Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wybory na mistrzów gier [otwarte]
Autor Wiadomość
Danny 



Wiek: 25
Dołączył: 11 Wrz 2016
Posty: 128
Wysłany: 2016-12-22, 15:59   

Lubię jak wszędzie jest mnie dużo, a skoro otwarte są zapisy, to się zgłoszę :>
 
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2016-12-22, 19:59   

Kod:
[center][img]http://i.imgur.com/5jPt2RF.png[/img]

[i][b]~ Pytania ogólne ~[/b][/i][/center]
[b]Czy spełniasz wymogi na MG?:[/b]
[b]Czy byłeś już MG na Crystalu? Jeśli tak, dlaczego już nim nie jesteś?:[/b]
[b]Jak często zamierzasz dawać graczom odpisy?:[/b]
[b]Czy często potrzebujesz zastępcy? Jeśli tak, proszę wybrać go TERAZ:[/b]
[b]Ile ludzkich przygód jesteś w stanie prowadzić na raz?:[/b]
[b]Czy zgadzasz się na kilkuosobowe przygody?:[/b]
[b]Czy zgadzasz się na Poke-przygody? Jeśli tak, ile jesteś ich w stanie prowadzić na raz?:[/b]
[b]Czy zgadzasz się się na Fakemony?:[/b]
[b]Jeśli chcesz, podaj krótki opis swojego działu MG:[/b]

[center][i][b]~ Krótki teścik ~[/b][/i][/center]
[b]Ile czasu na powrót bez kary ma MG, który nagle zniknął bez informowania o swojej nieobecności w przeznaczonym do tego wątku?:[/b]
[b]Na jakiej wersji Pokemonów bazujemy?:[/b]
[b]Jakie zależności występują między typem mrocznym a ognistym?:[/b]
[b]Ile punktów zadowolenia może zdobyć jednorazowo Pokemon w przygodzie?:[/b]
[b]Czy Pokemon może wchłonąć trzymany przez niego Mega Stone na poziomie 80 i wyższych?:[/b]
[b](DOD*) Kilka słów od siebie lub o sobie:[/b]

[center][i][b]~ Umiejętności pisarskie ~[/b]
[size=9]Poniższe opisy mają mieć formę odpisu MG dla gracza, a nie opowiadania, gdzie odpisujesz za MG i gracza.[/size][/i][/center]
[b]Na Ashley napada drapieżny Pokemon. Zadecyduj samodzielnie o jego gatunku, a następnie opisz to zdarzenie:[/b]
[b]Miłość wisi w powietrzu, jednak obiekt zauroczenia Leslie nie zwraca na nią żadnej uwagi. Dziewczyna z prośbą o pomoc zwróciła się do szamanki. Opisz jej wygląd oraz zdecyduj, w jaki sposób postanowiła pomóc Leslie:[/b]

[center][i][b]~ Skan ~[/b][/i][/center]
[b]Przygotuj skan dowolnego Pokemona, który ewoluuje poprzez jakikolwiek przedmiot ewolucyjny:[/b]
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
 
     
Danny 



Wiek: 25
Dołączył: 11 Wrz 2016
Posty: 128
Wysłany: 2016-12-23, 05:50   



~ Pytania ogólne ~

Czy spełniasz wymogi na MG?:
Jasne, że tak! :D Dopóki jakiś gracz mnie nie będzie zanudzał odpisami na 3 linijki, wtedy słomiany zapał się może załączyć.

Czy byłeś już MG na Crystalu? Jeśli tak, dlaczego już nim nie jesteś?:
Tak, byłem. Nie jestem, bo odszedłem po crystalu na pun.pl, gdzie miałem nawet admina! Technicznego, ale admina! :D

Jak często zamierzasz dawać graczom odpisy?:
Od jednego odpisu na dwa dni, do dwóch odpisów dziennie.

Czy często potrzebujesz zastępcy? Jeśli tak, proszę wybrać go TERAZ:
Nie

Ile ludzkich przygód jesteś w stanie prowadzić na raz?:
Myślę, że pięć byłoby liczbą wystarczającą.

Czy zgadzasz się na kilkuosobowe przygody?:
Na moich zasadach - okej!

Czy zgadzasz się na Poke-przygody? Jeśli tak, ile jesteś ich w stanie prowadzić na raz?:
Średnio mi się to podoba, ale dla dwóch osób mógłbym zrobić wyjątek.

Czy zgadzasz się na Fakemony?:
Nie

Jeśli chcesz, podaj krótki opis swojego działu MG:
-

~ Krótki teścik ~

Ile czasu na powrót bez kary ma MG, który nagle zniknął bez informowania o swojej nieobecności w przeznaczonym do tego wątku?:
2 tygodnie

Na jakiej wersji Pokemonów bazujemy?:
Sun & Moon, niedawno była aktualizacja D:

Jakie zależności występują między typem mrocznym a ognistym?:
Brak zależności, efektywność ataku x1, czyli normalna. Chyba, że źle zrozumiałem pytanie.
Ile punktów zadowolenia może zdobyć jednorazowo Pokemon w przygodzie?:
15

Czy Pokemon może wchłonąć trzymany przez niego Mega Stone na poziomie 80 i wyższych?:
Pokemon wchłania Mega Stone dopiero na 100lv

(DOD*) Kilka słów od siebie lub o sobie: Mam na imię Damian, mam 17 lat. PBFami interesuję się od 2009, więc naprawdę długo... Ogólnie byłem MG nie raz, na Crystalu też nie raz. Jestem na pewno zaufaną osobą- oszukałem Cię choć raz, Dais? :D Nie wydaje mi się! Umiem dotrzymać obietnicy oraz dogadać się z niemal każdym. Nie mam zbyt dużych wymagań co do ludzi - w tym przypadku przyszłych graczy. I w sumie.. Chyba więcej o mnie na razie nie potrzeba? :>

~ Umiejętności pisarskie ~
Poniższe opisy mają mieć formę odpisu MG dla gracza, a nie opowiadania, gdzie odpisujesz za MG i gracza.

Na Ashley napada drapieżny Pokemon. Zadecyduj samodzielnie o jego gatunku, a następnie opisz to zdarzenie:
Ashley nie powinna wkraczać na ten teren sama. Cisza w tym miejscu nie była przypadkowa - była wywołana strachem wszystkiego, co tu żyje. Strachem prawdopodobnie przed tym, co właśnie wyłoniło się przed dziewczyną. Ogromny Rhydon - wyglądał zdecydowanie na zdenerwowanego faktem, iż ktoś obcy wkroczył na jego teren. Wszędzie wokół powychodziły z ukrycia małe stworzenia gatunku ziemnego oraz kamiennego, a Rhyhorny odcięły Ashley od ucieczki, otaczając ją. Rhydon powoli wyciągał się w górę, by sprawiać wrażenie większego. Z każdym jego oddechem, pod nosem pojawiała mu się chmurka dymu.
Dziewczyna usłyszała przerażający ryk wydawany przez przerośniętą kamienną bestię, a rhyhorny zaczęły tupać na tyle mocno, by Ashley straciła równowagę i upadła. Słońce świeciło tak mocno, że dziewczyna widziała tylko cień swojego napastnika, oślepiona totalnie. Wszystkie stworzenia wokół zaczęły niemalże skandować, by Rhydon dokonał brutalnej egzekucji. Ten zaś zaczął robić dziwne ruchy - tupnął jedną nogą, następnie drugą, wytrząsł się jak mokry pies, aż w końcu wskazał na dziewczynę, a następnie skierował palec w kierunku, z którego dziewczyna przyszła.

Miłość wisi w powietrzu, jednak obiekt zauroczenia Leslie nie zwraca na nią żadnej uwagi. Dziewczyna z prośbą o pomoc zwróciła się do szamanki. Opisz jej wygląd oraz zdecyduj, w jaki sposób postanowiła pomóc Leslie:
W takich sprawach to raczej do wróżki :D No ale okej, szamanka to szamanka!
Namiot szamanki był naprawdę wielki. Wewnątrz był o wiele większy, niżby się to wydawało z zewnątrz. Na samym środku namiotu płonęło małe ognisko, z unoszącym się z niego cieńkim paskiem dymu. Za ogniskiem, naprzeciw wejścia siedziała chuda stara kobieta w poszarpanej "szmacianej" brudnej szacie koloru jasnobrązowego, sięgającej do kolan. Na głowie miała wianek z jakiejś dziwnej rośliny. Miała kolczyki - czarne, piękne pióra. Paliła coś z drewnianej fajki - na pewno nie był to tytoń. Wstała, okazując swoją posturę. Miała ledwo ponad półtorej metra, była bardzo chuda. Widząc teraz jej pomarszczoną skórę na rękach można było stwierdzić, że miała około siedemdziesięciu latach. Zaciągnęła się jeszcze raz swoją mieszanką ziół z fajki, spojrzała na Ciebie i się uśmiechnęła.
- Dziecko! Czekałam na Ciebie! Leslie! Prawda? Prawda! - Jej optymizm był wręcz przerażający. I znała imię dziewczyny, zanim ta się przedstawiła. Leslie mogła mieć pewność, że trafiła na odpowiednią osobę. - Oj, dziewczyno! Miłość taka jest - czym bardziej boli na początku, tym więcej jest w stanie znieść później! A nic nie boli bardziej, niż obojętność... - kobieta wyraźnie zmarkotniała - Pokonaj go. Nic nie zwróci jego uwagi tak, jak to, że go pokonasz. A teraz wyjdź. - powiedziała kobieta, po czym zaciągnęła się po raz kolejny dymem ze swojej mieszanki.

~ Skan ~

Przygotuj skan dowolnego Pokemona, który ewoluuje poprzez jakikolwiek przedmiot ewolucyjny:

Vulpix
Imię: Płomyk

Poziom: 13
Typ:
Ewolucja: Vulpix (Fire Stone) -> Ninetales
Ataki: Ember, Tail Whip, Roar, Baby-doll Eyes, Quick Attack, Nofuse Ray
Charakter i historia: Płomyk jest wyjątkowo potulnym i ufnym pokemonem. Łatwo sie przekonuje do ludzi, nie boi się ich ani trochę. Niemal ciągle stara się do kogoś łasić. Uwielbia być głaskany. Płomyk jest bardzo energiczny, często zdarza mu się coś zniszczyć - podrzeć, bądź podpalić. Vulpix ten został ocalony jako maleńki pokemon. Rodzice koto-podobnego stworka zostali zabici przez wielkiego blastoise'a, tak samo, jak i rodzeństwo Płomyka. Charlie - aktualny jego właściciel - w ostatniej chwili chwycił go i rzucił się w bieg ze stworkiem w uścisku. Od tamtej pory Vulpix wychowywał się wraz z chłopakiem. Dzięki temu teraz jest tak ufny dla ludzi - jeden z nich go uratował.
Umiejętność: Flash Fire - Uodparnia od ataków typu ognistego, a w skutek ich trafienia zwiększa siłę ognia.
Trzyma: -
 
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2016-12-23, 12:22   



Danny napisał/a:
Dopóki jakiś gracz mnie nie będzie zanudzał odpisami na 3 linijki, wtedy słomiany zapał się może załączyć.

Takich proszę mi od razu zgłaszać. Odpisy zarówno MG jak i graczy mają mieć min. 5 pełnych linijek ~

A tak ogólnie to wszystko się zgadza według mnie i jestem na tak.
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 30
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-12-23, 13:01   

Właściwie, to ja tu nie widzę przeciwwskazań. Jestę na TAK Działaj, człowieku ;P
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
War Machine


Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 670
Wysłany: 2017-01-12, 15:59   

Poproszę o teścik tak ślicznie, będę grzeczna <3
_________________
Nadia KP|BOX|BANK
POKE KP
ChristineKP|BOX|BANK
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2017-01-12, 16:14   

Kod:
[center][img]http://i.imgur.com/5jPt2RF.png[/img]

[i][b]~ Pytania ogólne ~[/b][/i][/center]
[b]Czy spełniasz wymogi na MG?:[/b]
[b]Czy byłeś już MG na Crystalu? Jeśli tak, dlaczego już nim nie jesteś?:[/b]
[b]Jak często zamierzasz dawać graczom odpisy?:[/b]
[b]Czy często potrzebujesz zastępcy? Jeśli tak, proszę wybrać go TERAZ:[/b]
[b]Ile ludzkich przygód jesteś w stanie prowadzić na raz?:[/b]
[b]Czy zgadzasz się na kilkuosobowe przygody?:[/b]
[b]Czy zgadzasz się na Poke-przygody? Jeśli tak, ile jesteś ich w stanie prowadzić na raz?:[/b]
[b]Czy zgadzasz się się na Fakemony?:[/b]
[b]Jeśli chcesz, podaj krótki opis swojego działu MG:[/b]

[center][i][b]~ Krótki teścik ~[/b][/i][/center]
[b]Jak na forum zmienić zwykłego Raichu w wersję alolańską?:[/b]
[b]Ile minimalnie poziomów może zdobyć Pokemon za walkę z liderem?:[/b]
[b]Po jakim czasie znika MG warn za nieodpisywanie na czas swoim graczom?:[/b]
[b]W jaki sposób na forum Tyrogue ewoluuje w Hitmonchana?:[/b]
[b]Czy Pheromosa można schwytać w Masterball?:[/b]
[b](DOD*) Kilka słów od siebie lub o sobie:[/b]

[center][i][b]~ Umiejętności pisarskie ~[/b]
[size=9]Poniższe opisy mają mieć formę odpisu MG dla gracza, a nie opowiadania, gdzie odpisujesz za MG i gracza.[/size][/i][/center]
[b]Jessica jest sama w mrocznym lesie Ilex podczas księżycowej pełni, gdy nagle na jej drodze do domu staje wielki, groźny Pokemon z dużymi szponami i zębiskami. Zdecyduj, co to za stwór i dlaczego zaatakował nastolatkę:[/b]
[b]Czemu Rocketsi opanowali miasto Vermilion?:[/b]

[center][i][b]~ Skan ~[/b][/i][/center]
[b]Przygotuj skan dowolnego Pokemona bezpłciowego (genderless):[/b]
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
 
     
War Machine


Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 670
Wysłany: 2017-01-19, 21:59   

Proszę o przedłużenie czasu/nowy test, trochę zagmatwałam się i nie zwróciłam uwagi że jest tydzień już na test
_________________
Nadia KP|BOX|BANK
POKE KP
ChristineKP|BOX|BANK
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2017-01-19, 23:37   

Cytat:
3. Kandydat ma tydzień na wypełnienie formularza. Jeśli nie wypełni go na czas, nie może on zgłosić się ponownie wcześniej niż za miesiąc od daty poprzedniego zgłoszenia.

Wybacz, ale MG musi być punktualny. No i taka jest zasada ;-;
W sumie teraz i tak zgłosiłaś coś ala nieobecność.
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
Ostatnio zmieniony przez Daisy7 2017-01-19, 23:39, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
War Machine


Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 670
Wysłany: 2017-02-17, 12:33   

No to zgłaszam się... Minął miesiąc od tego jak poprzednio się zgłosiłam (jeśli chodzi o to jak sie zgłosiłam, nie date jak to oblałam czy cuś)
_________________
Nadia KP|BOX|BANK
POKE KP
ChristineKP|BOX|BANK
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2017-02-17, 14:50   

Lajtowo, musi być miesiąc od daty zgłoszenia się, czyli wszystko się zgadza ;)
No to skoro ostatnio nie miałaś okazji wykonać tamtego formularza, to wypełnij go teraz. W sensie daję Ci ten sam co ostatnio, masz wyżej ;'D
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
 
     
War Machine


Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 670
Wysłany: 2017-02-19, 06:49   



~ Pytania ogólne ~

Czy spełniasz wymogi na MG?: Tag
Czy byłeś już MG na Crystalu? Jeśli tak, dlaczego już nim nie jesteś?: Tak, miałam swego czasu mało czasu i wyleciałam za nieterminowe posty
Jak często zamierzasz dawać graczom odpisy?: Zależy, ale na pewno częściej niż ostatnio.
Czy często potrzebujesz zastępcy? Jeśli tak, proszę wybrać go TERAZ: Nie potrzebuje
Ile ludzkich przygód jesteś w stanie prowadzić na raz?: 3
Czy zgadzasz się na kilkuosobowe przygody?: Nie
Czy zgadzasz się na Poke-przygody? Jeśli tak, ile jesteś ich w stanie prowadzić na raz?: 2
Czy zgadzasz się się na Fakemony?: Tak
Jeśli chcesz, podaj krótki opis swojego działu MG: Zapraszam wszystkich, a szczególnie osoby lubiące mieszać różne ciekawe uniwersa.

~ Krótki teścik ~

Jak na forum zmienić zwykłego Raichu w wersję alolańską?: Nie da się, trzeba dać Alola Thunder Stone ale Pikachu
Ile minimalnie poziomów może zdobyć Pokemon za walkę z liderem?: 0,5 poziomu
Po jakim czasie znika MG warn za nieodpisywanie na czas swoim graczom?: Po 2 miesiącach lub jak MG poleci z stanowiska MG
W jaki sposób na forum Tyrogue ewoluuje w Hitmonchana?: Należy dać mu Iron nim ewoluuje na 20 poziomie
Czy Pheromosa można schwytać w Masterball?: Nie, wyłącznie w Beast Ball
(DOD*) Kilka słów od siebie lub o sobie: W sumie... Co tu dużo mówić, uwielbiam uniwersum marvela, nie przepadam za dc... Hoduję ptactwo ozdobne. Nie lubię też ścian tekstu, wolę posty krótsze i dynamiczniejszą rozgrywkę.

~ Umiejętności pisarskie ~
Poniższe opisy mają mieć formę odpisu MG dla gracza, a nie opowiadania, gdzie odpisujesz za MG i gracza.

Jessica jest sama w mrocznym lesie Ilex podczas księżycowej pełni, gdy nagle na jej drodze do domu staje wielki, groźny Pokemon z dużymi szponami i zębiskami. Zdecyduj, co to za stwór i dlaczego zaatakował nastolatkę:

Ujrzałaś przed swoimi oczami istnego, wściekłego potwora. Okazała się to być Mightyena! Pokemon absolutnie się nie dbał, mogłaś zobaczyć lśniące i białe kły, pianę jaką zwierzę toczyło z pyska w dzikiej furii, aż można odnieść wrażenie, że pokemon zachorował na wściekliznę. Ta pokemon-hiena jeśli dobrze pamiętasz w trakcie pełni drastycznie zmienia się w zachowaniu niczym wilkołak. Popada w tym czasie w istną furię i staje się krwiożerczą bestią.... Zwierze zawyło jakby chciało dobitnie zaznaczyć że jesteś jego zdobyczą...


Czemu Rocketsi opanowali miasto Vermilion?:

Jesteś w domu poczciwego staruszka na obrzeżach, ledwo udało Ci się uciec tym rocketsom. Starszy mężczyzna spojrzał na Ciebie, popijając właśnie herbatę. Odłożył jednak kubek po chwili i podszedł by zaryglować drzwi.
- Cholerny Team Rocket, jakby nie mieli nic lepszego do roboty tylko uganiać się za co silniejszym pokemonem - powiedział i spojrzał na Ciebie. - Przeszukują miasto i całe okolice z powodu jednego głupiego zdjęcia - w tej chwili wyjął jakąś gazetę i podał Ci ją.

Widniało w niej właśnie takie zdjęcie.
- Szukają tego stwora jak Persiany z pełnym pęcherzem swojej kuwety - skwitował na koniec.

~ Skan ~

Przygotuj skan dowolnego Pokemona bezpłciowego (genderless):
Darkrai (bezpłciowy)
Imię: Shadow

Poziom: 50
Typ:
Ewolucja: Brak
Ataki: Ominous Wind, Disable, Quick Attack, Hypnosis, Feint Attack, Nightmare, Double Team,
Charakter i historia: Bardzo skryty i co może się wydać zaskakujące w przypadku tego pokemona - nieśmiały osobnik. Woli przesiedzieć w cieniu trenera w ukryciu niż pokazywać się komukolwiek innemu na oczy. Został złapany w dość ciekawej sytuacji, otóż trener znalazł go po walce z Cresselią. Jedyny sposób by go szybko przetransportować to był pokeball - trener posiadał Tailowa, który zabrał kulkę z pokemonem czym prędzej do pokecenter. Legenda w zamiar za ratunek postanowiła zostać z trenerem.
Umiejętność: Bad Dreams - obniża HP przeciwnika
Trzyma: Nic



____
Nie rozpisywałam się nie wiadomo jak, takie posty robię normalnie graczom więc stwierdziłam że nie będę się rozpisywać tylko bo testu... Bo chcecie mieć wgląd jak na serio piszę, prawda? :D
  
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 30
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2017-02-19, 09:18   

To Jaguź się wyrwie do oceny ;P

Ogólnie jakichś dużych błędów nie widzę. Przyczepię się do umiejki, a raczej je opisu, który powinien wyglądać następująco:
Bad Dreams - Kiedy przeciwnik śpi, co turę traci 1/8 maksymalnej wartości HP.

Twórczość twórczością, ale skoro już ktoś stworzył spis umiejętności, to korzystajmy z niego, bo potem się robią nieścisłości ;P

Podsumowując, Jaguź jest na TAK :)
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2017-02-19, 13:19   

Cytat:
Bo chcecie mieć wgląd jak na serio piszę, prawda? :D

Ofc ^^

Om... to w sumie nie dostrzegłam żadnych błędów prócz tego, co Gwen napisała. Najlepiej używać tłumaczeń z forum (jak widzisz przy jakimś błąd, należy zgłosić go tutaj), a jeśli chcesz zaszaleć i wykazać się własną twórczością, to tak, żeby ablitka była zrozumiała, bo tłumaczenie "obniża HP przeciwnika" nie mówi nam ani o ile to HP obniża, ani kiedy je obniża ;p

Ale tak jak Jaguź jestem na tak ~
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
 
     
Lisek Chytrusek

Dołączył: 01 Maj 2016
Posty: 1309
Wysłany: 2017-02-23, 10:53   

A daj mi to. ♥
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.