Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Daisy7
2017-02-22, 07:01
Luna - w drodze po zemstę
Autor Wiadomość
War Machine


Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 670
Wysłany: 2018-07-16, 18:58   

Dziewczyna-duch słucha Cię uważnie i po chwili pokiwała głową na to co do niej mówiłaś, a słuchała Cię w skupieniu. - Co racja to racja, powinnaś może... Bardziej skupić się na tym by mu przeszkodzić, by nie osiągnął celu, by nie skrzywdził innych.... Zemsta nic Ci nie wróci, a zamiast niej możesz starać się po prostu ratować przed gościem inne rzeczy i osoby... Żeby nie doświadczyły tego samego co Ty - usłyszałaś taką odpowiedź. Potrafi łagodnie przekazać pewne rzeczy w sumie.
_________________
Nadia KP|BOX|BANK
POKE KP
ChristineKP|BOX|BANK
 
     
Mirajane 


Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2971
Ostrzeżeń:
 3/5/7
Wysłany: 2018-07-16, 19:09   

Uśmiecham się słysząc -Dziękuje Lyra. Jak zawsze umiesz pomóc. W takim razie zróbmy co trzeba by jakkolwiek mu przeszkadzać. Rano jak tylko chłopak odpocznie to lecimy dalej. Powiedziałam w lepszym humorze. -Obronimy tą Albino Darkrai. Nie ważne co. A teraz się zdrzemnę. Jak coś to mnie obudź dobrze? Zamykam oczy jak leżę i staram się odpocząć tak jak Giratina. Też mi to dobrze zrobi. Mamy jeszcze trochę drogi.
_________________
KP/ Box/Bank
 
     
War Machine


Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 670
Wysłany: 2018-07-16, 20:08   

- Jasne, masz szczęście że duchy nie muszą spać - poowiedziała na to zadowolona i niedługo śpisz... Budzisz się następnego dnia wcześnie rano a Giratina piecze jakieś mięso jak widzisz i chyba bardzo się stara by było dobrze zrobione. - Dzień dobry - powiedział nawet zadowolony i po kilku minutach dostajesz świetnie wypieczone żeberka i pachną świetnie, użył ziół dostępnych tutaj ale efekt naprawdę dobry jak czuć w sumie.
_________________
Nadia KP|BOX|BANK
POKE KP
ChristineKP|BOX|BANK
 
     
Mirajane 


Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2971
Ostrzeżeń:
 3/5/7
Wysłany: 2018-07-16, 20:32   

Śpię słodko, a rano budzi mnie zapach mięsa. Od razu ślinka mi pociekła. -Dobry Giratina. -Witam go i niedługo zajadam mięsko. Uwielbiam je jeść. -Bardzo dobre jest. Chwalę jego kuchnie. Zaraz po tym jestem gotowa do lodu. -Jak myślisz? Daleko jeszcze by znaleźć tą Darkrai. Musimy zrobić wszystko by draniowi przeszkodzić. Już wolę myśleć o zabieraniu mu czasu niż o samej zemście. Posłałam uśmiech do Lyry.
_________________
KP/ Box/Bank
 
     
War Machine


Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 670
Wysłany: 2018-07-16, 21:19   

Widzisz że sprawił mu radość fakt, że posmakowała Ci jego kuchnia i potem zmienia się znowu w pokemona poruszającego ogonem. - Myślę że dzisiaj późnym popołudniem już tam dotrzemy - powiedział pokemon na to i jak wsiadacie wszyscy to ruszył w drogę. - I cieszy mnie że trochę zmieniłaś spojrzenie na tą sprawę... Bałem się że zemsta Cię zniszczy - powiedział szczerze na to pokemon i leci dalej. Widzisz że w sumie atmosfera wam coraz bardziej utrudnia lot, chyba zapowiada się na sztorm, ponieważ lecicie nad oceanem. - Musimy skorzystać z odwróconego świata - powiedział i po chwili tam znowu wlatujecie by uniknąć konfrontacji z siłami natury.
_________________
Nadia KP|BOX|BANK
POKE KP
ChristineKP|BOX|BANK
 
     
Mirajane 


Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2971
Ostrzeżeń:
 3/5/7
Wysłany: 2018-07-22, 17:17   

Słucham go uważnie i cieszy mnie to, ze porozmawiałam z Lyrą wcześniej oraz to, że zmieniłam całkowicie pogląd na tą sprawę. Wsiadałam po tym na niego by mógł kontynuować lot. Jednak sztorm mógł nam przeszkodzić więc nie miałam nic przeciwko odwróconemu światu mimo iż nie do końca go lubiłam przez pustkę. -Mam tylko nadzieję, że sztorm szybko przejdzie i wylecimy stąd albo szybko dotrzemy. Nie za bardzo lubię to miejsce... Zbyt pusto. Nie chciałam tym urazić Giratiny, ale taka była prawda oraz moje osobiste zdanie.
_________________
KP/ Box/Bank
 
     
War Machine


Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 670
Wysłany: 2018-07-29, 20:59   

- Rozumiem... A dla mnie to mimo wszystko dom - powiedział po chwili namysłu i leci spokojnie. Wieczorem wylatuje z dziury i widzisz wyspę spowitą dziką i gęstą roślinnością, dającą na myśl trochę mroczny klimat przy okazji, idealnie pasuje do pokemona takiego jak Darkrai. - No i jesteśmy i nic nie płonie czy coś czyli zoroark tu nie dotarł... - powiedziała Lyra i niedługo jesteście na brzegu wyspy, nareszcie cel! Teraz znaleźć tą Darkrai i ją ochronić.
_________________
Nadia KP|BOX|BANK
POKE KP
ChristineKP|BOX|BANK
 
     
Mirajane 


Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2971
Ostrzeżeń:
 3/5/7
Wysłany: 2018-08-01, 12:48   

-Wiem. Dlatego ostrożnie dobieram słowa. Powiedziałam i na miejscu cieszyło mnie, ze nic złego tutaj się nie dzieje. Jeszcze. Schodzę z Giratiny. -No to teraz zadanie nr. 2. Znaleźć Darkrai. W sumie chyba da się ją wyczuć po energii i po tym, że jest biała. Powiedziałam zamyślona i rozejrzałam się. Po czym ruszyłam ostrożnie kawałek dalej. Lepiej uważać by nie wpaść w jaką pułapkę. Nigdy nic nie wiadomo na nowym terenie.
_________________
KP/ Box/Bank
 
     
War Machine


Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 670
Wysłany: 2018-08-01, 20:37   

Nie ma tu chyba nic takiego jak pułapki, ale w oddali widzisz jakieś światło... Ognisko? Raczej niemożliwe by był tu człowiek, a Zoroark raczej by czegoś takiego nie robił. Giratina zawęszył i po chwili rusza tam zainteresowany.
- Tak, to zapach Darkrai - rzucił po chwili namysłu i idzie z Tobą spokojnie.
Littlen też po chwili rusza tam... w sumie to chyba ktoś piecze sobie jagody jak można wyczuć, czyli pewnie ta Darkrai wie jak się urządzić.
_________________
Nadia KP|BOX|BANK
POKE KP
ChristineKP|BOX|BANK
 
     
Mirajane 


Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2971
Ostrzeżeń:
 3/5/7
Wysłany: 2018-08-02, 20:55   

Przezorny zawsze ubezpieczony. Idę w stronę tego ogniska wraz z grupą. Zastanawia mnie czy takie jagódki są dobre. Jednak po chwili myśli te odrzucam i się rozglądam. -Nie widzę tej Darkrai na razie. Mam tylko nadzieję, ze będzie nas chciała wysłuchaćPowiedziałam zadowolona, ze jesteśmy przed naszym głównym przeciwnikiem. Łapie za rękę Giratinę i idę z nim tak do ogniska. Musze dodać sobie jakoś otuchy by myśleć pozytywnie.
_________________
KP/ Box/Bank
 
     
War Machine


Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 670
Wysłany: 2018-08-03, 05:40   

I faktycznie... Jest tu biała Darkrai! Białe ciało, czerwony "kołnierz" i oczy, wygląda w sumie bardzo urokliwie. Spojrzała w waszą stronę od razu zaskoczona. - Um... witajcie? - rzuciła nie mając tu chyba nigdy dotąd gości jak można stwierdzić... Chyba nie wie nic o sprawie z Zoroarkiem jeszcze z tego co możesz stwierdzić. I piecze właśnie te jagódki na patyku jak widzisz, pachną super... Zreztą jest tu mnóstwo krzaków jagód jak widać.
_________________
Nadia KP|BOX|BANK
POKE KP
ChristineKP|BOX|BANK
 
     
Mirajane 


Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2971
Ostrzeżeń:
 3/5/7
Wysłany: 2018-08-05, 11:39   

-No cześć... My właśnie cię szukamy bo taka sprawa jest. Bo takie jeden pokemon Zoroark ma amulet co zbiera duszę silnych ludzi oraz pokemonów. Chcemy mu przeszkodzić by nic się tobie nie stało. Wyjaśniam i przy okazji zjadam kilka jagódek. Zrobiła mi straszny smak na niego. Opowiadam tez jak dostałam wiadomość od duchów i jak tutaj się dostaliśmy. Następnie przedstawiam grupę. -No i tak właśnie wylądowaliśmy z wiadomością, że ktoś czyha na twoje życie.
_________________
KP/ Box/Bank
 
     
War Machine


Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 670
Wysłany: 2018-08-05, 20:21   

Pokiwała głową na to zaniepokojona. - Rozumiem... Tak naprawdę byłam kiedyś człowiekiem no ale widać jak się to skończyło - pokazała po sobie. - I w takim razie muszę się pilnować... I możecie się częstować jak coś, jagody rosną tu wszędzie i są genialne jak się je upiecze - powiedziała po chwili do was przyjaźnie i siada myśląc chyba o tym co jej opowiedzieliście, zdecydowanie jest zaniepokojona tym wszystkim. - Będzie ciekawie, zdecydowanie...
_________________
Nadia KP|BOX|BANK
POKE KP
ChristineKP|BOX|BANK
 
     
Mirajane 


Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2971
Ostrzeżeń:
 3/5/7
Wysłany: 2018-08-14, 20:16   

Zrywam kilka jagód i nabijam na patyk, a potem nad ogień by się piekły. -Dlatego jesteśmy tutaj by cię chronić. A jemu i tak muszę pokrzyżować plany więc idealnie. -powiedziałam spokojnie i uśmiecham się by ją pocieszyć. -Więc nie musisz się martwić. Dodałam patrząc jak tam moje jagódki. Kiedy są gotowe to od razu zjadam. -Masz po swojej stronie legendę, ducha, gijinkę oraz Littena. Może mały, ale umie przypiec swoim ogniem. Pogłaskałam go gdy był kotek bliżej mnie. Wiedziałam, że to uwielbia. Po tym tulę się do chłopaka zadowolona, że zdążyliśmy na czas i byliśmy przed naszym głównym rywalem.
_________________
KP/ Box/Bank
 
     
War Machine


Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 670
Wysłany: 2018-08-15, 13:20   

Pokiwała głową na to. - No to może wam pomogę w takim razie? Nie mam nic do zajęcia i przynajmniej się przydam do czegoś sensownego - zaproponowała. Giratina widzisz ,że zastanawia się. - To mogłoby być dobre, gdyby na przykład z nami podróżowała, mielibyśmy na nią oko i byłoby nam lepiej walczyć z Zoroark - zaproponował i obejmuje Cię przesuwając delikatnie dłonią po Twoim boku co jest bardzo przyjemne w sumie.
_________________
Nadia KP|BOX|BANK
POKE KP
ChristineKP|BOX|BANK
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group -
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.