Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Letnie Nadmorskie Arbuzowe Szaleństwo!
Autor Wiadomość
Księciu 
pstryk

Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1996
Skąd: Kraków
Wysłany: 2018-09-06, 14:44   Letnie Nadmorskie Arbuzowe Szaleństwo!

-




Witamy w Kryształowym Amfiteatrze!
Dzięki życzliwości pogody władze teatru przeniosły imprezę na świeże powietrze do najstarszego miejsca w całym Kryształowym Mieście. Pierwotny Amfiteatr został stworzony w czasach starożytnych, jednak podczas walk z legendarnym królem Mich@łem został zrównany z ziemią. Kilkaset lat później władze Kryształowego Miasta postanowiły odbudować miejsce kultu sztuki na jego ruinach i unowocześnić je do współczesnych standardów. Dlatego właśnie główny teatr zawdzięcza swoją nazwę temu miejscu, by upamiętnić jego historię i kontynuować zaklęte w nim tradycje.
Mamy dzisiaj bezchmurne, lazurowe niebo i mocno grzejące słońce, także nakrycie głowy i butelka wody będą wskazanym ekwipunkiem na dzisiejsze popołudnie! Rozpoczynamy wrześniowe pokazy i mam nadzieje, że jesteście gotowi na wakacyjne szaleństwo!

*

Gdy widownia zajęła swoje miejsca, a radosna muzyka która wypełniania oczekiwanie na przedstawienie ucichła, na scenie pojawiła się uśmiechnięta od ucha do ucha latynoska, której kaskada długich, blond włosów opadała delikatnie na ramiona. Odziana była w piękną, niebieską suknię z tiulu, którą każde muśnięcie wiatru wprawiało cudownie w ruch.



- Szanowni Państwo. - Zaczęła, przykładając do ust mikrofon. Jej słowa były wyraźnie nacechowane obcym akcentem, jednak ich znaczenie było całkowicie zrozumiałe.
- Nazywam się Kishara i zaszczyt prowadzenia obecnych Pokazów będzie należeć do mnie. Przed nami trzy gorące konkurencje, które pozwolą nam wyłonić koordynatora wielbiącego lato i jego klimat.
Zadaniem trenerów będzie przedstawienie nam swojego Pokemona i zademonstrowanie jego siły, wykazanie się kreatywnością przy tworzeniu niecodziennych kombinacji ruchów i dostosowanie się do tajemniczego etapu. Czy jesteście gotowi? Przywitajmy brawami uczestników dzisiejszych Pokazów!

- Przed nami Etap Pierwszy. Zadaniem uczestników będzie przedstawienie swojego podopiecznego i ukazanie jego wewnętrznego piękna. Kto nas zaskoczy, a kto chwyci nas za serce? Przekonamy się już niebawem.




Cytat:
Pierwszym etapem jest przedstawienie swojego podopiecznego w najlepszym, możliwym świetle. Oprócz punktów za prezencje, doliczane są tutaj punkty za ozdoby i dodatki(...) Za każdy dodatek - w tym podkład muzyczny oraz uniform Trenera/Koordynatora - jest jeden punkt. Maksymalnie za dodatki można zdobyć pięć punktów. Należy pamiętać, że dobór dodatków powinien być spójny i mieć sens. Używanie obrazków, gifów jest jak najbardziej na plus (ani jedno, ani drugie nie wlicza się do dodatków).




Lista uczestników zakwalifikowanych do pierwszego etapu:

Charme +
Pikutorialu + Ria
Gwen Brown + Kamasu Tar
Kaoriann + Asheri
Kaiwe +
SayuriSagi + Opere
Mhrok + Tamamo



Maksymalnie można zdobyć 15 punktów - 10 za prezentacje, 5 za dodatki.
Występ wrzucacie tutaj lub do mnie na PW.
Czas macie do 09.09.2018 do 16:00.


W razie jakichkolwiek pytań, śmiało, zapraszam na PW.
Powodzenia!

Odpowiadając na pytania z zapisów
@SayuriSagi Pytanie zostało usunięte, by na nagrodę wybrać Pokemona najbardziej pasującego do tematyki Pokazów.
@Mhrok Na PW. ;-)

_________________


MXander Hale
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea
Ostatnio zmieniony przez Księciu 2018-09-13, 01:33, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
Kaoriann 
Arf!



Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lut 2018
Posty: 388
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-09-08, 08:02   

Kiedy ze sceny zszedł ostatni uczestnik, światła na chwilę przygasły, pozostawiając widzów w niejakim zaskoczeniu. W tle zaczęła przygrywać delikatna(choć energiczna), kojarząca się przyjemnie muzyka. Światło wróciło, w niemal oślepiającym błysku kojarzącym się jedynie z atakiem Flash. Gdy wszyscy spojrzeli ponownie na scenę, stała tam trenerka. Kobieta ubrana w zwiewną sukienkę do kostek, w kolorach przechodzących z brązu w zieleń. Tuż obok niej stała dumnie wyprostowana główna gwiazda tego show - Dumnie wyprostowana Servine Asheri. Obie skłoniły się widowni głęboko
- Witajcie. Nazywam się Kaoriann, a to moja Servine, o wdzięcznym imieniu Asheri. Chciałbym Państwu o niej nieco opowiedzieć. Otóż moja towarzyszka jest wyjątkowo skorym do żartów pokemonem, czego przykład mogliście państwo już zaobserwować. Jednak mimo jej natury, jest wdzięcznym i niezwykle silnym pokemonem. Pozwolę sobie zaprezentować...
- kobieta spojrzała na Servine, a ta po krótkiej chwili z uśmiechem zamknęła oczy i obróciła się wokoło używając jednocześnie Leaf Tornado. Wokół niej zaczęły wirować liście, wdzięcznie unosząc się i opadając, a gdy wykonała jeden pełny obrót, podłoga zmieniła się w bujną łąkę z szumiącą trawą i paroma kwiatami. Grass Terrain... Idealnie pasujący ruch. Kaoriann w tym czasie wycofała się na sam skraj sceny
- Pokemony trawiaste z natury uwielbiają naturę, a Asheri nie jest w tym wyjątkiem - liście opadły na trawę, idealnie się z nią komponując - uwielbia używać swoich roślinnych ataków w boju, ale nie jest do nich ograniczona - Pokemon po krótkiej chwili użył Double Team, tworząc dwie kopie samej siebie. Obie obróciły się do siebie przodem. Wokół ogona jednej z nich zaczęły wirować krople, a potem pasma wody, zaś u drugiej ta część ciała rozbłysnęła metalicznym blaskiem. Obie wyskoczyły w powietrze, kierując się na siebie. Asheri w tym samym czasie wykonała zgrabny skok wysoko w górę, a gdy zaczęła spadać na klony jej ciało zaczęło wirować i otoczyły ją pasma światła. Gdy ruch Aerial Ace dosięgnął obu klonów te zniknęły. Woda, otaczająca ogon jednego z nich przeistoczyła się w iskrzącą się mgiełkę, opadającą tuż za prawdziwą Servine prosto na łąkę-scenę.
- Chciałabym zostać tu z Państwem jak najdłużej, jednak nie chcemy opóźniać dalszej części pokazów, które, jak obie mamy nadzieję, spodobają się Państwu równie mocno, co te występy - Powiedziała po chwili Kaoriann stając obok swego pokemona. Obie z uśmiechem skłoniły się po raz ostatni i zeszły ze sceny przybijając sobie dyskretnie piątkę
_________________
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2018-09-09, 10:32   



Nadeszły kolejne pokazy. Kiedy scena się zwolniła, światła na chwilę jakby delikatnie przygasły i dało się słyszeć pierwsze nuty pewnej wyspiarskiej piosenki (od 0:46). Na scenę weszła blondwłosa dziewczyna odziana w zwykłą, niezbyt wydumaną, letnią sukienkę w kolorze granatowym z jaśniejszymi wzorkami. Zielonooka właściwie nie miała jakiegoś wybitnie bogatego stroju- ot klapki, kiecka i wsio. Przy takim upale nawet większy makijaż nie miał sensu. Z uśmiechem podeszła do mikrofonu.
- Witam państwa! Nazywam się Gwendala Brown i dziś chciałabym przedstawić kolejnego ze swych podopiecznych. To pokemon, który może nie wyróżnia się jakimś osobliwym wyglądem, ale zdecydowanie zwraca uwagę czymś innym. To największy skurczybyk jakiego zobaczycie na tej arenie- ambitny, odważny, żeby nie powiedzieć szalony w tym co robi. A na dodatek jaki czasem bywa urokliwy. Przed państwem... Kamasu Tar!
Dziewczyna podrzuciła w powietrze pokeball zamknięty w ozdobnej kapsule. Mniej więcej w tym samym czasie podkład muzyczny stał się jakby bardziej wojowniczy (około 2:27). Tymczasem pośród unoszących się w powietrzu bąbelków (nalepka) zmaterializował się Empoleon. Stworek miał zarzucony na szyję nieśmiertelnik, a skrzydła, na wysokości jego charakterystycznych pazurów miał obwiązane bandażami, jakby na kształt ulicznych wojowników. Jednakże coś w jego spojrzeniu mówiło, że na jednym dodatku się nie skończy. Tymczasem pingwin używając Icy Wind, delikatną spiralą uniósł wyżej latające tu i ówdzie do tej pory bąbelki, przy okazji pokrywając ich powierzchnię delikatną warstewką lodu. Następnie Kamasu Tar wybił się w ślad za nimi swoim Aqua Jet i zawisając na chwilę w powietrzu, użył Metal Claw, obracając się wokół własnej osi. Stalowe pazury rozbiły bąbelki, tworząc deszcz malutkich lodowych kryształków, opadających w dół sceny. Ale Empoleon zdecydowanie nie był typem delikatnej ptaszyny- po zakończonym "koszeniu" oblodzonych bąbelków opadł na deski sceny niczym drapieżca na swą ofiarę, z przytupem godnym prawdziwego samca, nie przerywając używania Stalowego pazura. Tak więc troszkę spanachał scenę impetem tego uderzenia, czemu towarzyszył wspomniany wcześniej migotliwy "deszczyk", a na koniec wyprostował się dumnie *. Występ był krótki, ale konkretny- tak jak Empoleon lubił najbardziej.
- Cóż, mój Empoleon to zdecydowanie typ wojownika i pewnie jeszcze nie raz to podkreśli. A pomyśleć, że taki był z niego uroczy Piplup! Jak na standardowego, wodnego startera z regionu Sinnoh wyrósł całkiem dorodnie. Kamasu Tar nie przepada za jakimiś przebierankami i raczej nie spodziewałabym się po nim jakichś finezyjnych zagrań. Niemniej, gwarantuję, że w jego wydaniu nawet pozornie brutalne techniki będą radować państwa oczy. Tymczasem, na razie to wszystko z naszej strony.
Oboje- trenerka i jej pingwin skłonili się zgrabnie, a potem zeszli ze sceny robiąc miejsce kolejnej parze.


* - nie umiem wyszukać odpowiedniego gifa czy arta xD Chodzi o to, że jak już rozbije te bąbelki w powietrzu, to potem spada na scenę z takim p***dolnięciem, takie trochę wejście smoka. O, powiedzmy, że jak już wyląduje na scenie to wychodzi coś w tym guście - epicka poza, a te kryształki/iskierki/łetewer z bąbelków spadają sobie w międzyczasie. Hm... Pasowałoby to najlepiej rozrysować, ale chyba nie będę mieć czasu xD

Wykorzystane elementy:
- podkład muzyczny
- kieca koordynatorki
- nalepka
- pokrywka na ball
- bandaże na łapy (choć w tym wypadku to bardziej na te skrzydło-płetwy xD)
- nieśmiertelnik (w mojej KP to bodaj z sekcji "Pozostałe", ale skoro jest coś takiego i można w to ubrać stworka/się to w sumie why not?)
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
SayuriSagi 
The Mad King Of Goldy Pond


Wiek: 25
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 1975
Wysłany: 2018-09-09, 13:39   



Po zakończonym występie poprzedniej pary uczestników następna dwójka nie pojawiła się od razu, jakby dając publiczności zgromadzonej na trybunach amfiteatru czas na uspokojenie się po wcześniejszym pokazie. Nie trwało to jednak długo i wkrótce na estradzie ukazała się młoda brunetka ubrana w czerwono-zieloną sukienkę oraz dużym słomianym kapeluszem założonym dla ochrony przed promieniami dziennej gwiazdy. Idąc lekkim krokiem podeszła aż na sam środek sceny, gdzie się zatrzymała i podnosząc trzymany w dłoni mikrofon do ust się odezwała:
- Serdecznie witam państwa w to niezwykle słoneczne popołudnie. Na imię mam Cleome i wraz z moją przyjaciółką Opere chciałabym zaprosić państwa na nasz występ. - po tych słowach dziewczyna wyrzuciła w powietrze Pokeball. Kulka po chwili otworzyła się i pośród wielu kropel wody wypuściła ze swojego wnętrza odzianą w sukienkę Primarinę, która z wdziękiem wylądowała na deskach sceny, nie wywołując żadnego głośnego plaśnięcia. Syrena posłała w stronę widzów lekki uśmiech spod otoczonych odrobiną brokatu błękitnych oczu. - Dołożymy wszelkich starań, aby pokazać państwu, że chociaż niekiedy lato budzi w nas pragnienie doznania chociaż odrobiny ochłody - w tym momencie widownia poczuła orzeźwiający, delikatny Icy Wind, za pomocą którego syrena postanowiła ulżyć wszystkim tym, którym gorące Słońce dawało się we znaki - to jednak jest ono czasem, kiedy każdy zaczyna żyć pełnią życia, dając się ponieść szaleństwu, pokazując swoje najlepsze cechy.
Skończywszy mówić dziewczyna odsunęła się do tyłu, ustępując miejsca Primarinie, która otoczywszy się wodnymi obręczami o lekko różowym poblasku, które powstały z połączenia Aqua Ring oraz Misty Terrain, zaczęła śpiewać w rytm muzyki. Już po pierwszych tonach melodii z pierścieni zaczęły unosić się okrągłe balony, które stopniowo rosły, aż po paru chwilach nad całą sceną wisiały trzy olbrzymie kule w otoczeniu wielu mniejszych. Nie przestając śpiewać Opere lekko pojaśniała, zaś tuż obok niej pojawiły się dwie jej kopie, które wraz z prawdziwą uczestniczką odbiły się od podłogi za pomocą ogonów i wskoczyły do największych baniek.
Znalazłszy się wewnątrz balonów wszystkie trzy Primariny rozpoczęły swój taniec, przy czym nie ograniczał się on do pozostania w jednym miejscu i zwykłego obracania się wokół siebie. Sobowtóry, znajdujące się w zewnętrznych bańkach, tylko przez moment w nich przebywały, ponieważ prędko opuściły wodne sfery i zaczęły tańczyć na poruszających się mniejszych balonach, momentami skacząc po nich i odbijając się od ich powierzchni za pomocą ogonów, posiłkując się przy tym Aqua Jet. W niektórych momentach także dołączały do śpiewu oraz klaskały płetwami, ale nie próbowały skraść roli głównej gwieździe. Wszystkie figury, powietrzne salta oraz piruety, jakie wykonywały kopie wyglądały naprawdę niesamowicie, jednak nie tylko one przykuwały uwagę widowni. Prawdziwa Opere także czynnie brała udział w występie, zaś taniec wykonywany przez nią z gracją pośród najbliższych baniek bynajmniej w niczym nie ustępował temu wykonywanemu przez sobowtóry, jednak to jej głos, który nie tylko kontrolował otoczenie, ale także idealnie harmonizował się z muzyką świadczył o tym, jak niesamowicie była uzdolniona. Wraz ze zbliżającym się momentem kulminacyjnym kopie wróciły z powrotem do swoich sfer i dołączyły się do śpiewanej przez Primarinę melodii, za sprawą czego pieśń nabrała większej mocy. Gdy tylko to zrobiły, mniejsze banki zaczęły spływać ku środkowi sceny, tworząc rosnący wir wodny pod trzema największymi, zaś kiedy wszystkie zniknęły wewnątrz niego, w górę wystrzelił potężny Waterfall, który uderzywszy w spód ostatnich trzech balonów stworzył coś w rodzaju wodnego podwyższenia, na którym pośród rozmigotanych kropel wody swój show zakończyły syreny, kłaniając się głęboko publiczności.
Kolumna łagodnie opadła i po chwili na scenie pozostała jedynie prawdziwa Opere, do której wkrótce dołączyła jej trenerka.
- Mam nadzieję, że występ Opere pozwolił państwu dostrzec nie tylko jej piękno, ale także niebywały talent do śpiewu i tańca, który jest wspanialszy niż ten, który posiada każdy typowy przedstawiciel jej gatunku. Proszę jednak nie myśleć, że z tego powodu zadziera swój nos, o nie, Opere jest bardzo przyjazna wobec innych, nieważne, czy to Pokemon czy człowiek. Liczę na to, że będzie jej dane chociaż raz jeszcze wystąpić na tej scenie, i nie chodzi mi tu bynajmniej o osiągnięcie miejsca na podium, tylko o fakt, że moja towarzyszka uwielbia pokazy i możliwość wzięcia w nich udziału sprawia jej radość. Dziękujemy państwu za uwagę i życzymy, aby dalsza część pokazów była przyjemna. - po tych słowach obydwie uczestniczki złożyły ukłon w stronę widowni, po czym opuściły scenę, ustępując miejsca kolejnym występującym parom.

--------------------------
Przedmioty: strój dla Opere i dla mnie; brokat wokół oczu; muzyka; ozdobna pokrywa na Pokeball; nalepka-krople.
Klony śpiewały jedynie te chórki z piosenki, dopiero ostatnie parę linijek śpiewają wraz z Opere. Wszystkie tańczą tak jakby dyskotekowo, aby pasowało do melodii.
Obrazki mają pokazywać, jak mniej więcej wygląda rozmieszczenie baniek (jest ich trochę więcej niż na nich, a Opere jest w tym największym pośrodku) oraz ta cała wodna scena.
_________________

Cleome Spinosa | Box | Bank | Trofea | Crystal Dollars | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek

Lucyfer
 
     
Pikutorialu 



Dołączył: 21 Maj 2016
Posty: 386
Wysłany: 2018-09-09, 15:32   

Weszłam na scenę zaraz po poprzednim zawodniku. W porównaniu z resztą wyglądałam na nowicjuszkę, kim nie byłam, ale problemem było to, że nie przyszykowałam się na pokazy jeśli chodzi o dodatki do swojej odzieży. Ubrana byłam w zwykłą czerwoną spódnicę i białą koszulkę bez rękawów, włosy związane miałam w prostego kucyka za pomocą czerwonej gumki. Uśmiechnęłam się do widowni i pomachałam do nich, po czym rozpoczęłam pokaz.
-Witam wszystkich państwa, nazywam się Winter WhiteFlake, lecz to nie na się państwo skupią, a na mojej wspaniałej Ria- Wypuściłam z pokeballa samicę wprost przede mnie.
[im]https://pa1.narvii.com/6187/dd6d527dceca41632cc3e6061a376bb845130e19_hq.gif[/b]
-Ria jest wspaniałą przedstawicielką swojego gatunku, mimo, że podróżujemy razem od niedawna, lecz w czasie naszej krótkiej podróży pokazała, jak jest niesamowita, mimo swej lekkiej nieśmiałości, przedstawi panstwu piękne przedstawienie
Milotic jak na zawołanie wystrzeliła w niebo pół tuzina Water Pulses, które wpierw wzniosły się wysoko, a następnie samica wykonała Disarming Voice w stronę kul, które pod wpływem głosu rozprysły się w pojedyncze krople, które opadały w dół, przypominając zabarwiony na różowo deszcz, w którym to wykonała uroczy taniec swym giętkim ciałem. Gdy różowa woda zniknęła z powietrza, Ria użyła Water Sport, aby kontynuować swój deszczowy taniec, używając Iron Tail odrzucała drobiny wody w stronę publiczności, ochładzając tłum. W chwili gdy woda się skonczyła, Ria skonczyła taniec.
-Dziękujemy państwu za obejrzenie naszego występu na upalne dni, mam nadzieję, że spotkamy się w następnym etapie-Ukłoniłam się i skierowałam w stronę części dla uczestników
_________________
 
     
Pikutorialu 



Dołączył: 21 Maj 2016
Posty: 386
Wysłany: 2018-09-09, 15:32   

Weszłam na scenę zaraz po poprzednim zawodniku. W porównaniu z resztą wyglądałam na nowicjuszkę, kim nie byłam, ale problemem było to, że nie przyszykowałam się na pokazy jeśli chodzi o dodatki do swojej odzieży. Ubrana byłam w zwykłą czerwoną spódnicę i białą koszulkę bez rękawów, włosy związane miałam w prostego kucyka za pomocą czerwonej gumki. Uśmiechnęłam się do widowni i pomachałam do nich, po czym rozpoczęłam pokaz.
-Witam wszystkich państwa, nazywam się Winter WhiteFlake, lecz to nie na się państwo skupią, a na mojej wspaniałej Ria- Wypuściłam z pokeballa samicę wprost przede mnie.

-Ria jest wspaniałą przedstawicielką swojego gatunku, mimo, że podróżujemy razem od niedawna, lecz w czasie naszej krótkiej podróży pokazała, jak jest niesamowita, mimo swej lekkiej nieśmiałości, przedstawi panstwu piękne przedstawienie
Milotic jak na zawołanie wystrzeliła w niebo pół tuzina Water Pulses, które wpierw wzniosły się wysoko, a następnie samica wykonała Disarming Voice w stronę kul, które pod wpływem głosu rozprysły się w pojedyncze krople, które opadały w dół, przypominając zabarwiony na różowo deszcz, w którym to wykonała uroczy taniec swym giętkim ciałem. Gdy różowa woda zniknęła z powietrza, Ria użyła Water Sport, aby kontynuować swój deszczowy taniec, używając Iron Tail odrzucała drobiny wody w stronę publiczności, ochładzając tłum. W chwili gdy woda się skonczyła, Ria skonczyła taniec.
-Dziękujemy państwu za obejrzenie naszego występu na upalne dni, mam nadzieję, że spotkamy się w następnym etapie-Ukłoniłam się i skierowałam w stronę części dla uczestników
_________________
  
 
     
Księciu 
pstryk

Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1996
Skąd: Kraków
Wysłany: 2018-09-09, 23:37   

-



Kaoriann
Opinia sędziego:
"Pokaz bardzo poprawny, pozbawiony spektakularności i czegoś, na czym można zawiesić oko. Skromne przedstawienie podopiecznego i pokaz finezji zostawia po sobie pustkę. Nie można jednak narzekać na sposób połączenia ruchów i wykorzystania go na scenie."

5/10 + 2/5.
7/15



Gwen Brown
Opinia sędziego:
"Zdecydowane tąpnięcie i efektywne wykorzystanie czasu na scenie. Empoleon został przedstawiony ze swojej najlepszej, bojowej strony, nie omieszkując zafundować nam konkretnego i dynamicznego pokazu swoich możliwości. Ze strony trenerki da się wyczuć letni klimat. Teraz, gdy Słońce przygrzewa, wejście z Icy Wind było bardzo wskazanym posunięciem. Oczywiście, nawet ruch typu lodowego nie ochłodził entuzjazmu widowni."

8/10 + 5/5
13/15



SayuriSagi:
Opinia sędziego:
"Już od pierwszych chwil Primarina czaruje na scenie, czując się na niej jak ryba w wodzie. Podobnie jak u poprzedników, trenerka swoim strojem uosabia wakacyjny klimat, a Icy Wind został bardzo mile przyjęty chłodząc emocje po konkurentach. Pokemon przedstawiony ze swojej najlepszej strony, a jego umiejętności, podobnie zresztą jak cały występ, wykorzystuje gatunkowe cechy Primariny - śpiew, urok i tworzenie balonów! Przedstawienie bardzo przypominało cyrkowe popisy połączone z operetką. Coś mi mówi, że to dopiero początek kariery Opere."

7/10 + 5/5
12/15



Pikutorialu:
Opinia sędziego:
"Milotic to klasa sama w sobie, natomiast nawet najpiękniejsza z nich potrzebuje przemyślanego planu i pomocy w zademonstrowaniu swoich atutów. Pokaz krótki, kolorowy i chłodzący, jednak w porównaniu do konkurentów ubogi w efekty, dodatki i treść, czyli najważniejsze elementy widowiska."

dyskwalifikacja



Pikutorialu ze względu na przekroczenie limitu czasowego zostaje wyeliminowany. Dziękuję za dotarcie do I etapu, jako nagrodę pocieszenia otrzymujesz 3 RC oraz 5 CD.

Charme, Kaiwe oraz Mhrok zostają zdyskwalifikowani za brak aktywności. Karą za dyskwalifikacje jest 5000$ grzywny oraz zakaz brania udziału w następnych pokazach.



Punktacja

Charme +
Pikutorialu + Ria
Gwen Brown + Kamasu Tar ♂ 13 pkt
Kaoriann + Asheri ♀ 7 pkt
Kaiwe +
SayuriSagi + Opere ♀ 12 pkt
Mhrok + Tamamo




-Szanowni Państwo, co za emocje i niespodziewane zwroty akcji! Już w tym momencie uplasowała się nasza finałowa trójka, jednak kto z nich zostanie najlepszym koordynatorem lata? Przekonamy się już niedługo!
Przed nami kolejny etap ekscytujących pokazów. Tym razem nasi uczestnicy będą musieli skomponować własny ruch i zaprezentować go nam w Amfiteatrze. Wykorzystanie środowiska jest jak najbardziej dozwolone. Etap polega na sensownym i logicznym połączeniu ruchów i ich efektywności, w rezultacie ukazujące majestat Pokemona i jego siłę.
Zobaczymy, jak nasi finaliści sobie z tym poradzą.




Cytat:
Drugim etapem jest tworzenie nowego ruchu przy pomocy kombinacji standardowych ruchów. Konkurencja polega na sensownym i logicznym połączeniu ruchów oraz ich efektywności. Punktowane również są opis i nazwa nowej kombinacji, ilość odbieranych Punktów Zdrowia, efekty dodatkowe oraz wykonanie.
Używanie umiejętności oraz przedmiotów które zmieniają typ ruchów równoznaczne jest z dyskwalifikacją. Używanie obrazków, gifów jest jak najbardziej na plus.



Lista uczestników zakwalifikowanych do drugiego etapu:

Gwen Brown + Kamasu Tar
Kaoriann + Asheri
SayuriSagi + Opere

Maksymalnie można zdobyć 10 punktów.
Do trzeciego etapu przechodzi cała wasza trójka, jednak wygra najlepszy!
Występ wrzucacie tutaj lub do mnie na PW.
Czas macie do 12.09.2018 do 23:59.


W razie jakichkolwiek pytań, śmiało, zapraszam na PW.
Powodzenia!
_________________


MXander Hale
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea
 
     
Kaoriann 
Arf!



Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lut 2018
Posty: 388
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-09-12, 12:59   

Po raz drugi duet pojawił się na scenie. Obie były nieco zaszokowane, że już w tym momencie zostały tylko trzy osoby. To było coś... niesamowitego. Tylu uczestników odpadło, a one, mimo kiepskiego według sędziów występu, przetrwały. Dziewczyny miały przygotowane coś... Ciekawego na występ
- Witam ponownie. Chciałybyśmy zaprezentować państwu ruch o nazwie Sun Tornado - rzuciła kobieta, dając dyskretny znak swojej podopiecznej. Servine zaczęła skupiać energię nad sobą - Ruch ten to połączenie Solarbeam i Leaf Tornado. Tornado Asheri musi być na tyle potężne, by przechwycić promień i rozesłać go na wszystkie strony - dodała kobieta, podczas gdy pokemon zbierał siły. Po kilku chwilach oczekiwania wokół Servine utworzyła się duża trąba powietrzna, jednak bez liści. Promień wystrzelił, a przechwycony przez powietrze zaczął wirować wokół Asheri, sprawiając, że przez chwilę nie można było jej dostrzec. Po kilku sekundach jednak zniknął, pozostawiając po sobie jedynie kilka pojedynczych rozbłysków wokół pokemona

- Dziękujemy za obejrzenie prezentacji. Otóż atak ten nie zawiera w sobie liści z Leaf Tornado ze względu na trudność w utrzymaniu takowych z jednoczesnym kontrolowaniem promienia. Jest też o wiele słabszy niż prawdziwy Solarbeam. Musi taki być, by trąba była w stanie złapać wiązki, jednak jest niezwykle użyteczny podczas walki z kilkoma przeciwnikami naraz, gdyż trafia wszystkich. Tak jak Solarbeam musi ładować się przez turę, chyba, że użyty został Sunny Day, i tak jak Leaf Tornado może obniżyć celność przeciwnika o jeden stopień ze względu na jego jasność. Celność tego ataku waha się od 60% w wietrzny dzień do 90% w dzień bezchmurny, a jego siła to zaledwie 80, a więc, tak jak wspominałam, o wiele mniej niż prosty promień - po tym pokazie obie ukłoniły się i zeszły ze sceny, dając się popisać innym
_________________
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2018-09-12, 19:22   



A oto i kolejny etap! Gwen wraz ze swym podopiecznym stawiła się na scenie w odpowiednim momencie. Dziewczyna podeszła do mikrofonu, a pingwin pozostał kilka kroczków za nią.
- Witamy ponownie! Tym razem, bez zbędnych wstępów chciałabym zapowiedzieć nowy atak, który zaprezentuje Kamasu Tar. Przed państwem Torpedo!
Blondynka odsunęła się nieco na bok, a Kamasu Tar przeszedł do dzieła. wystrzelił w górę używając Aqua Jet i śmignął w stronę ustawionego kawałek dalej manekina. Naraz zaczął się obracać wokół własnej osi, a spod wodnej osłony wspomnianego już ataku, wystawił swoje skrzydła. Te zalśniły metalicznie i generalnie wyglądały teraz jak mordercze, obracające się śmigła czy może nawet wiertło. Manekin nie został zmieciony ze sceny- Empoleon się praktycznie przez niego przewiercił. Na koniec zręcznie wylądował na scenie, wyprostował się dumnie i pozwolił przemówić swej trenerce.
- To właśnie była Torpedo, atak typu wodnego, którego bazą jest Aqua Jet. W zaprezentowanym egzemplarzu towarzyszył mu jeszcze Steel Wing... ale w tej kwestii można sobie pozwolić na modyfikacje i użyć przykładowo Shadow Claw. Z tym, że wtedy efekt końcowy nie będzie aż tak porażający. Jednak co porządna stal to stal. Wracając, nasza Torpeda posiada siłę bazową równą 80 (przy modyfikacjach oscyluje około 70), celność wynoszącą 90, a także atak ten posiada 30% szans na ogłuszenie przeciwnika i wywołanie efektu Flinch. To typowy atak ofensywny z gatunku tych fizycznych i jak już wspomniałam, przy używaniu go można sobie pozwolić na modyfikacje w zależności od tego jakimi atakami dysponuje stworek. Kamasu Tar, pokaż państwu.
Empoleon ponownie wyskoczył w powietrze w strudze wody. Tym razem kiedy się obracał, spod wodnej otoczki wychynęły jego płetwy zakończone ostrymi pazurami, utworzonymi jakby z cienistej aury- Shadow Claw. Potem zademonstrował podobny manewr, ale z użyciem Metal Claw. Obie kombinacje faktycznie, były jakby delikatnie mniej mordercze, ale mimo wszystko robiły wrażenie.
- To był właśnie Kamasu Tar i jego wspaniała Torpeda! Dziękujemy za uwagę!
Oboje skłonili się i zeszli ze sceny.
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Księciu 
pstryk

Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1996
Skąd: Kraków
Wysłany: 2018-09-13, 01:25   

-



SayuriSagi

Cytat:


Po dość szokującym podsumowaniu etapu pierwszego, podczas którego ogłoszono dyskwalifikację aż czwórki uczestników, co zdarzyło się chyba po raz pierwszy w historii tego miejsca, nadszedł czas na drugą rundę dzisiejszych pokazów. Kolejno zaprezentowały się te pary, które dzięki zaprezentowaniu wspaniałych występów zdołały uzyskać możliwość dalszego uczestnictwa w wydarzeniu, aż w końcu został do obejrzenia popis ostatniej dwójki. Na scenę po raz drugi wystąpiła dziewczyna w słomkowym kapeluszu, która wcześniej przedstawiła się jako Cleome, i po przejściu kilku kroków wypuściła z Pokeballa swoją towarzyszkę, Primarinę. W tym czasie spod sufitu opuszczono na linie jeden z manekinów, jakie są dostępne jako rekwizyty dla trenerów i koordynatorów podczas show.
- Miło nam widzieć państwo ponownie. Chciałybyśmy wraz z Opere zaprezentować teraz nasz autorski atak, który nazywa się Siren’s Call. - po tych słowach dziewczyna odsunęła się do tyłu, aby zrobić miejsce partnerce, która bez zbędnego zwlekania przystąpiła do dzieła.
Syrena rozpoczęła od przyjemnego dla ucha śpiewu, podczas którego zaczęła formułować kulę tuż nad swoją głową, która przypominała stworzone podczas poprzedniego etapu wodne balony, jednak w porównaniu z nimi sprawiała bardziej niesamowite wrażenie. Sfera stopniowo rosła i kiedy osiągnęła odpowiednio duże rozmiary, z całego ciała Primariny zaczęły unosić się urocze różowe drobinki światła, które po chwili wniknęły w utworzoną kulę, zmieniając jej kolor oraz nadając pięknego blasku. Takie to właśnie cudo uczestniczka wycelowała w wiszącego manekina, a następnie popchnęła w jego stronę, bezbłędnie trafiając w kukłę, która to momentalnie została uwięziona wewnątrz ataku. Przez kilka dobrych sekund sfera unosiła się w powietrzu, po czym skupiła się w sobie i wybuchła, niszcząc jednocześnie lalkę oraz rozsiewając wokół kropelki wody, które poprzez odbijanie ostatnich promieni światła wyglądały jak malutkie lśniące iskierki.
- Tak oto właśnie wygląda Siren’s Call, które powstało dzięki połączeniu dwóch innych ataków: popisowego ruchu Primariny, jakim jest Sparkling Aria, które stanowi tutaj podstawę wykonania ciosu, przez co całość ma narzucony typ wodny, oraz Moonblast, za sprawą którego zniwelowany jest efekt uleczenia podpalonego przeciwnika, który byłby rezultatem możliwym do osiągnięcia poprzez użycie jedynie pierwszego z tych dwóch ruchów. Dodatkowo, dzięki wrodzonej umiejętności Primariny do kontrolowania baniek wodnych, Pokemon trafiony tym atakiem zostaje chwilowo uwięziony wewnątrz kuli, gdzie otrzymuje okresowe obrażenia, dość podobne do tych, jakie pojawiają się przy ruchach Bind czy Wrap, jednak tutaj trwają one krócej, ponieważ tylko od dwóch do czterech tur, a to za sprawą „zamkniętego” w środku Moonblast. Siła tej kombinacji wynosi 90 punktów oraz posiada 100% szans na trafienie w cel, co przy uwzględnieniu możliwych pozytywnych, dla użytkownika oczywiście, rezultatów, czyni ją całkiem mocną. W ramach ciekawostki mogę powiedzieć, że inspiracje wzięłyśmy z bardziej powszechnie znanego wizerunku syreny, która za pomocą swojego głosu mamiła podróżników i wciągała ich w morskie odmęty. W końcu tutaj także śpiew Opere stanowił broń, która uderzyła przeciwnika.
W czasie tego krótkiego wyjaśnienia Opere zbliżyła się do swojej partnerki, po czym na zakończenie obydwie się ukłoniły.
- Mamy nadzieję, że podobało się państwu nasze wystąpienie i będziemy miały jeszcze okazję, aby ponownie tutaj wystąpić. Serdecznie dziękujemy za uwagę. - po tych słowach obydwie uczestniczki zeszły ze sceny.


Opinia sędziego:
"Połączenie sygnaturowego ruchu i Moonblast to ciekawy miks, jednak zaproponowałbym inną nazwę, może coś związanego ze sferycznością ruchu? Podane statystyki Siren's Call są w porządku, a obecność dodatkowych efektów w postaci unieruchomienia i obrażeń rozłożonych w czasie mogłyby dużo zwojować podczas regularnych trenerskich walk."

6/10



Kaoriann
Opinia sędziego:
"Kontrolowanie Solarbeamu i połączenie go z tornadem brzmi bardzo abstrakcyjnie, ale od czego są te pokazy? Sam ruch wydaje się dobrze zbalansowany pod względem wartości liczbowych."

6/10



Gwen Brown:
Opinia sędziego:
"Torpeda, która przez zastosowanie stalowego ruchu w przyspieszonych obrotach przypomina bardziej wiertło, to połączenie niezbyt widowiskowe, jednak idealne do pojedynków trenerskich - chyba, że mówimy tutaj o cienistym wariancie lub przy użyciu Metal Claw. Pytanie tylko, którą wersje sędziowie mają ocenić? Wartości liczbowe ruchu są zbalansowane, jednak zastanawiające jest pojawienie się efektów ogłuszenia i potknięcia, które to nie występują w żadnym z bazowych ruchów."

6/10



Punktacja


Gwen Brown + Kamasu Tar ♂ 13 pkt + 6 (19)
Kaoriann + Asheri ♀ 7 pkt + 6 (13)
SayuriSagi + Opere ♀ 12 pkt + 6 (18)




- Szanowni Państwo, dotarliśmy do rundy trzeciej naszych letnich Pokazów. Nasi finaliści zostaną postawieni przed trudnym zadaniem, którym jest Trójwalka SMART. Nasi zawodnicy w przeciągu jednej tury będą musieli stworzyć taktykę w walce przeciwko swoim dwóm przeciwnikom. Czy jest to wykonalne? Kto sięgnie po Upalną Odznakę? Za chwilę się przekonamy.

Cytat:
Trójwalka polega na napisaniu długiej taktyki, w której znajdować się może maksymalnie sześć ruchów. Walka toczona jest między trzema koordynatorami w trybie wszyscy na wszystkich. Taktyka powinna być bogata w finezyjne użycie ruchów wraz z ukazaniem piękna walczącego Pokemona, by zapewnić publice widowisko. Dodatkowo, każde użycie ruchu oznaczonego jako SMART jest punktowane jako 3 do ogólnej puli punktów, jednak ruch musi zostać użyty w przemyślany sposób. Najlepsza taktyka wygra.




Lista zakwalifikowanych uczestników:
Gwen Brown + Kamasu Tar
Kaoriann + Asheri
SayuriSagi + Opere

Taktykę wysyłacie tylko i wyłącznie w tym poście.
Czas macie do 16.09.2018 do 2:30.

W razie jakichkolwiek pytań, śmiało, zapraszam na PW.
Powodzenia!
Niech wygra najlepsza!
_________________


MXander Hale
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea
Ostatnio zmieniony przez Księciu 2018-09-13, 01:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2018-09-13, 18:29   

I tak pisałabym coś od czapy czy jako pierwsza czy jako ostatnia, a tak najwyżej będzie śmiesznie xD

- Kamasu Tar, zaczniemy na luzie i z gracją. Użyj Ice Beam by zamrozić podłoże i zrobić zacne lodowisko. Tylko nie tak zwyczajnie, że stoisz i strzelasz promieniem- pozwól sobie na nieco tanecznego szaleństwa, jakiś piruecik byłby bardzo malowniczy do tego nieregularnego z kształtu, promienia lodowego. Może przy okazji udałoby ci się trafić którąś z rywalek? A jak już zamrozisz podłoże, to możesz sobie śmigać niczym prawdziwy łyżwiarz! Nie wahaj się w ramach uniku śmignąć w bok czy wykonać jakiejś zacnej ewolucji (wyskok, piruet czy co to tam się robi na lodzie xD). Następnie mój miły, spróbujemy nieco namieszać w serduszkach naszych rywalek- Attract i niech serduszka i twój urok osobisty ogarnąć cała scenę! A teraz może by tak coś nieco na okoliczność obrony. To może by tak prosty Brine, ale w nieco nietypowej formie. Fiknij no na plecki i machnij mi tu elegancki breakdance używając tego ataku (coś jak Ashowa kontra-tarcza z animca). Widowiskowo będzie na pewno, a może któraś będzie na tyle blisko by oberwać. No, ale coby nie było tak ogólnie, to może teraz dla każdej panienki coś specjalnego. Naszą drogą Servine uracz proszę chłodnym wiaterkiem - Icy Wind. Byłoby bardzo wskazane gdybyś zrobił przy okazji jakiś zgrabny piruecik. Z kolei Primarinę uraczymy pięknym w swej prostocie Aerial Ace. Co jak co, ale te białawe wstęgi, towarzyszące temu ruchowi będą się pięknie komponować z tym lodowiskiem, które zrobiłeś. A na sam koniec... A, machnij rundę honorową z użyciem Surf. To potężny i majestatyczny atak, będzie idealny na takie zakończeniem z naszej strony.
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Kaoriann 
Arf!



Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lut 2018
Posty: 388
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-09-14, 00:37   

- Servine, zaczynamy! Po pierwsze użyj Grassy Terrain do wzmocnienia swoich ruchów! Lodowisko to zdecydowanie nie Twoja bajka, może więc wystająca z niego trawa w jakiś sposób Ci pomoże. Następnie wyskocz wysoko w powietrze i z tego miejsca rozbłyśnij niczym słońce używając swojego Flash. Niech Twoi oponenci oślepną. Ty w tym czasie lecąc w dół zacznij się obracać wokół własnej osi używając jednocześnie Leaf Tornado. Ale nie takiego zwykłego - wykonaj kombinację ruchów Leaf Tornado i Leech Seed. Niech i liście, i nasionka ogarną całą scenę tak, by oba ataki trafił w obu rywali. Może potem opatentujemy ten ruch? Nazwalibyśmy go Seednado albo coś... A, tak, walka. Wybacz. Gdy już wylądujesz, pozwól innym na ataki - oczywiście pamiętając o unikach. Najlepiej będzie, gdy ustawisz się pomiędzy nimi tak, by potencjalne pociski trafiały nie w Ciebie, a w pokemona po drugiej stronie. Dobrze by było, gdybyś podczas uników użyła Double Team. Po pierwsze, by jeszcze bardziej zwiększyć swoją szansę na uniki, a po drugie, by Twoje kopie mogły rozbiec się po całej scenie tanecznym krokiem. Niech jedna z nich ukłoni się publiczności podczas Twojego ostatniego ataku. A będzie nim Synthesis, który pozwoli Ci rozbłysnąć delikatnym, zielonym światłem, idealnie pasującym do Twojego typu, jednocześnie kończąc ten pokaz siły i piękna, którego masz pełno w sobie!
_________________
 
     
SayuriSagi 
The Mad King Of Goldy Pond


Wiek: 25
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 1975
Wysłany: 2018-09-14, 07:45   

- Ale się porobiło, Opere, każdy na każdego, ale jakoś damy radę. Z tej dwójki zdecydowanie groźniejszy jest Empoleon, ale może najpierw zajmijmy się Servine, która jest chyba najszybsza ze wszystkich, co możemy dobrze wykorzystać. Podczas gdy ona będzie próbowała pokryć scenę swoją trawą, ty wytwórz nad sobą lśniącą kulę Encore, która dzięki delikatnemu blaskowi powinna ściągnąć na ciebie uwagę widowni bardziej niż poczynania rywali, a następnie poślij ją uderzeniem swojego pięknego ogona z półobrotu prostu ku Asheri, aby uniemożliwić jej wykonanie kolejnych kilku ataków, po czym nie zatrzymując się zacznij ślizgać się po wytworzonym przez Kamasu Tar lodowisku, wykonując piruety i unikając jednocześnie trafienia zbłąkanym Ice Beam. Gdy już trochę się rozpędzisz użyj Double Team, aby nie tylko zmylić przeciwnika, gdzie się znajdujesz, ale także po to, aby wraz z sobowtórami rozpocząć rewię na lodzie, dodając do tego twój wspaniały głos. Nie wstydź się wykonać podczas niej kilku figur, w końcu masz teraz wspaniałą okazję, aby zaprezentować swój talent taneczny. Servine powinna być nadal zajęta próbą pokrycia sceny trawą, więc możesz ją zostawić w spokoju. Teraz skorzystaj z Water Pulse w taki sposób, abyś wraz z klonami posłała całe mnóstwo tych sfer w powietrze tak, aby część z nich zderzyła się ze sobą nawzajem, wywołując przy tym piękne błękitne eksplozje, które otoczą estradę delikatną wodną mgiełką, zaś pozostałe niech trafią w twoich przeciwników. Może przy okazji niektóre zablokują ruch samca? Potem, nie ustając w tańcu, użyj Icy Wind i skieruj go w stronę Empoleona w taki sposób, aby nie tylko zmierzwić mu piórka, ale także stworzyć drobne lodowe gwiazdeczki na unoszącej się jeszcze w powietrzu wodnej mgiełce, która powinna dodać trochę mistycyzmu całemu występowi. Po tym szybko odsuń się jak najdalej od innych i utwórz wraz z sobowtórami wielki okrąg, którym będziesz poruszać się wokół przeciwników, a następnie, oczywiście dalej tańcząc, poślij w ich stronę falę Disarming Voice, aby pokazać im, co się dzieje, kiedy zdenerwujesz syrenę. Niech ta nawałnica sercowego promienia ich otoczy. Zaś jeśli chodzi o wielki finał ... tanecznym krokiem wmieszaj się wraz z klonami pomiędzy oponentów i wykonując piruety przedostań się na środek sceny, aby tam zbić się w gromadkę i wpierw lekko oślepić innych światłem Moonblast, aby zaraz potem porządnie ich nim uderzyć. Nie zapomnij tylko o tym, aby po skończonym pokazie ukłonić się publiczności, to byłoby nieładnie tak po prostu ją zignorować na sam koniec, właściwie zignorowanie jej w dowolnym momencie byłoby nieuprzejme, ale o tym przecież doskonale wiesz.

* Dziwne coś mi wyszło, ale chyba nie będzie tak źle. Chyba ...
_________________

Cleome Spinosa | Box | Bank | Trofea | Crystal Dollars | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek

Lucyfer
 
     
Księciu 
pstryk

Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1996
Skąd: Kraków
Wysłany: 2018-09-16, 14:59   

-




Pierwszy ruch należał do Servine, która wystrzeliła Grassy Terrain jak z procy, rozścielając całą arenę w trawiaste podłoże. Następnie swój ruch wykonał Empoleon, tańczącym krokiem mrożąc wyłożoną wcześniej trawę, tworząc lśniący, niemal szklany ogród, przy okazji nie trafiając w żadną ze swoich przeciwniczek. Zupełnie zaskakujące było użycie przez Primarinę Encore, co zdecydowanie zaskoczyło Servine, blokując jej taktykę na najbliższe trzy rundy. Opere również zgrabnie wykorzystała stworzone lodowisko, zwracając uwagę widowni na siebie. Syrena zdecydowanie wiedzie prym.

Zaskoczona Servine niestety nie wykonała Flash, ponownie wykonując Grassy Terrain, jednak bez rezultatu. Swoją chwilę znowu miał Kamasu Tar wywołując u swoich rywalek przyśpieszone bicie serca, przy okazji wszystkim prezentując swoje wdzięki. Primarina ponownie pokazała swoją klasę i to, że jest stworzona do pokazów. Nawet będąc pod wpływem zauroczenia zgrabnie wykonała Double Team i podczas rewii na lodzie okrążyła pingwina w pięknej choreografii.

Servine ponownie próbowała nie stać w miejscu i jedynie biernie przyglądać się widowisku zdecydowanie należącego do wodnych stworków, jednak ponownie jej ruch ograniczył się do Grassy Terrain, który tym razem przebił się przez lodową warstwę stworzoną przez Empoleona. Primarina tracąc pod sobą podłoże wraz ze swoimi klonami wystrzeliły salwę Water Pulse, które niczym fajerwerki wystrzeliły nad sceną Amfiteatru. Kamasu Tar nie czekał długo, tak jak zaleciła mu jego trenerska, rzucił się na plecy i w dzikich pląsach zaczął strzelać nieregularnym Brine wszędzie i zarówno Primarina jak i Servine oberwały słoną wodą. Mgiełka z kaskady Primariny nie utrzymała się przez Empoleona.

+3 punkty dla Gwen.

Servine ostatni raz wykorzystuje z przymuszeniem Grassy Terrain, ponownie zajmując scenę bujną roślinnością. Zarówno Opere jak i Kamasu Tar równocześnie uzyli Icy Wind, jednak w dwóch różnych kierunkach - Primarina na Empoleona, a ten na Servine. Arena ponownie pokryła się mrozem, a zarówno wąż jak i pingwin zostali delikatnie zmrożeni.

Trawiasty Pokemon zabrał się za wykonywanie poleceń swojej trenerki, dublując się i rozbiegając się po arenie w spazmatycznym tańcu. Krótki ślizg Primariny pozwolił jej na oddalenie się na drugą stronę areny i wykonanie Disarming Voice, które natrafiło na rozpędzonego na lodzie Empoleona, który rozpędzony wykonał taniec na lodzie przy użyciu Aerial Ace.

Ostatnią rundę rozpoczęła Servine, która przy pomocy Synthesis, rozświetliła arenę w kilku miejscach, tworząc cudowną, mglistą poświatę, która po krótkiej chwili została przyćmiona Moonlight naszej syreny. Księżycowe światło rozpostarło scenę, jednak do czasu gdy Empoleon nie wykonał Surf, który skąpał całą scenę i zmył wszystkie efekty i światła.

+3 punkty dla Kaoriann.



Najlepszą taktyką pokazową wykazała się SayuriSagi (10 punktów), następnie Gwen Brown (7 punktów) oraz Kaoriann (5 punktów).



Punktacja:

Gwen Brown + Kamasu Tar ♂ 19 punktów + 3 + 7 = 29 punków
Kaoriann + Asheri ♀ 13 punkty + 3 + 5 = 21 punkty.
SayuriSagi + Opere ♀ 18 punktów +10 = 28 punktów.





1 miejsce
Gwen Brown i jej Empoleon "Kamasu Tar"

Upalna Wstążka
3000$
2x Heart Scale.

Cytat:

#527 Woobat, samica. [20.00]%
Psychiczny, Latający.
Ewolucja:
Woobat (+ szczęście) -> Swoobat
Ruchy:
Helping HandEM
Confusion, Odor Sleuth, Gust, Assurance, Heart Stamp, Imprison.
Charakter i historia:
Woobat o bogatej przeszłości. Pochodzi z dużej gromady ze swojego gatunku, była potomkiem i następczynią głowy stada, jednak pewnego dnia po prostu zniknęła z oczu swoich pobratymców i po prostu wyruszyła w samodzielną podróż w poszukiwaniu wrażeń i podążając za marzenia. Niestety, podczas swojej wędrówki uległa wypadkowi i tak znalazła się w Centrum Pokemon, w którym zdecydowała, że trener lub koordynator, który wykaże się w Pokazach będzie mógł dotrzymać jej dalszego towarzystwa i ochrony podczas jej podróży.
Jest bardzo niezależna, zaradna i pewna siebie. Swojego trenera traktuje trochę jak służącą/ochroniarza, jednak dochodzi do wniosku, że sama w świecie może sobie nie poradzić i w głębi swojego serduszka bardzo potrzebuje towarzystwa.
Umiejętność: Unaware - Podczas zadawania ataków ofensywnych ignorowane są wszystkie zmiany statystyk wroga (poza szybkością).
Trzyma:
-


Cytat:

#527 Woobat, samica. [20.00]%
Psychiczny, Latający.
Ewolucja:
Woobat (+ szczęście) -> Swoobat
Ruchy:
Helping HandEM
Confusion, Odor Sleuth, Gust, Assurance, Heart Stamp, Imprison.
Charakter i historia:
Woobat o bogatej przeszłości. Pochodzi z dużej gromady ze swojego gatunku, była potomkiem i następczynią głowy stada, jednak pewnego dnia po prostu zniknęła z oczu swoich pobratymców i po prostu wyruszyła w samodzielną podróż w poszukiwaniu wrażeń i podążając za marzenia. Niestety, podczas swojej wędrówki uległa wypadkowi i tak znalazła się w Centrum Pokemon, w którym zdecydowała, że trener lub koordynator, który wykaże się w Pokazach będzie mógł dotrzymać jej dalszego towarzystwa i ochrony podczas jej podróży.
Jest bardzo niezależna, zaradna i pewna siebie. Swojego trenera traktuje trochę jak służącą/ochroniarza, jednak dochodzi do wniosku, że sama w świecie może sobie nie poradzić i w głębi swojego serduszka bardzo potrzebuje towarzystwa.
Umiejętność: Unaware - Podczas zadawania ataków ofensywnych ignorowane są wszystkie zmiany statystyk wroga (poza szybkością).
Trzyma:
-


2 miejsce
SayuriSagi i jej Primarina "Opere"
1500$
Heart Scale

Cytat:

#084 Doduo, samiec. [10.00]
Normalny, latający.
Ewolucja:
Doduo (+ 31 lvl) -> Dodorio
Ruchy:
Peck, Growl, Quick Attack, Rage.
Charakter i historia:
Jest bardzo nieśmiały i często chowa głowę w piasek, dosłownie i w przenośni. Został przeznaczony na nagrodę do Pokazów ze względu na to, że nie za dobrze radzi sobie w walce, więc cała nadzieja w tym, że wygrany w Pokazach pokaże mu kunszt walk koordynatorskich i pokaże mu cały nowy świat doświadczeń. Swoją trenerkę szanuje i nie odstępuje na krok, tylko przy niej czuje się bezpieczny.
Umiejętność: Early Bird - Pokemon w czasie walki śpi o połowę krócej, niż spałby normalnie.
Trzyma:
-


Cytat:

#084 Doduo, samiec. [10.00]
Normalny, latający.
Ewolucja:
Doduo (+ 31 lvl) -> Dodorio
Ruchy:
Peck, Growl, Quick Attack, Rage.
Charakter i historia:
Jest bardzo nieśmiały i często chowa głowę w piasek, dosłownie i w przenośni. Został przeznaczony na nagrodę do Pokazów ze względu na to, że nie za dobrze radzi sobie w walce, więc cała nadzieja w tym, że wygrany w Pokazach pokaże mu kunszt walk koordynatorskich i pokaże mu cały nowy świat doświadczeń. Swoją trenerkę szanuje i nie odstępuje na krok, tylko przy niej czuje się bezpieczny.
Umiejętność: Early Bird - Pokemon w czasie walki śpi o połowę krócej, niż spałby normalnie.
Trzyma:
-


3 miejsce
Kaoriann i jej Sevine
750$
Heart Scale.
Jajo Cutiefly.

Cała trójka dostaje również 15 CD!



Dziękuję wszystkim za udział w wakacyjnych pokazach!
Do usłyszenia następnym razem.
<3
_________________


MXander Hale
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea
  
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2018-09-16, 16:15   

Coś ci się leciutko machło w punktacji, bo wychodzi, że po II etapie miałam 19pkt, a tu dostałam 7 za całość + 3 za Brine (razem 10), a zatem po podsumowaniu wszystkiego powinno wyjść 29pkt, nie 32. No, ale z drugiej strony to i tak najwięcej, nawet pomimo pomyłki.

W każdym razie całkiem ciekawe były te pokazy, zwłaszcza ten ostatni etap. Zdecydowanie miła odmiana po pisaniu wierszy xD Gratuluję dziewczynom, że też dotarły tak daleko. Zacnie było :)
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group -
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.