Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Mirajane - Ku nieznanemu +18(odpisy z różnym terminem)
Autor Wiadomość
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2772
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-08-06, 21:54   

- Zaraz ci powiem - Odarł po czym kelner polał wam Wino, i podał karty. Były tu takie dania jakie nigdy nie miałaś okazji próbować. Kraby, krewetki i inne dość drogie dania. W trakcie tego Ed uśmiechał się cały czas odnośnie tego. W trakcie gdy zamówiliście on patrzył na ciebie. Delikatnie odchylił twoje włosy by ładnie widać było twoją twarz - Mirajane, gdy ty spałaś ja zrobiłem jedną rzecz. Od dziś już nigdzie się nie wybieram. Wczoraj w trakcie twojego słodkiego snu zrezygnowałem z bycia Komandorem, oddałem statek i przywileje. Od dziś jestem tylko zwykłym mieszkańcem tej planety, razem z tobą. Jednocześnie - Odparł i wyciągnął z kieszeni dwa pakuneczki. Pierwszy to było malutkie pudełeczko a drugie troszeczkę większe. - To dla ciebie kochanie - Odparł popijając wino
_________________
 
     
Mirajane 


Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2971
Ostrzeżeń:
 3/5/7
Wysłany: 2018-08-06, 22:01   

Czekałam na to co Ed powie mi jaka okazja. Zamówiłam sobie jakiś stek. Nie rozumiałam nazwy, ale wszystko co ma mięso jest dobre. Zrobiłam się też lekko czerwona jak odgarnął moje włosy. Byałam w szoku gdy powiedział mi, że zrezygnował. -Chwila?! Co? Czemu? A co z twoją załogą, statkiem itd. Przecież na pewnie tyle poświeciłeś by mieć tak wysokie stanowisko. I to wszystko dla takiego kogoś jak ja? Byłam szczęśliwa, ale też z drugiej strony Ed stracił praktycznie wszystko na co przez lata pracował tylko dlatego, ze ja się pojawiłam. Kiedy podał mi dwa pakunki to na początku otwieram mały, a potem duży.
_________________
KP/ Box/Bank
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2772
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-08-06, 22:08   

- Zrozumiałem jedno, że tamto przemija ale ty jak moja miłość nie. Straciłem już wiele lat na to a teraz chce być z tobą. Chce być zawsze przy tobie a nie robić coś dla Cytadeli. Wrex jest teraz kapitanem Baymaxa - Odparł popijając Wino patrząc na twoją twarz - Otwórz - Powiedział i czekał na to. Gdy otworzyłaś mały był tam przepiękny pierścionek Zaręczynowy który jest platynowy wysadzany diamentami. Drugi pakuneczek to była składowa dwóch rzeczy. Pierwszą z nich był przepiękny wysadzany diamentami naszyjnik, a drugą z nich była bransoletka ze złota również z diamentami. - Kocham cię, a to dla ciebie. Mirajane, chciałem Ponownie oświadczyć się tobie, chce spędzić z tobą resztę życia. Chce być z tobą na zawsze Mirajane - Odparł
_________________
  
 
     
Mirajane 


Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2971
Ostrzeżeń:
 3/5/7
Wysłany: 2018-08-06, 22:19   

Doznałam szoku. Zrezygnował ze wszystkiego tylko po to by być ze mną. Miałam ochotę się poryczeć, ze nie zasługuje na nic takiego, ale musiałam udawać silną. Kiedy otworzyłam wszystkie rzeczy to byłam wzruszona tym. Patrzyłam na te rzeczy i nie mogłam uwierzyć, ze to się naprawdę dzieje. -Ed. Wiem, ze mnie kochasz i chcesz być ze mną, ale... sądzę, że... mam wrażenie, ze nie zasługuje na kogoś takiego jak ty... Po tym jak ciągle wpadaliśmy kłopoty bo nie mogłam nic zrobić... nawet teraz przeze mnie spotkaliśmy Venoma... Mógł zobaczyć jak moje oczy robią się szkliste.
_________________
KP/ Box/Bank
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2772
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-08-06, 23:18   

Chłopak lekko podsunął się do ciebie z przeciwległej strony stołu i pocałował w czółko. - Nie przejmuj się kochanie, wiem że tak sie czujesz ale nie myśl o tym. Dziś jest twój dzień skarbie, dziś jest tylko i wyłącznie twój dzień. Dla ciebie to wszystko - Odparł i usiadł. Nalał ci trochę wina i podniósł kieliszek - Chce mieć resztę dni tylko z tobą. Nie patrz na to co się dzieje z innymi. Patrz tylko na to co jest z tobą kochanie - Powiedział i uśmiechnął sie do ciebie patrząc ci w oczy.
_________________
 
     
Mirajane 


Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2971
Ostrzeżeń:
 3/5/7
Wysłany: 2018-08-06, 23:49   

Łatwo mu mówić i myśleć tylko o sobie. Nawet jeśli on określa ten dzień moim to nie czuje się z tym dobrze. Ed odrzucił wszystko dla mnie. Słabej, głupiej oraz nic nie wartej dziewczyny. Wzięłam łyk wina. Nadal go nie rozumiałam. Pocałowałam go w policzek po chwili rozmyślań. -Dziękuje Ed. Powiedziałam i dokańczam wino w kieliszku. Mimo to cieszy mnie, że nie chce mnie już zostawiać samej z tym wszystkim co ma się kiedyś stać. Nalewam sobie trochę wina. -Mały toast?
_________________
KP/ Box/Bank
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2772
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-08-16, 11:09   

- Dla ciebie zawsze - Odparł i napiliście się, wieczór robił się coraz bardziej przyjemniejszy. Byle by nie okazało się to wszystko snem po którym będizesz czuła pewnego rodzaju pustkę z powodu braku tego wszystkiego co jednak się tutaj własnie stało. Rozejrzałaś się, i dosyć odbiegaliście ubiorem od innych, ale też ciekawiło cię jedno. Czy Ed ma tyle kasy czy to jakaś ostatnia porśba zanim odszedł. Oraz to co zostało mu ze statku oraz dawnego życia.
_________________
 
     
Mirajane 


Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2971
Ostrzeżeń:
 3/5/7
Wysłany: 2018-08-16, 15:32   

Nadal nie chce mi się w to wszystko wierzyć, ale też uważam by nie przesadzić z alkoholem. Dużo nie pije więc nie wiem na ile mogę sobie pozwolić. -I może to głupie pytanie, ale... skąd miałeś tyle by to wszystko zorganizować. Zwłaszcza, ze to wszystko zrobiłeś tylko i włącznie dla mnie podczas gdy ja nie dałam ci nic... Powiedziałam lekko czerwona, ale też zażenowana gdy zdałam sobie sprawę z tego co się działo podczas tych wszystkich dni spędzonych razem z nim.
_________________
KP/ Box/Bank
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2772
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-08-19, 23:04   

- Wiesz, to że nie jestem już Komandorem to nie znaczy że nie mam kasy. Ciekawe ale to co u nas było jakimiś drobniakami tutaj jest wartę tysiacę. Hmm Inflacja etc chyba jest właśnie zaburzona - Odparł i spojrzał na ciebie, uśmiechnął się lekko a jego o czy byly spokojne. Kuźwa w tym momencie miałaś ochotę rzucić się na niego i gładzić po lekkim zaroście. Cóz, ale chwilowo raczej niewypada tego ci zrobić bo jest to niezbyt wskazane. Zwłaszcza ze ludzie się patrzą
_________________
 
     
Mirajane 


Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2971
Ostrzeżeń:
 3/5/7
Wysłany: 2018-08-19, 23:10   

Uśmiecham się też lekko i nadal się czuje głupio, ale nie powiem przecież tego i nie wyjdę bo nie wypada. Nie zrobię mu też wstydu przy ludziach. -Jednak dalej nie odpowiedziałeś na moje poprzednie pytanie Edwardzie. Nie wiem czy usłyszałeś, ale nie dałam ci nic podczas całej podróży. Byłam wredna po tym jak spotkałam cię po latach, nie zrobiłam nic podczas spotkania z ojcem, potem jeszcze ratowałeś mnie przed duchem, potem jeszcze bal oraz walka z Fatimą, następnie kłóciłam się z Mirandą... Robiłam same kłopoty...
_________________
KP/ Box/Bank
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2772
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-08-20, 22:49   

- Myslałem że masz wówczas Okres? Albo coś takiego - Odparł lekko się śmiejąc z ciebie. W tym momencie az chciałaś go zabić za to bo teraz to cię sprowokował bo przecież to nie prawda że jak masz okres to cię strzela szał i chcesz go zabić i innych. - Taki super długi i dziwny bo raz ci leci a raz nie wiec już sam nie wiem - dodał smiejąc się dalej z tego. Cóż, teraz jesteś pewna że trzeba go zabić i pochować gdzieś niedaleko by nikt nie myślał że moze tam być
_________________
  
 
     
Mirajane 


Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2971
Ostrzeżeń:
 3/5/7
Wysłany: 2018-08-20, 22:55   

Przewróciłam oczami by usłyszałam jego wytłumaczenie. Tak. Bo to jedyny powód dlaczego kobieta chodzi wkurzona i smutna. Na pewno nie ma żadnych problemów - okres. Uniwersalna odpowiedź. Pasuje do wszystkiego. -Jeszcze jeden taki tekst, a spalę cię jednym piorunem. Odpowiedziałam wkurzona tak by tylko on to słyszał. Ja tutaj mówię o poważnych tematach, a ten się śmieje że mnie. I jak ja mam tu z nim mówić kiedyś o poważnych tematach skoro ten robi sobie jaja.
_________________
KP/ Box/Bank
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2772
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-08-20, 23:02   

- Oj no wyluzuj Miruś, przecież nie będziesz się fochać za takie teksty. Bo zrobię ci dziś w nocy powtórkę. I znowu prawie cały dzień prześpisz heh - Odparł lekko się smiejąc, czułaś jak robisz się czerwona na samą myśl o tym i jest w tobie przez to takie delikatne podniecenie. Bo mimo to, było strasznie przyjemnie ale nie co za dużo to nie zdrowo. Zwłaszcza po takiej ilosci jakąć i ostatnio zafundował. - To co, fochasz się czy jednak nie Skarbie? - Odparł prowokująco. On dobrze wie jak na ciebie zadziałać.
_________________
 
     
Mirajane 


Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2971
Ostrzeżeń:
 3/5/7
Wysłany: 2018-08-20, 23:05   

-A jak mam się nie fochać skoro mówię o poważnych rzeczach, a ty wolisz sobie stroić żarty. -powiedziałam i naprawdę miałam ochotę zrobić mu krzywdę. -A ty się potem dziwisz, że nie mówię ci wszystkiego i musisz to siłą wyciągać. Nie przestawałam być zdenerwować jego zachowaniem. -Jestem ciekawa czy też byś miał taki humorek jakby kiedyś np. nasze dziecko zapytała co to seks albo zadało inne krępujące cię pytanie. Założyłam rękę na rękę i czekam na odpowiedź.
_________________
KP/ Box/Bank
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2772
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-08-20, 23:09   

- Mam na to idealną odpowiedź! Spytaj Mamy! Ha - Odparł, okej zgasił odbił pałeczkę w ciebie i nie dał szansy na obronę. Mogłas się tego spodziewać, ale zawsze była ta delikatna nadzieja na to że jednak powie co innego. - A co? To twoja działka będzie! A co chcesz byśmy mieli? Da się załatwić - Dodał szarmancko lekko uwodzicielskim głosem. Cholera, znowu cię kusi by lekko cię sprowokować wieczorem. Nie znosisz tego, ale też jednocześnie uwielbiasz.
_________________
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group -
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.