Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gwen Brown
2018-02-04, 16:07
18.12.2016 - 01.01.2017
Autor Wiadomość
Castiel 



Dołączył: 02 Sie 2016
Posty: 827
Wysłany: 2016-12-19, 22:24   

Omijam i szukam dalej.
_________________
 
     
Black Lotus 
Ostatni dziedzic rodu Magów~



Wiek: 26
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1751
Wysłany: 2016-12-19, 23:06   

Zarówno Mhrok jak i Lotus dalej szukają
#Telefon ;-;
_________________
~ Rin Tohsaka ~

"Fighting for others, but not yourself, is nothing but hypocrisy."

"Even if my life is full of hypocrisy, I'll keep on striving to be a hero of justice!"

?© kotlet barani




 
 
     
SayuriSagi 
The Mad King Of Goldy Pond


Wiek: 26
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 1975
Wysłany: 2016-12-20, 05:35   

Wyjmuję z kieszeni trochę karmy, którą sypię na chusteczkę, a następnie wyciągam dłoń z ułożonym jedzeniem.
- Jesteś uroczy. Masz może ochotę coś przekąsić? Tutaj najpewniej nie masz zbyt urozmaiconej diety.
_________________

Cleome Spinosa | Box | Bank | Trofea | Crystal Dollars | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek

Lucyfer
 
     
Fay 



Wiek: 31
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 892
Wysłany: 2016-12-20, 10:36   

Omijam i szukam dalej mojego wymarzonego shiny Stuffula. Zdecydowałam się wyjść z lasu na jakąś łąkę i tam szukać miśka.
_________________
After all, it’s rude to talk about someone who’s listening.

Karta Postaci | BOX | Bank | Trofea
 
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-12-20, 12:21   

Wchodzę i mam nadzieje na samiczkę shiny Venipide'a ewentualnie samiec Nidorana, Whismur albo w ostateczności Meowth
_________________

------------
 
     
Natsumiro 
Odejdź


Dołączył: 23 Lis 2016
Posty: 81
Wysłany: 2016-12-20, 14:25   

Może i nie znalazłem tego czego chciałem, ale Shiny Type: Null mnie zaintrygował. Ten stworek wydawał mi się zarówno fajny jak i koteł, więc zaprzestaje go szukać i powoli podchodzę do Type: Nulla. Hej mały -Mówię po czym powoli podchodzę tak, aby był między nami dystans. Nie chcę go spłoszyć ani nic, ale ten stworek wydaje się być niebezpieczny, więc nie wiadomo co się może stać. Może chciałbyś coś zjeść? -Oznajmiam i wyciągam karmę kładąc ją na ziemi. Zazwyczaj stworki, które nie znają nowej osoby boją się jeść z ręki i najlepiej żeby same jadły pokarm z ziemi. Czekam do momentu aż Typ: Null zacznie jeść. O ile w ogóle zacznie jeść. -Śmiało nie bój się. Nie zrobię ci krzywdy. Gdy nawet po tych słowach stworek nie będzie się żywił karmą to trudno.. -Zauważyłem, że masz inną barwę od swoich rówieśników. Zaintrygowało mnie to. Jak chcesz możemy się razem pobawić. Wyciągam Safarii Balla. -Ja będę rzucał, a ty będziesz łapał i przynosił lub odbijał dobrze? Mam nadzieje, że zyskam jego zaufanie.
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-12-20, 16:41   

Ves Samiec Shiny Growlithe'a

Cookie Samica Shiny Purrlion

Dafiar Samiec Shiny Joltika

Jeckyll Samica Shiny Chikority

Castiel Toż to on - samiec Shiny Spiritomba

Black Lotus Samica Shiny Ducklett

Mhrok Samiec Shiny Elekida

SayuriSagi Duszek wyraźnie się zafrapował. Widać było, że nieco się obawiał, ale ostatecznie podleciał bliżej, złapał nieco karmy i wycofał się kawałeczek. Nieśmiały widać.

Fay A tam oto i on - samiec Shiny Stuffula

Viviann Malesci Samica Shiny Grubbina

Natsumiro Punkt dla Jaguzia-kusiciela ;P A wracając. Pokemon z początku się wycofał. Może nie tyle z lęku co jakiejś wrodzonej potrzeby samotności, bo patrzył na ciebie dość hardo. Aczkolwiek na widok karmy jakby się zawahał i ostatecznie zbliżył się obejrzeć bliżej twój poczęstunek. Na propozycję zabawy przechylił nieco głowę, ale trudno powiedzieć jak mógł to odebrać. Hm, zawsze można popróbować...

Ja O, wygląda na to, że ona żyła sobie w błogiej nieświadomości. Można to wykorzystać.
- Pewnie dotąd nie zwracałaś na to uwagi, co nie? Tymczasem prawda jest taka, że masz dość rzadki kolor futerka w skali całego twojego gatunku. To trochę jak albinizm u ludzi. Bardzo rzadka sprawa. I jak na mój gust piękna. Sama tylko zobacz - gwarantuję ci, że nigdzie nie znajdziesz drugiego takiego Stuffula o tak zadbanym, ale i mocnym oraz połyskliwym futerku. Taka prawda. Hm, tymczasem ja tu gadu gadu, ale może ty głodna jesteś? W safari chyba różnie to bywa z dostępem do jedzenia, a mam przy sobie całkiem niezłą karmę. Możesz się poczęstować jeśli chcesz.
Wyjęłam karmę, otworzyłam paczkę i położyłam na ziemi kawałek przede mną.
- Śmiało, nie krępuj się. Jeśli chcesz mogłabym jeszcze ci coś poopowiadać. Chciałabyś?- zaproponowałam.
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-12-20, 16:45   

Vikavolt jakoś niespecjalnie mnie interesuje, mam już Galvantulę idę dalej w poszukiwaniu mojego głównego celu!
_________________

------------
 
     
Natsumiro 
Odejdź


Dołączył: 23 Lis 2016
Posty: 81
Wysłany: 2016-12-20, 17:03   

Widać, że pokemon jest typem samotnika, ale i tak będę próbował. -Widzę, że nie przepadasz zbytnio za towarzystwem jednak musisz to zmienić! Otóż jeżeli otworzysz się na świat na pewno będzie ci lepiej. Nie warto być samotnym. No weź.. Wpadnij w jakieś towarzystwo, poszukaj ładnej samiczki, weź zrób sobie jajko. Na świecie jest dużo fajnych rzeczy. Przy okazji naprawdę spróbuj tej karmy bo jest dobra. Jeśli mi nie wierzysz to paczaj. Biorę troszkę karmy po czym wsadzam ją do buzi pomału przeżuwając i połykam tak zwane smakołyki dla pokemonów. Widzisz? Nawet ja ją zjadłem i jest według mnie całkiem smaczna. -Odpowiadam kłamiąc, ponieważ smakuje okropnie. Chociaż może pokemony mają inne kubki smakowe? Kto wie. W sumie może im to dlatego tak smakować. - No dobrze, więc co powiesz teraz na zabawę, którą zaproponowałem? Przynajmniej spróbuję, zobaczymy co z tego wyjdzie. -Ja rzucę tą śliczną piłeczką, a ty będziesz za nią biegał i przynosił w pyszczku albo po prostu odbijał ją do mnie jakąś częścią ciała, a ja spróbuje ją złapać. O ile Type: Null będzie chciał się w cokolwiek bawić to bawimy się w to co najbardziej mu się spodoba. Zaczynam od rzucenia Safari Ballem w jego kierunku. Uważaj i patrz uważnie gdzie leci piłka żeby w ciebie nie trafiła! -Wykrzykuję do stworka, ponieważ jak Ball w niego uderzy może dostać ataku furii.
 
     
Castiel 



Dołączył: 02 Sie 2016
Posty: 827
Wysłany: 2016-12-20, 17:03   

Ucieszony jak Aipom na bananowym drzewie, podchodzę do pokemona. Prędzej on by mnie wystraszył niż ja jego, więc nie przejmowałem się zbytnio tym, że mogę go spłoszyć zbyt gwałtownym podejściem. Niemniej jednak utrzymałem bezpieczny dystans - między innymi dla własnego dobra. Takie pokemony lubią być... hmm, porywcze.
- No cześć, wesołych świąt, amigo. Masz ochotę na świąteczną strawę? - powiedziałem, wyciągając paczkę poke-chrupek w kształcie i o smaku pierniczków. Nie byłem pewien, czy pokemony duchy są w stanie przyjmować pokarm, ale nie zaszkodzi spróbować, prawda?
_________________
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2016-12-20, 17:20   

Gwen
Stufful nie czekała, aż położysz karmę na ziemi. Zabrała ci ją prosto z ręki, po czym wrzuciła sobie do paszczy i wszamała w mgnieniu oka, ciamkając przy tym głośno. Wygląda na to, że nieufność wobec ludzi jest jest obca. Kiedy podarowałaś samiczce kolejną porcję smakołyków, zgodziła się wysłuchać, co ciekawszego masz jej do powiedzenia.
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
 
     
Dafiar 
Guess Who's Back



Wiek: 26
Dołączył: 26 Kwi 2016
Posty: 325
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-12-20, 17:22   

Dafiar i Jeckyll idą dalej. xD
_________________

 
 
     
Fay 



Wiek: 31
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 892
Wysłany: 2016-12-20, 18:05   

W końcu udało mi się spotkać pokemona, którego szukałam. Powoli podeszłam do miśka i rzuciłam mu karmy. -Cześć.- Przywitałam się z pokemonem. -Jak się masz?- Zapytałam uprzejmie Shiny Stuffula. -Całkiem miłe miejsce, ale chyba niezbyt zamieszkałe co?- Kontynuowałam konwersacje. Przyglądałam się miśkowi czy też może bardziej przypominającego mi pandę małą stworkowi. Nie chciałąm go przecież spłoszyć. Na zachętę rzuciłam mu jeszcze karmy.
_________________
After all, it’s rude to talk about someone who’s listening.

Karta Postaci | BOX | Bank | Trofea
 
 
     
Ves 
twenty one arceuses



Wiek: 21
Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 282
Wysłany: 2016-12-20, 18:31   

Ves
Żólty piesek? Meh, wciąż szukam dalej. Idę do lasu, może tam znajdę wiewiórkę.

Cookie Roo
To kotek. Ja szukam piekielnego pieska. Idę na polankę.
_________________

|-/

don't you dare
to ever care


σѕσвιѕту вαттℓє тнємє

 
 
     
Mhrok 
Knight of Londinium~


Wiek: 26
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2206
Skąd: Biedastok
Wysłany: 2016-12-20, 18:50   

Mhrok
Nie przepadam za elektrycznymi typami, gdyż gryzą się one z moją filozofią sławienia wodnych pokemonów jako uniwersalne stworki dobre przeciwko każdemu przeciwnikowi. Idę dalej.

Black Lotus
Kwa, kwa, kwa. Kaczor wyglądał nieco dziwnie. Do tego ja raczej nie mogłam narzekać na brak w składzie wodnych pokemonów, więc póki co chyba odpuszczę sobie jego łapanie. Następny!
_________________


I'll say this not as a King, but as
a loyal knight. Anything to disturb
the King's peace will be crushed!
Clarent Blood Arthur!
MYukine Hakui:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Harumi Hasashi:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Leticia Forvedge:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kazuto Kirigaya (Eevee):
Karta Postaci
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.