Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wybory na mistrzów gier [otwarte]
Autor Wiadomość
Księciu 
pstryk

Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1996
Skąd: Kraków
Wysłany: 2018-07-20, 18:20   

W obu przypadkach jestem na tak. Gratuluję DC1, Kesty, zostaliście przyjęci do grona MG. Jeszcze dzisiaj zostaną wam założone działy. ;)
_________________


MXander Hale
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea
 
     
DJSonaX 
Medicine


Wiek: 20
Dołączyła: 19 Lip 2016
Posty: 734
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-08-06, 08:24   

Elo laski i Daisy7
Ma banicja mija dzisiaj, wiec o to wracam i ponownie zgłaszam się na mg



Easy, mam dwa cynki na gry do prowadzenia.


Edit: I tak nie zrobię tego w 30 min, bo 100% że dostanę to o jakieś głupiej godzinie, gdzie nie będę miał możliwości wejścia na pc.
_________________
"So help me, why can't this be love?
Tell me, why can't this be enough?
When is high ever high enough?
It's all I've ever hoped for..."

Emilia Lee - KP/Gra/Bank/Box
Mikazuki Tasogare - KP/Gra/Bank
IV - KP/Bank


  
 
     
Księciu 
pstryk

Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1996
Skąd: Kraków
Wysłany: 2018-08-06, 10:03   



~ Pytania ogólne ~

Czy spełniasz wymogi na MG?:
Czy byłeś już MG na Crystalu? Jeśli tak, dlaczego już nim nie jesteś?:
Jak często zamierzasz dawać graczom odpisy?:
Czy często potrzebujesz zastępcy? Jeśli tak, proszę wybrać go TERAZ:
Ile ludzkich przygód jesteś w stanie prowadzić na raz?:
Czy zgadzasz się na kilkuosobowe przygody?:
Czy zgadzasz się na Poke-przygody? Jeśli tak, ile jesteś ich w stanie prowadzić na raz?:
Czy zgadzasz się się na Fakemony?:
Jeśli chcesz, podaj krótki opis swojego działu MG:

~ Krótki teścik ~

Czy jest obowiązek, by MG wprowadzał graczom fabularnie Pokemony, które zdobyli poza przygodą?:
Czy MG może pozwolić graczowi tak po prostu złapać ultrabestię na 34lvl, jeśli aktualnie jego najsilniejszym Pokemonem jest Torchic na 24,5lvl?:
Czy gracz przy pomocy Femimascu może zmienić płeć dowolnemu Pokemonowi?:
Czy Cosmoga traktujemy jako Pokemona legendarnego?:
W jaki sposób gracz może ewoluować swojego Magnetona w Magnezone w przygodzie? :
Uporządkuj następujące balle - Ultraball, Pokeball, Masterball, Greatball - tak, by każdy kolejny miał mniejszą szansę na pochwycenie dzikiego Pokemona:
(DOD*) Kilka słów od siebie lub o sobie:

~ Umiejętności pisarskie ~
Poniższe opisy mają mieć formę odpisu MG dla gracza, a nie opowiadania, gdzie odpisujesz za MG i gracza.

Wykreuj postać przewodnika po Aloli.
Napisz dialog dwóch przeciwników chcących ze sobą skończyć raz na zawsze, których podsłuchuje twój gracz:

~ Skan ~

Przygotuj skan dowolnego Pokemona, którego grupa jajka to Mineral

Kod:
  [center][img]http://i.imgur.com/5jPt2RF.png[/img]

[i][b]~ Pytania ogólne ~[/b][/i][/center]
[b]Czy spełniasz wymogi na MG?:[/b]
[b]Czy byłeś już MG na Crystalu? Jeśli tak, dlaczego już nim nie jesteś?:[/b]
[b]Jak często zamierzasz dawać graczom odpisy?:[/b]
[b]Czy często potrzebujesz zastępcy? Jeśli tak, proszę wybrać go TERAZ:[/b]
[b]Ile ludzkich przygód jesteś w stanie prowadzić na raz?:[/b]
[b]Czy zgadzasz się na kilkuosobowe przygody?:[/b]
[b]Czy zgadzasz się na Poke-przygody? Jeśli tak, ile jesteś ich w stanie prowadzić na raz?:[/b]
[b]Czy zgadzasz się się na Fakemony?:[/b]
[b]Jeśli chcesz, podaj krótki opis swojego działu MG:[/b]

[center][i][b]~ Krótki teścik ~[/b][/i][/center]
[b]Czy jest obowiązek, by MG wprowadzał graczom fabularnie Pokemony, które zdobyli poza przygodą?:[/b]
[b]Czy MG może pozwolić graczowi tak po prostu złapać ultrabestię na 34lvl, jeśli aktualnie jego najsilniejszym Pokemonem jest Torchic na 24,5lvl?:[/b]
[b]Czy gracz przy pomocy Femimascu może zmienić płeć dowolnemu Pokemonowi?:[/b]
[b]Czy Cosmoga traktujemy jako Pokemona legendarnego?:[/b]
[b]W jaki sposób gracz może ewoluować swojego Magnetona w Magnezone w przygodzie?[/b]:
[b]Uporządkuj następujące balle - Ultraball, Pokeball, Masterball, Greatball - tak, by każdy kolejny miał mniejszą szansę na pochwycenie dzikiego Pokemona:[/b]
[b](DOD*) Kilka słów od siebie lub o sobie:[/b]

[center][i][b]~ Umiejętności pisarskie ~[/b]
[size=9]Poniższe opisy mają mieć formę odpisu MG dla gracza, a nie opowiadania, gdzie odpisujesz za MG i gracza.[/size][/i][/center]
[b]Wykreuj postać przewodnika po Aloli.[/b]
[b]Napisz dialog dwóch przeciwników chcących ze sobą skończyć raz na zawsze, których podsłuchuje twój gracz:[/b]

[center][i][b]~ Skan ~[/b][/i][/center]
[b]Przygotuj skan dowolnego Pokemona, którego grupa jajka to Mineral[/b]


Twoja następna rezygnacja ze stanowiska sprawi, że zostaniesz wpisany na czarną listę na stałe.
_________________


MXander Hale
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea
Ostatnio zmieniony przez Księciu 2018-08-06, 10:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
DJSonaX 
Medicine


Wiek: 20
Dołączyła: 19 Lip 2016
Posty: 734
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-08-06, 13:47   

Cytat:
Twoja następna rezygnacja ze stanowiska sprawi, że zostaniesz wpisany na czarną listę na stałe.


Są osoby, które tak jak ja 2 razy zrezygnowały ze stanowiska mg i nie trafiły nigdy na czarną listę i są osoby, które zrezygnowały z mg więcej niż 2 razy i też nie widać ich na liście .-.
Ale ok, rozumiem, ktoś musi być czarnym koniem (choć w moim przypadku, to szopem).



~ Pytania ogólne ~

Czy spełniasz wymogi na MG?: Tak
Czy byłeś już MG na Crystalu? Jeśli tak, dlaczego już nim nie jesteś?: Byłem, dwa razy. Za pierwszym razem zrezygnowałem po 1-2 miesiącu bodajże, wszystko trochę mi uderzyło do głowy i zrezygnowałem. Za drugim razem byłem mg 1,5 roku. Potrzebowałem przerwy i resetu. Nie żałuję, że za drugim razem odszedłem, żałuje że za długo się męczyłem.
Jak często zamierzasz dawać graczom odpisy?: Na ten moment, to codziennie, ale zaraz będę szukał pracy itp, ale nie powinien spać poniżej serii odpisów, co 2 dni.
Czy często potrzebujesz zastępcy? Jeśli tak, proszę wybrać go TERAZ: Nie, ale Kaiwe <3 <3<3
Ile ludzkich przygód jesteś w stanie prowadzić na raz?: Na ten moment 5, ale z czasem pula się pewnie powiększy.
Czy zgadzasz się na kilkuosobowe przygody?: Tak
Czy zgadzasz się na Poke-przygody? Jeśli tak, ile jesteś ich w stanie prowadzić na raz?: Tak
Czy zgadzasz się się na Fakemony?: Tak
Jeśli chcesz, podaj krótki opis swojego działu MG: Moderator Kyuubi

~ Krótki teścik ~

Czy jest obowiązek, by MG wprowadzał graczom fabularnie Pokemony, które zdobyli poza przygodą?:
Ok, będę szczery. Nie mogę znaleźć na ten temat nic w regulaminie ogólnym, a tam są wszystkie ogólne zasady dla mg, lecz mimo wszystko, powiedziałbym, że nie. Gracz sam decyduję, czy chcę mieć danego pokemona wprowadzonego do gry.
Czy MG może pozwolić graczowi tak po prostu złapać ultrabestię na 34lvl, jeśli aktualnie jego najsilniejszym Pokemonem jest Torchic na 24,5lvl?:
Cytat:
5. UB można schwytać wyłącznie w Beast Ball (dostępny w markecie).

Poza tym nie znajduję żadnych innych regulacji względem łapania UB w przygodzie. Minimalny poziom UB nie jest podany, a choć nie jestem pewien, czy zasada 10lv obowiązuję w tym przypadku, różnica wynosi 9,5, wiec jest ok.
Podsumowując, powiedziałbym, że tak, o ile użyje do tego Beast Balla i oczywiście, najpierw odpowiednio osłabi UB.
Czy gracz przy pomocy Femimascu może zmienić płeć dowolnemu Pokemonowi?:
Zmiana płci Pokemona
Daje link do całego tematu, gdyż jest to tylko jeden post i skupia się wyłącznie na temacie zadanym w pytaniu.
Więc nie, nie można zmienić płci dowolnemu pokemonowi.
Przy okazji powiem, jak bardzo jest to głupi przedmiot, głównie z powodu, że trzeba mieć zgodę pokemona. Jak wspominała kiedyś (świętej pamięci [*]) Shuu, również nie wyobrażam sobie takiej rozmowy ze stworkiem "Wiem, że nie czujesz się dostatecznie mężczyzną, więc może chcesz zostać dziewczynką?".
Ogólnie warto napomnieć, że byłem w tej sytuacji, miałem Shiny Raltsa M, a chciałem mieć Shiny Mega Gardevoir i to koniecznie F. W życiu nie podjąłbym tej rozmowy, nawet w grze pbf, więc skorzystałem z wymian u Ann i tam po prostu zmieniłem płeć.
Według mojej opinii (a tak, pamiętam, moja opinia na tym forum się nie liczy) proponowałbym usunięcie "zgody pokemona", a jeśli nie, to chociaż pozwolenie zmiany płci każdemu pokemonowi, o ile się zgodzi.
Uważam, że wymagania są zbyt duże, względem tego, co robi przedmiot, zwłaszcza że istnieją prostsze sposoby osiągnięcia tego samego (nawet za free, korzystając z wymian u Ann).
Czy Cosmoga traktujemy jako Pokemona legendarnego?:
Cytat:
Solgaleo (i Lunala) jest na forum oddzielną legendą. Rezygnujemy z Cosmoga i Cosmoem, których łapanie jest zabronione.

Być może, coś jest jeszcze o nim gdzieś indziej napisane, ale rezygnuję z szukania, gdyż ten cytat wyczerpuje w pełni pytanie.
Tak naprawdę pytanie jest źle sformułowane, gdyż nie tylko nie traktujemy Cosmoga jako legendę, ale nie traktujemy go jak pokemona .-.
Jak podałem w cytacie, Cosmog i Cosmoem, nie istnieją w naszym "CrystalDexie". Mimo wszystko uważam, że jak ktoś wylosuje Solgaleo lub Lunalę, Mg może wprowadzić mu do przygody Cosmoga, tyle że gracz nie jest w stanie go złapać. Cosmog będzie wtedy zwykłym npc lub towarzyszem. Gracz będzie mógł go złapać dopiero, jak ten się przemieni, ale nie wcześniej niż gracz spełni wszystkie wymagania, aby go złapać.
Oczywiście to wszystko zależy od woli mg, ale osobiście uważam (wiem, moja opinia się nie liczy na tym forum), że lepsze coś takiego, niż całkowita banicja stworka z forum.
W jaki sposób gracz może ewoluować swojego Magnetona w Magnezone w przygodzie?:
Cytat:
Pokemony, które w grach ewoluują tylko poprzez wbicie poziomu w danym miejscu, u nas nie muszą udawać się specjalnie w tą jedną określoną lokację, lecz należy użyć na nich w przygodzie odpowiedniego przedmiotu:
Gigatesla - Gładki, owalny przedmiot wykonany z nieznanego stopu metalu, generujący ogromne pole magnetyczne, zakłócające wszystkie urządzenia elektroniczne. Pozwala na ewolucje Magnetona, Nosepassa i Charjabuga w ich wyższe formy. Traci swe właściwości po użyciu (jednorazowego użytku).

Uważam, że powyższy cytat dostatecznie wyczerpuje temat, a sam nie mam nic w tej sprawie do dodania.
Uporządkuj następujące balle - Ultraball, Pokeball, Masterball, Greatball - tak, by każdy kolejny miał mniejszą szansę na pochwycenie dzikiego Pokemona:
Cytat:
Masterball - Podstawowa kula ze skutecznością 100% złapania Pokemona.
Ultraball - Podstawowa kula ze skutecznością 75% złapania Pokemona.
Greatball - Podstawowa kula ze skutecznością 50% złapania Pokemona.
Pokeball - Podstawowa kula ze skutecznością 25% złapania Pokemona.

Wzięte z "Balle", wyciąłem wszystko, co nie jest związane z samym pytaniem.
(DOD*) Kilka słów od siebie lub o sobie:
If you're sexy and you know it, clap your hands
*Clap Clap*

~ Umiejętności pisarskie ~
Poniższe opisy mają mieć formę odpisu MG dla gracza, a nie opowiadania, gdzie odpisujesz za MG i gracza.

Wykreuj postać przewodnika po Aloli.
Gdy dotarłeś do Aloli, słońce wysoko świeciło na nieboskłonie. To była długa, ale chociaż ekscytująca podróż. Po tygodniu wojaży na statku wreszcie dotarłeś na twardy ląd.
Czułeś na karku powiew przygody, więc żwawo ruszyłeś podbić nowy świat.
Wszystko by szło jak po maśle, gdyby nagle ktoś nie stanął przed tobą. Była to dziewczyna, niewiele starsza od ciebie. Jej długie blond włosy byłe spięte w kok, a ona sama ubrana była w powiewną sukienkę w tropikalne kwiaty, idealna na panujący tutaj klimat.
W dłoniach trzymała sporawą kartkę, na której było zapisanie nic innego, jak twoje imię i nazwisko.
- Cześć! - Zaczęła głosem pełnym entuzjazmu. - Jestem Mia! Będę twoją przewodniczką!
Jej urocza twarzyczka z szerokim uśmiechem nie mogła cię oszukać, to nie była przewodniczka, to była niańka. Mogłeś się tego spodziewać. Oczywiście, że tym razem będą chcieli mieć na ciebie oko, no bo jak inaczej?
- Nie cieszysz się? - Spytała się lekko speszonym głosem, przekręcają delikatnie głową na bok.
W jej głosie nie wyczułeś sarkazmu, ale to mogła być tylko gra.

Napisz dialog dwóch przeciwników chcących ze sobą skończyć raz na zawsze, których podsłuchuje twój gracz:
Wraz z Mią szedłeś przed siebie, kierując się bez większego celu. Trzymając swą dziewczynę za rękę, podążałeś przed siebie tam, gdzie cię nogi niosły. Nie ważne było, dokąd zmierzasz, ważne, że ona była przy tobie.
Po jakieś godzinie podróży ujrzeliście przed wami mały mostek, biegnący nad rzeką. Oboje stwierdziliście, że to idealne miejsce, aby choć chwilkę odpocząć.
Weszliście na most i oprzeliście się o metalową barierkę, miał to być spokojny moment między wami. Niespodziewanie Mia szturchnęła cię i wskazała ci palcem scenkę, która działa się nad brzegiem rzeki.
Ujrzałeś tam mężczyznę, brązowa broda, wskazywała na jego wiek, ale jej mocny kolor, wskazywał na jego siłę.
- To koniec Nieannakinie! - Krzyknął facet. - Stoję na wyżynie! - W jego głosie była dziwna potęga. Nie chciał tego robić, ale jeśli nie będzie miał wyboru, skończy z nim raz na zawsze.
Jego rozmówca stała na małej, drewnianej tratwie. Prąd rzeki musiał być minimalny, gdyż zdawało się, że stoi w miejscu.
Ten był młodszy, ale jego oczy zdradzały druzgocący gniew. To był wzrok kogoś, kto stracił już wszystko i nie miał nic więcej do stracenia.
- Nie doceniasz mojej mocy! - Wrzasnął, jednak jego słowa nie były w połowie tak mocne, jak brodacza.
- Chodź. - Poczułeś, jak ktoś nagle ciągnie cię za rękę. - Gejoza. - To była Mia, najwyraźniej nie spodobała się jej owa scena.

~ Skan ~


Przygotuj skan dowolnego Pokemona, którego grupa jajka to Mineral

Geodude
Imie: Dude

Poziom: 5
Typ:
Ewolucje: Geodude (25) -> Graveler (Pal Pad) -> Golem
Ataki: Tackle, Defense Curl, Mud Sport,
Charakter i historia: Wychował się na zboczu góry, gdzie większość czasu spędzał na waleniu głową w kamienną ścianę. Twardy pokemon, o twardych zasadach. Nie przepada za towarzystwem, ale potrafi pracować w grupie. Mimo kamiennego ciała bije w nim wielkie i gorące serce. Robi całkiem niezłą impresję Elvisa Presleya.
Umiejętności: Rock Head - Pokemon nie otrzymuje obrażeń przy atakach obosiecznych (typu Double-Edge).
Trzyma: -


_________________
"So help me, why can't this be love?
Tell me, why can't this be enough?
When is high ever high enough?
It's all I've ever hoped for..."

Emilia Lee - KP/Gra/Bank/Box
Mikazuki Tasogare - KP/Gra/Bank
IV - KP/Bank


  
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2018-08-06, 16:54   

Ok, popaczmy...

W sumie ta "Zgoda pokemona" to bardziej w kontekście, że to trzeba użyć w przygodzie. Chyba, prawdopodobnie xD

"Nieannakin" rozwalił mnie wewnętrznie. Masz u mnie z marszu +20 do pocieszności xD

A tak poza tym to czytam, paczę i widzę... że w sumie jakichś błędów nie widzę. Jestę na TAK
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2018-08-07, 13:54   

Jako, że to nie te wątek z propkami, odniosę się tylko do zasadniczej (?) części formularzu. Nie znalazłam żadnych błędów, więc jestem "za".
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
 
     
Księciu 
pstryk

Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1996
Skąd: Kraków
Wysłany: 2018-08-07, 14:31   

Również jestem za. ;)
Błąd który wcześniej widziałem nie jest błędem. Witamy na pokładzie.
_________________


MXander Hale
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea
 
     
JC 


Wiek: 25
Dołączył: 03 Sie 2018
Posty: 114
Wysłany: 2018-09-03, 13:26   

Po długich oczekiwaniach w końcu oficjalnie zgłaszam się, aby podejść do testu na MG.
_________________

Jayce Calliere | Box | Bank | Trofea
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2018-09-03, 14:34   

Kod:
[center][img]http://i.imgur.com/5jPt2RF.png[/img]

[i][b]~ Pytania ogólne ~[/b][/i][/center]
[b]Czy spełniasz wymogi na MG?:[/b]
[b]Czy byłeś już MG na Crystalu? Jeśli tak, dlaczego już nim nie jesteś?:[/b]
[b]Jak często zamierzasz dawać graczom odpisy?:[/b]
[b]Czy często potrzebujesz zastępcy? Jeśli tak, proszę wybrać go TERAZ:[/b]
[b]Ile ludzkich przygód jesteś w stanie prowadzić na raz?:[/b]
[b]Czy zgadzasz się na kilkuosobowe przygody?:[/b]
[b]Czy zgadzasz się na Poke-przygody? Jeśli tak, ile jesteś ich w stanie prowadzić na raz?:[/b]
[b]Czy zgadzasz się się na Fakemony?:[/b]
[b]Jeśli chcesz, podaj krótki opis swojego działu MG:[/b]

[center][i][b]~ Krótki teścik ~[/b][/i][/center]
[b]Ile minimalnie linijek musi mieć odpis w przygodzie (zarówno MG jak i gracza)?[/b]
[b]Czy gracz może decydować o tym, co zrobią w danej sytuacji jego Pokemony (nie mam tu na myśli taktyk do walk)?:[/b]
[b]Na ile dni MG może zgłosić nieobecność bez konieczności wyznaczania swojego zastępcy?:[/b]
[b]Czy MG musi przeprowadzać pojedynki w przygodach według forumowego systemu walk?:[/b]
[b]Jeśli Pokemon ma oddzielny moveset dla SM i USUM, którym należy się kierować?:[/b]
[b]Czy MG może zmienić skład Pokemonów lidera, pamiętając o zachowaniu odpowiedniego typu przypisanego danemu liderowi (np. Misty zamiast Staryu posiadałaby Shellosa)?:[/b]
[b](DOD*) Kilka słów od siebie lub o sobie:[/b]

[center][i][b]~ Umiejętności pisarskie ~[/b]
[size=9]Poniższe opisy mają mieć formę odpisu MG dla gracza, a nie opowiadania, gdzie odpisujesz za MG i gracza.[/size][/i][/center]
[b]Wcielając się w Profesora Kukuia, prowadzącego szkołę dla trenerów i koordynatorów, zachęć gracza do podjęcia nauki w takiej placówce edukacyjnej:[/b]
[b]Charlie obudził się z krzykiem i oblany potem ze snu. Opisz koszmar, który mu się przyśnił:[/b]

[center][i][b]~ Skan ~[/b][/i][/center]
[b]Przygotuj skan dowolnego Pokemona, którego grupa jajka to Amorphous:[/b]
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
 
     
JC 


Wiek: 25
Dołączył: 03 Sie 2018
Posty: 114
Wysłany: 2018-09-03, 16:25   



~ Pytania ogólne ~

Cytat:
Czy spełniasz wymogi na MG?: Owszem.
Czy byłeś już MG na Crystalu? Jeśli tak, dlaczego już nim nie jesteś?: Nie miałem jeszcze przyjemności.
Jak często zamierzasz dawać graczom odpisy?: Jako, że czeka mnie klasa maturalna(ergo, czeka mnie sporo roboty), postaram się odpisywać jak tylko znajdę wolną chwilę.
Czy często potrzebujesz zastępcy? Jeśli tak, proszę wybrać go TERAZ: Nigdy nie miałem i nie czuję, aby to było potrzebne. Dwaj różni ludzie inaczej prowadzą gry i może to wywołać brak spójności przygody.
Ile ludzkich przygód jesteś w stanie prowadzić na raz?: Uważam, że dwie duszyczki byłbym w stanie przygarnąć.
Czy zgadzasz się na kilkuosobowe przygody?: Tak, aczkolwiek maksymalnie jedną.
Czy zgadzasz się na Poke-przygody? Jeśli tak, ile jesteś ich w stanie prowadzić na raz?: Tak, ale obowiązuje równouprawnienie, więc również tylko 2 miejsca.
Czy zgadzasz się się na Fakemony?: Jestem słabo z nimi zapoznany, ale w ostateczności mógłbym się nimi zająć, jednak preferowałbym - nie.
Jeśli chcesz, podaj krótki opis swojego działu MG: Enigmatyczna księga, w której spisane są pełne przygód, owiane tajemnicą historie.


~ Krótki teścik ~

Cytat:
Ile minimalnie linijek musi mieć odpis w przygodzie (zarówno MG jak i gracza)? Przynajmniej 5 pełnych linijek forumowych. (Regulamin #3.2)
Czy gracz może decydować o tym, co zrobią w danej sytuacji jego Pokemony (nie mam tu na myśli taktyk do walk)?: Gracz może decydować tylko o tym, co robi jego postać, co mówi i myśli. Wszystko, co dzieje się dookoła łącznie z zachowaniem Pokemonów zawiera się w odpisach MG. (Regulamin #4.1)
Na ile dni MG może zgłosić nieobecność bez konieczności wyznaczania swojego zastępcy?: Na 10 dni. (Nieobecności MG #1)
Czy MG musi przeprowadzać pojedynki w przygodach według forumowego systemu walk?: Nie musi, pod warunkiem, że inny wybrany przez niego system jest sprawiedliwy. (Regulamin #5.5)
Jeśli Pokemon ma oddzielny moveset dla SM i USUM, którym należy się kierować?: USUM (Nauka ataków "Jak sprawdzamy poziom, na którym Pok uczy się ataku?")
Czy MG może zmienić skład Pokemonów lidera, pamiętając o zachowaniu odpowiedniego typu przypisanego danemu liderowi (np. Misty zamiast Staryu posiadałaby Shellosa)?: Owszem. Nie może jednak modyfikować nagrody za walkę. (Walki z liderami , pierwszy akapit)
(DOD*) Kilka słów od siebie lub o sobie: Mam bogaty bagaż doświadczenia jako MG zarówno na forach (Helvetti, Eternal i inne.), jak i w RPG podczas sesji. Uważam się za osobę kreatywną i twórczą, dlatego myślę, iż nadaję się do pełnienia funkcji MG.


~ Umiejętności pisarskie ~
Poniższe opisy mają mieć formę odpisu MG dla gracza, a nie opowiadania, gdzie odpisujesz za MG i gracza.

Cytat:
Wcielając się w Profesora Kukui, prowadzącego szkołę dla trenerów i koordynatorów, zachęć gracza do podjęcia nauki w takiej placówce edukacyjnej:
Dzisiejszy poranek był wyjątkowo słoneczny, a delikatne obłoki mknęły po niebie niczym owieczki na pastwisku. Przemierzałeś niby bezkresne polany Melemele, gdy nagle do Twych uszu dotarły niecodzienne odgłosy. Głośna muzyka rozrywkowa, okrzyki tłumów... miałeś nawet wrażenie, że słychać bicie dzwonów. Nie, to nie banda nastolatków pod kościołem - to drzwi otwarte w Akademii Trenerskiej na Melemele. Ogromna gromada rekrutów stała właśnie pod sceną, na której Profesor Kukui wygłaszał przemowę.

-Witajcie drodzy trenerzy i koordynatorzy! Pewnie widzieliście niejedne drzwi otwarte, na których nudni prowadzący pokazywali wam, co można zrobić z telefonem komórkowym albo jak wytworzyć chemicznego smoka. Zapomnijcie o tych nudnych przedstawieniach! Zapraszam was na prawdziwy pokaz umiejętności szkolnych!-to powiedziawszy wskazał ręką na szczyt dzwonnicy, na której siedział Komala. W jednej chwili Pokemon sprawił, że dzwony zabiły. W tej samej chwili nad dachem pojawiły się trzej jeźdźcy Pokemonów, którzy latali na Charizardach! Po okrągłym wybiegu otaczającym szkołę trenerzy dosiedli Taurosów i Bouffalantów. Z wody wynurzyło się mnóstwo małych Azurilli, Marilli i Azumarilli, a na małych okwieconych łączkach pojawiło się stadko Bounsweetów, Steenee oraz Tsareen. Koordynatorzy i jeźdźcy rozpoczęli niesamowity występ, który przypominał Pokazy z innych regionów. Taurosy i Bouffalanty skakały przez ogniste kręgi wywołane przez Charizardy. Wodne Pokemony tworzyły przeróżne kształty z wody: serca, okręgi, a nawet podobizny różnych stworzeń. Pokemony trawiaste użyły swoich kojących zapachów, aby urzec zbiorowisko, a następnie dzięki płatkom kwiatowym stworzyły cudowną atmosferę. Następnie wszystkie Pokemony i ich trenerzy stanęli przed zgromadzeniem i ukłonili się.

-Czyż to nie było wspaniałe? Uczymy naszych trenerów nie tylko, jak walczyć, by przetrwać w otaczającym nas świecie, ale również więzi z podopiecznymi, chociażby w ramach właśnie takich ćwiczeń koordynatorskich i jeździeckich. Jeśli i wy chcecie spróbować swoich sił - zapraszamy do Akademii Pokemon!- tu Profesor Kukui przerwał na chwilę i założył maskę. Ku zaskoczeniu wszystkich, to nie był jeszcze koniec atrakcji.

Przed wami pojawił się nie kto inny, jak Masked Royal. Wyglądał poważnie i najwidoczniej zapowiadało się ojczyste dla Aloli "Pokemon Battle Royale". Nagle dało się usłyszeć głosy pojedynczych osób, które zjawiły się nagle na scenie. Byli to Kahula wyspy Melemele Hala, Lusamine oraz ... Guzma?! Lider Team Skull! Zapowiadało się niesłychane starcie. Stanęli w czterech różnych narożnikach sceny i wystawili swoje Pokemony.


Walka miała już za chwilę się rozpocząć, niestety zasłaniały Ci ją wiwatujące tłumy, które oplotły arenę, niczym woda otacza lądy. W Twoich rękach pozostało wykonać jakiś ruch. Mogłeś pójść przyjrzeć się owej walce z bliska, zignorować ją kompletnie lub... spróbować wziąć w niej udział! Jedno było pewne, to miejsce jest wyjątkowe i na pewno jest w stanie wiele Cię nauczyć nie tylko o Pokemonach, ale także o samej Aloli i jej zwyczajach.



Charlie obudził się z krzykiem i oblany potem ze snu. Opisz koszmar, który mu się przyśnił:
Cytat:
Gdy tylko wstałeś, zdałeś sobie sprawę jak okropny sen Ci się przytrafił. Byłeś w opuszczonym lunaparku, gdzie nie było żywej duszy. Wokół unosił się zapach zgnilizny i fetor rozkładających się zwłok. Na niebie mrok, a czarne chmury zakryły promienie światła odbijające się od powierzchni księżyca. Wesołe miasteczko było w opłakanym stanie. Miałeś wrażenie, że diabelski młyn spadnie Ci na głowę. Tymczasem światła neonów zapalały się i gasły naprzemiennie tak szybko, że miałeś wrażenie, iż jakaś okrutna istota próbuje Cię nastraszyć. Ruszyłeś przed siebie i słyszałeś złowrogie chichoty ze wszystkich stron. Co jakiś czas na niebie pojawił się piorun o szkarłatnym odcieniu, który przeszył całe niebo. Nie trzeba było długo czekać, aż zaczęło padać. Jak mogłeś się domyślać to nie był zwykły deszcz... z nieba właśnie lała się krew.


Uciekłeś do Pokoju Luster. Wewnątrz było ciemno, a jedynym źródłem światła były pojedyncze, oświetlone lustra, które tak jak wszystkie światła w tym miejscu migały. Nagle poczułeś zimny dotyk dłoni na swoim ramieniu, lecz gdy tylko się obróciłeś... nikogo nie było. Idąc korytarzem mogłeś widzieć swoje odbicia w lustrach. Gruby Charlie, Szczupły Charlie, Charlie i upiór, Wysoki Charlie, Niski Charlie... czekaj... Charlie i upiór?! W jednej chwili potworna maszkara wyskoczyła na Ciebie i zaczęła Cię dusić, a już po chwili wyparowała. Postanowiłeś opuścić to miejsce i wychodząc ujrzałeś, jak z dachu spadły zwłoki Twojej ukochanej młodszej siostry. Zaczęły poruszać się w Twoim kierunku i mówić "Pobaw się ze mną braciszku".


Nagle w całym lunaparku nastała oślepiająca jasność. Wszystko wydawało się być normalne. Był dzień, słońce przygrzewało, a niebo było czyste. W powietrzu czuć było kwiaty i wydawało się, że jest chwilę przed otwarciem lunaparku. Gdy poruszyłeś się ujrzałeś jak w oddali ktoś zbliża się do Ciebie równo z Tobą. Każdy Twój krok odpowiadał jego krokom. Po pewnej chwili zorientowałeś się, że to Twoje idealne odbicie. Podszedłeś więc do niego i dotknąłeś jego dłoni niczym zaczarowanego lustra. Postanowiłeś iść w innym kierunku, jednak napotkałeś tylko niewidoczne ściany... wtedy zorientowałeś się, że Twoje odbicie już się nie rusza... Twój sobowtór naskoczył na Ciebie i wbił Ci między żebra swoją pięść, przebijając Cię na wylot i mówiąc "Pozdrowię Twoich najbliższych w domu". Jego twarz na raz zmieniła się w twarz upiora, który Cię wcześniej zaatakował. Z jego pomarszczonej twarzy ściekała bagnista ciecz, a z oczu płynęła krew. Jego nozdrza były zdeformowane, a zęby zastąpione były kłami. W tym samym momencie, gdy upiór wbił swoje szpony i kły w Twoją skórę wydałeś okropny, przeraźliwy i zatrważający krzyk... i w ten sposób się obudziłeś...



~ Skan ~

Przygotuj skan dowolnego Pokemona, którego grupa jajka to Amorphous:

Cytat:
Tynamo
Imię: Kya

Poziom: 25
Typ:
Ewolucja: Tynamo (Lvl. 39) -> Eelektrik (Thunder Stone) -> nazwa Pokemona
Ataki: Tackle, Thunder Wave, Spark, Charge Beam, Magnet RiseMT
Charakter i historia: Ten malec już od urodzenia był bardzo waleczny. Uwielbiał błyszczeć w świetle reflektorów jako sparing partner wielu Pokemonów. Jednak jego problemem było to, iż ani razu nie był w stanie wygrać. Jego poprzedni trener zostawił go na pastwę losu w środku lasu... Jednak tam znalazła go pewna dobroduszna trenerka, która przyłożyła się do jego treningu i dała mu poczucie bezpieczeństwa, i pomogła mu odczuć pewność siebie. Jest wiernym i oddanym towarzyszem i nie boi się walczyć z silniejszymi od siebie. Za wszelką cenę chce stać się Eelektrossem, by móc przynieść swojej trenerce chwałę na polu bitwy i doprowadzić ją do jej wymarzonego celu zostania Mistrzem Pokemon.
Umiejętność: Levitate
Trzyma: {}
_________________

Jayce Calliere | Box | Bank | Trofea
  
 
     
Księciu 
pstryk

Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1996
Skąd: Kraków
Wysłany: 2018-09-03, 19:20   

Jestem pod wrażeniem przypisów w formularzu do regulaminów i miejsc, gdzie znaleźć możesz wymagane informacje. Treść pisemna też jak najbardziej przyjemna.
Jestem za. ;-)
_________________


MXander Hale
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2018-09-04, 22:03   

Podzielam opinię Pana Ciasteczkowego ~
Jedynie prosiłabym, abyś w skanach oprócz nazwy umiejętności zamieszał również jej opis. Jest to nawet napisane tutaj ;) I w rubryce "Ewolucja" masz napisane "nazwa Pokemona" zamiast "Eelektross", ale zgaduję, że to zwykłe niedopatrzenie, więc spokojnie, nie będę bić. Polecam tylko na przyszłość zerkać na skan przed wysłaniem.

Podsumowując, jestem za ~
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2018-09-05, 15:27   

Wszyscy wszystko powiedzieli, więc ja tylko mogę powiedzieć... Trzy razy na TAK, przechodzisz dalej xD
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Conan 
Shotacon


Dołączyła: 25 Kwi 2016
Posty: 2335
Wysłany: 2018-09-12, 13:05   

Witam wszystkich. Wbijam i zgłaszam się ponownie~
_________________
#7B68EE || #5B7187

Karta Postaci l Box l Bank | Trofea | CD

You can't spell sHOTa without 'hot'!

 
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2018-09-12, 21:11   

Conan Chodź, chodź kawal... kawalerko! xD



~ Pytania ogólne ~

Czy spełniasz wymogi na MG?:
Czy byłeś już MG na Crystalu? Jeśli tak, dlaczego już nim nie jesteś?:
Jak często zamierzasz dawać graczom odpisy?:
Czy często potrzebujesz zastępcy? Jeśli tak, proszę wybrać go TERAZ:
Ile ludzkich przygód jesteś w stanie prowadzić na raz?:
Czy zgadzasz się na kilkuosobowe przygody?:
Czy zgadzasz się na Poke-przygody? Jeśli tak, ile jesteś ich w stanie prowadzić na raz?:
Czy zgadzasz się się na Fakemony?:
Jeśli chcesz, podaj krótki opis swojego działu MG:

~ Krótki teścik ~

Czy MG musi mieć gdzieś odnotowaną ilość graczy w swoim dziale? Jeśli tak to gdzie?:
Czy gracz może złapać pokemona legendarnego ot tak, od czapy (np. po prostu rzucić Masterballem)? Jeśli nie, jak powinno się to odbywać:
Czy MG może dać w evencie swoim graczom unikalnego Laprasa o typie ognistym i jakichś pozmienianych atakach?:
Czy Ultra Beast można złapać w zwykły Pokeball?:
Jak gracz może ewoluować swojego Pikachu w Raichu, ale wersję Alolańską?:
Czy MG może dać graczowi do złapania Charizarda na 50lvl, jeśli najsilniejszy pokemon tego gracza ma 35lvl?:
(DOD*) Kilka słów od siebie lub o sobie:

~ Umiejętności pisarskie ~
Poniższe opisy mają mieć formę odpisu MG dla gracza, a nie opowiadania, gdzie odpisujesz za MG i gracza.

W komnacie na trzecim piętrze, w magicznym zamku, Max dostrzega olbrzymiego Pokemona zajmującego cały korytarz. Potwór skrywa pod jedną z łap klapę. Opisz, co znajduje się pod klapą, a także zdecyduj, co to za stwór:
Opisz przebieg pierwszej randki Christiana z Chloe:

~ Skan ~

Przygotuj skan dowolnego Pokemona, który ma typ smok

Kod:
  [center][img]http://i.imgur.com/5jPt2RF.png[/img]

[i][b]~ Pytania ogólne ~[/b][/i][/center]
[b]Czy spełniasz wymogi na MG?:[/b]
[b]Czy byłeś już MG na Crystalu? Jeśli tak, dlaczego już nim nie jesteś?:[/b]
[b]Jak często zamierzasz dawać graczom odpisy?:[/b]
[b]Czy często potrzebujesz zastępcy? Jeśli tak, proszę wybrać go TERAZ:[/b]
[b]Ile ludzkich przygód jesteś w stanie prowadzić na raz?:[/b]
[b]Czy zgadzasz się na kilkuosobowe przygody?:[/b]
[b]Czy zgadzasz się na Poke-przygody? Jeśli tak, ile jesteś ich w stanie prowadzić na raz?:[/b]
[b]Czy zgadzasz się się na Fakemony?:[/b]
[b]Jeśli chcesz, podaj krótki opis swojego działu MG:[/b]

[center][i][b]~ Krótki teścik ~[/b][/i][/center]
[b]Czy MG musi mieć gdzieś odnotowaną ilość graczy w swoim dziale? Jeśli tak to gdzie?:[/b]
[b]Czy gracz może złapać pokemona legendarnego ot tak, od czapy (np. po prostu rzucić Masterballem)? Jeśli nie, jak powinno się to odbywać:[/b]
[b]Czy MG może dać w evencie swoim graczom unikalnego Laprasa o typie ognistym i jakichś pozmienianych atakach?:[/b]
[b]Czy Ultra Beast można złapać w zwykły Pokeball?:[/b]
[b]Jak gracz może ewoluować swojego Pikachu w Raichu, ale wersję Alolańską?:[/b]
[b]Czy MG może dać graczowi do złapania Charizarda na 50lvl, jeśli najsilniejszy pokemon tego gracza ma 35lvl?:[/b]
[b](DOD*) Kilka słów od siebie lub o sobie:[/b]

[center][i][b]~ Umiejętności pisarskie ~[/b]
[size=9]Poniższe opisy mają mieć formę odpisu MG dla gracza, a nie opowiadania, gdzie odpisujesz za MG i gracza.[/size][/i][/center]
[b]W komnacie na trzecim piętrze, w magicznym zamku, Max dostrzega olbrzymiego Pokemona zajmującego cały korytarz. Potwór skrywa pod jedną z łap klapę. Opisz, co znajduje się pod klapą, a także zdecyduj, co to za stwór:[/b]
[b]Opisz przebieg pierwszej randki Christiana z Chloe:[/b]

[center][i][b]~ Skan ~[/b][/i][/center]
[b]Przygotuj skan dowolnego Pokemona, który ma typ smok[/b]
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.