Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Księciu
2018-06-17, 21:31
Pokazy Urodzinowe
Autor Wiadomość
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2017-04-01, 21:08   Pokazy Urodzinowe



Panowie i Panie, Chłopcy i Dziewczęta. Oto nadeszła (tja, nadeszła- parę dni temu, ale cii) wiekopomna chwila, kiedy to nasze poczciwe forum świętowało swoje urodziny. I jeśli coś mi się nie posrało w obliczeniach, to forum będzie już miało 6 lat. Czujecie? Tak długo już istniejemy i jeszcze się nie pozabijaliśmy! Trzeba to jakoś uczcić!
Całkiem sympatyczną formą świętowania będą pokazy. Ha, ale TE pokazy będą nieco inne niż poprzednie wydania i zaraz zobaczycie dlaczego.

Zanim jednak rozpoczniemy pragnę dodać jeszcze kilka słów na temat Pożyczonych Pokemonów, otóż nie mogą one mieć większego poziomu, niźli wasz najsilniejszy stworek oraz zawsze jest 10% szansy na nieposłuszeństwo stworka przy wszelkich konkurencjach. Taki tam standard.

Z racji okazji, jeśli ktoś się nie wyrobi na czas, po prostu odpada z zabawy. Żadnej grzywny czy czegoś tam ;P


"Etapy", a raczej "Etap". Tak moi mili. W tym wydaniu etap jest tylko jeden. Ale to nie jedyne udziwnienie, albowiem Prezentować się będzie para trenerów wraz z pokemonami. Czyli 2 ludziów i 2 pokemony. Czemu tak? A czemu nie? ;P
Co do dobierania się w pary- generalnie wolałabym by gracze sami załatwili to między sobą i przy zapisach sprawa była już załatwiona, np. Panda napisze, że chce być w parze z Didem i on u siebie, że chce być z Pandą.
~ Jestem człowiek prosty, co nie żyje na domysłach, więc jeśli ktoś wpisze danego człowieczka jako parę i potem ktoś inny też wpisze tego samego człowieczka, nie będę się domyślać kto miał być z kim, tylko rozlosuję pary sama.
~ Jeśli ktoś ma problem znaleźć sobie towarzysza, nie chcę mu się szukać czy co tam jeszcze, ale się zapisał, to nic straconego, bo przed rozpoczęciem właściwej części pokazów, rozlosuję brakujące pary z zapisanych, niesparowanych ludków.
Co do pokemonów, które można wystawić. Pełna dowolność. Tak, można wystawić co kto chciał, niezależnie od typu posiadanego stworka. Dzięki temu nawet osobnicy z jednym stworkiem mogą spokojnie wziąć udział w zabawie. A co!

A teraz o etapie pokazowym słów kilka. Wiemy już, że występujecie w parach i możecie wystawić pokemona dowolnego typu. Co jeszcze? Cóż, pokaz będzie totalną dowolnością. Jest tylko ten haczyk- w parach musicie ustalić co zaprezentujecie. Może nawiążecie do jakiejś legendy lub mitu? Pokaz z przytupem, laserami i muzą? Delikatnie i z wyrafinowaniem? Cóż, wasza wola, wybór jest doprawdy ogromny ;P
W kwestii narad w obrębie pary możecie się ugadywać na pw, maile, gg, skypa, na żywca czy jak tam tylko macie ochotę. Tak czy siak ostatecznie jedna osoba z pary wyśle mi gotową taktykę na Pw lub w tym temacie.

DODATKOWO:
~ Wytężać mózg przy wymyślaniu przedstawienia mają obydwie osoby z pary, a nie że jedna łaskawie bierze udział, a druga odwala czarną robotę. A żeby sprawdzić jak układa się współpraca, przy dodawaniu taktyki pokazowej będę wymagała też wklejenia SS z fragmentu narad nad taktyką, w którym to screenshocie muszą znaleźć się po 2 wiadomości od każdego ludka z pary, czyli w sumie 4 wiadomości. W końcu muszę mieć minimalny pogląd co kto zaproponował lub co kto zrobił ;P
~ Jeśli ktoś z pary zrezygnuje lub oleje pokazy, to niestety druga osoba nie może sama brać w nich udziału. Przykro mi, ale w tym momencie ogólna koncepcja współpracy poszłaby się paść.
~ NIE odpowiadam za ewentualne zrezygnowanie z udziału w pokazach przez danego człowieczka, dlatego najlepiej, abyście sobie sami szukali partnerów, tak by potem nikt się nie czepiał, że mu wylosowałam lipnego partnera.

No, to tak z grubsza by było chyba wszystko. Dokładnie opisaną kwestię punktacji (co będzie punktowane i inne takie, takie), ewentualne rozlosowanie par i co mi tam jeszcze się przypomni wrzucę w kolejnym poście, kiedy to pokazy już mogłyby ruszyć. Na razie skupmy się na zapisach :)

~ Zapisy trwają do 06.04.2017 (włącznie). Aby pokazy wystartowały, zapisać się musi minimum 6 graczy. Ostateczna liczba osób, gdy pokazy się rozpoczną musi być parzysta. Niestety, ale kto zapisze się na samym końcu i będzie tym nieparzystym ludkiem bez pary, nie będzie mógł wziąć udziału, przykro mi~


1# Miejsce
- Wstążka
- 3000$
- 2x Heart Scale
- 3x Rare Candy
- Pokemon na poziomie 20. z EM – zwykły lub shiny, zależne od woli zwycięzców.

2# Miejsce
- 1500$
- Heart Scale
- 2x Rare Candy
- Pokemon na poziomie 10. z EM.

3# Miejsce
- 750$
- Heart Scale
- Rare Candy
- Jajo pokemona z EM.

Pozostali
- 500$

Pokemony dla zwycięzców będą losowane przeze mnie. Oczywiście nagrody są dla obu ludków z pary, a stworki losowane z tych, które wpiszecie w formularzu :)


Kod:
[b]Wybrany Pokemon:[/b]
[b]Imię Pokemona:[/b]
[b]Płeć Pokemona: [/b]
[b]Czy Pokemon jest "wyjątkowy" (shiny lub unique - jeśli tak, podaj co)?:[/b]
[b]Ludź do pary:[/b] (wrzucasz nick osoby z którą się ugadaliście)
[b]Pytania związane z pokazami:[/b] może masz jakieś?
[b]Podaj 5 ulubionych Pokemonów lub Fakemonów (z Pokemon Sage):[/b]
[b]Jeśli wygram, chcę by mój Pokemon-nagroda był:[/b] shiny/zwykły


Dodatkowo, każdy, kto dotrwa do końca, otrzyma 15 CD!


I para:
- Shin - Growlithe "Nico"
- Laptor - Mankey "Gorat"

II para:
- Viviann Malesci - Mawile "Yosei"
- Conan - Noivern "Dino"

III para:
- Black Lotus - Suicune "Leviathan"
- Pan Misz - Gyarados "Mulyong"

IV para:
- Foks - Shiny Noibat "Rizz"
- Lucivar - Shiny Dratini "Shila"

V para:
- SayuriSagi - Kirlia "Twilight"
- Żądny zemsty cukiereczek - Tyrogue "Bezimienny/Tai"

_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
Ostatnio zmieniony przez Gwen Brown 2017-04-06, 21:16, w całości zmieniany 8 razy  
 
     
Shin 
Zdradzony Przez Shuu



Wiek: 21
Dołączył: 31 Mar 2017
Posty: 153
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-04-01, 22:03   

Wybrany Pokemon: Growlithe
Imię Pokemona: Nico
Płeć Pokemona: Samiec
Czy Pokemon jest "wyjątkowy" (shiny lub unique - jeśli tak, podaj co)?: Nope
Ludź do pary: Laptor
Pytania związane z pokazami: Jaka jest dowolność jeśli chodzi o scene.
Podaj 5 ulubionych Pokemonów lub Fakemonów (z Pokemon Sage):Blastoise, Torterra, Luxray, Scyther, Rapidash
Jeśli wygram, chcę by mój Pokemon-nagroda był: zwykły
  
 
 
     
Laptor 


Wiek: 28
Dołączył: 26 Mar 2017
Posty: 50
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 2017-04-01, 22:09   

Wybrany Pokemon:
Mankey
Imię Pokemona:
Gorat
Płeć Pokemona:
On
Czy Pokemon jest "wyjątkowy" (shiny lub unique - jeśli tak, podaj co)?:
Nie
Ludź do pary:
Shin
Pytania związane z pokazami:
Czy nagrodą jest tylko base, czyli pierwsza forma poka, czy jak spełnia wymaganie lvl może być inna?
Podaj 5 ulubionych Pokemonów lub Fakemonów (z Pokemon Sage):
-Lucario (albo Riolu jeśli tylko base),
-Axew,
-Snorlax (albo Munchlax jeśli tylko base),
-Combusken (albo Torchic jeśli tylko base),
-Pikachu (albo Pichu jeśli tylko base)
Jeśli wygram (haha ta), chcę by mój Pokemon-nagroda był:
zwykły
_________________

  
 
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2017-04-01, 22:37   

Shin W sumie to zależnie od wystawianych w parze stworków, scena niejako dopasowuje się pod pokemony. Czyli jeśli mają się prezentować pokemony wodne, z automatu mają dostęp np. do takiego fikuśnego, wielkiego akwarium by było je widać. W przypadku pozostałych- bazę stanowi przeważnie zwykła scena, drewniana. Jak trafi się para mieszana typu poke-ryba i coś ewidentnie lądowego, na powierzchni wody mogą sobie pływać jakieś platformy na ten przykład. Generalnie nie czepiam się o wygląd sceny- rozchodzi mi się bardziej o to co zaprezentują na niej pokemony i ich trenerzy. Aczkolwiek bądźmy rozsądni- nie będziecie się przecież prezentować w środku czynnego wulkanu, czy czegoś w tym guście ;P Dowolność, ale tak z rozumkiem i zachowaniem jakiejś logiki :)

Laptor Najczęściej pokemony-nagrody w Pokazach mają najniższe możliwe stadium, a przynajmniej nie przypominam sobie innej sytuacji. Jeśli pokemon-nagroda miałby np. 20lvl, a mógłby przejść ewolucję już na 15lvl, wystarczy mu nabić nawet symboliczne 0,5lvl by mógł przejść na wyższe stadium. Zadzieje się to niejako z automatu :)
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
Ostatnio zmieniony przez Gwen Brown 2017-04-01, 22:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-04-02, 00:05   

Wybrany Pokemon: Mawile
Imię Pokemona: Yosei
Płeć Pokemona: Ona
Czy Pokemon jest "wyjątkowy" (shiny lub unique - jeśli tak, podaj co)?: Ni
Ludź do pary: Conan
Pytania związane z pokazami: Ni...
Podaj 5 ulubionych Pokemonów lub Fakemonów (z Pokemon Sage):
Boarealis (fakemon), Horsea, Orett (fakemon), Makuhita, Stunky
Jeśli wygram, chcę by mój Pokemon-nagroda był: zwykły
_________________

------------
 
     
Foks 
beware the frozen heart


Wiek: 29
Dołączyła: 06 Lut 2017
Posty: 262
Skąd: Łódź
Wysłany: 2017-04-02, 16:24   

Wybrany Pokemon:Noibat
Imię Pokemona:Rizz
Płeć Pokemona: Samiec
Czy Pokemon jest "wyjątkowy" (shiny lub unique - jeśli tak, podaj co)?:Yup, shiny
Ludź do pary: Lucivar
Pytania związane z pokazami: Chyba brak :x
Podaj 5 ulubionych Pokemonów lub Fakemonów (z Pokemon Sage): Nie licząc posiadanych; Lycanroc, Raichu, Arcanine, Lucario, Decidueye
Jeśli wygram, chcę by mój Pokemon-nagroda był: Zwykła
_________________
Zimne dni i górski wiatr
I deszcz podszyty chłodem
Zrodziły mroźnych piekieł moc
✧ I to serce skute lodem ✧




Niech każdy co tchu taflę tnie
Tutaj miłość, tutaj gniew
Piękno tkwi w przejrzystej krze
Ciosaj aż po spód
Niech pęka serca » lód «

 
 
     
Black Lotus 
Ostatni dziedzic rodu Magów~



Wiek: 25
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1751
Wysłany: 2017-04-02, 16:56   

Wybrany Pokemon: Suicune
Imię Pokemona: Leviathan
Płeć Pokemona: czuje się samcem
Czy Pokemon jest "wyjątkowy" (shiny lub unique - jeśli tak, podaj co)?: normalny, oprócz bycia legendą
Ludź do pary: Księciu ^^
Pytania związane z pokazami: Raczej brak
Podaj 5 ulubionych Pokemonów lub Fakemonów (z Pokemon Sage): Pancham, Poochyena, Swablu, Feebas, Snorunt
Jeśli wygram, chcę by mój Pokemon-nagroda był: shiny
_________________
~ Rin Tohsaka ~

"Fighting for others, but not yourself, is nothing but hypocrisy."

"Even if my life is full of hypocrisy, I'll keep on striving to be a hero of justice!"

?© kotlet barani




 
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2017-04-03, 19:13   

Tak jeszcze dla jasności: Żeby para mogła być uznana za parę muszą się zapisać oba człowieczki, a nie tylko jeden. Ot, chociażby po to by mieć czarno na białym jakie pokemony wystawia dana para ;P

Nie wiem czemu, ale dziś mi tak przyszło do łba, że może się to okazać nieoczywiste xD
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Conan 
Shotacon


Dołączyła: 25 Kwi 2016
Posty: 2335
Wysłany: 2017-04-03, 19:49   

Wybrany Pokemon: Noivern
Imię Pokemona: Dino
Płeć Pokemona: Samiec
Czy Pokemon jest "wyjątkowy" (shiny lub unique - jeśli tak, podaj co)?: Nie
Ludź do pary: Viviann
Pytania związane z pokazami: Brak~~
Podaj 5 ulubionych Pokemonów lub Fakemonów (z Pokemon Sage): Sandshrew, Pikachu, Abra, Farfetch'd, Shuppet
Jeśli wygram, chcę by mój Pokemon-nagroda był: shiny
_________________
#7B68EE || #5B7187

Karta Postaci l Box l Bank | Trofea | CD

You can't spell sHOTa without 'hot'!

 
 
     
Kimiko 


Wiek: 30
Dołączył: 25 Kwi 2016
Posty: 133
Wysłany: 2017-04-03, 22:50   

Wybrany Pokemon:
Gyarados.
Imię Pokemona:
Mulyong.
Płeć Pokemona:
Samiec.
Czy Pokemon jest "wyjątkowy":
Jego wyjątkowość polega na posiadaniu cudnego trenera.
Ludź do pary:
Mhrok <3
Pytania związane z pokazami:
-
Podaj 5 ulubionych Pokemonów lub Fakemonów (z Pokemon Sage):
Togekiss, Magnezone, Raichu, Heracross, Emboar.
Jeśli wygram, chcę by mój Pokemon-nagroda był:
Shiny
  
 
     
Lucivar


Wiek: 34
Dołączył: 06 Lut 2017
Posty: 173
Wysłany: 2017-04-05, 19:44   

Wybrany Pokemon: Dratini
Imię Pokemona: Shila
Płeć Pokemona: Panna
Czy Pokemon jest "wyjątkowy" (shiny lub unique - jeśli tak, podaj co)?: Shiny
Ludź do pary: Foks
Pytania związane z pokazami:jeszcze nie
Podaj 5 ulubionych Pokemonów lub Fakemonów (z Pokemon Sage):
gligar, tauros, murkrow, charmander, mankay
Jeśli wygram, chcę by mój Pokemon-nagroda był: shiny
_________________
 
     
SayuriSagi 
The Mad King Of Goldy Pond


Wiek: 25
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 1975
Wysłany: 2017-04-06, 15:15   

Wybrany Pokemon Kirlia
Imię Pokemona Twilight
Płeć Pokemona Kobieta
Czy Pokemon jest "wyjątkowy" Nie
Ludź do pary: Żądny Zemsty Cukiereczek
Pytania związane z pokazami Czy obie osoby z pary muszą napisać taktykę (w sensie, co one dokładni robią) czy wystarczy, jak jedna z osób da całość?
Podaj 5 ulubionych Pokemonów lub Fakemonów (z Pokemon Sage) Sceptile, Lopunny, Florges, Primarina, Gengar
Jeśli wygram, chcę by mój Pokemon-nagroda był Shiny
_________________

Cleome Spinosa | Box | Bank | Trofea | Crystal Dollars | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek

Lucyfer
 
     
Żądny zemsty cukiereczek 


Wiek: 28
Dołączył: 01 Sie 2016
Posty: 274
Skąd: Lublin
Wysłany: 2017-04-06, 15:43   

Wybrany Pokemon: Tyrogue
Imię Pokemona: Brak. Czasem wołam na niego Tai
Płeć Pokemona: samiec alfa
Czy Pokemon jest "wyjątkowy" (shiny lub unique - jeśli tak, podaj co)?: nie
Ludź do pary: startuję z Sayuri Sagi
Pytania związane z pokazami: brak
Podaj 5 ulubionych Pokemonów lub Fakemonów (z Pokemon Sage): Gliscor, Gliscor, Gliscor, Gliscor i do kompletu Gliscor
Jeśli wygram, chcę by mój Pokemon-nagroda był: shiny
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2017-04-06, 20:41   

SayuriSagi Nie, obie osoby muszą coś wydumać, ale ostateczną taktykę wkleja tylko jedna. Ostatecznie po grzyba czytać dwa razy to samo (nawet jeśli z dwóch perspektyw, ale jednak o tym samym pokazie), no nie? ;P
Co nieco o tym i o punktacji wrzucę jeszcze w kolejnym poście, już tym "zaczynającym" pokazy.

Zaraz was dodam do spisu :)
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2017-04-07, 08:38   



I koniec zapisów. Takim oto sposobem mamy ustalone następujące pary:
I para:
- Shin - Growlithe "Nico"
- Laptor - Mankey "Gorat"

II para:
- Viviann Malesci - Mawile "Yosei"
- Conan - Noivern "Dino"

III para:
- Black Lotus - Suicune "Leviathan"
- Pan Misz - Gyarados "Mulyong"

IV para:
- Foks - Shiny Noibat "Rizz"
- Lucivar - Shiny Dratini "Shila"

V para:
- SayuriSagi - Kirlia "Twilight"
- Żądny zemsty cukiereczek - Tyrogue "Bezimienny/Tai"

Fajnie, cieszę się, że nie musiałam odmawiać udziału jakiemuś ludkowi bez pary. No i całkiem spory odzew, będzie co oceniać :)
Dobra, nie ma co się rozpisywać o pierdołach, bo to was nie interesuje xD

PUNKTACJA, czyli na co Jaguź będzie paczeć:

- Przedmioty koordynatorskie: czy są, jakie są, oczywiście nie wpisujecie na pałę co wam przyjdzie do głowy- przedmioty muszą pochodzić z waszych KP, po punkcie za jeden przedmiot. Punkty do zdobycia - 5
- Pomysł i ogólna ocena pokazu: oryginalność występu, czy ewentualna widownia nie ziewałaby z nudów, czy pokaz jest w miarę spójny (tj. nie pojawiają się tam motywy totalnie od czapy i nie pasujące) Punkty do zdobycia - 10
- Współpraca między ludkami w parze: ocena typu np. czy w czasie pokazu jeden ludź bardziej się stara i działa, a drugi stoi i kwitnie na scenie. Pod uwagę brana jest też obecność SS z wiadomościami z narad, ale o tym niżej. Punkty do zdobycia - 5
- Połączenia ataków: ostatecznie głównie tym można kupić sobie przychylność widowni- jakimś efektownym połączeniem ataków waszych stworków, np. zderzając w powietrzu Shadow Ball i Electro Ball można uzyskać coś na kształt fajerwerków. Możliwości jest od groma, aczkolwiek dobrze by było, aby te ataki miały jakąś swoją logikę i były zwyczajnie wykonalne. Innymi słowy paczę nie tyle na ilość (chociaż na ilość też, ale bardziej czy są czy nie), ale też na jakość. Punkty do zdobycia - 5
- Elementy dodatkowe: różnego rodzaju obrazki, muzyka, wszelkie inne duperele, co nie pasowały mi do wcześniejszych kategorii. Bardziej na zasadzie czy są czy ich nie ma. Punkty do zdobycia - 5

Jak widać, w sumie daje to nam 30 punktów możliwych do zdobycia.

UWAGA!

~ W tych pokazach przewidziane jest też coś w rodzaju punktów minusowych. Rozchodzi się to głównie do rubryczki dotyczącej współpracy. Jak było wspomniane w pierwszym poście, przy oddawaniu taktyki będę wymagać dodania SS z wiadomościami z narad nad taktyką. Ogólnie za brak takich SS nikogo nie będę zabijać i taktykę ocenię, ale w takim wypadku ocena za ten podpunkt wyniesie tylko 1/5 i będzie się tyczyć wyłącznie obecności faktu, że na scenie gracze próbują razem zaprezentować się godnie. Poczemu? A potemu, że kto mi zagwarantuje, że nad taktyką nie siedział w takim wypadku tylko jeden ludź z pary? To gdzie ta współpraca, a? No.
~ W kwestii obrazków. Obrazki, czy to własnoręczne czy to z internetów traktuję bardziej jako dodatek, ewentualnie jako swego rodzaju naprowadzenie jak coś w pokazie ma wyglądać. I tak- zdaję sobie sprawę, że jeden może z trudem nabazgrać ludka-patyczaka, a inny strzeli mi pracę niczym Da Vinci. Dlatego by nie było żadnych niejasności od samego początku- obrazki nie będą punktowane dodatkowo za jakość wykonania. Punkty są jedynie za fakt czy jakieś obrazki są czy ich nie ma.
~ Muzyka to trochę inna para kaloszy, bo podchodzi pod przedmioty koordynatorskie, które to oczywiście podlegają ocenie na zasadzie czy są czy ich nie ma. Jeśli już mam coś ocenić, to będę patrzeć czy w połączeniu z tym co się ma dziać na scenie muzyka jakoś do tego pasuje, np. "Pokaz był bardzo żywiołowy, a muzyka świetnie to odzwierciedlała. Wszystko pięknie ze sobą współgrało, widać że uwzględnialiście nawet taki szczegół." lub "Pokaz był bardzo spokojny i stonowany. Podobał mi się. Szkoda tylko, że muzyka niekoniecznie pasowała do tego co działo się na scenie- wydawała się nieco za wesoła i za skoczna w kontekście pokazu". Wiadomo, każdy ma inny gust, więc nie będzie oceny w stylu: "A wam pojadę po punktach bo nie cierpię Disco Polo" ;P
~ Aczkolwiek pamiętajmy, że w swój pokaz nie musicie nawalić wszystkiego jak leci. W niektórych wypadkach minimum sprawdzi się równie dobrze. Innymi słowy nie pchajcie do swoich taktyk na siłę czegoś, czego równie dobrze mogłoby nie być i też wyszłoby miodzio :)
~ Odnośnie tych koordynatorskich łączeń ataków. Że mają być z głową i jakimś minimalnym poszanowaniem logiki to już wiecie. Aczkolwiek wolałabym by nie poniosła was ułańska fantazja i taktyka nie była w zasadzie samymi takimi atakami (w sensie ataków tysiąc pięćset sto dziewięćset). Lekko z umiarem, moi mili xD

PODSUMOWUJĄC:
- Występ ma charakter dowolny, scenę możecie opisać jak tam wam przyjdzie do głowy, a i nie ma jakichś limitów czy to na ilość ataków czy to na linijki. Jak zobaczę jakąś długaśną litanię, grymasić nie będę tylko grzecznie przeczytam całość. Miałabym tylko jedną prośbę- nie dawajcie takiej mniumniej czcionki, czytać mi lepiej ;P
- W taktyce POWINNY znaleźć się screenshoty z wiadomości z waszych narad nad taktyką. W takich zrzutach powinno być po 2 wiadomości na danego ludka, czyli w sumie 4. Wiadomości typu "Hej, piszemy coś?" "No dobra, dawaj"- NIE BEDĄ BRANE POD UWAGĘ! Konkrety proszę- pomysły, sugestie, itp.
- Taktykę wysyła JEDNA osoba z danej pary. Nie ma sensu, by obie wklejały dwa razy to samo albo nawet to samo, ale z 2 różnych perspektyw. Ale jakby wkleiły obie, bo np. czas się kończy, panika i taktyki nie ma, a tu się potem okaże, że dodane w jednym czasie, to nie będę nikogo zabijać ;P

Czas na odpis jest do 14.04.2017 (włącznie)
Taktykę wklejacie w tym temacie lub wysyłacie mi na PW. Po wysłaniu, postu nie można już edytować.


Czasu niby w opór i raczej nie powinniście mieć problemu, że się nie wyrobicie. Aczkolwiek gdybym otrzymała kilka sygnałów, że pasowałoby dać wam kilka dni więcej, jestem skłonna przedłużyć ostateczny termin o parę dni.

POWODZENIA!




Jakbym zapomniała o czymś istotnym, to pacnij mnie ktoś, bo ja taki chodzący nieogar jestem xD
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
Ostatnio zmieniony przez Gwen Brown 2017-04-07, 19:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.