Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
*tutaj będzie tytuł gry*
Autor Wiadomość
Mhrok 
Knight of Londinium~


Wiek: 25
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2206
Skąd: Biedastok
Wysłany: 2017-04-03, 20:12   

Zaczęłaś pojedynek od całkowitego wyciszenia się. Ujrzenie rozmowy Janette i Wattsona oraz poznanie przeszłości dotyczącej powstania gijinek nieco podniosło ci ciśnienie, a lepiej aby podczas tak ważnego pojedynku trzymać emocje na wodzy. Po teleporcie psiak spodziewał się, że zechcesz zgodnie z taktyką Luki użyć Confuse Ray i od razu zniknął ci z toru ataku. Ty jednak niespodziewanie użyłaś zupełnie innego ciosu. Manectric uniknął jednak twojej późniejszej próby użycia Confuse Ray, po czym przystąpił do kontrataku. Psiak otoczył się elektryczną aurą, po czym zaszarżował na ciebie. Cios był na tyle silny, że odleciałaś na kilka metrów i przez chwilę byłaś zamroczona. W tym czasie Manectric wykonał Light Screen, który przez pewien czas będzie osłabiać większość twoich ciosów, po czym ponownie uderzył w ciebie elektryczną szarżą.
- Elena, zacznij od wykonania Mystic Terrain. Następnie użyj Lucky Chant. Manectric wygląda na bardzo silnego i lepiej wcześniej odpowiednio się zabezpieczyć. Następnie wykonaj Psyshock. Wygląda na to, że przez pewien czas będziemy musieli wykonywać tylko ten cios. W międzyczasie użyj też Growl. Zdaje się, że Manectric specjalizuje się w atakach kontaktowych, więc lepiej osłabić ich siłę.
_________________


I'll say this not as a King, but as
a loyal knight. Anything to disturb
the King's peace will be crushed!
Clarent Blood Arthur!
MYukine Hakui:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Harumi Hasashi:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Leticia Forvedge:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kazuto Kirigaya (Eevee):
Karta Postaci
 
     
Rudzik 
Hi-da-ka~!


Wiek: 27
Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 1039
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-04-07, 20:49   

Nie jest dobrze. Mimo wszystko reaguję zbyt emocjonalnie na tę walkę, bo jednak ciężko się czasem skupić, gdy się odkrywa, że rozwiązanie nurtującego problemu możemy mieć na wyciągnięcie ręki. Inną kwestią jest to, że to ostatni pojedynek w ramach tej walki o odznakę i jestem ostatnią nadzieją Luki. To ja go tak zachęcałam do walki i raczej nie mogę teraz pozwolić na to, by przegrał. Musimy wygrać, nie zważając na cenę zwycięstwa.
Luka ma rację, że nie mogę pozwolić, by Manectric uderzył mnie swoim szarżującym atakiem, dlatego chyba będę musiała postawić na kompletną mobilność. Nie mogę pozostawać w jednym miejscu za długo, ale z tym raczej nie powinnam mieć problemów. Z tego powodu pierwsze dwa ataki zasugerowane przez trenera wykonuję bez żadnych zmian. Mgła na pewno pomoże mi przy unikach, a Lucky Chant... cóż, chyba każdy potrzebuje trochę motywacji, nawet szczęście.
Potem zaś muszę już przejść czysto do ofensywy, dlatego też stawiam na polecenie nastolatka, bym korzystała z Psyshock, jednak modyfikuję to w ten sposób, że nie zostaję w jednym miejscu na długo, starając się przemieszczać kompletnie przypadkowo, wykorzystując do tego Teleport. W ewentualnym przypadku, jeśli przeciwnik jednak przewidzi moje ruchy, usiłuję zablokować jego atak z pomocą Protect.
_________________
The future, where there is nothing beyond the pain...
...if that's the case, I want to love that pain
MMarietta Delacroix:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kenneth Corcair:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Lena Schwarz:
Karta Postaci
 
     
Mhrok 
Knight of Londinium~


Wiek: 25
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2206
Skąd: Biedastok
Wysłany: 2017-04-08, 21:34   

Już miałaś wykonać Misty Terrain, kiedy to Manectric na ciebie naskoczył i przytknął do podłoża.
- Jesteś nieco za wolna. - usłyszałaś od niego. - Widzę, że nie najlepiej sobie radzisz, ale taka robota, co? - dodał. - Postaram się zakończyć to jak najszybciej, żebyś nie musiała długo cierpieć.
Jaki wspaniałomyślny, prawda? Psiak chwycił ciebie swoimi potężnymi łapami, po czym postawił na baczność i zaszarżował. Ponownie zostałaś odrzucona do tyłu. Usłyszałaś krzyk Luki, jednak wydawał się on być dziwnie oddalony. Znalazłaś się niczym w nicości, wszystko dookoła jakby nie istniało.
- Elena.... Elena.... - usłyszałaś męski głos, jednak nie należał on do Luki tylko... - Eleno, musisz żyć. Dla mnie... - To był głos twojego ojca!
Poczułaś dziwne nieznajome ciepło, które zdawało się ciebie opatulać. Głosy z zewnątrz powoli znowu zaczęły do ciebie dobiegać, głównie podekscytowany głos Luki, który mówił:
- Ty... Ty ewoluujesz!
Kiedy ponownie "powróciłaś" do świata żywych, rzeczywiście czułaś się nieco inaczej. Byłaś wyższa, co prawda nie wiele, ale różnica była już zauważalna. Do tego czułaś, jak włosy opadają ci na ramiona, co było kolejną zmianą. Reszty póki co nie zauważałaś. Oprócz jednej. Poczułaś, jak zyskałaś nagle nowe pokłady energii, która prawie że ciebie rozsadzała od środka.
Postanowiłaś wrócić do wcześniejszej taktyki, dyktowanej ci przez Lukę. Wystrzeliłaś w zaskoczonego obrotem sytuacji Manectrica serię Psyshocka. Nim psiak się ogarnął, ty zdążyłaś zmienić swoją pozycję i ponownie zaatakować. Zauważyłaś, że Wattson uśmiechnął się zawadiacko pod nosem, po czym rozkazał podopiecznemu wystrzelić Thunder, przed którym częściowo się obroniłaś dzięki Protect.
- Świetnie Elena! Tak trzymaj! - słyszałaś za plecami doping Luki. - Postaraj się zbliżyć do niego i zdezorientować go Confuse Rayem. Obojętnie czy ci się to uda czy nie, od razu się teleportuj, po czym wystrzel w niego kolejną serię Psychock.
_________________


I'll say this not as a King, but as
a loyal knight. Anything to disturb
the King's peace will be crushed!
Clarent Blood Arthur!
MYukine Hakui:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Harumi Hasashi:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Leticia Forvedge:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kazuto Kirigaya (Eevee):
Karta Postaci
  
 
     
Rudzik 
Hi-da-ka~!


Wiek: 27
Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 1039
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-04-09, 15:18   

Czuję się nieco dziwnie, po tym, co się stało, ale muszę to teraz zignorować - liczy się jedynie doprowadzenie walki do końca. Lekką zemstą na futrzaku za to, co przed chwilą zrobił, też nie pogardzę. Może chociaż zdołam go nauczyć, że jak ktoś wydaje się być słabszy od niego, nie znaczy od razu, że za chwilę sytuacja się na odwróci.
Uśmiecham się lekko. Energia, która mnie wypełnia, powoduje, że czuję się o wiele pewniej, dlatego też wykonuję to, co zaordynował Luka, bez żadnych zmian... no może prawie. Na sam koniec po ostatnim Teleporcie, zamiast wykonać Psyshock, staram się złapać Manectrica w Confusion, pozwalając sobie na lekki uśmiech, a następnie wykonuję Draining Kiss.
_________________
The future, where there is nothing beyond the pain...
...if that's the case, I want to love that pain
MMarietta Delacroix:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kenneth Corcair:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Lena Schwarz:
Karta Postaci
 
     
Mhrok 
Knight of Londinium~


Wiek: 25
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2206
Skąd: Biedastok
Wysłany: 2017-04-14, 21:23   

Nowa energia, którą zdobyłaś po ewolucji, sprawiła, że Manectric wręcz osłupiał. Najwyraźniej nie spodziewał się takiego obrotu spraw. Końcówka walki była najbardziej interesująca, zwłaszcza, że Draining Kiss był ostatnim ciosem i dosłownie wyglądało to, jakbyś wyssała ze swojego przeciwnika ostatnie tchnienie. Nieco przerażające, nie uważasz?
- Wygląda na to, że ci się udało. Gratulacje Luka, Eleno. To był wspaniały pojedynek. - odezwał się do was Wattson, schowawszy Manectrica do jego kuli. - A oto i twoja odznaka chłopcze. Jest to twój pierwszy krok do dostania się do Ligi Hoenn. Chociaż trzeba przyznać, że miałeś nieco szczęścia z ewolucją swojej przyjaciółki.
- No, w sumie to był to spory fart. - odpowiedział, nieco speszony, Luka. - Nie uważasz Eleno?
_________________


I'll say this not as a King, but as
a loyal knight. Anything to disturb
the King's peace will be crushed!
Clarent Blood Arthur!
MYukine Hakui:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Harumi Hasashi:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Leticia Forvedge:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kazuto Kirigaya (Eevee):
Karta Postaci
 
     
Rudzik 
Hi-da-ka~!


Wiek: 27
Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 1039
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-04-21, 20:30   

Z jednej strony jestem zadowolona, że udało mi się wygrać walkę. Hello, jednak mam jakieś szanse w tym ponurym świecie! Z drugiej strony zaś ogarnia mnie lekko dziwne uczucie. Czy naprawdę będę musiała krzywdzić stworzenia, które kiedyś uważałam za swoich współbratymców? Wydaje mi się to okrutne, ale też wiem, że w walkach trenerskich jest inaczej. Mój przeciwnik też był inny. Nie miał żadnego współczucia, a jedyne, na czym mu zależało to na wygranej, a ja... czy ja naprawdę jestem za miękka na to wszystko?
Luka i Wattson rozmawiają. Lider gratuluje mu wygranej, ale ma też rację. Gdyby nie ta niespodziewana ewolucja, raczej byśmy nie wygrali. Nawiasem mówiąc, przydałyby mi się nowe ciuchy, ale o tym... mogę chyba powiedzieć Schwarzowi nieco później.
- Um... niby tak, ale... sama nie wiem - odpowiadam, po czym spoglądam na Wattsona tym takim spojrzeniem w stylu "ja wszystko wiem". Nic, co zobaczyłam wtedy, się przede mną nie ukryje. - Nadal nie odpowiedział pan na moje pytanie. Dlaczego Janette Schwarz ukrywa prawdę, że cokolwiek o tym wie? I czemu nie zareaguje w jakikolwiek sposób, skoro wie, w co Lucian się wplątał?
_________________
The future, where there is nothing beyond the pain...
...if that's the case, I want to love that pain
MMarietta Delacroix:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kenneth Corcair:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Lena Schwarz:
Karta Postaci
 
     
Black Lotus 
Ostatni dziedzic rodu Magów~



Wiek: 25
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1751
Wysłany: 2017-04-21, 21:19   

- Tak jak wspominałem, Janette stara się grać rolę silnej i zaradnej kobiety, jednak po śmierci męża załamała się. Nie straciła starej werwy tylko jakby... nieco się ona u niej wypaliła. Do tego tak naprawdę cała ta sytuacja uderza w nią samą, gdyż powiązana jest z jej dawną pracą i... - w tym momencie Wattson przerwał.
Nie wiedzieć jak to możliwe, ale wiedziałaś, że chciał w tym momencie wspomnieć o romansie z twoim ojcem. Widziałaś to jakby w zakrzywionym lustrze, jak kończy to zdanie, jednak miałaś pełną świadomość, że rzeczywistość jest inna.
- Do tego nie ma ona żadnych twardych dowodów, jedynie plotki i poszlaki. Wspominała mi o tym, że próbowała rozmawiać z Lucianem, ale ten wszystkiego się wypierał. - dokończył lider.
- Ale tak właściwie czemu projekt gijinek miałby być negowany? - Luka wydawał się być zaskoczony. - Przecież w ciągu ostatnich dwudziestu lat w nauce nastąpił ogromny postęp i raczej nie doszłoby do takich wypadków jak wcześniej.
- I to jest właśnie powód, czemu na gijinki patrzy się w złym świetle. - odparł Wattson. - Ludzie obawiają się, że mogło by dojść do ich zniewolenia. Sam powiedziałeś, że w nauce nastąpił postęp. Nowe rodzaje PokeBallów, całego sprzętu trenerskiego. W nieodpowiednich rękach gijinki mogłyby...
- Mogłyby stać się niepokonaną armią. - dokończył za mężczyznę Luka.
- Masz rację chłopczę. Tym bardziej ludzie boją się, że ze względu na swoją siłę, gijinki mogą chcieć sobie ich podporządkować, co tak naprawdę wydaje się być żartem. W ich sytuacji chciałbym po prostu mieć święty spokój.
_________________
~ Rin Tohsaka ~

"Fighting for others, but not yourself, is nothing but hypocrisy."

"Even if my life is full of hypocrisy, I'll keep on striving to be a hero of justice!"

?© kotlet barani




 
 
     
Lime 
Just an Ordinary Boy


Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 209
Wysłany: 2017-04-21, 22:19   

Czas chyba na to, żebym i ja zabrała głos w tej dyskusji... Ale czy jest jeszcze cos, co mogę dopowiedzieć? Wydaje mi się, że chyba niekoniecznie, jednak i tak odzywam się cicho.
- Um... z tym świętym spokojem ma pan rację. To nie było zależne ode mnie, że trafiłam w ręce trenera, a chyba i tak mogę stwierdzić, że miałam sporo szczęścia. Mimo to miło by było, gdyby ludzie widzieli w nas, gijinkach, innych ludzi, a nie po prostu... coś innego, kompletnie różnego od nich. Wbrew pozorom tak dużo się nie różnimy - przytakuję, po czym kłaniam się lekko. - I przepraszam, że tak na pana naskoczyłam.
No cóż, chyba wszystko, co chcielismy załatwiliśmy, dlatego też chyba pozostaje ruszać w stronę Centrum... ale jak ja mogę iść tak normalnie w przymałych ciuchach? Ostatecznie spoglądam na Lukę z nadzieją, że może coś wykombinuje., bo mi jedyne, co przychodzi do głowy to podróż w ballu. Pfe.
_________________

Multikonto Mintori za pozwoleniem administracji :*
 
     
Mhrok 
Knight of Londinium~


Wiek: 25
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2206
Skąd: Biedastok
Wysłany: 2017-04-26, 20:43   

Mężczyzna po twoich przeprosinach zaśmiał się. Wyjaśnił ci, że to nie jest pierwszy raz, kiedy jest pytany o sprawy związane z gijinkami i dawnym laboratorium znajdującym się na obrzeżach Mauville.
- Zaś jeśli chodzi o... - zaczął Wattson, po czym spojrzał na ciebie wymownie, a konkretnie na twoje przykrótkie ciuszki. - Moja córka powinna mieć coś do oddania. Na oko jest twojego wzrostu, więc jej ubrania powinny na ciebie pasować.
Taka opcja była lepsza niż podróż w PokeBallu, więc od razu się zgodziłaś. Mężczyzna wyszedł z sali, do swojego domu znajdującego się dosłownie dwadzieścia metrów dalej. Czekaliście na niego może z pięć minut. Luka w tym czasie przyglądał się na przemian otrzymanej od lidera odznace a to na wyewoluowaną ciebie, jakby chciał dojrzeć jakieś różnice w twoim wyglądzie.
- Mam nadzieję, że będzie to pasować. - odparł do ciebie Wattson, wróciwszy do sali, podając ci sweter, krótkie spodenki wraz z długimi, cienkimi rajstopami i trampkami.
_________________


I'll say this not as a King, but as
a loyal knight. Anything to disturb
the King's peace will be crushed!
Clarent Blood Arthur!
MYukine Hakui:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Harumi Hasashi:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Leticia Forvedge:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kazuto Kirigaya (Eevee):
Karta Postaci
 
     
Rudzik 
Hi-da-ka~!


Wiek: 27
Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 1039
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-05-06, 18:34   

- Uhm… dziękuję za pomoc – czuję, że moje policzki robią się powoli czerwone. A może nawet wręcz płoną? Nie jestem pewna, bo jednak nie jestem w stanie tego na sto procent stwierdzić, jeśli nie mam jak zobaczyć swojego odbicia. Może to nawet dobrze? Najważniejsze teraz to się ubrać, to jest zakryć stare ubrania nowymi, przynajmniej do czasu, jak nie dojdziemy do Centrum. Ze swetrem raczej nie powinnam mieć problemu, dlatego wciągam go po prostu przez głowę. Gorzej z spodenkami, których założenie traktuję trochę bardziej metodycznie – staram się je wsunąć pod spódnicę (czy raczej w tym przypadku spódniczkę), a następnie ściągnąć stary ciuch z siebie. Buty? Hm… tu nie powinno być problemu.
Ale problem leży gdzie indziej. Dziwnie się czuję z tym, że przez bite kilka minut Luka się nie odzywał, a zamiast tego spoglądał to na mnie, to na odznakę. Nie chcę mu zaglądać do myśli, doskonale zdając sobie sprawę z tego, że po pierwsze jestem zmęczona, a po drugie, z pewnością by to zauważył, ale… martwię się. Wolałabym, gdyby nic przede mną nie ukrywał… zresztą nieważne. Później mogę go o to wypytać. Na razie powinniśmy cieszyć się wygraną, nawet jeśli mieliśmy sporo szczęścia. Powoli podchodzę do trenera, wyciągając w jego kierunku dłoń, by przybił piątkę czy coś, przy okazji uśmiechając się lekko.
- Chyba należy nam się trochę odpoczynku, nawet jeśli wygraliśmy minimalnym fartem, nie uważasz? – zagaduję cicho, mając nadzieję, że Luka podejmie trochę rozmowę. – Zwłaszcza, że mieliśmy umówę, prawda?
_________________
The future, where there is nothing beyond the pain...
...if that's the case, I want to love that pain
MMarietta Delacroix:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kenneth Corcair:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Lena Schwarz:
Karta Postaci
 
     
Mhrok 
Knight of Londinium~


Wiek: 25
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2206
Skąd: Biedastok
Wysłany: 2017-05-11, 21:15   

- Tak, pamiętam. - odparł po dłuższym okresie milczenia Luka, przybiwszy wcześniej z tobą zwycięską piątkę. - I tak pamiętam o naszej umowie. A tobie Wattsonie, - chłopak zwrócił się w stronę lidera. - bardzo dziękuję za pojedynek. I za strój dla Eleny. Jestem niezmiernie wdzięczny.
- Nie no, przecież to nic takiego. - mężczyzna wyglądał na autentycznie zawstydzonego takimi podziękowaniami. - Nie mniej jednak, powodzenia w dalszej podróży.
Opuściwszy salę, pierwsze, co było dane wam ujrzeć, było powoli zachodzące słońce. Luka odparł, że chyba jest już nieco za późno na wyruszanie do Johto. Dodatkowo oboje czuliście się zmęczeni, nawet pomimo twojej ewolucji, powoli dochodził do ciebie cały znój walki. Udaliście się zatem do Centrum Pokemon, zresztą trafiliście do tego samego pokoju co wcześniej. Luka pierwszy wyszedł pod prysznic, spod którego wrócił zresztą bardzo szybko. Następnie równie szybko zasnął w swoim łóżku, zostawiając ciebie samą sobie. Jednak poczułaś się niezwykle zmęczona, więc położyłaś się, nawet nie zdejmując otrzymanych od Wattsona ciuchów.


Obudził ciebie zapach czegoś smażonego oraz trzask iskier oleju. Przebudziłaś się i pierwszym, co zauważyłaś, był znajdujący się na tobie miękki, szarawy koc. Luka stał przy znajdującym się u was "aneksie kuchennym" i najpewniej szykował śniadanie. Na niewielkim stoliku stały już para talerzy, sztućców i szklanek oraz drewniana deska, która najpewniej miała służyć za podstawę daniu szykowanemu przez chłopaka.
_________________


I'll say this not as a King, but as
a loyal knight. Anything to disturb
the King's peace will be crushed!
Clarent Blood Arthur!
MYukine Hakui:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Harumi Hasashi:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Leticia Forvedge:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kazuto Kirigaya (Eevee):
Karta Postaci
 
     
Rudzik 
Hi-da-ka~!


Wiek: 27
Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 1039
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-05-18, 18:32   

Całość poprzedniego dnia dała mi się dość szybko we znaki, bo nawet nie zdążyłam się przebrać, gdy po prostu zmęczenie wygrało i zasnęłam w ciuchach. W rezultacie zaś rano obudziłam się nakryta szarym kocem. Nawet przyjemnie mi się robi na serduchu, gdy sobie pomyślę, że ktoś taki jak Luka stara się o mnie dbać, ale z drugiej strony czuję się trochę z tym nieswojo. Nie chcę robić mu kłopotu, a nawet z tym, że chłopak zaproponował mi podróż do Johto, nie czuję się komfortowo - w końcu wydaje na mnie i moje potrzeby pieniądze swojej rodziny...
Niemniej jednak muszę w końcu wstać. Mam wrażenie, że przez noc przespaną w ciuchach, moje ciało koniecznie potrzebuje jakiegoś odświeżenia, dlatego też podnoszę się spod koca, zaglądając przy okazji do aneksu kuchennego, by sprawdzić, co też znowu Schwarz wymyślił.
_________________
The future, where there is nothing beyond the pain...
...if that's the case, I want to love that pain
MMarietta Delacroix:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kenneth Corcair:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Lena Schwarz:
Karta Postaci
 
     
Mhrok 
Knight of Londinium~


Wiek: 25
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2206
Skąd: Biedastok
Wysłany: 2017-05-18, 22:35   

- Widzę, że już wstałaś. - usłyszałaś Lukę, niedługo po tym jak wywlokłaś się spod ciepłego koca. - Idealnie, bo właśnie skończyłem robić śniadanie. Mam nadzieję, że ryż z warzywami będzie odpowiedni? - rzucił tobie chłopak, jednak dało się wyczuć, że nie było to pytanie.
Na stół powędrował wok, w którym oprócz ryżu mogłaś spokojnie dojrzeć kawałki brokuła, pora czy marchewki, zaś w powietrzu unosił się zapach ziół. Młody Schwarz sięgnął jeszcze do lodówki po sok pomarańczowy, który nalał do ułożonych już szklanek.
- Podobno jutro w całym zachodnim Johto ma być bardzo upalnie. Nieźle trafimy, co nie? - Luka poinformował ciebie o tym, co usłyszał w porannej audycji.
_________________


I'll say this not as a King, but as
a loyal knight. Anything to disturb
the King's peace will be crushed!
Clarent Blood Arthur!
MYukine Hakui:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Harumi Hasashi:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Leticia Forvedge:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kazuto Kirigaya (Eevee):
Karta Postaci
 
     
Rudzik 
Hi-da-ka~!


Wiek: 27
Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 1039
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-05-25, 21:55   

- Nie da się chyba nie zauważyć - przeciągam się krótko, po czym wzruszam ramionami. - Możliwe, że rzeczywiście mamy szczęście. Lato już się chyli ku końcowi, więc teraz na następne upalne dni będziemy musieli poczekać już do następnego lata, nie? A tymczasem chyba przyda nam się trochę przerwy...
Na moment przerywam, spoglądając na jedzenie. Widzę brokuł i inne warzywa. W sumie Luka mocno poszedł w orientalną kuchnię, ale czy mi to przeszkadza? Miło mi, że ktoś o mnie dba i bierze pod uwagę moje przyzwyczajenia. Nie wszyscy zwykli ludzie są źli... ale przecież nie możemy zapominać o tych, którzy raczej nie mają dobrych zamiarów, dlatego też odzywam się ponownie już nieco ciszej, ale nadal na tyle głośno, by trener wiedział, że nie mówię sama do siebie.
- Nie chcę za długo siedzieć w Johto. Chcę tylko się upewnić, że z tatą wszystko w porządku... znaczy, mam wrażenie, że pewnie wszystko w porządku jest. Wtedy, w czasie walki... gdy przeszłam ewolucję... wydawało mi się, że słyszę jego głos... - ciężko jest mi mówić o takich prywatnych sprawach przed kimś, kogo znam zaledwie od paru tygodni, ale jeśli mamy współpracować ze sobą, muszę być szczera, prawda? - W każdym razie wolałabym, żebyśmy po tym jak najszybciej wrócili do Hoenn. Jakby nie patrzeć, mamy jeszcze siedmiu liderów, którym wypadałoby skopać tyłki, a inna sprawa... boję się po naszej wczorajszej rozmowie z Wattsonem, że z tym zamieszaniem wokół Luciana... że to może być skomplikowana sprawa. Wolałabym mieć w razie co na to oko.
_________________
The future, where there is nothing beyond the pain...
...if that's the case, I want to love that pain
MMarietta Delacroix:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kenneth Corcair:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Lena Schwarz:
Karta Postaci
 
     
Mhrok 
Knight of Londinium~


Wiek: 25
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2206
Skąd: Biedastok
Wysłany: 2017-06-01, 20:28   

- Jak chcesz. Póki co nie rezerwowałem jeszcze powrotnego biletu, ale nie powinno to być problematyczne, aby zrobić to na miejscu. Zresztą jeśli jest w Johto ciepła pogoda, to chyba warto z niej skorzystać, nie uważasz? Jak sama zauważyłaś, lato chyli się ku końcowi, więc nie wiadomo, kiedy znowu zdarzy nam się wypocząć w słońcu. - odparł do ciebie Luka, wyjaśniając krótko i zwięźle praktycznie większość zawartych w twojej wypowiedzi kwestii. - Zaś jeśli chodzi o Luciana... Nie musisz się nim zbytnio przejmować, w końcu nie jesteś w żaden sposób z nim związana. Jednak jeśli chcesz mi pomóc z jego sprawą, to nie będę miał nic przeciwko.
Śniadanie mijało wam w miłej i przyjemnej atmosferze, jednak do czasu. W pewnym momencie Luka jakby ocknął się z letargu i uświadomił sobie, i przy okazji ciebie, że za 30 minut odpływa wasz statek. No cóż, chłopak spakował pozostały ryż z warzywami, po czym na szybko umył patelnię. Całe sprzątanie zajęło wam jakieś 7 minut. Następnie pospiesznie wyszliście z Centrum, po czym udaliście się w stronę portu. Zdążyliście na swój rejs dosłownie na ostatni moment.
- Już myślałem, że nie zdążymy. - powiedział do ciebie, kiedy opadł na dolne łóżko znajdujące się w waszej kajucie (fotografia podglądowa)
_________________


I'll say this not as a King, but as
a loyal knight. Anything to disturb
the King's peace will be crushed!
Clarent Blood Arthur!
MYukine Hakui:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Harumi Hasashi:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Leticia Forvedge:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kazuto Kirigaya (Eevee):
Karta Postaci
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.