Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Księciu
2017-10-06, 23:50
Secret Santa 2016
Autor Wiadomość
Niebianin 
Fyo's Proudest Slave



Wiek: 27
Dołączyła: 25 Kwi 2016
Posty: 428
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: 2016-10-09, 18:48   Secret Santa 2016

Na czym to polega?
Secret Santa to zabawa praktykowana na forach, serwisach dla artystów, na grupach fejsbukowych, a także na żywo. Każdy z Was brał już na pewno udział w czymś takim - chociażby i w czasie Wigilii/Mikołajek szkolnych. Cała zabawa polega na wymianie prezentami między różnymi ludźmi. Podarki te wcale nie muszą być drogie - ważne, by były dane z serca i dopasowane do odbiorcy. Zazwyczaj to przedmioty robione własnoręcznie (maskotki, obrazki, amigurumi, biżuteria, etc.) są podarunkami, ale nieraz też kupne (wtedy dobrze ustalić limit pieniężny - z mojej strony sugeruję do 25zł, w których w sumie wliczyłam już koszt przesyłki). Oczywiście z racji tego, że nie jesteśmy przeciętnymi Januszami, fajnie by było, gdybyśmy na serio zrobili coś własnoręcznie. Myślę, że wielu z nas wolałoby dostać jakiś unikatowy przedmiot robiony własnoręcznie niż sprzedawany masowo w sklepach .w. Nie masz „talentu”? Spokojnie, jest tyle możliwości i czasu, że na pewno dasz radę coś ogarnąć, no i pewnie wszyscy (poza tym, dla kogo robisz prezent) na pewno chętnie udzielą jakichś rad, jeśli podejmiesz się własnoręcznego prezentu.

Koszt przesyłki?
Tak. Na chwilę obecną raczej nie ma opcji, by zrobić forumowe Secret Santa w formie dawania prezentów osobiście, więc odbędzie się ono drogą pocztową - listami poleconymi, by było potwierdzenie nadania.
Łatwo się więc domyślić, że wyrażając ochotę na wzięcie udziału w zabawie musisz podać mi na PW adres, na jaki powinien zostać wysłany prezent. Są dwie opcje adresu:
1. Twój adres mieszkania, na który przyjmujesz normalną korespondencję (preferowany - jeśli martwisz się, że wykorzystam go do czegoś dziwnego, to mogę w odpowiedzi dać Ci mój czy coś)
2. Adres poste restante (wzór adresu: klik!). Do tego potrzebuję NUMER placówki pocztowej, do której ma być wysłany prezent (możecie go znaleźć na stronie Poczty Polskiej lub zapytać lokalnie, z czego druga opcja jest pewniejsza)
Czemu adresy będą wysłane do mnie? W samej nazwie zabawy kryje się odpowiedź: Secret Santa. Do ostatniej chwili uczestnicy nie będą wiedzieli, od kogo mają dostać prezent, więc bezsensownym byłoby, gdybym napisała do np. Pandy „Hej, wyślij Dodowi adres, bo Cię wylosował”. Cały sens zabawy polega na tym, że nie wiemy, od kogo dostaniemy upominek, więc też nie możemy tej osoby męczyć o konkretne rzeczy.
Udostępnienie publicznie nieswojego adresu przez któregokolwiek użytkownika forum będzie surowo karane! Adresy to dane osobowe, więc są chronione prawnie na mocy Ustawy o ochronie danych osobowych

Jak się zgłosić?
Wystarczy napisać tu proste „zgłaszam się” i opisać, jakie przedmioty lubi się dostawać (raczej tematykę niż konkretne hasła w stylu „Chcę kubek z Linkiem z The Legend of Zelda”). Pisząc to, co chcielibyście dostać, miejcie na uwadze granicę finansową, jak i fakt, że osoba, która Was wylosuje, wcale niekoniecznie będzie się tym wzorować. Wolna wola, byle bez chamstwa.
Nie wolno wymieniać się z innymi wylosowanymi osobami :P
Zgłosić się można do końca października, 1.11 rozlosuję ludziom pary (przy użyciu generatora kości, który udostępnię w razie wątpliwości w dniu mikołajek), a najpóźniej do dnia 25.11(ekonomiczna)/29.11(priorytet) powinna zostać wysłana przesyłka. 6.12 otwieramy paczki, zacieszamy i się chwalimy~


Gracze, których uczestnictwo w ewentualnych przyszłych edycjach jest zabronione:
*Koori
*ViviannMalesci
  
 
 
     
Panda 


Wiek: 27
Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2359
Wysłany: 2016-10-09, 21:10   

*Nic tu nie było*
_________________

KP Yuzuki / Box / Bank
KP Yuki / Box / Bank
KP Venus / Gijinka

Flowers enshrine my heart

between their petals

[mru]
  
 
 
     
Mhrok 
Knight of Londinium~


Wiek: 25
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2206
Skąd: Biedastok
Wysłany: 2016-10-10, 05:59   

Zgłaszam się~!

Ja chciałbym coś związanego z LoLem albo z animu, które kiedyś tam oglądałem (link do MALa w podpisie). Nie mam jakiś wygórowanych żądań (tak jak niektórzy :v). Ucieszyłbym się także z czegoś własnoręcznego z takim motywem oraz jakąś dobrą, słodką rzeczą do tego ;3 A gdyby trafiło się coś uroczego z pokemonów, to w ogóle bym padł! ;)

EDIT: Tutaj jest link do mojego MALa (link), gdyż jednak nie ma go w żadnym z podpisów należących do mnie kont xD
Do tego chciałbym dodać, że bardzo ucieszyłbym się na coś związanego z Pokami, SAO, ew. z Wixossem, jednak z tym pewnie byłoby najtrudniej. Ucieszę się też z jakiś słodkich słodyczy :3
_________________


I'll say this not as a King, but as
a loyal knight. Anything to disturb
the King's peace will be crushed!
Clarent Blood Arthur!
MYukine Hakui:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Harumi Hasashi:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Leticia Forvedge:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kazuto Kirigaya (Eevee):
Karta Postaci
  
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2016-10-10, 06:35   

Zgłaszam się of kors ^^
Co bym chciała? Najfajniej to coś od serduszka dostać, co nie? Jeśli, droga, nieszczęsna osobo, która mnie wylosuje, umiesz szyć, dam Cię pociąć za własnoręcznie uszytego misia *-* Ogólnie może być wszystko ze Stichem, Toothlessem, Pikachu czy Domo-kunem <3 Jeśli nie chcesz robić czegoś sam i za cholerę nie dasz się przekonać, że takie prezenty są uber uber tooo... może jakiś wisiorek, bransoletka czy coś z motywami z HP? W sumie ucieszę się ze wszystkiego, co nie będzie w zeberkę, cętki, panterkę ani żarówiasto-różowe (z białym futerkiem ;-;), więc nie przejmuj się tym specjalnie xD
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
 
     
Karthus 
So long my friend


Wiek: 20
Dołączyła: 25 Kwi 2016
Posty: 474
Wysłany: 2016-10-10, 11:01   

O.K. zgłaszam się czy coś (zaraz poleci pw z adresem).

Cytat:
Oczywiście z racji tego, że nie jesteśmy przeciętnymi Januszami, fajnie by było, gdybyśmy na serio zrobili coś własnoręcznie.


Nie xD Jestem upośledzony w sprawach artystyczno-technicznych, więc nawet nie ma cie co marzyć xD Natomiast większość pierdółek typu obrazki i breloczki wylądują tam gdzie moja kolekcja komiksów mlp, ukryte na dnie szafy xD No ale przyjmę xD A tak na poważnie, jakby ktoś chciał mi misia z mlp zrobić (najlepiej rarity, luna, cadenca, sunset, starlight) to nie tylko nie ukryję, ale będę trzymał na widoku <3

Jak dla mnie najbardziej optymalny prezent to jakiś nerdowski kubek (byle nie pokemą) lub płyta (klasyka rocka lub metalu, punkiem też nie pogardzę).

Tak ogólnie to przyjmę wszystko z chęcią, no bo liczy się gest :)
_________________

"But still, I want someone to find me
Gazing up to the night sky as I scream
I want to escape, yet I can't
No more bright future I can see"


"Hey! But still, I want you to find me
I'd soar up like a butterfly
Fly away with my broken wings
I'm a child of ugly star, crescent moon"

 
     
SayuriSagi 
The Mad King Of Goldy Pond


Wiek: 25
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 1975
Wysłany: 2016-10-10, 13:02   

Zgłaszam się.

Co ja lubię - może być wszystko poza takimi typowymi różowiastymi upominkami dla dziewczyn. Oraz jakimiś zboczonymi (od wychowawczyni wiem, że u nas w klasach matfizowych sobie takie dają).


Niestety rezygnuję z udziału, gdyż pomimo iż jestem już pełnoletnia, to nadal w dużej mierze jestem zależna od matki. Na początku zgodziła się na mój udział, ale ostatecznie zmieniła zdanie (co mnie zdenerwowało, ale też za bardzo nie zdziwiło - taka już jest) i po prostu nie biorę udziału w akcji :(
_________________

Cleome Spinosa | Box | Bank | Trofea | Crystal Dollars | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek

Lucyfer
  
 
     
Niebianin 
Fyo's Proudest Slave



Wiek: 27
Dołączyła: 25 Kwi 2016
Posty: 428
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: 2016-10-10, 18:01   

Ja oczywiście też się zgłaszam, adresu nie wyślę, bo ej - samej sobie nie wyślę xD
Tak, będę tym smutnym człowiekiem, który będzie wiedział, kto mnie wylosował ;_; Noaleno. Będę wszystkowiedząca. Hue.

Anyway.

Lubię bishe (zwłaszcza z Touken Ranbu i Mystic Messenger, które mocno fangirluję), zwierzątka, fantastykę (smoki .w.), anime (MAL: https://myanimelist.net/profile/MiraiOkami), Japonię i kulturę dalekiego wschodu.
Kocham bajki <3 Marzy mi się Grajek z Hamelin braci Grimm bez cenzury (nie wiem, czy da się to zdobyć, ale każdego Grajka bym przyjęła ;_; )
Ze zwierząt najbardziej kocham koty, wilki i gady .w. I małe pandy.
Z anime - wszystko, co na MAL mam ocenione na 8+ (zwłaszcza te z tagiem "osom"). Tylko bez erotyki, bo cośtam smutki kompleksy
Kocham amigurumi i pluszaki (takie bardziej realistyczne, ale jeśli ktoś by się zdecydował na zrobienie dla mnie jakiegoś własnoręcznie, to szalej duszo! Przyjmę wszystko z miłością!), bardzo lubię breloczki, którymi przyozdabiam moją torbę szkolną
Wszelakie rzeczy związane z survivalem i pierwszą pomocą też są super!
Uwielbiam też wszelakie rysunki - i tradycyjne, i wydrukowane cyfrowe.
Dorzuć wypisaną pocztówkę ze swojego miasta pls *kolekcjoner*
Nie będę narzekała na jakąś słodką nutę :>
Masz pomysł na wkradnięcie się z japońskością do prezentu dla mnie? Poczuj mój zachwyt.
Jeśli na prawdę nie masz pomysłu, to jakaś jednotomikowa manga z Kolekcji BoysLove pewnie umili mi życie~ Te, co mam w domu, mam wymienione na MALu w zakładce Przeczytanych, więc no, powtórek raczej nie będzie.

Ogólnie nie będę narzekać na nic, bo wierzę, że w prezent będzie włożone serduszko dającego.
  
 
 
     
Rudzik 
Hi-da-ka~!


Wiek: 27
Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 1039
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-10-10, 18:20   

Zapisuję się!

Ogólnie ludzie wiedzą, co lubię (Jinx i Jhina z Lola, Mars i Luciana z Pokemonów) i wiedzą też, że jestem bardzo za własnoręcznymi rzeczami typu obrazki czy nawet coś własnoręcznie uszytego. Nie pogardzę też czymkolwiek kupnym, ewentualnie czymkolwiek czekoladowym. Aha. Lubię Święta, więc coś w motywach świąteczno-zimowych też może być ^^
_________________
The future, where there is nothing beyond the pain...
...if that's the case, I want to love that pain
MMarietta Delacroix:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kenneth Corcair:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Lena Schwarz:
Karta Postaci
 
     
Loca


Dołączył: 29 Kwi 2016
Posty: 51
Wysłany: 2016-10-10, 21:06   

UFUFUFU.
Zapis oczywiście.

Co ja lubię?
A no, lubię prezenty wykonane własnoręcznie. Jak zrobisz mi jakiś łańcuszek, bransoletkę, bryloczek czy coś podobnego - nie ma bata, będę nosić!
robótki ręczne - coś uszytego, czy cosik też ukocham >w<. I generalnie wszyściutko, co zrobisz samodzielnie!
Ale to, co niesamodzielne też mocno ukocham.
No i tutaj - co ja lubię?
No lubię koteczki. Koty to najpiękniejsze stworzenia na ziemi ;_;.
Co do mang i anime - https://myanimelist.net/profile/Locun - myślę, że widać, co jest wysoko ocenione, a co nie bardzo lubię :<.
No i jak ktoś chciałby mi sprawić jakaś fajną książeczkę, której nie mam w formie drukowanej, to nie ukrywam, że bardzo bym się ucieszyła ze Stalkera albo czegoś od Johna Verdona.
A jak byś chciał coś fandomowego-ale-nie-M&A-czy-coś, to obecnie mam niemijającą od dłuuugiego czasu fazę na Touhou Project i Undertale, więc no..
I Poksy ofc.
I lubię kubeczki. Kubeczki są fajne i cieszę się, jak je dostaję, o.
Zwłaszcza, jak są z własnoręcznie narysowanym (ew. i wydrukowanym) rysunkiem *wink wink*.
No i miłym gestem byłaby jakaś notka, czy coś, co bym mogła sobie powiesić na tablicy.
Wtedy to już całkiem bym płakała *^*.
_________________
 
     
Koori 
Wilkeł


Wiek: 28
Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 60
Wysłany: 2016-10-15, 19:16   

To i ja się zgłaszam

Ten... Uwielbiam wilkeły, książki, wilkeły, smoki, wilkeły, pokemony, wilkeły, harry'ego Pottera, wilkeły i rocka. No i wilkeły, nie zapominajmy o wilkełach!
Ale ucieszę się ze wszystkiego, co nie będzie różowe ;)
_________________
 
 
     
Niebianin 
Fyo's Proudest Slave



Wiek: 27
Dołączyła: 25 Kwi 2016
Posty: 428
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: 2016-10-25, 09:16   

Został niecały tydzień na zgłoszenie się do Secret Santa!
 
 
     
Conan 
Shotacon


Dołączyła: 25 Kwi 2016
Posty: 2335
Wysłany: 2016-10-26, 19:34   

Właśnie, ja też się zgłaszam~
No a rzeczy, które lubię... Z takich konkretów, to ukochuję animce takie jak: Detektyw Conan, Katekyo Hitma Reborn, Yu-gi-oh i Magi. Serdusio dla wszystkich serii <3 I oczywiście mile widziane cuś z motywami z gierek na Nintendo (Zelda, Fire Emblem i Pokemony oczywiście xD). Jeszcze takie gierki jak Five Nights At Freddy's, czy Undertale. Nie zapomnijmy również o Mystic Messenger ~ <3
A tak mniej konkretnie, to przyjmę oczywiście własnoręcznie robione prezenty, ważne by były od serducha. A jeśli umiesz szyć to już w ogóle. Ukochuję wszystko, co pluszowe. Jedyne, co się na mnie zmarnuje, to jakaś biżuteria, gdyż po prostu jej nie noszę -.-
_________________
#7B68EE || #5B7187

Karta Postaci l Box l Bank | Trofea | CD

You can't spell sHOTa without 'hot'!

  
 
 
     
Niebianin 
Fyo's Proudest Slave



Wiek: 27
Dołączyła: 25 Kwi 2016
Posty: 428
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: 2016-10-31, 12:29   

OKEJ. Do dziś do końca dnia (i w sumie jutro do czasu aż nie powiem "staph") można się jeszcze zgłosić.
Osoby, które zgłosiły się wcześniej, a nie napisały swoich upodobań, proszę o napisanie ich jak najszybciej!
Jeśli ktoś rezygnuję, proszę o edytowanie posta i czerwony dopisek "rezygnuję z udziału".
Od chwili, gdy wyślecie mi adres, nie możecie się wycofać (w szczególnych przypadkach proszę o kontakt ze mną przez PW, ale nie później niż tydzień przed ostateczną datą wysyłki).

Do jutra do południa proszę WSZYSTKICH BIORĄCYCH UDZIAŁ, którzy jeszcze tego nie zrobili, o wysłanie mi na prywatną wiadomość/gg adresu domowego/poste restante. Osoby rozlosuję i poprzydzielam jutro, wysyłając Wam PW.

Wszelakie pytania zadawajcie śmiało tutaj lub na PW.


Dziękuję za takie zainteresowanie! Naprawdę mnie cieszycie, pysie~
 
 
     
Niebianin 
Fyo's Proudest Slave



Wiek: 27
Dołączyła: 25 Kwi 2016
Posty: 428
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: 2016-11-01, 08:20   

Rozpiska dla mnie:

1. napisali preferencje prezentowe, wysłali adres:
- Mhrok
- Daisy
- the Coon
- Mintori
- Loca
- Conan
- ja .-.

2. nie wysłali adresu:
- Koori
 
 
     
Mole 
Pan Owca


Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 138
Wysłany: 2016-11-01, 14:17   

Mole też biorą udział!

Także ten, owce. Mole lubią owce, bo są owcami, więc lubią owce i chcą owce. Pluszaki, breloczki, cokolwiek, ogólnie preferuje czarne owieczki, ale białe też mogą być. No i jak chodzi o prezenty to kupione, własnoręcznie robione, i jedno i drugie będę kochać. Poza tym to LoL (Malzahar, Quinn, WSZYSTKIE postacie z Pustki), smoki (szczególnie futerkowo-piórkowe), koty i wszelkie latające, zwierzątkowe cosie (ptaszeły i inne takie).
Ogólnie kocham pluszaki. I słodycze. Dużo słodyczy różnego rodzaju, ale nie lubię orzechów i truskawek, więc raczej preferuję cosie bez nich.
Ale ogólnie lubię też niespodziankowe cosie, więc jeśli wpadniesz na jakiś super fajniejszy lepszy pomysł to się nie obrażę!
_________________
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group -
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.