Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Mirajane - Ku nieznanemu +18(odpisy z różnym terminem)
Autor Wiadomość
Mirajane 


Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2971
Ostrzeżeń:
 3/5/7
Wysłany: 2016-06-08, 00:14   

Po tym jak potwór wystrzelił tym promieniem to szybko poszło. Żniwiarz padł bardzo szybko. Przestałam wtulać się w Eda. Wszystko stało się za szybko. Starałam się uspokoić po tym jak zobaczyłam dmeona i jak przypomniałam sobie koszmar. Za dużo jak na jeden dzień jak dla mnie. Przywołałam do Siebie Chaosa, a raczej starałam się to zrobić. Nie wiedziałam czy zadziała. Chciałam go pochwalić i jednocześnie zeskanować po tym jak dwa razy mi ewoluował.
_________________
KP/ Box/Bank
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2772
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-06-10, 22:11   

Pokemon wylądował i przystawił łeb do twojej głowy się łasząc się jak kot. - Chaaaar - Odparł po czym wrócił do zwykłej formy. Dostrzegłaś ze ma coś w ogonie. Dodatkowo nadleciał statek - Dobra Mira, wracamy czuję że na ziemi jest większy problem - Odparł, Garuss wystawił swój łeb ze statku - Komandorze, mamy doniesienia o nieznanym portalu. Pojawił się nad Sootopolis! Wygląda jak... Jak twój krewny! - Odparl, po czym Ed od razu wskoczył na statek. Jb też a Chaos złapał cię i przeniósł na górę.
_________________
 
     
Mirajane 


Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2971
Ostrzeżeń:
 3/5/7
Wysłany: 2016-06-10, 22:47   

Głaskam Chaosa zadowolona. -Jestem z Ciebie dumna. Chciałam sprawdzić co ma w ogonie, ale to musi chyba zaczekać. Chwila... Jego krewny. Czyżby Dante? Jeśli wizja się spełni to jesteśmy w dupie. -Ed! Jeśli to twój krewny to nie możemy mu dać wejść w moc Hollowa. Za żadne skarby. Bo to się źle skończy. Powiedziałam do chłopaka na statku i chowam Chaosa do pokeballa dziękując mu jeszcze raz za walkę. Jeśli Wizja Arceusa się sprawdzi to moge poedziec tylko jedno "Welp... We're Fucked"
_________________
KP/ Box/Bank
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2772
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-06-12, 23:05   

Po jakimś czasie pojawiliście się na ziemi. Dość szybko, co ciekawe bez problemu dostać się na ziemie a tym bardziej do miasta by zobaczyć, no właśnie. Jegomościa który walczy z jakimiś istotami z piekła. Ed widząc to zacisnął pięść - To, niemożliwe - Odparł, tym bardziej że dostrzegłaś jak drgały mu ręce. - To, to... - Mówił, po chwili dostrzegłaś jak ów chłopak strzelił ogniem prosto z miecza a następie otoczył go płomień i dostrzegłaś prawdziwe oblicze ów chłopaka. Jb widząc to wrzasnął - CO?! TO NIE MOŻLIWE!!!! - To, co ty zobaczyłaś również nie mieściło ci się w głowie... To... Chyba Ghost Rider, ale wygląda inaczej niż JB a tym bardziej... Reakcja JB...
_________________
 
     
Mirajane 


Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2971
Ostrzeżeń:
 3/5/7
Wysłany: 2016-06-12, 23:18   

Kiedy tylko zobaczyłam Ghost Ridera sama oniemiałam. To wszystko... było dziwne. Reakcja JB też było intrygująca. Każdy praktycznie nie umiał sie wysłowić. Sama się zdziwiłam, zę ten Ghost Rider płonął na srebrno! Nie słyszałam nigdy o takim. -Co jest grane? Powiedziałam w końcu gdy język wreszcie postanowił znowu współpracować. Nie wiedziałam co jeszcze mogę powiedzieć. Po prostu miałam tyle pytań, że aż miałam mętlik w głowie.
_________________
KP/ Box/Bank
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2772
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-06-16, 13:09   

Ed wyskoczył ze statku za ów srebrnego Ridera - TO NIE MOŻLIWE! JAKIM CUDEM TY TU JESTEŚ! - Wrzasnął, Rider odwrócił się i spojrzał. Jedyne co wymówił to ryk, po chwili strzelił ogniem. Przed atakiem obronił go JB w formie Ridera - Kim jesteś - Spytał, wówczas oberwał, a sam srebrny chciał iść zaatakować Eda, coś w tobie pękło i nagle z Balla wyszedł Chaos, Ryknął głośno i momentalnie wszedł w Mega formę

Spojrzał na ciebie i kiwnął głową, czekał na komendy
_________________
 
     
Mirajane 


Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2971
Ostrzeżeń:
 3/5/7
Wysłany: 2016-06-16, 13:17   

Po raz kolejny wszystko działo się za szybko. Ledwo co zdążyłam rejestrować to co się właśnie dzieje przed moimi oczami. Kiedy Jb oberwał wiedziałam, ze muszę coś zrobić. A mianowicie obronić Eda. Z pomocą wyszedł mi Chaos, który przybrał mega formę. Wiedziałam, ze z nim dam radę Riderowi albo chociaż go zranimy.-Dobra Chaos. Nie ma co lecimy na całość. Dragon Rage, apotem leć na niego i Dragon Claw. Kiedy będziesz blisko niego heat wave. Będziemy walczyć w zwarciu. Shadow Claw cały czas. Postaraj się by cię nie odpychał i blokuj jego ataki katanami pazurami. Na jednych szponach Shadow claw, a na drugich Dragon Claw. Na koniec strzel z bliska w niego Flame Burstem i oddal się od niego.
_________________
KP/ Box/Bank
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2772
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-06-21, 13:39   

Twój pokemon zaszarżował ale po chwili zarył pyskiem o ziemię i wrócił do zwykłej postaci, widać że nagle nie dał rady walczyć. Ed zaatakował srebrnego Ridera ale sam odleciał w tył. Wówczas na niebie pojawił się portal z pierścienia. To chyba pierścień Hoppy z niego wyskoczył chłopak oraz Mega Charizard Y. Spojrzałaś na to i nie wiedziałaś co się dzieje, po chwili ów chłopak kiwnął głową i jego smok stanął przed wami, a dokładniej przed. Rider strzelił jakimiś płomieniami w kształcie Latiosów. Smok od razu to skontrował

- Cóż, coś kazało mi tu przyjść, wiec nie mam więc innego wyjścia... BAN-KAI! SAIGO NO REI KISHU!! - Wrzasnął, to ostrze takie samo jakie miał... - Moc mego ojca... Ale to... Nie on
_________________
 
     
Mirajane 


Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2971
Ostrzeżeń:
 3/5/7
Wysłany: 2016-06-21, 18:57   

Co jest grane? Po chwili puknęłam się palcami w czoło. Wzrok Ridera. Dobrze, że tylko wyszedł z mega formy. Mogło być gorzej. -Chaos!Krzyknęłam do pokemona. Po chwili zobaczyłam ten pierścień. Słyszałam o legendzie, która nimi rzuca. Zdziwiło mnie to jak zobaczyłam chłopaka i jego mega Charizarda, ale różnił się od mojego mega. I jego moc... Jak ojciec Eda, ale to nie jego ojciec. -Kto to? To nie jest twój ojciec, ale ma taką samą moc. Co jest grane tutaj? Inny wymiar? To w sumie było by sensowne i nie takie głupie ze względu na portal z pierścienia. Jednak byłam gotowa zaatakować w przypadku tego gdyby się okazało, że jednak nie chce nam pomóc.
_________________
KP/ Box/Bank
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2772
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-06-24, 21:51   

Srebrny zaczął szarżować na chłopaka, ten tylko zablokował to łapami - MACIE CZAS NA UCIECZKĘ! ODEŚLE GO DO DOMU! JUŻ BOLT! OTOCZ NAS OGNIEM! - Wrzasnął, smok wykonał polecenie a tobie coś... Coś się przypomniało... Chwila, kiedyś już go widziałaś, misja... Demon... Istoty z nieba... On, On jest z innego wymiaru! To Odpowiednik ojca Eda z innej ziemi! Chłopak szybko atakował przeciwnika, cóż na pewno nie był on na to gotowy. Ty dostrzegłaś jedno, jeśli to on.... Ten sam chłopak co był waszą ochroną to.. To zmienił się o 180 stopni, jest starszy oraz... Ten symbol na jego plecach....
_________________
 
     
Mirajane 


Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2971
Ostrzeżeń:
 3/5/7
Wysłany: 2016-06-24, 22:06   

Wspomnienia napłynęły nagle do mojej głowy. Nie wiedziałam czy mówić o tym Edowi, ale póki co się powstrzymam. I ja rozumiem, ze może być niebezpiecznie, ale mimo wszystko już za duzo się dzieje jak dla mnie. Ten symbol... Chyba miał go ojciec Eda i to chyba znak Inkwizycji, ale chyba. Nie jestem pewna tak by dac sobie rękę uciąć. -Dobra. Zostawmy mu to i wiejmy. Czuję, ze da sobie on radę ze srebrnym. Powiedziałam do reszty. Schowałam Chaosa do pokeballa i czekałam na reakcję chłopaków.
_________________
KP/ Box/Bank
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2772
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-06-24, 22:55   

- Jb, pomóż mu - Po czym Ed z tobą skeirował się do statku. Po chwili odlecieliście i chłopak wystawił cię w mieście gdzie to się zaczęło - Dobra, ja będę na orbicie pilnował i sprawdzał czy ów "gość" jeszcze się pojawi a ty wróc do tego czym sie zajmowałaś - Odrzekł i odleciał, cóż wylądowałaś znów w Eterni... Trochę to przykre ale masz jednocześnie spokój odnośnie tego wszystkiego. No i pora też zrobić mały remanent w teamie
_________________
 
     
Mirajane 


Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2971
Ostrzeżeń:
 3/5/7
Wysłany: 2016-06-24, 23:10   

Miałam nadzieję, zę JB i Dante dadzą sobie radę. Smuciło mnie to, zę musiałam opuścić Eda. Zanim kazał mi wysiąść-przytulił am się do niego. Po tym byłam już w Eternie. Ruszyłam do Centrum pokemon. Dałam pokemony Siostrze do zobaczenia czy nic złego się z nimi nie dzieje. Kiedy mi je oddała wypuściłam Chaosa z pokeballa. -Dobra Chaos. Mamy trochę do uzgodnienia. Czyli jakim cudem ewoluowałeś jeszze po tym jak ewoluowałeś? Nie mam specjalnej bransoletki do mega ewolucji.
_________________
KP/ Box/Bank
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2772
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-06-26, 16:57   

Smok spojrzał na ciebie wzrokiem "Eeeee". Cóż, nie była to raczej odpowiedź jakiej się spodziewałaś, zważywszy iż nie kontrolujesz zbytnio jego samoistnego wchodzenia w ów formę. Dodatkowo prawdopodobnie on sam nie wiedział jak to robi a jedynie "denerwuje" się na tyle by móc wymusić aktywacje ów formy. Bardzo prawdopodobne że może to się na nim źle odbić. Ty sama natomiast musisz teraz zdecydować, gdzie zamierzasz się udać dalej. W sumie, mogła byś pójść po odznakę co było by czymś w rodzaju drobnostki w obecnej formie, ale... Kto wie?
_________________
 
     
Mirajane 


Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2971
Ostrzeżeń:
 3/5/7
Wysłany: 2016-06-26, 17:07   

Siedzę chwilę i zastanawiam się co dalej. W końcu chowam Chaosa do pokeballa. Idę z nimi na stołówkę w pokecenter by zjeść coś z nimi. Zasługujemy na odpoczynek. Przypomniało mi się, zę ostatnio tata prosił mnie bym do niego zadzwoniła bo dla mnie wa pokemony, które w sumie mogą mi pomóc w podróży. Po jedzeniu to zrobię. Na stołówce wypuszczam całą moją bandę. -Dobra kochani. Dzisiaj możecie dostać do jedzenia co chcecie. Ja stawiam. Tylko nie rozwalcie stołówki. Zwłaszcza Chaos. Zasługujemy na trochę odpoczynku. Sama zaś biorę sobie do jedzenia dobrego schabowego z ziemniakami.
_________________
KP/ Box/Bank
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.