Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kyuubi
2018-07-25, 06:01
Po sukces i sławę!
Autor Wiadomość
DC1 
dece


Dołączył: 15 Sie 2017
Posty: 916
Wysłany: 2018-08-08, 14:30   

Weszliście do środka, do pomieszczenia, które wyglądało dość biednie. Coś w stylu recepcji urządzonej na szybko 15 lat temu. Pistacjowe ściany o nieco wyblakłym już odcieniu, jeden obraz na ścianie, zawieszka na okrycie wierzchnie i biurko z kompletem kluczy posegregowanych na blacie. Za nim siedziała kobieta w średnim wieku, z zaspanym wyrazem twarzy, która spojrzała na Ciebie, unosząc brwi, gdy tylko otworzyłeś drzwi wejściowe.
- W czym mogę pomóc? - odparła, ziewając.
_________________
 
     
Avers 



Wiek: 25
Dołączył: 15 Kwi 2018
Posty: 210
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-08-08, 16:06   

No, jakoś pięknie to tu nie jest, ale w sumie nie wyobrażałem sobie nic innego. Ot, rudera, w której przekimać można za rozsądne pieniądze. Popatrzyłem na Croagunka. Wątpię, że mu się tu spodoba, ale to ja w naszym duecie jestem tym odpowiedzialnym i podejmuję decyzje. Ta zapewne będzie cholernie zła, ale co mam do stracenia?
- Dzień Dobry, chciałbym wynająć pokój na jedną noc. - zacząłem. - Cicho tu, jestem jedynym klientem?
Czyżby jednak wszystkie super-laski wolały czterogwiazdkowy hotel? Chyba się komuś poprzewracało w główce od dobrobytu...
_________________
 
     
DC1 
dece


Dołączył: 15 Sie 2017
Posty: 916
Wysłany: 2018-08-08, 20:26   

Croagunk rozejrzał się dookoła i choć nie był zachwycony, starał się być wyrozumiały i nie robić Ci problemów. Przeszliście dziś przez tak dużo, że miękkie łóżko, nieważne w jak obskurnym miejscu, jest tym czego Wam po prostu bezsprzecznie trzeba. Żabol nawet złapał Cię na rękę. Wasze relacje wydają się być coraz bliższe. Cóż, w końcu każdy pokemon potrzebuje bliskości. Zupełnie jak ludzie.
- Prawie. Mamy jeszcze jednego gościa, w pokoju obok. - odparła kobieta i wyciągnęła w Twoją stronę kluczyk z numerem 2 na zawieszce. - Doba kosztuje $50.
_________________
 
     
Avers 



Wiek: 25
Dołączył: 15 Kwi 2018
Posty: 210
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-08-09, 13:04   

Podałem pieniądze miłej pani i zabrałem klucz. Poszedłem do swojego pokoju. Jako, że jest w miarę ciepło - rozłożyłem kołdrę na podłodze. Wypuściłem z PokeBalii moich podopiecznych - Munchlaxa, Heracrossa i Mawile.
- Cześć moi drodzy. Dzisiejszy dzień był pełen różnego rodzaju wariacji i dziwnych sytuacji, ze względu na to nie było czasu nawet porozmawiać. Ja jestem Avers. Zostałem waszym trenerem. Croagunk jest ze mną od bardzo dawna. Mam nadzieję, że uda nam się zaprzyjaźnić i tworzyć zgrany zespół. Ja od siebie mogę zagwarantować pełne zaangażowanie w wasz rozwój, trening - w takich dziedzinach, jakie będziecie preferować. Różnie może być z komfortem i wygodą, ale na to pewnie z czasem zarobimy.
Pewnie wszyscy jesteście zmęczeni. Rozłożyłem dla was kołdrę. Jeśli ktoś chce i znajdzie miejsce - śmiało kładźcie się na łóżku. Jutro rano zjemy porządne śniadanie i ruszymy dalej.

Przyznam, że byłem nieco zaintrygowany postacią mojego sąsiada, jednak postanowiłem, że to sprawdzę jutro. Zmęczenie bierze górę.
_________________
 
     
DC1 
dece


Dołączył: 15 Sie 2017
Posty: 916
Wysłany: 2018-08-11, 16:12   

Pokemony z uwagą wysłuchały Twojej przemowy, po czym wzajemnie się zapoznały. Mogłeś być zadowolony z tego, że przynajmniej na samym początku swojej znajomości dobrze się dogadały. Pewnie czeka je jeszcze nie jedna kłótnia, ale skoro mają takiego odpowiedzialnego, troskliwego trenera, nie powinny się niczego obawiać. Każdy z twojej drużyny zajął sobie miejsce wedle własnego upodobania. Munchlax położył się oparty o róg pokoju, Heracross po prostu znalazł sobie kącik obok szafki nocnej, a Croagunkowi było wygodnie na dywaniku obok szafki nocnej. Jedynie Mawile skorzystała z Twojego zaproszenia i położyła się na końcu łóżka tak, żeby nie przeszkadzać swojego trenerowi. Cóż, w końcu tu wróżka - musi mieć wygodnie. Runąłeś zmęczony na łóżko i w ciągu kilku minut odpłynąłeś.

...

Twój błogi odpoczynek nie trwał jednak długo. Ze snu wybudziły Cię krzyki i stukanie dochodzące zza ściany. Twoje pokemony nie zwróciły na to uwagi, śpiąc jak zabite, ale Tobie ten hałas uniemożliwiał ponowne zaśnięcie. Co tam się może do licha dziać?
_________________
  
 
     
Avers 



Wiek: 25
Dołączył: 15 Kwi 2018
Posty: 210
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-08-11, 16:17   

To gorsze niż wiertarka! Nie wiem, jak długo spałem, ale czuję się, jakbym tylko zmrużył oczy i momentalnie został wybudzony przez... przez w sumie nie wiem co, ciężko mi to określić. W każdym razie wiem, że dotyczy to mojego sąsiada. Czemu dali mi pokój akurat zaraz obok innej osoby, skoro cały hostel jest wolny? Nigdy tego nie zrozumiem. Nie miałem wyboru - musiałem wstać i pofatygować się tam. Co innego niby miałem zrobić?
_________________
 
     
DC1 
dece


Dołączył: 15 Sie 2017
Posty: 916
Wysłany: 2018-08-12, 00:16   

Ostrożnie wyszedłeś z pokoju, by nie pobudzić swoich pokemonów, choć mogło to być dziwne, zważywszy na fakt, że sąsiad nadal walił w ścianę. Wiesz, to jest jak z niemowlakiem. Dookoła może grać muzyka, być włączony odkurzacz albo telewizor i nic, ale tylko głośniej odetchniesz i zacznie płakać na cały dom.
Stanąłeś przed drzwiami i zapukałeś. Na reakcję nie trzeba było długo czekać. Skrzydło się otworzyło, a zza niego wyjrzał... mężczyzna, który zaatakował Cię na ulicy. Tym razem sam, bez swojej towarzysza.
- Czego? O nie, znowu Ty. Nie zamknęli Cię za napaść na mnie i rozwalenie mienia publicznego? - zaczął rechotać, widząc Cię przed swoim pokojem. Drzwi były lekko uchylone, więc nie mogłeś za bardzo dostrzec, co dzieje się w środku.
_________________
  
 
     
Avers 



Wiek: 25
Dołączył: 15 Kwi 2018
Posty: 210
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-09-11, 13:10   

Zazwyczaj nie myślę zbyt długo nad swoimi działaniami. Tak też było i tym razem. Nie miałem zamiaru odpowiadać na jego oszczerstwa, ale próba prowokacji jak najbardziej mu się udała. Z natury jestem wybuchowy, a gość ewidentnie chce narobić sobie kłopotów. Tym razem jesteśmy tylko my, żadnych Munchlaxów mogących uszkodzić stropy, czy innych pomagierów. Pchnąłem go do środka w taki sposób, że drzwi musiały otworzyć się na oścież. Sam zaraz po tym czynie wparowałem do jego pokoju. Już wielokrotnie dokonywałem rękoczynów na takich jak on - na dobrą sprawę wystarczyło mnie delikatnie wkurwić, a już kończyło się to ciosem z mojej strony. Nie lubię dużo gadać.

Czekałem na jego reakcję. Jeśli zdecyduje się podjąć męską walkę - preferuję kontratak. Ręce miałem przygotowanie, by podnieść je i zablokować ewentualne uderzenie. Czekałem na reakcję tego palanta...
_________________
 
     
DC1 
dece


Dołączył: 15 Sie 2017
Posty: 916
Wysłany: 2018-09-20, 19:50   

Wepchnąłeś go lekko do środka, ale z uwagi na fakt, że był nieco większy, od razu podbiegł do Ciebie i pchnął Cię przed siebie. Zanim Twoje ciało spotkała wątpliwa przyjemność uderzenia od ścianę i zsunięcia się po niej na dół, zdążyłeś dostrzec niewielkiego Growlithe, skulonego w kącie pokoju. Pokemon wyglądał na przerażonego. Ty teraz też powinieneś, w końcu stał nad Tobą facet, którego wyraźnie rozzłościłeś, a nie miałeś przy sobie żadnych pokemonów do obrony.
- Nie dotykaj mnie, jasne? I zajmij się swoimi sprawami. - wskazał na Ciebie palcem. - Mało Ci jeszcze? Wolisz nie mieć zębów czy siedzieć za dwukrotną próbę napadu? Jedno i drugie da się załatwić. - spojrzał na Ciebie wrogo.
_________________
  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.