Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[+18] Tajemnica znikających dzieci
Autor Wiadomość
Galliusz 
Do some magic



Wiek: 29
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1097
Skąd: Magic Place
Wysłany: 2018-05-14, 22:25   [+18] Tajemnica znikających dzieci

Dzisiejszej nocy był twój wielki dzień – test na Nocnego Strażnika Lasu Viridiańskiego. To było jak uwieńczenie twojego wypełnionego treningiem dotychczasowego życia i nie zamierzałaś tym bardziej dać ciała, zwłaszcza, że opiekunką twojej inicjacja była twoja matka oraz jej ludzki przyjaciel. W sumie ciekawa sprawa, że ludzie z pobliskiego miasta i wiosek tak pospolicie potrafią rozmawiać z wami pokemonami. Słyszałaś, że z dala od waszego lasu to u ludzi rzadka umiejętność. No nic, teraz miałaś ważniejsze sprawy na głowie. Morris właśnie rzucił w powietrze trzy pokeballe. Wyłoniły się z nich trzy pokemony: Umbreon, Xatu i Mankey.
- Słuchaj Koori, by zostać Nocnym Strażnikiem, musisz przejść trzy próby. Umbreon przetestuje twoją siłę, Xatu mądrość, a Mankey sprawność. Odszukaj ich w lesie, kolejność dowolna i wypełnij ich zadania, a potem wróć tutaj do nas – wyjaśnił ci trener, a dany znak, jego pokemony rozproszyły się, kierując w trzech różnych kierunkach.
- I pamiętaj córko, że masz czas do świtu. Jeśli zdążysz, zostaniesz członkinią Nocnej Straży. Życzę ci powodzenia. Czas! Start! – zawołała twoja matka.
Oho! Czas brać się do dzieła, młody wilku.
_________________


Mazirra | Box | Bank
Sparks | Box | [url=pokemoncrystal.pl/topics27/3462.htm#69590]Bank[/url]
Kasai | Reshi

Jezioro | Kopalnia | Ogród
 
 
     
Kaoriann 
Arf!



Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lut 2018
Posty: 388
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-05-17, 20:20   

Spojrzałam na moją mamę. Wierzyła we mnie, czułam to. Na pewno sądzi, że sobie poradzę. Potem moje spojrzenie przeszło na mężczyznę. Co do niego miałam pewne obawy, jak to chyba każdy dziki pokemon stojący przed trenerem, a mimo to wiedziałam, że mogę mu ufać. Zapewne i on liczył, że mi się uda. A przynajmniej taką mam nadzieję
- Nie zawiodę was - rzuciłam, majtając lekko ogonkiem. Mankey, Xatu i Umbreon. Nie będą to łatwe zadania, tego mogę być pewna już teraz, w ciemno. Jako pierwszego jednak postanawiam poszukać mędrca. Słyszałam, że te pokemony są niezwykle inteligentne, więc i próba do łatwych nie będzie należała. Jednak muszę sobie poradzić. Jak nie ja to kto? Nie jestem zapewne ani pierwszą, ani ostatnią istotą, która to przechodzi. A biorąc pod uwagę limit czasu... Nie ma co tu tak stać i rozmyślać. Zdając się na węch szukam zapachu ptaka i kieruję w jego stronę. Przecież nie może to być aż tak trudne, prawda?
Prawda...?
_________________
 
     
Galliusz 
Do some magic



Wiek: 29
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1097
Skąd: Magic Place
Wysłany: 2018-05-21, 17:27   

Nie trzeba ci było dwa razy powtarzać, rzuciłaś się biegiem w las, szukając woni Xatu. Co do trudności przez chwilę twój nos odbierał głównie zapachy żyjących przy ziemi lokalnych pokemonów. Oczywiście kosztowało to trochę czasu, ale w końcu złowiłaś zapach ptaka i ruszyłaś jego tropem. Kilka minut później wybiegłaś na kolejnej polanie. Ktoś kiedyś poustawiał tu głazy w formę okręgu, a w środku umieścił największą skałę. Na niej właśnie stał Xatu, nieruchomy jak posąg. Spojrzał na ciebie dopiero, gdy podeszłaś pod samą skałę.
- Witaj młoda Koori. Wiedziałem, że mnie odnajdziesz jako pierwszego – odezwał się tonem nauczyciela. – By zdać mój test mądrości, musisz odpowiedzieć na moje trzy pytania. Jesteś gotowa? – zapytał, po czym rozłożył skrzydła. – Po pierwsze, coś łatwego: Fury Swipes, Aurora Beam, Stored Power. Czy do każdej z tych technik wymienisz po jednym pokemonie mogącym ją poznać? Po drugie, sprawdźmy twoją znajomość własnego gatunku: Walczysz z Taurosem i możesz użyć trzech ataków. Masz do dyspozycji wszystko, czego może naturalnie nauczyć się taki Rockruff jak ty. Jakich technik użyjesz, by zadać największe obrażenia Taurosowi? Wreszcie po trzecie: Spearow i Pidgey kłócą się o to, czyje są jajka w gnieździe. W jaki sposób dowiadujesz się, który pokemon zniósł owe jajka? – po zadaniu pytań, Xatu złożył skrzydła. – Możesz myśleć nad moimi pytaniami tyle czasu ile potrzebujesz, Rockruffie, ale musisz od razu podać mi prawidłową odpowiedź. Jeden błąd oznacza nie zaliczenie testu. Nie daję szansy na poprawki. – to powiedziawszy zamilkł i ponownie znieruchomiał jak posąg.
_________________


Mazirra | Box | Bank
Sparks | Box | [url=pokemoncrystal.pl/topics27/3462.htm#69590]Bank[/url]
Kasai | Reshi

Jezioro | Kopalnia | Ogród
 
 
     
Kaoriann 
Arf!



Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lut 2018
Posty: 388
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-05-21, 18:24   

Spojrzałam na ptaka. Wyglądał naprawdę niesamowicie. No i ton jego wypowiedzi... A pytania do łatwych nie należą. W dodatku nie mogę się pomylić... Na sam początek jednak postanawiam się przywitać
- Witaj, Xatu - mówię grzecznie, siadając przed głazem i patrząc na pokemona. Potem myślę przez chwilę. Pierwsze pytanie wydaje się być dość łatwe...
- Jeśli chodzi o techniki... Fury Swipes może nauczyć się Sentret, Aurora Beam Suicune, za to Stored Power Meowstick, ale tylko samiczka - to moja odpowiedź na pierwsze pytanie. Z następnym jednak schodzi mi nieco dłużej. Mam tylko trzy ataki przeciwko potężnemu bykowi typu normalnego... Który jest o wiele silniejszy ode mnie. A mój gatunek nie zna ataków typu walczącego, które byłyby najskuteczniejsze.
- Co do drugiego pytania... Przede wszystkim użyłabym Howl, które zwiększyłoby mój atak. Następnym wyborem byłby Crunch, który nie tylko zadaje spore obrażenia, ale również ma niewielką szansę na obniżenie obrony przeciwnika. Na samym końcu odskoczyłabym od rozwścieczonego byka i uderzyła Stone Edge, ponieważ ma podwyższoną szansę na atak krytyczny - chwała moim rodzicom za wyuczenie mnie wszystkiego o naszym gatunku! Pora na trzecie, najgorsze pytanie... Dwa pokemony-ptaki. Oba znoszą jaja... Ale te jaja niby nie są czasami inne? Kolorystycznie, albo coś? Mam jednak wrażenie, że nie o to chodzi... Zaraz, zaraz... Przecież to zupełnie inne gatunki ptaków... To musi być to!
- Pidgey i Spearow to zupełnie inne gatunki. A nie ma dwóch gatunków które budowałyby takie same gniazda. Gniazda wróblowatych przypominają takie kuliste budowle, a gołębiowatych bardziej kupę patyków rzuconych byle jak byle się trzymała. Ani Pidgey, ani Spearow nie są kukułkami, które podrzucają jaja do innych gniazd. Uważam więc, że najprościej byłoby odpowiedzieć na to pytanie patrząc na samo gniazdo - odpowiadam po chwili niepewnie. A co, jeżeli się mylę i odpowiedź była o wiele prostsza, jednocześnie kompletnie dla mnie nieznana...?
_________________
 
     
Galliusz 
Do some magic



Wiek: 29
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1097
Skąd: Magic Place
Wysłany: 2018-05-26, 19:32   

Jedno po drugim, odpowiadałaś na kolejne pytania Xatu, wcale nie tracąc wiele czasu na myślenie. Póki nie skończyłaś mówić, Xatu stał jak posąg i ani grymasikiem nie zdradził, czy odpowiadasz dobrze czy źle. W końcu zamilkłaś, a pokeptak ponownie ożył.
- Mała Koori. Na pierwsze pytanie odpowiedziałaś dobrze. Faktycznie te pokemony uczą się tych ataków. Odpowiedź na drugie pytanie również zaliczam. Wspomnianym przez ciebie sposobem mogłabyś poważnie zranić nawet tak wielkiego pokemona jak Tauros. W końcu trzecie pytanie. Istniało na nie wiele odpowiedzi. Ciekawiło mnie, czy wybierzesz słusznie… – po tych słowach zrobił dramatyczną dla ciebie pauzę. – Zgadzam się, że można by rozpoznać czyje są jaja, ale pod warunkiem, że wciąż byłyby w gnieździe. Nie będę jednak czepiał się szczegółów. Odpowiedziałaś i uznaję tą odpowiedź. Zdałaś mój test mądrości. Teraz biegnij, zostały ci jeszcze testy sprawności i siły. Będę czekał wraz z innymi na polanie na twój powrót – dodał Xatu.
Po chwili rozłożył skrzydła i odleciał, zostawiając ciebie samą w kamiennym kręgu.
_________________


Mazirra | Box | Bank
Sparks | Box | [url=pokemoncrystal.pl/topics27/3462.htm#69590]Bank[/url]
Kasai | Reshi

Jezioro | Kopalnia | Ogród
 
 
     
Kaoriann 
Arf!



Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lut 2018
Posty: 388
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-05-26, 20:09   

- Dziękuję, Xatu! - rzuciłam jeszcze patrząc na odlatującego pokemona. Udało się... Naprawdę się udało! Zdałam jeden z trzech testów i wcale nie zajęło mi to aż tak dużo czasu! Teraz jednak... Pozostały dwa sprawdziany. Siła i zwinność... Który powinnam zaliczyć najpierw? Jeśli pójdę do Umbreona, mogę nie mieć siły, by zaliczyć test zwinności, jeśli jednak Mankey zdoła mnie wymęczyć testem sprawnościowym, który, podejrzewam, że wiem jak będzie wyglądał, Umbreon spokojnie mnie powali. W sumie... Faktem jest, że i tak nie czuję się na siłach, by pokonać dorosłego poke-psa... Tak, zostawmy najgorsze na koniec. Kolejny raz kierując się węchem szukam pokemona-małpy. Wzrok skierowany mam w stronę koron drzew, podejrzewając, iż właśnie tam znajdować się będzie wspomniany wcześniej małpiszon
_________________
 
     
Galliusz 
Do some magic



Wiek: 29
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1097
Skąd: Magic Place
Wysłany: 2018-06-01, 20:40   

Opuściwszy kamienny krąg, zabrałaś się za szukanie Mankeya. To nie było takie proste jak odszukanie Xatu. Pokemony w końcu rozbiegły się na różne strony, a ponadto minęło już trochę czasu. Musiałaś się sporo cofnąć w kierunku polany, na której zaczął się twój sprawdzian, by wreszcie złapać trop i móc za nim podążyć. Małpa poza tym nie ułatwiała ci zadania, wyraźnie klucząc po drodze i jakby specjalnie ocierając się tu i ówdzie, by stworzyć punkty o wyraźniejszym zapachu, żeby cię zmylić. Czułaś wzrok i woń wielu viridiańskich pokemonów obserwujących twoje kręcenie się w kółko z zarośli. Nikt jednak ci nie przeszkadzał. W pewnym momencie poczułaś się na tyle zdezorientowana, że nie wiedziałaś, w którym kierunku powinnaś podążyć. Możliwe drogi były trzy. Jedna prowadziła nad strumień, druga w kierunku gęstych zarośli, które będzie ciężko przebić, a trzecia wiodła wzdłuż leśnej ścieżki wydeptanej przez ludzi. Strzelasz, czy próbujesz szukać pomocy u mieszkańców lasu?
_________________


Mazirra | Box | Bank
Sparks | Box | [url=pokemoncrystal.pl/topics27/3462.htm#69590]Bank[/url]
Kasai | Reshi

Jezioro | Kopalnia | Ogród
 
 
     
Kaoriann 
Arf!



Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lut 2018
Posty: 388
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-06-02, 21:06   

Rozejrzałam się. Mankey doskonale zdawał sobie sprawę z mojego węchu i, zapewne, słuchu. Ponadto to małpiszon, a te z natury są wredne... Rozejrzałam się po dostępnych mi trasach. To miało być zadanie na zręczność... A może ono właśnie teraz się rozpoczęło? Strumień, zarośla i łatwa, wydeptana dróżka. Niestety zapewne nie mam czasu na sprawdzenie wszystkich trzech, lub dwóch, bo droga wydeptana przez dwunogów została przeze mnie wykluczona w momencie jej zauważenia. Więc strumień lub zarośla... Mam dziwne wrażenie, że to ta druga będzie bardziej odpowiednia. Podążę więc tędy, przez te gęste, trudnodostępne chaszcze, nadal szukając wrednego małpiszona. Nie chcę prosić nikogo o pomoc w tym momencie.
_________________
 
     
Galliusz 
Do some magic



Wiek: 29
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1097
Skąd: Magic Place
Wysłany: 2018-06-07, 22:03   

Nie mogą w tej chwili liczyć na węch, postanowiłaś spróbować szczęścia i spróbowałaś się „przebić” przez zarośla. Szybko tego pożałowałaś. Gąszcz był wyjątkowo zwarty, pełen wytrzymałych pędów oraz ciernistych gałęzi. Ukłucia po próbie sforsowania przeszkody trochę cię popieką. Dopiero po dłuższej chwili zdołałaś zlokalizować niewielką „wyrwę” w zaroślach, przez którą mogłaś się przeczołgać. Oczywiście chwilę to trwało i wciąż co jakiś czas coś cię ukłuło, ale udało ci się przedostać. Pobiegłaś dalej za zapachem i… nagle straciłaś trop w okolicach dużego pniaka, który pozostał po ściętym drzewie. Wygląda na to, że źle wybrałaś. Wredny małpiszon wyprowadził cię na manowce, a raczej ciernie. W dodatku nie byłaś sama. Usłyszałaś za sobą syk. Na szczęście ten który go wydał, nie ruszył od razu do ataku.
- Co to ma być? Najpierw jakiś Mankey mi wtargnął na werandę, a teraz Rockruff do tego? Co za parszywa noc! Gadaj po coś tu przylazł, albo zaraz zobaczymy kto ma groźniejsze uzębienie! – pieklił się gryzoń, który w dodatku pomylił twoją płeć.
_________________


Mazirra | Box | Bank
Sparks | Box | [url=pokemoncrystal.pl/topics27/3462.htm#69590]Bank[/url]
Kasai | Reshi

Jezioro | Kopalnia | Ogród
 
 
     
Kaoriann 
Arf!



Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lut 2018
Posty: 388
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-06-08, 20:35   

Osz by to jasny sz... Nie, mama uczyła, że nie wolno przeklinać. Odwróciłam się patrząc na syczącego na mnie gryzonia. Nie chcę walczyć, na pewno nie teraz... Tym bardziej, że i tak straciłam sporo czasu przez małpiatkę. No i się podrapałam. Głupia małpa...
- Po pierwsze, nie jestem facetem - rzucam, chyba niezbyt grzecznie. Ups, mój błąd. Po prostu jestem nieco zdenerwowana tym, że tracę niepotrzebnie czas... Potrząsam łebkiem
- Przepraszam, ja... um... szukam kogoś, konkretnie tej małpy która tu była przede mną... Trop zaprowadził mnie tutaj, nie wiedziałam, że ktoś tu mieszka, naprawdę przepraszam - kulę lekko uszka. Naprawdę jest mi przykro, że obudziłam pokemona - Mam właśnie egzamin do Nocnej Straży - dodaję cichutko, być może uzna to za okoliczność łagodzącą i mnie nie zje? A może nawet pomoże? Chyba nie mam wyjścia jak tylko poprosić o pomoc... Nie chciałam tego robić, ale nie mogę sobie pozwolić na niezdanie tego. Zbytnio mi zależy. Ojciec będzie zawiedziony, jeżeli mi się nie uda... Matka tym bardziej, a człowiek dostanie dowód na to, że się nie nadaję... Brrr... Okropna wizja
- Być może wiesz, gdzie się udał? Nie chciałam Ci przeszkadzać... - mówię po chwili
_________________
 
     
Galliusz 
Do some magic



Wiek: 29
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1097
Skąd: Magic Place
Wysłany: 2018-06-13, 16:14   

- Dla mnie to jeden diabeł, czy jesteś samicą, czy nie! Liczy się, że wtargnęłaś na mój teren! – syczał gryzoń, choć poprawił się.
To że szukasz kogoś raczej nie zmniejszało gniewu gryzonia. Trochę się jednak uspokoił, gdy powiedziałaś, że masz egzamin i to wszystko przez niego.
- Zakichani strażnicy, nigdy nie uprzedzają, że mają jakieś egzaminy, czy inne ćwiczenia – mamrotał pod nosem. – Dobra, tym razem ci daruję szczeniaczku. I mogę co powiedzieć dokąd ta małpa, która mi trawnik wygniotła poszła. Masz mu tylko powiedzieć, że naskarżę na niego do kogo trzeba. Nikt się nie będzie ze mnie śmiał bezkarnie! No więc ten żartowniś wrócił się do cierni skacząc zygzakami i ocierając się o pnie, a potem skręcił przed nimi w lewo, nad strumień. Biegłem za nim, ale go po drodze zgubiłem. No to już wiesz, a teraz zjeżdżaj! Niektórzy chcą w tym lesie się wyspać – warknął, wracając się do swojej ukrytej w trawie nory.
_________________


Mazirra | Box | Bank
Sparks | Box | [url=pokemoncrystal.pl/topics27/3462.htm#69590]Bank[/url]
Kasai | Reshi

Jezioro | Kopalnia | Ogród
 
 
     
Kaoriann 
Arf!



Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lut 2018
Posty: 388
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-06-15, 22:08   

- Dziękuję i przepraszam - rzucam cichutko. No pięknie... Muszę się wrócić. I znowu tamtędy... Świetnie. Wracam się więc do początków i idę teraz drogą nad strumień. Małpiszon jest sprytny... Jeżeli przepłynął przez rzekę będzie ciężko go znaleźć. Chyba, że zostawi ślady... Zobaczymy na miejscu. Na pewno dokładnie się rozejrzę. Będzie wesoło... Ale przynajmniej jednego pokemona mam za sobą. Problem jednak z tym, że nawet jeśli uda się zdać test małpy zostanie jeszcze jeden pokemon, próba siły... Mam dziwne wrażenie, że może mi się nie udać... Ale na pewno dam z siebie wszystko co tylko się da!
_________________
 
     
Galliusz 
Do some magic



Wiek: 29
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1097
Skąd: Magic Place
Wysłany: 2018-06-27, 18:29   

A zatem zostawiłaś za sobą wkurzonego gryzonia, który zaczął ogonem pucować swój pniak i wróciłaś się najprostszą drogą do ściany cierni, ale zamiast się przez nie przedzierać, skręciłaś nad strumień. Faktycznie dało się wyczuć zapach małpy, ale słabiej. Musiał pokonać tą drogę szybko i wysoko. Trop zaprowadził cię prosto nad rzekę. Tutaj znacznie trudniej było go wywęszyć. Niemniej podążałaś tropem wzdłuż strumienia, raz skacząc na ten brzeg, raz na drugi. W końcu zobaczyłaś małpę trzymającej się stopami gałęzi wiszącej nad rzeczką.
- No siema poszarpany wilczku – Zawołał do ciebie, zaśmiewając się. – Zastanawiało mnie, kiedy mnie znajdziesz. Trochę ci to zajęło. No ale jesteś. Żeby nie przedłużać. Prowadzę próbę zręczności, która polega na tym, że ja będę uciekał, a ty musisz mnie złapać. Dla ułatwienia, będę miał przywiązany do ogona Soothe Bell – małpa zamachał rzeczoną częścią ciała, wywołując łagodny odgłos dzwoneczka. Prościzna, czyż nie? Ale zasady mówią, że masz prawo zadać mi pytania o mój test. Tak więc słucham?[/i] – dodał, dalej chichocząc.
To ci dopiero śmieszkujący typ.
_________________


Mazirra | Box | Bank
Sparks | Box | [url=pokemoncrystal.pl/topics27/3462.htm#69590]Bank[/url]
Kasai | Reshi

Jezioro | Kopalnia | Ogród
 
 
     
Kaoriann 
Arf!



Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lut 2018
Posty: 388
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-06-30, 11:28   

Uf. W końcu znalazłam małpiszona. I tak jak myślałam, próba zręczności do najłatwiejszych należeć nie będzie. Biorąc pod uwagę, że to małpa... Westchnęłam cichutko. O co mogłabym go zapytać? Hm. Mogę zadać pytania tylko na temat jego testu... Zmarszczyłam brwi
-Jak mam Cię złapać na drzewie? Wilki po drzewach nie chodzą - rzuciłam po chwili. Może to i banalne pytanie, a także naiwne, ale ma swoje uzasadnienie biorąc pod uwagę, gdzie małpiszon się znajduje. Spojrzałam na niego wyczekująco. Jak na razie tylko to jedno pytanie przyszło mi do głowy... A nie, chwila! - A poza tym mogę używać moich ataków?
_________________
 
     
Galliusz 
Do some magic



Wiek: 29
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1097
Skąd: Magic Place
Wysłany: 2018-07-08, 19:09   

Małpa zachichotała po twoim pytaniu, po czym wspięła się na gałąź, przelazła w stronę lądu i zeskoczyła z wyraźnym dzwonieniem, ale tak by być poza zasięgiem twojego ewentualnego susa.
- Test mądrości to nie jest, ale zadałaś mądre pytania – stwierdził. – Tak więc moja próba musi być sprawiedliwa, więc będę uciekał po ziemi, ale nie myśl sobie, że dzięki temu będzie ci wiele łatwiej. I tak, możesz używać swoich ataków – odpowiedział ci, rozciągając kończyny. – Coś jeszcze? Czy możemy zaczynać? – dodał.
_________________


Mazirra | Box | Bank
Sparks | Box | [url=pokemoncrystal.pl/topics27/3462.htm#69590]Bank[/url]
Kasai | Reshi

Jezioro | Kopalnia | Ogród
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.