Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Daisy7
2018-07-17, 16:29
Multikonta
Autor Wiadomość
totoro 
forest spirit


Wiek: 25
Dołączyła: 02 Maj 2018
Posty: 170
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-07-17, 14:58   

Kyuubi.
Wciąż nie rozumiem w czym widzisz problem.
Jestem graczem - chcę grać - wychodzę więc z propozycją, a ty mi zarzucasz, że CHCĘ CZEGOŚ. Nie wiem, co jest w tym złego. Gdybym nic nie chciała, to bym nie zakładała tego wątku. TY chciałaś kolejnej KP, więc wyszłaś z propozycją pięciu, a nikt Ci nie zarzuca "JAK ŚMIESZ CZEGOŚ CHCIEĆ?". Zanim ocenisz innych - spójrz na siebie.

Wyjaśnij mi sens czekania na kartę przez dwa miesiące? Spójrz na to z ludzkiej perspektywy - jest lato, ludzie chcą grać - okej - spoko, poczekam 2 miesiące, ale co mi to da? Będzie wrzesień, moja aktywność na forum i pewnie wielu innych zmaleje.

Da mi tyle, że stracę ten czas, bo Kyuubi trzyma się idei, która nie ma ŻADNEGO sensu.
(wciąż czekam na argumenty btw.)

Cytat:
FYI trzy dni temu założyła nową KP, rezygnując z poprzedniej, tym samym samej sobie resetując licznik. To jest wyrzucenie lizaka przez okno i pretensje do całego świata o to, że się go nie ma.


Z karty zrezygnowałam, ponieważ mi nie odpowiadała. Co by mi dało granie nią na siłę? Czy uważasz, że to byłoby w porządku wobec MG? Jeśli coś komuś nie odpowiada to z tego rezygnuje, a nie ciągnie coś, by przypadkiem użytkowniczka forum się o to nie czepnęła.

Propozycja Sosika nie jest złotym środkiem, ale jest wciąż bardziej uczciwa.

Cytat:
Martwicie się tym, że zabraknie MG albo modzi będą mieć za dużo pracy. Myślicie, że jeśli zezwolicie nowym graczom na dwie postaci na start to nagle zrobi się ogromny burdel, a sami jesteście za tym, by zezwolić na 5 kart.

Tak się boisz o ten burdel, a wciąż nie odwołałaś się do moich słów. Słucham.

(Przypomnę jeszcze - miną 2 miesiące i stara gwardia będzie mogła stworzyć DWIE karty. Do tego wszyscy Ci, co teraz zaczęli grę, również będą mieli prawo do jednej. )
_________________


Leopold Butters Stotch | konto bankowe | box | trofea | gra
Who's the boy that can laugh at a storm cloud?
Turn a frown into a smile for free?
Who's the kid with a heart full of magic?
Everyone knows it's Butters!

 
     
Kyuubi
Your worst nightmare


Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 1634
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-07-17, 15:24   

totoro napisał/a:
Kyuubi.
Wciąż nie rozumiem w czym widzisz problem.

Bo nawet nie próbujesz zrozumieć. Twoje "chcę" jest ważniejsze, niż próba spojrzenia na to z więcej niż jednego punktu widzenia.
Cytat:
Jestem graczem - chcę grać - wychodzę więc z propozycją, a ty mi zarzucasz, że CHCĘ CZEGOŚ. Nie wiem, co jest w tym złego. Gdybym nic nie chciała, to bym nie zakładała tego wątku. TY chciałaś kolejnej KP, więc wyszłaś z propozycją pięciu, a nikt Ci nie zarzuca "JAK ŚMIESZ CZEGOŚ CHCIEĆ?".

Wszyscy jesteśmy graczami i wszyscy chcemy. I nadal nie pojmujesz, że "druga dla wszystkich na hurra, niech robią na potęgę" to nie to samo co piąta dla MG, których jest garstka i jeszcze mniej osób z niej skorzysta. Ba, sama najprawdopodobniej poprzestanę na czterech.
Chciałaś zmiany zasad dotyczących multikont - zmieniły się na takie, jakie chciałaś. Ba, dostałaś nawet więcej, ale ciągle Ci mało. Nie można być tak zachłannym, bo się kiedyś człowiek udławi.

Cytat:
Zanim ocenisz innych - spójrz na siebie.

No patrzę. I widzę osobę, która spędziła na tym forum dobre parę lat, włożyła w jego rozwój mnóstwo czasu, pracy i serca, opracowała dla niego wiele rzeczy, sprzątała je i dobrze się na nim bawiła, pomagając mu zasuwać do przodu, kłócącą się z kimś, kto przyszedł dwa i pół miesiąca temu i twierdzi, że wie lepiej, co pomoże forum, BO WIE Z INNYCH FOR. Tak, też się zastanawiam, po co kopię się z koniem, skoro uważasz, że wiesz lepiej.

Cytat:
Wyjaśnij mi sens czekania na kartę przez dwa miesiące? Spójrz na to z ludzkiej perspektywy - jest lato, ludzie chcą grać - okej - spoko, poczekam 2 miesiące, ale co mi to da? Będzie wrzesień, moja aktywność na forum i pewnie wielu innych zmaleje.

To jest akurat guzik prawda. Na wakacje aktywność ludzi zawsze MALEJE, nie rośnie. Ba, pamiętam, jak podczas którychś wakacji Panda panikowała, że Crystal umiera, bo było tak mało ludzi. Bo wiesz, to, że Tobie się nudzi nie znaczy, że inni ludzie nie wyjeżdżają i nie mają na forum aż tyle czasu. Między innymi dlatego to jest dobry moment - mniejszy ruch - mniejszy wysyp kart - bardziej kontrolowalne warunki testowe takiego rozwiązania.

Cytat:
Da mi tyle, że stracę ten czas, bo Kyuubi trzyma się idei, która nie ma ŻADNEGO sensu.
(wciąż czekam na argumenty btw.)

Gdybyś czytała ze zrozumieniem to, co próbowałam Ci wyjaśnić przez dosłownie całą noc, to nie musiałabyś czekać i może nawet wiedziałabyś, jaki to ma sens.

Cytat:
Z karty zrezygnowałam, ponieważ mi nie odpowiadała. Co by mi dało granie nią na siłę? Czy uważasz, że to byłoby w porządku wobec MG? Jeśli coś komuś nie odpowiada to z tego rezygnuje, a nie ciągnie coś, by przypadkiem użytkowniczka forum się o to nie czepnęła.

Jak szybko znudzą Ci się w takim razie kolejne, które założysz od razu, bo akurat wpadł Ci taki pomysł?

Cytat:
Propozycja Sosika nie jest złotym środkiem, ale jest wciąż bardziej uczciwa.

Nom. Skoro ja nie mogę, to inni niech też nie mogą, lol

Cytat:
Tak się boisz o ten burdel, a wciąż nie odwołałaś się do moich słów. Słucham.

Masz tam wyżej. Kolejna KP na każdego nowego użytkownika na starcie =/= dodatkowa KP dla garstki osób, która jednak na tym forum siedzi od jakiegoś czasu - edit: I coś na jego rzecz robi, a nie domaga się, bo tak.

Cytat:
(Przypomnę jeszcze - miną 2 miesiące i stara gwardia będzie mogła stworzyć DWIE karty. Do tego wszyscy Ci, co teraz zaczęli grę, również będą mieli prawo do jednej. )

Miną dwa miesiące i też będziesz miała drugą. Ba, minie jeszcze miesiąc i założysz sobie dodatkową za MG, o ile Ci się do tej pory nie znudzi. W czym problem?
_________________
Czy moje życie jest jakąś reżyserowaną na kolanie w sklepie zoologicznym grą komputerową? - DC1

[Chiyuri | Box | Bank] | [Joyce | Box | Bank] | [Yuuji | Box | Bank]
  
 
     
Mhrok 
Knight of Londinium~


Wiek: 25
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2206
Skąd: Biedastok
Wysłany: 2018-07-17, 15:38   

Jako moderator, niejako związany z tematem KP itp., pragnąłbym wyrazić swoje zdanie na ten temat. Oficjalnie jestem na nie za tym, aby zaczynać od dwóch KP. Tak, uważam, że jedna KP na początek w zupełności wystarczy. Wiecie czemu? Dlatego że tak naprawdę nowa osoba, która przybędzie na forum, zanim w pełni zaznajomi się ze wszystkimi mechanikami i tajemnicami, minął jej właśnie te dwa miesiące czasu. Sam, kiedy przeszedłem tutaj z innego forum, miałem różne pomysły na KP, jednak podporządkowałem się temu, że mogę mieć tylko jedną. I jakoś żyję. Nie jestem starym wyżeraczem, jestem tutaj ledwo trzy lata, gdzie niektórzy bywają po te siedem od początku. Kyuu ma rację, teraz czekanie dwóch miesięcy dla drugiej trenerskiej jest niczym w porównaniu do wymagań na multikonto. Zatem może przy nich pozostaniemy? W końcu jeśli lubi się pisać i jest się zdeterminowanym, aby mieć kolejną KP, te dziesięć stron nie powinno być problemem, prawda?
_________________


I'll say this not as a King, but as
a loyal knight. Anything to disturb
the King's peace will be crushed!
Clarent Blood Arthur!
MYukine Hakui:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Harumi Hasashi:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Leticia Forvedge:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kazuto Kirigaya (Eevee):
Karta Postaci
 
     
totoro 
forest spirit


Wiek: 25
Dołączyła: 02 Maj 2018
Posty: 170
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-07-17, 15:48   

Cytat:
Bo nawet nie próbujesz zrozumieć. Twoje "chcę" jest ważniejsze, niż próba spojrzenia na to z więcej niż jednego punktu widzenia.


Ty patrzysz ze swojego punktu widzenia, a ja mam swój.
Czy nie tak działa dyskusja?

Cytat:
Gdybyś czytała ze zrozumieniem to, co próbowałam Ci wyjaśnić przez dosłownie całą noc, to nie musiałabyś czekać i może nawet wiedziałabyś, jaki to ma sens.


Wiem co pisałaś w nocy. Ale w czasie dyskusji brało udział max. 5 osób.
Chcę przenieść dyskusję do tematu, żeby każdy mógł odnieść się do Twoich argumentów, a następnie moich kontrargumentów.

Cytat:
Jak szybko znudzą Ci się w takim razie kolejne, które założysz od razu, bo akurat wpadł Ci taki pomysł?


Tej karty nie założyłam od razu. Stworzyłam ją jakieś pół roku temu, jednak czasem w trakcie okazuje się, że to jednak nie jest to. Jeśli nie zacznę grać to nigdy się nie przekonam. Równie dobrze po tych dwóch miesiącach mogę stworzyć kartę i z niej zrezygnować. Równie dobrze mogę grać przez pół roku i stwierdzić, że już mi się nie chce. Nikt nie jest prorokiem.
Jeśli dla Ciebie to taki problem to może jednak wróćmy do dwóch trenerów na łebka? Statystycznie to będzie mniej porzuconych kart.

Cytat:
Miną dwa miesiące i też będziesz miała drugą. Ba, minie jeszcze miesiąc i założysz sobie dodatkową za MG, o ile Ci się do tej pory nie znudzi. W czym problem?


W tym, że może zrobić się burdel, którego się tak strasznie obawiasz.
Gdybym miała patrzeć na czubek własnego nosa, nie godziłabym się na więcej niż 2 karty, bo sama nie chcę więcej. Byłam za, bo widziałam, że ludzie tego chcą. Jestem świadoma, że przez to będzie mniej miejsc u MG i być może nie zapiszę się do tego, którego chcę, ale uważam, że forum powinno się rozwijać w kierunku optymalnym dla wszystkich.

Wprowadzenie dwóch kart na start nie zaszkodzi. Takie jest moje stanowisko. Uzasadnij swoje, zamiast wchodzić w prywatne sprawy i proszę, skończ z tym passive aggresive i zacznijmy normalną DOROSŁĄ dyskuję.
_________________


Leopold Butters Stotch | konto bankowe | box | trofea | gra
Who's the boy that can laugh at a storm cloud?
Turn a frown into a smile for free?
Who's the kid with a heart full of magic?
Everyone knows it's Butters!

  
 
     
Kyuubi
Your worst nightmare


Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 1634
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-07-17, 16:00   

totoro napisał/a:
Wprowadzenie dwóch kart na start nie zaszkodzi. Takie jest moje stanowisko. Uzasadnij swoje, zamiast wchodzić w prywatne sprawy i proszę, skończ z tym passive aggresive i zacznijmy normalną DOROSŁĄ dyskuję.

Uzasadniłam, ale połowa cytatów Ci uciekła.
_________________
Czy moje życie jest jakąś reżyserowaną na kolanie w sklepie zoologicznym grą komputerową? - DC1

[Chiyuri | Box | Bank] | [Joyce | Box | Bank] | [Yuuji | Box | Bank]
 
     
Kesty 
It's curse o'clock!


Dołączyła: 21 Wrz 2017
Posty: 381
Wysłany: 2018-07-17, 16:09   

Okay, okay.
Ja jestem za tym, żeby więcej osób się na temat tej propozycji wypowiedziało, bo jak na razie tylko cztery osoby coś powiedziały~ Naprawdę chcę poznać opinię reszty, bo Wasze stanowiska już są bardzo dobrze znane XD Proszę być tu grzecznym, bo pacnę po łapkach.

Powtórzę omawianą propozycję:

Dwie KP (dowolne) na start, zamiast jednej, bez czekania.

Czekam, aż więcej osób się na ten temat odezwie, dziękuję.

_________________

k a ż d y _ M G _ j e s t _ p o _ c z ę ś c i _ s a d y s t ą _

RRRR
RRRR

 
     
totoro 
forest spirit


Wiek: 25
Dołączyła: 02 Maj 2018
Posty: 170
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-07-17, 16:11   

Mhrok, rozumiem Twoje stanowisko, ale uważam, że jest bardzo subiektywne.
Z mojej perspektywy wszystko wyglądało na odwrót - nie uważam tej mechaniki gry za skomplikowaną. Przeczytałam, ogarnęłam, czasem zajrzałam jeszcze raz, ale nie walnęłam żadnych gaf. Myślę, że jeśli ktoś nie będzie się czuł pewny, to nie wystartuje z dwoma Kartami. Nikt mu przecież nie każe. A nawet jeśli - to co się stanie?

Człowiek uczy się na błędach. Jedna, czy dwie KP - tak czy siak będzie je robił.

Cytat:
Sam, kiedy przeszedłem tutaj z innego forum, miałem różne pomysły na KP, jednak podporządkowałem się temu, że mogę mieć tylko jedną. I jakoś żyję.

To, że kiedyś inni mieli trudniej to nie powód, by teraz nowi odczuwali to samo.
Kiedyś było gorzej - nie było internetu - jedynym dostępem do informacji były jedynie książki. Zawsze znajdzie się dziadek, który będzie narzekał, że teraz to młodzież ma za łatwo. Świat się rozwija, forum także powinno.
_________________


Leopold Butters Stotch | konto bankowe | box | trofea | gra
Who's the boy that can laugh at a storm cloud?
Turn a frown into a smile for free?
Who's the kid with a heart full of magic?
Everyone knows it's Butters!

 
     
totoro 
forest spirit


Wiek: 25
Dołączyła: 02 Maj 2018
Posty: 170
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-07-17, 16:11   

Argumenty, które wyłapałam:

Cytat:
Nie można być tak zachłannym, bo się kiedyś człowiek udławi.

Argument na poziomie "Gdyby kózka nie skakała, to by nózki nie złamała". Nie bawmy się w babciowe powiedzonka, pls.
Mam nadzieję, że to samo mówisz ludziom, którzy uważają, że pracownik w sklepie nie powinien zarabiać więcej niż minimalna krajowa (albo pracodawcom, którzy uważają, że pracownicy nie powinni mieć płatnego urlopu).

Cytat:
Kolejna KP na każdego nowego użytkownika na starcie =/= dodatkowa KP dla garstki osób, która jednak na tym forum siedzi od jakiegoś czasu.

Dobra, ale z tego wynika, że po wprowadzeniu zmian starzy gracze dostaną z miejsca Kartę, a reszta musi czekać, bo tak.
Rozumiem, że stary użytkownik = lepszy użytkownik.
Spoko, nie mam więcej pytań.

Cytat:
edit: I coś na jego rzecz robi, a nie domaga się, bo tak.

Jeśli to aluzja, to powiem tyle - jestem MG, więcej nie mogę.
Jeśli chciałabym coś robić na rzecz forum, to powiedz, czy mam jakąś możliwość poza wypluwaniem z siebie propozycji, których nawet nie chcesz sensownie kontrargumentować?
_________________


Leopold Butters Stotch | konto bankowe | box | trofea | gra
Who's the boy that can laugh at a storm cloud?
Turn a frown into a smile for free?
Who's the kid with a heart full of magic?
Everyone knows it's Butters!

  
 
     
Goldwear 



Dołączyła: 14 Lip 2018
Posty: 25
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-07-17, 16:15   

właściwie to jestem za wprowadzeniem dwóch KP na start... wydaje mi się, że ludzie chętniej zostają na forkach jeśli mają tam więcej do zostawienia, zresztą, skoro jest tyle wolnych miejsc to może powinno się to wprowadzić;)

ewentualnie wydłużyć czas stażu na forum, bo rzeczywiście 10 stron w przygodzie to sporo - z tego co widziałam, wielu MG odpisuje wolno:P
_________________
 
     
Mhrok 
Knight of Londinium~


Wiek: 25
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2206
Skąd: Biedastok
Wysłany: 2018-07-17, 16:21   

Goldwear napisał/a:
ewentualnie wydłużyć czas stażu na forum, bo rzeczywiście 10 stron w przygodzie to sporo - z tego co widziałam, wielu MG odpisuje wolno:P


Tak, 10 stron u niektórych to sporo. I dlatego wyszliśmy z propozycją, ażeby to znieść i dać możliwość zrobienia drugiej KP po dwóch miesiącach. Kiedyś nie dyskutował nikt z regulaminem, jedynie się temu podporządkowywał. Idąc dalej, można by wyjść z propozycją, aby dawać ludziom pokemony na większym niż na 5 poziomie, bo dzięki temu będą mogli łatwiej przepychać się w grze czy w Liderach Crystala.
_________________


I'll say this not as a King, but as
a loyal knight. Anything to disturb
the King's peace will be crushed!
Clarent Blood Arthur!
MYukine Hakui:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Harumi Hasashi:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Leticia Forvedge:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kazuto Kirigaya (Eevee):
Karta Postaci
 
     
totoro 
forest spirit


Wiek: 25
Dołączyła: 02 Maj 2018
Posty: 170
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-07-17, 16:28   

Ale dodanie KP w żadnej sposób nie ułatwia rozgrywki. Daje jedynie dodatkową rozrywkę.
Tym bardziej, że druga postać po 2 miesiącach jest już przyklepana.
Z jakiegoś powodu wszyscy chcą wprowadzić zbędne utrudnienie w postaci czasu.

A myślenie na zasadzie Kiedyś nie dyskutował nikt z regulaminem, jedynie się temu podporządkowywał jest szkodliwe społecznie. Kiedyś kobiety nie miały prawa głosu i nikt z tym nie dyskutował. Wiadomo, że w porównaniu z tym forum to jedynie błahostka, ale analogia jest identyczna.

Jeśli podporządkowywanie się regulaminowi to taka cudowna sprawa, to w takim razie po co w ogóle powstał ten dział?
_________________


Leopold Butters Stotch | konto bankowe | box | trofea | gra
Who's the boy that can laugh at a storm cloud?
Turn a frown into a smile for free?
Who's the kid with a heart full of magic?
Everyone knows it's Butters!

 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2018-07-17, 16:29   

Robi się tu jakiś, za przeproszeniem, burdel, dlatego zamykam wątek. Jak wszystko przeczytam i ogarnę, o co chodzi, napiszę co i jak.
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2018-07-19, 00:55   

Przeczytane i informuję, że na razie (bo nie wiemy, co nam przyniesie przyszłość) reforma multikont zostaje taka, jaką zatwierdziłam stronę wcześniej. Powody:
- zgodziły się na taką reformę pozostałe, nazwijmy je, osoby decyzyjne (Gwen i Księć), a także większość innych użytkowników, która brała udział w dyskusji (propka została stworzona na początku lipca, a w ostatnim czasie prawie codziennie ktoś wspominał o niej na chatango, więc myślę, że każdy kto chciał, miał wystarczająco dużo czasu na zabranie głosu w tej sprawie; robienie tego po zatwierdzeniu propki jest trochę meh);
- większość postulatów (w tym możliwość posiadania aż 4 ludzkich KP i 1 Poke-KP, czyli chyba ten najbardziej interesujący graczy) została spełniona i uważam, że nie można za bardzo uproszczać sprawy, a odczekanie 2 miesięcy na zrobienie sobie drugiej KP nie jest czymś strasznym (zwłaszcza, że przedtem, aby móc posiadać drugą trenerską KP, trzeba było mieć również 2 miechy stażu na forum + wykonać zadanie i mieć 10 stron w przygodzie);
- argument "nowi będą mieli trudniej" uważam za niesłuszny, gdyż, jak opisałam wyżej, kiedyś użytkownicy musieli oprócz 2 miesięcy stażu na forum, zrobić również zadanie i mieć 10 stron w przygodzie, aby móc posiadać drugą ludzką KP; fakt, że na Poke-KP nie trzeba było czekać, ale coś za coś + zerknij na poniższy powód;
- w nawiązaniu do powyższego argumentu chciałabym jeszcze dodać, że kompletnie nie rozumiem uzasadnienia "skoro starzy gracze mieli zasady takie i owakie, to nie fair, aby nowi mieli inne", ponieważ, idąc tym rozumowaniem, nie powinniśmy niczego zmieniać (no chyba, że na korzyść graczy), mój ironiczny przykład z chatango a propos: musimy przywrócić lokaty, bo teraz ich nie ma, a cały czas są na forum KP z postaciami, które do tej pory mają spore pieniążki z lokat; podsumowując, zmiany mają służyć przyszłości całego forum, a nie być powodem do rozpatrywania, czy lepiej było zrobić coś przed daną zmianą czy po niej
- o argumencie "zluzujcie, to forum dla zabawy, po co tyle zasad" również pisałam na chatango: forum jak najbardziej jest dla funu, ale bez zasad zrobi się bajzel na kółkach i wszystko zdechnie, zanim w ogóle jakakolwiek zabawa się zacznie; to tak w sumie na przyszłość dla wszystkich, którzy chcieliby używać takiego argumentu .-.

Okey, to chyba tyle. Postaram się jeszcze dziś zaktualizować wątek dot. multikont. A ten pozostaje zamknięty, bo uważam temat za wyczerpany i nie chcę kolejnego bajzlu. Potraktujcie to jako ostateczną adminowską decyzję, z którą nie należy się wykłócać. W końcu po coś ten czerwony kolorek mam .-. Jak już wspominałam nie raz, forum jest dla graczy i większość spraw staramy się omawiać ze wszystkimi drogą demokratyczną, ale są też takie kwestie, incydenty, w których musimy zadecydować sami (chodzi mi o to, że gdybyśmy wszystko rozwiązywali na zasadzie głosowania, to ktoś mógłby podać propkę "z okazji pierwszego dnia wiosny dajmy wszystkim graczom Mega Stone za nic" i domyślam się, że propka otrzymałaby znacznie więcej "za" niż "przeciw").

EDIT:
Sosik napisał/a:
Btw, inna sprawa, mogę poczekać z przenoszeniem wszystkich rzeczy z multi na główne konto do czasu aż wrócę do Polszy i laptopa? Kopiowanie tego wszystkiego, przelogowywanie się i wgl na fonie jest trochę upierdliwe, a nie chciałbym czegoś zepsuć, bo naprawianie tego później z telefonu to też nie jest najprostsza sprawa, zwłaszcza kiedy trzeba wołać adminów do historii postów.

Tak, możesz poczekać z tym wszystkim do powrotu z emigracji x'D
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
Ostatnio zmieniony przez Daisy7 2018-07-19, 01:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.