Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wybory na mistrzów gier [otwarte]
Autor Wiadomość
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-11-06, 14:16   

Pandzia-bumerang na tym stanowisku ;P
Ogólnie nie widzę jakichś rażących błędów, a po takiej praktyce jak twoja wiem, że dasz sobie radę. Tylko nie uchodź za szybko ;P
Jaguź jest na TAK
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2016-11-06, 19:08   

Panda napisał/a:
Jakie zależności występują między typem lodowym a smoczym?: Typ lodowy pokonuje smoczy. Raz jest 2x, a innym razem 4x efektywności.

Czo? .-. 4x jest przy mieszankach typów. Chodzi mi sytuacje, kiedy walczą ze sobą dwa Pokemony: jeden czysto lodowy, drugi czysto smoczy.

Nie wiem, skąd w skanie dwie ablitki Ci się wzięły, ale mam nadzieję, że to przypadek i wiesz, że na forum każdy Pok ma tylko jedną .-.

Panda napisał/a:
Helpong Hand

Hehe :-)

To tego, czekam na poprawę tego odnośnie zależności typów.
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
 
     
Panda 


Wiek: 27
Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2359
Wysłany: 2016-11-06, 19:11   

FapHand :C

Jakie zależności występują między typem lodowym a smoczym?: Kurde. Lodowy wygra ze smoczym :C
Ice
Super efektywne (2x) na: Smoki, Latające, Trawiaste, Ziemne

Dragon
Podatne (2x) na: Smoki, Lodowe, Wróżki

Czo ty ode mnie chcesz jeszcze.
_________________

KP Yuzuki / Box / Bank
KP Yuki / Box / Bank
KP Venus / Gijinka

Flowers enshrine my heart

between their petals

[mru]
 
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2016-11-06, 19:15   

No i widzisz jak ładnie ;*

Jestem na tak. Zaraz otrzymasz swój dział ~
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
 
     
Fokse


Dołączył: 26 Kwi 2016
Posty: 211
Wysłany: 2016-11-16, 00:59   

Dejcie mnie te testy. <3
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2016-11-16, 06:28   

Ooo... za te ostatnie teksty na chatango powinnam dać Ci coś trudnego! Ale... niestety jestem za dobra i będę fair :<

Kod:
[center][img]http://i.imgur.com/5jPt2RF.png[/img]

[i][b]~ Pytania ogólne ~[/b][/i][/center]
[b]Czy spełniasz wymogi na MG?:[/b]
[b]Czy byłeś już MG na Crystalu? Jeśli tak, dlaczego już nim nie jesteś?:[/b]
[b]Jak często zamierzasz dawać graczom odpisy?:[/b]
[b]Czy często potrzebujesz zastępcy? Jeśli tak, proszę wybrać go TERAZ:[/b]
[b]Ile ludzkich przygód jesteś w stanie prowadzić na raz?:[/b]
[b]Czy zgadzasz się na kilkuosobowe przygody?:[/b]
[b]Czy zgadzasz się na Poke-przygody? Jeśli tak, ile jesteś ich w stanie prowadzić na raz?:[/b]
[b]Czy zgadzasz się się na Fakemony?:[/b]
[b]Jeśli chcesz, podaj krótki opis swojego działu MG:[/b]

[center][i][b]~ Krótki teścik ~[/b][/i][/center]
[b]Podaj skład Drake'a - członka E4 w Hoenn[/b]
[b]Ile min. linijek musi zawierać zarówno odpis MG jaki gracza w przygodzie?:[/b]
[b]Czym jest zamrożenie przygody i na jak długo można ją zamrozić?:[/b]
[b]Któremu z tych stworków można zmienić płeć przy pomocy Femimascu: Wurmple, Combee, Spinarak?:[/b]
[b]Jakie zależności występują między typem stalowym a trującym?:[/b]
[b](DOD*) Kilka słów od siebie lub o sobie:[/b]

[center][i][b]~ Umiejętności pisarskie ~[/b]
[size=9]Poniższe opisy mają mieć formę odpisu MG dla gracza, a nie opowiadania, gdzie odpisujesz za MG i gracza.[/size][/i][/center]
[b]Napisz dialog dwóch przeciwników chcących ze sobą skończyć raz na zawsze, których podsłuchuje twój gracz:[/b]
[b]Patrick został wylosowany do roli uczestnika Poke-turnieju. Opisz jedną z konkurencji (musi mieć związek z Pokemonami) i to, jak chłopak sobie z nią poradził:[/b]

[center][i][b]~ Skan ~[/b][/i][/center]
[b]Przygotuj skan dowolnego Pokemona, którego nazwa pojawiła się w Twoim odpisie dot. Patricka wylosowanego do roli uczestnika w Poke-Turnieju:[/b]
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
 
     
Fokse


Dołączył: 26 Kwi 2016
Posty: 211
Wysłany: 2016-11-16, 18:59   

Patrzcie jaka łaska!



~ Pytania ogólne ~

Czy spełniasz wymogi na MG?: No raczej. xD
Czy byłeś już MG na Crystalu? Jeśli tak, dlaczego już nim nie jesteś?: Byłem, przestałem, bo się wypaliłem po roku prowadzenia.
Jak często zamierzasz dawać graczom odpisy?: Tak jak będę mógł, raz na dzień myślę tak zazwyczaj.
Czy często potrzebujesz zastępcy? Jeśli tak, proszę wybrać go TERAZ: Naah
Ile ludzkich przygód jesteś w stanie prowadzić na raz?: 3
Czy zgadzasz się na kilkuosobowe przygody?: Nope
Czy zgadzasz się na Poke-przygody? Jeśli tak, ile jesteś ich w stanie prowadzić na raz?: Nope
Czy zgadzasz się się na Fakemony?: Jeszcze raz nope
Jeśli chcesz, podaj krótki opis swojego działu MG: Kto mnie zna, ten mnie zna, a kto nie zna, ten pozna. *^* Nie muszę tzn. xD

~ Krótki teścik ~

Podaj skład Drake'a - członka E4 w Hoenn Sheldon, Altaria, Kingdra, Flygon, Salamance
Ile min. linijek musi zawierać zarówno odpis MG jaki gracza w przygodzie?: 5 linijek, oi
Czym jest zamrożenie przygody i na jak długo można ją zamrozić?: 6 tygodni, joł. To jest zatrzymanie przygody gracza, żeby nie musiał odpisywać jak nie może
Któremu z tych stworków można zmienić płeć przy pomocy Femimascu: Wurmple, Combee, Spinarak?: Combee
Jakie zależności występują między typem stalowym a trującym?: Trujący nie działa na stalowy, stalowy na trujący ma 1x
(DOD*) Kilka słów od siebie lub o sobie: To ja, Foksio, wasz ulubiony mg. B) Meloman i wiecznie zestresowany choleryk, jednak lubiący pisać i kochający swoich graczów. <3 W sumie to nie chce mi się rozpisywać, i tak wszyscy mnie znają!

~ Umiejętności pisarskie ~
[size=9]Poniższe opisy mają mieć formę odpisu MG dla gracza, a nie opowiadania, gdzie odpisujesz za MG i gracza.

Napisz dialog dwóch przeciwników chcących ze sobą skończyć raz na zawsze, których podsłuchuje twój gracz:
Idąc dalej naprzód, na swojej drodze napotkałeś dwie góry. A dokładniej mówiąc, dwie góry mięśni, jakimi była para napakowanych facetów, którzy chyba właśnie chcieli stoczyć ze sobą pojedynek na środku drogi, a ty z jakiegoś powodu nie mogłeś ich ominąć, musząc czekać aż jeden rozprawi się z drugim. Wyglądali na dosyć zdenerwowanych, i poza tym każdy z nich mógł mieć z dwa metry wzrostu, także raczej nierozsądnym byłoby zbliżać się do nich. Zanim jednak się do nich zbliżyłeś, usłyszałeś część prowadzonej przez nikt rozmowy.
- John, dlaczego?! Przecież wiesz, że się kochałem. - Krzyczał ten po prawej, na co drugi mu odpowiedział.
- Przecież mówiłem ci. To koniec, Stephen, po tym jak zobaczyłem cię z Kyle'm po prostu... ja po prostu nie mogę tego dalej ciągnąć. - Gość zarumienił się lekko. Sprawiał wrażenie, jakby cała ta sytuacja stanowiła dla niego niemożliwe obciążenie psychiczne. Ten pierwszy zacisnął zęby.
- Świetnie... skoro tak stawiasz sytuację, załatwmy to jak mężczyzna z mężczyzną! - Chwilę potem rzucili się na siebie. Czy aby warto było ich powstrzymywać?

Patrick został wylosowany do roli uczestnika Poke-turnieju. Opisz jedną z konkurencji (musi mieć związek z Pokemonami) i to, jak chłopak sobie z nią poradził:
Nadszedł czas na pierwszą konkurencję na turnieju. Huhu, może być interesująco, prawda? Jednakże jeżeli oczekiwałeś sensownych dyscyplin, mogłeś się trochę zawieść, ponieważ twój Snorlax za pierwszym razem będzie rywalizował w jedzeniu pokechrupek na czas! Cóż, jedno było pewne, twój pokemon na pewno poczuje się jak w domu. Podobnie jak pewne było to, że akurat w tej konkurencji nie miał sobie równych i ty prawdopodobnie nie musiałeś mu w żaden sposób pomagać, poradził sobie zupełnie sam... a właściwie... wygrał, zanim rozdźwięczał gwizdek sygnalizujący początek turnieju. Wszyscy chcący obserwować ten zacięty pojedynek między nim, a innymi pokemonami, mogli się trochę zawieść, jednakże dobrze, że byłeś przygotowany na tą okazję. Plik banknotów dyskretnie wciśnięty w kieszeń sędziego załatwił sprawę i nie zostaliście zdyskwalfikowani. A więc... co dalej? Cóż, chyba pozostało czekać.

~ Skan ~

Przygotuj skan dowolnego Pokemona, którego nazwa pojawiła się w Twoim odpisie dot. Patricka wylosowanego do roli uczestnika w Poke-Turnieju:

Snorlax
Imię: Brajanek

Poziom: 30
Typ:
Ewolucja: Munchlax (Happiness) -> Snorlax
*Zadowolenie: 100
Ataki: Tackle, Defense Curl, Amnesia, Lick, Chip Away, Yawn, Body Slam, Rest, Snore
Charakter i historia: To prawdopodobnie najbardziej stereotypowy Snorlax w historii. Przypomina typowego amerykanina, który całe życie nie robiłby nic innego, niż jadł hot-dogi i burgery, oglądał baseball, tudzież chodził ze swoimi grubymi ziomkami na barbecue. Właśnie na podobnej imprezie Patrick poznał się z Brajankiem, kiedy ten był jeszcze Munchlaxem, a jako że obaj dzielili między sobą wiele hobby, to postanowili podróżować razem, a Brajan, jako najlepszy kumpel Patricka, obiecał pomóc mu w jego celu jak tylko potrafi.
Umiejętność: Gluttony - Powoduje, że Pokemon zjada trzymaną jagodę po utracie 50% punktów życia (zwykle jest to 75%).
Trzyma: -[/size]
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2016-11-16, 19:22   

Fokse napisał/a:
Podaj skład Drake'a - członka E4 w Hoenn Sheldon, Altaria, Kingdra, Flygon, Salamance

Shelgon, ty ignorancie :v

Emm... nie mam zastrzeżeń. Śmieszkowe odpisy, chociaż nie ma to jak nazwać Snorlaxa Brajanek (kogoś tu chyba Bóg opuścił). Podsumowując, jestem za.

I nie ogarnęłam w końcu czy ten opis działu swojego chcesz czy nie .-.
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
 
     
Fokse


Dołączył: 26 Kwi 2016
Posty: 211
Wysłany: 2016-11-16, 19:52   

No nie muszę mieć, nie chcę, głupolu. xD
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-11-17, 17:41   

Nie bić się, bo pacnę ;P

W sumie Jaguź też jest za, to jak tak, to witamy nowego MG :)
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Księciu 
pstryk

Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1996
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-11-25, 22:30   

Jak już znalazłem chwilę czasu na forum i nie jestem modem ani liderem, to może udźwignę trzech graczy? :3
_________________


MXander Hale
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2016-11-26, 13:12   

Maybe, trzeba to sprawdzić~ OMG, jaki uroczy av *w*

Kod:
[center][img]http://i.imgur.com/5jPt2RF.png[/img]

[i][b]~ Pytania ogólne ~[/b][/i][/center]
[b]Czy spełniasz wymogi na MG?:[/b]
[b]Czy byłeś już MG na Crystalu? Jeśli tak, dlaczego już nim nie jesteś?:[/b]
[b]Jak często zamierzasz dawać graczom odpisy?:[/b]
[b]Czy często potrzebujesz zastępcy? Jeśli tak, proszę wybrać go TERAZ:[/b]
[b]Ile ludzkich przygód jesteś w stanie prowadzić na raz?:[/b]
[b]Czy zgadzasz się na kilkuosobowe przygody?:[/b]
[b]Czy zgadzasz się na Poke-przygody? Jeśli tak, ile jesteś ich w stanie prowadzić na raz?:[/b]
[b]Czy zgadzasz się się na Fakemony?:[/b]
[b]Jeśli chcesz, podaj krótki opis swojego działu MG:[/b]

[center][i][b]~ Krótki teścik ~[/b][/i][/center]
[b]Podaj link do wątku, z którego czerpiemy informacje nt przyznawania Pokemonów poziomów za np. walkę z liderem czy dzikim Pokemonem:[/b]
[b]Ile maksymalnie linijek może zawierać zarówno odpis MG jaki gracza w przygodzie?:[/b]
[b]Ile czasu na odpis graczowi ma MG?:[/b]
[b]Czy MG ma obowiązek podawać w tytule bądź podtytule wątku z zapisami ilość swoich graczy oraz liczbę wolnych miejsc u niego?:[/b]
[b]W jaki sposób na forum Amaura ewoluuje w Aurorusa?:[/b]
[b](DOD*) Kilka słów od siebie lub o sobie:[/b]

[center][i][b]~ Umiejętności pisarskie ~[/b]
[size=9]Poniższe opisy mają mieć formę odpisu MG dla gracza, a nie opowiadania, gdzie odpisujesz za MG i gracza.[/size][/i][/center]
[b]Na Ashley napada drapieżny Pokemon. Zadecyduj samodzielnie o jego gatunku, a następnie opisz to zdarzenie:[/b]
[b]Tonny zdobył artefakt dający mu ogromną, magiczną moc - opisz na czym ona polega i do czego chłopak mógłby ją wykorzystać:[/b]

[center][i][b]~ Skan ~[/b][/i][/center]
[b]Przygotuj skan Pokemona, który napadł na Ashley w Twoim powyższym odpisie:[/b]
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
Ostatnio zmieniony przez Daisy7 2016-11-26, 13:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Księciu 
pstryk

Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1996
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-11-27, 01:30   



~ Pytania ogólne ~

Czy spełniasz wymogi na MG?: Oczywiście.
Czy byłeś już MG na Crystalu? Jeśli tak, dlaczego już nim nie jesteś?: Owszem, zrezygnowałem ponieważ nie byłem dyspozycyjny.
Jak często zamierzasz dawać graczom odpisy?: W zależności od w przypływów i odpływów, regulaminowo.
Czy często potrzebujesz zastępcy? Jeśli tak, proszę wybrać go TERAZ: Moim zastępcą będzie Daisy7.
Ile ludzkich przygód jesteś w stanie prowadzić na raz?: Trzy.
Czy zgadzasz się na kilkuosobowe przygody?: Nie, strasznie się wtedy peszę.
Czy zgadzasz się na Poke-przygody? Jeśli tak, ile jesteś ich w stanie prowadzić na raz?: Nie, czuje pewien dyskomfort w brzuszku.
Czy zgadzasz się się na Fakemony?: Nie, mam na nie uczulenie.
Jeśli chcesz, podaj krótki opis swojego działu MG: Sprytny i wybitny MG. Romantyczny jak retikulum endoplazmatyczne szorstkie.

~ Krótki teścik ~

Podaj link do wątku, z którego czerpiemy informacje nt przyznawania Pokemonów poziomów za np. walkę z liderem czy dzikim Pokemonem: O, tutaj!
Ile maksymalnie linijek może zawierać zarówno odpis MG jaki gracza w przygodzie?: Pięć.
Ile czasu na odpis graczowi ma MG?: Dwa tygodnie.
Czy MG ma obowiązek podawać w tytule bądź podtytule wątku z zapisami ilość swoich graczy oraz liczbę wolnych miejsc u niego?: Oczywiście, że tak, bo jak nie to spotka go surowa kara od DejziSiedem.
W jaki sposób na forum Amaura ewoluuje w Aurorusa?: Musi osiągnąć trzydziesty dziewiąty poziom. Ewoluuje jedynie w nocy, spoglądając w niebo i szepcząc życzenie do spadających gwiazd.

~ Umiejętności pisarskie ~
Poniższe opisy mają mieć formę odpisu MG dla gracza, a nie opowiadania, gdzie odpisujesz za MG i gracza.

Na Ashley napada drapieżny Pokemon. Zadecyduj samodzielnie o jego gatunku, a następnie opisz to zdarzenie:

Gdy całą rodziną zdecydowaliście się spędzić dzień na plaży, chlupiąc się i wylegiwać w promieniach słońca, nikt z was nie przypuszczał takiego obrotu spraw jakie miały miejsce.
Odziana w swój standardowy strój kąpielowy postanowiłaś pierwsza wskoczyć do morza, by móc poczuć wibracje fal. Twoja mama rozsmarowywała balsam chroniący przed słońcem na plecak twojego taty, zaś twój brak ze smakiem pochłaniał kolejnego czekoladowego rożka.
Plaża na której byliście to miejsce bezludne - niemalże nieznane. Gdyby tylko gawiedź znała to miejsce, byłoby tu czarno. Brzeg jest tu czysty, jest spokojnie i bezpiecznie.
Rozkoszując się radosnym chlupotaniem wody o twoje ciało w pewnym momencie poczułaś ból przy lewej kostce. Podnosząc się do pozycji pół siedzącej dostrzegłaś wielką, czerwoną plamę, która szamotała się pod taflą, gdy w tym samym czasie ból narastał.
Czerwoną plamą okazała się krew, a jej winowajcą okazała się ryba o złotym kolorze, której wzrok i zachowanie nie wróżyły niczego dobrego.

Tonny zdobył artefakt dający mu ogromną, magiczną moc - opisz na czym ona polega i do czego chłopak mógłby ją wykorzystać:


Pierścień Czasu leżał wygodnie na twoim środkowym palcu. Uformowany z marzeń i determinacji, potężny artefakt posiadający siłę Dialgi był w twoich rękach. Nadal nie wierzysz jak to się stało, że wszedłeś w jego posiadanie, jednak najwyraźniej takie było twoje powołanie. Srebrno, stalowoniebieski sygnet błyszczał sam z siebie przykuwając tym samym uwagę. Zadałeś pytanie o funkcjonalność ów pierścienia, a biały, lewitujący stwór popatrzył na Ciebie z zainteresowaniem.
- Jesteś zdolny kontrolować czas, jego linie i linie prawdopodobieństw. Od dzisiaj jesteś Strażnikiem Czasu, a twoim powołaniem jest pomaganie Dialdze w odzyskaniu pełnego wpływu nad czasem i jego dobrymi jak i negatywnymi stronami. Każdy medal ma dwie strony, tak samo nasz zawód. Nie czyń złych uczynków, a będziemy zawsze służyć Ci radą. - Wypowiedź Pokemonowego bóstwa wstrząsnęła Tomem, jednak ten po krótkiej chwili ocknął się i wrócił myślami do tamtej chwili.

~ Skan ~

Przygotuj skan Pokemona, który napadł na Ashley w Twoim powyższym odpisie:

Cytat:


#129 Magikarp
[100.00] %

Ruchy:
Splash (Z-move: Breakneck Blitz), Tackle, Flail, Bounce (TO),
Charakter i historia:
Prawdziwy potwór z głębin oceanu. Straszliwa bestia, behemot, który czeka na ofiarę czając się przy nabrzeżach. Uwielbia atakować z zaskoczenia, a jego szczególnym zainteresowaniem są małe dziewczynki, które uważa za świetny pokarm. Jego charakter można opisać jako niestabilny szaleniec zdolny do wszystkiego. Nie lubi wasabi.
Umiejętność:
Rattled Grzechotka- Zwiększa szybkość Pokemona i jeden poziom, jeśli zostanie on trafiony atakiem typu Bug, Ghost bądź Dark.
_________________


MXander Hale
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2016-11-27, 13:54   


Księciu napisał/a:
Czy często potrzebujesz zastępcy? Jeśli tak, proszę wybrać go TERAZ: Moim zastępcą będzie Daisy7.

Nope .-.
Księciu napisał/a:
Ile maksymalnie linijek może zawierać zarówno odpis MG jaki gracza w przygodzie?: Pięć.
Ile czasu na odpis graczowi ma MG?: Dwa tygodnie.

Obydwa do poprawki.

Odnośnie skanu to zapomniałeś o rubryce z ewolucją. Zmian z SM jeszcze nie wprowadziliśmy, ale nawet jak już wejdą na forum, to ustaliliśmy, że nie będziemy dodawać do rubryki "ataki" Z-Moves, gdyż trzeba by było usuwać i dodawać nowy przy każdej zmianie trzymanego Z-Crystal przez stworka. Także to tak na przyszłość.

Ogólnie okey, więc czekam tylko na poprawkę tych dwóch pytań.
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-11-27, 14:00   

Cytat:
Ile czasu na odpis graczowi ma MG?: Dwa tygodnie.

Nope.

No i to z linijkami. Wiesz MAKSYMALNA ilość ;P

Poza tym drobnym zgrzytem nie wyłapałam nic, coby być na nie. A zatem jestem na TAK ;P
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
Ostatnio zmieniony przez Gwen Brown 2016-11-27, 14:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.