Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Daisy7
2018-02-03, 22:38
Darkrai- Chcąc odzyskać ciało
Autor Wiadomość
War Machine


Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 670
Wysłany: 2018-04-17, 08:12   

- Myślę że tak, patrząc jakie ma zdolności - rzuciłam i po chwili ruszamy w takim razie w trasę.
A co do Zubata to ciekawa teoria... No ja nie mam zamiaru wpadać na Darkrai xD. Ale ciągle lubię być bardzo blisko niego i widać moje zadowolenie gdy on też się mną jakoś tam zainteresuje. No ale w drogę póki co! To racja co do kryształów, same się nam nie znajdą tylko trzeba ich porządnie poszukać... Przed tym złym.
_________________
Nadia KP|BOX|BANK
POKE KP
ChristineKP|BOX|BANK
 
     
Mirajane 


Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2971
Ostrzeżeń:
 3/5/7
Wysłany: 2018-04-23, 20:52   

Abra póki co postanowił spać wiec chyba nie ma póki co nigdzie wejścia do szmaragdowego snu. Zresztą pewnie Cresselia sama by wam powiedziała gdzie ono jest, a on by was przeniósł. Póki co zmierzacie do miasta gdzie ponoć ktoś znalazł kryształ i oddał go do julibera. Jane uznała, ze to chamstwo i głupota, ale Jeff uparł się, ze skoro klejnot był okrągły to bardzo możliwe, że jest to czego szukają.
_________________
KP/ Box/Bank
 
     
War Machine


Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 670
Wysłany: 2018-05-05, 19:27   

A ja rozglądam się i zastanawiam się.
- Mam wrażenie że warto sprawdzić każdy trop który wygląda sensownie, a ten taki jest więc... Idziemy to sprawdzić, nie możemy przepuścić żadnej okazji - powiedziałam do nich po chwili namysłu i podróżuje spokojnie trzymając Darkrai za łapę, jeśli ten tego chce, no bo zawsze może mieć trochę inne zdanie o tym, prawda?
Ale mam nadzieję że się zgodzi.
_________________
Nadia KP|BOX|BANK
POKE KP
ChristineKP|BOX|BANK
 
     
Mirajane 


Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2971
Ostrzeżeń:
 3/5/7
Wysłany: 2018-05-10, 18:35   

Ruszacie tak więc do tego miejsca, ale w połowie drogi abra wstaje. -Cresellia podała mi właśnie telekinezą wiadomość, że ma miejsce gdzie pojawił się koszmar. Możliwe, że będzie tam złodziej łzy. Powiedział maluch i patrzy czy zgodzicie się iść z nim. Trenerzy spojrzeli tylko na was. Je: Idźcie. Damy sobie jakoś radę z tym klejnotem. Najwyżej włamiemy się nocą tam. Zażartował i puścił was by abra mogła was zabrać w dane miejsce oraz zacząć swoją małą misję.
_________________
KP/ Box/Bank
 
     
War Machine


Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 670
Wysłany: 2018-05-12, 12:54   

- Jasne, trzymam za was kciuki - powiedziałam do "człowieków" i spojrzałam na Darkrai bojowo.
To będzie czas ruszać w takim razie. Jestem zdeterminowana i w ogóle... napalona do działania. A bo co? No jakoś trzeba ratować ten świat... i tamten świat snów. Cieszy mnie że Darkrai to nasz sojusznik a nie wróg... Inaczej mogłoby być ciężko całkiem.
- No to będzie się działo, po raz kolejny - zauważyłam po chwili ale nie przeszkadza mi to.
_________________
Nadia KP|BOX|BANK
POKE KP
ChristineKP|BOX|BANK
 
     
Mirajane 


Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2971
Ostrzeżeń:
 3/5/7
Wysłany: 2018-05-13, 21:39   

Trenerzy ruszyli życząc wam szczęścia i o to byście nie zginęli tam przypadkiem. Abra teleportuje was. jesteście na pustyni niedaleko elektrowni w Kalos. Niedaleko was jest Lumiose City. A: To tutaj. Lepiej chodźmy do Cienia bo jesteśmy na tyle blisko, ze wyczuwam koszmar oraz tego gościa, który ukradł łzę. Niech ja go tylko dorwę w moje łapki, a jego życie będzie nieustającą symfonią bólu. Darkrai spojrzał na malucha i szepnął tylko. D: Chyba psychopata nam się trafił. Szybko znaleźliście cień i można było się szykować wejść do Szmaragdowego snu.
_________________
KP/ Box/Bank
 
     
War Machine


Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 670
Wysłany: 2018-05-26, 14:13   

- No trochę racja, że psychopata... ale tacy też się przydają w zespole co nie? - rzuciłam do Darkrai i kładę się z nim spać w takim razie i trzymam go cały czas za łapę, trochę jednak mając stres ale mam nadzieję że nie przeszkodzi mi to w tym żeby sprobować zadnąć i udać się do szmaragdowego snu... I dopadniemy tego gościa, aż mnie mierzi na to by się z nim rozprawić, za to co zrobił z światem Darkrai także...
_________________
Nadia KP|BOX|BANK
POKE KP
ChristineKP|BOX|BANK
 
     
Mirajane 


Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2971
Ostrzeżeń:
 3/5/7
Wysłany: 2018-05-26, 21:20   

Darkrai zaśmiał się i przypomniał sobie jaki był dawniej. Kiedy znów jesteście w szmaragdowym śnie. Jednak nie jest tutaj pięknie i kolorowo. Ziemia czarna, wszędzie czarne korzenia z siatką czerwonych linii. Wyglądało to jakby ta cześć drzewa miała żyły. -To wygląda okropnie... Nagle dostrzegacie w oddali coś co wygląda jak satyr. Nie widzi was.
_________________
KP/ Box/Bank
 
     
War Machine


Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 670
Wysłany: 2018-06-07, 14:55   

- Co racja to racja - powiedziałam do niego po chwili wyraźnie zaniepokojona tym całym widokiem, spojrzałam potem na satyra zdziwiona. Wygląda niepozornie, to na pewno on? Spojrzałam na Darkrai czekając co takiego powie i obserwuje tego cosia z ukrycia najlepiej, nie mam ochoty się pokazywać bez potrzeby w takim razie, może jeszcze coś spartole czy coś a tego chyba obydwoje nie chcemy, bo inaczej będziemy jak na talerzu.
_________________
Nadia KP|BOX|BANK
POKE KP
ChristineKP|BOX|BANK
 
     
Mirajane 


Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2971
Ostrzeżeń:
 3/5/7
Wysłany: 2018-06-09, 22:57   

Póki co idzie przed siebie. Czujecie przy nim okropną, czarną aurę. Jakby to on powodował, ze wszystko jest takie, a nie inne. -Wreszcie. Jeszcze tylko poczekać na nią i jest wreszcie moja. Wyjmuje wtedy z małej sakiewki na jego boku coś niebieskiego. Ma to kształt łzy. Darkrai od razu robi czarne oczy. -Łza Elune... -szepnął do Ciebie. Czyli macie całego 'Pana chaosu" jak na widelcu. Darkrai też zastanawia się o kogo mu może chodzić. -Może mówi o Cresselli? Spojrzał na Ciebie i cały czas komunikuje się z tobą za pomocą szeptu. Byle by was przeciwnik nie wykrył. Niedługo on znów chowa kryształ do sakiewki i rusza dalej.
_________________
KP/ Box/Bank
 
     
War Machine


Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 670
Wysłany: 2018-06-15, 18:54   

- Być może, musimy go w takim razie powstrzymać, cresselia jest strażniczką dobrego snu.... - powiedziałam cichutko do Darkrai i śledzimy po chwili tego stworka i zastanawiam się co zrobić, spojrzałam na swojego towarzysza przy okazji pełna emocji ale staram się jak najbardziej opanować przy tym wszystkim, błąd może nas naprawdę mnóstwo kosztować z tego co widzę a tego chyba nikt nie chce by cokolwiek złego się stało... Brrr
_________________
Nadia KP|BOX|BANK
POKE KP
ChristineKP|BOX|BANK
 
     
Mirajane 


Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2971
Ostrzeżeń:
 3/5/7
Wysłany: 2018-06-21, 20:59   

W końcu widzicie jak pojawia się Cresellia. -Mam cię Xavius. Oddaj mi łzę, a obiecuję, ze twój koniec będzie bezbolesny. On tylko spojrzał na nią rozbawiony. -Koniec? Ja sądzę, ze to dopiero początek. Darkrai szybko przez cienie mknie w stronę wroga jakby czuł, ze stanie się coś złego. Wróg wyciąga przed siebie owy przedmiot i zmienia on kolor z błękitu na krwista czerwień. Widać jak Creselli rozszerzają się oczy ze strachu, a Darkrai od razu atakuje i łapie go za łapy. Łza upada niedaleko was. -NADIA TERAZ! ŁAP ŁZE!-wrzeszczy Darkrai. -NIE krzyczy Xavius
_________________
KP/ Box/Bank
 
     
War Machine


Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 670
Wysłany: 2018-06-29, 10:07   

Obserwuje to wszystko uważnie, czekając na dogodny moment żeby wkroczyć z działaniem i pomóc przy sytuacji. - Już - powiedziałam szybko jak tylko była pora. Od razu rzucam się w takim razie w kierunku łzy by ją przechwycić i przejąć. I nikomu nie powinno dzięki temu stać się nic złego... Mam nadzieję. To wszystko przez tego karzełka... Wrrr.... Staram się zrobić to prawnie i szybko, oby tylko mi się to udało, bo inaczej będzie cienko w takim razie...
_________________
Nadia KP|BOX|BANK
POKE KP
ChristineKP|BOX|BANK
 
     
Mirajane 


Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2971
Ostrzeżeń:
 3/5/7
Wysłany: 2018-06-30, 22:11   

Kiedy tylko lecisz już do łzy to Xavius powala Darkrai i rzuca się na Ciebie, ale twój towarzysz szybko się znów na niego rzuca. -To ja jestem twoim przeciwnikiem! Warknął i boje się biją, a ty dorwałaś artefakt. -Brawo! Użyj go teraz. Podnieś do góry i zażycz sobie by wszystko wróciła do normy. Powiedziała szybko do Ciebie widząc, że udało się wam osiągnąć cel. -O mnie się nie martw! Rób co trzeba. -krzyczy Darkrai bijąc się z przeciwnikiem. Oboje używają magii/ataków? Ciężko ci stwierdzić jaka energia w tym świecie panuje. Jednak ty musisz czynić honory. Każdy czeka, a Xavius chce się rzucić na Ciebie
_________________
KP/ Box/Bank
 
     
War Machine


Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 670
Wysłany: 2018-07-16, 19:56   

- Chcę, żeby wszystko wróciło do normy... - powiedziałam po chwili używając łzy w takim razie i licząc na to, że wszystko się uda i pozbędziemy się "tego złego" no bo jakże może być inaczej? Musi się nam to udać! Spojrzałam na Darkraia. Udało się nam, na szczęście... Ale czy czasem to by wszystko wróciło do normy nie jest też życzeniem które go jakoś stąd "wycofa"? Oby nie, póki co trzeba oczekiwać rezultatów w takim razie.
_________________
Nadia KP|BOX|BANK
POKE KP
ChristineKP|BOX|BANK
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.