Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Sekret Lost Hotelu
Autor Wiadomość
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-12-19, 09:55   

- Bardzo kusząca idea. Kasztanek - pnącza! I pchnij ich do przodu.- krzyknęłam niespodziewanie, wskazując mu Miyuki trzymającą dziecko.
Plan był prosty w swej prostocie - nie zamierzałam naraz robić wszystkim za tarczę. Co to to nie. Guzik obchodziły mnie obce, przygodnie napotkane dzieci, które o tej porze powinny dawno spać zamiast szwendać się cholera wie gdzie w środku nocy. Guzik obchodziło mnie to wszystko i wszyscy. Poza tym co ja jestem? Jakaś tarcza chodząca czy coś? Niech inni też kombinują trochę na własną rękę, a nie patrzą co zrobię i oczekują, że będę remedium na wszystko. Tak dobrze to nie ma i czas najwyższy, by w końcu ktoś im to dobitniej wyłożył. Teraz cel był tylko jeden - wyrwać się w końcu z tego piekła za wszelką cenę. Po tym wszystkim i tak najpewniej skończę w psychiatryku. Wolałabym jednak dożyć tej chwili.
Wracając - pnącza nie miały posłużyć do jakiegoś duszenia, zabijania czy cokolwiek. Pokazując swemu podopiecznemu ducha, po prostu chciałam by pchnął ucapionych ludków w jego stronę, ot i wszystko. A że padło na Miyuki? Cóż, podeszła najbliżej, a ja sobie cenię przestrzeń osobistą. Byłam ciekawa co zrobi duch, ale jak wszyscy będą stać jak te widły w gnoju i chować się za mną czy za Giggles to nic z tego. A zatem trzeba akcję przyspieszyć.
Chwyciłam mocniej nóż, by w razie gdyby komuś strzeliło do łba rzucić się na mnie, móc upierdliwca dźgnąć lub chociaż postraszyć. Gdyby jednak doszło do rękoczynów nie zamierzam się z nikim pieprzyć- cios pod żebra i niech cierpi jak głupi.
- Dobra, mały, wracamy do naszej taktyki obronno-defensywnej. Kasztanek, Protect, na nas oraz Gigg i Fay. A jakby zrobiło się gorąco, to okładaj "wroga" swoimi pnączami z Vine Whip i spierdzielamy stąd. Jak ci się uda, to możesz nawet nimi udusić tak na śmierć - pozwalam ci. A jakby coś cię złapało i pociągnęło, to nie stój jak te widły w gnoju, tylko się próbuj bronić- gryź Bite, wal z rozpędu ze łba czy ogólnie ciałem - Aerial Ace/Tackle/Rollout - w zasadzie byle którym, ale się broń i próbuj uciec. Nie chcę cię stracić, ale nie chcę też umrzeć tuż przed końcem tego koszmaru, więc bądźmy czujni.
Kasztanek ogarnięty, ja mam nóż, by w razie czego się bronić, liczyłam też na wsparcie Giggles czy nawet Fay z jej nożem. Na razie jednak trzeba było obserwować jak rozwinie się akcja, którą nie chwaląc się zainicjowałam. Jak widać ktoś musiał. Oto nastaje koniec naszej męki. Mam tylko nadzieję, że nie ten definitywny i na amen...

Jaguź-zUo xD
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Fay 



Wiek: 31
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 892
Wysłany: 2016-12-19, 10:44   

No cóż, Gwen zrobiła to co od jakiegoś czasu chodziło mi po głowie. Dać na pożarcie duchowi nasza małą bohaterkę i uratowanego dzieciaka. Tutaj nie ma czasu na sentymenty, a dzieciak przyprowadził na nas zgubę w postaci swojej demonicznej przyjaciółki. Mocniej złapałam nóż i byłam gotowa zamachnąć się i ciachnąć lub dźgnąć każdego kto chciałby zaatakować mnie lub Gwen albo Giggles. Ruszyłam ze swoimi przyjaciółkami obserwując jednak czy ktoś się nie wyłamie i nie będzie próbował uratować przynęt. Ewentualnie jeśli ktoś będzie chciał naprawdę je uratować to wtedy jedynie popchnę tą osobę, by skierowała się na ducha. Nie miałam pokemona, ale mój nóż także się na coś przyda. Jeśli coś będzie chciało nas zaatakować to używam wtedy noża.
_________________
After all, it’s rude to talk about someone who’s listening.

Karta Postaci | BOX | Bank | Trofea
 
 
     
SayuriSagi 
The Mad King Of Goldy Pond


Wiek: 25
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 1975
Wysłany: 2016-12-19, 11:52   

Rozkaz Gwen bardzo mnie zaskoczył, chociaż jeszcze bardziej byłam wściekła na siebie. Dlaczego zbliżyłam się do nich od razu? Powinnam była najpierw poczekać na to, co oni zrobią.
Jak tylko Chespin zaatakował mnie i Shichi pnączami, szybko staram się chwycić jeden z nich, aby pociągnąć Pokemona ze sobą. Może przy odrobinie szczęścia wleci w ducha? Jednocześnie próbuję ugryźć któryś fragment tej żywej liny, żeby stwór czując ból puścił mnie i dziewczynkę. Jeśli uda nam się uwolnić, to szybko chwytam Shichi za rękę i zaczynam biec w stronę wyjścia, trzymając się z daleka od pozostałych. Mam nadzieję, że dostaną nauczkę.
_________________

Cleome Spinosa | Box | Bank | Trofea | Crystal Dollars | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek

Lucyfer
 
     
Did
#czasnaprzenosiny


Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 3013
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-12-19, 19:12   

Giggles

Nie powiem... ta dziewczynka nie podobała mi się od samego początku, ale muszę na nią uważać. Nadal uważam, że jest duchem. Dlatego idealnie nada się na przynętę, razem z tą laską. Przez z nią zginęli nasi znajomi. Gdyby nie pomogli tej dziewczynce, ta demonica nie oszalałaby i nie zebrałaby żniw. Jak można przełożyć życie nieznajomej ci osoby nad życie przyjaciół? NO JAK? JA SIĘ PYTAM!
- Torcik, pamiętaj, że jeśli ktoś będzie chciał nas zaatakować, ochroń nas, Gwen i Fay za pomocą Protect. Musimy trzymać się blisko, a przede wszystkim razem! Z drugiej strony nie możemy tylko stać i się bronić. Jeśli zrobi się naprawdę źle, pomóż wypchać Miyuki i tą dziewczynkę do przodu przy użyciu Shadow Claw! Również uważaj na Chespina Gwen, gdyby coś mu się stało, chwyć go w Shadow Claw i zawróć go z pola bitwy. Shadow Claw możesz też użyć w przypadku ducha, który stoi przed nami, ale TYLKO JEŚLI ZACZNIE NAS ATAKOWAĆ. Jeśli zostawi nas po ofierze, nic nie rób. - powiedziałam do mojego przyjaciela, trzymając nóż w ręce i poprawiając wstążkę. Trzymam się blisko Fay i Gwen.
Przykro mi z powody Miyuki, ale jak powiedziałam, zabiła naszych przyjaciół. Nie zasługuje, żeby stąd wyjść.
_________________
Daisy7 "no niestety jestem na nie, ale nie hejcę" 2k17

KP|Box|Bank|Galeria
  
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2016-12-22, 19:18   

No i cóż. Ostatnia runda równa się odważnym posunięciom. Zacznijmy może od tego, że Miyuki wraz z trzymaną przez nią na rękach Shichi podeszła do reszty nastolatków, co nie spodobało się Gwendali, która poczuła, iż robi za żywą tarczę. W ramach zemsty za takie przedmiotowe potraktowanie jej osoby poleciła swojemu podopiecznemu, by ten przy pomocy pnączy popchnął dziewiętnastolatkę wraz z dzieckiem w kierunku ducha. Kasztanek postąpił dokładnie tak, jak zechciała jego opiekuna. Jednakże dziewczyny nie dały się tak łatwo pokonać. Kiedy pnącza dotknęły ciała Miyuki, ta natychmiastowo chwyciła za nie i pociągnęła za sobą Chespina. Chwilowe zamieszanie wykorzystała dziewczynka, która, będąc drobną i chudziutką istotką, wykorzystała je i wyślizgnęła się z objęć panienki Aoi. Dzięki temu dziecko uniknęło śmierci, gdyż upiór "otrzymawszy" nastolatkę i Pokemona, natychmiast się na nich rzucił. Co dokładnie im robił? Trudno powiedzieć. Wyglądało to jak jakieś tortury, wyjątkowo bolesne, co tłumaczyłoby głośne piski i wrzaski wydobywające się z gardeł zarówno stworka jak i Miyuki. W międzyczasie z ukrycia wybiegła Mightyena (prawdopodobnie któraś z tamtych co wcześniej), która rzuciła się na Torchica. Z początku odbiła się od Protect, lecz gdy tylko ochronna tarcza zniknęła, hiena rozszarpała kurczaka, przez co ten nie był w stanie pomóc Chespinowi zaplanowanym Shadow Clawem. Drapieżnik chciał dokonać więcej mordów, aczkolwiek nie udało mu się to, ponieważ został zadźgany nożem przez Fay. Ostrze zostało w ciele potwora, ale nie na długo. Kiedy Fay się po nie schylała, niespodziewanie wyprzedziła ją Shichi. Młoda wyciągnęła nóż, z którym następnie rzuciła się na Gwendalę, wrzeszcząc wniebogłosy, że przez nią umarła Miyuki. Udało jej się wykorzystać odpowiedni moment, ponieważ osiemnastolatka nie otrząsnęła się jeszcze z szoku, obserwując, jak jej podopieczny powoli umiera. I tak oto mała gówniara zabiła panienkę Brown. Zanim jednak zdążyła zwiać, bo chyba taki właśnie miała zamysł po pomszczeniu swojej bohaterki, także wyzionęła ducha. Życie dziewczynki odebrała Giggles, a żeby było zabawniej, również dokonała tego przy pomocy noża, aczkolwiek swojego. Tak oto przy życiu zostały tylko trzy osoby: Giggles, Fay oraz Ree. Krzyki Miyuki oraz Kasztanka prawie już ucichły, co oznaczało, że lada chwila Kei-upiór skończy swoją zabawę. Trzeba było uciekać. Teraz albo nigdy. Nastolatkowie zwiali, omijając zajętą torturami zjawę. Udało im się, wybiegli na zewnątrz, wygrali.

Odpadli:
- SayuriSagi (Miyuri zamordowana przez Keia-ducha)
- Chespin (podopieczny Gwen zamordowany przez Keia-ducha)
- Gwen Brown (Gwendala zadźgana przez Shichi)
- Torchic (podopieczny Dida rozszarpany przez Mightyenę)


~ Nagroda za 1msc ~

Mamy trzech zwycięzców:
- Did
- Fay
- Viviann Malesci


Cała trójca dostaje następujące nagrody:
- dowolny Z-Crystal spośród tych dla wybranych typów lub Pokemonów
- unikalny Cubone (Soul Cubone lub Cubone szkielet - do wyboru) na 25lvl

Skany będę robić Wam ja, dlatego proszę o napisanie, kto którego unikalnego Cubone'a wybiera.


~ Nagroda za 2msc ~

Teoretycznie miało takiej nie być, ale jednak zmieniłam zdanie, ponieważ uznałam, że Gwen Brown i SayuriSagi zasługują na coś specjalnego za to, że dotrwały prawie do samego końca.

Dziewczyny, dla Was mam:
- 3000$
- dowolny Z-Crystal spośród tych dla wybranych typów



~ Nagroda dla pozostałych osób, które nie zostały zdyskwalifikowane ~

Czyli uczestnicy eventu, którzy odpadli, ale nie ze swojej winy (czyt. zawsze odpisywali na czas). Nie wliczając Gwen i Sayuri.

Otrzymujecie:
- 8000$


~ Dodatkowo wszyscy, którzy nie zostali zdyskwalifikowani z eventu (czyt. zawsze odpisywali na czas) bez względu na to, czy odpadli, czy dotrwali do końca, otrzymują 11CD ~
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
Ostatnio zmieniony przez Daisy7 2016-12-22, 19:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-12-22, 19:30   

Yay, zagdźgało mnie dziecko xD Moja postać umarła tuż przed samiuśkim końcem, ale i tak micha mi się cieszy jak małemu dziecku xD Zastanawia mnie tylko po grzyba były nam pokemony, skoro ostatecznie i tak zdychały jeden po drugim, często zamiast ludzi, ale kij tam, było zarąbiście xD Wincyj takich eventów, tako rzecze ja.

Z tych kryształków, to ja poproszę ten dla typów smoczych, chyba najbardziej mi się przyda.
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Did
#czasnaprzenosiny


Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 3013
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-12-22, 19:35   

- Żegnajcie. - pożegnałam swoich przyjaciół, którzy stracili życie w tym hotelu, a zanim wybiegłam z niego, ściągnęłam wstążkę i zostawiłam ją w środku. - Nigdy cię nie zapomnę, duchu-senpai. Byłeś moim pierwszym i jedynym kochankiem. W snach miłość nas połączy. - dodałam, dołączając do Fay i Ree i nadal ściskając zakrwawiony nóż mego kochanka.

_____________________

JAKA BEKA XDDDDDDDD
ŚMIECHAM Z ŚMIERCI GWEN XD

CHCEM SOUL CUBONKA <3

a Z chce duchowy
_________________
Daisy7 "no niestety jestem na nie, ale nie hejcę" 2k17

KP|Box|Bank|Galeria
  
 
     
Fay 



Wiek: 31
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 892
Wysłany: 2016-12-22, 19:38   

No cóż, jakimś cudem udało mi się przetrwać do samego końca. ; p
Wybieram Soul Cubone oraz Dragonium Z.
_________________
After all, it’s rude to talk about someone who’s listening.

Karta Postaci | BOX | Bank | Trofea
 
 
     
SayuriSagi 
The Mad King Of Goldy Pond


Wiek: 25
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 1975
Wysłany: 2016-12-22, 19:52   

Było blisko. Rozczuliło mnie to, że Shichi za mną tęskniła :) Wezmę Fightinium Z.
_________________

Cleome Spinosa | Box | Bank | Trofea | Crystal Dollars | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek

Lucyfer
  
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-12-22, 20:24   

Soul Cubone poproszę
Jeśli zaś chodzi o Z-Crystal poproszę typu Fire najbardziej mi się przyda.
_________________

------------
 
     
Ves 
twenty one arceuses



Wiek: 21
Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 282
Wysłany: 2016-12-22, 20:28   

Chcę jeszcze! Chcę jeszcze! Mimo że nie wygrałem, to i tak ubaw po pachy, fajnie było. Cieszy mnie, że nie umarłem pierwszy, a jako jeden z ostatnich <3
Oby więcej takich eventów, Dejzu, naprawdę świetna zabawa.
Gratuluję innym. :-)

EDIT: Yay, w końcu będzie mnie na coś stać. XDD
_________________

|-/

don't you dare
to ever care


σѕσвιѕту вαттℓє тнємє

  
 
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2016-12-23, 19:45   

Po wypowiedzianych przez Giggles słowach wiatr zawył głośno, co przypominało pełne żalu i smutku łkanie, natomiast liście zaszeleściły. Sama dziewczyna poczuła dziwne ciepło, jakie wypełniło ją od środka, zatrzymując się na dłużej w jej erogennych strefach. Niestety im dalej odchodziła od hotelu, tym błogie uczucie stawało się coraz słabsze.



Gwen Brown napisał/a:
Zastanawia mnie tylko po grzyba były nam pokemony, skoro ostatecznie i tak zdychały jeden po drugim, często zamiast ludzi, ale kij tam, było zarąbiście xD

Żeby Was broniły i żebym mogła dokonywać więcej mordów, bo tak to tylko ludzie by dedali :'D

Ogólnie cieszę się, że się podobało :)

A poniżej skany Soul Cubonów dla naszych zwycięzców:

D I D
Soul Cubone
Imię: ---

Poziom: 25
Typ:
Ewolucja: Cubone (28lvl) -> Marowak
Ataki: Parting Shot, Knock Off, Fling, Growl, Tail Whip, Bone Club, Headbutt, Leer, Focus Energy, Bonemerang, Rage
Charakter i historia: Nagroda w evencie "Sekret Lost Hotelu". Soul Cubone jest anarchistą i chce za wszelką cenę znieść całą władzę na świecie, jednakże póki co jego działania odbywają się na mniejszej skali. Przykładowo nie uważa swojej opiekunki za osobę, którą trzeba zawsze i bezsprzecznie słuchać. Traktuje ją na równi ze wszystkimi pozostałymi członkami jej teamu i kiedy jakiś pomysł elfki nie przypadnie mu do gustu, postępuje według swojego planu. Bardzo ceni sobie wolność oraz niezależność. Czasem po walce czy treningu ucieka, by po kilku dniach wrócić jak gdyby nigdy nic. Nikt nie wie, dokąd się wtedy udaje ani co tam robi. Tak jak każdy Soul Cubone ma podtyp mroczny, trzy dodatkowe ataki tego typu, zwiększoną siłę (+10% attack, +10% spec. attack) oraz jest bezpłodny.
Umiejętność: Battle Armor - Blokuje ciosy krytyczne przeciwnika.
Trzyma: ---


F A Y
Soul Cubone
Imię: ---

Poziom: 25
Typ:
Ewolucja: Cubone (28lvl) -> Marowak
Ataki: Switcheroo, Brutal Swing, Hone Claws, Growl, Tail Whip, Bone Club, Headbutt, Leer, Focus Energy, Bonemerang, Rage
Charakter i historia: Nagroda w evencie "Sekret Lost Hotelu". Chociaż można by się spodziewać po tym Pokemonie samych najgorszych rzeczy, prawda okazuje się zupełnie odwrotna. Soul Cubone niechętnie stosuje przemoc, zdecydowanie bardziej interesuje się artystycznymi występami niż walkami i niewiele brakuje, by została pacyfistką. Kiedyś próbowała przejść na wegetarianizm, jednakże za bardzo lubi mięsne kąski. Ma duszę romantyczki i wieczorami wyobraża sobie swojego przyszłego partnera, na którego cały czas niecierpliwie wyczekuje. Tak jak każdy Soul Cubone ma podtyp mroczny, trzy dodatkowe ataki tego typu, zwiększoną siłę (+10% attack, +10% spec. attack) oraz jest bezpłodna.
Umiejętność: Battle Armor - Blokuje ciosy krytyczne przeciwnika.
Trzyma: ---


V I V I A N N - M A L E S C I
Soul Cubone
Imię: ---

Poziom: 25
Typ:
Ewolucja: Cubone (28lvl) -> Marowak
Ataki: Torment, Pursuit, Switcheroo, Growl, Tail Whip, Bone Club, Headbutt, Leer, Focus Energy, Bonemerang, Rage
Charakter i historia: Nagroda w evencie "Sekret Lost Hotelu". Soul Cubone to typowa fighterka. Coś ci się nie podoba, to masz wpier... wciry. Łatwo można ją zdenerwować, zwłaszcza, kiedy przechodzi "te dni". Wówczas wystarczy, by ktoś się na nią krzywo spojrzał, a automatycznie trafia na szczyt znienawidzonych przez samiczkę istot. Nie trawi lalusiowatych przedstawicieli płci brzydszej, ale jeszcze bardziej nienawidzi wypindrzonych lasek. Jest chłopczycą, więc dostaje białej gorączki na widok "plastików". Tak jak każdy Soul Cubone ma podtyp mroczny, trzy dodatkowe ataki tego typu, zwiększoną siłę (+10% attack, +10% spec. attack) oraz jest bezpłodna.
Umiejętność: Battle Armor - Blokuje ciosy krytyczne przeciwnika.
Trzyma: ---



Skany w kodzie:

Did
Kod:
[color=#4D4D4D][b]Soul Cubone[/b][/color] [img]http://gpxplus.net/files/images/badge/male.gif[/img]
[b]Imię:[/b] ---
[img]http://i.imgur.com/9Bb8lE3.png[/img]
[b]Poziom:[/b] 25
[b]Typ:[/b] [img]http://www.virtuadopt.com/images/content/poke_types/Ground.png[/img] [img]http://www.virtuadopt.com/images/content/poke_types/Dark.png[/img]
[b]Ewolucja:[/b] [u]Cubone[/u] (28lvl) -> Marowak
[b]Ataki:[/b] Parting Shot, Knock Off, Fling, Growl, Tail Whip, Bone Club, Headbutt, Leer, Focus Energy, Bonemerang, Rage
[b]Charakter i historia:[/b] [i]Nagroda w evencie "Sekret Lost Hotelu".[/i] Soul Cubone jest anarchistą i chce za wszelką cenę znieść całą władzę na świecie, jednakże póki co jego działania odbywają się na mniejszej skali. Przykładowo nie uważa swojej opiekunki za osobę, którą trzeba zawsze i bezsprzecznie słuchać. Traktuje ją na równi ze wszystkimi pozostałymi członkami jej teamu i kiedy jakiś pomysł elfki nie przypadnie mu do gustu, postępuje według swojego planu. Bardzo ceni sobie wolność oraz niezależność. Czasem po walce czy treningu ucieka, by po kilku dniach wrócić jak gdyby nigdy nic. Nikt nie wie, dokąd się wtedy udaje ani co tam robi. Tak jak każdy Soul Cubone ma podtyp mroczny, trzy dodatkowe ataki tego typu, zwiększoną siłę (+10% attack, +10% spec. attack) oraz jest bezpłodny.
[b]Umiejętność:[/b] [u]Battle Armor[/u] - Blokuje ciosy krytyczne przeciwnika.
[b]Trzyma:[/b] ---


Fay
Kod:
[color=#4D4D4D][b]Soul Cubone[/b][/color] [img]http://gpxplus.net/files/images/badge/female.gif[/img]
[b]Imię:[/b] ---
[img]http://i.imgur.com/9Bb8lE3.png[/img]
[b]Poziom:[/b] 25
[b]Typ:[/b] [img]http://www.virtuadopt.com/images/content/poke_types/Ground.png[/img] [img]http://www.virtuadopt.com/images/content/poke_types/Dark.png[/img]
[b]Ewolucja:[/b] [u]Cubone[/u] (28lvl) -> Marowak
[b]Ataki:[/b] Switcheroo, Brutal Swing, Hone Claws, Growl, Tail Whip, Bone Club, Headbutt, Leer, Focus Energy, Bonemerang, Rage
[b]Charakter i historia:[/b] [i]Nagroda w evencie "Sekret Lost Hotelu".[/i] Chociaż można by się spodziewać po tym Pokemonie samych najgorszych rzeczy, prawda okazuje się zupełnie odwrotna. Soul Cubone niechętnie stosuje przemoc, zdecydowanie bardziej interesuje się artystycznymi występami niż walkami i niewiele brakuje, by została pacyfistką. Kiedyś próbowała przejść na wegetarianizm, jednakże za bardzo lubi mięsne kąski. Ma duszę romantyczki i wieczorami wyobraża sobie swojego przyszłego partnera, na którego cały czas niecierpliwie wyczekuje. Tak jak każdy Soul Cubone ma podtyp mroczny, trzy dodatkowe ataki tego typu, zwiększoną siłę (+10% attack, +10% spec. attack) oraz jest bezpłodna.
[b]Umiejętność:[/b] [u]Battle Armor[/u] - Blokuje ciosy krytyczne przeciwnika.
[b]Trzyma:[/b] ---


Viviann Malesci
Kod:
[color=#4D4D4D][b]Soul Cubone[/b][/color] [img]http://gpxplus.net/files/images/badge/female.gif[/img]
[b]Imię:[/b] ---
[img]http://i.imgur.com/9Bb8lE3.png[/img]
[b]Poziom:[/b] 25
[b]Typ:[/b] [img]http://www.virtuadopt.com/images/content/poke_types/Ground.png[/img] [img]http://www.virtuadopt.com/images/content/poke_types/Dark.png[/img]
[b]Ewolucja:[/b] [u]Cubone[/u] (28lvl) -> Marowak
[b]Ataki:[/b] Torment, Pursuit, Switcheroo, Growl, Tail Whip, Bone Club, Headbutt, Leer, Focus Energy, Bonemerang, Rage
[b]Charakter i historia:[/b] [i]Nagroda w evencie "Sekret Lost Hotelu".[/i] Soul Cubone to typowa fighterka. Coś ci się nie podoba, to masz wpier... wciry. Łatwo można ją zdenerwować, zwłaszcza, kiedy przechodzi "te dni". Wówczas wystarczy, by ktoś się na nią krzywo spojrzał, a automatycznie trafia na szczyt znienawidzonych przez samiczkę istot. Nie trawi lalusiowatych przedstawicieli płci brzydszej, ale jeszcze bardziej nienawidzi wypindrzonych lasek. Jest chłopczycą, więc dostaje białej gorączki na widok "plastików". Tak jak każdy Soul Cubone ma podtyp mroczny, trzy dodatkowe ataki tego typu, zwiększoną siłę (+10% attack, +10% spec. attack) oraz jest bezpłodna.
[b]Umiejętność:[/b] [u]Battle Armor[/u] - Blokuje ciosy krytyczne przeciwnika.
[b]Trzyma:[/b] ---
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
 
     
Imala 
ViniIm - naleśnik


Dołączyła: 04 Lis 2016
Posty: 813
Skąd: Okolice Białegostoku
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-12-24, 09:50   

Było fajne :), co z tego, że odpadłam praktycznie na samym początku. Gdyby było więcej takich eventów było by mega :D. Może wtedy udałoby mi się dłużej pozostać w grze.
_________________
Bohaterów zapamiętasz, ale legendy nie giną!
| Shadow |

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.