Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pokonać czarną śmierć
Autor Wiadomość
Did
#czasnaprzenosiny


Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 3013
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-08-07, 13:22   

- Nie. Poradzimy sobie same z leszym. - powiedziałam do Mileny, dosadnie sugerując, że nie chcę jej towarzystwa. Jeśli nie zrozumie moich słów, użyję do tego siły i Pytona.
_________________
Daisy7 "no niestety jestem na nie, ale nie hejcę" 2k17

KP|Box|Bank|Galeria
  
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2017-08-07, 14:58   

MINI-ODPIS DLA BLACK LOTUS, DIDA I GWEN
Wasza trójka wyraziła chęć ruszenia z leszym do Kuśki Dolnej, gdzie mieszczą się ziemie Sylwii. Macie taką możliwość, jednak będzie to równoznaczne z zakończeniem udziału w evencie. W sensie tak, jakbyście odpadli nie ze swojej winy, czyli dostaniecie nagrodę, ale nie tą główną, która trafi do łapek tylko tych, którzy dotrwają do samego końca. Możecie też kontynuować udział w evencie, ruszając z pozostałymi w stronę rzeki, by złapać statek przewożący lekarstwo. Rzecz jasna nie gwarantuję Wam wtedy, że po drodze coś Was nie zabije. Wybór należy do Was, czekam~

Co do nagrody pocieszenia na tym etapie to będzie nią 12CD i 7000$.
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2017-08-07, 15:51   

Nawojka definitywnie chce by leszy zaniósł ją do Kuśki Dolnej, gdzie z pomocą znachora dojdzie jako tako do siebie i będzie mogła wrócić do domu w późniejszym terminie. Innymi słowy to by było na tyle jeśli idzie o dalsze przygody, albowiem nie ma co kusić losu i dać się zabić w jakiś durny sposób.
- Myślę, że bardziej przydałybyście się grupie. Może jednak zostańcie z resztą?- zwróciła się do niewiast.
Nawojka jednak zdania nie zmieni. Czy by się paliło i waliło. No, chyba żeby magicznie jej giry ozdrowiały, ale na to nie miała co liczyć.

Czyli Jaguź dobrowolnie rezygnuje, póki jeszcze Jaguziowa postać żyje i nie umarła w głupi sposób.Bądźmy szczerzy- z niesprawnymi nogami byłaby pierwsza do zabicia ;P
Ślicznie dziękuję za dobrą zabawę, zgarniam powyższe nagrody pocieszenia i życzę innym powodzenia. I pamiętajcie dzieci- macie "uwożoć" :P
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
Ostatnio zmieniony przez Gwen Brown 2017-08-07, 15:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Did
#czasnaprzenosiny


Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 3013
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-08-07, 15:57   

- Idę z tobą Nawojko. Lekarstwo jest już w drodze, a twoje życie jest ważniejsze. Nie będziesz znała nikogo w Kuśce Dolnej, więc pozwól, że dotrzymam ci towarzystwa. Do tego nie chcę narażać Pytona ani mojego dziecka. - zwróciłam się do Nawojki, decydując przerwać misję. Resztę pozostawiam w rękach grupy.

__________

Nie życzę innym powodzenia. Mam nadzieję, że umrzecie, lol.
_________________
Daisy7 "no niestety jestem na nie, ale nie hejcę" 2k17

KP|Box|Bank|Galeria
  
 
     
Mhrok 
Knight of Londinium~


Wiek: 25
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2206
Skąd: Biedastok
Wysłany: 2017-08-07, 17:17   

- Skoro idziecie w dwójkę i będzie prowadził was leszy, to chyba nie jestem wam potrzebna, mam rację? - odparłam do Nawojki oraz Bożeny. - Mam nadzieję, że otrzymacie w Kuśce Dolnej odpowiednią pomoc, a i ponownie was zobaczyć kiedyś rada będę. - dodałam, po czym podeszłam do nich, aby się z nimi pożegnać. - Jak tylko będziemy pewni, że lekarstwo jest już na miejscu, na pewno przybędziemy do was.


Mhroczku krótko mówiąc zostaje i będzie was dalej nawiedzał wizją śmierci :3
_________________


I'll say this not as a King, but as
a loyal knight. Anything to disturb
the King's peace will be crushed!
Clarent Blood Arthur!
MYukine Hakui:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Harumi Hasashi:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Leticia Forvedge:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kazuto Kirigaya (Eevee):
Karta Postaci
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2017-08-07, 21:29   

Ostatecznie wraz z leszym odeszły tylko Nawojka i Bożena oraz, rzecz jasna, Pyton. Pozostali udali się w kierunku rzeki, modląc się, by dotrzeć tam bez żadnych zbędnych przygód. Najwyraźniej prośby zostały wysłuchane, bowiem dotarliście na miejsce nie dość, że szybko, to jeszcze bezpiecznie. A po chwili waszym oczom ukazał się statek opatrzony banderą z herbem Barawy. Kapitan z początku wziął was za zwykłych szwędaczy niewartych uwagi, lecz gdy wyjaśniliście mu sytuację, w jakiej się znaleźliście, a następnie potwierdziliście swoje słowa listem od Myślimira, wpuścił was na pokład bez wahania. Rejs zdecydowanie należał do przyjemnych. Mogliście się najeść do syta, wypić herbaty z dodatkiem alkoholu na rozgrzanie i odświeżyć. W międzyczasie dokładnie opisywaliście wszelkie objawy towarzyszące czarnej śmierci, gdyż cała załoga była ciekawa tego czorta, co to już tyle państw pozbawiło mnóstwa ludu.
Popołudniem dopłynęliście do Krukowa, gdzie wszyscy otrzymaliście po koniu, byście szybciej dotarli z lekarstwem do Krózna. Nie ma co marnować czasu, skoro jesteście już na ostatniej prostej, że się tak wyrażę. Pytanie tylko jaką drogę obierzecie. Zdecydowanie szybciej byłoby na skróty w linii prostej, aczkolwiek istnieje większe ryzyko zgubienia się w lesie, niż gdybyście kierowali się non-stop przy Wiśle. Z drugiej strony jest jeszcze jedna sprawa idąca na niekorzyść dłuższej trasy. Mianowicie chodzą plotki, że w okolicach Jeziora Bobiego grasuje trzyosobowa grupa barbarzyńców, którzy nie mają litości dla wędrownych i nie tylko ich rabują ze wszystkiego, co mają, ale często także mordują bądź gwałcą w przypadku kobiet.

Czas: 14:20, 29 marca (niedziela)
Miejsce: Krukowo
Pogoda: odczuwalna temperatura wynosi 10°C, niebo bezchmurne, słońce mocno świeci

Kompania:
Nadar Zima (Arashi), chłop, 17l
Eq: 1zł 5sr 1br, miecz, skórzany napierśnik, kromka chleba z wędzoną szynką
Milena Lek (SayuriSagi), szlachcianka, 20l
Eq: 1zł 4sr 1br, miecz, skórzany napierśnik
Milena Larish (Black Lotus -), szlachcianka, 21l
Eq: skórzany napierśnik, łuk, 25 strzał
Sylwia Bieżywiatr (Kimiko - -), szlachcianka, 27l
Eq: 1zł 3sr 2br, skórzany napierśnik, skórzane rękawice, łuk, 25 strzał, srebrny łańcuszek


Gwen i Did - dziękuję, że wzięliście udział w evencie :) W ramach nagrody otrzymujecie po 12CD i 7000$.
Pozostali - zdecydujcie, którą drogę wybrać. Na mapce zaznaczyłam Wam skrót - tutaj. Rzecz jasna możecie wymyślić jeszcze inną trasę niż wskazany szlak bądź kierowanie się cały czas brzegiem Wisły.
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
 
     
SayuriSagi 
The Mad King Of Goldy Pond


Wiek: 25
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 1975
Wysłany: 2017-08-09, 12:45   

- Ja jestem za dalszą podróżą najkrótszą drogą, gdyż każda chwila, jaką poświęciliśmy i poświęcimy na wyprawę, oznacza kolejnych chorych na czarną śmierć, która być może już wydostała się poza granice naszego miasta. Poza tym nasza drużyna składa się teraz z trzech kobiet i jednego mężczyzny, co może stanowić dobry powód do ataku przez zbójców, którzy podobno rezydują w okolicach Jeziora Bobiego, które musielibyśmy minąć jadąc wzdłuż rzeki. Jeśli nie chcemy się zgubić w lesie, musimy ciągle pilnować się szlaku, a także obserwować Słońce, które teraz będzie wskazywać nam zachód, co nie pozwoli nam całkowicie zabłądzić w puszczy.
_________________

Cleome Spinosa | Box | Bank | Trofea | Crystal Dollars | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek

Lucyfer
 
     
Mhrok 
Knight of Londinium~


Wiek: 25
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2206
Skąd: Biedastok
Wysłany: 2017-08-09, 13:31   

- Ja też jest za pójściem przez las. - stanęłam po stronie mojej imienniczki. - Gdyby było wraz z nami przynajmniej jednego wojaka więcej, a najlepiej ze dwóch, moglibyśmy próbować walczyć ze zbójami. Jednak jeśli jest nas tylko czwórka, z czego trzy niewiasty, moglibyśmy nie podołać. Zresztą zanim zajdzie słońce, minie jeszcze kilka godzin, a przez ten czas może uda nam się wydostać z tego miejsca.
_________________


I'll say this not as a King, but as
a loyal knight. Anything to disturb
the King's peace will be crushed!
Clarent Blood Arthur!
MYukine Hakui:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Harumi Hasashi:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Leticia Forvedge:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kazuto Kirigaya (Eevee):
Karta Postaci
 
     
Arashi


Wiek: 33
Dołączył: 15 Kwi 2017
Posty: 95
Wysłany: 2017-08-10, 07:40   

- Jak lasem, to Słońca może nie widać przez ciemny bór. Ja wybiorę drogę inną.
Oznajmił Nadar, bo droga przy Wiśle bardziej mu odpowiadała. Ale przebyć ją zamierzał nieco inaczej. Najpierw przy brzegu rzeki, później odbije przy dopływie Wizy w stronę lasu i postara się wrócić przy brzegu Wisły dopiero przy dopływie Sun. Być może już po drodze będzie mógł przekazać część leków potrzebującym. Mimo wszystko najważniejsza dostawa to Krózno, więc zostawi największy załadunek do tego miasta.
_________________

# SteelBlue - kolor dialogu #
Box | Konto bankowe | Trofea
 
     
Księciu 
pstryk

Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1996
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-08-10, 18:41   

Ucieszyła się, że dziewczyny wyruszyły w drogę do dworu jej rodziców. Z pewnością zostaną tam przywitane z należytym szacunkiem jako goście jednej z trzech córek rodu Bieżywiatrów. Przez krótką chwilę sama zastanawiała się czy nie wyruszyć do tego spokojnego, pachnącego wypiekami miejsca, gdzie jedynym uczuciem jakiego można tam doświadczyć to ciepło i miłość rozsiewane przez jej rodziców.
Uśmiechnęła się na wspomnienia, otulając się coraz bardziej płaszczem, chroniąc się przed zimnem. Przygryzając wargę podczas przyjemnych retrospekcji, wróciła do świata żywych, próbując rozeznać się w sytuacji.
- Zdaję się na was. - Odparła roztargniona, jak wtedy gdy z letargu zbudziła się w jednym z zajazdów, gdy obudził ją wilczy głód. Przypomniała sobie spojrzenia tamtych ludzi, jednak jej ciekawość nie została wtedy zaspokojona. Zresztą, teraz i tak już nic z tym nie zrobi.
Nałożyła kaptur na głowę, chowając złote włosy. Chciała, żeby wyprawa się już skończyła, ale wiedziała, że kres jest już bliski. Wyobraziła sobie siebie w swoim dworze nad morzem w Piczce. Cudowna miejscowość, spokojna wieś i jej mały, ale cały na własność dworek. Lubiła tamten klimat, jednak zapach ryb bywał czasem trudny do zniesienia.
Och, a cóż to? Kolejne wspomnienie. Marynarz, któremu się oddała i którego łańcuszek nosi na szyi. Po raz kolejny kąciki jej ust nieśmiało uniosły się ku górze, delikatnie, jakby trochę zawstydzone. Mimo, że było przyjemnie, to powinna o nim zapomnieć. Ma przecież już swoje życie.
_________________


MXander Hale
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2017-08-10, 23:15   

MINI-ODPIS DLA ARASHI I KSIĘCIA:
Arashi, czy decydujesz, by Nadar wziął połowę lekarstwa i ruszył sam (ew z Sylwią, o ile zechce) drogą przy rzece, czy jednak daje za wygraną i kieruje się przez las razem z pozostałymi?
Ksieciu, jeśli Arashi postanowi, że Nadar ruszy brzegiem rzeki, Sylwia idzie z nim czy z dziewczynami? *jeśli Arashi odpisze przed Tobą i wybierze opcję lasu, nie musisz odpisywać, bo zgaduję, że Sylwia sama podróżować nie zamierza ;d*

Lecim, lecim z tym koksem :)
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
 
     
Arashi


Wiek: 33
Dołączył: 15 Kwi 2017
Posty: 95
Wysłany: 2017-08-11, 01:28   

Nadar uparł się przy swojej wersji, czyli do wzięcia połowy zapasów i wyruszeniem przy brzegu rzeki w taki sposób jak wcześniej zostało opisane: brzegiem Wisły do wysokości dopływu Wizy (jednej z większych dorzeczy) potem las i powrót do brzegu na wysokości dopływu Suna. Będzie chciał za wszelką cenę ominąć jezioro ze słynnymi rabusiami.
Oczywiście jeśli ktoś wyruszy z nim w wybraną i opisaną trasę, to nie odmówi towarzystwa.
_________________

# SteelBlue - kolor dialogu #
Box | Konto bankowe | Trofea
 
     
Księciu 
pstryk

Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1996
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-08-11, 11:10   

- Myślę, że nie powinniśmy się rozdzielać na tym etapie wyprawy. - Dodała prędko, zanim mężczyzna, jej kompan, wyruszył. - Pomysł Nadara jest dobry. Idąc rzeką na pewno się nie zgubimy, a odbijając później w las nie natrafimy na niebezpieczeństwo nad tamtym jeziorem. - Dopowiedziała, starając się przekonać resztę swojej grupy, jednak nie ruszyła wraz mężczyzną. Gdy nikt z grupy nie opowie się za jego pomysłem, wyrusza z nim, żegnając dwie dziewczyny.
_________________


MXander Hale
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea
 
     
SayuriSagi 
The Mad King Of Goldy Pond


Wiek: 25
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 1975
Wysłany: 2017-08-11, 13:27   

- Pomysł nie jest nawet zły, tylko nie wiemy dokładnie, jak wielkie są te "okolice", gdzie grasują bandyci. Mogłoby się okazać, że na przykład natkniemy się na nich niedaleko Sunu albo gdzieś w lesie, bo chyba nie odbijemy od rzeki aż tak bardzo, aby być całkowicie bezpieczni.
_________________

Cleome Spinosa | Box | Bank | Trofea | Crystal Dollars | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek

Lucyfer
  
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2017-08-11, 16:29   

Skoro tak sprawy się potoczyły, to czekam, aż podejmiecie ostateczną decyzją. Jak rozumiem, Nadar i Sylwia są już pewni swojego wyboru, ale Mileny tak jeszcze niezbyt chyba (?).
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.