Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Gijinki w opresji - gra
Autor Wiadomość
Niebianin 
Fyo's Proudest Slave



Wiek: 27
Dołączyła: 25 Kwi 2016
Posty: 428
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: 2016-09-15, 21:40   

Ej, dobra. To nie jest zabawne, bo ginie nas cała masa. Musimy się jakoś ogarnąć. Panda? Co masz na swoje usprawiedliwienie? Mam na myśli cokolwiek, przez co nie powinniśmy cię podejrzewać. Mówię do ciebie, bo rozmawiamy o tobie od wczoraj.
 
 
     
Panda 


Wiek: 27
Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2359
Wysłany: 2016-09-15, 22:42   

Nie zabiłam laski z którą łaziłam dla fabularki.
Jakbym zabijała, to bym była bardziej dyskretna i z nikim się nie wałęsała, skoro od razu przez to stałam się podejrzana :C
Nie mam żadnych pomysłów kto by mógłby być zły, bo nic nie wskazuje jak dotąd w 100% na sprawce.
pls. nie mamy nic xD
A bawienie się w randomowe wieszanie nie ma sensu.
Nie ma nic na swoje usprawiedliwienie, bo jestem ofc. niewinna~
Ale pewno zaraz się rzucicie, że tak tylko gadam od rzeczy i to ja zabijam, więc na mnie zagłosujecie~
A tak na prawdę pewno ktoś z was jest złym. Osoba, której najmniej się ludzi spodziewa :C
_________________

KP Yuzuki / Box / Bank
KP Yuki / Box / Bank
KP Venus / Gijinka

Flowers enshrine my heart

between their petals

[mru]
 
 
     
Conan 
Shotacon


Dołączyła: 25 Kwi 2016
Posty: 2335
Wysłany: 2016-09-15, 23:06   

Zawsze tak jest xD (Te zwroty akcji.) Ale na takim etapie słabo wyciągnąć jakiekolwiek dowody. Po prostu wszyscy odpadną, zanim w ogóle coś się rozkręci. Nic więc dziwnego, że stałaś się podejrzana. Ale tak naprawdę, każdy tu może być mordercą i nic nie możemy na to poradzić, wiec trzeba strzelać~
_________________
#7B68EE || #5B7187

Karta Postaci l Box l Bank | Trofea | CD

You can't spell sHOTa without 'hot'!

 
 
     
Panda 


Wiek: 27
Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2359
Wysłany: 2016-09-16, 12:24   

Ja tam wolę strzelać w kaczki, a nie w ludzi :C
_________________

KP Yuzuki / Box / Bank
KP Yuki / Box / Bank
KP Venus / Gijinka

Flowers enshrine my heart

between their petals

[mru]
 
 
     
Fokse


Dołączył: 26 Kwi 2016
Posty: 211
Wysłany: 2016-09-18, 14:35   

Okej, okej, tak czy inaczej, trzeba podjąć jakieś próby, bo zwlekanie nie prowadzi do zupełnie niczego. Jakieś wnioski? Najchętniej sam bym się wstrzymał z linczowaniem Pandy, aczkolwiek ciężko mi coś powiedzieć, więc póki co zostaję przy niej. ;;
 
     
Black Lotus 
Ostatni dziedzic rodu Magów~



Wiek: 25
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1751
Wysłany: 2016-09-18, 16:03   

Linczować nie musimy nikogo, jednak wtedy strzelamy sobie w stopę i jedynie ułatwiamy grę Naukowcom. To prawda, że podczas linczu można przypadkowo zabić mieszkańca, jednak nie robiąc zupełnie nic, sami sobie nie pomagamy. Jednak żeby nie wyjść na jakiegoś prowodyra, poczekam na opinie reszty "ocalałych".
_________________
~ Rin Tohsaka ~

"Fighting for others, but not yourself, is nothing but hypocrisy."

"Even if my life is full of hypocrisy, I'll keep on striving to be a hero of justice!"

?© kotlet barani




 
 
     
Orange 


Wiek: 21
Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 513
Wysłany: 2016-09-19, 17:55   

- Ok, ja też na razie się wstrzymuję, ale niewiele pozostaje do przekonania mnie o winie, lub braku przewinienia Espurra. Co prawda to co mówi brzmi wiarygodnie, ale jednak to tylko słowa, a my też w sumie za wiele nie mamy. Krótko mówiąc, potrzebuję chwilę czasu na zastanowienie.
_________________

 
     
Orange 


Wiek: 21
Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 513
Wysłany: 2016-09-19, 19:10   

Po mojej wypowiedzi nikt się nie odzywał, więc miałem czas, by wszystko przemyśleć. Po paru minutach powiedziałem:
- Dobra, oddaję głos na Espurra. - Następnie zwróciłem się do niego. - Przykro mi...
_________________

 
     
Conan 
Shotacon


Dołączyła: 25 Kwi 2016
Posty: 2335
Wysłany: 2016-09-19, 20:39   

Nie mamy wskazówek, czy żadnych poszlak, więc nie ma co nawet wysuwać wniosków. Po prostu zdać się na szczęśliwy strzał (Jednakże hazard zawsze fajny xD). Nie chcę pozostać bezstronna, więc oddaję głos na Pandę, gdyż jest najbardziej podejrzana -.-
_________________
#7B68EE || #5B7187

Karta Postaci l Box l Bank | Trofea | CD

You can't spell sHOTa without 'hot'!

 
 
     
Niebianin 
Fyo's Proudest Slave



Wiek: 27
Dołączyła: 25 Kwi 2016
Posty: 428
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: 2016-09-19, 21:02   

Skoro wszyscy oddają głos na Espurra... Wydaje mi się, że to nie przypadek. Wycofuję swój głos na Pandę, ale też nie chcę się wstrzymywać. Zatem skieruję swój głos na pierwszą osobę, która dziś odpowiedziała się przeciw Espurrowi - jestem za tym, że Fokse jest winny.
 
 
     
Black Lotus 
Ostatni dziedzic rodu Magów~



Wiek: 25
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1751
Wysłany: 2016-09-19, 21:04   

W sumie wiem, że to trochę dziwne iść tak za stadem, ale mimo wszystko głosuję na Pandę aka Espurr. Jak ktoś jest jednocześnie biały, czarny i do tego Azjatą, to musi mieć na sumieniu równiez inne grzeszki :c
_________________
~ Rin Tohsaka ~

"Fighting for others, but not yourself, is nothing but hypocrisy."

"Even if my life is full of hypocrisy, I'll keep on striving to be a hero of justice!"

?© kotlet barani




  
 
 
     
Niebianin 
Fyo's Proudest Slave



Wiek: 27
Dołączyła: 25 Kwi 2016
Posty: 428
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: 2016-09-19, 21:09   

Espurr jak na mnie dał bardzo logiczne wyjaśnienie. W końcu zaczął się bronić. Po co miałby zabijać kogoś tak oczywistego? W końcu faktycznie wszyscy widzieli go z Didem, czyli był dowód (jak to sama wcześniej wspomniałam). To rzeczywiście zbyt oczywiste.
 
 
     
Księciu 
pstryk

Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1996
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-09-19, 21:23   

Mnie również nie pasuje Snorlax aka Fokse. Jako pierwszy wskazuje palcem na innych co może być tanią taktyką dla odwrócenia uwagi od siebie. Niestety nie można nie dostrzec tego, że Panda widziała Dida, lekarza, jako ostatnia. Dlatego głosuje na nią.
_________________


MXander Hale
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea
 
     
Niebianin 
Fyo's Proudest Slave



Wiek: 27
Dołączyła: 25 Kwi 2016
Posty: 428
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: 2016-09-19, 21:28   

Ale każdy mógł pójść do jego mieszkania w nocy i go zamordować, prawda? Nikt nikogo nie pilnował, dziś też pewnie nikt nie będzie pilnował i znów ktoś zginie. Obstaję przy swoim, chociaż pewnie przez to zginę. Meh.
 
 
     
Jeckyll 
Druga osobowość Dafa



Wiek: 26
Dołączył: 11 Lip 2016
Posty: 285
Skąd: Kraków/Kielce
Wysłany: 2016-09-19, 21:44   

Równo o 21:30 do pokoju wparował kolejny oddział straży miejskiej, z burmistrzem na czele. Tym razem wyglądał na zadowolonego. Nic dziwnego. W końcu po raz pierwszy mieliście mu kogoś wydać.
- Kto jest waszym celem? - z tymi oddziały straży utworzyły krąg wokół was, jasno dając wam do zrozumienia, że mają już dość czekania. Gijinka Snorlaxa złapał Espurra, rzucając go wręcz pod nogi burmistrza.
- Więc to ten dzieciak ma należeć do naukowców? Przekonajmy się. - wyciągnął spod swojej kurtki dziwne urządzenie, którego żadne z was nie poznawało. - Jesteście ciekawi, co to takiego? Urządzenie do czytania w myślach. Użyłbym tego na was wszystkich, jednak... ma pewną wadę. Zabija osobę, której myśli chce się zobaczyć. Jednak tym razem nie będzie to nikomu przeszkadzało.
Z tymi słowy skierował niewielki ekran między oczy Espurra. Gdy tylko to się stało, dzieckiem zaczęły wstrząsać konwulsje, jednak z jego gardła nie mógł wydobyć się nawet jeden odgłos. Nie minęły dwie minuty, gdy martwe już ciało padło na ziemię.
- Espurr był... Sabotażystą. - mogliście zobaczyć, jak mężczyzna blednie. Wiedział, co to oznaczało. Nim się zorientowaliście, cztery osoby z waszej grupy uciekły przez niestrzeżone drzwi. Nie musieli sprawdzać, kim był Espurr. Osiągnęli swoj cel. W tym momencie usłyszeliście ogłuszający huk, a pokój, w którym stała pozostała czwórka wraz z burmistrzem został rozerwany na strzępy przez potężny wybuch, nie dając wam najmniejszych szans na przeżycie. Naukowcy osiągnęli swój cel. To oni wychodzą zwycięsko z tego starcia.


-------

Dziękuję wszystkim niezmiernie za udział w evencie. Mimo pewnych sytuacji, mam nadzieję, że bawiliście się dobrze i spełniłem wasze oczekiwania jako prowadzący. Jestem jednak pewien, że czekacie teraz na ogłoszenie nagród, dlatego nie będę dłużej przedłużał. Nagrody za udział, to jest 4 CD, otrzymują wszyscy uczestnicy, którzy nie zostali zdyskwalifikowani za brak odpisu lub zdradzenie swojej roli.
Dodatkowa nagroda należy się wygranym, czyli Naukowcom. Są to Orange, Mhrok, Foks i Loca. Oprócz wymienionych wcześniej 4CD, otrzymują oni 3TM/MT oraz 4000$.
Gratulacje dla zwycięzców. Proszę o potwierdzenie odebrania nagrody w tym wątku.
_________________
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.