Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wybory na mistrzów gier [otwarte]
Autor Wiadomość
Księciu 
pstryk

Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1996
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-11-27, 21:07   

A tak, wybaczcie. Źle przeczytałem w obu przypadkach. Mistrz Gry ma obowiązek odpisać graczowi do tygodnia czasu, maksymalnie do dwóch tygodni o ile jest to zaznaczone w podtytule tematu z grą i zostało oczywiście uzgodnione z graczem.
Co do maksymalnej ilości linijek w odpisach - nie znalazłem informacji na forum. A skan robiłem na prawie nieprzytomnego, przepraszam.
_________________


MXander Hale
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2016-11-28, 14:00   

Okey, teraz się zgadza, ale prosimy się wysypiać i nie zarywać nocek dla wypełnienia formularza na MG @.@

Gratulacje, zostałeś nowym Mistrzem Gry na forum!
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
 
     
Imala 
ViniIm - naleśnik


Dołączyła: 04 Lis 2016
Posty: 813
Skąd: Okolice Białegostoku
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-12-04, 10:57   

Jestem równo miesiąc na forum, więc... Czemu by nie spróbować :D. Poproszę o test ^^.
_________________
Bohaterów zapamiętasz, ale legendy nie giną!
| Shadow |

 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2016-12-04, 16:05   

Kod:
[center][img]http://i.imgur.com/5jPt2RF.png[/img]

[i][b]~ Pytania ogólne ~[/b][/i][/center]
[b]Czy spełniasz wymogi na MG?:[/b]
[b]Czy byłeś już MG na Crystalu? Jeśli tak, dlaczego już nim nie jesteś?:[/b]
[b]Jak często zamierzasz dawać graczom odpisy?:[/b]
[b]Czy często potrzebujesz zastępcy? Jeśli tak, proszę wybrać go TERAZ:[/b]
[b]Ile ludzkich przygód jesteś w stanie prowadzić na raz?:[/b]
[b]Czy zgadzasz się na kilkuosobowe przygody?:[/b]
[b]Czy zgadzasz się na Poke-przygody? Jeśli tak, ile jesteś ich w stanie prowadzić na raz?:[/b]
[b]Czy zgadzasz się się na Fakemony?:[/b]
[b]Jeśli chcesz, podaj krótki opis swojego działu MG:[/b]

[center][i][b]~ Krótki teścik ~[/b][/i][/center]
[b]Od iludniowej nieobecności MG musi wyznaczać zastępce?:[/b]
[b]Ile minimalnie linijek może zawierać zarówno odpis MG jaki gracza w przygodzie?:[/b]
[b]Co się dzieje z MG, który przez cały wrzesień nie miał ani jednego aktywnego gracza?:[/b]
[b]W jaki sposób Oricorio zmienia swoją formę?:[/b]
[b]W jaki sposób na forum Rockruff ewoluuje w Lycanroc (Midnight Form)?:[/b]
[b](DOD*) Kilka słów od siebie lub o sobie:[/b]

[center][i][b]~ Umiejętności pisarskie ~[/b]
[size=9]Poniższe opisy mają mieć formę odpisu MG dla gracza, a nie opowiadania, gdzie odpisujesz za MG i gracza.[/size][/i][/center]
[b]Opisz przebieg pierwszej randki Christiana z Chloe:[/b]
[b]Co przydarzyło się w wigilię Bożego Narodzenia w miasteczku Twinleaf?:[/b]

[center][i][b]~ Skan ~[/b][/i][/center]
[b]Przygotuj skan dowolnego Pokemona z regionu Alola:[/b]
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
 
     
Rudzik 
Hi-da-ka~!


Wiek: 27
Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 1039
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-12-04, 19:45   

Chcę spróbować... o ile Daizune mi pozwoli o7
_________________
The future, where there is nothing beyond the pain...
...if that's the case, I want to love that pain
MMarietta Delacroix:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kenneth Corcair:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Lena Schwarz:
Karta Postaci
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2016-12-04, 20:16   

Mam rozumieć, że Twój zapał sprzed miesiąca nie wygasł i nadal czujesz się na siłach, by wrócić do bycia MG, yep? Skoro tak i grzecznie odczekałaś miesiąc, to chyba nie mogę Ci odmówić. Łap formularz i powodzenia~

Kod:
[center][img]http://i.imgur.com/5jPt2RF.png[/img]

[i][b]~ Pytania ogólne ~[/b][/i][/center]
[b]Czy spełniasz wymogi na MG?:[/b]
[b]Czy byłeś już MG na Crystalu? Jeśli tak, dlaczego już nim nie jesteś?:[/b]
[b]Jak często zamierzasz dawać graczom odpisy?:[/b]
[b]Czy często potrzebujesz zastępcy? Jeśli tak, proszę wybrać go TERAZ:[/b]
[b]Ile ludzkich przygód jesteś w stanie prowadzić na raz?:[/b]
[b]Czy zgadzasz się na kilkuosobowe przygody?:[/b]
[b]Czy zgadzasz się na Poke-przygody? Jeśli tak, ile jesteś ich w stanie prowadzić na raz?:[/b]
[b]Czy zgadzasz się się na Fakemony?:[/b]
[b]Jeśli chcesz, podaj krótki opis swojego działu MG:[/b]

[center][i][b]~ Krótki teścik ~[/b][/i][/center]
[b]Jakie Pokemony (gatunek i poziom) posiada lider Sophocles?:[/b]
[b]Ile maksymalnie poziomów może zdobyć Pokemon za trening w przygodzie?:[/b]
[b]Ile czasu na odpis w przygodach swoich graczy ma MG po powrocie z ośmiodniowej nieobecności, którą zgłosił w przeznaczonym do tego wątku:[/b]
[b]W jaki sposób Silvally zmienia swoją formę?:[/b]
[b]Czy Pokemon trzymający Mega Stone może wykonywać Z-Moves?:[/b]
[b](DOD*) Kilka słów od siebie lub o sobie:[/b]

[center][i][b]~ Umiejętności pisarskie ~[/b]
[size=9]Poniższe opisy mają mieć formę odpisu MG dla gracza, a nie opowiadania, gdzie odpisujesz za MG i gracza.[/size][/i][/center]
[b]Caroline usłyszała donośny szloch dobiegający z łazienki w magicznym zamku. Dotarłszy na miejsce, dostrzegła, że pomieszczenie jest całe zalane wodą, a na jego środku lewituje duch dziewczyny w okularach, który okropnie płacze, natomiast wokół niego zgromadzoną są cztery Tympole wyglądające na równie smutne. Opisz przebieg rozmowy Caroline z duchem oraz wymyśl, co nastolatka mogłaby zrobić, żeby zjawa przestała lamentować:[/b]
[b]Zaplanuj trasę dwunastoletniej Luny po dowolnym regionie:[/b]

[center][i][b]~ Skan ~[/b][/i][/center]
[b]Przygotuj skan Pokemona z regionu Alola, któremu można zmienić płeć przy pomocy Femimascu:[/b]
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
 
     
Rudzik 
Hi-da-ka~!


Wiek: 27
Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 1039
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-12-07, 21:35   



~ Pytania ogólne ~

Czy spełniasz wymogi na MG?: Wydaje mi się, że tak, ale jeśli chcecie, możecie to jeszcze zweryfikować :P
Czy byłeś już MG na Crystalu? Jeśli tak, dlaczego już nim nie jesteś?: Byłam, nie raz. A nie jestem, bo zrezygnowałam #uzasadnienieroku
Jak często zamierzasz dawać graczom odpisy?: Wszystko zależy od dnia, godziny i tego, jak będzie wyglądała moja robota w domu w związku ze studiami, jednak myślę, że przynajmniej raz na kilka dni.
Czy często potrzebujesz zastępcy? Jeśli tak, proszę wybrać go TERAZ: Nieeee.
Ile ludzkich przygód jesteś w stanie prowadzić na raz?: 3-4
Czy zgadzasz się na kilkuosobowe przygody?: Nope.
Czy zgadzasz się na Poke-przygody? Jeśli tak, ile jesteś ich w stanie prowadzić na raz?: Hm... nie jestem pewna do końca, ale jak już to max. 1.
Czy zgadzasz się się na Fakemony?: Nope. Won mi z tym :C
Jeśli chcesz, podaj krótki opis swojego działu MG: Wszystko płonie. Jeśli jesteś samobójcą, zapraszamy - spłoń i Ty.

~ Krótki teścik ~

Jakie Pokemony (gatunek i poziom) posiada lider Sophocles?: Vikavolta na 29 poziomie i Charjabuga na 27 :3
Ile maksymalnie poziomów może zdobyć Pokemon za trening w przygodzie?: 1,5
Ile czasu na odpis w przygodach swoich graczy ma MG po powrocie z ośmiodniowej nieobecności, którą zgłosił w przeznaczonym do tego wątku: Dwa.
W jaki sposób Silvally zmienia swoją formę?: Poprzez itemy do trzymania zwane Memory.
Czy Pokemon trzymający Mega Stone może wykonywać Z-Moves?: No nie, bo do Z-Moves są potrzebne te całe jakieś Z-Crystal, a przecież może trzymać tylko jeden item XD
(DOD*) Kilka słów od siebie lub o sobie: Jestem leniwą kluchą, która lubi spać. Amen.

~ Umiejętności pisarskie ~
Poniższe opisy mają mieć formę odpisu MG dla gracza, a nie opowiadania, gdzie odpisujesz za MG i gracza.

Caroline usłyszała donośny szloch dobiegający z łazienki w magicznym zamku. Dotarłszy na miejsce, dostrzegła, że pomieszczenie jest całe zalane wodą, a na jego środku lewituje duch dziewczyny w okularach, który okropnie płacze, natomiast wokół niego zgromadzoną są cztery Tympole wyglądające na równie smutne. Wciel się w rolę ducha i wyjaśnij, czemu jest zrozpaczony: pls nope, nigdy więcej x.x </3

Koniec końców, udało ci się w jakiś sposób dotrzeć do świadomości ducha, który przerwał na moment płacze, spoglądając na ciebie. Niby oczy dziewczyny zerkające zza okularów wydawały się być załzawione, jednak po uważnym przyjrzeniu widać było, że nie jest jeszcze tak źle.
- Ooooch! - westchnęła ze zdecydowanie udawanym zaskoczeniem, zakrywając przy okazji usta dłonią, ale przy okazji też pokręciła przecząco głową. - Nie zrozumiesz... nie zrozumiesz tego uczucia... pustki i rozpaczy, a zwłaszcza... olewactwa!
Olewactwa? Trzeba przyznać, że dziewczyna ma dość bogate słowotwórstwo, lecz wracając do jej dalszej wypowiedzi...
- Wyobraź sobie, że spokojnie siedzę sobie w nieużywanym odpływie kanalizacji... a tu nagle spada na mnie cała tona nieudanych eliksirów! Przecież to nieludzkie, że zostałam potraktowana w ten sposób! I jeszcze żadnych przeprosin!
Po tym jakże urokliwym wyznaniu rozległ się kolejny skowyt dziewczyny, a Tympole w ramach solidarności wystrzeliły krótki Water Gun w powietrze, zwiększając ilość wody w pomieszczeniu.

Zaplanuj trasę dwunastoletniej Luny po dowolnym regionie:

- A więc... w zasadzie do Oreburgha, gdzie możesz zdobyć pierwszą odznakę, możesz dostać się na dwa sposoby - Kuro odpowiedziała na twoje pytanie, rozkładając na kamieniu mapę regionu Sinnoh i dotykając punktu z napisem "Eterna" palcem wskazującym. - Na zachód od miasta mamy Las Eterna, za którym leży Floaroma, prawda? Z Floaromy jest dość blisko do Jubilife, największego miasta regionu, a stamtąd jest zaledwie rzut kamieniem od Oreburgha. To zdecydowanie łatwiejsza droga dla początkujących trenerów, gdyż dzikie pokemony w pobliżu nie są jeszcze tak silne - kątem oka spojrzała na twojego Rockruffa hasającego w pobliżu na trawce - ale jednocześnie nie da się ukryć, że jest długa. Druga opcja jest krótsza, bo prowadzi bezpośrednio do Oreburgha, z tym, że... musiałabyś mieć rower. Ta droga to ścieżka rowerowa i nie da się po niej w inny sposób przemieścić... sama zresztą chyba rozumiesz, względy bezpieczeństwa i takie tam...

~ Skan ~

Przygotuj skan Pokemona z regionu Alola, któremu można zmienić płeć przy pomocy Femimascu:

Shiny Salandit
Imię: Dora

Poziom: 40
Typ:
Ewolucja: Salandit (33 lvl jeśli jest samicą) -> Salazzle
Ataki: Scratch | Poison Gas | Ember | Sweet Scent | Dragon Rage | Smog | Double Slap | Flame Burst | Toxic | Nasty Plot | Venoshock | Flamethrower
Charakter i historia: Matt spotkał Dorę, gdy ta baraszkowała sobie w samym wnętrzu Stark Mountain z Everstone zawieszonym na szyi z pomocą zwykłego rzemyka. Nikt nie potrafi powiedzieć, skąd Salandit się tam wzięła, jednak chłopak podejrzewa, że miała ona wcześniej jakiegoś trenera, który wypuścił ją na wolność.
Dora jest zdecydowanie upartym typem, ponieważ zawsze postawi na swoim - nawet jeśli zignorowanie polecenia będzie skutkowało przegraną walką, to i tak je zignoruje. Inna sprawa, że należy ona do bardziej leniwych pokemonów, a jej ulubioną czynnością jest wygrzewanie się na rozgrzanym w czasie upału piachu. Ogólnie uwielbia wysokie temperatury. Skrycie marzy też, by Matt osiadł w końcu w okolicach jakiegoś wulkanu, gdzie miałaby pod dostatkiem ciepła.
Umiejętność: Corrosion - Może zatruć przeciwnika, nawet jeśli posiada on typ stalowy lub trujący.
Trzyma: Everstone
_________________
The future, where there is nothing beyond the pain...
...if that's the case, I want to love that pain
MMarietta Delacroix:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kenneth Corcair:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Lena Schwarz:
Karta Postaci
  
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2016-12-10, 12:18   


Speszjal font for biol-chem ;*


Mintori napisał/a:
Caroline usłyszała donośny szloch dobiegający z łazienki w magicznym zamku. Dotarłszy na miejsce, dostrzegła, że pomieszczenie jest całe zalane wodą, a na jego środku lewituje duch dziewczyny w okularach, który okropnie płacze, natomiast wokół niego zgromadzoną są cztery Tympole wyglądające na równie smutne. Opisz przebieg rozmowy Caroline z duchem oraz wymyśl, co nastolatka mogłaby zrobić, żeby zjawa przestała lamentować:

Odmawiam wykonania tego zadania. Polecenie wyraźnie mówi, że mam nie odpisywać za MG i gracza, a tutaj pojawia się wyrażenie, by opisać przebieg rozmowy postaci (czyli jakby nie patrzeć gracza) z NPC, także uważam to za sprzeczność. :C

Ok, rzeczywiście niektóre polecenia z części pisarskiej były źle sformułowane, aczkolwiek zostały już poprawione. W takim razie proszę o wykonanie zaktualizowanej wersji: "Caroline usłyszała donośny szloch dobiegający z łazienki w magicznym zamku. Dotarłszy na miejsce, dostrzegła, że pomieszczenie jest całe zalane wodą, a na jego środku lewituje duch dziewczyny w okularach, który okropnie płacze, natomiast wokół niego zgromadzoną są cztery Tympole wyglądające na równie smutne. Wciel się w rolę ducha i wyjaśnij, czemu jest zrozpaczony".

Reszta jest okey ^^
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
Ostatnio zmieniony przez Daisy7 2016-12-10, 12:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Imala 
ViniIm - naleśnik


Dołączyła: 04 Lis 2016
Posty: 813
Skąd: Okolice Białegostoku
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-12-10, 15:10   



~ Pytania ogólne ~

Czy spełniasz wymogi na MG?: Raczej tak.
Czy byłeś już MG na Crystalu? Jeśli tak, dlaczego już nim nie jesteś?: Nope.
Jak często zamierzasz dawać graczom odpisy?: max co 5 dni, to zależy.
Czy często potrzebujesz zastępcy? Jeśli tak, proszę wybrać go TERAZ: Nie jestem osobą, która często zgłasza nieobecności.
Ile ludzkich przygód jesteś w stanie prowadzić na raz?: 4
Czy zgadzasz się na kilkuosobowe przygody?: nie
Czy zgadzasz się na Poke-przygody? Jeśli tak, ile jesteś ich w stanie prowadzić na raz?: 2
Czy zgadzasz się się na Fakemony?: tak
Jeśli chcesz, podaj krótki opis swojego działu MG: jak dostanę dział, to się coś wymyśli.

~ Krótki teścik ~

Od iludniowej nieobecności MG musi wyznaczać zastępce?: od dłuższej niż 10 dni.
Ile minimalnie linijek może zawierać zarówno odpis MG jaki gracza w przygodzie?: nie mniej niż 5 pełnych linijek.
Co się dzieje z MG, który przez cały wrzesień nie miał ani jednego aktywnego gracza?: Traci swoje stanowisko.
W jaki sposób Oricorio zmienia swoją formę?: aby ten pokemon mógł zmienić formę, musi wypić nektar.
W jaki sposób na forum Rockruff ewoluuje w Lycanroc (Midnight Form)?: musi zdobyć 25 poziom pod czas nocy.
(DOD*) Kilka słów od siebie lub o sobie: Jestem nieprzewidywalna i często zdarza mi się przegapiać jakieś rzeczy.

~ Umiejętności pisarskie ~
Poniższe opisy mają mieć formę odpisu MG dla gracza, a nie opowiadania, gdzie odpisujesz za MG i gracza.

Opisz przebieg pierwszej randki Christiana z Chloe:
A więc nadszedł ten czas, twoja randka miała się zaraz zacząć. Pomału zbliżała się szesnasta, a ty siedziałeś przy stoliku z różą w dłoni i nerwowo wyczekiwałeś przyjścia Chloe. Po kilku niemiłosiernie długich minutach ujrzałeś ją. Ubrała piękną czerwoną sukienkę, przepasaną czarną wstążką. Na nogach miała czarne baleriny, na ramieniu wisiała szkarłatna torebka. Jej długie, brązowe włosy swobodnie spływały po ramionach. Spojrzała na ciebie błękitnymi oczami i uśmiechnęła się lekko. Zbliżyła się do stolika i usiadła naprzeciwko.
-Witaj Chris.- wypowiadając te słowa, zarumieniła się lekko. Teraz każdy facet na ziemi powiedziałby, że wygląda słodko. Chloe wzięła do ręki menu i zaczęła się zastanawiać co zamówić. W końcu podniosła na ciebie wzrok. -Może ty coś zaproponujesz? Jakoś nie mogę się zdecydować. Romanse to zUo, nie mogę odpisywać za gracza, więc na tym skończę.
Co przydarzyło się w wigilię Bożego Narodzenia w miasteczku Twinleaf?:
Podeszłaś bliżej chłopaka, który siedział na ławce i płakał. Gdy spytałaś go, co się stało, podniósł na ciebie smutne oczy.
-Mój tata jest dalej w pracy, siostra nie ma jak przyjechać do domu, a wszystko jest już przygotowane w domu.- maluch pociągnął nosem i spojrzał w niebo. -Nie będzie prawdziwej Gwiazdki, nawet śniegu nie ma.- znów spuścił wzrok. Sytuacja tego chłopczyka rzeczywiście była nieciekawa. Axew, który siedział na twoim ramieniu, zeskoczył i usiadł obok malucha, widać było, że stara się go pocieszyć. Cóż można zrobić? Życie czasami jest brutalne i trzeba, umieć się z tym pogodzić. Chłopak spojrzał na zegarek, który miał na ręce. -Muszę już iść, jest już późno. Mama pewnie będzie się martwić.- zeskoczył z ławki i przeszedł kilka kroków, następnie ponownie spojrzał w niebo. Było już całkiem granatowe i pojawiła się na nim pierwsza gwiazdka. Chłopczyk okręcił się wokół własnej osi, przyłożył ręce do piersi. -Chcę, aby te święta były takie jak kiedyś, żeby cała nasza rodzina spotkała się przy naszym stole. Proszę tylko o tyle.- usłyszałaś cichy szept. Chłopak ruszył dalej. Nagle mogłaś poczuć coś zimnego na nosie, białe punkty zaczęły spadać z nieba. Śnieg! Prawdziwy śnieg!
-Aro! Aro!- usłyszałaś wołanie. Jakiś mężczyzna podbiegł do małego chłopczyka.
-Tata?!
[b]-Pozwolili mi wrócić do domu na wigilię.-
chłopczyk rzucił się tacie na szyję -Arin też udało się do nas dotrzeć.- rozniósł się radosny śmiech. Czyli jednak życzenia się spełniają. Mogłaś zauważyć, jak rodziny wychodzą z domów, podziwiając śnieg. A co ty teraz uczynisz?

~ Skan ~
Przygotuj skan dowolnego Pokemona z regionu Alola:
Morelull
Imię: Dude

Poziom: 22
Typ:
Ewolucja: Morelull --24 lvl--> Shiinotic
Ataki: Absorb, Astonish, Flash, Moonlight, Mega Drain, Sleep Powder, Ingrain
Charakter i historia: Morelull jest spokojny pokemonem, nigdy się nie spieszy i na wszytsko ma czas. Uwielbia podziwiać widoki, cieszyć się smokiem i piękną pogodą. Walki traktuje jako konieczność, robi bo musi i nie traktuje ich poważnie, wręcz je olewa. Trudno wyprowadzić go z równowagi, a jak już się to komuś uda, to gratuluję! Właśnie masz wroga, który obyśla plan jak cię zabić! Dude poznał swojego trenera, Dana, w dość dziwne sytuacji, wisiał sobie na drzewie... Znaczy zawiesił go tam pewien wredny pokemon. W każdym bądź razie, Dań uratował go. Właśnie dla niego Morelull jest w stanie stanąć do walki i jej nie olać.
Umiejętność: Effect Spore - Przy kontakcie fizycznym obu Pokemonów istnieje 10% szans na sparaliżowanie, uśpienie lub zatrucie przeciwnika.
Trzyma: ---
_________________
Bohaterów zapamiętasz, ale legendy nie giną!
| Shadow |

  
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-12-10, 16:20   

Mintori Osobiście nie widzę przeciwwskazań i jestem na TAK. Poczekam jeszcze na to zaktualizowane zadanie, tak jak chciała Daisy. Ale podejrzewam, że to będzie czysta formalność ;P

Imala Brakuje charakteru pokemona - w końcu chodzi o pełny skan. W sumie poza tym nie widzę jakichś poważniejszych błędów w zapisie. Po mojemu, można by ci dać szansę :)
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Imala 
ViniIm - naleśnik


Dołączyła: 04 Lis 2016
Posty: 813
Skąd: Okolice Białegostoku
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-12-10, 16:34   

Eh... Musiałam w tym zamieszaniu pominąć... W każdym razie, już napisałam charakter i historię poka. Postaram się już więcej niczego nie zapomnieć...
_________________
Bohaterów zapamiętasz, ale legendy nie giną!
| Shadow |

 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2016-12-10, 19:45   



Imala napisał/a:
(DOD*) Kilka słów od siebie lub o sobie: Jestem nieprzewidywalna i często zdarza mi się przegapiać jakieś rzeczy.

Hm... przynajmniej widać, że nie kłamiesz :'D

Wszystko jest okey, więc ode mnie również akcept~
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
Ostatnio zmieniony przez Daisy7 2016-12-10, 19:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Rudzik 
Hi-da-ka~!


Wiek: 27
Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 1039
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-12-10, 22:05   

Meow, skończyłam ;w;
_________________
The future, where there is nothing beyond the pain...
...if that's the case, I want to love that pain
MMarietta Delacroix:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kenneth Corcair:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Lena Schwarz:
Karta Postaci
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-12-10, 22:29   

Mintori Jak dla mnie styknie ;P
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2016-12-10, 23:39   

Ruda - no i przejdzie :) Idealnie wczułaś się w rolę Jęczącej Marty. Ofc to nie była ona! To zupełnie inny duch dziewczyny w okularach, który zamieszkuje łazienkę :3
Podsumowując, ode mnie też masz akcept, więc niebawem doczekasz się swojego działu.
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group -
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.