Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Smocze niespodzianki
Autor Wiadomość
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-07-18, 23:52   

Szop - bezbłędnie
Autumn - jeden błąd. Numer 2 to nie pokemon a numer 7 to właśnie Dialga



Etap 2

Tego mi było trzeba! Nowi gracze! Oczywiście mogą oni brać udział w evencie, tylko będą mieli minimalnie mniej "cenne" nagrody (shiny proszek dalej mogą zdobyć, wystarczy znaleźć ukryte kawałki obrazków - więcej info wyżej) Punktacja pozostaje tajemnicą jak i nagrody aż do końca eventu. Wybaczcie za zastój ale sobie odpoczęłam w górach, zrobiłam niemal do końca AT no i...Jeszcze jedna prywatana sprawa. Ale do rzeczy! Co w tym etapie? Hyhy a no coś, czego większość nie lubi (Gwen uwielbia xD) PUZZLE! Obowiązkowe na każdym moim dużym evencie :3 Puzzle mają po 60 elementów - ja wybrałam sobie losową kartę (bo to właśnie przedstawiają puzzle) i zrobiłam ją w 9 min (ja - ta która nie lubi puzzli xD)

Cytat:
Autumn https://www.jigsawplanet....id=1591333e9091
Walkapa https://www.jigsawplanet....id=3405cd04e9ab
Conan https://www.jigsawplanet....id=0cbc66a81fa6
Szop https://www.jigsawplanet....id=235201a17174
Kesty https://www.jigsawplanet....id=3b8f6ca8552b


Macie czas na ułożenie ich do 22.07.2018 godzina 23:59:59
Ułożone puzzle wysyłacie mi w tym temacie w formie SS gdzie chce widzieć czas ich ułożenia, datę oraz godzinę. Innych nie będę akceptować!


[


_________________

------------
 
     
Kesty 
It's curse o'clock!


Dołączyła: 21 Wrz 2017
Posty: 381
Wysłany: 2018-07-19, 00:23   



Ja lubię puzzle o/
_________________

k a ż d y _ M G _ j e s t _ p o _ c z ę ś c i _ s a d y s t ą _

RRRR
RRRR

 
     
Walkapa 
Main Rakana


Wiek: 16
Dołączył: 15 Cze 2018
Posty: 25
Wysłany: 2018-07-19, 21:24   

Ja i puzzle to porażka


Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________
Karta postaci: http://pokemoncrystal.pl/topics4/3292.htm
 
     
Autumn 
Gin no kaze


Dołączyła: 04 Lut 2018
Posty: 71
Skąd: ~~~
Wysłany: 2018-07-21, 17:19   

Ja tam bardzo lubię puzzle ^.^

_________________
 
     
DJSonaX 
Medicine


Wiek: 20
Dołączyła: 19 Lip 2016
Posty: 734
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-07-22, 09:56   

Nienawidzę puzzli, sprawiają mi ból fizyczny ;-;

_________________
"So help me, why can't this be love?
Tell me, why can't this be enough?
When is high ever high enough?
It's all I've ever hoped for..."

Emilia Lee - KP/Gra/Bank/Box
Mikazuki Tasogare - KP/Gra/Bank
IV - KP/Bank


 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-08-15, 23:15   


Etap 3



TAK, WIEM MINĘŁO DUZO CZASU. Ale ja mam wakacje i intensywnie lenię się z nich korzystam. Trochę się niestety posypało w tym miesiącu, straciłam dwóch zajebistych MGów i...w ogóle moja sytuacja na forum to teraz jakiś survival. Dlatego też przygotowałam dla was coś takiego na następny etap (przedostatni)

Każdy z was ląduje na innej bezludnej wyspie. Wcielacie się w pokemona, nie jakiegoś uber silnego, jednak coś tam potraficie. Jesteście sami, wyspę zamieszkują dzikie Charmandery które chętnie zrobią sobie z was posiłek. Na szczęście po wielu tygodniach udało wam się wydostać z wyspy, zwracając na siebie uwagę przepływającemu w oddali statkowi.

Twoim zadaniem, drogi graczu, jest:
1. Wybranie pokemona (nie legendarnego, nie Mega) w którego się wcielasz i dobranie do niego 3 ataków. TYLKO zakazuję wybierania pokemonów które potrafią pływać i latać.
2. Opisanie jak przetrwaliście na bezludnej wyspie. Nie musi być to długie opowiadanie na 3 strony, wstaczy mi krótko i zwięźle jak radziłeś sobie te siedem tygodni bez możliwości powrot do pokemonowej cywilizacji
3. Na końcu uwzględnij czym/jak zwróciłeś uwagę przepływającemu w oddali statkowi

Macie czas do 23.08.2018 godzina 23:59:59 ale mile widziane wcześniej oddane "odpowiedzi" :) Będę oceniać kreatywność, pomysłowość itd a nie ilość linijek.


hyhy
_________________

------------
 
     
DJSonaX 
Medicine


Wiek: 20
Dołączyła: 19 Lip 2016
Posty: 734
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-08-16, 12:27   

Wybieram Quilavę <3 3 Dobieram do niej ataki: Dig, Cut, Eruption.
Będąc małą i zwiną łasicą, mogę przemieszczać się po wyspie niezauważonym. Poruszam się głównie przez krzaki, rzadko wychodzę na otwartą przestrzeń.
Staram się zbierać różne rodzaje owoców, wspinając się na drzewa, lub ścinając je bezpośrednio z drzewa.
Owady i małe gryzonie też mogą wejść w skład mojej diety.
Dzięki Dig mogę wykopać sobie norkę pod ziemią i tam spokojnie spać. Jedynie zasłaniam wejście do niej, aby inni nie mogli jej znaleźć. Dig jest także dobrą formą ucieczki, gdy Charmeleony mnie wykryją. Gady nie mają nade mną żadnej przewagi, więc wykopanie tunelu w ziemie, a następnie szybka ewakuacja, nie powinno być problemem.
Widząc statek w oddali, ścinam sporą ilość gałęzi za pomocą Cut, tworzę ogromną kupę przy brzegu rzeki i podpalam ją za pomocą Eruption. Sam atak jest widowiskowy, a tworząc ogromne ognisko, powinienem zwrócić na siebie uwagę statku.
_________________
"So help me, why can't this be love?
Tell me, why can't this be enough?
When is high ever high enough?
It's all I've ever hoped for..."

Emilia Lee - KP/Gra/Bank/Box
Mikazuki Tasogare - KP/Gra/Bank
IV - KP/Bank


 
     
Kesty 
It's curse o'clock!


Dołączyła: 21 Wrz 2017
Posty: 381
Wysłany: 2018-08-16, 14:22   

Minccino || Hyper Voice, Charm, Captivate

Wielu by pomyślało, że mały gryzoń na wyspie pełnej głodnych jaszczurek, które wkrótce przemienią się w smoki, nie ma szans na przetrwanie; jednak Manccino udowodnił, że nawet nieduży stworek potrafi sobie poradzić w niesprzyjających warunkach.
Manccino nie szukał konfrontacji. Unikał walki jak tylko mógł, korzystając ze swojego niewielkiego wzrostu oraz zręczności. Wspinał się na drzewa, ukrywał się bądź wciskał w szczeliny, w które jego wrogowie nie mogli się dostać. Zbadał tutejszy teren, a także stworzył sieć tuneli, które pozwoliły mu na łatwiejsze poruszanie się na wyspie pełnej drapieżników. Gdy jednak szczęście mu nie dopisało oraz na drodze znalazł się Charmander, używał swoich umiejętności: Charm lub Captivate, żeby obniżyć ataki przeciwnika, a także swojej szybkości, żeby uniknąć ataków oraz jak najszybciej czmychnąć do bezpiecznego miejsca.
Udało mu się nawet, dzięki swojej umiejętności Cute Charm, przeciągnąć jednego z tamtejszych pokemonów na swoją stronę, co było olbrzymią pomocą - podzielenie się wiedzą na temat wyspy i cicha pomoc sprawiła, że nowe życie gryzonia stało się o wiele łatwiejsze.
Jedzenia szukał na krzewach, drzewach oraz w ziemi, patrząc za wszelkimi owocami lub nasionami. Musiał się przestawić z wcześniejszego, wygodnego życia i nauczyć się, że nie ma tu wyboru oraz nie może marudzić na to, co znalazł. Pierwsze trzy dni były pod tym względem najgorsze, ale później nie tylko nauczył się tolerować znalezione przysmaki, ale również odkrył miejsca, gdzie mógłby je znaleźć.
Podczas kolejnej wyprawy na jedzenie, Manccino zauważył na wodzie statek. Rzucił owoce na ziemie, podbiegł jak najbliżej brzegu oraz zastosował Hyper Voice w nadziei, że załoga go usłyszy. Szczęśliwie dla gryzonia - usłyszeli. Podobnie jak drapieżniki z wyspy, które skierowały się na brzeg.
Ostatnie minuty na wyspie okazały się najbardziej stresujące. Nie tylko przez dopływający statek, który wzbudził ogromne nadzieję, ale także zbliżające się Charmandery. Manccino nie wiedział, czy powinien się ukryć, czy zostać na widoku. Postanowił połączyć dwie z tych rzeczy, najpierw się chowając, a jeśli jaszczurki znalazłyby jego schronienie, wyskoczyłby w nadziei, że ludzie będą wystarczająco blisko, by się u nich schronić, ewentualnie użyć swojej szybkości i zręczności, ażeby uniknąć kolejnych ataków, przeciągając sytuację możliwie jak najdłużej.
Manccino wyszedł z tego cało, z nową wiedzą, z nowymi doświadczeniami oraz możliwością opowiedzenia swojej przygody innym pokemonom.
_________________

k a ż d y _ M G _ j e s t _ p o _ c z ę ś c i _ s a d y s t ą _

RRRR
RRRR

 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-08-26, 17:21   


Etap 4


*Przeszukiwanie kieszeni w próbie znalezienia wakacji*
*Zastanawianie się nadsensem jutrzejszego wyjazdu*
*Próby zakończone niepowodzeniem*


Nie mam nic ciekawego do powiedzenia, kocham lenistwo w wakacje ale przez te lenistwo one tak szybko lecą v.v Mam nadzieję, że podołam wyzwaniu i będe w stanie odpisywać chociaż raz na tydzień lub dwa kiedy zacznie się piekło egzaminu i przygotowywania się do matury od... jeszcze nie wiem kiedy + trzeba marca zrobić cosplay (a może i szybciej? Planuję spróbować dostać się na maskaradę na Pyrkonie...hyehye raczej nie ale warto mieć marzenia) Ostatni etap i daję całkiem dużo czasu na jego zrobienie. No ale do rzeczy!

Twoim zadaniem, drogi graczu, jest
1. Wybranie jednej z tych par : vs l vs l vs pokemonów które będą ze sobą walczyć
2. Następnie masz uzasadnić, dlaczego ich walka będzie najbardziej widowiskowa
3. Napisać gdzie odbędzie się walka i jaki jest jej powód

Macie czas do 4.09.2018 godzina 23:59:59 ale mile widziane wcześniej oddane "odpowiedzi" :) To już ostatni etap więc powstarajcie się!


kawałek!
_________________

------------
  
 
     
Kesty 
It's curse o'clock!


Dołączyła: 21 Wrz 2017
Posty: 381
Wysłany: 2018-08-28, 20:25   


vs

No przecież to się rozumie samo przez się!
Dwie nie-legendy - co może być w tym niewidowiskowego? Wyobraźmy sobie scenariusz: jest noc, jest ciemno, jest wiatr. Znajdujemy się przy fabryce, gdzie nietoperz i glut mieli delikatne nieporozumienie wywołane ananasem Noiverna, którego Muk zdążał zajumać, gdy tamten nie patrzył. Konfrontacja jest ostra, zaczynają lecieć obrazy w stylu "yo mama", takie jak: twoja matka jest tak gruba, że kiedy posadziłem ją na wadzę, powiedziałem 'potrzebuję twojej wagi, nie twojego numeru telefonu'. Okropne bluzki, cała okolica zwiędła, część uciekła, część oglądała dalej walkę.
Kiedy rzucanie mięsem się skończyło, coś jebło mocniej. Jeden dał drugiemu, tamten oddał, nietoperz został upaćkany glutem, a w odwecie skrzydlaty pieprznął skrzydłami oraz wiatrem zdmuchnął Muka tak mocno, że ten przebił ścianę fabryki - ale to nie była zwyczajna fabryka, a wytwórnia fajerwerków. Dach się zaczął zawalać, iskry poleciały, fajerwerki się zapaliły PEW PEW wszędzie, gdzie nie spojrzeć, jasne światła, głośne krzyki, TVN przyjechał, z helikoptera obserwują zdarzenia, nadają LIVE w internetach!
Muk przegrywa, dopieprzony fajerwerkami i petardami, jednakże Noivern nie wygrywa. Bez odzyskania swojego ananasa, odlatuje, czując się tak samo przegrany, jak glut, z którym walczył.

Koniec
jeśli myślisz, że nie miałam na to kompletnie pomysłu, masz rację - nie miałam ♥
_________________

k a ż d y _ M G _ j e s t _ p o _ c z ę ś c i _ s a d y s t ą _

RRRR
RRRR

 
     
DJSonaX 
Medicine


Wiek: 20
Dołączyła: 19 Lip 2016
Posty: 734
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-09-04, 15:18   

Prawdę powiedziawszy to wszystkie byłyby tak samo ciekawe i każdą z nich bym opisał na parę stron, ale no w zadaniu jest jasno napisane, że muszę wybrać tylko jedną parę :(

W każdym razie wybrałbym dwójkę:
V
Ta walka byłaby nie tylko bardzo ciekawa ze względu na to, że to starcie Dawida z Goliatem, ale dodatkowym czynnikiem byłaby umiejętność Regigigasa.
Widzicie gdyż to starcie przebiegłoby mniej więcej tak.
Mały Victin wchodzi do ogromnej świątyni Regigigasa (po co? Aby udowodnić światu, że jest on najsilniejszą legendą, a gdzie lepiej zacząć niż u mistrza trzech golemów?). Gryzoń, mimo ogromnej różnicy wielkości, byłby pewny siebie i w sumie słusznie. Jego mały rozmiar jest w tym przypadku atutem. Mógł skakać i przemieszczać praktycznie niezauważonym po całym ciele przeciwnika, a ten mógłby jedynie machać łapami, jakby chciał odepchnąć namolną muchę.
Victin ma też ten plus, że mimo niewielkich gabarytów, kopię jak koń.
Więc tak o to mały gryzoń skakałbym i robiłby dosłownie kółeczka obok giganta, a ten nie miałby nawet jak go uderzyć. Victini bawiłby się ze swoją ofiarą, będąc przekonany swojego nieuniknionego zwycięstwa.
Lecz ohoo, nagle coś się dzieje. Prawdziwa umiejętność Regigigasa się włącza, a tytan jest już prawdziwie rozgrzany.
Wyobraźcie sobie minę Victiniego gdy zdaję sobie sprawę, że do tej pory o połowę wolniejszy przeciwnika nagle dorównuje mu w szybkości, a do tego jego ciosy też stają dwa razy potężniejsze.
Coś co do tej pory kreowało się jak jedno strona walka, niespodziewanie zmienia się w prawdziwe starcie tytanów. Victini miał teraz przed sobą przeciwnika, który nie tylko dorównywał mu w szybkości, ale też był zdecydowanie od niego silniejszy.

Koniec :/
Nikt nie pisał, że mam opisać obieg całej walki i ją skończyć, miałem jedynie napisać dlaczego ma być najciekawsza. Voilà
_________________
"So help me, why can't this be love?
Tell me, why can't this be enough?
When is high ever high enough?
It's all I've ever hoped for..."

Emilia Lee - KP/Gra/Bank/Box
Mikazuki Tasogare - KP/Gra/Bank
IV - KP/Bank


 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-09-16, 22:50   


Podsumowanie



Ślicznie dziękuję wam za branie udziału w evencie, wytrwałość i cierpliwość wobec mnie :)
Będzie tutaj zawarte rónież takie moje ogłoszenie - wrzesień ciężki. We wrześniu wszystko trzeba poukładać, co chwilę coś się zmienia. Doszły mi dodatkowe kursy, zajęcia i cholera wie co jeszcze dojdzie lub się zmieni. Dlatego też musicie być bardzo gotowi na to, że odpisy będą pojawiać się do tydzień lub nawet i co dwa tygodnie. Nie ma na razie szans na to abym np. dała wam kilka odpisów w przeciągu 3 dni.

Na początku eventu była tajemnicza, ukruta punktacja ale z racji tego, że się trochę motzno wsio sypnęło - usunełam punktację i po prostu rozdam wam nagrody za udział :)


Autumn
Wzięłaś udział 2/4 etapy więc za udział dostajesz
Dowolny pokemon zwykły/shiny na poziomie 15 l Dwa dowolne TM'y l 10 RC

Szop
Wziąłeś udział w 4/4 etapach więz za udział dostajesz
Dowolny shiny/zwykły pokemon na poziomie 25 l Cztery dowolne TM'y l 20 RC


Kesty
Wzięłaś udział w 3/4 etapach więc za udział dostajesz
Dowolny shiny/zwykły pokemon na poziomie 20 l Trzy dowolne TM'y l 15 RC

Skany tworzycie sami - wszystko za wyjątkiem histori (czyli - umiejkę, charakter czy płeć wybieracie sami) i wysyłacie mi je do zatwierdzenia pod tym postem. Należy też napisać, że odbieracie nagrody :)

Dodatkowo przypominam, że jeżeli odnaleźliście ukryte obrazki należy je teraz poskładać do kupy (tak właściwie były to kawałki 1 obrazka) i wysłać mi "sklejone" na PW. Jeżeli wszystko będzie się zgadzać, przyznam wam dodatkowo Shiny Proszek (o czym wspomniałam na początku eventu)

Dziękuję za udział :) To był ostatni "duży" event na jakiś czas. Teraz najpewniej coś -prawie-za-darmo- dostaniecie w okresie świątecznym znając mnie x]


_________________

------------
  
 
     
Kesty 
It's curse o'clock!


Dołączyła: 21 Wrz 2017
Posty: 381
Wysłany: 2018-09-17, 00:31   

Dziękuję za event \o/ i za puzzle, więcej puzzlów!
Odbieram rzeczy, skan dostałaś już na PW :I Jeszcze teraz muszę nie zapomnieć, żeby wpisać to w listę do wprowadzenia x'D
_________________

k a ż d y _ M G _ j e s t _ p o _ c z ę ś c i _ s a d y s t ą _

RRRR
RRRR

 
     
Autumn 
Gin no kaze


Dołączyła: 04 Lut 2018
Posty: 71
Skąd: ~~~
Wysłany: 2018-09-17, 16:37   

Ja również dziękuję za event :) Choć nie brałam udziału we wszystkich etapach, to i tak były bardzo pomysłowe, ciekawe, a przede wszystkim zabawne
_________________
 
     
DJSonaX 
Medicine


Wiek: 20
Dołączyła: 19 Lip 2016
Posty: 734
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-09-18, 11:41   

Z założenia to chyba miał być dość krótki event, na pół wakacji, a ciągnął się dość długo ;-; Ale no ciesze się, że dotrwałem do końca <3 a poniżej jest mój skan

Furfrou
Imie: Lulu

Poziom: 25
Typ:
Ewolucje: Furfrou
Ataki: Tackle, Growl, Sand Attack, Baby-Doll Eyes, Headbutt, Tail Whip, Bite,
Charakter i historia:
Umiejętności: Fur Coat - Obniża o połowę siłę ataków fizycznych wroga.
Trzyma: -
_________________
"So help me, why can't this be love?
Tell me, why can't this be enough?
When is high ever high enough?
It's all I've ever hoped for..."

Emilia Lee - KP/Gra/Bank/Box
Mikazuki Tasogare - KP/Gra/Bank
IV - KP/Bank


  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group -
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.