Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Panda
2018-03-03, 22:19
Loteria Października!
Autor Wiadomość
Księciu 
pstryk

Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1996
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-10-02, 22:07   Loteria Października!

Loteria Października!



    Hej!
    Po raz kolejny spóźniam się z loterią, ale to nic, mam nadzieje, że administracja przymknie swoje czujne oko i nie wlepi mi jakiegoś ostrzeżenia na twarz. Mamy październik i mimo, że pogoda nie zachwyca sobą w stu procentach, to w powietrzu czuć jesienną aurę, a natura zaczyna malować nasze życie w ciepłe kolory począwszy od żółci i skończywszy na brązach.
    Październik to miesiąc kiedy wszyscy przyzwyczaili się do życia na szkolnych/po urlopowych warunkach, a jedyną nieokrzesaną pod tym względem grupą są studenci, którzy masowo przybywają do miast. Dla niektórych od trzeciego października zacznie się nowy etap w życiu - tak zwane studenckie życie. Wszystkim zainteresowanym życzę pomyślnej nauki i przeżycia sesji egzaminacyjnej. Uwierzcie mi, ten okres jest gorszy niż matura. To tak, jakbyście zdawali maturę kilka razy w tygodniu z całości materiału od początku świata. Na pocieszenie również dodam, że podczas waszej sesji w końcu znajdziecie motywację do tego, ażeby posprzątać swój pokój... dom...wszystko.
    A...z resztą, nie ważne. Nie zebraliśmy się tutaj, ażeby gdybać o tym jak dobrze jest być studentem. Mamy loterię! I w tego miesięcznej loterii będę wam rozdawał przedmioty do ewolucji, których spis znajdziecie pod tym linkiem - oczywiście w losowaniu nie biorą udziału Mega Stone i Orby Legendarnych Kyogre i Groudona.

    Waszym zadaniem jest - oprócz napisania "losuję" - jest napisanie w kilku słowach jaki jest wasz wymarzony kierunek studiów oraz dlaczego jest tak, a nie inaczej.
    Natomiast jeżeli jesteście już studentami, podzielcie się proszę jaki obecnie kierunek studiujecie i dlaczego?

    Czekam na wasze losy!


Zapraszam!
_________________


MXander Hale
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea
  
 
     
SayuriSagi 
The Mad King Of Goldy Pond


Wiek: 25
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 1975
Wysłany: 2016-10-03, 06:33   

Losuję

Wymarzone studia? Nie mam pomysłu, co chcę robić w życiu (jestem w trzeciej liceum, haha), ale mam zamiar zdawać na kryminologię i psychologię, gdyż są to (chyba) ciekawe studia oraz praca po nich nie taka zła.
_________________

Cleome Spinosa | Box | Bank | Trofea | Crystal Dollars | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek

Lucyfer
 
     
Panda 


Wiek: 27
Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2359
Wysłany: 2016-10-03, 07:08   

Losuję~

Studiuję od 30 Września Krajoznawstwo z turystyką historyczną. Według mnie jest to dość ciekawy kierunek ze względu na solidne nauczanie geografii pod względem turystycznym oraz historii każdego kraju, miasta czy miejsca. Praktyki w biurach podróży. Kursy na przewodnika. Jak ktoś lubi na zajęciach słuchać np. o replikach w architekturze, czyli o tym, że:
1. Dom Gdański w trakcie 2 wojny światowej został rozebrany i przeniesiony do Poczdamu, na wyspę Pawii, a po wojnie Polacy postanowili odzyskać Dom poprzez nie rozebranie, a skopiowanie całej budowli i wybudowanie jej w miejscu gdzie wcześniej stał ten zabytek. No, może nie dokładnie w tym samym miejscu, bo musieli go przesunąć ze względu na to, że musi być wjazd do uliczki.
2. Chińczycy żywcem zreplikowali całe Szwajcarskie miasto i wybudowali u siebie.
3. W Las Vegas jest od cholery replik z całego świata np. wieża eiffla, statua wolności z całym Manhattanem czy też Wenecja. Cała dzielnica wyglądająca czysto jak Wenecja. Woda, gondole itp. Las Vegas skupia w sobie wszystkie inne miasta, wystarczy tu przyjechać i już z grubsza zaliczone pół świata.
Prócz takich wykładów mam też turystykę religijną, geografie fizyczną, angielski, psychologie, dzieje europy i polski, podstawy krajoznawstwa, podstawy turystyki, cywilizacje świata~
Połowy tego uczy gość będący ala Cejrowski.
Cytat:
*Palmowski -ziomuś byl prawie na wszystkich kontynentach,ciekawy czlowiek,on jest podroznikach,zajecia z nim wygladaja jak zajecia podroznicze,fajne historie opowiada.Musimy sie z nim umowic ze za 100% piatka I to bedzie nasze zaliczenie przedmiotu,bo z przyjemnoscia bedzieny tak mysle tam chodzic
Tak.
Dopiero zaczynam, a już lubię swoje studia~ Uwielbiam się uczyć o innych krajach czy kulturach. A Historia? Za datami nie przepadam, ale fakty/wydarzenia ogarniam i nawet przyjemnie mi się czyta o przeszłości, która odznacza się w teraźniejszości.
Wydział Historyczny jest bardzo przytulny. Na tle wielgachnych szklanych budowli przypomina mały, zielony klocek z czasów PRL'u, ale przynajmniej nie muszę latać po 10 piętrach, a tylko po 3.
_________________

KP Yuzuki / Box / Bank
KP Yuki / Box / Bank
KP Venus / Gijinka

Flowers enshrine my heart

between their petals

[mru]
 
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-10-03, 08:25   

Losuję

Co studiuję? A Rolnictwo na Lubelskim UP. Śmiechowo jest od jasnej niespodziewanej xD
W ogóle na początku miałam studiować biologię na wydziale w Zamościu, ale tak się złożyło, że nie otworzyli kierunku. Więc żeby nie latać z paierami i nie robić kołomyi to przepisałam się na Rolnictwo na tymże wydziale i tak sobie chodzę. Po drugim roku zamknęli nam wydział i przymusowo przenieśli na ten sam kierunek, tyle że do Lublina. W sumie dla mnie to nawet lepiej, bo bliżej xD Jakby ktoś pytał- studiuję dziennie, jednakże uczelnia po tych przenosinach tak nas chucha i dmucha, że układają nam specjalny program nauczania tylko pod nas, plan na dwa dni w tygodniu- no życie jak w Madrycie xD
A czemu ja to to w ogóle studiuję? A kto tam wie tego Jaguzia xD Studiować i tak bym musiała, bo skończyłam najogólniejszy, bezprofilowy ogólniak jaki to był w okolicy. A Rolnictwo? W sumie why not? Kierunek jak każdy inny, a dodatkowo po nim jakbym nie mogła się zatrudnić nawet jako kasjerka w takiej Biedronce czy gdzie bądź to i tak pracę w zawodzie mam praktycznie zawsze xD Taki plan awaryjny na życie xD
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Castiel 



Dołączył: 02 Sie 2016
Posty: 827
Wysłany: 2016-10-03, 09:02   

Losuję.

Studiuję... psychologię. A studiuję ją dlatego, że... nie pykło mi na prawo. Za rok znowu spróbuję sił w rekrutacji, no chyba, że mi się tu spodoba. Ale patrząc na ilość biologicznych przedmiotów, to szczerze wątpię.
_________________
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-10-03, 09:53   

Losuje. Możesz też mi wylosować dla Jamesa czy nie?


Studia? Nie wiem nawet czy pójdę ;-; Jeśli dożyję po 4 klasie technikum to dam wa znać. Jeśli tak to może pójdę na studia związane z masażem, biologią (jak zdam rozszerzenie) albo architekturą tyle że moim marzeniem jest aby taka architektura dotyczyla tylko parojektowania wnętrz ale of kors nie ma takiej więc odpada ;-; Czyli masaż bo jestem silna i łasa na kasę (masażysta taki dobry to zarabia nawet 300zł/tydzień!) Albo bilogia bo strasznie lubię takie tematy nawet dot. Rozmnażania się małego gówna czy łacińskich nazw robaków. O albo na turystykę ale to już tak w dupe ostateczności
_________________

------------
  
 
     
Okami 
Milcząca Rzeź



Dołączyła: 30 Sie 2016
Posty: 153
Skąd: Kondrakar
Wysłany: 2016-10-03, 12:16   

Losuję.

Nie studiuje. Nie zdałam matury. Oczywiście będę próbować, aż zdam. Nie zdałam matmy. Chciałam kiedyś studiować coś w stylu Bezpieczeństwo Publiczne, pójść do jakiejś szkoły policyjnej, ale nie mogę... Siedziałam w psychiatryku. xD Potem myślałam o psychologi, ale nie nadaje się. Właściwie nie myślę o przyszłości. Nie wiem, czy będę coś studiować. Niczym konkretnym się nie interesuje. Deprecha, dno, schizy... może kiedyś mi się polepszy. :pedobear:
 
     
Black Lotus 
Ostatni dziedzic rodu Magów~



Wiek: 25
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1751
Wysłany: 2016-10-03, 13:03   

Losuję.

Jakie studia? Mamusia chciałaby, żeby poszedł na techniczne, ale jako że nie zdaję ani fizyki, ani informatyki, to chyba to niezbyt pyknie. Dlatego planuję iść na studia ekonomiczne.
Gdzie? Najbardziej cieszyłbym się z Krakowa. BO TO FAJNE MIASTO JEST! Byłem tam na wakacjach i strasznie spodobał mi się tamtejszy klimat. Do tego w Białymstoku poziom wydziału ekonomicznego jest niezbyt .-.
Kiedy? Jak uda mi się zdać maturę :"D Ale skoro Dejzi zda, to ja na pewno też! \o/
_________________
~ Rin Tohsaka ~

"Fighting for others, but not yourself, is nothing but hypocrisy."

"Even if my life is full of hypocrisy, I'll keep on striving to be a hero of justice!"

?© kotlet barani




 
 
     
Niebianin 
Fyo's Proudest Slave



Wiek: 27
Dołączyła: 25 Kwi 2016
Posty: 428
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: 2016-10-03, 13:04   

Losuję

Myślałam nad użyciem eliksiru... Ale nie! Zadanie jest fajne.

Chciałabym studiować coś związanego z programowaniem (bardzo mocno związanego). Z opisów kierunków to Neuroinformatyka brzmi najlepiej, ale wiadomo, jak to jest z bardziej specjalistycznymi studiami w Polsce - albo są cholernie drogie, albo jest mało miejsc, albo beznadziejna jakość. Tak czy siak w tej chwili skłaniam się najbardziej w stronę Automatyki i robotyki, bo mam plan zagłady ludzkości jakieśtam ambicje. No a jak się nie dostanę, to pewnie mechatronika :<
 
 
     
Koohori 
A-754



Wiek: 23
Dołączyła: 27 Cze 2016
Posty: 159
Wysłany: 2016-10-03, 14:27   

    Losuję!

    Jestem jeszcze w gimnazjum, ale wydaje mi się, że mój kierunek jest z góry i jasno określony. Nie nadaję się na nic związanego z chemią, literaturą czy historią. Ogólnie nie jestem zbyt dobra w wielu przedmiotach. Jednak są dwie rzeczy, dwa przedmioty które uwielbiam i w których czuję sie naprawdę luźno oraz miło. Informatyka i plastyka. Dlatego też już w drugiej klasie zrodził się pomysł połączenia ich czego wynikiem jest oczywiście grafika komputerowa. Nie dość że mogę sporo zarabiać to jeszcze będę się dobrze czuła w tym, co będę robić. Jedyny sensowny dla mnie wybór. Kiedyś chciałam też spróbowac na weterynaria, ale bio-chem... nope.
    Tak więc mimo młodego wieku mam wszystko ustalone. Studia graficznie są jedyną możliwą i idealną dla mnie opcją c:
_________________

 
     
Fay 



Wiek: 31
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 892
Wysłany: 2016-10-03, 15:37   

Losuję.
Skończyłam już studia dwa lata temu, a wtedy studiowałam ekonomię na specjalizacji zarządzanie finansami. W sumie to się nawet to przydało tym bardziej, że w pracy zajmuję się sprawami około księgowymi i cały czas muszę współpracować z działem księgowości.
_________________
After all, it’s rude to talk about someone who’s listening.

Karta Postaci | BOX | Bank | Trofea
 
 
     
Lisek Chytrusek

Dołączył: 01 Maj 2016
Posty: 1309
Wysłany: 2016-10-03, 16:05   

Losuję.

Studiuję ekonomię tak, jak Pani wyżej. Uważam, że to jedna z najgorszych decyzji w moim życiu. Nie ma w tym nic ciekawego. W przyszłości nie podejdę do zawodu... Zjadę sobie bogatego męża. ♥ Z ABSami.
 
     
Dafiar 
Guess Who's Back



Wiek: 26
Dołączył: 26 Kwi 2016
Posty: 325
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-10-03, 17:07   

Losuję. A chcę na japonistykę, bo uwielbiam języki i Japonię i w ogóle to są takie fajne studia ;-;
_________________

 
 
     
Jeckyll 
Druga osobowość Dafa



Wiek: 26
Dołączył: 11 Lip 2016
Posty: 285
Skąd: Kraków/Kielce
Wysłany: 2016-10-03, 17:09   

Losuję.
_________________
 
 
     
Księciu 
pstryk

Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1996
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-10-04, 11:53   

SayuriSagi, Razor Claw.
Panda, Oval Stone.
Gwen Brown, Leaf Stone.
Castiel, Everstone.
Viviann Malesci, Fire Stone.
James Toru, Thunder Stone.
Okami, Water Stone.
Black Lotus, Moon Stone.
Mhrok, Sun Stone.
Niebianin, Razor Fang.
Koohori, Protector.
Fay, Dawn Stone.
Lisek Chytrusek, Pal Pad.
Dafiar, Metal Coat.
Jeckyll, Shiny Stone.
_________________


MXander Hale
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group -
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.