Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gwen Brown
2018-03-26, 09:38
Przygoda Pikutorialu [+18]
Autor Wiadomość
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2772
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-04-09, 21:13   

- Tak! Tak! A po drodze złapiemy jakiegoś mrocznego pokemona! - Odparła zadowolona, cóż jej entuzjazm był ogromny widać że nie doświadczyła jeszcze życia tak bardzo jak ty.
W drodze powrotnej nie wydarzyło się zbytnio nic nadzwyczajnego, ot parę razy jakiś murkrow przeleciał ci zbytnio nad głową.

Po około 20-25 min byłyście już za wejściem do miasta. Mała rozglądała się co teraz zrobić, było tyle możliwości, tyle opcji a tak mało czasu. Patrzyła to w lewo to w prawo. Seth natomiast się obudził i rozejrzał leniwie po okolicy. Chyba sądził że jesteście juz na miejscu

- To co teraz? Gdzie idziemy!
_________________
 
     
Pikutorialu 



Dołączył: 21 Maj 2016
Posty: 386
Wysłany: 2018-04-15, 17:32   

-Masz wróżkowo-robaczego i wodno-kamiennego pokemona, więc jakiś mroczny powinien ci się przydać- Pochwaliłam jej pomysł, na złapanie nowego pokemona. Ja już miałam dość liczną drużynę, którą chciałabym jeszcze trochę podtrenować. Już byłam dumna z mojej drużyny, ale zawsze mogła zostać jeszcze silniejsza.
Trochę smutno mi było, że Lani tak ignoruje Murkrowy, ale no cóż, może po prostu jej te piękne ptaki nie ignorował.
W końcu dotarłyśmy do miasta. Byłam już trochę zmęczona, szczerze powiedziawszy.
-Może udamy się już do centrum się przespać Lani?
_________________
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2772
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-04-26, 22:50   

- Nie! Idźmy gdzieś gdzie będą jakieś fajne pokemony! Prooszę! Na przykład Zorua! Wiem że tu występuje! Poszukajmy! Proszę Proszę! - Błagała cię o pomoc w poszukaniu ów pokemona. Fakt, słyszałaś że ponoć pojawia się w tych okolicach ale bardzo rzadko, w sumie nie jest to tez taki pokemon który od tak sam by się przecież nie pojawił. - Poszukajmy! - Pobiegła w krzaki rozglądając się za ów pokemonem. Przez chwilę się zastanawiałaś, ale jak zniknęła w okolicy to pobiegłaś za nią by jej nie zgubić.
_________________
 
     
Pikutorialu 



Dołączył: 21 Maj 2016
Posty: 386
Wysłany: 2018-05-02, 20:00   

-Naprawdę musi ci zależeć na tym pokemonie-Nie dam rady z nią wygrać, chyba jest zbyt uparta, że też nie mogła wybrać jakiegoś bardziej pospolitego, bardziej dziennego pokemona- Dobrze, ale poszukamy jeszcze tylko pół godziny, dobrze?- Na więcej nie mogłam pozwolić. Byłam już naprawdę zmęczona
Próbowałam za nią nadążać, ale nigdy nie miałam pojęcia, w którą stronę tym razem poleci, więc musiałam co chwilę się rozglądać i szukać Lani.
_________________
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2772
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-05-10, 15:42   

Poszukiwałyście owego mrocznego pokemona przez jakiś czas. Gdy zbliżał się powoli czas po którym mieliscie udac sie do PC, coś poruszyło trawką. Wówczas dostrzegłas tam jakiegoś pokemona.
Nie czekałyście długo a przed wami stanęła sama Zorua lekko warcząc. Okej, tego się nie spodziewałaś ani trochę, tak rzadki pokemon w tej okolicy?!
- Woooow! Ale fajny! Złapmy! - Odparła zadowolona, sam pokemon widząc to zaczął ponownie warczeć. Chyba nie jest przytulasna
_________________
 
     
Pikutorialu 



Dołączył: 21 Maj 2016
Posty: 386
Wysłany: 2018-05-23, 16:05   

O, a jednak Lani się udało. Znalazła Zarue. Byłam z niej bardzo dumna. Udało jej się przecież dopiąć swego i spotkać swojego wymarzonego pokemona.
-Możesz go złapać, ale pamiętaj o jednej rzeczy, musisz go złapać sama-Uśmiechnęłam się do niej przyjaźnie- Tak samo jak z Corsolą, wiem, że dasz sobie radę.
Walczyłam już raz z nią walczyłam i widziałam jak łapie pokemona, byłam pewna, że uda jej się zdobyć Zorue z łatwością, zwłaszcza z tak silnymi pokemonami.
_________________
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2772
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-05-24, 22:32   

Dziewczynka kiwnęła głową. Wyciągnęła swój pokeball i wypuściła Corsole. Wówczas zaczęła z walczyć z owym pokemonem. Po jakimś czasie widać było że chyba da sobie radę. Niedługo po tym rzuciła Ballem i złapała owego pokemona. Cóż, udało jej się. Byłaś nawet pod wrażeniem że jej sie udało. W sumie Zorua to nie jest taki łatwy pokemon do złapania a do tego znacznie silniejszy w przyszłości.
- Jest! Złapałam! Udało się! - Krzyczała cholernie zadowolona z tego obrotu spraw.
_________________
 
     
Pikutorialu 



Dołączył: 21 Maj 2016
Posty: 386
Wysłany: 2018-06-04, 09:02   

Przyglądałam się uważnie tej walce. Lani naprawdę wiedziała jak walczyć i się nie poddawała. Jednak zdziwiło mnie to, że wybrała corsole zamiast cutefly, który miał przecież podwójną przewagę nad zoruą. Będę musiała ją później o to spytać, ale liczyło się najbardziej to, że udało jej się pochwycić tego pokemona.
-Gratuluję ci Lani, udało ci się- Uśmiechnęłam się do niej i klasnęłam w dłonie-Powiedz, mogłybyśmy teraz już wrócić do miasta i udać się do pokecentrum, by pospać chociaż kilka godzin tej nocy?-Spytałam spokojnym tonem głosu małą Lani i czekałam na jej odpowiedź.
_________________
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2772
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-06-05, 19:57   

- Tak! Tak! - Odparła zadowolona, po czym podskakiwała zadowolona ze swoimi pokemonami która udało się jej go złapać. Po tym udaliście się spokojnie do PC, mała po wejściu do środka rozglądała się po okolicy jak i za innymi pokemonami. Chyba było jej dalej zbyt mało. Chciała pewnie mieć więcej pokemonów, ale kto tam wie. Po podejściu do lady musiałaś szybko zdecydować co wybrać. Bo raczej wyboru za chwilę dużego nie będziesz mieć wyboru. Dodatkowo jest wieczór a ty z chęcią byś odpoczełaś.
_________________
 
     
Pikutorialu 



Dołączył: 21 Maj 2016
Posty: 386
Wysłany: 2018-06-18, 17:12   

Więc w koncu udało nam się dotrzeć do centrum, nie ukrywałam, że wolałabym już znaleźć się tutaj wcześniej, ale nie udało mi się przecież przekonać Lani do wcześniejszego powrotu. Podeszłam do siotry Joy i uprzejmie poprosiłam ją o opiekę i wyleczenie oraz o dwa pokoje jednoosobowe- dla mnie i dla Lani. Liczyłem, że znajdą się dwa osobne, bowiem nigdy wcześniej nie musiałam dzielić z kimś miejsca spania. Z jednej strony mogłoby to być ciekawe przeżycie, ale z drugiej coś mnie odpychało.
_________________
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2772
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-06-27, 14:32   

Udało ci się skołować dwa pokoje oraz oddać pokemony do leczenia. Pokoje były na piętrze na końcu korytarza. Same pokemony wrócą z leczenia z samego rana. Dzięki temu masz czas na przemyślenie co dalej. Pokój był nieduży, ba nawet niezbyt wielki ale jednocześnie spokojny. Dodatkowo był spokojny i cichy. Z okna widziałaś ocean co pozwala się wyciszyć. Dzięki temu nie musisz się skupiać na niczym innym niż odpoczynku. Mała poszła tez do swojego pokoju i chyba zaczęła skakać po łóżku. Ale nie byłaś pewna tego na 100%.
_________________
 
     
Pikutorialu 



Dołączył: 21 Maj 2016
Posty: 386
Wysłany: 2018-07-08, 08:10   

Przebrałam się w koszulę nocną i położyłam się z uczuciem ulgi i spokoju na łóżku. Cieszyłam się, że wszystko poszło łatwo i że będę mogła się już przespać, byłam naprawdę zmęczona. Przejechałam dłonią po gładkiej, odrobinę chłodnej powierzchni kołdry. Łóżko było zdecydowanie twardsze i gorszej jakości od tego, w którym sypiałam u siebie w rezydencji, jednak dziś było ono odpowiednie. Weszłam ostrożnie pod cieńką pierzynę. Myślałam o tym co będzie trzeba zrobić następnego dnia, udać się do kahuny aby uzyskać informację o Z-move. Nigdy o czymś takim nie słyszałam, ale widziałam w walce z Ilimą. Był to jakiś potężny atak umożliwiany przez ten dziwny przedmiot normalium-Z. W trakcie tych rozmyśleń po prostu zasnęłam, nawet nie wiedzieć kiedy.
_________________
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2772
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-07-15, 23:03   

Rano poczułaś promienie słońca na twarzy, ciepło jakie dawały sprawiło że się obudziłaś. Przeciągnęłaś się leniwie patrząc za okno, zdecydowanie był już poranek, chmury które widziałaś leniwie przesuwały się w jedną ze stron. Po jakiejś chwili uznałaś że pora w końcu zwlec się z łóżka. Musiałaś w końcu uznać że koniec z leżeniem i zwlec się do łazienki. Po ogarnięciu się udałaś się przecież na dół i coś zjeść, a po nocy trzeba jakoś się ogarnąć.

Niedługo po tym zeszłaś na dół i widziałaś już kulka osób chodzących w tą i w drugą stronę bez większego celu dla ciebie. Cóż, pora coś skombinować
_________________
 
     
Pikutorialu 



Dołączył: 21 Maj 2016
Posty: 386
Wysłany: 2018-08-20, 18:06   

Spało mi się wyjątkowo dobrze. Tutaj w Aloli chyba wszędzie muszą mieć dobre łóżka, albo po prostu mają tutaj w pokemon center bardzo dobre standardy. Po ogarnięciu się stwierdziłam, że należy udać się na parter coś zjeść. Nie chciałam na razie budzić Lani, niech ona sobie jeszcze trochę pośpi. Gdy się obudzi najpewniej i tak do mnie zejdzie, więc nie mam czym się przejmować.
Tak jak pomyślałam, zeszłam na dół i zaczęłam poszukiwania restauracji, baru lub czegoś w tym stylu. Jeśli nie uda mi się znaleźć, będę musiała poprosić kogoś o pomoc.
_________________
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2772
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-08-27, 01:28   

Na tyłach PC, a raczej za miejscem do leczenia dostrzegłaś wielką plakietkę/szyld z napisem BAR. Po wejściu zauważyłaś jakieś automaty, ladę oraz dosłownie Chansy która stała i rozdawała jedzenie(Za opłatą ofc). Cóż, widać ze było połączenie z główną "recepcją" jeśli można to tak nazwać. Dodatkowo co jakiś czas ów pokemon znikał w przejściu do recepcji a następnie wychodził innym wejsciem. Prawdopodobnie od zaplecza/tyłów PC. Wygląda na to że jest to tak rozpracowane by z każdego miejsca można było łatwo się wszędzie dostać.
_________________
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.