Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Mhrok
2018-02-24, 22:37
Przybysz z innego świata...
Autor Wiadomość
Mhrok 
Knight of Londinium~


Wiek: 25
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2206
Skąd: Biedastok
Wysłany: 2016-07-29, 18:36   Przybysz z innego świata...

Daisuke Hasashi
19 lat | 11 czerwca 1997
trener | ewolucjonista | MG Księciu
Character Theme | Battle Theme

Wygląd
Dosyć wysoki oraz chudy, jednak dodatkowo nieco umięśniony, chłopak. Blada cera kontrastuje z jego kruczoczarnymi włosami, które odziedziczył po ojcu. Są one często w wielkim nieładzie, jednak on nie przykłada do tego zbytniej uwagi. Po matce odziedziczył jedynie niebieskie oczy, które przypominają błękit nieba. Jego najczęstszym ubiorem jest biała, szkolna koszula wraz z zawiązanym krawatem oraz ciemne spodnie. Jego dosyć charakterystycznym elementem wyglądu są spiczaste uszy, z których śmiano się, że pochodzą od elfa, które przecież nie istnieją.

Charakter
Daisuke jest osobą spokojną i opanowaną. Woli pozostawać nieco w cieniu, innym pozostawiając możliwość do decydowania. Nie lubi być liderem, uważa, że się do tego kompletnie nie nadaje, gdyż nie ma takiej siły przebicia jak inni. Na pierwszy rzut oka Daisuke może wydawać się być osobą wycofaną, jednak on po prostu podchodzi do ludzi z dystansem. Musi powoli zapoznawać się z innymi, badając ich na różnych gruntach. Takiego typu "wyzwania" mogą wydawać się niektórym męczące, jednak dzięki temu potrafią oni zaskarbić sobie prawdziwą przyjaźń chłopaka. Daisuke ceni sobie w innych ludziach opanowanie i logiczne podejście do życia. Nie oznacza to jednak, że nigdy nie zdarza mu się improwizować i robić czegoś pod wpływem emocji. Jednak w większości sytuacji zachowuje on pełną trzeźwość umysłu.
© kotlet barani
Ostatnio zmieniony przez Mhrok 2016-09-04, 19:15, w całości zmieniany 9 razy  
 
     
Mhrok 
Knight of Londinium~


Wiek: 25
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2206
Skąd: Biedastok
Wysłany: 2016-07-29, 19:40   


Historia





Początek
- Sa, elesa… Musimy to robić? To jest takie nudne. – odparła dziewczyna stojąca nad brzegiem jeziora.
- Tak moja droga, to jest konieczne. – odpowiedział jej spokojnym głosem nieco starszy mężczyzna. – Musisz nauczyć się tego zaklęcia, aby móc zakończyć swoją edukację. Spójrz na Daisuke, jemu to nie przeszkadza.
Mężczyzna jedynie po części miał rację. Dai po prostu chciał nauczyć się jak najwięcej, gdyż cały czas pamiętał to, co wydarzyło się, kiedy był dzieckiem. Pamiętał śmierć rodziców z rąk osoby, po której się czegoś takiego nawet nie spodziewał, jak i jego słowa: „Obojętnie gdzie będziesz i tak ciebie znajdę. ”. Mimo że od tego momentu minęło już prawie dziesięć lat, słowa ta potrafiły nadal nawiedzać go w koszmarach. Daisuke nie szukał jednak zemsty, gdyż uważał ją za bezcelową. On po prostu nie chciał, aby znowu musiał patrzeć na cierpienie jego bliskich.


Ponowne spotkanie
- W sumie to nadal nie rozumiem tego całego „profilowania żywiołów”. O ile w twoim przypadku już od początku było widać, że woda jest twoim żywiołem, w końcu cała twoja rodzina jest z tego znana. Ja nadal uważam, że powinnam zostać przyporządkowana do ognia.
To była cała Sakuya. To całe „profilowanie” również Daiowi wydawało dziwne, jednak podobno miało ono pokazać młodym czarodziejom optymalną ścieżkę nauki. Tak, dobrze przeczytałeś – Dai jest czarodziejem. Tak samo jak Sakuya, ich nauczyciel i większość mieszkańców Saint Haven, stolicy krainy Drakarii. Sakuya dosyć często mówiła, że nie widzi się jako mag wody, który często w przyszłości zostawał zaklinaczem bądź uzdrowicielem, jednak Dai wiedział, że mimo to dziewczyna bardzo się stara.
- Nie zależy to od nas. Do tego sama wiesz co mówił: „Wszystko to…” – zaczął Daisuke, jednak jego towarzyszka w trakcie mu przerwała.
- „Wszystko to jest dla waszego dobra.” – Sakuya powtórzyła jota w jotę słowa mistrza, który wkłuwał nam je niczym jakąś mantrę. – Rozumiem to, ale… a w sumie to nieważne. Szkoda tylko, że mój brat dostał żywioł ognia, zaś Midoriko żywioł wiatru. Liczyłam, że nadal będziemy mieli dla siebie czas.
Midoriko jak i Kazuma, brat Sakuyi, byli przyjaciółmi Daisuke, znali się od dziesięciu lat, kiedy to chłopak przeprowadził się do wujostwa. Do tej pory trzymali się razem, jednak od czasu „profilowania” spotykali się oni rzadziej ze względu na treningi. Mimo to starali się zawsze znaleźć moment, aby móc porozmawiać przy piwie. Tak było i tego wieczoru. Czwórka przyjaciół spotkała się przed barem i już miała wejść do środka, nagle na drodze pojawiła się duża mglista kula, z której wyłonił się człowiek, którego Daisuke obawiał się najbardziej – własnego brata.
- No cześć braciszku, dawnośmy się nie widzieli, nieprawdaż? – odezwał się do niego chłopak.
- Yukine… - wspomnienia od razu odżyły w Daisuke, widok ciał martwych rodziców oraz postać jego brata, mordercy.
- Cały czas rozmyślałem nad tym, jak będzie wyglądał ten moment. Jednak moje wizje wydają mi się tak odległe… – Yukine mówił nad wyraz spokojnie i opanowanie. – Ale to nie jest ważne. Teraz spełnię swoją obietnicę!
Kula ognia poleciała w stronę grupki przyjaciół, jednak została ona zatrzymana przez wodną barierę utworzoną przez Daia. Yukine jedynie zaśmiał się i zaczął podchodzić bliżej grupki. Chłopak wiedział jednak, że taka bierna postawa nie pozwoli mu na wieczną obronę, a Yukine wydawał się być zdeterminowany, żeby go zabić. Mógł jedynie pozwolić zabić się bez narażania przy tym swoich przyjaciół. Już miał powiedzieć im, żeby uciekali, kiedy stało się coś, czego nie przewidział nikt. Nagle niebo zdało się rozstąpić i z rozdarcia wyleciała czwórka dużych stworów.
- Uciekać! – piątka usłyszała czyjś głos z tłumu i ludzie, nie zważając na zagrożenie w postaci Yukine, zaczęli chaotycznie biegać.
Czwórka przyjaciół od razu zbliżyła się do siebie, Yukine zaś zaczął się rozglądać i obserwować stwory. W pewnym momencie jeden z nich, który odznaczał się stalowo-niebieskim ubarwienie, wysłał w stronę chłopaka niebieski promień, Yukine zaś odpowiedział na to potężnie wyglądającą kulą ognia. Oba ataki zderzyły się, po czym wszędzie nastała niepokojąca wręcz cisza. Kolejne wydarzenia zdawały się trwać godzinami, jednak była to tak naprawdę kwestia kilku sekund. Oba ataki złączyły się i wytworzyły ogromny wybuch. Midoriko oraz Sakuya zaczynały krzyczeć, Yukine patrzył ze zdziwieniem w oczach, zaś Kazuma i Daisuke staral się wytworzyć silną tarczę, która uchroniłaby nas przed falą uderzeniową. Przez chwilę wydawało im się, że bariera zdoła ich obronić, jednak po kilku sekundach zobaczyli pęknięcie, przez które wlało się światło, które przykryło całą piątkę.


Nowy świat
Obudziłem się… w środku lasu. Już to wydało mi się dziwne, bo przecież pamiętałem, że byłem w sercu miasta. Nieco bolała mnie głowa, jednak mimo to starałem się przypomnieć wszystko to, co robiłem.
- Szliśmy na spotkanie. Zobaczyliśmy Yukine, a potem te dziwne stwory. – przypominałem sobie po kolei. – I wybuch. Wybuch, który powstrzymaliśmy…. A przynajmniej tak mi się wydawało.
- Daisuke? – usłyszałem głos Kazumy, który po chwili wyszedł zza jednego z drzew. – Gdzie my jesteśmy?
- Nie mam pojęcia… - powiedziałem, po czym po chwili zobaczyłem, jak na drzewie wylądował dziwnie wyglądający stwór, jakby sowa, tyle że z o wiele większymi ślepiami. – Zdaje mi się, że nie jesteśmy w Drakarii. – wstałem, po czym rozejrzałeś się po najbliższej okolicy. – Więc gdzie my jesteśmy?
© kotlet barani



Ostatnio zmieniony przez Mhrok 2016-09-30, 18:07, w całości zmieniany 5 razy  
 
     
Mhrok 
Knight of Londinium~


Wiek: 25
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2206
Skąd: Biedastok
Wysłany: 2016-07-29, 20:21   


Pokemony





#147 Dratini ♂ "Arcanus" / ♀ "Yuki"



Poziom: 13 [50%]
Typ:
Ewolucja: Dratini --(30lv)--> Dragonair --(55lv)--> Dragonite
Ataki: Wrap, Leer, Thunder Wave, Twister, Dragon PulseEM, SurfHM, Extreme SpeedEM, Ice BeamTM, ThunderboltTM, FlamethrowerTM, Dragon DanceEM, Water PulseEM
Umiejętność: Marvel Scale Cudne Łuski - Kiedy status Pokemona w jakikolwiek sposób odbiega od normy, jego obrona wzrasta (x1.5) .
Trzyma: Eviolite - Podnosi obronę i specjalną obronę pokemona o 50%, gdy ten nie znajduje się na ostatecznej formie ewolucyjnej

Charakter i historia: Tutaj walnie coś Księciu Dafiar, bo będzie mi go wprowadzał dopiero w przygodzie, gdyż *patrz Historia*


© kotlet barani



Ostatnio zmieniony przez Mhrok 2016-11-17, 23:48, w całości zmieniany 29 razy  
 
     
Mhrok 
Knight of Londinium~


Wiek: 25
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2206
Skąd: Biedastok
Wysłany: 2016-07-29, 23:05   


Ekwipunek





Plecak

Itemki: Ice Rock (do ewolucji Eevee w Glacoena), Water Stone, Sun Stone
Medykamenty: ---
Pokeballe: Pokeball x5
Do trzymania: ---
Jagody: ---
Kluczowe: Portfel, PokeDex
Jajka: Ponyta Pegaz, Feebas (EM Hypnosis)
Na sprzedaż: Bilet, Wide Lens, Komórka


TMy & HMy

TMy: TM75 Swords Dance, MT51 Gastro Acid
HMy: HM02 Fly, HM03 Surf (x2), HM04 Strength, HM06 Rock Smash


© kotlet barani




Ostatnio zmieniony przez Mhrok 2016-10-31, 18:30, w całości zmieniany 16 razy  
 
     
Mhrok 
Knight of Londinium~


Wiek: 25
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2206
Skąd: Biedastok
Wysłany: 2016-07-29, 23:15   


Relacje





Sakuya Yukumura


Siostra bliźniaczka Kazumy. Kiedy byli młodsi oboje wyglądali niemal identycznie, jednak z czasem podobieństwa zaczęły się zacierać. Sakuya jest niezwykle przebojową osobą, zawsze wszędzie jest jej pełno. Od najmłodszych lat chciała zostać Magiem Ognia, jednak podczas "profilowania" został jej przydzielony Żywioł Wody. Początkowo dziewczyna nie była zadowolona z tego powodu, jednak z czasem pogodziła się ze swoim losem. Po wydarzeniach w Saint Haven zniknęła i prawdopodobnie trafiła do nowego świata, tak jak reszta bohaterów


Kazuma Yukumura


Brat bliźniak Sakuyi. Kiedy byli młodsi oboje wyglądali niemal identycznie, jednak z czasem podobieństwa zaczęły się zacierać. W przeciwieństwie do swojej siostry, Kazuma jest osobą spokojną i zawsze trzeźwo myślącą. Zawsze spełniał on rolę "starszego brata", opiekował się Sakuyą, a często wyrywał ją z tarapatów. Przydzielenie jego do nauki zaklęć Żywiołu Ognia było dla niego zdziwieniem, gdyż często były do tego wybierane osoby o usposobieniu przywódczym, co było całkowitym jego przeciwieństwem. Po ataku dziwnych stworów na Saint Haven trafił wraz z Daisuke do nowego świata.


Midoriko Uemura


Kolejna osoba, która dołączyła do paczki Daia, Kazumy i Sakuyi. Midoriko, tak samo jak bliźniak, była osobą niezwykle opanowaną, myślącą niezwykle trzeźwo, jednak jednocześnie przy tym nieco nieśmiałą. Przez niektórych jest on uważana wręcz za osobę wycofana społecznie, jednak jest to jedynie płytki ogląd jej osoby. Tak naprawdę po prostu musi być pewna co do relacji z innymi ludźmi i w zupełności wystarczy jej posiadanie jedynie garstki przyjaciół niż ich pęczków. Jednak przy swoich przyjaciołach Midoriko zaczęła powoli się zmieniać w osobę nieco bardziej odważną. Może nie wystąpiłaby na scenie przed kilkusetosobową widownią, jednak poradziłaby sobie sama w jakiejś trudniejszej sytuacji, kiedy nie miałaby nikogo do pomocy. A na pewno jeśli miałoby to służyć pomocy jej drogim przyjaciołom.


Yukine Hasashi


TEKST TEKST TEKST

© kotlet barani



Ostatnio zmieniony przez Mhrok 2016-11-20, 02:05, w całości zmieniany 7 razy  
 
     
Mhrok 
Knight of Londinium~


Wiek: 25
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2206
Skąd: Biedastok
Wysłany: 2016-10-05, 22:14   


Reszta





Bonusy
  • Dragon Pulse dla Dratini "Imię" [Lipiec '16]
  • +1lvl dla Dratini "Imię" [Lipiec '16]
  • Water Pulse dla Seel "Aurora" [Sierpień '16]
  • +1lvl dla Dratini "Imię" [Sierpień '16]
  • Extreme Speed dla Dratini "Imię" [Wrzesień '16]
  • +1lvl dla Dratini "Imię" [Wrzesień '16]
  • Dragon Dance dla Dratini "Imię" [Październik '16]
  • +1lvl dla Dratini "Imię" [Październik '16]
  • Water Pulse dla Dratini "Imię" [Listopad '16]
  • +1lvl dla Dratini "Imię" [Listopad '16]


Dream Team




Linki

© kotlet barani



_________________


I'll say this not as a King, but as
a loyal knight. Anything to disturb
the King's peace will be crushed!
Clarent Blood Arthur!
MYukine Hakui:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Harumi Hasashi:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Leticia Forvedge:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kazuto Kirigaya (Eevee):
Karta Postaci
Ostatnio zmieniony przez Mhrok 2016-11-01, 16:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2016-10-07, 11:06   


_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.