Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Forum zaktualizowane na wersję Sun&Moon
Autor Wiadomość
Daisy7 


Wiek: 22
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2016-12-04, 13:32   Forum zaktualizowane na wersję Sun&Moon
W związku z przejściem z bazy XY na SM, każdy musi zaktualizować swoją KP. Poniżej znajduje się spis wszystkich spraw związanych z SM, które zostały wprowadzone na Crystala. Na czerwono zaznaczyliśmy te najważniejsze. Pamiętajcie, by jak najszybciej zająć się aktualizacją swoich KP, bowiem za niezrobienie tego grozić będzie upomnienie, a jeśli sytuacja się powtórzy, zostaniemy zmuszone do wlepienia warna.

Oczywiście macie w końcu zielone światło, jeśli chodzi o zdobywanie nowych Pokemonów itp. ^^


Nowa baza
Oczywiście przechodzimy na bazę SM. Oznacza to, że teraz, sprawdzając informacje na temat wybranego stworka, musicie patrzeć na pokedex SM, a nie XY jak dotychczas. Jeśli chodzi o ataki, które Poki poznają przez lvl w SM, a w XY ich nie miały na danym poziomie, należy po prostu dopisać je swoim stworkom. Ot tak, za free *w*

Pokemony Alola Form
1. Został im poświęcony ten wątek, także życzę miłej lektury ^^
2. Przez najbliższe dwa miesiące nie wolno dawać Pokemonów z formą alola jako nagród w eventach (w tym jako nagrody w eventach u MG), w „Wymianach z Ann” nie może pojawić się specjalna wymiana pozwalająca na wymienianie w obrębie jednego gatunku (np. zwykły Rattata na Alola Rattatę) ani nie może być specjalnej strefy safari z Pokemonami z formą alola. Ma to zapobiec nagłemu rzuceniu się na nie i sytuacji, że po tygodniu połowa graczy ma alolańskie formy Poków, chociaż ich postacie nie widziały na oczy tego regionu ;p Rzecz jasna po dwóch miesiącach nie chcę widzieć, że wszyscy MG „nadrabiają straty” i organizują u siebie jakieś atrakcje, a nagrodami są alolańskie formy Poków dla wszystkich .-. Pokemony Alola Form mają być rzadkie :I

Umiejętności (aplauz dla Vesa i Keia ;*)
Nowe umiejętności zostały dodane do spisu, a starym, którym zmieniono znacznie, poprawiliśmy opisy (tutaj). Pamiętaj o dwóch ważnych sprawach:
- Jeśli Twój Pokemon posiadał umiejętność, która została zaktualizowana w SM (spis takich ablitek znajdziesz tutaj), musisz poprawić mu jej opis w skanie na nowy.
- Jeśli Twój Pokemon posiadał umiejętność, której w SM nie może już mieć, musisz mu ją zmienić na nową. Listę takich Poków znajdziesz tutaj.

TM, MT i HM
Wszystkie ataki z tych grup możecie zakupić na forum w "Markecie". Musicie jednak pamiętać, że jeśli chodzi o TMy i HMy, zostaliśmy z nimi na wersji XY/ORAS, ponieważ w SM całkowicie zlikwidowano HMy. Jak więc sobie poradzić ze sprawdzeniem, jakie ataki z tych trzech grup może potrafić stworek? Wchodzicie rzecz jasna na pokedex SM, wybieracie danego Pokemona i...
• TM szukacie w rubryczce "TM & HM Attacks"
• MT szukacie w rubryczce "Move Tutor Attacks"
• HM szukacie albo w "TM & HM Attacks", ponieważ niektóre z nich zamieniono na TMy (mianowicie: Fly, Surf, Waterfall), albo w "Transfer Only Moves", gdzie znajdują się pozostałe, dawne HMy (mianowicie: Cut, Strength, Rock Smash, Dive)
Pamiętajcie, że w przypadku, gdy Pokemon poznaj jakiś dawny HM przez poziom i tylko w ten sposób, wówczas nie możecie zakupić mu tego ataku w formie płytki, lecz musicie poczekać, aż nauczy się go na odpowiednim levelu.

Z-Moves
Wszystko na ich temat znajdziecie na samym dole tutaj.

Legendy
Nowe legendy z SM: Solgaleo, Lunala, Tapo Koko, Tapu Lele, Tapu Bulu, Tapu Fini, Necrozma, Magearna, Marshadow.
• Gracz ma możliwość wybrania specjalnej formy Magearny (Original Color), jeśli wykona poprawnie dodatkowe zadanie wyznaczone przez jego MG podczas łapania legendy.
• Solgaleo jest na forum oddzielną legendą. Rezygnujemy z Cosmoga i Cosmoem, których łapanie jest zabronione.
• Lunala jest na forum oddzielną legendą. Rezygnujemy z Cosmoga i Cosmoem, których łapanie jest zabronione.

Liderzy
Zrobiliśmy własnych alolańskich liderów na podstawie Island Trials. Spis macie na forum (tutaj), czekamy tylko na jakieś obrazki pieczątek.

Grand Trials
Na forum traktujemy ich jako "nadprogramowych liderów". To taki dodatek dla osób, które lubią walki ;) Pamiętajcie jednak, że do wyzwania elitarnej czwórki i championa z Aloli, wystarczy pokonać siedmiu zwyczajnych liderów z Aloli, a Grand Trials możecie pominąć. Spis macie na forum (tutaj).

Elitarna czwórka i champion
Spis gotowy tutaj.

Ultra Beasts
Wszystko na ich temat znajdziecie tutaj. Pamiętaj: każdy user może posiadać tylko jednego UB na postać.

Nowe przedmioty (aplauz dla Dafa ;* i Doda, bez którego pomoc doszłoby do strajku)
• Zaktualizowaliśmy opisy przedmiotów, którym pozmieniali znacznie w SM. Ich spis znajdziecie tutaj. Pominęliśmy te, których nie ma na forum, a więc: Power-cośki (np. Power Anklet), X-cośki (np. X Defense), a także jagódki, ponieważ jakoś ciulowo je pozmieniali i połowa by miała takie samo działanie (ogólnie nasza rozpiska lepsza i tego się trzymajmy). Jeśli jesteś Didem i Twój Latias trzyma Soul Dew, pamiętaj, aby zmienić w jego skanie opis tego itemu.
• Dodaliśmy również nowe przedmioty, których spis znajdziecie tutaj. Rzecz jasna oprócz takich fabularnych itemów (np. Bottle Cap).

Dodatkowe informacje dot. Indywidualnych Pokemonów:
• Salandit został dodany do listy Pokemonów, którym można zmienić płeć przy pomocy Femimascu.
• Aby Oricorio zmienił swoją formę, musi wypić odpowiedni nektar, który zdobyć możecie w przygodzie, łowisku lub kopalni. Podczas walki nie można zmieniać formy Oricorio.
• Forma ewolucji Rockruffa zależy od pory doby. Jeśli zdobył 25lvl w przygodzie, w ciągu dnia, zmienia się w Midday Form, a jeżeli w ciągu nocy, zmienia się w Midnight Form. Formy nie da się się później zmienić w żaden sposób.
• Wishiwashi do 19lvl (włącznie) posiada Solo Form, natomiast na 20lvl zmienia się w School Form. Jednak nie na stałe. Kiedy ma mniej niż 25% HP, znów wraca do formy Solo, ale wystarczy go uzdrowić, aby miał ponad 25%, i stanie się z powrotem formą School.
• Silvally’ego nie traktujemy jako legendy, lecz zwyczajnego Pokemona, który po prostu jest silny i bardzo rzadki (coś jak pseudo-legenda). Aby miał wybraną przez nas formę, musi trzymać odpowiednią Memory (wszystkie są w spisie itemów do trzymania). Po zabraniu Memory stworkowi, wraca on do normalnej formy. Podczas walki nie można zmieniać formy Silvally’ego.
• Gdy HP Miniora spada poniżej połowy, zmienia się w Core Form (kolorki Core Form są randomowe i nie różnią się od siebie niczym oprócz wyglądu). Jeżeli HP wzrośnie do min. 50% HP, stworek przybiera Meteor Form. W Meteor Form jest odporny na zmiany statusów.
• Zrezygnowaliśmy z Ash’s Pikachu, czyli Pikaczów w czapce. Przeznaczony dla niego Z-Move 10,000,000 Volt Thunderbolt jest dostępny dla każdego Pikachu, który trzyma Pikanium Z i zna Thunderbolt.
• Zrezygnowaliśmy z Ash’s Greniniji. Jeśli MG chce, by jego gracz posiadał Greninję w nowej wersji, może mu na to pozwolić (oczywiście po wykonaniu jakiegoś zadanka czy coś), ale tylko pod warunkiem, że zmianom ulegnie wyłącznie wygląd. Przykładowo żadnego zwiększania statystyk czy specjalnych ruchów, których normalnie Greninja nie może umieć. MG może traktować takiego Greninję jako nieco ulepszonego pod względem statystyk, ale tylko i wyłącznie w przygodzie. Poza grą żabka ma siłę taką samą jak zwyczajne Greninje i różni się od nich jedynie wyglądem.


Hiper uber wielka prośba!
Rzucił się napis w oczy, co? XD To dobrze, bo mam taką prośbę do wszystkich Crystalowiczów, żeby pisali w tym wątku, jeśli zauważą, że coś ważnego z SM nie zostało wprowadzone na forum bądź w ogóle tego nie omówiliśmy. I jeszcze, jeśli zauważycie na forum w jakimś wątku jakąkolwiek niezgodność (np. jest napisane, że bazujemy na XY zamiast SM), dawajcie tu znać, bo wielce prawdopodobne, że mogłam takie małe kruczki przegapić.1. Nie ustaliliśmy jeszcze kwestii dot. form Zygarde, a także czekamy na obrazki pieczątek, które dostawać będziecie za pokonanie alolańskich liderów. Obydwie sprawy będziemy omawiać tutaj, żeby w tym wątku nie robić zbędnego bałaganu.
2. Jeśli macie jakieś pytania lub coś wydaje Wam się niejasne, śmiało pytajcie w tym wątku.
3. Wątek będzie oznaczony jako "ważne ogłoszenie" przez tydzień.
4. Walki rozpoczęte przed pojawieniem się tego postu zostaną poprowadzone do końca według starych zasad i movesetów Pokemonów.
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
Ostatnio zmieniony przez Daisy7 2016-12-12, 19:26, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
Keisuke 
Mało Ambitny


Wiek: 23
Dołączył: 26 Kwi 2016
Posty: 2863
Wysłany: 2016-12-04, 16:26   

Ja to w sumie chciałem zapytać co z liderami. W sensie movesety/poksy, no te zmiany.
_________________

KP | Box | Bank | Trofea

Inspiration by A'la Matias
 
     
Daisy7 


Wiek: 22
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2016-12-04, 16:44   

Ale w sensie że jacy liderzy?
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
 
     
Keisuke 
Mało Ambitny


Wiek: 23
Dołączył: 26 Kwi 2016
Posty: 2863
Wysłany: 2016-12-04, 16:46   

Nasi Kryształowi, wiesz...wspaniała dziewiątka...Ci nasi na forumie, tutaj...skąd się wzięła ich nazwa Crystal Leaders, bo jestem jednym z nich, a przy okazji modem od tegóż działu, więc wypadałoby się dowiedzieć, czy nasi wielcy obrońcy, mogą zmienić skład pod pokemony z VII generacji.
_________________

KP | Box | Bank | Trofea

Inspiration by A'la Matias
 
     
Daisy7 


Wiek: 22
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2016-12-04, 17:16   

A, że Ci... No tak, musiałam o czymś zapomnieć @.@ A więc tak, Crystalowi liderzy mają prawo zmienić swoje składy. I to tak w 100%, a więc mogą dać zupełnie nowe Pokemony. Macie na to miesiąc. Po tym czasie niestety nie będzie można już edytować starego teamu. Nowe składy wrzucajcie do tego wątku (tylko w całości, a nie w częściach ;-;).

Nowe zasady dla liderów:
- Liderzy nie mogą posiadać Pokemonów niepasujących do ich gatunku (przykładowo: lider od Poków skrzydlatych nie może mieć Vulpixa) ani jakichkolwiek stworka legendarnego. Ultra Beasts dostępne są wyłącznie dla trzech ostatnich liderów (siódmego, ósmego i dziewiątego), aczkolwiek żaden lider nie może mieć więcej niż jednego UB w swoim składzie.
- Z-Crystals dostępne są od lidera trzeciego wzwyż. Lider trzeci i czwarty mogą mieć po jednym Pokemonie posiadającym jakikolwiek Z-Crystal, lider piąty i szósty po dwa, natomiast siódmy, ósmy i dziewiąty po trzy. Rzecz jasna należy pamiętać, że nie mogą być to dwa bądź trzy te same Z-Crystals.

Walki rozpoczęte na starych składach będą doprowadzone na nich do końca!
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
Ostatnio zmieniony przez Daisy7 2016-12-08, 19:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 21
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-12-05, 23:51   

Jak można to można. Co mi szkodzi...lubię zmiany!
Gliscor

Ataki: Endure, Aqua Tail, Iron Tail, Sky Attack, Counter, Stone Edge, Double Team, Earthquake, Hyper Beam +Aerial Ace
Umiejętność: Hyper Cutter - Uniemożliwia obniżenie ataku Pokemona.
Trzyma: Weakness Policy - Kiedy pokemon zostanie uderzony superefektywnym atakiem, jego atak i specjalny atak zostają zwiększone o dwa poziomy (20%). Działa tylko raz

Flygon

Ataki: Hyper Beam, Rock Slide, Supersonic, Earthquake, Dragon Rush, Draco Meteor, Toxic, Mimic, Fire Blast +Aerial Ace
Umiejętność: Levitate - Ataki typu ziemnego, zdolność Arena Trap oraz ataki Spikes, Toxic Spikes, Sticky Web, Rototiller, Electric Terrain, Grassy Terrain i Misty Terrain nie oddziałują na Pokemona posiadającego tę umiejętność.
Trzyma: Scope Lens - Zwiększa częstotliwość uderzeń krytycznych o 1 (12,5%).


Braviary

Ataki: Brave Bird, Leer, Bulk Up, Toxic, Double Team, Rock Slide, Sky Attack, Zen Headbutt, Shadow Claw +Aerial Ace
Umiejętność: Keen Eye - Celność Pokemona nie może zostać obniżona.
Trzyma: Leftovers - co turę leczy 1/16 maksymalnego HP pokemona.


Scizor

Ataki: Hidden Power(ice), Fury Cutter, Leer, Hyper Beam, Sandstorm, Night Slash, Mimic, Giga Impact, Toxic + Aerial Ace
Umiejętność: Technician - Moc ataków Pokemona o sile bazowej równej lub mniejszej niż 60 jest zwiększana o 1,5 raza.
Trzyma: Rocky Helmet - Pokemon trzymający zadaje obrażenia (o wartości 1/6 max. HP wroga) przeciwnikowi przy każdym fizycznym ataku wrogiego pokemona.


Talonflame

Ataki: Flare Blitz, Growl, Flame Charge, Bulk Up, Fire Blast, Heat Wave, Will-O-Wisp, Giga Impact, Protect + Aerial Ace
Umiejętność: Flame Body - Przy fizycznym kontakcie istnieje 30% szans na podpalenie przeciwnika
Trzyma: Wise Glasses - zwiększa siłę ataków specjalnych o 10%


Vivillon

Ataki: Solar Beam, Psybeam, Sleep Powder, Poison Powder, Double Team, Hurricane, Hyper Beam, Giga Impact, Energy Ball +Aerial Ace
Umiejętność: Compound Eyes - Pokemon ma zwiększoną celność o 30%
Trzyma: Shell Bell - Za każdym razem, gdy Pokemon trzymający ten przedmiot zada obrażenia, leczy mu 1/8HP od zadanych obrażeń.

_________________

------------
  
 
     
Daisy7 


Wiek: 22
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2016-12-08, 19:50   

Viv - Twój nowy skład został zaktualizowany (zmieniłam tylko płeć Braviary'ego na samca, bo nie może być samiczką).


Nowe zasady dla liderów:
- Liderzy nie mogą posiadać Pokemonów niepasujących do ich gatunku (przykładowo: lider od Poków skrzydlatych nie może mieć Vulpixa) ani jakichkolwiek stworka legendarnego. Ultra Beasts dostępne są wyłącznie dla trzech ostatnich liderów (siódmego, ósmego i dziewiątego), aczkolwiek żaden lider nie może mieć więcej niż jednego UB w swoim składzie.
- Z-Crystals dostępne są od lidera trzeciego wzwyż. Lider trzeci i czwarty mogą mieć po jednym Pokemonie posiadającym jakikolwiek Z-Crystal, lider piąty i szósty po dwa, natomiast siódmy, ósmy i dziewiąty po trzy. Rzecz jasna należy pamiętać, że nie mogą być to dwa bądź trzy te same Z-Crystals.
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
Ostatnio zmieniony przez Daisy7 2016-12-08, 19:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Daisy7 


Wiek: 22
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2016-12-12, 19:25   

Okey misie, mam nadzieję, że wszyscy, a przynajmniej większość z Was poaktualizowała już sobie KP. Jeśli nie to zróbcie to jak najprędzej. Ostateczny czas daję Wam do końca tego roku. W styczniu za niezaktualizowaną KP będzie można "zarobić" ostrzeżenie słowne, a z czasem nawet warna :<

I przypominam liderom o możliwości zmiany składu ~
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
 
     
Ves 
twenty one arceusesWiek: 18
Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 282
Wysłany: 2016-12-21, 16:53   

Z ostatniej chwili! Drogie adminki!

Okazuje się, że Type:Null koliduje z bonusem comiesięcznym, ponieważ Type:Null nie posiada Egg Moves, a pewien użytkownik poruszył ten temat i nie wiem, czy ze stworkiem tym będą specjalne środki zastosowane, czy pokemon czerpie bonus tylko z poziomu.
_________________

|-/

don't you dare
to ever care


σѕσвιѕту вαттℓє тнємє

 
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 26
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-12-21, 17:12   

Ale zdajesz sobie sprawę, że comiesięczny bonusowy atak przeznaczony jest dla 1 stworka, a nie wszystkich, jakie posiada dany gracz? Pytam tak na wszelki wypadek ;P
Poza tym jest cała masa pokemonów, które nie posiadają EM i nie mają z tego tytułu jakichś dodatkowych bonusów.
Ogólnie zasada jest taka - jak jest taka możliwość i chcesz jakiemuś konkretnemu stworkowi dopisać wybrany atak w ramach bonusu to po prostu sobie dopisujesz. Przeważnie w KP ludzie tworzą sobie takie spisy co, komu i którego miesiąca dopisują. Jeśli jednak chcesz dopisać jakiś atak, np. nawet temu Type:Null, ale okazuje się że nie ma takiej możliwości, no to sorry, ale niestety musisz sobie wybrać innego stworka, którego uszczęśliwisz bonusowym atakiem. A jak ktoś ma tylko 1 poka i to akurat takiego, co nie ma mu co dopisać w ramach bonusu? Tym bardziej sorry, ale wtedy bonus tak jakby przepada.
Nie wiem czy bardzo poplątałam, ale chyba czaisz o co chodzi xD
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Ves 
twenty one arceusesWiek: 18
Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 282
Wysłany: 2016-12-21, 17:37   

Tak, czaję, dziękuję. XD
_________________

|-/

don't you dare
to ever care


σѕσвιѕту вαттℓє тнємє

 
 
     
SayuriSagi 
The Mad King Of Goldy Pond


Wiek: 22
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 1975
Wysłany: 2016-12-22, 17:03   

No to lekko zmienię skład.


Shiny Absol

Typ
Ataki
Perish Song, Future Sight, Superpower, Double Team, Dark Pulse, Thunder, Fire Blast, Swagger, Water Pulse, Attract, Sandstorm, Hone Claws
Umiejętność
Justified - Zwiększa atak Pokemona o jeden poziom, gdy zostanie on trafiony ruchem typu Dark.
Trzyma
Safety Goggles - Chroni pokemona od obrażeń wywołanych zmianą pogody i ataków polegających na rozsypaniu proszku (np. Sleep Powder).

Incineroar

Typ
Ataki
Darkest Lariat, Blast Burn, Toxic, Cross Chop, Outrage, Double Team, Earthquake, Rest, Sleep Talk, Swagger, Flame Charge
Umiejętność
Intimidate - Kiedy Pokemon wchodzi do walki, siła ataków przeciwnika spada o jeden poziom. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie słabszych Pokemonów maleje o 50%.
Trzyma
Firium Z - Z-Crystal potrzebny do podrasowania ataków ognistych przez Inferno Overdrive.

Sylveon

Typ
Ataki
Moonblast, Misty Terrain, Dazzling Gleam, Wish, Detect, Shadow Ball, Double Team, Toxic, Dig, Yawn, Retaliate
Umiejętność
Cute Charm - Przy fizycznym kontakcie istnieje 30% szans na zauroczenie przeciwnika przeciwnej płci. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, prawdopodobieństwo spotkania Pokemona przeciwnej płci wynosi 66,6%.
Trzyma
Leftovers - co turę leczy 1/16 maksymalnego HP pokemona.

Luxray

Typ
Ataki
Toxic, Discharge, Rest, Signal Beam, Superpower, Headbutt, Night Slash, Ice Fang, Thunder Fang, Double Team, Sleep Talk
Umiejętność
Intimidate - Kiedy Pokemon wchodzi do walki, siła ataków przeciwnika spada o jeden poziom. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie słabszych Pokemonów maleje o 50%.
Trzyma
Shell Bell - Za każdym razem, gdy Pokemon trzymający ten przedmiot zada obrażenia, leczy mu 1/8HP od zadanych obrażeń.

Liepard

Typ
Ataki
Play Rough, Swagger, Yawn, Seed Bomb, Copycat, Dark Pulse, Dream Eater, Shadow Claw, Aerial Ace, Double Team, Toxic, Hone Claws
Umiejętność
Limber - Pokemon nie może zostać sparaliżowany.
Trzyma
Rocky Helmet - Pokemon trzymający zadaje obrażenia (o wartości 1/6 max. HP wroga) przeciwnikowi przy każdym fizycznym ataku wrogiego pokemona.

Zangoose

Typ
Ataki
Close Combat, X-Scissors, Ice Beam, Toxic, Giga Drain, Mega Punch, Double Team, Disable, Rock Slide, Swagger, Thunderbolt, Hone Claws
Umiejętność
Immunity - Pokemon nie może zostać zatruty
Trzyma
Ring Target - Blokuje wszystkie właściwości typu.
_________________

Cleome Spinosa | Box | Bank | Trofea | Crystal Dollars | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek

Lucyfer
  
 
     
Black Lotus 
Ostatni dziedzic rodu Magów~Wiek: 22
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1751
Wysłany: 2016-12-22, 21:03   

Oto mój zmieniony skład:

Cytat:
Sudowoodo

Ataki: Wood Hammer, Sandstorm, Head Smash, Fire Punch, Thunder Punch, Ice Punch, Rollout
Double-Edge, Wood Hammer, Sandstorm, Fire Punch, Stone Edge, Rock Tomb, Thunder Punch
Umiejętność: Rock Head - Pokemon nie otrzymuje obrażeń przy atakach obosiecznych (typu Double-Edge).
Trzyma: Smooth Rock - przedłuża długość burzy piaskowej wywołanej przez Sandstorm oraz przez zdolność Sand Stream z 5 do 8 tur.

Cytat:
Shiny Roserade

Ataki: Grassy Terrain, Giga Drain, Toxic, Venoshock, Water Sport, Magical Leaf, Venom Dranch + Grass Knot
Umiejętność: Poison Point - Przy kontakcie fizycznym istnieje 30% szans na zatrucie przeciwnika.
Trzyma: Black Sludge - Jeśli pokemon trzymający posiada typ lub podtyp trujący, leczy 1/16 maksymalnego HP co turę. Jeśli pokemon trzymający ma typ inny od trującego, traci 1/8 maksymalnego HP co turę. Nie zadaje obrażeń, jeśli pokemon ma zdolność Magic Guard.

Cytat:
Torterra

Ataki: Double Team, Earthquake, Synthesis, Sand Tomb, Stone Edge, Swords Dance, Wood Hammer + Grass Knot
Umiejętność: Shell Armor - Blokuje ciosy krytyczne przeciwnika.
Trzyma: Grip Claw - Każdy atak-pułapka (np. Bind, Wrap, Fire Spin) pokemona ma zapewnioną długość maksymalną [5 tur].

Cytat:
Decidueye

Ataki: Energy Ball, Nasty Plot, Sunny Day, Solar Beam, Shadow Ball, Double Team, Ominous Wind + Grass Knot
Umiejętność: Long Reach - Pokemon, używając ruchów, które powinny mieć kontakt fizyczny z przeciwnikiem, nie mają go.
Trzyma: Wise Glasses - Zwiększa siłę ataków specjalnych o 10%.

Cytat:
Shiny Florges

Ataki: Calm Mind, Light Screen, Psychic, Hidden Power (Fire), Moonblast, Wish, Magical Leaf + Grass Knot
Umiejętność: Flower Veil - Chroni przed obniżeniem statystyk Pokemonom typu trawiastego w grupie.
Trzyma: Pixie Plate - Podnosi moc ataków typu wróżkowego o 20%. Jeśli przedmiot jest trzymany przez Arceusa, zmienia jego typ na wróżkowy.

Cytat:
Shiny Breloom

Ataki: Sky Uppercut, Force Palm, Swords Dance, Power-Up Punch, Drain Punch, Spore, Counter + Grass Knot
Umiejętność: Poison Heal - Kiedy Pokemon jest zatruty, na koniec każdej tury odzyskuje 1/8 maksymalnego HP, zamiast je tracić.
Trzyma: Toxic Orb - Na koniec każdej tury pokemon trzymający ten przedmiot otrzymuje status ciężkiego zatrucia [badly poisoned]
_________________
~ Rin Tohsaka ~

"Fighting for others, but not yourself, is nothing but hypocrisy."

"Even if my life is full of hypocrisy, I'll keep on striving to be a hero of justice!"

?© kotlet barani
  
 
 
     
Daisy7 


Wiek: 22
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2016-12-25, 00:15   

Wasze składy zostały zaktualizowane ^^ Zostawiłam jeszcze dawne teamy ukryte w komendzie "spoiler", gdyż widzę, że aktualnie trwają jakieś pojedynki z Wami jako liderami. Potem je usunę ~

Wgl tak rozkminiałam, jaką roślinę przypomina mi Decidueye i tak stwierdziłam, że chyba świerk.
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 26
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-12-25, 18:33   

Też sobie nieco zmienię skład:

Bouffalant

Ataki:
Attract, Smart Strike, Swords Dance, Megahorn, Earthquake, Rock Tomb, Poison Jab, Iron Head, Stomp, Outrage, Sleep Talk, Stone Edge, Aerial Ace, Double Team, Headbutt, Protect, Superpower, Zen Headbutt, Surf + Wild Charge
Umiejętność:
Soundproof - Pokemon jest odporny na ataki dźwiękowe.
Trzymany przedmiot:
Normalium Z - Z-Crystal potrzebny do podrasowania ataków normalnych przez Breakneck Blitz.

Zebstrika

Ataki:
Protect, Shock Wave, Flame Charge, Spark, Discharge, Stomp, Agility, Thunderbolt, Double Team, Double Kick, Take Down, Sleep Talk, Signal Beam, Thunder Wave, Attract, Facade, Magnet Rise, Rock Smash, Bounce + Wild Charge
Umiejętność:
Sap Sipper - W przypadku trafienia ruchem typu Grass, Pokemon nie otrzymuje żadnych obrażeń, a jego atak zostaje podwyższony o jeden poziom.
Trzymany przedmiot:
Magnet - Podnosi moc ataków typu elektrycznego o 20%.

Rapidash

Ataki:
Poison Jab, Megahorn, Swift, Flame Charge, Fire Spin, Agility, Inferno, Flamethrower, Flare Blitz, Sunny Day, Flame Wheel, Iron Tail, Heat Wave, Sleep Talk, Attract, Solar Beam, Protect, Hypnosis, Drill Run + Wild Charge
Umiejętność:
Flame Body - Przy fizycznym kontakcie istnieje 30% szans na podpalenie przeciwnika.
Trzymany przedmiot:
Shell Bell - za każdym razem, gdy pokemon otrzymuje obrażenia, leczy 1/8HP od otrzymanych obrażeń.

Mudsdale

Ataki:
Bulldoze, Double Kick, Toxic, Protect, Earthquake, Sandstorm, Focus Blast, Body Slam, Swagger, Rock Tomb, Attract, Hidden Power* (Ice), Mud Sport, Counter, Rest, Low Sweep, Iron Defense, Magnitude, Facade
Umiejętność:
Stamina - Gdy pokemon zostaje uderzony jakimś atakiem, jego obrona wzrasta o jeden stopień (10%).
Trzymany przedmiot:
Darkinium Z - Z-Crystal potrzebny do podrasowania ataków mrocznych przez Black Hole Eclipse.

Girafarig

Ataki:
Crunch, Confusion, Agility, Dazzling Gleam, Double Hit, Attract, Psybeam, Toxic, Thunderbolt, Earthquake, Protect, Secret Power, Double Kick, Iron Tail, Signal Beam, Sleep Talk, Shadow Ball, Energy Ball, Shock Wave
Umiejętność:
Early Bird - Pokemon w czasie walki śpi o połowę krócej, niż spałby normalnie.
Trzymany przedmiot:
Rocky Helmet - Pokemon trzymający zadaje obrażenia (o wartości 1/6 max. HP wroga) przeciwnikowi przy każdym ataku wrogiego pokemona.

Gogoat

Ataki:
Earthquake, Vine Whip, Razor Leaf, Attract, Energy Ball, Sleep Talk, Bulldoze, Solar Beam, Synthesis, Aerial Ace, Iron Tail, Leech Seed, Rock Slide, Sunny Day, Facade, Protect, Take Down, Rollout, Dig + Wild Charge
Umiejętność:
Sap Sipper - W przypadku trafienia ruchem typu Grass, Pokemon nie otrzymuje żadnych obrażeń, a jego atak zostaje podwyższony o jeden poziom.
Trzymany przedmiot:
Flyinium Z - Z-Crystal potrzebny do podrasowania ataków latających przez Supersonic Skystrike.


*nie jestem pewna, czy to ja wybieram typ przy Hidden Power, czy jak to działa xD
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król LewDesign by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.