Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gwen Brown
2018-03-26, 09:38
Przygoda Pikutorialu [+18]
Autor Wiadomość
Pikutorialu 



Dołączył: 21 Maj 2016
Posty: 386
Wysłany: 2017-08-15, 11:49   

Starcie było wyrównane, obydwa pokemony otrzymały podobne ograniczenia, Ria miała problem z widzeniem, zaś Yungoos spał. Mimo, że na pierwszy rzut oka to wąż miał większy problem, ze względu na to że łasica może się obudzić, to moja partnerka zna potężny atak, który powinien trafić bez problemu.
-Ria, nie poddawaj się! Dalej masz przewagę-Krzyknęłam do pierwszego, po Arcu, zdobytego pokemona- Skup się i wykonaj potężną falę używając surf. Nie ma szans, byś nią nie trafiła. Spróbuj przy okazji oczyścić swoje piękne oczy. Zaraz potem powtórz Surf. Nie możesz pozwolić łasicy odsapnąć i uderz ją dwukrotnie Iron Tail (2 razy). Nie daj się jej zaatakować i pamiętaj o unikach
_________________
  
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2017-08-21, 12:18   

Ria od razu wzięła się do dzieła. Zanim cisnęła falą o śpiącą łasicę, pozwoliła wodzie obmyć całe jej ciało. Pzbywszy się więc całego piasku z oczu i bez żadnych problemów wycelowała olbrzymią falę w Yungoosa. Łasica zakręciła się kilka razy w wodzie po czym chlapła o ziemię niczym jakaś zbita kucia. Minus był jednak taki, że pod wpływem TAKIEGO ataku, po prostu się obudził. Aczkolwiek zanim zebrał się do ataku, Milotic już pędziła ku niemu na kolejnej fali. Nieco "zmaltretowana" łasica, zdołała się tylko zebrać w sobie i wykonać Leer, obniżając obronę Milotic. Wiele to nie dało, bo niebawem Ria zdzieliła rywala Stalowym ogonem. Dwa razy, ale tylko raz trafił. Ostatecznie jednak łasica wzięła się za siebie i też zaatakowała dwa razy Tackle, ale też tylko jeden raz celnie. No, to wypracowałyście sobie nieco przewagi.

Yungoos - 60HP
Milotic - 80HP, obniżona obrona o 1 stopień
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Pikutorialu 



Dołączył: 21 Maj 2016
Posty: 386
Wysłany: 2017-08-23, 10:28   

Tak trzymaj Ria, na pewno to wygramy, jak będziesz walczyć tak samo.- Pomyślałam. Trzeba sprawić, żeby przeciwnik jak najszybciej przegrał.
-Idealnie ci idzie Ria, jeśli tak dalej pójdzie na bank pokonamy Illime, ale teraz skupmy się na walce. Ponownie spróbuj użyć Wrap. Potrzebujemy unieruchomić przeciwnika, żeby dać radę wygrać. Następnie spróbuj go zamrozić Ice Beam. Może wywołamy zamrożenie, którego przeciwnik nie da rady zdjąć. Następnie spróbuj go skonfuzjować przy pomocy dwóch Water Pulse. Jeżeli trafisz, na pewno wygramy. Wierzę w ciebie!
_________________
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2017-08-25, 11:55   

Nie zasypywaliście gruszek w popiele. Milotic błyskawicznie dopadła łasicę, skutecznie dusząc ją w objęciach. Łasica nawet nie miała szans by wykonać... w sumie cokolwiek. Milotic po chwili bez większego trudu zmieniła Yungoosa w sopel lodu, teraz już totalnie go unieruchamiając. Coś tam próbował się ciskać w lodzie, ale nie wyglądało to za dobrze. A potem Ria wzięła się za Water Pulse. Ach, cóż to były za ataki. Jak poezja, kiedy tak zwinnie wygięła swoje wężowate ciało. Oba Wodne Pulsy uderzyły w cel, a było to uderzenie zaprawdę mocarne. Oba ciosy musiały być krytyczne. Poza tym, kiedy uderzyły w lód, rozłupały go na setki jeśli nie tysiące ostrych odłamków, które dodatkowo poraniły futrzaka. Yungoos nie miał szans- jak tylko opadł kurz, leżał na ziemi pośród odłamków lodu, całkowicie niezdolny do walki.
- Nieźle. Zobaczymy, jak ci pójdzie z nim. Raticate, do mnie!- zawołał chłopak wypuszczając swojego szczurka.

Alola Raticate - 100HP
Milotic - 80HP, obniżona obrona o 1 stopień
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
Ostatnio zmieniony przez Gwen Brown 2017-08-25, 11:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Pikutorialu 



Dołączył: 21 Maj 2016
Posty: 386
Wysłany: 2017-08-27, 20:34   

Świetnie poszło Ria'ie, to nie był mój sukces. Nie trenowałyśmy razem jeszcze ani razu, a ona już jest tak silna. Ma ogromny potencjał, nie mogę pozwolić mu się zmarnować. Jak tylko znajdziemy odpowiednie miejsce, przeprowadzimy razem trening. Ja też potrzebuje stać się silniejszą.
-Ria, walcz dalej. Pamiętaj, że nie pozwolę ci stać się niezdolna do walki, więc zaufaj mi. Zacznij od surfa. Nie pozwól wodzie opaść, zamroź ją wraz z Raticatem przy użyciu podwójnego Ice Beamu. Może ta strategia znowu zadziała. Na sam koniec użyj Iron Tail. Wbij otoczonego lodem szczura w ziemię. Może kryształy lodu zadadzą dodatkowe obrażenia. Wierzę w ciebie!
_________________
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2017-08-29, 20:57   

A więc walka trwa! Ria zaczęła od potężnej fali, która... nie zrobiła nic, ponieważ szczur dał nura pod ziemię. Cholera, skurczybyk zna Dig! Milotic co prawda zamroziła wodę, tworząc potężną lodową skorupę, ale nie przeszkodziło to temu tłustemu gryzoniowi w przebiciu się przez nią i sponiewieraniu nieco twojej podopiecznej. Potem miała zaatakować Iron Tail, ale atak też nie trafił- szczur prześliznął się po lodzie jak na łyżwach.
- Chyba nie myślałaś, że Raticate'a dam ci połozyć tak łatwo? Ha, nie bez powodu jesteśmy tu gdzie jesteśmy!- odezwał się lider.
Zauważyłaś, że kryształek w jego bransolecie zaczyna świecić. Sam chłopak zaczął wykonywać jakieś dziwne gesty, które powtarzał szczurek. Ki diabeł? Na tańce im się zebrało? W środku bitwy?!
- A teraz patrz i płacz, bo porazi cię nasza potęga! Raticate, czas na twój Quick Attack, ale podrasowany do postaci Breakneck Blitz!
Kiedy tylko chłopak wykrzyknął komendę, szczura otoczyła jakaś dziwna, świetlista aura i pomknął ku twojej podopiecznej. To był moment. Ułamek sekundy, ale kiedy szczur w końcu uderzył w twoją podopieczną, efekt był taki jakby ktoś odpalił tu jakąś bombę atomową. Milotic nie została odrzucona wprost w kamienną ścianę kawałek za tobą. Ona praktycznie została w nią wbita! Zaraz też osunęła się na ziemię, kompletnie niezdolna do dalszej potyczki. To był tak mocarny atak, że aż ci szczęka opadła. Ale jak? Już? Ale przecież...
- To moja droga jest potęga Z-move. I co, zatkao kakao?- zachichotał.
Czyli to nie będzie takie proste. W dodatku zostało wam po jednym pokemonie- i jemu i tobie. To... kto teraz idzie do odstrzału?

Alola Raticate - 100HP
? -100HP


Nie do końca ogarniam działanie Z-move... po prostu na mocy bycia MG legalnie udupiam ci pokemona, by walka nie była zbyt nudna xD
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
Ostatnio zmieniony przez Gwen Brown 2017-08-29, 21:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Pikutorialu 



Dołączył: 21 Maj 2016
Posty: 386
Wysłany: 2017-08-31, 20:32   

Co tu się stało. Ataki Ria nic nie podziałały, zaś jeden cios tego szczura wbił ją w ścianę. Podbiegłam do niej i lekką ją uniosłam. Delikatnie ją pogłaskałam.
-Świetnie się sprawdziłaś, wybacz, że pozwoliłam doprowadzić ciebie do takiego stanu- W oczach miałam łzy. Zawiodłam po raz kolejny. Nie mogę pozwolić sobie na przegraną. Schowałam Ria do pokeballa i wróciłam na swoje miejsce. Planowałam w walce użyć Aero, ale w walce z tym czymś nie da rady. Wystawiłam do tej rundy Arca, mojego najpotężniejszego towarzysza. -Arc, rozwal tego demonicznego szczura, spraw, żeby smażył się w piekle wraz z tym swoim chorym atakiem. Wykorzystaj, że pole walki jest pokryte lodem i poruszając się po nim miej zawsze jeden pazur przynajmniej wbity w teren. Wzmocnij swój potężny atak używając Sword Dance. Następnie wbiegnij w szczura z Multi-Attack. Nie pozwól mu uniknąć ciosu ani ochłonąć i wbij go w ziemię lub w lód, byle oberwał, za pomocą Iron Head. Niech on stchórzy i nie wykona kolejnego ciosu. Wykończ go kolejnym Multi-Attack. Niech się już nie pozbiera!
_________________
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2017-08-31, 21:15   

Na polu bitwy zmaterializował się twój Silvally. sądząc po minie jest pełen determinacji! Wyraźnie postanowił ratować honor twój i całej drużyny- i wyraźnie zamierzał to zrobić zajebiście! Zaraz też zaczął od Swords Dance, wzmacniając się dość znacznie. Szczurek za to, jakby lekko zmachany, machnął przed twym podopiecznym ogonem (Tail Whip), obniżając mu obronę o 1 stopień. Silvally wyprowadził celny Multi-Attack, potężnie raniąc szczura. Był też na tyle zdeterminowany, że wyjątkowo efektowym ślizgiem uniknął kontrataku i przydzwonił w gryzonia Iron Head. Wywołało to efekt Flinch, więc Silvally ponownie zaatakował Multi-Attack. No, no... I kto tu komu teraz robi z dupy jesień nowożytności?

Alola Raticate - 25HP
Silvally -100HP, atak zwiększony o 2 stopnie, obrona obniżona o 1 stopień
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Pikutorialu 



Dołączył: 21 Maj 2016
Posty: 386
Wysłany: 2017-09-03, 18:12   

Tak, dołóż mu mocniej Arc. Nie miałam pojęcia co we mnie wstąpiło. To był gniew. Ten cholerny trap ze szczurem niewiadomej płci niewyobrażalnie mnie wkurzyli. Miałam ogromną chęć ich ukatrupić, albo przynajmniej poddusić, ale musiała mi wystarczyć pokonanie szczura.
-Pokaż mu twoją siłę, którą masz bez podejrzanych sztuczek. Zwiększ ponownie swoją siłę z Sword Dance. Walniesz go dzięki temu mocniej. Wbij się w niego płomieniami używając Fire Fang. Następnie ugryź go lodem. Niech żałuję, że się przez niego przekopał, Ice Fang. Na sam koniec tej cholernej walki spal go piekielnym płomieniem, Fire Fang. Wygrasz to, na pewno. Musi się udać-Krzyknęłam do pokemona. W tym dniu znienawidziłam szczury.
_________________
  
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2017-09-03, 21:21   

Arcowi nie trzeba było tego dwa razy powtarzać. momentalnie zwiększył swój atak, zwinnie wymijając również pierwszy atak szczura. Zanim gryzoń się obejrzał, twój podopieczny wgryzł się w niego Fire Fang. Oj zabolało. Zabolało śmiertelnie, można by rzec. Po takim wzmocnieniu, Raticate od razu "zszedł". No, możenie dosłownie. Po prostu omdlał i stał nie niezdolny do walki. Arc jednak postanowił dodać coś od siebie i biorąc potężny zamach, kopnął szczura tak, że przejechał po lodzie, omal nie wywracając swego właściciela, kiedy ciałko gryzonia uderzyło go w nogi.
- No, no. A tatko mówił, że nie wolno wkurzać dziewczyn, bo ręka, noga, mózg na ścianie. Miał rację- stwierdził, odwołując szczurka do Balla.
Potem podszedł do ciebie, wymijając co większe połacie lodu.
- Pokonałaś mnie, więc jako się rzekło, pieczątka dla ciebie. Mam jeszcze coś ekstra, bo twój Silvally wyjątkowo mi zaimponował umiejętnościami.
Otrzymałaś więc pieczątkę do swojego Paszportu, , 1690$ i TM01 Work Up. Podał ci też nieduże pudełeczko, a w środku...
- To jest Z-Crystal. A dokładniej Normalium-Z, który pozwoli ci zrobić taką masakrę jak mój Raticate, bez urazy za tamto. Niech ci dobrze służy.
Takim oto sposobem pokonałaś pierwszego Lidera!

Poziomy za walkę:
- Milotic - 3,5lvl
- Silvally - 3lvl
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
Ostatnio zmieniony przez Gwen Brown 2017-09-09, 18:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Pikutorialu 



Dołączył: 21 Maj 2016
Posty: 386
Wysłany: 2017-09-09, 10:31   

Podbiegłam do Arca i przytuliłam go z całych sił. Byłam z niego taka dumna. Pokonał z taką łatwością tego szczura, ale to lekko mnie też zdziwiło. To prawda, że zwiększyłam mu czterokrotnie atak, ale mimo tego, jego statystki powalały. Aero i Ria byli dużo od niego słabsi, ale będę to musiała zmienić porządnym treningiem. Pogratulowałam świetnej walki Arcowi i schowałam go do Pokeballa.
- Więc ciesz się, że mam dzisiaj dobry humor i ograniczę się do pokonania twoich gryzoni- Uśmiechnęłam się sztucznie i odebrałam od niego jednym ruchem nagrody jak i tajemnicze pudełeczko z jakimś przedmiotem. Nigdy nie widziałam czegoś takiego. Już nie słuchałam go tylko podeszłam do Lani, która gdzieś tutaj była. Pokazałam jej Normalium-Z- Lani, wiesz może co to jest? Pierwszy raz widzę coś takiego
_________________
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2017-09-10, 20:40   

Ilima wzruszył tylko ramionami, kiedy momentalnie od niego odeszłaś. Nie zastanawiając się wiele, machnął wam tylko na pożegnanie i odszedł zająć się własnymi sprawami. Ty tymczasem odszukałaś wzrokiem Lani i zaraz do niej podeszłaś.
- To ten kryształek, który mu się świecił w bransolecie. Wiesz co to potem on i Raticate zaczęli tak dziwacznie tańczyć i Raticate zrobił ten potężny atak. Jest więcej takich kryształków, każdy typ ma inny.- odparła dziewczynka, poprawiając włosy.
No, to zafundował ci prezencik z przytupem. Teraz ty także mogłaś gromić wrogów potężnym pierdyknięciem! ... chyba. Pojawiało się jednak zasadnicze pytanie- jak tego dziadostwa używać? Wystarczą jakieś przypadkowe podrygi? Gdzie szukać kolejnych liderów? Ha, zapowiada się, że Lani będzie musiała troszkę nadwyrężyć usteczka w najbliższym czasie...
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Pikutorialu 



Dołączył: 21 Maj 2016
Posty: 386
Wysłany: 2017-09-17, 19:40   

Czyli Raticate wcale nie użył jakiegoś potężnego ruchu, którego nie znałam, a wykorzystał ten kryształ. Myslałam, że po poznaniu mega ewolucji nic mnie nie zdziwi, a tutaj nagle w Aloli istnieją jakieś kryształy ulepszające ataki. Naprawdę ciekawe...
-Czyli to całe Normalium-Z zwiększyło siłę jakiegoś ataku, najpewniej normalnego i chyba fizycznego. Czyli te całe Z-Crystals wykorzystywane są do zwiększenia siły ataku... Dość ciekawe, jednak i tak wolę Mega Ewolucję- Myślałam głośno. Taka mega ewolucja to by było coś... Jednak na razie jestem za słaba, by móc ją utrzymać stabilnie... Nie posiadam nawet odpowiedniego pokemona-Powiedz mi proszę Lani, jak się tego używa? Albo gdzie znajduje się następny lider oraz może w jakich typach się specjalizuje? Przed kolejną walką będę musiała przeprowadzić porządny trening i będę miała nadzieję, że mi w nim pomożesz Lani-Uśmiechnęłam się do dziewczynki, która była naprawdę pomocna w mojej przygodzie, jako Aloanka.
_________________
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2017-09-17, 22:22   

Dziewczynka słuchała cię i wyraźnie się zainteresowała kiedy wspomniałaś o mega ewolucji. Przez chwilę wyglądała jakby próbowała jakoś samemu to rozgryźć, ale po zmarszczonym czułku poznałaś, że chyba wizja czegoś takiego to coś ponad jej wyobrażenie.
- Mega ewolucja? A co to?- zapytała.
W międzyczasie zapytałaś o bardzo ważną kwesię- używanie tego kryształka i ewentualnych liderów.
- Żeby użyć tego kryształka musisz jeszcze mieć taką bransoletę, jak Ilima. Bez problemu można je kupić. No i trzeba znać odpowiednie ruchy dla każdego kryształka, wiesz te dziwne tańce. Szczerze mówiąc nie wiem kto może ich nauczyć. Może jest jakaś książka albo coś? Zawsze możemy zapytać o to siostrę Joy. Kolejnych liderów znajdziemy na innej wyspie. Teraz chyba najlepiej byłoby dostać się na Akalę- tam jest ich aż troje. Jest Lana od typów wodnych, Kiawe od ognisto trujących i Mallow... ona w sumie nie ma konkretnego typu. Na pewno ma Lurantis, wiem, bo ja bardzo lubię tego pokemona. To taka śliczna rózowawa modliszka- mówię ci, przecudna jest...
Taak, mała od razu zaczęła trajkotać o wspaniałości tego niezwykłego owada typu trawiastego. Ale nie można powiedzieć, trochę ci pomogła. I tak niespiesznie opuściłyście jaskinię...
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Pikutorialu 



Dołączył: 21 Maj 2016
Posty: 386
Wysłany: 2017-10-01, 20:35   

A więc Lani nie ma pojęcia o Mega Ewolucji, najpewniej nie dotarła ona jeszcze do Aloli, tak jak Z-move to Unovy. Chociaż biorąc pod uwagę jak Alola jest daleko od kontynentu trudno się dziwić.
-Mega Ewolucja to taka specjalna,tymczasowa, silniejsza forma, którą niektóre pokemony mogą osiągnąć przy współpracy z trenerem- Wyjaśniłam dziewczynce najlepiej jak potrafiłam. Moją wiedzę opierałam na artykułach z gazet i internetu, jednak ona mi wystarczyła na razie. Pragnęłam kiedyś posiadać mega ewolucję. -Rozumiem, a jest coś jeszcze interesującego na tej wyspie? Nie chciałabym jej tak szybko opuszczać i może słyszałaś o jakimś specjaliście od Z-move- Ponownie byłam zmuszona zapytać dużo młodszej dziewczynki, niestety była ona moim jedynym źródłem informacji. Nie pomyślałam o tym by się czegoś dowiedzieć przed przyjazdem.
_________________
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group -
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.