Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Odejścia
Autor Wiadomość
Bitron


Dołączył: 05 Sty 2018
Posty: 137
Wysłany: 2018-09-03, 14:14   

Potwierdzam.
_________________
KP || Bank
 
     
Sosik 


Wiek: 24
Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 1679
Wysłany: 2018-09-03, 23:39   

Nie będę się za bardzo rozpisywał. Odchodzę z pozycji MG. O ironio, wróciłem z pracy prosto do kolejnej pracy, nie mam praktycznie czasu wolnego, po tak długim okresie zastoju straciłem kompletnie orientacje w prowadzonych przeze mnie przygodach i czuję, że w najbliższym czasie obecna sytuacja wcale by się nie polepszyła (praca+szukanie mieszkania+studia). Chciałem przeprosić tylko Gwiazdeczkę, bo z Dafem zamieniłem już parę słów na osobności.
_________________
#team#spideypool

KP Olivera || KP Huntress
 
     
Kyuubi
Your worst nightmare


Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 1634
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-09-04, 00:12   

Prosiłabym tylko, żebyś napisał do niej na PW z wyjaśnieniem sytuacji. Będzie miała miesiąc na znalezienie sobie nowego MG.
_________________
Czy moje życie jest jakąś reżyserowaną na kolanie w sklepie zoologicznym grą komputerową? - DC1

[Chiyuri | Box | Bank] | [Joyce | Box | Bank] | [Yuuji | Box | Bank]
 
     
Samuel



Wiek: 24
Dołączył: 01 Lis 2016
Posty: 343
Wysłany: 2018-09-08, 11:37   

Więc tak -
Odchodzę z forum kartą Samuela i kartą Hoshiko. Z obu postaci oddaję tylko pieniądze i przedmioty, Pokemony idą do kosza w stronę zachodzącego słońca. :mrr:

Chciałabym tylko żeby w pierwszej kolejności to Sosik, Schmerz i Mhrok sobie coś wybrali.
_________________
[ Samuel | box | bank ] | [ Asuna ] | [ Hoshiko Hayashi | box | bank ]
[ #CA4040 | #CC9933 ]xxxxxxxxxx[ #9966CC | #2D0640 ]



 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2018-09-08, 11:57   

O, szkoda. Ale zawsze zostaje KP Asuny z tego co moje oczyska widzą, soł... mogło być gorzej ;)
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Sosik 


Wiek: 24
Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 1679
Wysłany: 2018-09-10, 11:43   

Wyjaśniliśmy sobie nasze sprawy na PW, ale chciałem ci jeszcze życzyć powodzenia i jak najlepszych wyników na świadectwie maturalnym. <3

Co do rzeczy (bo pieniążków nie będę brał żadnych), to skuszę się na Jajko Fennekin z KP Hoshiko oraz Expert Belt, które wędrują na KP Huntress. A na KP Sosika wezmę sobie różdżkę i księgę zaklęć, które wprowadzi mi Daisy *^*. Podebrałbym jeszcze dla Huntress Eviolite, Dragon Fang, Ice Rock i Alolan Thunder Stone z KP Samuela. :omomom:
_________________
#team#spideypool

KP Olivera || KP Huntress
 
     
Charme
The Deciever.


Dołączył: 28 Maj 2018
Posty: 158
Wysłany: 2018-09-11, 21:41   

No dobra, to chyba pora i na mnie;
Myślałem, że połączenie klasy maturalnej, forum, życia i league of legends będzie izi, ale niestety z jednego z tych aspektów musze zrezygnować (i niestety nie może to być życie). Uważam, że moja aktywność na crystalu stała się teraz na tyle bezsensowna, plus straciłem na tyle ochoty na odpisy, że przeciąganie tego byłoby po prostu sztuczne.

No to tak:
LeBlanc - tą postać chcę zostawić, nic z niej nie tykać, bo wierzę, że jak przyjdzie trochę więcej wolnego to wrócę i kontynuuje sobie na spokojnie grę tą wiedźmą, na razie zapiszę w notatniczku jej KP i będzie czekała.

Eliska - jej chciałbym się pozbyć, granie na dwie postacie na raz nieco mnie przerosło, i z przyjemności stało się niewygodnym obowiązkiem; nie mam tam za dużo, ale to, z czego możecie ją obedrzeć ofiaruję dla Daltonisa i Kaori, to, czego nie wezmą, niech przepadnie.

Nie byłem jakimś super udzielającym się użytkownikiem, szczególnie na chatach, dlatego najbardziej chciałem podziękować moim MG, w szczególności właśnie Daltowi, który jak najlepiej starał się sprostać i zrozumieć moją nieco powaloną przygodę. XD Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś będziemy mogli ją kontynuować! <3 Plus naszej kochanej Gwen i Dais, które zawsze czuwają i zawsze pomagają, kochajcie je, bo drugich takich już nie będzie :c
_________________
  
 
     
Daltonis 
Head In The Clouds


Wiek: 25
Dołączył: 26 Lut 2018
Posty: 335
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-09-11, 22:13   

Och straszna szkoda, że tak szybko odchodzisz. No nic - rozumiem. Rok szkolny się rozpoczął a klasa maturalna to nie żarty, więc wcale nie winię Cię za Twoją decyzję. Ucz się ucz, a jak już się nauczysz to wracaj do nas i z chęcią ponowię z Tobą współpracę! Mi się pisało świetnie, jednak ogromnie Cię przepraszam za moją małą aktywność. Zdecydowanie zasługiwałeś na więcej z mojej strony. Dlatego jeżeli chodzi o spadek, to jedyne co biorę to Zielonego Miniora. Resztę pozostawiam Kaori.

Mam nadzieję, że za jakiś czas znowu się spotkamy i popiszemy coś!
Papa Bless <3
_________________

"Put my feelings all aside
Don't know how to make it right."


KP | Box | Konto bankowe | Trofea
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2018-09-11, 22:54   

Charme, życzę powodzenia w klasie maturalnej i oczywiście w życiu również (w LoLu mniej, bo jestem z obozu antylolowców, sorki [*]). Mam nadzieję, że prędko do nas wrócisz :)

Mam tylko takie jedno zastrzeżenie:
Charme napisał/a:
LeBlanc - tą postać chcę zostawić, nic z niej nie tykać, bo wierzę, że jak przyjdzie trochę więcej wolnego to wrócę i kontynuuje sobie na spokojnie grę tą wiedźmą, na razie zapiszę w notatniczku jej KP i będzie czekała.

Tylko, że kapeć nie może sobie tak po prostu czekać przez bliżej nieokreślony czas, aż wrócisz np. za pół roku i zechcesz go kontynuować. KP staje się nieaktywna, jeśli gracz nie odpisał w przygodzie przez 2 tygodnie. Ewentualnie może dokonać zamrożenia przygody (a tym samym KP) na max. 8 tygodni (2 tyg. zwykłego czasu na odpis + 6 tyg. zamrożenia). Ale jeżeli planujesz zniknąć na dłużej, to niestety Twoja przygoda, KP i wszystko, co na niej zdobyłeś, przepadnie i jeśli wrócisz za X czasu, nie będziesz mógł tego wszystkiego odzyskać. Znaczy się będziesz mógł założyć nową KP z identyczną postacią co ta poprzednia, ale otrzymasz wyłącznie startera i podstawowy ekwipunek (łącznie z hajsem - 5k $). Od razu przypomnę też, że wszelkiego rodzaju próby i kombinatorstwa zdobycia stworków czy rzeczy z dawnych KP poprzez np. oddanie wszystkiego komuś na "przechowanie", są ZABRONIONE (jest o tym punkt w regulaminie).

Także daj znać, co z tym kapciem LeBlanc. Czy chcesz, żeby Twoja gra została zamrożona (Twój MG musi na to wyrazić zgodę) i w związku z tym zobowiązujesz się wrócić tak, by zdążyć odpisać w przygodzie, zanim od ostatniego odpisu MG w niej nie minie więcej niż 8 tygodni, czy też porzucasz ową KP w niebyt (ew. rozdajesz z niej Poki i rzeczy, tak jak zrobiłeś to z KP Elise)?
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
Ostatnio zmieniony przez Daisy7 2018-09-12, 12:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Charme
The Deciever.


Dołączył: 28 Maj 2018
Posty: 158
Wysłany: 2018-09-12, 20:44   

W takim razie porzucam Blanc i jedyne, co chcę, żebyście sobie z niej zabrali to tę małą plantację Pumpkaboo, których udało mi się chyba nazbierać trzy albo cztery, reszta może sobie pójść w niepamięć, tutaj kto pierwszy ten lepszy. :<
_________________
 
     
Daltonis 
Head In The Clouds


Wiek: 25
Dołączył: 26 Lut 2018
Posty: 335
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-09-12, 21:30   

Ja tak jak napisałem wcześniej - biorę tylko Miniora. Nie lubię brania Poków od innych, ale dla tego słodziaka zrobię wyjątek ;)
_________________

"Put my feelings all aside
Don't know how to make it right."


KP | Box | Konto bankowe | Trofea
 
     
Mhrok 
Knight of Londinium~


Wiek: 25
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2206
Skąd: Biedastok
Wysłany: 2018-09-12, 22:15   

Rezygnuję z KP Daisuke. Kaska i Lodowa Lapras ma iść do Kyuubi, reszta zostaje wypuszczona na wolność.
#pozdro
_________________


I'll say this not as a King, but as
a loyal knight. Anything to disturb
the King's peace will be crushed!
Clarent Blood Arthur!
MYukine Hakui:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Harumi Hasashi:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Leticia Forvedge:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kazuto Kirigaya (Eevee):
Karta Postaci
 
     
Kesty 
It's curse o'clock!


Dołączyła: 21 Wrz 2017
Posty: 381
Wysłany: 2018-09-17, 02:53   

Rezygnuję z KP Tweeka '-' http://pokemoncrystal.pl/topics4/3223.htm Tej tu, o.
Do wzięcia jest Pokedex i pieniądze 8.490$, gdzie jedna osoba może przygarnąć max. 2.000$ :I
Reszta EQ znika, Pokemony zostają wypuszczone na wolność, o.
_________________

k a ż d y _ M G _ j e s t _ p o _ c z ę ś c i _ s a d y s t ą _

RRRR
RRRR

 
     
Kaoriann 
Arf!



Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lut 2018
Posty: 388
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-09-17, 03:58   

To ja w sumie przygarnę te 2k na KP Kaoriann jak można '-'
_________________
 
     
War Machine


Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 670
Wysłany: 2018-09-17, 08:58   

Biorę w takim razie 2.000 na swoją pierwszą KP czyli Nadia
_________________
Nadia KP|BOX|BANK
POKE KP
ChristineKP|BOX|BANK
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.