Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wystrzałowy Pokemon
Autor Wiadomość
Cailinto 


Wiek: 26
Dołączył: 02 Gru 2016
Posty: 53
Wysłany: 2017-01-02, 20:09   

Przykucam aby się zastanowić. Po chwili biegnę w kierunku placu Jaune, zostawiając innych za sobą.
 
     
Mhrok 
Knight of Londinium~


Wiek: 25
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2206
Skąd: Biedastok
Wysłany: 2017-01-02, 20:26   

Po krótkim zastanawianiu się wybrałem plac Centrico.
_________________


I'll say this not as a King, but as
a loyal knight. Anything to disturb
the King's peace will be crushed!
Clarent Blood Arthur!
MYukine Hakui:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Harumi Hasashi:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Leticia Forvedge:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kazuto Kirigaya (Eevee):
Karta Postaci
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-01-02, 20:52   

O tak to miasto ma w sobie to coś, poza tym niedługo znowu je odwiedzę żądna odznaki lidera Clemonta. Po krótkim zastanowieniu odpowiedziałam
- Wybiorę się z resztą na plac Magenta
_________________

------------
 
     
Tyler Blackwood


Dołączył: 16 Paź 2016
Posty: 68
Wysłany: 2017-01-03, 07:45   

Sylwester zapowiadał się na… huczny? Cóż, w Lumiose zwykle(o ile nie zawsze) taki był. Wiele razy oglądałem te całe relacje na żywo w telewizji. Nudne ,ale jednak prawdziwe
Niemniej jednak po krótkim namyśle i braku wolnych miejsc, pobiegłem w kierunku Vert.
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2772
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-01-03, 14:13   

Rozejrzałem się, 6 placów? Czyli 6 możliwych dróg ku onixowi. Nie wygląda to za dobrze. Patrzyłem przez jakiś czas jak rozdzielają się pozostali i po chwili dostrzegłem iż Jaune idą już dwie osoby. W sumie czemu by nie. - Cleome, Czekaj! - Wrzasnąłem do dziewczyny idącej w kierunku owego placu, chyba dobrze krzyknąłem jej imię i nic nie przekręciłem. Postarałem się szybko dobiec do niej - Jeśli nie masz nic przeciwko, udam się razem z tobą. - Idąc razem z towarzyszką dostrzegłem jeszcze jedną osobę która biegnie w kierunku owego placu - Ej! Czekaj! Możemy iść razem!
_________________
 
     
Mhrok 
Knight of Londinium~


Wiek: 25
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2206
Skąd: Biedastok
Wysłany: 2017-01-03, 14:59   

Zauważywszy, że wybrany przeze mnie plac jest już zajęty, zawróciłem i skierowałem się w stronę placu Rouge.
_________________


I'll say this not as a King, but as
a loyal knight. Anything to disturb
the King's peace will be crushed!
Clarent Blood Arthur!
MYukine Hakui:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Harumi Hasashi:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Leticia Forvedge:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kazuto Kirigaya (Eevee):
Karta Postaci
 
     
Did
#czasnaprzenosiny


Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 3013
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-01-03, 16:17   

IDĘ DO ROUGE D;
_________________
Daisy7 "no niestety jestem na nie, ale nie hejcę" 2k17

KP|Box|Bank|Galeria
 
     
Żądny zemsty cukiereczek 


Wiek: 28
Dołączył: 01 Sie 2016
Posty: 274
Skąd: Lublin
Wysłany: 2017-01-03, 17:03   

Crap! Crap! Crap! Znowu się spóźniłem. Ale wszystko spoko, jak na tę chwilę trzeba wybrać jeden z placów. Właściwie zostały tylko dwa. Dobra, idę do Vert.
_________________

Karta Postaci | BOX | Bank | Trofea
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2017-01-06, 13:30   

Grupa Vert (Natsumiro, Tyler Blackwood, Żądny Zemsty Cukiereczek)
Po dotarciu na plac weszliście do Café Cyclone. Punkówa w różowych włosach, która siedziała przy jednym ze stolików i popijając kawę, robiła coś na laptopie, powiedziała wam, że przyszła tu, ponieważ w domu wystrzeliło jej korki i na razie trwa jakaś awaria prądu na osiedlu, na którym mieszka.
- Jeśli zdobędziecie dla mnie trochę cukru do kawy, powiem wam, jak nazywa się moje osiedle - oznajmiła.

Grupa Bleu (CrystalSilver1, Ves)
Dotarliście do małego kiosku, gdzie sprzedawane są zdrapki i inne losy. Nagrodą za odgadnięcie szczęśliwej cyfry (w przedziale 1-7) jest kilogram super smacznej karmy dla elektrycznych Pokemonów, która mogłaby zwabić unikalnego Onixa. Zabawa nic nie kosztuje, więc może warto spróbować? Jeśli któryś z Was trafi w szczęśliwą cyfrę, dostaniecie Poke-jedzonko!

Grupa Magenta (Fay, Orange, Viviann Malesci)
Udało wam się dotrzeć do Centrum Pokemon. W budynku aż roi się od ludzi, których Pokemony zostały sparaliżowane. Co więcej, nikt nie wie, kto za tym stoi. Po prostu stworek bawił się na dworze i nagle opiekun patrzy, a ten już leży nieruchomo. Siostra Joy w ramach zabezpieczenia rozdaje wszystkim lek na paraliż, który wam też mógłby się w sumie przydać. Jednak aby go dostać, musicie zaopiekować się nowo wyklutymi trzema Sentretami, którymi pielęgniarka na razie nie ma czasu się zająć.

Grupa Rouge (Imala, Mhrok, Did)
Huhu, trafiliście do restauracji z sushi! Okazało się, że nie ma dzisiaj trzech pracowników i pozostali ledwo wyrabiają z przygotowaniem jedzenia dla gości. Jeśli im pomożecie, otrzymacie dwa wielkie magnesy. Może brzmi to głupio, ale podobno, jeśli się o nimi potrze, wytwarza się elektryczne pole, które przyciąga Pokemony z typem elektrycznym. Tak więc do roboty, niech każdy napisze, jak przygotowuje swój ulubiony rodzaj sushi.

Grupa Jaune (SayuriSagi, Cailinto, Dante Algieri)
Trafiliście do domu Trevora, czyli niesamowicie rozgadanego dzieciaka o dziwnej fryzurze.
- Ja też słyszałem o tym Elektryczym Onixie! - oznajmił entuzjastycznie. - Niestety jestem słaby w poszukiwaniach, ale za to świetnie fotografuję. Wy pewnie też chcielibyście dostać aparat, żeby móc udokumentować tego unikalnego Pokemona, kiedy go już złapiecie, prawda? Zgoda, dam wam moje cacuszko, ale pod warunkiem, że trochę mi pomożecie - dodał, podając wam następujące stroje: dla Sayuri wdzianko pokojówki, dla Cailinto lokaja, a dla Dantego szofera. - Przebierzcie się i jakoś zróbcie fajne pozy. Potrzebuję tych fotek do nowego numeru lokalnej gazety.

Grupa Centrico (Conan, Gwen Brown, Castiel)
W centralnym punkcie tego placu znajduje się Prism Tower. Wieża jest jednocześnie salą gimnastyczną, w której urzęduje lider specjalizujący się Pokemonami elektrycznymi. To się świetnie składa! Być może wie coś na temat unikalnego Onixa. Jednak, aby móc wejść do jego gymu, musicie wykazać się sprytem i cierpliwością poprzez... ułożenie puzzli (dziękujemy Mhrokowi na natchnienie ;d). Dla każdego po jednej układance (Conan, Gwen Brown, Castiel). Po jej ułożeniu trzeba zrobić SS w ramach dowodu i wkleić go tutaj.


Czas na odpis to jak zwykle 72h, a Ci, którzy go nie dadzą, wylatują. Niestety do tego etapu nie dotrwała Mintori, która nie dostaje niczego w ramach nagrody pocieszenia [*]
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
 
     
SayuriSagi 
The Mad King Of Goldy Pond


Wiek: 25
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 1975
Wysłany: 2017-01-06, 13:41   

Zaskoczona przyjmuję od fotografa strój, którym po rozłożeniu okazuje się być fartuszek pokojówki. Dla jakiej gazety facet potrzebuje takiego zdjęcia? Gdybym mogłam, to wolałabym nie zakładać tego ... czegoś na siebie, ale aparat nawet mógłby się naszej trójce przydać. Lekko wzdycham i odchodzę na bok, aby bez zdejmowania swojej sukienki ubrać to, co dostałam. Kiedy już jestem gotowa, staję koło chłopaków. Oby nagroda była tego jednak warta ...
_________________

Cleome Spinosa | Box | Bank | Trofea | Crystal Dollars | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek

Lucyfer
 
     
Fay 



Wiek: 31
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 892
Wysłany: 2017-01-06, 13:42   

Sporo sparaliżowanych pokemonów oraz pioruny z nieba? Czyżby to był Elektryczny Onix? -Bardzo chętnie zajmiemy się tymi pokemonami.- Powiedziałam i zerknęłam na swoich towarzyszy. Zaczęłam zajmować się jednym z nowo wyklutych Sentretów. Czyli nakarmienie i próba zabawienia czymś "pisklaka"? "Szczeniaka"? "Kociaka"? Chyba Szczeniak skoro to łasica. Chyba. Tak więc, zajmowałam się małym pokemonem przy okazji wypytując trenerów przebywających w Centrum Pokemon czy słyszeli coś o Elektrycznym Onixie, a przynajmniej czy wiedzą gdzie jest to miejsce w którym z którego wróciły sparaliżowane pokemony.
_________________
After all, it’s rude to talk about someone who’s listening.

Karta Postaci | BOX | Bank | Trofea
 
 
     
Imala 
ViniIm - naleśnik


Dołączyła: 04 Lis 2016
Posty: 813
Skąd: Okolice Białegostoku
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-01-06, 13:50   

Trafiliśmy do knajpki z sushi. No nieźle. Muszę się przyznać, iż nigdy nie jadłam sushi. Westchnęłam i podrapałam się po głowie.
-Nigdy jeszcze sushi nie jadłam, ale coś skombinuje!- wołam entuzjastycznie. Weszłam do kuchni, nałożyłam fartuch, związałam włosy w kucyk, umyłam ręce i wzięłam do przyrządzania czegoś w rodzaju Sashimi, mało wymagający rodzaj sushi i jedyny o jakim słyszałam... Zaczęłam od przygotowania ryżu. Cztery torebki wystarczą. Kiedy ryż był gotowy, wylałam wodę i poczekałam, aż trochę przestygnie. Dobrze się złożyło, że przywieźli dostawę śwież ryb. Postanowiłam wziąść łososia, moją ulubioną rybę. Wzięłam kilka plastrów, i ruszyłam do swojego miejsce pracy. Wzięłam tależę i uformowałam z nich małe pół kule, następnie pokroiłam łososia w plastry i położyłam je na ryżu. Wzięłam do tego wasabi i rzodkiew daikon. Przyrządziłam tak kilka porcji. Gotowe dania dałam kelnerom.
---
Nie znam się kompletnie na sushi ;-;. Wiem tylko tyle, że robi się to z ryżu i surowych ryb, meduz i tym podobnych...
_________________
Bohaterów zapamiętasz, ale legendy nie giną!
| Shadow |

 
     
Castiel 



Dołączył: 02 Sie 2016
Posty: 827
Wysłany: 2017-01-06, 14:17   

- Puzzle? No, pechowo dla tego lidera uwielbiam puzzle.

http://imgur.com/a/ZovI5
_________________
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2017-01-06, 14:29   

Salą... gimnastyczną? Rly? ;P

Żeby móc się czegokolwiek dowiedzieć od Clemonta, najpierw każde z nas musiało ułożyć jakieś puzzle. Jak to się miło składa, że ja uwielbiam puzzle. Z radością i zacieszem jak u małego dziecka zabrałam się do roboty. Nie zajęło mi to dużo czasu i po chwili mogłam się pochwalić GOTOWYM OBRAZKIEM.
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Black Lotus 
Ostatni dziedzic rodu Magów~



Wiek: 25
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1751
Wysłany: 2017-01-06, 14:33   

Sushi należy do jednego z moich ulubionych potraw. Co prawda nie mam sposobności robić go często, jednak jak już znajdę na to trochę czasu, potrafię zrobić ilość jak dla pułku wojska, dlatego ucieszyłem się, kiedy mogłem pomóc w jego przygotowaniu. I to w profesjonalnej kuchni! Zaczynam od wyjęcia wszystkich potrzebnych rzeczy: dorsza, ogórka, awokado, paluszki surimi, ananasa, łososia, sałatę, mango, szczypiorek, sezam, tuńczyka. No i oczywiście nie można zapomnieć o ryżu! Nim zajmuję się na początku. Opłukuję ziarenka aż do uzyskania krystalicznej wody, po czym zalewam nieco nad warstwę zboża i układam na gazie. Płaty ryb kładę na grillu, a w międzyczasie zajmuję się obróbką reszty składników. Owoce myję, obieram po czym kroję w cienkie słupki. Staram się kątem oka patrzeć na rybę, ażeby jej nie przesmażyć czy spalić, oraz na ryż, aby go nie spalić bądź przegotować. Kiedy ryba będzie już gotowa, przekładam ją na ręcznik papierowy, a następnie na stolnicę ażeby i również je pokroić w plastry. Ryż również odkładam na bok, ażeby sobie nieco odpoczął. Wszystkie składniki gotowe. Teraz dopiero zaczyna się zabawa. Biorę matę bambusową oraz kilkanaście płatów nori. Na wodorostach układam cieniutką warstewkę ryżu, po czym kładę na nich różne warzywa i ryby, a następnie zwijam. Ostatecznie mają powstać sushi w kombinacjach:
ab • dorsz / ogórek / awokado
ab • paluszki surimi / awokado
ab • dorsz / grillowany ananas / awokado
ab • łosoś / sałata / awokado
ab • surimi / sałata / mango / ogórek
ab • łosoś / awokado / sezam
ab • łosoś / mango / awokado
ab • tuńczyk / grillowany ananas / ogórek
Taka ogromna różnorodność w wyborze na pewno przypadnie gościom do gustu. Układam poszczególne zestawy na oddzielnych talerzyka, po czym staram się je udekorować, kładąc gdzieniegdzie bo ździebełku świeżego szczypiorku. Kiedy wszystko już będzie gotowe, daję znać kelnerom, że mogą wynosić świeżuteńkie sushi gościom.
_________________
~ Rin Tohsaka ~

"Fighting for others, but not yourself, is nothing but hypocrisy."

"Even if my life is full of hypocrisy, I'll keep on striving to be a hero of justice!"

?© kotlet barani




 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group -
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.