Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Księciu
2017-11-06, 22:29
Alice Human Sacriface~
Autor Wiadomość
Księciu 
pstryk

Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1996
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-09-01, 01:40   

- No i masz babo placek. - Odzywam się po scenie frustracji groźnie wyglądającego Pokemona. Jak dobrze, że Shellder jest przy nim i może ochraniać jego lico przed ewentualnym zrobieniem darmowej skaryfikacji. Uśmiecham się delikatnie, jednak nie w prowokujący sposób, ażeby nie zezłościć Scythera jeszcze bardziej.
- Dziękuję Chilly. Jesteś gość! - Mówię szczerzę, ciepłym i szczebioczącym głosem, bo gest stworzenia był dla mnie szokujący, ale oczywiście w pozytywnym znaczeniu. No dobrze, wróćmy do mojego obecnego problemu, którym odziwo nie jest narkolepsja.
Modliszka. Dwa ostre ostrza, które ewidentnie Pokemona swędzą, gdyż rzuca się na nas mimo aktu miłosierdzia. Nie zamierzam walczyć. Jestem pacyfistą.
- Posłuchaj mnie, Scyther. Nie chcę walczyć. Nie chcę Cię skrzywdzić, nie chcę też byś krzywdził Shelldera. Nie mamy powodu, żeby walczyć. Przepuść nas, proszę. - Mówię łagodnie, wychodząc przed Shelldera, co może być błędem, jednak jak inaczej mam budować zaufanie jak nie wystawić się na ewentualny ruch Pokemona.
W głębi duszy mam nadzieje, że ewentualnie szybka reakcja Shelldera będzie szybka, i gdy Scyther będzie chciał mi cokolwiek zrobić, tak znów użyje na mnie swojej protekcji.
Jeżeli robak nadal nas nie przepuszcza, polecam swojemu Pokemonowi bronić nas Protectem. Nie chcę, i nie wyrządzę mu krzywdy, tak jak obiecałem.
_________________


MXander Hale
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea
 
     
Mhrok 
Knight of Londinium~


Wiek: 26
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2206
Skąd: Biedastok
Wysłany: 2017-09-01, 18:26   

Scyther nie wyglądał na skorego do odwrotu ani zaprzestania swojej chęci walki z Shellderem. Pokemon przytaknął, kiedy przekazałeś mu, aby użył Protect w razie ataku, jednak wiedziałeś, że nie jest to długotrwałe rozwiązanie i wcześniej czy później modliszka przebije się przez waszą tarczę. Scyther skoczył i ponownie uderzył swoimi ostrzami w barierę, ta jednak teraz wyglądała, jakby się zarysowała, a po kilku chwilach naporu pękła, odsłaniając was w pełni.
- Marowak, rzuć w niego Bonemerangiem! - usłyszałeś za sobą.
Nad waszymi głowami przeleciała kość, która uderzyła w Scythera i zmusiła go do odsunięcia się od was. Pokemon zaczął się rozglądać, aż do momentu, kiedy obok ciebie stanął drugi stwór o ciemnej skórze, czaszce na głowie oraz kości o płonących końcach.
Pokemon przyjął bojową pozę, po czym zaszarżował na Scythera i zaczął z nim walczyć. W tym czasie bliżej was podeszła dziewczyna, na twoje oko około osiemnasto- lub dziewiętnastoletnia. Spytała was o to, czy nic wam nie jest, zapewne chcąc wiedzieć, czy Scyther nie zrobił wam jakiejś większej krzywdy. Marowak, który najpewniej do niej należał, cały czas walczył z przerośniętą modliszką.

~ wygląd dziewczyny
_________________


I'll say this not as a King, but as
a loyal knight. Anything to disturb
the King's peace will be crushed!
Clarent Blood Arthur!
MYukine Hakui:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Harumi Hasashi:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Leticia Forvedge:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kazuto Kirigaya (Eevee):
Karta Postaci
  
 
     
Księciu 
pstryk

Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1996
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-09-03, 20:12   

Moja twarz w obecnej chwili może przedstawiać tyle różnych emocji, że sam nie wiem od której zacząć opisywać swój stan. Z jednej strony faktycznie robiło się gorąco i przez chwilę myślałem, że faktycznie polecę Shellderowi jakiś ofensywny ruch, by spłoszyć groźną modliszkę, jednak chwilę później nad moją głową przeleciał kościany bumerang, który na szczęście o ów głowę mnie nie skrócił.
Przez kilka sekund przyglądałem się starciu Pokemonów, gdy podnosiłem swojego Pokemona z ziemi, przygarniając go do swojej piersi by go, czy może bardziej też siebie uspokoić.
- Dziękuję, ze mną wszystko w porządku. Chilly potrzebuje odrobiny odpoczynku po swojej żelaznej defensywie. - Wspominając o Shellderze uśmiecham się rozczulająco, przyciskając muszelkę do siebie w misiowym przytuleniu.
- Och, gdzie moje maniery. Jestem Ariel i jeszcze raz dziękuję za pomoc. Nie chciałem z nim walczyć, nie przepadam za przemocą. Gustowna czapka. - Mówię, dygając do dziewczyny, kiedy przedstawiam jej swoje imię. W międzyczasie przyglądam się dziewczynie i jej nietypowemu wyglądowi.
_________________


MXander Hale
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea
 
     
Mhrok 
Knight of Londinium~


Wiek: 26
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2206
Skąd: Biedastok
Wysłany: 2017-09-05, 23:45   

Shellder, kiedy go do siebie przytuliłeś, szczęśliwie zapiszczał i nieco pogaworzył w swoim pokemonowym języku. Dziewczyna na początku zdawała się ciebie ignorować, gdyż o wiele bardziej zainteresowała byłą walką jej pokemona ze Scytherem. Modliszkowaty stwór po kilku wymienionych ciosach najwyraźniej uznał, że nie warto dalej walczyć, zatem przeleciał nad wami i oddalił się w stronę morza.
- Jestem Caren. I dzięki. - odpowiedziała krótko, dalej nie patrząc w twoją stronę, a w miejsce z którego uciekł Scyther. - Zostałam tutaj przysłana przez Kahunę wyspy. Mówił, że wspominał o problemie profesorowi, więc ty pewnie zostałeś wysłany przez niego, mam rację? - pytanie te jednak zupełnie nie brzmiało, jakby dziewczyna oczekiwała na odpowiedź, najwyraźniej uznając własne wyjaśnienia za trafione. - No chyba, że jesteś przypadkowym przechodniem, zatem przepraszam ci w twojej wycieczce, jednak uznałam, że wolałabym nie widzieć, jak Scyther robi z ciebie tatara.
Marowak dopiero teraz podszedł do swojej trenerki, jego kościana broń nie płonęła już, sam stwór zaś trzymał ją niczym włócznię. Pokemon patrzył się z uwagą to na ciebie, jednak celem obserwacji raczej nie byłeś ty, a jedynie trzymany przez ciebie w ramionach Shellder.
_________________


I'll say this not as a King, but as
a loyal knight. Anything to disturb
the King's peace will be crushed!
Clarent Blood Arthur!
MYukine Hakui:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Harumi Hasashi:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Leticia Forvedge:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kazuto Kirigaya (Eevee):
Karta Postaci
  
 
     
Księciu 
pstryk

Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1996
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-09-07, 00:13   

- Caren, pasuje do Ciebie. Zgadza się, zostałem wysłany przez profesora, żeby zobaczyć co w trawie piszczy, choć może niedosłownie. Czy dobrze myślę, że Ty też się tam wybierasz i wraz ze swoim uroczym Pokemonem chcecie mi dotrzymać towarzystwa? - Mówię wyraźnie, składnie i przyjaźnie, mimo, że sam o dziewczynie mam nieco inne zdanie. Wydaje się oschła, albo przynajmniej taką siebie kieruje.
Jeżeli białowłosa idzie w tym samym kierunku co ja, ruszam niezwłocznie, chwaląc jej Pokemona i jego zdolności bojowe. Jeżeli nie idzie, no cóż, wzruszam ramionami, dziękuję za pomoc z natrętnym insektem i ruszam tam, gdzie powinienem.
_________________


MXander Hale
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea
 
     
Mhrok 
Knight of Londinium~


Wiek: 26
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2206
Skąd: Biedastok
Wysłany: 2017-09-07, 22:29   

- Nie do końca idę w tym samym kierunku. Możesz ze mną iść do Iki, ja tam zostaję, a ty możesz udać się w dalszą część podróży. - odpowiedziała ci Caren, schowawszy Marowaka do czarno-niebiesko-białej kuli ze znajdującym się nań księżycem.
Dziewczyna podziękowała ci za miłe słowa, jednak nie mówiła nic więcej, aniżeli zawierałeś w zdaniu, zupełnie jakby bała się przed tobą zdemaskować. Powiedziała jedynie, że przyjechała na wyspę w sprawach służbowych i najpewniej zostanie tutaj kilka najbliższych dni. Tak właściwie jedyne czego byłeś pewien to jej imię i nazwisko. Chociaż równie dobrze i one mogło być nieprawdziwe.
Po rozdzieleniu się z Caren przy obrzeżach miasteczka Iki, ruszyłeś w powrotną podróż do laboratorium profesora. Droga minęła ci przyjemnie, słoneczko grzało już coraz mniej, gdyż powoli zaczynało chylić się ku zachodowi. Nim obejrzałeś się stałeś na werandzie, na której odpoczywał Kukui.
- Och, Ariel, wróciłeś. - odparł profesor, wstawszy z leżaka, na którym przed chwilą przysypiał. - I jak, udało ci się dowiedzieć czegoś więcej o tym pokemonie straszącym niedaleko Iki? - spytał ciebie, nadal nieco sennym głosem.
_________________


I'll say this not as a King, but as
a loyal knight. Anything to disturb
the King's peace will be crushed!
Clarent Blood Arthur!
MYukine Hakui:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Harumi Hasashi:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Leticia Forvedge:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kazuto Kirigaya (Eevee):
Karta Postaci
  
 
     
Księciu 
pstryk

Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1996
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-10-28, 17:59   

Zmierzając drogą powrotną do laboratorium profesora starałem się nie myśleć zbyt dużo. Po prostu chciałem nacieszyć się słońcem, pięknem natury i spokojnym przepływem tutejszej energii. Trzeba być zupełnym ignorantem, żeby nie docenić wszechobecnej harmonii między życiem ludzi, a życiem tutejszych Pokemonów.
Jaki jest sposób na szybką i przyjemną podróż? Towarzystwo - chociaż towarzystwo tajemniczej Caren niekoniecznie można zaliczyć do tych najmilszych. Nie ujmując jej uroku i zaradności, mimo, że wydaje się miła i w ogóle, to odbieram ją jako szorstką osobę. Chociaż... może nie w pełnym tego słowa znaczeniu. Chodzi mi o to, że... jest niedostępna, trudna do rozgryzienia już przy poznaniu! Natomiast szansa na to, że spotkamy się w przyszłości jest stosunkowo niewielka. Oczywiście będąc pozbawionym towarzystwa najlepszym sposobem na podróż jest delektowanie się otoczeniem i wsłuchiwanie się w swój oddech. W miarowe wdechy, w długie wydechy. To pomaga pozbyć się nieprzyjemnych wizji, które ostatnio mnie dopadają.
Będąc już u mojego celu, będąc zauważonym na posiadłości profesora, opowiadam co mnie spotkało. Opowiadam o tym, że grasującym potworem był modliszkowaty Scyther, a pomocną dłoń wyciągnęła do mnie niejaka Caren, która przy pomocy swojego Marowaka przepędziła robaka.
_________________


MXander Hale
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.