Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zapisy (Ludzie: 1/2; Pokemony: 2/2)
Autor Wiadomość
Galliusz 
Do some magic



Wiek: 29
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1097
Skąd: Magic Place
Wysłany: 2017-03-31, 21:36   

Zormar
Bez wchodzenia w szczegóły to dobry zapis, nawet bardzo. Ale od pewnego czasu jestem trochę rozbity jako MG i nie bardzo czuję się na siłach do tworzenia nowych przygód. Potrzebowałbym KP, która z miejsca by przełamała mój opór. Niestety przy czytaniu twojej KP nie czułem napływu pomysłów oraz chęci do pisania, więc "blok" działa. Poza tym wchodzę w dość karkołomny okres na studiach, więc i z moją aktywnością będzie średnią.
Z ciężkim sercem, zwłaszcza, że Szinka mnie polecała, ale Nie Przyjmuję. Czuję, że nie pociągnąłbym tego w satysfakcjonujący nas obu sposób.
_________________


Mazirra | Box | Bank
Sparks | Box | [url=pokemoncrystal.pl/topics27/3462.htm#69590]Bank[/url]
Kasai | Reshi

Jezioro | Kopalnia | Ogród
 
 
     
Ray 
Trump Crystala


Wiek: 29
Dołączył: 24 Cze 2017
Posty: 27
Wysłany: 2017-06-25, 15:07   

Kopę lat.

Formularz gry trenerskiej:
Link do Karty Postaci: Tutaj.
Imię, nazwisko i przezwisko: Rayden "Ray" Ampere.
Wiek postaci: 21.
Region/Miasto startowe: Unova/Nimbasa.
Pora roku: Wiosna.
Starter: Shinx.
Cele: Uratowanie siostry, zniszczenie Teamu Plasma, no a przy okazji jak wystarczy czasu, zostanie mistrzem Pokemon.
Towarzysz: Brak. No chyba, że Elesa w trakcie gry zechce pomóc, to bierzemy ją pod pachę i idziemy.
*Opis towarzysza: -
Wróg: Team Plasma, no i poniekąd siostra Elly.
*Opis wroga: Mogą być standardowi, możesz ich też zrobić po swojemu, zwłaszcza siostrę.
Klimat: Wszystkiego po trochu, ale bez cukierkowych klimatów.
Wątki fantastyczne: Tak, ale bez przesady.
Sceny +18: Tak. Niech leje się krew i co tam chcesz.
Czy chcesz spotykać Fakemony?: Nie.
Ulubione typy: Elektryczne, ogniste, wodne, smoki, latające.
Znienawidzone typy: Ziemia, skała, robaki, trawiaste.
O jakich pokemonach marzysz: Nie mam konkretnych.
Prośby: Brak.
_________________
  
 
     
Galliusz 
Do some magic



Wiek: 29
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1097
Skąd: Magic Place
Wysłany: 2017-06-30, 21:12   

Ray
Ooooooooooo, kurdę. Tyle kazałem ci czekać i chyba nie mam dobrych wieści. No uprzedzałeś, że to ta sama kp i w sumie napisane jest wszystko okej, ale przeczytałem historię postaci i niestety nie układa mi się w głowie jakiś sensowny plan na rozwój fabuły, a ja nie chcę brać jakiegokolwiek gracza na siłę. Potem albo nie jestem w stanie odpisywać, albo robię słabe posty. Dlatego nie przyjmuję. No i przepraszam za takie długie opóźnienie.
_________________


Mazirra | Box | Bank
Sparks | Box | [url=pokemoncrystal.pl/topics27/3462.htm#69590]Bank[/url]
Kasai | Reshi

Jezioro | Kopalnia | Ogród
 
 
     
Stwór



Wiek: 27
Dołączył: 27 Lip 2017
Posty: 202
Wysłany: 2017-08-31, 16:25   

Link do Karty Postaci: Tu.
Imię, nazwisko i przezwisko: Drake 'Kiba' Forester
Wiek postaci: circa 20, ale tak naprawdę nie wiadomo
Region/Miasto startowe: Kanto, okolice Viridian
Pora roku: nie-zima
Starter: Gastly
Cele:
Zacznijmy od tego, że zwiedzić Kanto, jako, że Kiba jest dzieckiem ze słoika i poza Viridian niewiele widział. W sumie to nic nie widział, jest niewidomy.
Potem możemy dodać, że jest on pewnym typem psychika, choć nietrenowanego, co aktualnie ułatwia mu orientację w terenie - chciałby dowiedzieć się, co to tak właściwie jest, z czym się to je, i być może wyciągnąć z tego więcej.
Skoro już jesteśmy przy temacie, to nie pogardzi zwrotem wydarzeń, który doprowadzi do przywrócenia mu wzroku (ale o tym chwilowo nawet nie marzy).
Po drodze chętnie dowie się czegoś o swoim pochodzeniu, co pozostaje zagadką.
Chętnie też zostanie prawowitym Trenerę Pokemą, co może być lekko utrudnione.
A, no i nie zapomnijmy - chętnie zapozna chętną lub chętnego, jako, że takich doświadczeń także nie ma na koncie ;)
Towarzysz: *brak*
Wróg: Niewielkie przedmioty, o które można się potknąć.
Klimat:
Poke-realizm? Tzn, "NIE" dla pidgeyów, które znają Fly i przewożą trenera na drugi koniec kraju. "NIE" dla braku potrzeb fizjologicznych. "NIE" dla niskolevelowych pokemonów, które po walce z 100 lvl rozwścieczonym gyaradosem jedynie mdleją, zamiast zostać rozszarpanymi na krwawą miazgę... etc, etc. Ogółem zakładam, że to takie wykokszone zwierzątko, które trzeba nakarmić, wyczesać, wygłaskać, i które różni się nieco wyglądem od innych (co akurat w przypadku tej gry raczej nie ma znaczenia :'D)
Wątki fantastyczne: Why not?
Sceny +18: No ba.
Czy chcesz spotykać Fakemony?: Nie przekonuje mnie ten pomysł, ale może w późniejszym etapie gry?
Ulubione typy: Fire, dragon, electric, dark, poison, ghost
Znienawidzone typy: nope.
O jakich pokemonach marzysz: Welp. Nie mam faworytów. Bardzo chętnie jednak skompletuję startery, pikachu, więcej starterów, dratini, znowu startery... :3
Prośby:
Z moją poprzednią "poważną" MG, która prowadziła mi grę przez, bagatela, przynajmniej 3 lata, funkcjonował system informowania o odpisach na skypie (GG nie posiadam, mogę się poświęcić i założyć), co bardzo chętnie pociągnę dalej. Preferuję też odpisy raczej krótsze a częstsze, bo jak tak zaglądam do niektórych gier, to każdy post może być rozdziałem fanficka - gracz musi coś jeszcze odpowiedzieć postaci z początku odpisu MG, kiedy na końcu tego samego odpisu jest już w zupełnie innym miejscu. To mi się wydaje nienaturalne i w ogóle dziwne.
 
     
Galliusz 
Do some magic



Wiek: 29
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1097
Skąd: Magic Place
Wysłany: 2017-09-02, 12:43   

Stwór
Powiem tak, historia jest dobrze napisana, choć nie zainteresowała mnie jakoś szczególnie. Jednak nie odrzuciła mnie historia oparta o parę klisz, a ślepota twojej postaci. Nie jesteś pierwszą osobą chcącą u mnie grać niewidomym bohaterem i przez ten czas mój stosunek do tego konceptu się nie zmienił. Niby piszesz, że ma jakieś moce parapsychiczne, ale ja nie wyobrażam sobie prowadzenia przygody ślepej postaci. Dlatego Nie Przyjmuję.
_________________


Mazirra | Box | Bank
Sparks | Box | [url=pokemoncrystal.pl/topics27/3462.htm#69590]Bank[/url]
Kasai | Reshi

Jezioro | Kopalnia | Ogród
  
 
 
     
Zły Orzeszek 
I comming fucking world!


Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 557
Wysłany: 2017-09-02, 12:44   

Witaj Galliuszu. Pisarzu.

Formularz do gry pokemonowej
Link do Karty Postaci: [Zacny link]
Imię: Set ale przedstawia się jako Czasołamacz
Wiek postaci: ponad 3000 lat
Gatunek: Fakemon - Thantos
Rodzaj przygody: Szczerze? Co będzie ci wygodniej bo mi pasuje to i to, bardzo szybko dostosowuję się do dezycji MG
*Region/Miasto startowe: Jak cu to lubię Kalos
Pora roku: Lato albo Jesień
Cele: Otóż celem mojej postaci i jej towarzyszy, jest możliwie zniszczenie Kensenów ale póki co ograniczają się tylko do zabijania Kensenów-zwiadowców bo to wystarczy, by powstrzymać ich przed niszczeniem kolejnych planet w kolejnych wymiarach (dlaczego tak jest, wytłumaczyłam w KP). Kiedyś celem ich wyżynania było uratowanie Queltzclipesa (stwórcę Thantosa) jednak teraz stał się on bardziej pobpocznym powodem. Teraz robią to by ratować wymiary i planety chociaż nie zawsze się to udaje.
Oczywiście jeżeli w przygodzie doszłoby do chwili, kiedy to Kenseni zostaną raz na zawsze zniszczeni Thantos będzie chciał dowiedzieć się co stało się z Queltzclipes - żyje czy raczej jest martwy?
Aby lepiej pokonywać Kensenów muszą osiągnąć jak najwyższy poziom stąd toczą bitwy sparingowe - ze sobą oraz z innymi rasami (ale to zdarza się znacznie żadziej)
Thantos musi też nauczyć cofać się w czasie o nieco więcej nić 5 minut.
Dowiedzenie się kim jest Giratina, Palkia i Dialga - Queltzclipes kiedyś wspominał o tym, że Thantos został stworzony na wzór pokemonów które Queltzclipes kiedyś spotkał podczas swej podróży. Tworząc go wzorował się na Giratinie, Dialdze i Palki
Poznanie świata pokemonów bo w sumie dla Thantosa jest to bardzo ważne miejsce, ponieważ Queltzclipes stworzył go na wzró tych stworzeń.
Towarzysz: Phantom, Tetera i Feinculus
*Opis towarzysza: Jest tego trochę a nie chcę zrobić ze zgłoszenia jakiejś kolumny liter, toteż nie będę tego tutaj wklejać. Całą trójkę opisałam w KP
Wróg: Kenseni (rasa "kosmitów")
Opis wroga: Tak samo jak w przypadku towarzyszy, też tego trochę jest i wszystko co ważne opisałam w KP
Klimat: Wszystko ! Horror, dramat, romans, fantasy, sci-fict...Może tylko bez klimatów detektywistycznych bo jestem w nich słab ( B A R D Z O słaba)
Wątki fantastyczne: Tak!
Sceny +18: Tak!
Prośby: Zabij mi przyjaciół, może nie od razu ale kiedyś. Możesz zostawić jednego albo i nie :D
W ogóle sądzę, że jeżeli jesteś MG który lubi wymyślać jakieś rozmaite światy, cuda nie widy itd to masz tutaj wolną rękę - możesz stworzyć nawet świat kucyków pony który Kenseni będą chcieli opanować. Moja postać podróżuje między wymiarami co 2 miesiące chyba, że nie uda się zabić Zwiadowców bo wtedy następuje krwawa bitwa z całym rojem od statku-matki na upatrzonej przez nich planecie w danym wymiarze. Nie żeby oni (Thantos i jego przyjaciele) zazwyczaj wygrywali te bitwy, ba nawet bym się cieszyła z masowej ilości porażek ale żeby znowu nie było jakiejś dużej przesady.
Fajnie by było jakby przygoda zaczęła się od jednego z dwóch momentów: Albo dopiero skaczą do wymiaru, na planetę pokemonów/ pokemonów i ludzi i dzieje się to po przegranej bitwie/po wygraniu bo zabili Zwiadowców albo w momencie gdy już są na planecie pokemonów. Może tak być ale jeżeli psotanowisz inaczej, nie załamię się i nie podetnę sobie żył xDD
W "spoil" dodanym w skanie jest wzmianka, dlaczego nie można go złapać (łopatologicznie nie da się złapać też jego przyjaciół)
_________________
Lorem ipsum
multi Kaiwe

________________
  
 
     
Galliusz 
Do some magic



Wiek: 29
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1097
Skąd: Magic Place
Wysłany: 2017-09-02, 13:14   

Zły Orzeszek
KP interesująca, mogąca być wręcz wstępem do jakiejś sagi fantasy. Tak, pomysł mnie w zasadzie kupił. Mam nadzieję, że podołam wyzwaniu. Jesteś Przyjęta. Jeśli przygody nie zrobię do końca dzisiejszego dnia, to najprawdopodobniej pojawi się dopiero w poniedziałek gdzieś po południu.
_________________


Mazirra | Box | Bank
Sparks | Box | [url=pokemoncrystal.pl/topics27/3462.htm#69590]Bank[/url]
Kasai | Reshi

Jezioro | Kopalnia | Ogród
 
 
     
Dino 
El Coyote


Wiek: 27
Dołączył: 07 Lis 2017
Posty: 8
Wysłany: 2017-11-07, 20:23   

Formularz gry trenerskiej:
Link do Karty Postaci: http://pokemoncrystal.pl/topics4/2511.htm#51177
Imię, nazwisko i przezwisko: Scott "Dino" Dinoso
Wiek postaci: 18 lat
Region/Miasto startowe: Hoenn/Petalburg
Pora roku: Wiosna
Starter: Treecko
Cele: Zostać mistrzem pokemon, jednak nie jest to oczywiście tak że cały czas do tego zmierza, czasami robi sobie przerwę na inne rozrywki które wymyśli mistrz gry takie jak różne ciekawe wydarzenia.
Towarzysz: -
*Opis towarzysza: -
Wróg: Jako takiego wroga nie ma. Możesz kogoś wymyślić sam podczas prowadzenia fabuły, jeśli jednak wolisz bym ja to zrobił to daj znać, na pewno coś wymyślę.
*Opis wroga:
Klimat: A w sumie zdam się na Ciebie
Wątki fantastyczne: Tak
Sceny +18: Tak
Czy chcesz spotykać Fakemony?: Nie
Ulubione typy: Dark, Dragon, Grass
Znienawidzone typy: Fairy
O jakich pokemonach marzysz: Eevee <3
Prośby: Żadnych, zdaję się na Ciebie.
  
 
     
Galliusz 
Do some magic



Wiek: 29
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1097
Skąd: Magic Place
Wysłany: 2017-11-08, 11:27   

Przykro mi, ale twoja KP jest, że tak powiem, standardowa i nieciekawa, a ja lubię, gdy gracz wymyśli w swojej historii cliffhangery, które mógłbym potem pociągnąć we właściwej przygodzie. Jak widać często odrzucam zapisy, ale mi nie zależy na statystykach, ale żeby przygoda podobała się obu stronom, a rzucanie wyłącznie randomowymi zdarzeniami w postać będącej na drodze do zostania mistrzem niczym w anime Pokemon niezbyt mnie rajcuje. Innymi słowy Nie Przyjmuję.
_________________


Mazirra | Box | Bank
Sparks | Box | [url=pokemoncrystal.pl/topics27/3462.htm#69590]Bank[/url]
Kasai | Reshi

Jezioro | Kopalnia | Ogród
 
 
     
BlackDream 
Type: Null



Wiek: 23
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 144
Wysłany: 2017-11-26, 14:19   

Formularz gry trenerskiej:
Link do Karty Postaci:
http://pokemoncrystal.pl/topics4/2569.htm#52164
Imię, nazwisko i przezwisko:
Aetha Sophax
Wiek postaci:
18
Region/Miasto startowe:
Sinnoh - Twinleaf City
Pora roku:
Wiosna
Starter:
Type:Null
Cele:
- Poznać Type:Nulla, z jakich gatunków pokemonów został stworzony? Czym tak właściwie jest? To coś na głowie to jakiś nowy model czapki...?
- Znaleźć inne podobne mu stworzenia (Chodzi tutaj o pokemony wyglądające np. jak typowe maszyny, fakemony)
- Trochę powęszyć. Mimo wszystko jest ciekawa po co istnieje ta cała placówka, w której pracuje jej ojciec i dlaczego cały czas ich okłamywał trzymając to w tajemnicy?
- Można tu dodać wszystkie mini postanowienia, które pojawią się w trakcie gry.
Towarzysz:
http://pokemoncrystal.pl/topics4/2580.htm
Wróg:
Na razie żadnego wroga wprost, ale prawdopodobnie wszyscy z tej placówki chcą ją zabić za zabranie Nulla :"D
Klimat:
Osobiście nie mam wymagań, bo wszystko co pasuje w aktualnym momencie to jak dla mnie najlepsza opcja.
Wątki fantastyczne:
Raczej nie.
Sceny +18:
*lenny* Ogólnie na tak, bardziej w kierunku "zezwolenie gdy będą potrzebne"
Czy chcesz spotykać Fakemony?:
Tak
Ulubione typy:
Tutaj chyba mogę wcisnąć wszystkie prócz..
Znienawidzone typy:
..walki i robaków.
O jakich pokemonach marzysz:
Nie jestem wybredna... Plus, nie mam jakiegoś dream teamu dla Aeth.
Prośby:
I informacje!
Jeeeejj!
Wiem, że historie dziewczyn wydają się być nudne, ale o to właśnie chodzi. Znudzone przeszłością chcą żyć przyszłością. Zobaczyć co przyniesie jutro. Przeszłość nie ma nic do gadania bo jest NUDNA! To raczej fabuła, w której prawdopodobnie jedynymi rzeczami z przeszłości jakie mają znaczenie jest to, że obie ukradły swoje pierwsze pokemony i dostaną za to pewnie po łbie. Och, czy pisałam już słowo "przeszłość"? Tak wiem, powtarzam je. Po prostu, niech się dzieje teraz co dziać się ma, jesteśmy na twoim poligonie, masz wolną rękę do wszystkiego co ci się spodoba! Jeśli chcesz, niech na nas spadają lodówki~! Ma być luźno i naukowo dla Hazel~
_________________


 
 
     
Hazel 



Wiek: 23
Dołączyła: 25 Lis 2017
Posty: 88
Wysłany: 2017-11-26, 14:39   

Formularz gry trenerskiej:

Link do Karty Postaci:
Klik!

Imię, nazwisko i przezwisko:
Akira Downroar, w skrócie Aki

Wiek postaci:
17

Region/Miasto startowe:
Sinnoh - Twinleaf City

Pora roku:
Wiosna

Starter:
Zorua

Cele:
- Trening Thisy oraz próba zdobycia jej zaufania
- Łapanie pokemonów oraz odkrywanie ich natury, poznawanie ich świata, jak zwał tak zwał
- PRZYGODAAA!

Towarzysz:
Aetha

Wróg:
Myślę, że jej raczej wrogowie nie są potrzebni. Chyba że napatoczy się jakiś wredny dzieciak albo złodziej. Ale to już wyjdzie w praniu~

Klimat:
Zdajemy się na twoją łaskę~

Wątki fantastyczne:
Raczej nie

Sceny +18:
A jakże ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czy chcesz spotykać Fakemony?:
Tak Skoro Lugia tak mówi :'D

Ulubione typy:
Bądźmy szczerzy, kocham wszystkie, a szczególnie psychikę i smoki <3

Znienawidzone typy:
No może poza robakami

O jakich pokemonach marzysz:
Oczywiście że Eevee <3 I wszelakie zwierzo-podobne!

Prośby:
Prosiłabym nie używać zbyt skomplikowanego języka, bo w sumie ogarniam póki co tylko pierwszą genę i trochę drugiej :'D A poza tym fajnie byłoby wpakować czasem Aki w jakieś niebezpieczeństwo. W końcu na tym jej chyba najbardziej zależy. A jeśli chodzi o resztę to myślę, że Lugia wszystko ładnie ujęła x3
_________________
 
     
Galliusz 
Do some magic



Wiek: 29
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1097
Skąd: Magic Place
Wysłany: 2017-12-01, 23:40   

Blackdream i Hazel:
Nie macie najbardziej fascynujących postaci evah, ale KP czytało się na tyle ok, że pewna doza chęci do podjęcia się tej przygody powstała. Nie jestem fanem prowadzenia dwuosobowych przygód, ale możemy spróbować. Przyjmuję was. Przygodę zrobię... kiedyś w regulaminowym czasie.
_________________


Mazirra | Box | Bank
Sparks | Box | [url=pokemoncrystal.pl/topics27/3462.htm#69590]Bank[/url]
Kasai | Reshi

Jezioro | Kopalnia | Ogród
 
 
     
Biały Królik
Zmieńmy świat


Dołączył: 22 Lut 2017
Posty: 230
Skąd: Kraina czarów
Wysłany: 2017-12-13, 20:00   

No, to lecimy z tym~

Formularz do gry pokemonowej:

Link do Karty Postaci: Proszę bardzo
Miano: Yumemite Tsukuru
Wiek postaci: Kto wie?
Gatunek: Mareep...?
Rodzaj przygody: Świat ludzi.
*Region/Miasto startowe: Do wyboru, do koloru.
Pora roku: Hm... Wiosna?
Cele:
-Gdzieś w dalekiej przyszłości odpieczętować swój głos
-Nie dać się zabić ;-;
-Nauczyć się korzystać bardziej z mocy artefaktu (Czyt. nauczyć się nowych ataków)
-Zwiedzić dużo miejsc i spotkać wiele, ciekawych postaci, dowiedzieć się jak zmieniły się inne lalki (Kto wie, czy na dobre...)
Towarzysz: Na razie brak, ale Yu nie pogardziłby możliwością uczepienia się do ciekawego ludka przez jakiś czas, jednak raczej nie na stałe.
Wróg: Prawdopodobnie wszystkie sekty, inkwizycje i organizacje, które wiedzą o jego istnieniu. Tutaj nie ma jednak konkretów, bo sam ich nie zna. Ale kto wie, może warto sobie zrobić jakiegoś, bardziej konkretnego.
Klimat: Podróżnicza ze wszystkim, co akurat ci spasuje, mieszaniny zawsze są ciekawe, tylko nie si-fi, którego szczerzę nie znoszę.
Wątki fantastyczne: TAK xD
Sceny +18: Raczej nie, jeśli w grę wchodzi erotyka, ale gore mi raczej nie przeszkadza (Choć bez przesady...)
Prośby: Gdyby się pojawiła gdzieś, kiedyś postać, której Yu mógłby w większym stopniu zaufać, to bym była szczęśliwa. Tylko mu potem nie pękaj serdusia zdradą ;-; (Mam nadzieję, że nie dałam pomysłu ;;) A tak ogólnie, to możesz go wplątać we wszystko.
Wcześniej już wspominałam, ale ciekawie by było zobaczyć w jakim kierunku pognał rozwój charakteru pozostałych, trzech lalek. Nie są w ogóle określone, więc masz możliwość i zaszczyt całkowitego wymyślenia ich od podstaw. Miła jestem, wiem. Kto wie, któreś mogą się nawet pojawić jako wrogowie.
_________________
/ #557DA6 /\ #BA9AD5 \

CD|BOX|BANK|TROFEA
Legalne, Conańskie multi~
  
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2017-12-14, 13:31   

Wiedź, że pewnie będę ci jeszcze dziękować dłuższy czas, że podjąłeś się tego mojego chaosu. Niech ci Bozia w dzieciach wynagrodzi :)

Formularz gry trenerskiej:
Link do Karty Postaci: http://pokemoncrystal.pl/topics4/205.htm#281
Imię, nazwisko i przezwisko: Gwendala "Gwen" Brown
Wiek postaci: 23 lata
Region/Miasto startowe: Przed "punktem zero" gdzieś na Wyspie Mikan, po "punkcie zero" może być Saffron w Kanto.
Pora roku: Taki przełom- końcówka lata, początek jesieni, bardziej ku jesieni.
Starter: Perełka moja, dorodna ;) Dragonair znaczy
Cele:
- Gwenia w pewnym momencie dzieciństwa ogarnęła, że gada z pokemonami- chciałaby rozkminić skąd jej się to wzięło w stosunkowo zwykłej rodzinie i co ewentualnie dałoby się z tym poczynić jeszcze
- Została jej smocza forma nad którą nie panuje- ogarnąć jak obsługiwać swoje nowe ciało by nikogo nie ukrzywdzić, miasta jakiego nie spalić i inne takie takie
- Z kolei Remi ma swoje zmartwienie w postaci kociej klątwy- spróbować pomóc mu nad nią zapanować (ściągnąć nie idzie, bo babka co go przeklęła wzięła i umarła)
- Będąc przy Remim- miał chłopaczyna starszego brata, z którym to kontakt mu się urwał- być może ewentualnie pomóc im się znowu spiknąć, ale najpierw trzeba będzie chłopa znaleźć
- Tradycyjna rundka po salach za odznakami ;P
- Skoro Gwenia przygruchała sobie miłość swego życia, może by zmajstrować kiedyś potomstwo (ale sztuk raz xD)
- Spotkać wszystkie legendarne pokemony (oczywiście poza Lugią, ale odhaczone są też: Mew i Mewtwo)
- Zdobyć prestiżowy tytuł Smoczej Mistrzyni, a przy okazji szacenuk i splendor w regionie
- Teraz padniesz- chciałabym, żeby Gwenia trafiła na Asha (tak, TEGO Asha) i powalczyła z tym "ponoć niesamowitym i epickim trenerem" (którego sama w sobie raczej nie szanuje i uważa za melepetę z kupą farta)- chciałaby się naocznie przekonać co w nim takiego super, że wszyscy się nim zachwycają
- Takie życiowe sprawy- skoro byłoby w planach pożycie małżeńskie to skombinować sobie jakieś ranczo
- Być może ewentualnie zdobyć papiery na prowadzenie sali (w ramach zarobku jak już przyszłoby się ustatkować)

Tak jeszcze co do celów- wszelkie zawirowania poboczne są jak najbardziej mile widziane. Gwenia posiada sporą i różnorodną rodzinkę, więc wyskoczenie z tekstem, że przykładowo nestorka rodu siadła do pociągu byle którego, bo poczuła zew przygody i pasowałoby ją znaleźć, albo jakaś ciotka ma problem z czymś tam- jestem bardzo na tak jeśli idzie o jakieś rodzinne przygody ;P
Masz chęć rzucić jakimś złym zespołem, który można by z czystym sumieniem gromić bo coś? Spoko, to też może być ciekawa opcja.

Wspominałeś, że chciałbyś może rzucić komuś w przygodzie Niko. Nie ma sprawy- u mnie działo się już tyle, że przypominająca kotełka dzieweczka nie jest taka znowu dziwna. W ogóle jak zechcesz rzucić jakąś nietypową rasą to wiedz, że Jaguź wszystko przyjmie xD Jak chcesz możesz nawet raz na jakiś czas rzucić mi kimś innym ze swoich graczy w ramach napotkanego NPC. Gwenia która trafia na wkurzoną Arianę i zbiera bęcki od gniewnego Noibata? Nie ma sprawy! Spotkanie z postacią Viv? Spoko!

Towarzysz: Remington "Remi" Smisse
*Opis towarzysza: Remi przeniósł się do Kanto z regionu Johto. Początkowo tłumaczył przeprowadzkę zmianą pracy jego ojca, ale tak na prawdę uciekł od rodzica. Mówiąc najprościej, mamy tu do czynienia z klasycznym obrazkiem ojca- pijaka, z tą tylko różnicą, że pijaczenie rozpoczynało się kiedy pan Smisse wracał z pracy i przekraczał próg domu. Ojciec Remiego w ciągu dnia sprawiał wrażenie poczciwego biznesmena, a wieczorami tłukł chłopaka pod byle pretekstem. Jego matka nie żyje, a starszy brat, który do tej pory bronił go przed ojcem, dawno opuścił rodzinny dom i słuch po nim zaginął. Jako dziecko zmuszony był do kradzieży i z trudem oduczył się tego zachowania. Początkowo, w Kanto, mieszkał u swej zrzędliwej ciotki na obrzeżach Alabastii, ale w miarę pogłębienia znajomości z Gwen, zadomowił się u dziewczyny. Jest rówieśnikiem Gwen. Ma niesamowite poczucie humoru. Generalnie stroni od ludzi, ponieważ, jak sam uważa, ich towarzystwo go irytuje. Może to też być skutek pewnej przygody z dzieciństwa, ze starą, wiedźmowatą zielarką w tle. Historia długa i zawiła, ale jej skutek był taki, że staruszka rzuciła na niego pewien nico problematyczny urok. Remi zamienia się w kota. Czarnego, pociesznego mruczka, który po przemianie momentalnie staje się praktycznie bezbronny. Najczęściej jest to przemiana raptowna i niekontrolowana i o tyle nieprzyjemna, że tak na prawdę nigdy nie wiadomo kiedy go "odkoci". Z tym jest rozmaicie- czasem przemiana trwa kilka minut, innym razem kilka godzin, a czasami trzyma nawet kilka dni. Dlatego nasz poczciwiec w podróżowaniu z Gwen widzi pewne wyjście z tej sytuacji- może w trakcie wędrówki, uda mu się zdjąć kłopotliwe zaklęcie, albo chociaż nauczyć się nad nim panować. Ponadto, chłopak chciałby się dowiedzieć co stało się z jego bratem Martinem i gdzie teraz przebywa. Poza tym, Remi szybko przystosowuje się do nowych sytuacji. Jest niezwykle wygadany- praktycznie zawsze wyłga się z kłopotów. Jego największymi wadami są lenistwo i bałaganiarstwo, ale próbuje na tym nieco pracować. Jego pokemonami są pocieszny Totodile o imieniu Toto, wiecznie radosna Nidoran Nicol oraz kapryśny Houndoom Flame. Potem złapał też Lopunny oraz Eternal Floette.

A za pamięci- jak go zamienia w tego kota to zachowuje świadomość człowieka i zdolność mowy.
Wróg: Nie mam... Ale mogę mieć!
*Opis wroga: A czym rzucisz.
Klimat: Wszystko co ci się nawinie. Serio. Może być sporo wątków komediowych, może być coś z dreszczykiem, może być całkiem w druga stronę i uderzyć w jakaś tragedię. Jaguź to ugodna bestia, a że życie to nie bajka, możesz rzucać wszystkim co masz xD
Wątki fantastyczne: Tak, a nawet koniecznie
Sceny +18: Tak, raz na jakiś czas nie zaszkodzi
Czy chcesz spotykać Fakemony?: W sumie skoro już ich trochę mam, to chętnie byłabym na tak
Ulubione typy: Smok, Lot, Ogień... większość w sumie
Znienawidzone typy: Psychiczne, Stal... nie to że "nienawidzę", po prostu średnio przepadam.
O jakich pokemonach marzysz: Zasadniczo nie do mnie to pytanie- z taką zgrają, to ciężko coś wybrać. Hm... Może pojadę nietypowo- lubię kolekcje. Unowny do alfabetu, kolorowe Vivillony czy Miniory. W sumie co się nie trafi, będę zachwycona.
Prośby: W sumie co chciałam, żeby ująć przy "naprostowaniu" wydarzeń to ujęłam, teraz po prostu padam ci ja przed tobą na twarz i rzeczę głośno i wyraźnie: DZIĘĘĘĘ-KUUUU-JĘĘĘĘ!
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
Ostatnio zmieniony przez Gwen Brown 2017-12-14, 23:06, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
Galliusz 
Do some magic



Wiek: 29
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1097
Skąd: Magic Place
Wysłany: 2017-12-16, 19:44   

Biały królik i Gwen - Nie chce mi się tym razem komentować. Przyjmuję was.
_________________


Mazirra | Box | Bank
Sparks | Box | [url=pokemoncrystal.pl/topics27/3462.htm#69590]Bank[/url]
Kasai | Reshi

Jezioro | Kopalnia | Ogród
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.