Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Księciu
2018-06-17, 21:31
Pokazy Flying&Normal
Autor Wiadomość
Conan 
Shotacon


Dołączyła: 25 Kwi 2016
Posty: 2335
Wysłany: 2017-02-04, 13:35   Pokazy Flying&Normal



Haha, Panie i Panowie, Chłopcy i Dziewczęta, zapraszam serdecznie na kolejne, Kryształowe Pokazy! Tym razem głównymi bohaterami sceny będą wszelkie ptaszyska i futrzaki, czyli typy Latające oraz Normalne.
Zanim jednak rozpoczniemy pragnę dodać jeszcze kilka słów na temat Pożyczonych Pokemonów, otóż nie mogą one mieć większego poziomu, niźli państwa najsilniejszy stworek, oraz zawsze jest 10% szansy na nieposłuszeństwo stworka przy wszelkich konkurencjach.
Pamiętajmy również, iż karą za nieodpisanie w pierwszej konkurencji na czas jest dyskwalifikacja z pokazów, 5000$ grzywny oraz niemożność wzięcia udziału w następnych pokazach. Aaale bez presji x3

1#Prezentacja
Czyli klasyczne przedstawienie swojego stworka. Innymi słowy, musicie zaprezentować swojego podopiecznego większej publiczności, wykazać jego wyjątkowość, pokazać cóż takiego wyróżnia go od innych! Wiedzcie jednak, że nie jest tak łatwo zadowolić, czy zachwycić większą gawiedź. Starajcie się nie zanudzić publiczności. Liczy się pomysłowość i oryginalność, jak również i dodatki (Każdy 1 różny przedmiot koordynatorski = +1pkt., max. można zdobyć 5ptk). Nie zapomnijcie o kilku własnych słowach na temat waszego pupilka.

2#Nowy Atak
Tutaj to dopiero będziecie mieli okazję wykazania się swoją kreatywnością. Musicie wymyślić nowy atak, przy pomocy tych, które wasz stworek już poznał. Warunkiem jest jednak, by użyty był chociaż jeden atak flying/normal podczas waszego występu. Innymi słowy, połączcie wiele ataków w jeden, nowy ruch! Mile widziane takie detale jak: Ilość odbieranego przez atak HP, nazwa, efekt dodatkowy oraz oczywiście wykonanie. Pamiętajmy, iż użycie przedmiotu lub umiejętności, która zmienia typ ataku, jako główną cześć pokazu grozi dyskwalifikacją. Oceniane będzie oczywiście pomysłowość, wykonanie i dodatkowy efekt.

3#Konkurencje
Zadanie owiane tajemnicą, gdyż dokładne konkurencje zostaną podane dopiero w ostatnim etapie pokazów. Jednakże waszym zadaniem będzie jak najlepsze poradzenie sobie z narzuconymi dyscyplinami. Najważniejszy jest oczywiście pomysł i poradzenie sobie z ogólną całością zadania. Wszelkie detale zostaną podane później.

Toż to właśnie wszystkie trzy zadania, które musi przejść czempion w drodze do zwycięstwa. Do każdego, kolejnego etapu będzie przechodzić określona liczba osób z największą ilością punktów. Jeśli pragniesz wystąpić w pokazach wystarczy wkleić poniższy formularz. Aby atrakcja się odbyła musi zapisać się chociażby 6 osób, jednakże limit wynosi 16. Czas na zgłoszenia macie do 11.02.2017. Miłej zabawy~


1# Miejsce
- Wstążka
- 3000$
- 2x Heart Scale
- Pokemon typu Flying lub Normal na poziomie 20. z EM – zwykły lub shiny, zależne od zwycięzcy.

2# Miejsce
- 1500$
- Heart Scale
- Pokemon typu Flying lub Normal na poziomie 10. z EM.

3# Miejsce
- 750$
- Heart Scale
- Jajo pokemona typu Flying lub Normal z EM.

Poki dla zwycięzców będą losowane przeze mnie~


Kod:
[b]Wybrany Pokemon:[/b]
[b]Imię Pokemona:[/b]
[b]Płeć Pokemona: [/b]
[b]Czy Pokemon jest "wyjątkowy" (shiny lub unique - jeśli tak, podaj co)?:[/b]
[b]Czas 72h na odpis odpowiada mi. [/b]
[b]Pytania związane z pokazami:[/b] może masz jakieś?
[b]Podaj 5 ulubionych Pokemonów lub Fakemonów (z Pokemon Sage) Flying lub Normal:[/b]
[b]Jeśli wygram, chcę by mój Pokemon-nagroda był:[/b] shiny/zwykły


Dodatkowo, za każdy etap w którym się znajdziecie dostajecie 5 CD. Dochodząc do finału możecie zgarnąć nawet 15 CD!


Fay - Zangoose "Silver"
Imala - Eevee "Zaap"
Gwen Brown - Lugia "Shinonome"
Orange - Mega Charizard Y
Viviann Malesci - Burzowy Altaria
SayuriSagi - Type: Null "Zero"
Tasted - Pidgeotto "Ostria"
_________________
#7B68EE || #5B7187

Karta Postaci l Box l Bank | Trofea | CD

You can't spell sHOTa without 'hot'!

  
 
 
     
Fay 



Wiek: 31
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 892
Wysłany: 2017-02-04, 13:51   

Wybrany Pokemon: Zangoose
Imię Pokemona: Silver
Płeć Pokemona: samiec
Czy Pokemon jest "wyjątkowy" (shiny lub unique - jeśli tak, podaj co)?: nie
Czas 72h na odpis odpowiada mi.
Pytania związane z pokazami: -
Podaj 5 ulubionych Pokemonów lub Fakemonów (z Pokemon Sage) Flying lub Normal: Oranguru, Komala, Munchlax, Hoothoot, Hawlucha
Jeśli wygram, chcę by mój Pokemon-nagroda był: shiny
_________________
After all, it’s rude to talk about someone who’s listening.

Karta Postaci | BOX | Bank | Trofea
 
 
     
Imala 
ViniIm - naleśnik


Dołączyła: 04 Lis 2016
Posty: 813
Skąd: Okolice Białegostoku
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-02-04, 14:14   

Wybrany Pokemon: Eevee
Imię Pokemona: Zaap
Płeć Pokemona: samiec
Czy Pokemon jest "wyjątkowy" (shiny lub unique - jeśli tak, podaj co)?: nope
Czas 72h na odpis odpowiada mi.
Pytania związane z pokazami:
Podaj 5 ulubionych Pokemonów lub Fakemonów (z Pokemon Sage) Flying lub Normal: Meowth, Taillow, Rufflet, Litleo, Helioptile
Jeśli wygram, chcę by mój Pokemon-nagroda był: zwykły
_________________
Bohaterów zapamiętasz, ale legendy nie giną!
| Shadow |

  
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2017-02-04, 14:21   

Wybrany Pokemon: Lugia
Imię Pokemona: Shinonome
Płeć Pokemona: Niby bezpłciowy stwór, ale zawsze była traktowana jako samica.
Czy Pokemon jest "wyjątkowy": Hm... legenda? A tak poza tym, to nie.
Czas 72h na odpis odpowiada mi. Oczywista oczywistość.
Pytania związane z pokazami: Nope, ja tu robię za weterana xD
Podaj 5 ulubionych Pokemonów lub Fakemonów (z Pokemon Sage) Flying lub Normal: Porygon, Bidoof, Hoppip, Oricorio, Erycoon
Jeśli wygram, chcę by mój Pokemon-nagroda był: Zwykły
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
Ostatnio zmieniony przez Gwen Brown 2017-02-04, 14:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Orange 


Wiek: 21
Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 513
Wysłany: 2017-02-04, 16:38   

Wybrany Pokemon: Charizard (Mega Charizard Y)
Imię Pokemona: ---
Płeć Pokemona: Mężczyzna
Czy Pokemon jest "wyjątkowy" (shiny lub unique - jeśli tak, podaj co)?: ---
Czas 72h na odpis odpowiada mi.
Pytania związane z pokazami: Czy w Pokazie liczy się forma Mega, tj. chodzi mi jedynie o to, czy jak np. będę opisywać wygląd Charizarda, to mam go opisywać w formie zwyczajnej, czy Mega? I czy moje pytanie jest zrozumiałe? XD
Podaj 5 ulubionych Pokemonów lub Fakemonów (z Pokemon Sage) Flying lub Normal: Gliscor, Porygon-Z, Smeargle, Heliolisk, Minior
Jeśli wygram, chcę by mój Pokemon-nagroda był: shiny
_________________

 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-02-04, 17:05   

b]Wybrany Pokemon:[/b] Altaria
Imię Pokemona: ---
Płeć Pokemona: samiec
Czy Pokemon jest "wyjątkowy" (shiny lub unique - jeśli tak, podaj co)?: Unikalny (Burzowa odmiana)
Czas 72h na odpis odpowiada mi. tak
Pytania związane z pokazami: Nie
Podaj 5 ulubionych Pokemonów lub Fakemonów (z Pokemon Sage) Flying lub Normal: Fawning, Royjibiv, Furret, Ditto, Zangoose
Jeśli wygram, chcę by mój Pokemon-nagroda był: zwykły
_________________

------------
  
 
     
SayuriSagi 
The Mad King Of Goldy Pond


Wiek: 25
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 1975
Wysłany: 2017-02-05, 08:36   

Wybrany Pokemon Type: Null
Imię Pokemona Zero
Płeć Pokemona Samiec
Czy Pokemon jest "wyjątkowy"? Nie
Czas 72h na odpis odpowiada mi
Pytania związane z pokazami Brak
Podaj 5 ulubionych Pokemonów lub Fakemonów (z Pokemon Sage) Flying lub Normal Silvally, Pidgeot, Staraptor, Noivern, Talonflame
Jeśli wygram, chcę by mój Pokemon-nagroda był ... shiny
_________________

Cleome Spinosa | Box | Bank | Trofea | Crystal Dollars | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek

Lucyfer
 
     
Tasted 



Wiek: 23
Dołączył: 02 Lis 2016
Posty: 157
Wysłany: 2017-02-05, 10:43   

Wybrany Pokemon: Pidgeotto
Imię Pokemona: Ostria
Płeć Pokemona: Samiczka.
Czy Pokemon jest "wyjątkowy"?: Nie.
Czas 72h na odpis odpowiada mi. Welp, chyba muszę się zgodzić.
Pytania związane z pokazami: Dostanę podwójne punkty za podwójny typ? :P
Podaj 5 ulubionych Pokemonów lub Fakemonów (z Pokemon Sage) Flying lub Normal: Z tych co nie mam, co nie? To Minior, Hawlucha, Aerodactyl, Oricorio-Sensu, Murkrow. Pikipek jak Aero nie wolno.
Jeśli wygram, chcę by mój Pokemon-nagroda był: shiny.

*robi notkę w kalendarzu żeby jak znowu zniknie wrócić żeby nie zabulić 5k*
_________________

 
     
Conan 
Shotacon


Dołączyła: 25 Kwi 2016
Posty: 2335
Wysłany: 2017-02-12, 00:23   




Rozbłysły wnet światła reflektorów, oświetlając postać, stojącą pośrodku wielkiej sceny.
-Witam wszystkich serdecznie. Oficjalnie rozpoczynamy kolejne Pokazy Pokemon w naszym małym, kryształowym miasteczku! Narywam się Arsiel Torei i będę siedzią w dzisiejszych pokazach. Zaraz ujrzycie państwo aspirujących wysoko kandydatów i ich drogich pupili. Im to właśnie dane będzie zmierzyć się w nadchodzących konkurencjach.- Rzekł donośnym głosem do mikrofonu.-Dziś głównymi bohaterami sceny będą wszelkie ptaki i futrzaki, innymi słowy latające i normalne Pokemony. Widźcie, że nawet tak niepozorne typy potrafią zabłysnąć pośród świateł pokazowych reflektorów, ukazując coś pięknego. Pierwszym zadaniem, jakie czeka naszych drogich uczestników jest nic innego, jak prezentacja swych pupili. Toteż patrzcie i cieszcie swe oczy nadchodzącym występem.- Po tych słowach szedł ze sceny, zostawiając pole do popisu zgłoszonym wcześniej kandydatom.


Oficjalna lista uczestników:
✰Fay - Zangoose "Silver"
✰Imala - Eevee "Zaap"
✰Gwen Brown - Lugia "Shinonome"
✰Orange - Mega Charizard Y
✰Viviann Malesci - Burzowy Altaria
✰SayuriSagi - Type: Null "Zero"
✰Tasted - Pidgeotto "Ostria"


Post wklejacie tutaj albo wysyłacie mi na PW. Postu wysłanego na PW Nie można już edytować.
Czas macie do 15.02.2017 do godziny 00:23. Życzę wam powodzenia o/
_________________
#7B68EE || #5B7187

Karta Postaci l Box l Bank | Trofea | CD

You can't spell sHOTa without 'hot'!

  
 
 
     
Imala 
ViniIm - naleśnik


Dołączyła: 04 Lis 2016
Posty: 813
Skąd: Okolice Białegostoku
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-02-12, 13:06   

Przed występem nieco się denerwowałam, w końcu miał być to mój pierwszy pokaz. Długo ćwiczyłam występ z Eevee, więc czułam się nieco pewniej. Kiedy już założyłam na siebie fioletową suknię i zawiązałam wkoło pasa żółtą taśmę, robiąc z boku kokardę, wypuściłam z balla Zaapa. Wyczesałam jego futro, aby było miękkie i puszyste. Następnie posypałam brokatem jego beżowy futro na szyj i karku oraz ogonie. Schowałam go z powrotem do balla i nałożyłam na niego ozdobną pokrywkę, która sprawiała, że ball wyglądał jakby, cały się świecił, nakleiłam do tego naklejkę z gwiazdkami. Byłam gotowa.

***

Kiedy nastąpiła moja koleje, wyszłam pomału na scenę, zaczęła przy tym grać muzyka. Stanęła na środku sceny i uśmiechnęłam się do publiczności.

- Witajcie! Jestem Imala i zaprezentuję wam mojego towarzysza Zaapa! - mówiąc to, wyrzuciłam ball w górę. Już po chwili wśród gwiazdek pojawił się Eevee. Zrobił obrót wokół własnej osi, a gwiazdki zawirowały razem z nim. Spojrzał na publiczność słodkimi oczami (Baby-doll Eyes). Następnie wystrzelił nad ludzi kilka Shadow Ball, które szybko zniszczył za pomocą Swift. Czarno-fioletowy pyłek pomału spadał na trybuny. Zaap cofnął się o kilka kroków w tył. - Eevee to rzadkie pokemony ze względu na to, iż łatwo dopasowują się do środowiska, w którym żyją. To niezwykłe miłe i spokojne stworki, którą nie lubią wdać się w walkę. Jednak ze względu na swoją rzadkość, nie jeden trener chciałby mieć taki okaz w swojej drużynie. - podczas mojej przemowy Zaap usiadł na ziemi i zamknął oczy, wyglądał jak niewinna puchata kólka. - Z tego powodu muszą umieć się bronić. - w tym momencie stworek otworzył oczy i skoczył w tył, przybierając pozycję bojową. - Jednak kiedy trafi im się bardzo silny przeciwnik, muszą być szybkie i zwinne, aby móc bezpiecznie uciec. - Zaap skoczył w bok i zaczął biec (Quick Attack). Zrobil całkiem spory łuk i zaczął biec w stronę widowni. Przy każdym jego ruchu brokat błyszczał się na posypanych miejscach. Jego ruchy były pełne gracji i swobodny co dodawało mu uroku. Kiedy był dość blisko krawędzi, wyskoczył w górę i robiąc salto. Kiedy tylko jego przednie łapki dotknęły ziemi, przekręcił swoje ciałko tak, że zmienił kierunek biegu. Tym razem poruszał się wzdłuż krawędzi sceny, wprost na mnie. - Eevee, muszą się także umieć świetnie kamuflować, aby nikt ich nie znalazł. - pokemon skoczył na moje plecy, dzięki luźno zawiązanej taśmie, mógł tam długo wisieć. - Ale nie tylko to jest ważne, sprawne poruszanie się na każdym terenie, również odgrywa ważną rolę. - podniosłam ręce w gorę, na wysokość barków a Zaap wyskoczył zza moich pleców i wylądował na prawej. Następnie przeskoczył na drugą. Zaczął biec po niej, a ja szybko podniosłam ją w górę, co skutkowało tym, że pokemon wyskoczył w górę. W najwyższym punkcie lotu zrobił salto. Zaśmiałam się i delikatnie złapałam liska i podrzuciłam go lekko do góry, tak aby wylądował z powrotem na moim ramieniu. - Dziękuje za uwagę. - Zaap zeskoczył na ziemię, zgiął jedną łapkę i pochylił się do przodu w formie ukłonu. Postąpiłam podobnie i razem zeszliśmy ze sceny.
_________________
Bohaterów zapamiętasz, ale legendy nie giną!
| Shadow |

 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-02-12, 23:13   

Muzyka

ubranie pokemona

Tło na jakim na jakim miał się odbyć nasz występ, to prostokąty z mniejszymi prostokątami imitującymi okna czyli inaczej- wysokie budynki miasta a niektóre z nich były zrobione z cegieł. Zrobiło się ciemniej, na scenie pojawiła się mgła, zaczęła lecieć muzyka. Światło reflektora padło na mnie, ubraną jak detektyw na czarno w płaszczu. Stałam na prawym końcu sceny.

Miałam kapelusz z rondem, lupę w dłoni, biała koszula z czarnym krawatem, damska marynarka, spodnie i buty na płaskiej podeszwie. W drugiej ręce miałam czarną kulę która naprawdę była Pokeballem, poturlałam ją za dekorację. Zaczęłam kroczyć powoli w kierunku drugiego końca, noga za nogą kręcąc biodrami w rytm muzyki. Drugie okrągłe światło reflektora oświetliło mojego pokemona, który znadjował się za dekoracją przez co wyglądał tak, jakby jakiś cień pokemona wyglądał z budynku. Wtedy cień nagle znikł w masie chmurek (Cotton Guard), które wypłynęły po chwili zza tła. Przyłożyłam lupę do oka jakby szukając sprawcy w oddali, wtedy głowa mojego Burzowego Altarii pojawiła się na drugim końcu. Wychylił się zza budynków, po czym podszedł do mnie stawiając łapę za łapą w rytm melodyjki. Miał taki sam kapelusz (dodatkowo wsadzone białe piórko w nie), koszulę i krawat jak ja. Wtedy stanęłam przed publicznością a Altaria stał obok mnie, uważnie wypatrując czy "przestępca" gdzieś się nie kręci.
- Tutaj detektyw Malesci Viviann, mój partner Altaria o niezwykłej burzowej odmianie. Jedyny w swoim rodzaju, najelpszy pokemon do spraw tajemniczych
Altaria w tym momencie wzbił się w górę, połączył Mist ze Sky Attack, przez co mgła poleciała aż na widownię gdzie po chwili zmieniła się w wąskie pasy i znikła.
- Altaria jest cichy, potrafi też usłyszeć bardzo ciche odgłosy. Czasem znajduje uciekającego podejrzanego szybciej niż ja... Ufamy sobie bezgranicznie co czyni nas najlepszymi detektywami w okolicy. Rozwiązujemy śledztwa i łapiemy drani, nie potrzebujemy interwencji policji
Wtedy gwałtownie się obróciłam, Altaria nastorszył swoje chmury i pióra. Reflektor bowiem skierował swe trzecie światło na postać za budynkiem. Cień mężczyzny. Zrobiłam zaskoczoną minę a Altaria tylko poleciał za dekorację, wtedy jednak światło przestało oświetlać mężczyznę. Przybliżyłam palec do ust ale ich nie dotykałam
- To on widzicie? Altaria jest taki cichy, ponieważ jego gatunek dzięki swoim chmurzastym skrzydłom potrafi bezszelestnie się przemieszczać. Nie usłyszy go. Poza tym nie wydaje on niepotrzebnych odłosów... Chyba właśnie...Go znalazł...!
Przeszłam przez duże drzwi w ostatnim "budynku" na tle, muzyka leciała dalej a ja na chwilę znikłam. Muzyka ucichła, rozległ się odgłos "bijatyki, tłuczonej szyby i skuwania kajdankami". Po chwili pojawiłam się trzymając podejrzanego mężczyznę w kajdankach, ręce miał jak to robi policja, czyli za sobą skute. Uśmiechnęłam się i powiedziałam
- Razem da się osiągnąć wszystko! Złapaliśmy go, świętujmy i czekajmy na następną zagadkę do rozwiązania
Wtedy Altaria użył Dragon Dance latając dookoła mnie, aby na scenę opadły powoli różowe iskierki. Następnie dodał do tego Solar Beam połączony z Flamethrower co dało taki efekt, że po całej scenie i widowni posypały się różowo-zielono-czerwone iskry które jednak szybko wygasły. Zrobiłam ukłon i znikłam za kurtyną razem z Altarią.
_________________

------------
 
     
Orange 


Wiek: 21
Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 513
Wysłany: 2017-02-13, 12:01   

- Witajcie, nazywam się Orange, a to mój przyjaciel... zaraz, gdzie jest Charizard?!
Wtedy obok mnie pojawia się wielki płomień z połączenia Flame Burst i Fire Pledge, z którego wylatuje Charizard. Zwróciłem się do niego, ale tak, by publiczność też nas słyszała:
- No tak, kompletnie zapomniałem, że uwielbiasz widowiskowe wejścia. - Potem zwróciłem się bezpośrednio do widowni - Zatem to jest mój Pokemon, Mega Charizard Y, posiada wspaniałe możliwości, które wykorzystuje w 100%! Teraz dziękujemy za obejrzenie naszego występu i mam nadzieję, że spotkamy się w następnym etapie! Do widzenia!
Wtedy Charizard wystrzelił w powietrze kilkanaście małych Ember połączonych z Smokescreen, które wybuchły niczym fajerwerki, a nas okryły zasłoną z dymu, w której zniknęliśmy ze sceny.
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________

  
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2017-02-13, 13:47   


Kolejne pokazy. Tym razem musieliśmy się przygotować wcześniej- garderoby były zbyt małe bym mogła dokonać na Shinonome ostatnich poprawek tuż przed występem. Dlatego już w domu dokładnie ją wyszorowałam i natłuściłam łuski specjalnym olejkiem, dzięki któremu pięknie połyskiwały. Shinonome to potężny i majestatyczny pokemon- nie było sensu jakoś nadmiernie jej przystrajać. Tu i tam pomalowałam ją specjalną, złotą farbą. Gdzie nie gdzie posypałam też złotym brokatem- pomijając efekt upiększający, osypujący się z niej delikatny pyłek na pewno doda jej uroku na występie. Złoto było nieprzypadkowe- chciałam abyśmy pasowały do siebie kolorystycznie. To byłoby wszystko jeśli szło o Shinonome- zadowolona z efektu odwołałam ją do balla, na który nałożyłam ozdobną pokrywkę i nakleiłam nalepki- jedną w kształcie chmurki, a drugą przedstawiającą ogniki. Ja natomiast przebrałam się w swój strój i dokonałam przed lustrem ostatnich poprawek kosmetycznych Byłyśmy gotowe- wystarczyło tylko czekać na naszą kolej.

***

Kiedy nadeszła pora występu, wszystkie światła na scenie nieco przygasły. Została tylko jedna lampa, w której światło po chwili weszła brązowowłosa. Dygnęła z wyuczoną już gracją i przemówiła:
- Witam. Nazywam się Gwendala Brown i tym razem z moją podopieczną przygotowałyśmy coś specjalnego. Żeby specjalnie nie przedłużać, zapraszam wszystkich w krótką podróż do świata legend i magii.
Po chwili rozległa się muzyka. Dziewczyna podrzuciła ball ze swoją podopieczną do góry i wycofała się w głąb sceny. Kulka zamigotała w świetle lampy po czym otworzyła się. Najpierw zadziałały naklejki. Scena okryła się delikatną mgiełką, z tańczącymi tu i tam ognikami. Wszyscy spodziewali się zobaczyć teraz pokemona, który krył się w kulce, a który to jeszcze nie do końca zmaterializowany opadł na scenę. Zamiast tego wszyscy usłyszeli szum wody i zaraz w powietrze wystrzelił słup wody, przypominający nieco niezbyt szeroki wir. Widać było w środku delikatny zarys jakiegoś dużego stworzenia. Wir pędził ku górze, na końcu formując się w kulę. Moment później kula rozpękła się, a wszystkim ukazała się Lugia we własnej, legendarnej osobie. Całość była niezwykłym połączeniem Surf oraz Psychic. Ogólnie wyglądało to mniej więcej tak:


W chwili, gdy wodna kula się rozpadła i opadała w dół jako tysiące drobnych kropelek, zmieniła się muzyka w tle Smoczyca zniżyła nieco lot i przeleciała nad widownię. Po chwili wydawało się, że zaczynają ciągnąć się za nią białawe wstęgi. Był to efekt niczego innego niż Aerial Ace. Lugia przeleciała szerokim łukiem nad widownią, niejako muskając widzów ciągnącymi się za nią wstęgami. Następnie płynnie dołożyła do używanego ataku kolejny- Dragon Rush. Otoczona błękitną aurą nabrała nieco groźniejszego wyglądu, jednakże łagodził go nieco wpływ Aerial Ace. Wykonała w powietrzu kilka ewolucji i po chwili Shinonome powróciła nad scenę. Teraz przyszła pora na zakończenie krótkiego pokazu jej umiejętności. Zawisnąwszy nad deskami sceny, odchyliła głowę do tyłu i wypuściła w górę dwie kule, jedna po drugiej. Były to Water Pulse oraz Dragon Pulse. Na koniec posłała za nimi swój sztandarowy atak- Aeroblast. Strumień powietrza, przypominający momentami promień energii (taki jak chociażby Hyper Beam), z impetem zderzył się ze wspomnianymi wcześniej kulkami. W wyniku tego oba "pulsy" rozbiły się na setki drobnych iskierek, niczym dwa duże fajerwerki. Po tym wszystkim opadła z gracją na scenę i rozpostarłszy szeroko skrzydła, przybrała dumną pozę.
- Dziękuję, Shinonome, świetnie się spisałaś- powiedziała brązowowłosa, ponownie podchodząc do mikrofonu.
- Jak państwo mogli już zauważyć tym razem moją partnerką jest sama Lugia. W tej chwili mogłabym rozwodzić się nad jej wyjątkowością, ale... po co? Rapidasha z rzędem temu, kto znajdzie drugą taką samą. Nie oszukujmy się, opiekunka mórz oraz Legendarnego Ptasiego Trio z regionu Kanto może być tylko jedna. W trakcie tego krótkiego pokazu Shinonome zaprezentowała większość swych cech charakteru: jest dostojna, tajemnicza, a także w razie potrzeby potrafi być piekielnie groźna. Mam nadzieję, że będziemy mogły pokazać się w kolejnych etapach, aby mogli ją państwo jeszcze lepiej poznać. A tymczasem, dziękujemy za uwagę.
Po tych słowach zarówno trenerka, jak i jej podopieczna skłoniły się lekko. Po chwili znowu można było usłyszeć szum wody i wielka fala otoczyła obie postacie na scenie. Trwało to dosłownie chwilkę, ale kiedy woda opadła, po Gwendali i Shinonome nie pozostał żaden ślad...

Jakby ktoś był ciekawy i miał się czepiać o moment "zejścia"- Lugia użyła Surf by zasłonić Gwen oraz siebie wodą. W tym czasie dziewka szybko zeszła ze sceny i odwołała Lugię do balla. Skoro odwołała, to Lugia siłą rzeczy przestała używać Surf, więc zasłona wodna opadła i odsłoniła pustą scenę. Bum! Szok i niedowierzanie! Były i nie ma, "madżik" xD

Użyte przedmioty koordynatorskie:
- Kiecka koordynatorki
- Brokat
- Farba do malowania pokemonów
- Ozdobna pokrywka na balla
- Naklejki na balla: chmurka i ognik
- Podkład muzyczny
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Fay 



Wiek: 31
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 892
Wysłany: 2017-02-13, 18:11   



MUZYKA
W końcu nadeszła moja kolei na występ. Weszłam na arenę z pokeballem w dłoni. -Witam państwa. Nazywam się Fay Black.- Przedstawiłam się publiczności i ukłoniłam. -Chciałabym przedstawić państwu pokemona, który będzie partnerował mi w tych pokazach.- Dodałam i podrzuciłam pokeball z którego wyskoczył biały pokemon z czerwonymi elementami na futrze. Wylądował na ziemi i prychnął pokazując lśniące w słońcu pazury. -A oto i Zangoose o imieniu Silver. Jest to pokemon o typie normalnym. Nie dość, że jest silny to potrafi także pokazać swoją łagodnieją stronę.- Przedstawiłam swojego pokemona, który najpierw zrobił całkiem przyjazną minę, by po chwili jego pazury zaczęły się żarzyć od ataku Slash i uderzył nimi o ziemię wzbijając tumany kurzu. Przez kilka sekund nie było nic widać. W końcu kurz opadł, a na środku areny stał Silver trzymający w łapie fioletową kulę.

-Pokemony typu normalnego takie jak Silver bardzo często mogą się poszczycić fascynującymi zdolnościami. Jego umiejętność nosi nazwę Toxic Boost i gdy zostanie zatruty, jak na przykład teraz od Toxic Orb to siłą jego ataku zwiększa się o 50%. Zwiększoną siłą fizycznych ataków rekompensuje sobie cierpienie, które zadaje mu zatrucie. Co oczywiście także pomaga w starciu z naturalnym wrogiem Zangoose - Seviperem.- Wyjaśniłam. Jak na zawołanie Silver nadstawił uszu i skoczył z wyciągnięta pazurzastą łapą. Uderzył nią o ziemię ryjąc w niej kilka głębokich bruzd.

-Tak jak widać. Atak slash Silvera jest o wiele silniejszy. W pokazach nie musi liczyć się tylko pokazanie swojego uroku czego jednak mojemu Zangoose nie można odmówić. - Pokemon pomachał łapa do publiczności i się ukłonił. -Także w sile i w gracji, którą prezentuje się podczas walk można odnaleźć piękno.- Powiedziałam i także się ukłoniłam. -To już koniec. Do widzenia państwu.- Zakończyłam i rzuciłam swojemu Zangoose Lum Berry na zatrucie. Po chwili oboje zeszliśmy ze sceny.
_________________
After all, it’s rude to talk about someone who’s listening.

Karta Postaci | BOX | Bank | Trofea
 
 
     
SayuriSagi 
The Mad King Of Goldy Pond


Wiek: 25
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 1975
Wysłany: 2017-02-14, 20:23   

Po zejściu ostatniej uczestniczki i zgaszeniu wszystkich świateł, przez parę sekund panowała kompletna ciemność i nic się nie działo, lecz wkrótce do uszu widowni zaczęła docierać niewiele głośniejsza od szeptu muzyka. Nagle w melodię wdarł się dziwny, nienaturalny dźwięk i na deskach sceny znikąd pojawił się biały błysk w otoczeniu białych ogników, które natychmiast zostały rozdrobnione na drobne iskierki za sprawą fali wywołanej użyciem Pursuit. W tym momencie część reflektorów została włączona na trybie wąskich świateł, które w połączeniu z błyszczącymi drobinkami utworzyły coś podobnego do błyskawic, ujawniając obecność Pokemona w stroju lokaja ze złocistymi akcentami oraz jego trenerki przebranej za pokojówkę.

- Serdecznie witam wszystkich zebranych tutaj dżentelmenów oraz damy. Na imię mam Cleome Spinosa i mam tę przyjemność przedstawić państwu mojego towarzysza, Zero. Należy on do dość niedawno poznanego gatunku Pokemonów, które zwane są Type: Null. - po tych słowach niezwykła istota wykonała ukłon w stronę publiczności, po czym jej oczy zalśniły mocniej, co było efektem użycia Rage. Nie marnując ani sekundy, wokół łap Zero zaczęły pojawiać się olbrzymie płomienie powstałe za sprawą Flame Charge wzmocnionego poprzednim ruchem.
- Pomimo niewielkiej ilości czasu, który był dany na bliższe poznanie tych tajemniczych stworzeń, ustalono, że noszona przez nie maska utrzymuje ich olbrzymiej siły w ryzach, które znika po przejściu przez nie ewolucji. Czy mogą państwo sobie wyobrazić, jak potężne będą Type: Null, jeśli nawet mała cześć ich prawdziwej mocy jest tak ogromna? - jakby na potwierdzenie tych słów Pokemon huknął kończynami w podłogę, sprawiając, że otaczający go ogień zmienił się w wysoką kolumnę, sięgającą sufitu. Słup dawał tak wiele światła, że bez problemu rozjaśnił nawet najdalsze zakamarki sali. Po chwili niewyraźna sylwetka Zero, znajdującego się w epicentrum pożogi zaczęła się obracać, używając jednocześnie Aerial Ace, tnąc płonienie na wąskie paski. Ogniste wstążki przez parę sekund unosiły się w powietrzu, po czym rozpadły się na miliony iskierek, opadając na widownię.
- Żywię nadzieję, że mój towarzysz zdołał swoim pokazem trafić w wasze gusta. Jesteśmy bardzo wdzięczni za całą państwa uwagę. - trenerka wraz z Pokemonem ukłoniła się i opuściła scenę.

Użyte przedmioty
- strój dla Pokemona
- strój dla trenerki
- brokat (na stroju Pokemona)
- ozdobna kapsuła na Pokeballu
- nalepka z ognikami
- podkład muzyczny
_________________

Cleome Spinosa | Box | Bank | Trofea | Crystal Dollars | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek

Lucyfer
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.