Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Bo lepiej zaplanować wakacje zawczasu :>
Autor Wiadomość
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2016-09-27, 19:55   Bo lepiej zaplanować wakacje zawczasu :>

Zapewne widząc to, pomyślicie sobie "Co ta Dejz odwala? Miesiąc temu skończyły mi się wakacje / dopiero kończą mi się wakacje, a ta już o następnych?". Otóż tak, hyh. W sumie wspominałam, że napiszę ten wątek jakoś w październiku, a że akurat mam wolną chwilę, postanowiłam ją wykorzystać - już prawie październik!

O co biega? No plan jest taki, żeby w lipcu pojechać sobie na wspólne wakacje na Mazury.
Kiedy? Lipiec (bo w sierpniu poprawki matur robi się chłodniej, a ja po to jadę nad wodę, żeby się pomoczyć, no i są zimniejsze noce i wgl krótsze dni), bliższy termin ustali się kiedyś tam.
Na ile? Umm... myślałam tak o min. 5 dniach (to też do ustalenia). Bo wiecie, jak już się spotkać, to porządnie. Jak jest konwent jakiś, to ledwo człowiek dotrze tam, pogada z kimś i nagle boom - dziś dzień wyjazdu. Zresztą chodzi też o to, żeby się opłacało, bo niektórzy z daleka są i im szkoda dużo hajsu na transport wydawać, żeby potem pobyć 2-3 dni z innymi. No i jeszcze dochodzi to, że sporo ludzi wynajmujących domki letniskowe nie udostępnia ich na tak krótki czas (przeważnie od min. 5-7 dni pobytu).
Gdzie? Mazury, ale gdzie dokładnie to jeszcze nie wiem. Przydałoby się gdzieś blisko dużego miasta, do którego dojeżdżają pociągi i autobusy, żeby z dotarciem na całkowite zapupie nie było problemu.
Gdzie śpimy? Domki letniskowe albo, bo zauważyłam teraz podczas przeglądania, taki jeden większy domek np. na 8 osób (zależy ile się chętnych zbierze of kors). Wiecie, chodzi o to, żeby było jak najtaniej, więc nie oczekujcie luksusowych warunków. Oczywiście w granicach rozsądku, za coś płacimy, więc mimo wszystko chcę mieć, gdzie spać xD
Ile to wyniesie? Na chwilę obecną I don't know. Jak wyżej, ma być tanio, bo jesteśmy przedstawicielami typowej polskiej, biednej młodzieży bez rodziców-bogaczy, którzy wszystko zasponsorują (i dobrze, przynajmniej nie widać tu rozpieszczonych ciap). A jak już o kosztach mowach, właśnie dlatego piszę o tym tak wcześnie:
- po primo: Żebyście mogli zacząć zbierać hajs i mieć motywację, by nie wydawać go na bzdety xD
- po sekundo: Im wcześniej się rezerwuje, tym taniej. No i znacznie większy wybór, więc można poszukać jak najtańszych, a zarazem odpowiednich noclegów. Od kilku lat moja rodzinka przypomina sobie o tym, że chcą gdzieś wyjechać na wczasy przeważnie pod koniec maja/początku czerwca i wtedy trzeba brać, co dają.
Atrakcje? Ogólnie nastawiam się na mało kosztowne (Yezu, Dejz Janusz po prostu xD). Wiecie, spędźmy ten czas razem bez jakichś szalonych atrakcji za grube hajsy, jak PRLowska rodzinka ^^ Będziemy sobie robić ognisko, grać w piłkę/badmintona/kalambury/czółeczko/wszystko-co-macie-i-weźmiecie, chlapać się w jeziorku, opalać, piesze wędrówki, łapać Poksy (o ile ktoś jeszcze gra w Go? .-.) itp. Rzecz jasna, jak ktoś zapragnie wydać swoją kasę na... na... skok z bungee (?) to okey. Nie jedziemy na kolonie, każdy robi co chce ;p Zabronione jest tylko przebywanie non-stop na netach w celu pisania na forum, że się nudzi, bo każemy mu wyjść na dwór 3:
Kogo zabieramy? No to tak... Osoby, które chcą jechać i nie są totalnymi marudami ani wredotami, które niszczą każdy wyjazd ;-; Oczywiście u nas nikogo takiego nie ma~ No tego, wiadomo, nie weźmiemy żadnego kolesia, który nagle wbije na forum, nic o nim nie wiemy i mówi, że chce się z nami wybrać. Jakieś bezpieczeństwo musi być, hyh. Wolałabym też, żeby były to osoby pełnoletnie. Jeśli nie będziesz miał 18 lat do lipca '17r., a zależy Ci na wyjeździe, chcesz czy nie, zgodę od rodzica masz mieć, bo ja nie będę potem się tłumaczyła z jakiegoś porwania nieletniego [*] I nie odpowiadam za nikogo (ani pełnoletnich, ani niepełnoletnich). To wyjazd grupki przyjaciół, a nie jakiś obóz ;d Pst, jeśli jesteś nołlajem, który spotkania towarzyskie zawsze uważał za horror, ale dziwnym trafem na ten wyjazd chciałby się udać i na forum dogaduje się dobrze, nie wahaj się - jedź! Serio, jakiś kontakt z ludźmi trzeba mieć, nikt tu nie gryzie, a jak to kiedyś demotywatory powiedziały "lepiej żałować, że się coś zrobiło, niż żałować, że się tego nie zrobiło" ;)
A co z rodzicami?! No to ten teges... jakoś kiepsko widzę wyjazd 18-24 latków (taki mniej więcej przedział) z ludźmi 40/50+. Nie mówię, że z takimi się nie da fajnie bawić! Ależ da się, of kors! Tylko najpierw musimy zintegrować się my sami XD
Żarcie! Jak? Po studencku XD Nie no, tak jak w przypadku atrakcji, nikt Ci nie zabroni stołować się codziennie w wykwintnych restauracjach, ale nie zdziw się, jak inni wybiorę opcję kanapek i grilla, hyh. Jak o grillu mowa, Kei zobowiązał się nas karmić, bo chce poćwiczyć, zanim zostanie światowej sławy kucharzem. W sumie wiele więcej nie mogę mówić w tej kwestii, bo nie wiadomo, jak blisko będzie do najbliższego spożywczaka czy baru. Chociaż w sumie teraz to nawet na zapupiu wszystko jest (chyba, że chcecie maka za rogiem, to nie ;-;).

No i tego... to by było słowem wstępu XD Wiem, że dużo, ale przecież musiałam to napisać, tak?! Ogólnie nie oczekuję od Was, że już teraz będziecie się deklarować, kto jedzie na sto procent, ale głównie chodzi o to, żebyście mogli psychicznie przygotować swoich rodziców (tych lekko nadopiekuńczych ;d). No i żebyście wgl wiedzieli, że to taki plan na poważnie (chociaż zobaczymy, co z tego wyjdzie ;-;), a nie że tylko "coś tam na chatango wspominali kiedyś". I hajs też wypadałoby zacząć gromadzić, jeśli wiecie, że będziecie musieli uzbierać go sami, bo takie wakacje są "troszkę" droższe od Pyrkonu :')
Podsumowując, piszcie, kto jest wstępnie na tak, kto pomyśli o tym itp. Tylko mam dwie prośby:
- nie jarajcie się już tym ;-; pierwszy etap jarania może nastąpić, jak już zarezerwujemy sobie jakieś domki
- za wcześnie jest też na zarzucanie jakimiś propkami z serii "co będziemy robić" albo "o, patrzcie, tu [jakiś link] mają tanio i fajnie"
Chcę na sam początek ogarnąć, ile osób będzie chętnych. Myślę, że tak na początku nowego roku będziemy mogli na spokojnie zacząć szukać jakichś domków/domku, żeby, jak pisałam wyżej, mieć dużo czasu i móc wybrać coś najlepszego, ustalić konkretny termin i miejsce pobytu. Wtedy też osoby zainteresowane dałyby znać czy są pewne etc.

OGÓLNIE TO BĘDZIE FAJNIE I JAK MYŚLISZ INACZEJ, TO CZUJ SIĘ LAMĄ :O
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
Ostatnio zmieniony przez Daisy7 2016-09-27, 20:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Niebianin 
Fyo's Proudest Slave



Wiek: 27
Dołączyła: 25 Kwi 2016
Posty: 428
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: 2016-09-27, 20:02   

Jestem mocno chętna na udział w takim grupowym wyjeździe .w.
 
 
     
Keisuke 
Mało Ambitny


Wiek: 26
Dołączył: 26 Kwi 2016
Posty: 2863
Wysłany: 2016-09-27, 20:06   

To ten, ja jadę i chcąc was zachęcić powiem wam, że pierwszy raz będę grillował, więc już w programie będzie: "pokaz płomieni w moim wykonaniu", "jak zniszczyć mięso", "nieudolność w organizowaniu racji żywnościowych", a także krzyki gdy coś nie wyjdzie, serdecznie polecam ^^
_________________

KP | Box | Bank | Trofea

Inspiration by A'la Matias
 
     
Panda 


Wiek: 27
Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2359
Wysłany: 2016-09-27, 20:08   

Panda chętna~
Ma nawet zgodę od rodziców~
_________________

KP Yuzuki / Box / Bank
KP Yuki / Box / Bank
KP Venus / Gijinka

Flowers enshrine my heart

between their petals

[mru]
 
 
     
Księciu 
pstryk

Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1996
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-09-27, 20:13   

Ksiąć miałby takie cudo przegapić? Oczywiście że jadę! I zgody rodziców nie potrzebuję. x)
_________________


MXander Hale
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea
 
     
Black Lotus 
Ostatni dziedzic rodu Magów~



Wiek: 25
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1751
Wysłany: 2016-09-27, 20:54   

Jak Księciu i Niebka jadą, to ja też ♥
_________________
~ Rin Tohsaka ~

"Fighting for others, but not yourself, is nothing but hypocrisy."

"Even if my life is full of hypocrisy, I'll keep on striving to be a hero of justice!"

?© kotlet barani




 
 
     
Lisek Chytrusek

Dołączył: 01 Maj 2016
Posty: 1309
Wysłany: 2016-09-27, 20:54   

Poruszmy ten temat jeszcze raz w odpowiednim czasie. x'D
 
     
Sosik 


Wiek: 24
Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 1679
Wysłany: 2016-09-27, 22:02   

Daisy napisał/a:
Będziemy sobie robić ognisko, grać w piłkę/badmintona/kalambury/słonczółeczko/wszystko-co-macie-i-weźmiecie, chlapać się w jeziorku, opalać, piesze wędrówki, łapać Poksy

:panda: :panda: :panda:

Daisy napisał/a:
Nie jedziemy na kolonie, każdy robi co chce

Tylko żeby w marcu/kwietniu nie było niespodzianek później xD
_________________
#team#spideypool

KP Olivera || KP Huntress
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-09-27, 22:55   

Ja bym jechała ale moja matka jest nołjafem -_- Pewnie bym musiała zabrać ojca i przyjaciółkę aby miala pewność że nic mi się nie stanie...CHYBA że do tego czasu jakims cudem będę mieć prawko to przyjadę sama z GPSem :"D
_________________

------------
  
 
     
Koori 
Wilkeł


Wiek: 28
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 60
Wysłany: 2016-09-28, 03:37   

Jak Ksiąć i Mrokuś jadą, to Wilkeł też z chęcią się zabierze. O ile może... :P I zaświadczenie o braku wścieklizny i pcheł mam, żeby nie było :D
_________________
 
 
     
Okami 
Milcząca Rzeź



Dołączyła: 30 Sie 2016
Posty: 153
Skąd: Kondrakar
Wysłany: 2016-09-28, 14:32   

Jestem nołlajfem. Jestem pełnoletnia, ale starzy by mnie zabili. x) No i w ogóle mam schizy i biorę leki, więc odpadam. Szkoda, że taka jestem... :cry:
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2016-09-28, 17:05   

Koori napisał/a:
Jak Ksiąć i Mrokuś jadą, to Wilkeł też z chęcią się zabierze.

Mhrok napisał/a:
Jak Księciu i Niebka jadą, to ja też ♥

I w tym momencie powinnam się obrazić na Was obydwóch! :V

Lisek Chytrusek napisał/a:
Poruszmy ten temat jeszcze raz w odpowiednim czasie. x'D

Dlatego na razie wstępnie ;d Takie tam 3-4 miesiące czasu na zastanowienie, hyh.

Sosik napisał/a:
Daisy7 napisał/a:
Nie jedziemy na kolonie, każdy robi co chce


Tylko żeby w marcu/kwietniu nie było niespodzianek później xD

Dbamy, by na forum nie zabrakło nowych użytkowników x3
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
Ostatnio zmieniony przez Daisy7 2016-09-28, 17:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Karthus 
So long my friend


Wiek: 20
Dołączyła: 25 Kwi 2016
Posty: 474
Wysłany: 2016-09-28, 17:10   

Szop by pojechał, ale jeszcze nie wie. W najgorszym wypadku pojedzie 2 razy na mazury xD
_________________

"But still, I want someone to find me
Gazing up to the night sky as I scream
I want to escape, yet I can't
No more bright future I can see"


"Hey! But still, I want you to find me
I'd soar up like a butterfly
Fly away with my broken wings
I'm a child of ugly star, crescent moon"

 
     
Fokse


Dołączył: 26 Kwi 2016
Posty: 211
Wysłany: 2016-10-04, 20:44   

Sure. Będę pomagał Keiowi w grillu. I wezmę gitarę. I harmonijkę. I drumle. I wódkę. B)
 
     
Keisuke 
Mało Ambitny


Wiek: 26
Dołączył: 26 Kwi 2016
Posty: 2863
Wysłany: 2016-10-04, 20:45   

Fokse napisał/a:
I wódkę. B)


Trzymam za słowo #AlkoStronaKeia
_________________

KP | Box | Bank | Trofea

Inspiration by A'la Matias
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group -
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.