wzrost wykorzystałbym, aby/do ...
4. Gdybym był Czerwonym Kapturkiem i zobaczył, że babcia wygląda jakoś podejrzanie, pierwsze pytanie, jakie bym jej zadał, brzmiałoby ...
5. Gdybym był Gepettem, swojego synka wykonałbym z ... ponieważ ...


1. Z tego, co miałbym akurat pod ręką, bo gdybym był czwartą świnką, wilk i tak by do mnie nie dotarł.
2. Chciałbym zobaczyć rybkę w obuwiu!
3. Podglądania ludzi.
4. "Spawałaś?" (długa historia, gdyby ktoś chciał ją usłyszeć, to zapraszam do pisania wiadomości XD)
5. Z sera! Gdyby był niegrzeczny, rzucałbym go do myszek.


Poproszę hajsik!
_________________
 
     
totoro 
forest spirit


Wiek: 25
Dołączyła: 02 Maj 2018
Posty: 170
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-06-01, 13:54   

10/10 - totoro

1. Gdybym był czwartą świnką w baśni "Trzy Cztery małe świnki", swój dom wybudowałbym z cegieł ponieważ, jak wiadomo, była to jedyna słuszna opcja i nie zeżarłby mnie wilk
2. Gdyby zamiast kota w butach miało wystąpić inne zwierzę, również w obuwiu, byłby to lis, bo lisy są fajne
3. Gdybym był Calineczką, swój malutki wzrost wykorzystałbym, aby wykorzystywać wszystkie zabawki jako lunapark i aby spać z kotkami
4. Gdybym był Czerwonym Kapturkiem i zobaczył, że babcia wygląda jakoś podejrzanie, pierwsze pytanie, jakie bym jej zadał, brzmiałoby "Babciu, co ci się stało w twarz?"
5. Gdybym był Gepettem (w tych czasach) swojego synka wydrukowałabym na drukarce 3d, ponieważ najbardziej by przypominał człowieka

I biorę 5 RC
_________________


Leopold Butters Stotch | konto bankowe | box | trofea | gra
Who's the boy that can laugh at a storm cloud?
Turn a frown into a smile for free?
Who's the kid with a heart full of magic?
Everyone knows it's Butters!

 
     
Księciu 
pstryk

Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1996
Skąd: Kraków
Wysłany: 2018-06-01, 17:08   

9/10, Księciu. Zabieram cztery RC.

1. Gdybym był czwartą świnką w baśni "Trzy Cztery małe świnki", swój dom wybudowałbym z materiału wybuchowego, ażeby w razie zagrożenia, wysadzić wszystkich.
2. Gdyby zamiast kota w butach miało wystąpić inne zwierzę, również w obuwiu, byłaby to złota rybka. Wyobraźcie sobie złotą rybkę w butach, cwaniaki.
3. Gdybym był Calineczką, swój malutki wzrost wykorzystałbym do unikania odpowiedzialności.
4. Gdybym był Czerwonym Kapturkiem i zobaczył, że babcia wygląda jakoś podejrzanie, pierwsze pytanie, jakie bym jej zadał, brzmiałoby: Babciu, czy wiesz dokąd nocą tupta jeż?
5. Gdybym była Gepettem, swojego synka wykonałbym z włóczki, a to dlatego, żeby był mięciutki i łatwy do naprawy.
_________________


MXander Hale
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea
Ostatnio zmieniony przez Księciu 2018-06-01, 23:40, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Luna 



Wiek: 30
Dołączyła: 03 Sie 2017
Posty: 86
Wysłany: 2018-06-01, 19:56   

Luna; 9/10; 4RC

Cytat:
1. Gdybym był czwartą świnką w baśni "Trzy Cztery małe świnki", swój dom wybudowałbym z ... ponieważ ...
2. Gdyby zamiast kota w butach miało wystąpić inne zwierzę, również w obuwiu, byłby/byłaby to ... ponieważ ...
3. Gdybym był Calineczką, swój malutki wzrost wykorzystałbym, aby/do ...
4. Gdybym był Czerwonym Kapturkiem i zobaczył, że babcia wygląda jakoś podejrzanie, pierwsze pytanie, jakie bym jej zadał, brzmiałoby ...
5. Gdybym był Gepettem, swojego synka wykonałbym z ... ponieważ ...


1. z piernika, bo wilk skusiłby się na słodkie i zostawił mnie w spokoju
2. Puma because bad pun intended
3. zrobienia kariery w showbiznesie
4. Zapytałabym o namiary na jej chirurga plastycznego, żeby wiedzieć, z czyich usług nie korzystać
5. z plasteliny, żeby zawsze móc go szybko poprawić czy zmienić
_________________


Luna Tomoe Karta Postaci l Bank l Box l Trofea
  
 
     
Charme
The Deciever.


Dołączył: 28 Maj 2018
Posty: 158
Wysłany: 2018-06-01, 20:50   

Podsumowanie
Odpowiadający: Charme, punktów: 7/10, data: 2018-06-01 21:43:52 [3 Candies]


1. Gdybym był czwartą świnką w baśni "Trzy Cztery małe świnki", swój dom wybudowałbym z białej czekolady, ponieważ lubię białą czekoladę.
2. Gdyby zamiast kota w butach miało wystąpić inne zwierzę, również w obuwiu, byłaby to koszatniczka, ponieważ nie ma nic bardziej cute na tym żałosnym świecie. [*]
3. Gdybym był Calineczką, swój malutki wzrost wykorzystałbym, do załatwiania potrzeb fizjologicznych w mniej widocznych miejscach.
4. Gdybym był Czerwonym Kapturkiem i zobaczył, że babcia wygląda jakoś podejrzanie, pierwsze pytanie, jakie bym jej zadał, brzmiałoby: "Hejka babcia, masz coś do jedzenia?".
5. Gdybym był Gepettem, swojego synka wykonałbym z amelinium, ponieważ takiego to łatwo trzymać na krótkiej smyczy.
_________________
  
 
     
Castiel 



Dołączył: 02 Sie 2016
Posty: 827
Wysłany: 2018-06-01, 21:39   

Castiel 8/10, biorę 4 RC

1. Gdybym był czwartą świnką w baśni "Trzy Cztery małe świnki", swój dom wybudowałbym z metalu ponieważ wilk mógłby se dmuchać ile chce, a i tak by nic nie wskórał.
2. Gdyby zamiast kota w butach miało wystąpić inne zwierzę, również w obuwiu, byłby/byłaby to mucha ponieważ byłoby to zabawne.
3. Gdybym był Calineczką, swój malutki wzrost wykorzystałbym do szpiegowania niewiernych partnerów. A co tam, dramy są fajne!
4. Gdybym był Czerwonym Kapturkiem i zobaczył, że babcia wygląda jakoś podejrzanie, pierwsze pytanie, jakie bym jej zadał, brzmiałoby, czy nie ma zawału.
5. Gdybym był Gepettem, swojego synka wykonałbym z sosny ponieważ lubię to drzewo.
_________________
 
     
Fay 



Wiek: 31
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 892
Wysłany: 2018-06-02, 09:57   

Mała wiedzówka z baśni
Twój wynik: 10 na 10 pkt

1. Gdybym był czwartą świnką w baśni "Trzy Cztery małe świnki", swój dom wybudowałbym z betonu ponieważ przy betonie zwykłe dmuchniecie nic nie da.
2. Gdyby zamiast kota w butach miało wystąpić inne zwierzę, również w obuwiu, byłby to wąż ponieważ śmiesznie wyglądałby waż w bucie.
3. Gdybym był Calineczką, swój malutki wzrost wykorzystałbym, aby używać jako wierzchowców myszy albo kota.
4. Gdybym był Czerwonym Kapturkiem i zobaczył, że babcia wygląda jakoś podejrzanie, pierwsze pytanie, jakie bym jej zadał, brzmiałoby czy nie ma kilku nadprogramowych kubków, bo koło łowieckie przychodzi na obiad.
5. Gdybym był Gepettem, swojego synka wykonałbym z papieru ponieważ jak coś przeskrobie można szybko pozbyć się problemu ; >

Biorę 5 RC.
_________________
After all, it’s rude to talk about someone who’s listening.

Karta Postaci | BOX | Bank | Trofea
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group -
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.