Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gwen Brown
2018-02-04, 16:07
18.12.2016 - 01.01.2017
Autor Wiadomość
Ves 
twenty one arceuses



Wiek: 21
Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 282
Wysłany: 2016-12-26, 10:56   

Ves
Wyciągnąłem więc kulkę i pyknąłem pokemona w czółko.

Cookie Roo
- Hah, nie wiedziałam, że z ciebie taki pieszczoch! To jak, dalej nie przekonałeś się do mnie? Nie chcesz dołączyć do mojej drużyny?
_________________

|-/

don't you dare
to ever care


σѕσвιѕту вαттℓє тнємє

 
 
     
Tyler Blackwood


Dołączył: 16 Paź 2016
Posty: 68
Wysłany: 2016-12-26, 14:54   

Postanowiłem przekazać głosowi z nieba, że Komala miało być chłopakiem, ale wygodniej mówić mi TA Komala. Życie jest prostsze i od razu wszystko ładniejsze… po drodze występują komplikacje, ale zostają rozwiązane w taki oto sposób. Czy można chcieć czegoś więcej? Tak. Komali w drużynie. Tak bardzo się na POSIADANIE jej napaliłem, że po prostu nie mogłem odpuścić takiej okazji. Nie dość, że nasiedziałem się tyle czasu to jeszcze musiałem o nią walczyć. Nikomu za złe tego nie miałem… chyba, że temu śpiącemu pokemonowi. Okej, może był skazany na wieczny sen, co – przynajmniej według mnie – było idiotyczne, ale… nie znaczyło to, że nie mógł obudzić się na jedną sekundę. Jeśli nie mógł to miał naprawdę głupie i nudne życie. Dziwne.
Niemniej jednak postanowiłem przejść do akcji z jedzeniem. Biorąc pod uwagę fakt, że nic innego na to coś nie działało… poczęstowanie go było najodpowiedniejszym rozwiązaniem. Najprostszym możliwym! Czas wyciągnąć karmę z plecaka..
Pomyślałem, więc i zrobiłem. Wyciągnąłem z plecaka trochę pokemonowego żarcia i spojrzałem na nie zniechęcony. Dlaczego to zawsze musiało tak śmierdzieć? Co oni tam nawrzucali? Nie przyszło mi się długo nad tym zastanawiać. Nie zamierzałem się nad KomalEM rozczulać.
- Komala, to dla ciebie – rzuciłem w nią karmą.
 
     
Dafiar 
Guess Who's Back



Wiek: 26
Dołączył: 26 Kwi 2016
Posty: 325
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-12-26, 15:32   

Dafiar
- Sam możesz się o tym przekonać. Wystarczy, że zdecydujesz się do mnie dołączyć. - z uśmiechem wyciągnąłem Safari Ball, który trzymałem teraz na dłoni. - Decyzja należy do Ciebie.

Jeckyll
- Nawet nie wiesz, jak się ciesze. Obiecuję, że będzie to udana współpraca. - z szerokim uśmiechem wyjąłem Safari Ball, podsuwając go Nullowi.
_________________

  
 
 
     
Danny 



Wiek: 25
Dołączył: 11 Wrz 2016
Posty: 128
Wysłany: 2016-12-26, 17:48   

Nie do końca wiedziałem jak to rozegrać. Mała, bojąca się słowa "drużyna" lisica była naprawdę pięknym stworkiem.
- Nie bój się, jestem pewien, że się dogadasz z naszą mała paczką! A Ty! Ty byś była moim asem w rękawie! Swoim plaskiem byś zaskoczyła wszystkich! Byś onieśmieliła wszystkich w okół tym, jaka jesteś wyjątkowa! - mówiłem delikatnie głaszcząc stworka za uchem, następnie wzdłuż grzbietu.
 
 
     
Conan 
Shotacon


Dołączyła: 25 Kwi 2016
Posty: 2335
Wysłany: 2016-12-26, 19:20   

Patrzę się na tygryska. Zachęcająca propozycja, ale szukam dalej xd
_________________
#7B68EE || #5B7187

Karta Postaci l Box l Bank | Trofea | CD

You can't spell sHOTa without 'hot'!

 
 
     
Samuel



Wiek: 24
Dołączył: 01 Lis 2016
Posty: 343
Wysłany: 2016-12-26, 21:20   

Tuż przed wkroczeniem do strefy wrzucam do worka Delibirda karteczkę z napisem „Popplio” i z szerokim uśmiechem ruszam w miejsce, gdzie mogłabym ową foczkę znaleźć.
_________________
[ Samuel | box | bank ] | [ Asuna ] | [ Hoshiko Hayashi | box | bank ]
[ #CA4040 | #CC9933 ]xxxxxxxxxx[ #9966CC | #2D0640 ]



 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-12-26, 21:24   

Viviann Robalek nad podziw silnie się opierał. Dopiero kiedy wytrząchnęłaś go z torby, w końcu odzyskałaś swoją własność. Tymczasem Venipede skakał ku torbie, próbując znowu do niej wejść. Uparty dość xD

Ves I się złapała ;P Gratuluję i czekam na skan :)

Cookie Psiak trochę podumał, a potem... podszedł i trącił cię nosem w rękę. O wow, jaki ma uroczo zimny nosek!

Tyler Blackwood A, okiej ;P Tak czy siak misiek bez chwili zawahania opakował całą paczkę. Ba nawet stanął na łapki i przyjrzał ci ciekawie... o ile zamknięte oczęta mogą cokolwiek wyrażać, ale tu bardziej chodzi o "całokształt".

Dafiar i Jeckyll Oba pokemony po chwili namysłu zdecydowały się dać pochwycić. Gratuluję i czekam na skany ;P

Danny Słowa otuchy podziałały i teraz mała sama trąciła noskiem uprzednio położony przed nią ball, dając się złapać. Gratuluję i czekam na skan :)

Conan Samiec Shiny Vulpixa.

Hood A, niech będzie - Samica Shiny Popplio ;P
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
Ostatnio zmieniony przez Gwen Brown 2016-12-26, 21:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Samuel



Wiek: 24
Dołączył: 01 Lis 2016
Posty: 343
Wysłany: 2016-12-26, 21:35   

To było szybkie xD

Mikołaj spełnił me życzenie szybciej niż sądziłam – aż uśmiechnęłam się szeroko na widok Pokemona, którego szukałam. W dodatku był shiny, co jedynie podwoiło moją radość, którą właśnie czułam. Zadowolona, zbliżyłam się do stworka na tyle by go nie spłoszyć. Tylko tego brakowało...
- Hej, maluszku – zagadnęłam wesolutkim tonem, wyciągając z woreczka trochę karmy, którą dostawało się przy wejściu.- Chcesz może się poczęstować? Znawcą nie jestem, ale gwarantuję, że będzie smakować – dodałam po chwili, kładąc niedaleko samiczki garść poke-karmy. Następnie oddaliłam się by mogła na spokojnie spożyć chrupki.- Nazywam się Samantha. Jestem początkującą trenerką Pokemon i nie ukrywam, że zwróciłaś moją uwagę. Jesteś naprawdę piękna – powiedziałam po chwili milczenia mając nadzieję, że zainteresowałam foczkę.
_________________
[ Samuel | box | bank ] | [ Asuna ] | [ Hoshiko Hayashi | box | bank ]
[ #CA4040 | #CC9933 ]xxxxxxxxxx[ #9966CC | #2D0640 ]



 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-12-26, 21:38   

Wpadłam na pomysł, może uda mi się go jakoś zwabić... Wstałam więc i zaczęłam się cofać, ciekaw czy Venipede pójdzie za mną chcąc za wszelką cenę dobrać się do mojej sportowej torby, jeśli tak to zatrzymałam się po chwili no a jak nie to wiadomo
- Może zrobimy tak. Dołączysz do mniej, do hodowli Venipedów jaką prowadzę a ja w zamian dam ci mieszkać w mojej torbie tak długo, aż będziesz się w nią mieścić co ty na to?
_________________

------------
 
     
Tyler Blackwood


Dołączył: 16 Paź 2016
Posty: 68
Wysłany: 2016-12-26, 21:39   

Nareszcie coś go ruszyło! Pomyśleć, że wystarczyło dać najzwyklejsze w świecie żarcie, a on już należał do mnie. No… może nie do końca, bo dalej miałem jedynie pustego balla, ale lepsze było to niż nic. Przynajmniej nie był bezmózgim zombiakiem! Sam fakt, że jadł i potrafił chodzić był naprawdę ciekawy. Zdecydowanie ciekawy… Czas zabrać się do roboty?
- Hm? – mruknąłem zadowolony. Zamierzałem się z nim chwilę podroczyć! Skoro on zlewał mnie przez tak długi czas to ja miałem prawo porozmawiać z nim o jedzeniu. Miałem tylko nadzieję, że nie zniechęci się zbytnio i nie odda ponownie w objęcia Morfeusza. – Widzisz, mam więcej takiej karmy. Podejrzewam, że chciałbyś wylegiwać się cały dzień i dostawać tylko jedzenie, prawda? Nie musiałbyś ruszać dupy ani swojego ciężkiegooo pieńka! – ostatnie słowo wypowiedziałem z swego rodzaju naciskiem, ale nie było to obraźliwe. Musiałem natychmiast zdobyć zaufanie Komali! Prawdopodobnie innemu trenerowi zajęłoby to o wiele mniej czasu. Ja gadałem, walczyłem z nim, a okazało się, że wystarczyło rzucić mu trochę okropnej karmy. Ugh.
Wyciągnąłem jeszcze trochę karmy i rozrzuciłem jej obok siebie. Nie spuszczałem z niego wzroku. Ciekawe, czy miał dziwne właściwości widzenia poprzez zamknięte powieki? To byłoby coś! Gdyby działało ze ścianami to w ogóle moglibyśmy zostać superbohaterami i jakimiś złodziejami z kasą i kobitami! Byłoby suuuper. Ale nie… Komala był zbyt leniwy. Mimo tego, że wstał i skusił się na jedzenie… po prostu wiedziałem, że do walki nie miał prawa stanąć. On tylko spał i spał. Nie ruszał się z miejsca, nie zamierzał bronić mnie przed dzikimi stworkami. Byłem mu zdecydowanie obojętny.
- Obiecuję ci, że jeśli tylko zdecydujesz się do tego wejść – uniosłem Safariiballa, by pokazać mu mechanizm, w którym miałby spędzić wiele spokojnych chwil… sam na sam? Jakkolwiek to brzmi. – Będziesz dostawał ode mnie naprawdę olbrzymie ilości pożywienia. Jak już powiedziałem, ty byś odpoczywał, a ja i reszta pokemonów pracowalibyśmy aby zapewnić ci odpowiedni byt. Tego – podniosłem opakowanie karmy. – Byłoby wystarczająco dużo. Dwadzieścia posiłków dziennie i w ogóle! Mogę znaleźć jeszcze lepszą, barwniejszą i przeznaczoną specjalnie dla pokemonów takich jak ty!
 
     
Cookie Roo 
Multi Vesa--


Dołączył: 13 Gru 2016
Posty: 40
Wysłany: 2016-12-26, 22:11   

Wyciągnęłam safariball z torby, po czym podsunęłam go psiakowi.
- Pacnij tę kulkę główką, jeśli chcesz do mnie dołączyć. To nie boli, naprawdę - pogłaskałam go jeszcze.
_________________
 
     
Conan 
Shotacon


Dołączyła: 25 Kwi 2016
Posty: 2335
Wysłany: 2016-12-27, 01:02   

Perfekcyjnie i idealnie. Chłopak podszedł ostrożnie do stworka i uśmiechnął się przyjaźnie.
-Witajże, mój mały przyjacielu. Jak się masz?- Zaczął.
_________________
#7B68EE || #5B7187

Karta Postaci l Box l Bank | Trofea | CD

You can't spell sHOTa without 'hot'!

 
 
     
Natsumiro 
Odejdź


Dołączył: 23 Lis 2016
Posty: 81
Wysłany: 2016-12-27, 11:30   

Niestety, ale właśnie udało mi się go wkurzyć. Może i to niebezpieczny pomysł, lecz kiedy się postaram może się uda? Gdy pokemon wykona szarżę próbuje jej jak najszybciej uniknąć i gdy się uda rzucam mu Safari Balla pod nogi tak, aby się wywrócił. Gdy znowu mi się uda, bo mam taką nadzieje powtarzam to samo dopóki się nie zmęczy. Obawiam się iż jestem do tego zmuszony, ponieważ co innego mogę zrobić? Raczej go już nie przekonam.
  
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-12-27, 12:26   

Hood Mała ucieszyła się i nawet zrobiła obrót, byś mogła podziwiać jej urodę z każdej strony. Karmę zauważyła, ale jeszcze się nie skusiła.

Viviann Malesci Masz go. Robalek całym sobą dał ci do zrozumienia, że zgadza się na ten pomysł. Czyli zostało jedno...

Tyler Blackwood Ty rzucałeś karmą, a misiek zręcznie łapał ją zanim tylko dotknęła ziemi. Rentgen w oczach czy ki cholera? W każdym razie podjadł sobie mocno, a potem nawet wesołym krokiem podszedł bliżej. Oparł się na swym pieńku tylko... wcześniej tym pieńkiem walnął o twoją stopę z wyraźnym zacieszem na ryju.

Cookie Roo Pacnął ;P Gratuluję i czekam na skan :)

Conan Lisek przypatrywał ci się ciekawie. Na powitanie odpowiedział eleganckim ukłonem.

Natsumiro Pokemon szarżował, ty odskakiwałeś. Trwało to dłuższą chwilę, ale w końcu stworek wyraźnie się zmęczył i przystanął. Może to dobra okazja?
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-12-27, 12:32   

Wyjęłam więc PokeBall - No to wskakuj. Zabiorę Cię i dam Ci mieszkać w torbie- Rzuciłam więc w niego czerwoną kulką i patrzyłam czy aby na pewno sie złapie. Oczywiście obietnicy dotrzymam jak zawsze.
_________________

------------
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group -
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.