Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
~ LINK START!
Autor Wiadomość
Miszka 
Space Diva


Wiek: 30
Dołączyła: 24 Mar 2017
Posty: 19
Wysłany: 2017-05-26, 18:33   


    Link do KP: BURN, BABY, BURN.
    Imię: Leandriel Sabrae
    Gatunek: Moltres
    Kraina, miasto: Thedas! :'D Chyba, że wolisz to jakoś inaczej rozegrać? Ja się na wszystko zgadzam.
    Data rozpoczęcia przygody: Jakoś tak w momencie kiedy Szarzy Strażnicy zaczęli zbierać chętnych do brudnej roboty.
    Cel/e: Jej życie jest smutne, puste i nie bardzo wie co dzieje się obecnie na świecie, poza tym, że ktoś choruje na jakąś tam zarazę. Generalnie w Wieży plotki i informacje są na wagę złota, jako że Templariusze wolą nie pobudzać wyobraźni uwięzionych. Tak to zapewne chciałaby pomóc jak tylko może!
    Przejdźmy jednak do tego, co wie na pewno - chce opuścić to okropne miejsce, aczkolwiek legalnie jest to nie do osiągnięcia (a przynajmniej tak się jej wydaje). Po cichu planuje zwiać, ale jednak cos ją powstrzymuje.
    Pragnie odnaleźć swoją Blaszkę i dowiedzieć się dlaczego ją zdradziła i porzuciła, bo nie oszukujmy - to co się stało Leandriel uznała za wbicie ostrza w plecy. Po Jowanie być może się tego spodziewała...
    Skoro już tu jest, w tej Wieży, to pragnie doskonalić swoje umiejętności. Bo co innego ma robić? Coś tam słyszała, że Irving ma co do niej pewne plany, ale jeszcze nie wie jakie. (Oby nie było to nic złego!)
    Towarzysz: Obecnie... brak. Kiedyś miała tę zgraję świrniętych przyjaciół. Jowan, wiecznie narzekający, smutny i przerażony odwlekanym sprawdzianem magicznych umiejętności. Blanche, ponoć należąca do samej szlachty, uwielbiająca zgrywać się z głównodowodzącego Templariuszy. I oczywiście Anders, straszny śmieszek i zaczepą. O dużym uroku osobistym, khem. Może kiedyś ich jeszcze spotka? Kto wie.
    Rywal: Raczej brak. Leandriel nie szuka zwady. Albo jest coś o czym nie chce mówić. (Wiadomo, Templariusze nie są zbyt mili. No, nie wszyscy, ale...)
    Fakemony?: Nie, fuj.
    Czego oczekujesz od gry: Żeby sprawiała nam jak największą przyjemność i żebyśmy mogli dać upust naszym fandomowym upodobaniom. :'D
    Ewentualne prośby*: Wrzucaj do gry kogo tylko zechcesz. Kanoniczne postaci z Dragon Age jak najmilej widziane, ze Skyrima i Pokemonów też! Ugramy to tak, że będzie zaj... OSOM. :'D
    Inne uwagi*: Miałam Ci rozpiskę zrobić co chcę dalej w historii, ale postanowiłam, że oddam los postaci w Twoje ręce. W tym momencie jest sporo możliwości, bo generalnie planowałam pojawienie się kolesia od Szarych Strażników w Wieży (DuncanomgTHATFEELS), ale to nie jest obowiązkowe. Wiesz, Leandriel z całą przyjemnością zostanie Szaraczkiem, ale równie dobrze może być zwyczajnym zbiegiem, może wpleść się w jakieś przypadkowe wydarzenia, stracić kontrolę, być towarzyszem Szarego Strażnika, iść na swoją własną misję na przekór wszystkiego itp. itd. Pokieruj niezdecydowaną Szinką, zrób z Leandriel kogoś. ;_;

    PS PS PS Jak wspominałam w PW na koniec historii, niech Blanche/ Blaszka będzie Rocketsem. SAD STORY.jpg
_________________
Multikonto Szinki z błogosławieństwem administratorek. <'3
 
     
Mhrok 
Knight of Londinium~


Wiek: 25
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2206
Skąd: Biedastok
Wysłany: 2017-05-26, 20:25   

Dragon Age, Skyrim i Pokemony w jednej grze? To tutaj może nie pójść dobrze? :v
Oczywiście przyjęta ;)




_________________


I'll say this not as a King, but as
a loyal knight. Anything to disturb
the King's peace will be crushed!
Clarent Blood Arthur!
MYukine Hakui:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Harumi Hasashi:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Leticia Forvedge:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kazuto Kirigaya (Eevee):
Karta Postaci
  
 
     
Lucyfer 
Multikonto SayuriSagi


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Maj 2017
Posty: 42
Wysłany: 2017-06-19, 20:21   

Widzę, że masz zapełnione miejsca na Poke-przygody, ale i tak spróbuję.

Link do KP: KLIK!
Imię: Lucyfer
Gatunek: Spaczony Darkrai (wyglądam bardziej jak człowiek - opis wyglądu)
Kraina, miasto: Newmoon Island w Sinnoh
Data rozpoczęcia przygody: Niech będzie lato
Cel/e:
Przemienić cały świat w nieskończony koszmar
- pokonać Arceusa i pozostałe Legendy (w miarę logicznej kolejności - w sensie najpierw te najsłabsze, a dopiero potem silniejsze)
- zebrać Armię Zła (moich sług)
- zdobyć ogromną siłę
W trakcie na pewno pojawią się jeszcze jakieś mniejsze cele
Towarzysz: Na początku wykluwający się właśnie Charmander, potem spróbuję zdobyć kolejnych niewolników
Rywal: W sumie cały świat (poza Giratiną i Ultra Beasts, których mam zamiar wykorzystać - o tych ostatnich wpierw muszę się dowiedzieć, że istnieją)
Fakemony? W sumie mogą być, ale niech te Fake-legendy nie mają tego statusu w przygodzie (niech nie będą legendami)
Czego oczekujesz od gry: Niech będzie fajna.
Ewentualne prośby*: Skoro gram jako Pokemon i tak naprawdę nie korzystam z reszty forum, to czy jest szansa, abym mogła nauczyć się ruchów, których normalnie Darkrai nie poznaje? A także czy mogę z czasem nauczyć się jakiś nowych umiejętności? (czy nie przeginam?)
Inne uwagi*: Chyba brak.
 
     
Black Lotus 
Ostatni dziedzic rodu Magów~



Wiek: 25
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1751
Wysłany: 2017-06-20, 13:55   

Gra dosyć ambitna i z celem, który na pewno nie zostanie szybko spełniony.. Zobaczymy, co z tego wyniknie ;)
Przyjęta!




_________________
~ Rin Tohsaka ~

"Fighting for others, but not yourself, is nothing but hypocrisy."

"Even if my life is full of hypocrisy, I'll keep on striving to be a hero of justice!"

?© kotlet barani




 
 
     
Yuu
Multi Kyuu


Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 89
Wysłany: 2017-06-26, 22:36   

Link do KP: KLIK!
Imię i nazwisko: Yuuji Aikawa
Kraina, miasto: Unova, Castelia
Starter: Rockruff
Data rozpoczęcia przygody: musi być konkretna? ;-; Lato 2017 może być? xD
Cel/e: Nie zginąć z głodu. Odrobić pieniądze za kradzionego Rockruffa. Może nawet jakąś odznakę zdobyć? - Usamodzielnić się do tego stopnia, żeby móc całkowicie odciąć się od rodziców.
Towarzysz: -
Rywal: -
Dodatkowy ekwipunek*: -
Sceny 18+? Mogą być, byle nie jakieś szczegółowe.
Fakemony? Pasi.
Ulubione typy? Latający, Normalny - ale lubi w zasadzie wszystkie z wyjątkiem tych znienawidzonych
Znienawidzone typy? Robaki, Wróżki
Ulubione 10 Pokemonów: Lycanroc, Lapras, Staraptor, Serperior, Typhlosion, Decidueye, Mightyena, Talonflame, Furret, Nidoran F
Czego oczekujesz od gry: Kim ja jestem, żeby wymagać ;-; Żeby walki nie trwały wieczność, może.
Ewentualne prośby*: Rockruff bardzo chce ewoluować w Midday Lycanroca. Bardzo. BARDZO.
Inne uwagi*: Gwiazdki opisz ;|
 
     
Mhrok 
Knight of Londinium~


Wiek: 25
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2206
Skąd: Biedastok
Wysłany: 2017-06-26, 22:45   

Świetna wciągająca fabuła! Wspaniale opisane postaci (zwłaszcza rodzice Yuuji'ego)! No po prostu aż wstyd nie przyjąć takiej gry!
Przyjęta! ;3




_________________


I'll say this not as a King, but as
a loyal knight. Anything to disturb
the King's peace will be crushed!
Clarent Blood Arthur!
MYukine Hakui:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Harumi Hasashi:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Leticia Forvedge:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kazuto Kirigaya (Eevee):
Karta Postaci
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2017-07-15, 13:12   

Link do KP: proszę bardzo ;*
Imię i nazwisko: Charlie Ville
Kraina, miasto: Kalos, Aquacorde Town
Starter: Espurr imieniem Choko (masz to czytać Szoko ;-;)
Data rozpoczęcia przygody: zakładając, że wybył zaraz po 19 urodzinach, to niech będzie początek września, może 1 IX? dzieci niech idą do szkoły huhu!
Cel/e: w sumie jakiegoś takiego głównego to chyba nie ma, nawiał z domu, żeby raz na zawsze odciąć się od fałszywej familii, nie zastanawiając się, co będzie dalej. póki co musi podróżować jako kolekcjoner, żeby zarobić hajs, bo bez niego trudno przeżyć. nie marzy o byciu sławnym kolekcjonerem czy coś w tym stylu. CARPE DIEM!
Towarzysz: na razie brak, ale mam już trzy fajne lasie, które możesz mi wprowadzić, czy to jako stałe towarzyszki, czy bardziej epizodyczne: ruda piękność, curly piękność, hipsterka
Rywal: póki co brak?
Dodatkowy ekwipunek*: brak
Sceny 18+? no sama nie wiem... ja to raczej się w takie rzeczy nie bawię... JEDZIEM Z TYM KOKSEM!
Fakemony? nope
Ulubione typy? em... nie mam, w każdym znajdzie się jakiś fajny jak i głupi stworek
Znienawidzone typy? zdecydowanie najmniej fajnych Poków jest wśród owadów, stalowych, kamiennych i ziemnych
Ulubione 10 Pokemonów: pls, nope xD dawaj mi to, co Ci wpadnie do głowy ^^
Czego oczekujesz od gry: żeby pomimo moich zapewne nie najczęstszych odpisów, trzymała jakieś tempo, tzn. bez rozdrabniania się, że jeden fabularny dzień potrwa 10 stron przygody ;;
Ewentualne prośby*: 1. Jeśli będziesz dawał NPC wyglądy, to żeby nie były takie arty typowo anime, tylko bardziej realnie wyglądające. Takie jak mam w KP albo u tych lasek z sekcji "towarzysze".
2. Żadnych dżapan imion, nazwisk, czegokolwiek .-. Angielskie, pls. Ewentualnie inne jak jakiś obcokrajowiec ;d
3. Przyjmij mnie, bober
Inne uwagi*: 1. Nie jestem fanem ścianek.
2. Nie musisz spieszyć się z odpisami dla mnie i z góry przepraszam, że sama rzadko będę odpisywać xD
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
 
     
Black Lotus 
Ostatni dziedzic rodu Magów~



Wiek: 25
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1751
Wysłany: 2017-07-17, 19:44   

Wszystko spoko fajnie, ale... Nie zbyt przypada mi opisany przez ciebie koncept świata bez jakichkolwiek walk czy nawet pokazów. Sądzę, że aż takie odcięcie jednak sprawi, że za bardzo bym się męczył, także jeśli bardzo chcesz, żebym bym twoim MG, to nieco pozmieniaj i spróbuj ponownie ^^ Póki co jestem na nie



_________________
~ Rin Tohsaka ~

"Fighting for others, but not yourself, is nothing but hypocrisy."

"Even if my life is full of hypocrisy, I'll keep on striving to be a hero of justice!"

?© kotlet barani




 
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2017-08-08, 19:02   

Masz marudo :v Dodałam walki, ale po swojemu. Z tym, że Charlie na razie nie ma pojęcia o istnieniu takich nielegalnych zgrupowań, które przeprowadzają jeszcze bardziej nielegalne pojedynki, dlatego w biografii nic o tym nie wspomniał. Aczkolwiek jeśli wyruszy w podróż i opuści bezpieczne miasteczko, w którym nie było mowy o takich paskudnych rzeczach, może poznać "mhroczny świat". Ba, może nawet postanowi się w niego zagłębić? #badboy

Link do KP: proszę bardzo ;*
Imię i nazwisko: Charlie Ville
Kraina, miasto: Kalos, Aquacorde Town
Starter: Espurr imieniem Choko (masz to czytać Szoko ;-;)
Data rozpoczęcia przygody: zakładając, że wybył zaraz po 19 urodzinach, to niech będzie początek września, może 1 IX? dzieci niech idą do szkoły huhu!
Cel/e: w sumie jakiegoś takiego głównego to chyba nie ma, nawiał z domu, żeby raz na zawsze odciąć się od fałszywej familii, nie zastanawiając się, co będzie dalej. póki co musi podróżować jako kolekcjoner, żeby zarobić hajs, bo bez niego trudno przeżyć. nie marzy o byciu sławnym kolekcjonerem czy coś w tym stylu. CARPE DIEM!
Towarzysz: na razie brak, ale mam już trzy fajne lasie, które możesz mi wprowadzić, czy to jako stałe towarzyszki, czy bardziej epizodyczne: ruda piękność, curly piękność, hipsterka
Rywal: póki co brak?
Dodatkowy ekwipunek*: brak
Sceny 18+? no sama nie wiem... ja to raczej się w takie rzeczy nie bawię... JEDZIEM Z TYM KOKSEM!
Fakemony? nope
Ulubione typy? em... nie mam, w każdym znajdzie się jakiś fajny jak i głupi stworek
Znienawidzone typy? zdecydowanie najmniej fajnych Poków jest wśród owadów, stalowych, kamiennych i ziemnych
Ulubione 10 Pokemonów: pls, nope xD dawaj mi to, co Ci wpadnie do głowy ^^
Czego oczekujesz od gry: żeby pomimo moich zapewne nie najczęstszych odpisów, trzymała jakieś tempo, tzn. bez rozdrabniania się, że jeden fabularny dzień potrwa 10 stron przygody ;;
Ewentualne prośby*: 1. Jeśli będziesz dawał NPC wyglądy, to żeby nie były takie arty typowo anime, tylko bardziej realnie wyglądające. Takie jak mam w KP albo u tych lasek z sekcji "towarzysze".
2. Żadnych dżapan imion, nazwisk, czegokolwiek .-. Angielskie, pls. Ewentualnie inne jak jakiś obcokrajowiec ;d
3. Powtórzę się - przyjmij mnie, bober
Inne uwagi*: 1. Nie jestem fanem ścianek.
2. Nie musisz spieszyć się z odpisami dla mnie i z góry przepraszam, że sama rzadko będę odpisywać xD
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
 
     
DJSonaX 
Medicine


Wiek: 20
Dołączyła: 19 Lip 2016
Posty: 734
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-09-28, 21:13   

Link do KP: Lux
Imię: Lux
Gatunek: Arceus
Kraina, miasto: obojętnie
Data rozpoczęcia przygody: obojętnie
Cel/e:Celem jej misji jest powstrzymanie chimer przed zdobyciem siedmiu odłamków kryształu, natomiast jej celem jest imprezowanie (wooooooooooo!!).
Towarzysz: Mew
Informacje o towarzyszu:
Forma zwykła:

Forma ludzka:

Mew jest jej niańką, mentorem i przyjacielem Lux. Bardzo dobrze zna świat i doskonale wie, jak on funkcjonuje. Stara się być dla niej kompasem moralnym, ale dość rzadko mu się to udaje. Lubi żart i wygłupy, wydaje się dość mało poważny, ale to jedynie pozory. Niezwykle mądry i przebiegły, a przy tym wierny i warty zaufania. Wie całkiem sporo, ale nie ze wszystkim chce się dzielić z Lux. Nie ujawnia się przed ludźmi i innymi pokemonami, z wyjątkiem tym, których zna i ufa. Przeważnie przybiera formę innego, bardziej zwyczajnego, pokemona, rzadko człowieka.

Rywal: Siostry chimery
Informacje o rywalu: Trzy siostry chimery dokładniej. Lux niewiele o nich wiele, nawet nie wie jak wyglądają. Arceus powiedział jej, że gdy je zobaczy, rozpozna je, lecz to samo tyczy się ich w stosunku do niej. Niezwykle nikczemne i przebiegłe, ich największą siłą jest wiedza o dawnej historii Arceusa. Choć bez kryształu nie posiadają nawet naparstka swojej mocy, są wciąż niewyobrażalnie potężne. Arceus nakazał jej unikać z nimi starcia, dopóki nie będzie czuła się gotowa.
Ogólnie fajnie by było, gdyby chimery od czasu do czasu wysyłały na Lux jakieś potwory, pokemony czy trenerów, którzy znaleźli się pod ich kontrolą. Takie Monster of the week, ale to jeśli ci pasuje, jak nie, to możesz śmiało olać to.
Fakemony? mogą być
Czego oczekujesz od gry: Sailor moon przemieszanej z madoką i sg :D
Ewentualne prośby*: ogólnie wątki z lore star guardians zawsze na propsie. Do tego będzie można pomyśleć o wcieleniu stroju SG Ooooo! Najpierw, w early, zwykły, w mid SG, a w late (gdy odblokuje całą swoją moc) Elementalist <3
Inne uwagi*: Przyjmij mnie, kupię ci skin do Janny i chromę do niej (jedną) ;_;
_________________
"So help me, why can't this be love?
Tell me, why can't this be enough?
When is high ever high enough?
It's all I've ever hoped for..."

Emilia Lee - KP/Gra/Bank/Box
Mikazuki Tasogare - KP/Gra/Bank
IV - KP/Bank


 
     
Mhrok 
Knight of Londinium~


Wiek: 25
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2206
Skąd: Biedastok
Wysłany: 2017-09-28, 22:16   

Gra wydaje się być niezbyt skomplikowana, bo i w sumie cel nie jest taki jakiś bardzo złożony. Jednak możliwość wsadzania Lux na miny jest za bardzo interesująca xDD
Przyjęty!




_________________


I'll say this not as a King, but as
a loyal knight. Anything to disturb
the King's peace will be crushed!
Clarent Blood Arthur!
MYukine Hakui:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Harumi Hasashi:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Leticia Forvedge:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kazuto Kirigaya (Eevee):
Karta Postaci
 
     
Księciu 
pstryk

Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1996
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-11-22, 22:48   

Link do KP: Boop!
Imię i nazwisko: Xander Hale.
Kraina, miasto: Fuyuki, Hoenn.
Starter: Mimikyu
Data rozpoczęcia przygody: 31.10.2017.
Cel/e: Poznać przeszłość, przeżyć teraźniejszość i dożyć przyszłości.
Towarzysz: Harley i Logan.
Rywal: Nieznany.
Dodatkowy ekwipunek*: Świece, proszki, zaklęcia, grymuary i jeszcze więcej akcesoriów wiedźmy.
Sceny 18+?: Pewnie.
Fakemony? Nie.
Ulubione typy? Fairy, Ghost, Dark, Bug, Psychic.
Znienawidzone typy? Ground, Rock, Normal.
Ulubione 10 Pokemonów: Togekiss, Mimikyu, Dustox & Beautifly, Shedinja, Reuniclus, Drifblim, Mismagius, Zoroark, Snorlax.
Czego oczekujesz od gry: Przyjemności.
Ewentualne prośby*: Przyjmij mnie pls.
Inne uwagi*: Przyjmij pls.
_________________


MXander Hale
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea
 
     
Mhrok 
Knight of Londinium~


Wiek: 25
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2206
Skąd: Biedastok
Wysłany: 2017-11-22, 23:40   

Nekromanta, mag, stara su-... znaczy się pani i magia? Oczywiście, że przyjęty :D



_________________


I'll say this not as a King, but as
a loyal knight. Anything to disturb
the King's peace will be crushed!
Clarent Blood Arthur!
MYukine Hakui:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Harumi Hasashi:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Leticia Forvedge:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kazuto Kirigaya (Eevee):
Karta Postaci
 
     
Yuu
Multi Kyuu


Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 89
Wysłany: 2018-04-11, 00:37   

Link do KP: KLIK!
Imię: Ayen
Gatunek: Ditto
Kraina, miasto: Zdam się na Ciebie
Data rozpoczęcia przygody: Ciężko stwierdzić, jak jest się taką historyczną dupą i do tego próbuje się to dopasować do alternatywnej rzeczywistości. Na pewno nie czasy współczesne, bardziej magia/wczesny steampunk?
Cel/e: Wyeliminować wolnożyjące pokemony - zniewolić/unicestwić/przekabacić na ludzką stronę. Żyć jak człowiek, nie zdradzić się jako pokemon.
Towarzysz: -
Rywal: -
Fakemony? Mogą być
Czego oczekujesz od gry:Hm. Dużo walki, niekoniecznie czysto pokemonowej? :D I akcji!
Ewentualne prośby*: Nie sprawdzaj co się dzieje, jak próbuje się ją rozebrać, bo zaleję Ci cały dział flakami.
Inne uwagi*: Organizacja do której dołączyła głęboko wierzy w przesądy związane z pokemonami - np. że Ninetales rzuci klątwę na każdego, kto dotknie jego ogona, lub że Absol przynosi nieszczęście. Straszą tym ludzi i używają jako pretekstu robienia różnych paskudnych rzeczy pokemonom (polowanie na wiedźmy?). Przekonanie to tak się rozrosło, że niewiele osób jest w stanie im się sprzeciwić.
_________________
 
     
Mhrok 
Knight of Londinium~


Wiek: 25
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2206
Skąd: Biedastok
Wysłany: 2018-04-11, 17:11   

Pokemon, który zamienia się w 17 różnych lolikowatych dziewczyn? Do tego sam chce zniewolić inne stworki? Co może tutaj pójść nie tak?
Przyjęta :D




_________________


I'll say this not as a King, but as
a loyal knight. Anything to disturb
the King's peace will be crushed!
Clarent Blood Arthur!
MYukine Hakui:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Harumi Hasashi:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Leticia Forvedge:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kazuto Kirigaya (Eevee):
Karta Postaci
  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.